Cymru North
Wales
League level:
Second Tier
- Number of teams: 16 teams
- Players: 356
- Foreigners: 117 Players 32.9%
- ø-Market value: €0k
- ø-Age: 26.0
Complete Cymru North schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 7/28/237:45 PM | ||||||
(14.) Chirk AAA | 0:1 | Buckley (6.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(11.) Ruthin | 1:2 | Mold Alex (5.) | ||||
Sat 7/29/233:30 PM | ||||||
(2.) Airbus UK | 3:0 | Guilsfield (15.) | ||||
(1.) Bangor 1876 | 6:0 | Llanidloes (16.) | ||||
(3.) Caersws | 2:1 | Llandudno (10.) | ||||
(4.) Flint Town | 2:1 | Denbigh (9.) | ||||
(7.) Holywell | 1:0 | Porthmadog (12.) | ||||
(8.) Prestatyn | 1:0 | Gresford (13.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 8/8/238:30 PM | ||||||
(8.) Buckley | 1:3 | Airbus UK (2.) | ||||
(5.) Denbigh | 4:1 | Caersws (9.) | ||||
(14.) Llandudno | 2:4 | Bangor 1876 (1.) | ||||
(6.) Porthmadog | 4:1 | Chirk AAA (15.) | ||||
(13.) Prestatyn | 1:2 | Ruthin (7.) | ||||
Wed 9/6/238:30 PM | ||||||
(11.) Gresford | 1:1 | Guilsfield (12.) | ||||
Sat 11/11/233:30 PM | ||||||
(16.) Llanidloes | 0:2 | Holywell (4.) | ||||
Tue 4/16/247:45 PM | ||||||
(10.) Mold Alex | 0:4 | Flint Town (3.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/11/238:30 PM | ||||||
(13.) Guilsfield | 0:1 | Buckley (6.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(7.) Ruthin | 1:1 | Gresford (12.) | ||||
Sat 8/12/233:30 PM | ||||||
(2.) Airbus UK | 2:1 | Porthmadog (9.) | ||||
(1.) Bangor 1876 | 2:1 | Denbigh (8.) | ||||
(5.) Caersws | 4:0 | Mold Alex (11.) | ||||
(3.) Flint Town | 2:1 | Prestatyn (14.) | ||||
(4.) Holywell | 2:1 | Llandudno (15.) | ||||
Sun 8/13/233:30 PM | ||||||
(10.) Chirk AAA | 2:0 | Llanidloes (16.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/18/238:30 PM | ||||||
(13.) Denbigh | 1:5 | Holywell (2.) | ||||
(15.) Prestatyn | 0:0 | Caersws (5.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(8.) Ruthin | 1:1 | Flint Town (3.) | ||||
Sat 8/19/233:30 PM | ||||||
(16.) Llanidloes | 1:5 | Airbus UK (1.) | ||||
(7.) Mold Alex | 3:1 | Bangor 1876 (4.) | ||||
(11.) Porthmadog | 0:1 | Guilsfield (10.) | ||||
Wed 10/4/238:30 PM | ||||||
(9.) Gresford | 2:1 | Buckley (6.) | ||||
Fri 11/10/238:00 PM | ||||||
(12.) Llandudno | 4:1 | Chirk AAA (14.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/25/238:30 PM | ||||||
(10.) Guilsfield | 1:1 | Llanidloes (16.) | ||||
Sat 8/26/233:30 PM | ||||||
(4.) Caersws | 5:1 | Ruthin (11.) | ||||
Mon 8/28/233:30 PM | ||||||
(1.) Airbus UK | 2:1 | Llandudno (14.) | ||||
(5.) Bangor 1876 | 1:4 | Prestatyn (12.) | ||||
(6.) Buckley | 1:1 | Porthmadog (13.) | ||||
(15.) Chirk AAA | 0:1 | Denbigh (7.) | ||||
(2.) Holywell | 3:0 | Mold Alex (8.) | ||||
8:30 PM | ||||||
(3.) Flint Town | 3:0 | Gresford (9.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/8/238:30 PM | ||||||
(6.) Denbigh | 2:0 | Airbus UK (3.) | ||||
(8.) Ruthin | 4:0 | Bangor 1876 (5.) | ||||
(13.) Prestatyn | 0:4 | Holywell (1.) | ||||
Sat 9/9/233:30 PM | ||||||
(12.) Gresford | 2:3 | Porthmadog (11.) | ||||
(2.) Flint Town | 3:2 | Caersws (4.) | ||||
(14.) Llandudno | 0:2 | Guilsfield (10.) | ||||
(16.) Llanidloes | 2:2 | Buckley (9.) | ||||
(7.) Mold Alex | 5:2 | Chirk AAA (15.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/25/233:30 PM | ||||||
(14.) Gresford | 1:3 | Caersws (4.) | ||||
Fri 12/8/238:30 PM | ||||||
(3.) Airbus UK | 5:3 | Mold Alex (8.) | ||||
Tue 12/19/238:30 PM | ||||||
(1.) Holywell | 1:0 | Ruthin (9.) | ||||
Wed 12/20/238:30 PM | ||||||
(6.) Bangor 1876 | 1:4 | Flint Town (2.) | ||||
(10.) Buckley | 2:3 | Llandudno (13.) | ||||
Sat 1/27/243:00 PM | ||||||
(12.) Porthmadog | 0:1 | Llanidloes (15.) | ||||
Sat 2/17/243:00 PM | ||||||
(16.) Chirk AAA | 0:3 | Prestatyn (11.) | ||||
Sat 3/23/243:30 PM | ||||||
(5.) Guilsfield | 4:1 | Denbigh (7.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/22/238:30 PM | ||||||
(6.) Denbigh | 6:5 | Buckley (11.) | ||||
(12.) Gresford | 4:1 | Llanidloes (15.) | ||||
(10.) Llandudno | 3:2 | Porthmadog (13.) | ||||
Sat 9/23/233:30 PM | ||||||
(4.) Caersws | 2:3 | Bangor 1876 (5.) | ||||
(3.) Flint Town | 1:1 | Holywell (1.) | ||||
(7.) Mold Alex | 3:0 | Guilsfield (9.) | ||||
(8.) Ruthin | 3:2 | Chirk AAA (16.) | ||||
Tue 10/17/238:30 PM | ||||||
(14.) Prestatyn | 0:4 | Airbus UK (2.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/29/238:30 PM | ||||||
(8.) Bangor 1876 | 1:3 | Gresford (9.) | ||||
Sat 9/30/233:30 PM | ||||||
(2.) Airbus UK | 2:0 | Ruthin (10.) | ||||
(13.) Buckley | 0:3 | Mold Alex (4.) | ||||
(16.) Chirk AAA | 1:4 | Flint Town (3.) | ||||
(5.) Guilsfield | 3:1 | Prestatyn (15.) | ||||
(1.) Holywell | 3:1 | Caersws (6.) | ||||
(14.) Llanidloes | 3:2 | Llandudno (12.) | ||||
(11.) Porthmadog | 2:1 | Denbigh (7.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/6/238:30 PM | ||||||
(9.) Bangor 1876 | 1:4 | Holywell (1.) | ||||
(10.) Ruthin | 1:2 | Guilsfield (5.) | ||||
Sat 10/7/233:30 PM | ||||||
(8.) Gresford | 3:1 | Llandudno (13.) | ||||
(6.) Caersws | 3:2 | Chirk AAA (16.) | ||||
(7.) Denbigh | 6:2 | Llanidloes (15.) | ||||
(2.) Flint Town | 1:0 | Airbus UK (3.) | ||||
(4.) Mold Alex | 5:1 | Porthmadog (12.) | ||||
(11.) Prestatyn | 4:2 | Buckley (14.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/21/233:30 PM | ||||||
(3.) Airbus UK | 3:3 | Caersws (5.) | ||||
(10.) Porthmadog | 3:1 | Prestatyn (14.) | ||||
8:30 PM | ||||||
(11.) Ruthin | 2:3 | Buckley (12.) | ||||
Wed 12/6/238:30 PM | ||||||
(13.) Llandudno | 2:2 | Denbigh (7.) | ||||
Sat 1/27/243:00 PM | ||||||
(16.) Chirk AAA | 0:1 | Bangor 1876 (8.) | ||||
(1.) Holywell | 4:1 | Gresford (9.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(6.) Guilsfield | 1:3 | Flint Town (2.) | ||||
Fri 2/16/249:00 PM | ||||||
(15.) Llanidloes | 1:5 | Mold Alex (4.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/27/238:30 PM | ||||||
(12.) Ruthin | 1:1 | Porthmadog (9.) | ||||
Sat 10/28/233:30 PM | ||||||
(7.) Caersws | 2:3 | Guilsfield (5.) | ||||
(8.) Bangor 1876 | 1:2 | Airbus UK (3.) | ||||
(2.) Flint Town | 2:0 | Buckley (13.) | ||||
(10.) Gresford | 1:2 | Denbigh (6.) | ||||
(1.) Holywell | 2:1 | Chirk AAA (16.) | ||||
(4.) Mold Alex | 1:0 | Llandudno (14.) | ||||
(11.) Prestatyn | 1:0 | Llanidloes (15.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/3/238:30 PM | ||||||
(5.) Denbigh | 3:2 | Mold Alex (4.) | ||||
(13.) Llandudno | 3:2 | Prestatyn (14.) | ||||
Sat 11/4/233:30 PM | ||||||
(3.) Airbus UK | 1:1 | Holywell (1.) | ||||
(11.) Porthmadog | 1:3 | Flint Town (2.) | ||||
Sun 11/5/233:00 PM | ||||||
(16.) Chirk AAA | 0:0 | Gresford (10.) | ||||
Sat 1/27/243:00 PM | ||||||
(12.) Buckley | 2:1 | Caersws (8.) | ||||
Mon 3/25/249:00 PM | ||||||
(15.) Llanidloes | 1:3 | Ruthin (9.) | ||||
Sat 4/6/243:30 PM | ||||||
(6.) Guilsfield | 1:2 | Bangor 1876 (7.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/17/238:30 PM | ||||||
(6.) Bangor 1876 | 3:0 | Buckley (12.) | ||||
(11.) Gresford | 1:5 | Mold Alex (4.) | ||||
(14.) Prestatyn | 0:3 | Denbigh (5.) | ||||
Sat 11/18/231:30 PM | ||||||
(1.) Flint Town | 9:4 | Llanidloes (15.) | ||||
(16.) Chirk AAA | 0:5 | Airbus UK (3.) | ||||
Fri 2/16/248:30 PM | ||||||
(8.) Ruthin | 5:4 | Llandudno (13.) | ||||
Sat 2/17/243:00 PM | ||||||
(9.) Caersws | 1:2 | Porthmadog (10.) | ||||
Tue 2/27/248:30 PM | ||||||
(2.) Holywell | 4:2 | Guilsfield (7.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/17/238:45 PM | ||||||
(11.) Llandudno | 2:1 | Ruthin (9.) | ||||
Sat 11/18/231:00 PM | ||||||
(10.) Porthmadog | 1:1 | Caersws (8.) | ||||
Sat 12/2/233:00 PM | ||||||
(13.) Buckley | 2:3 | Bangor 1876 (6.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(3.) Airbus UK | 3:2 | Chirk AAA (16.) | ||||
Tue 2/27/248:30 PM | ||||||
(5.) Denbigh | 4:3 | Prestatyn (14.) | ||||
Sat 3/23/243:00 PM | ||||||
(4.) Mold Alex | 1:0 | Gresford (12.) | ||||
Sat 4/13/243:30 PM | ||||||
(15.) Llanidloes | 0:3 | Flint Town (1.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(7.) Guilsfield | 0:2 | Holywell (2.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 12/15/238:30 PM | ||||||
(1.) Flint Town | 3:0 | Porthmadog (12.) | ||||
(11.) Gresford | 6:0 | Chirk AAA (16.) | ||||
Sat 12/16/233:00 PM | ||||||
(6.) Bangor 1876 | 2:1 | Guilsfield (8.) | ||||
(2.) Holywell | 1:2 | Airbus UK (3.) | ||||
(4.) Mold Alex | 2:0 | Denbigh (5.) | ||||
(7.) Ruthin | 6:1 | Llanidloes (15.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(9.) Caersws | 2:2 | Buckley (13.) | ||||
Tue 1/9/248:45 PM | ||||||
(14.) Prestatyn | 2:3 | Llandudno (10.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 12/26/232:00 PM | ||||||
(5.) Denbigh | 2:1 | Ruthin (9.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(3.) Airbus UK | 0:0 | Gresford (10.) | ||||
(13.) Buckley | 1:2 | Holywell (2.) | ||||
(7.) Guilsfield | 4:0 | Chirk AAA (16.) | ||||
(11.) Llandudno | 1:5 | Flint Town (1.) | ||||
(15.) Llanidloes | 1:3 | Caersws (8.) | ||||
(12.) Porthmadog | 0:4 | Bangor 1876 (6.) | ||||
Sun 12/31/232:00 PM | ||||||
(4.) Mold Alex | 3:0 | Prestatyn (14.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/30/233:00 PM | ||||||
(16.) Chirk AAA | 2:2 | Guilsfield (9.) | ||||
Mon 1/1/243:00 PM | ||||||
(5.) Bangor 1876 | 4:1 | Porthmadog (12.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(1.) Flint Town | 5:1 | Llandudno (11.) | ||||
(10.) Gresford | 0:3 | Airbus UK (3.) | ||||
(8.) Ruthin | 4:0 | Denbigh (6.) | ||||
Tue 3/5/248:30 PM | ||||||
(2.) Holywell | 3:0 | Buckley (13.) | ||||
(14.) Prestatyn | 1:1 | Mold Alex (4.) | ||||
Tue 4/30/247:30 PM | ||||||
(7.) Caersws | 5:0 | Llanidloes (15.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 1/5/248:30 PM | ||||||
(3.) Airbus UK | 4:0 | Bangor 1876 (5.) | ||||
Sat 1/6/243:00 PM | ||||||
(14.) Buckley | 0:3 | Flint Town (1.) | ||||
(16.) Chirk AAA | 0:2 | Holywell (2.) | ||||
(11.) Llandudno | 1:2 | Mold Alex (4.) | ||||
(15.) Llanidloes | 1:1 | Prestatyn (13.) | ||||
(12.) Porthmadog | 2:3 | Ruthin (7.) | ||||
Tue 3/19/248:30 PM | ||||||
(6.) Denbigh | 2:5 | Gresford (10.) | ||||
(9.) Guilsfield | 2:2 | Caersws (8.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 1/12/248:30 PM | ||||||
(6.) Denbigh | 4:1 | Llandudno (11.) | ||||
(10.) Gresford | 0:5 | Holywell (2.) | ||||
(14.) Buckley | 2:2 | Ruthin (7.) | ||||
Sat 1/13/243:00 PM | ||||||
(5.) Bangor 1876 | 3:2 | Chirk AAA (16.) | ||||
(8.) Caersws | 3:3 | Airbus UK (3.) | ||||
(1.) Flint Town | 1:1 | Guilsfield (9.) | ||||
(4.) Mold Alex | 4:1 | Llanidloes (15.) | ||||
(12.) Prestatyn | 3:2 | Porthmadog (13.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/20/243:00 PM | ||||||
(3.) Airbus UK | 3:0 | Flint Town (2.) | ||||
(11.) Buckley | 5:1 | Prestatyn (13.) | ||||
(1.) Holywell | 2:1 | Bangor 1876 (6.) | ||||
(12.) Llandudno | 2:3 | Gresford (10.) | ||||
(14.) Porthmadog | 1:2 | Mold Alex (4.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(7.) Guilsfield | 2:1 | Ruthin (9.) | ||||
Sat 3/23/243:00 PM | ||||||
(16.) Chirk AAA | 2:2 | Caersws (8.) | ||||
Sat 4/6/243:30 PM | ||||||
(15.) Llanidloes | 0:7 | Denbigh (5.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 2/2/248:45 PM | ||||||
(10.) Gresford | 1:3 | Bangor 1876 (6.) | ||||
9:00 PM | ||||||
(5.) Denbigh | 3:1 | Porthmadog (14.) | ||||
Sat 2/3/243:00 PM | ||||||
(8.) Caersws | 1:2 | Holywell (1.) | ||||
(2.) Flint Town | 3:0 | Chirk AAA (16.) | ||||
(11.) Llandudno | 6:1 | Llanidloes (15.) | ||||
(4.) Mold Alex | 1:2 | Buckley (12.) | ||||
(13.) Prestatyn | 1:1 | Guilsfield (7.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(9.) Ruthin | 2:3 | Airbus UK (3.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 2/9/249:00 PM | ||||||
(15.) Llanidloes | 0:2 | Gresford (10.) | ||||
Sat 2/10/243:00 PM | ||||||
(3.) Airbus UK | 6:0 | Prestatyn (13.) | ||||
(6.) Bangor 1876 | 2:0 | Caersws (9.) | ||||
(12.) Buckley | 1:2 | Denbigh (5.) | ||||
(16.) Chirk AAA | 1:2 | Ruthin (7.) | ||||
(1.) Holywell | 1:0 | Flint Town (2.) | ||||
(14.) Porthmadog | 2:3 | Llandudno (11.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(8.) Guilsfield | 0:3 | Mold Alex (4.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 2/23/248:30 PM | ||||||
(12.) Llandudno | 1:5 | Buckley (11.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(13.) Prestatyn | 2:1 | Chirk AAA (16.) | ||||
Sat 2/24/242:00 PM | ||||||
(2.) Flint Town | 4:2 | Bangor 1876 (6.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(5.) Denbigh | 2:2 | Guilsfield (8.) | ||||
(15.) Llanidloes | 1:2 | Porthmadog (14.) | ||||
(4.) Mold Alex | 0:3 | Airbus UK (3.) | ||||
(9.) Caersws | 1:1 | Gresford (10.) | ||||
Sat 4/6/243:30 PM | ||||||
(7.) Ruthin | 1:1 | Holywell (1.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/2/243:00 PM | ||||||
(6.) Bangor 1876 | 0:0 | Ruthin (7.) | ||||
(10.) Caersws | 1:2 | Flint Town (2.) | ||||
(16.) Chirk AAA | 1:4 | Mold Alex (4.) | ||||
(14.) Porthmadog | 0:1 | Gresford (8.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(3.) Airbus UK | 3:1 | Denbigh (5.) | ||||
(9.) Guilsfield | 2:3 | Llandudno (12.) | ||||
Tue 3/19/248:30 PM | ||||||
(1.) Holywell | 4:0 | Prestatyn (13.) | ||||
Wed 3/20/249:00 PM | ||||||
(11.) Buckley | 3:0 | Llanidloes (15.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/8/248:30 PM | ||||||
(5.) Denbigh | 6:1 | Chirk AAA (16.) | ||||
(10.) Gresford | 2:4 | Flint Town (2.) | ||||
(12.) Llandudno | 1:5 | Airbus UK (3.) | ||||
(15.) Llanidloes | 1:4 | Guilsfield (7.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(13.) Prestatyn | 3:4 | Bangor 1876 (6.) | ||||
Sat 3/9/243:00 PM | ||||||
(4.) Mold Alex | 1:3 | Holywell (1.) | ||||
(14.) Porthmadog | 1:3 | Buckley (11.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(8.) Ruthin | 1:2 | Caersws (9.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/15/248:45 PM | ||||||
(5.) Bangor 1876 | 1:0 | Mold Alex (4.) | ||||
Sat 3/16/243:00 PM | ||||||
(8.) Caersws | 2:1 | Prestatyn (13.) | ||||
(15.) Chirk AAA | 3:2 | Llandudno (12.) | ||||
(1.) Holywell | 3:0 | Denbigh (6.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(3.) Airbus UK | 2:0 | Llanidloes (16.) | ||||
(2.) Flint Town | 7:0 | Ruthin (9.) | ||||
(7.) Guilsfield | 4:0 | Porthmadog (14.) | ||||
Sat 4/13/244:15 PM | ||||||
(11.) Buckley | 2:2 | Gresford (10.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/29/243:30 PM | ||||||
(12.) Llandudno | 0:4 | Holywell (1.) | ||||
(10.) Gresford | 1:2 | Ruthin (8.) | ||||
(16.) Llanidloes | 1:2 | Chirk AAA (15.) | ||||
(4.) Mold Alex | 2:1 | Caersws (9.) | ||||
(14.) Porthmadog | 0:3 | Airbus UK (3.) | ||||
Sat 4/6/243:30 PM | ||||||
(13.) Prestatyn | 0:4 | Flint Town (2.) | ||||
Tue 4/16/248:30 PM | ||||||
(11.) Buckley | 0:1 | Guilsfield (7.) | ||||
Tue 4/23/248:30 PM | ||||||
(6.) Denbigh | 2:2 | Bangor 1876 (5.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 4/1/243:30 PM | ||||||
(3.) Airbus UK | 2:2 | Buckley (11.) | ||||
(5.) Bangor 1876 | 0:3 | Llandudno (12.) | ||||
(15.) Chirk AAA | 1:1 | Porthmadog (13.) | ||||
(2.) Flint Town | 6:3 | Mold Alex (4.) | ||||
(8.) Ruthin | 4:0 | Prestatyn (14.) | ||||
3:45 PM | ||||||
(7.) Guilsfield | 0:1 | Gresford (10.) | ||||
6:15 PM | ||||||
(9.) Caersws | 1:1 | Denbigh (6.) | ||||
Wed 4/24/249:00 PM | ||||||
(1.) Holywell | 4:0 | Llanidloes (16.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/13/243:30 PM | ||||||
(12.) Llandudno | 2:3 | Caersws (9.) | ||||
(4.) Mold Alex | 0:3 | Ruthin (7.) | ||||
Fri 4/19/248:30 PM | ||||||
(6.) Denbigh | 1:2 | Flint Town (2.) | ||||
(10.) Gresford | 2:2 | Prestatyn (13.) | ||||
(8.) Guilsfield | 1:2 | Airbus UK (3.) | ||||
(14.) Porthmadog | 0:3 | Holywell (1.) | ||||
Sat 4/20/243:00 PM | ||||||
(16.) Llanidloes | 0:4 | Bangor 1876 (5.) | ||||
Fri 4/26/248:30 PM | ||||||
(11.) Buckley | 3:2 | Chirk AAA (15.) |