Profile
Record of all refereed matches 2023/2024
The result is either the total result or the result of a selected season.
Competition | Competition | Appearances | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 79 | 3 | 1 | 11 | |||
2 Liga | 11 | 47 | 2 | 1 | 4 | ||
3 Liga - Group II | 5 | 18 | 0 | 0 | 2 | ||
Central Youth League | 2 | 7 | 0 | 0 | 4 | ||
Fortuna Polish Cup | 1 | 6 | 1 | 0 | 1 | ||
3 Liga - Group I | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
International Friendlies | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
International Friendlies
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
11 | Oct 29, 2023 | Poland U16 | Sweden U16 | 4:0 | - | - | - | - |
Fortuna Polish Cup
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
First Round | Sep 27, 2023 | Carina Gubin | Radunia Stezyca | 4:1 | 6 | 1 | - | 1 |
3 Liga - Group I
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
33 | Jun 1, 2024 | C. Elblag (16.) | Warta Sieradz (10.) | 0:3 | 1 | - | - | - |
3 Liga - Group II
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
11 | Oct 7, 2023 | Cartusia Kartuzy (7.) | Noteć Czarnków (5.) | 4:0 | 3 | - | - | - | |||||||||
16 | Nov 11, 2023 | Gedania Gdansk (5.) | Zawisza (6.) | 2:0 | 7 | - | - | 1 | |||||||||
23 | Mar 29, 2024 | Wikęd Luzino (16.) | Noteć Czarnków (11.) | 1:2 | 1 | - | - | 1 | |||||||||
27 | Apr 28, 2024 | Stolem (15.) | Zawisza (3.) | 1:1 | 6 | - | - | - | |||||||||
30 | May 15, 2024 | Unia Solec (16.) | Unia Swarzedz (4.) | 0:1 | 1 | - | - | - |
2 Liga
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
2 | Jul 29, 2023 | Olimpia Grudz. (2.) | Polonia Bytom (5.) | 1:0 | 2 | - | - | - | |||||||||
3 | Aug 6, 2023 | Radunia Stezyca (4.) | Sandecja (18.) | 1:1 | 5 | - | - | - | |||||||||
5 | Aug 19, 2023 | Lubin II (2.) | Polonia Bytom (14.) | 3:0 | 5 | - | - | - | |||||||||
8 | Sep 20, 2023 | Olimpia Elblag (11.) | Pogon Siedlce (9.) | 1:0 | 3 | - | - | - | |||||||||
13 | Oct 26, 2023 | Lubin II (10.) | GKS Jastrzebie (14.) | 1:1 | 6 | 2 | - | 1 | |||||||||
18 | Nov 20, 2023 | LKS Lodz II (7.) | Pogon Siedlce (3.) | 1:2 | 7 | - | - | - | |||||||||
22 | Mar 2, 2024 | Radunia Stezyca (5.) | Olimpia Elblag (10.) | 1:1 | 4 | - | - | - | |||||||||
27 | Apr 5, 2024 | Olimpia Elblag (12.) | LKS Lodz II (7.) | 1:3 | 3 | - | - | 2 | |||||||||
25 | Apr 10, 2024 | Lech Poznan II (8.) | GKS Jastrzebie (14.) | 2:0 | 3 | - | - | - | |||||||||
31 | May 3, 2024 | Polonia Bytom (10.) | Sandecja (18.) | 4:2 | 4 | - | - | 1 | |||||||||
32 | May 12, 2024 | Stomil Olsztyn (17.) | Olimpia Grudz. (16.) | 0:1 | 5 | - | 1 | - |