Salzburger Liga
Austria
League level:
Fourth Tier
- Number of teams: 16 teams
- Players: 402
- Foreigners: 87 Players 21.6%
- ø-Market value: -
- ø-Age: 24.8
Complete Salzburger Liga schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/8/146:00 PM | ||||||
(2.) Anif | 3:0 | Grödig II (15.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(9.) SAK 1914 | 1:1 | Straßwalchen (7.) | ||||
Sat 8/9/144:00 PM | ||||||
(16.) FC Hallein | 0:4 | Altenmarkt (1.) | ||||
4:15 PM | ||||||
(5.) Bergheim | 2:1 | Hallwang (11.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(8.) Zell am See | 1:1 | ÖTSU Hallein (10.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(6.) FC Puch | 1:0 | Bramberg (13.) | ||||
(12.) Henndorf | 1:2 | Wals-Grünau (4.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(14.) Berndorf | 0:2 | Kuchl (3.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 8/12/146:30 PM | ||||||
(5.) Grödig II | 7:0 | FC Puch (9.) | ||||
Wed 8/13/146:00 PM | ||||||
(8.) Hallwang | 2:1 | Berndorf (15.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(1.) Kuchl | 8:2 | Henndorf (16.) | ||||
(10.) Straßwalchen | 4:4 | FC Hallein (14.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(3.) Wals-Grünau | 4:3 | Anif (6.) | ||||
Thu 8/14/146:00 PM | ||||||
(12.) ÖTSU Hallein | 2:3 | Altenmarkt (2.) | ||||
Wed 8/20/146:30 PM | ||||||
(11.) Zell am See | 2:3 | Bergheim (4.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(7.) Bramberg | 3:0 | SAK 1914 (13.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/16/1412:00 PM | ||||||
(3.) Bergheim | 1:0 | ÖTSU Hallein (13.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(12.) FC Hallein | 3:3 | Bramberg (9.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(15.) Berndorf | 0:4 | Zell am See (8.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(10.) FC Puch | 1:2 | Wals-Grünau (2.) | ||||
(16.) Henndorf | 0:2 | Hallwang (7.) | ||||
(14.) SAK 1914 | 2:4 | Grödig II (4.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(6.) Anif | 4:1 | Kuchl (5.) | ||||
Sun 8/17/146:00 PM | ||||||
(1.) Altenmarkt | 4:1 | Straßwalchen (11.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/22/147:00 PM | ||||||
(4.) Kuchl | 5:0 | FC Puch (12.) | ||||
Sat 8/23/144:00 PM | ||||||
(6.) Zell am See | 3:2 | Henndorf (16.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(8.) Hallwang | 1:2 | Anif (5.) | ||||
(2.) Wals-Grünau | 4:1 | SAK 1914 (15.) | ||||
(11.) ÖTSU Hallein | 2:1 | Straßwalchen (13.) | ||||
(3.) Bergheim | 0:0 | Berndorf (14.) | ||||
(7.) Grödig II | 1:3 | FC Hallein (9.) | ||||
Sun 11/16/142:00 PM | ||||||
(10.) Bramberg | 0:1 | Altenmarkt (1.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/29/147:00 PM | ||||||
(14.) FC Puch | 0:1 | Hallwang (7.) | ||||
Sat 8/30/142:45 PM | ||||||
(15.) Berndorf | 1:3 | ÖTSU Hallein (9.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(16.) Henndorf | 0:1 | Bergheim (2.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(11.) FC Hallein | 1:7 | Wals-Grünau (1.) | ||||
(13.) Straßwalchen | 2:2 | Bramberg (10.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(3.) Anif | 4:2 | Zell am See (8.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(4.) Altenmarkt | 1:5 | Grödig II (6.) | ||||
Tue 10/7/147:00 PM | ||||||
(12.) SAK 1914 | 2:1 | Kuchl (5.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/5/146:00 PM | ||||||
(5.) Grödig II | 2:0 | Straßwalchen (15.) | ||||
6:15 PM | ||||||
(14.) Berndorf | 1:0 | Henndorf (16.) | ||||
Sat 9/6/142:00 PM | ||||||
(6.) Hallwang | 3:2 | SAK 1914 (13.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(2.) Bergheim | 2:2 | Anif (3.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(10.) Zell am See | 0:4 | FC Puch (12.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(8.) ÖTSU Hallein | 1:1 | Bramberg (11.) | ||||
(1.) Wals-Grünau | 2:2 | Altenmarkt (4.) | ||||
Sun 9/7/145:00 PM | ||||||
(7.) Kuchl | 1:3 | FC Hallein (9.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 9/9/147:00 PM | ||||||
(13.) SAK 1914 | 3:3 | Zell am See (11.) | ||||
Wed 9/10/145:15 PM | ||||||
(3.) Anif | 4:2 | Berndorf (15.) | ||||
5:45 PM | ||||||
(16.) Henndorf | 2:2 | ÖTSU Hallein (9.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(12.) FC Puch | 1:2 | Bergheim (2.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(8.) Bramberg | 3:2 | Grödig II (6.) | ||||
(10.) FC Hallein | 0:0 | Hallwang (5.) | ||||
(14.) Straßwalchen | 4:4 | Wals-Grünau (1.) | ||||
(4.) Altenmarkt | 3:2 | Kuchl (7.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/13/142:00 PM | ||||||
(6.) Hallwang | 2:4 | Altenmarkt (2.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(3.) Bergheim | 1:1 | SAK 1914 (14.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(16.) Henndorf | 2:3 | Anif (1.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(4.) Wals-Grünau | 1:3 | Bramberg (7.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(8.) ÖTSU Hallein | 3:3 | Grödig II (5.) | ||||
(11.) Zell am See | 2:2 | FC Hallein (9.) | ||||
Tue 9/16/146:00 PM | ||||||
(15.) Berndorf | 1:2 | FC Puch (12.) | ||||
Wed 9/17/147:00 PM | ||||||
(10.) Kuchl | 0:3 | Straßwalchen (13.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/19/147:00 PM | ||||||
(12.) FC Hallein | 0:4 | Bergheim (3.) | ||||
7:30 PM | ||||||
(15.) SAK 1914 | 0:2 | Berndorf (14.) | ||||
(2.) Altenmarkt | 4:1 | Zell am See (13.) | ||||
Sat 9/20/144:30 PM | ||||||
(11.) Straßwalchen | 2:1 | Hallwang (6.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(9.) FC Puch | 2:0 | Henndorf (16.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(5.) Grödig II | 1:5 | Wals-Grünau (4.) | ||||
Sun 9/21/1411:00 AM | ||||||
(1.) Anif | 2:1 | ÖTSU Hallein (10.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(8.) Bramberg | 2:3 | Kuchl (7.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/26/147:00 PM | ||||||
(7.) Kuchl | 2:2 | Grödig II (5.) | ||||
Sat 9/27/142:45 PM | ||||||
(15.) Berndorf | 0:4 | FC Hallein (11.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(13.) Zell am See | 1:5 | Straßwalchen (10.) | ||||
(8.) ÖTSU Hallein | 4:1 | Wals-Grünau (4.) | ||||
(16.) Henndorf | 1:2 | SAK 1914 (14.) | ||||
(2.) Bergheim | 4:2 | Altenmarkt (3.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(1.) Anif | 1:0 | FC Puch (12.) | ||||
Sun 9/28/1411:30 AM | ||||||
(6.) Hallwang | 1:1 | Bramberg (9.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/3/147:00 PM | ||||||
(7.) FC Puch | 4:0 | ÖTSU Hallein (11.) | ||||
(5.) Grödig II | 4:1 | Hallwang (9.) | ||||
(14.) SAK 1914 | 0:2 | Anif (1.) | ||||
(12.) FC Hallein | 1:3 | Henndorf (16.) | ||||
7:30 PM | ||||||
(3.) Altenmarkt | 3:1 | Berndorf (15.) | ||||
(4.) Wals-Grünau | 2:2 | Kuchl (8.) | ||||
Sat 10/4/142:30 PM | ||||||
(10.) Straßwalchen | 1:3 | Bergheim (2.) | ||||
Sun 10/5/145:00 PM | ||||||
(6.) Bramberg | 2:1 | Zell am See (13.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 10/7/147:00 PM | ||||||
(12.) FC Hallein | 0:4 | Anif (1.) | ||||
Sat 10/11/142:00 PM | ||||||
(16.) Henndorf | 0:1 | Altenmarkt (3.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(2.) Bergheim | 1:1 | Bramberg (7.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(15.) Berndorf | 0:4 | Straßwalchen (8.) | ||||
(10.) ÖTSU Hallein | 2:2 | Kuchl (9.) | ||||
(13.) Zell am See | 2:4 | Grödig II (5.) | ||||
(11.) Hallwang | 2:4 | Wals-Grünau (4.) | ||||
4:15 PM | ||||||
(6.) FC Puch | 4:1 | SAK 1914 (14.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/17/147:00 PM | ||||||
(2.) Altenmarkt | 3:4 | Anif (1.) | ||||
(14.) SAK 1914 | 0:3 | ÖTSU Hallein (10.) | ||||
(6.) Straßwalchen | 3:0 | Henndorf (16.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(4.) Wals-Grünau | 2:2 | Zell am See (13.) | ||||
Sat 10/18/141:00 PM | ||||||
(5.) Grödig II | 2:0 | Bergheim (3.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(12.) FC Hallein | 1:1 | FC Puch (7.) | ||||
Sun 10/19/144:00 PM | ||||||
(8.) Kuchl | 4:0 | Hallwang (11.) | ||||
(9.) Bramberg | 0:0 | Berndorf (15.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/24/147:00 PM | ||||||
(13.) Zell am See | 2:4 | Kuchl (7.) | ||||
Sat 10/25/142:00 PM | ||||||
(16.) Henndorf | 1:4 | Bramberg (8.) | ||||
(2.) Bergheim | 2:1 | Wals-Grünau (4.) | ||||
(15.) Berndorf | 2:2 | Grödig II (5.) | ||||
(1.) Anif | 0:0 | Straßwalchen (9.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(10.) ÖTSU Hallein | 2:2 | Hallwang (11.) | ||||
4:15 PM | ||||||
(6.) FC Puch | 3:1 | Altenmarkt (3.) | ||||
Sun 10/26/143:00 PM | ||||||
(14.) SAK 1914 | 2:2 | FC Hallein (12.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/31/146:30 PM | ||||||
(4.) Wals-Grünau | 3:1 | Berndorf (15.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(3.) Altenmarkt | 2:1 | SAK 1914 (14.) | ||||
(8.) Straßwalchen | 1:1 | FC Puch (7.) | ||||
(6.) Kuchl | 1:0 | Bergheim (2.) | ||||
Sun 11/2/142:00 PM | ||||||
(5.) Grödig II | 2:1 | Henndorf (16.) | ||||
(12.) FC Hallein | 1:1 | ÖTSU Hallein (10.) | ||||
(11.) Hallwang | 2:1 | Zell am See (13.) | ||||
(9.) Bramberg | 0:2 | Anif (1.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/7/146:30 PM | ||||||
(6.) Grödig II | 2:3 | Anif (1.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(5.) Kuchl | 2:0 | Berndorf (15.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(3.) Wals-Grünau | 2:1 | Henndorf (16.) | ||||
Sat 11/8/142:00 PM | ||||||
(11.) ÖTSU Hallein | 3:4 | Zell am See (13.) | ||||
(10.) Hallwang | 4:2 | Bergheim (4.) | ||||
(8.) Straßwalchen | 5:2 | SAK 1914 (14.) | ||||
(2.) Altenmarkt | 3:3 | FC Hallein (12.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(9.) Bramberg | 2:5 | FC Puch (7.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/14/152:00 PM | ||||||
(12.) FC Hallein | 1:1 | Straßwalchen (8.) | ||||
(1.) Anif | 3:0 | Wals-Grünau (4.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(15.) Berndorf | 2:0 | Hallwang (10.) | ||||
(7.) FC Puch | 0:3 | Grödig II (5.) | ||||
(16.) Henndorf | 0:2 | Kuchl (6.) | ||||
(14.) SAK 1914 | 2:0 | Bramberg (9.) | ||||
(3.) Bergheim | 1:1 | Zell am See (13.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(2.) Altenmarkt | 3:3 | ÖTSU Hallein (11.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/20/157:00 PM | ||||||
(6.) Kuchl | 1:2 | Anif (1.) | ||||
(2.) Wals-Grünau | 3:0 | FC Puch (8.) | ||||
Sat 3/21/152:00 PM | ||||||
(7.) Straßwalchen | 1:1 | Altenmarkt (3.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(10.) ÖTSU Hallein | 2:0 | Bergheim (5.) | ||||
(13.) Zell am See | 1:1 | Berndorf (14.) | ||||
(11.) Hallwang | 0:0 | Henndorf (16.) | ||||
Sun 3/22/153:00 PM | ||||||
(9.) Bramberg | 1:0 | FC Hallein (12.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(4.) Grödig II | 4:0 | SAK 1914 (15.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/27/156:45 PM | ||||||
(8.) FC Puch | 0:2 | Kuchl (5.) | ||||
(15.) SAK 1914 | 0:1 | Wals-Grünau (2.) | ||||
Sat 3/28/152:00 PM | ||||||
(14.) Berndorf | 2:1 | Bergheim (6.) | ||||
(7.) Straßwalchen | 1:1 | ÖTSU Hallein (10.) | ||||
(16.) Henndorf | 1:3 | Zell am See (13.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(1.) Anif | 5:1 | Hallwang (11.) | ||||
(12.) FC Hallein | 2:1 | Grödig II (4.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(3.) Altenmarkt | 1:1 | Bramberg (9.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/4/1512:00 PM | ||||||
(12.) Hallwang | 0:3 | FC Puch (7.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(3.) Grödig II | 5:1 | Altenmarkt (4.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(2.) Wals-Grünau | 0:1 | FC Hallein (11.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(9.) ÖTSU Hallein | 3:1 | Berndorf (14.) | ||||
Tue 4/14/157:30 PM | ||||||
(13.) Zell am See | 0:5 | Anif (1.) | ||||
Wed 4/15/157:00 PM | ||||||
(6.) Bergheim | 0:1 | Henndorf (16.) | ||||
Tue 4/21/157:00 PM | ||||||
(5.) Kuchl | 3:4 | SAK 1914 (15.) | ||||
Thu 4/30/157:30 PM | ||||||
(10.) Bramberg | 2:2 | Straßwalchen (8.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/10/157:00 PM | ||||||
(15.) SAK 1914 | 0:0 | Hallwang (12.) | ||||
(10.) FC Hallein | 2:1 | Kuchl (5.) | ||||
(9.) Straßwalchen | 3:3 | Grödig II (3.) | ||||
Sat 4/11/153:00 PM | ||||||
(16.) Henndorf | 0:0 | Berndorf (14.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(8.) FC Puch | 2:2 | Zell am See (13.) | ||||
(1.) Anif | 4:0 | Bergheim (6.) | ||||
(2.) Altenmarkt | 2:1 | Wals-Grünau (4.) | ||||
Sun 4/12/154:00 PM | ||||||
(11.) Bramberg | 0:2 | ÖTSU Hallein (7.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/17/157:30 PM | ||||||
(15.) Zell am See | 2:4 | SAK 1914 (13.) | ||||
Sat 4/18/1512:00 PM | ||||||
(12.) Hallwang | 1:1 | FC Hallein (10.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(14.) Berndorf | 1:0 | Anif (1.) | ||||
(6.) ÖTSU Hallein | 2:0 | Henndorf (16.) | ||||
(9.) Bergheim | 0:1 | FC Puch (7.) | ||||
(2.) Grödig II | 4:0 | Bramberg (11.) | ||||
(4.) Wals-Grünau | 2:4 | Straßwalchen (8.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(5.) Kuchl | 5:2 | Altenmarkt (3.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/25/152:00 PM | ||||||
(10.) FC Hallein | 3:0 | Zell am See (15.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(9.) Straßwalchen | 1:3 | Kuchl (5.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(2.) Grödig II | 1:0 | ÖTSU Hallein (8.) | ||||
(1.) Anif | 2:0 | Henndorf (16.) | ||||
(6.) FC Puch | 1:0 | Berndorf (13.) | ||||
(14.) SAK 1914 | 0:2 | Bergheim (7.) | ||||
Sun 4/26/154:00 PM | ||||||
(11.) Bramberg | 0:5 | Wals-Grünau (4.) | ||||
(3.) Altenmarkt | 1:0 | Hallwang (12.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 4/29/157:00 PM | ||||||
(8.) Bergheim | 1:3 | FC Hallein (9.) | ||||
Thu 4/30/156:00 PM | ||||||
(16.) Henndorf | 1:4 | FC Puch (6.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(3.) Wals-Grünau | 3:1 | Grödig II (2.) | ||||
7:30 PM | ||||||
(14.) Zell am See | 3:1 | Altenmarkt (4.) | ||||
Fri 5/1/1511:00 AM | ||||||
(10.) ÖTSU Hallein | 1:4 | Anif (1.) | ||||
Sat 5/2/155:00 PM | ||||||
(15.) Berndorf | 1:2 | SAK 1914 (13.) | ||||
Sun 5/3/1511:00 AM | ||||||
(12.) Hallwang | 1:2 | Straßwalchen (7.) | ||||
Wed 5/6/157:30 PM | ||||||
(5.) Kuchl | 1:1 | Bramberg (11.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 5/8/157:00 PM | ||||||
(6.) FC Puch | 0:5 | Anif (1.) | ||||
(3.) Wals-Grünau | 1:1 | ÖTSU Hallein (10.) | ||||
7:30 PM | ||||||
(2.) Grödig II | 5:0 | Kuchl (5.) | ||||
Sat 5/9/153:00 PM | ||||||
(7.) Straßwalchen | 2:1 | Zell am See (14.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(9.) FC Hallein | 1:1 | Berndorf (15.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(12.) SAK 1914 | 2:1 | Henndorf (16.) | ||||
(4.) Altenmarkt | 2:1 | Bergheim (8.) | ||||
Thu 6/4/155:00 PM | ||||||
(11.) Bramberg | 3:3 | Hallwang (13.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 5/12/156:00 PM | ||||||
(1.) Anif | 3:1 | SAK 1914 (13.) | ||||
Wed 5/13/156:30 PM | ||||||
(16.) Henndorf | 3:2 | FC Hallein (10.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(5.) Kuchl | 2:0 | Wals-Grünau (4.) | ||||
(15.) Berndorf | 1:1 | Altenmarkt (3.) | ||||
(9.) Bergheim | 0:3 | Straßwalchen (6.) | ||||
Thu 5/14/1510:30 AM | ||||||
(12.) Hallwang | 2:1 | Grödig II (2.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(14.) Zell am See | 2:0 | Bramberg (11.) | ||||
(8.) ÖTSU Hallein | 2:1 | FC Puch (7.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/16/152:30 PM | ||||||
(1.) Anif | 9:0 | FC Hallein (10.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(2.) Wals-Grünau | 2:0 | Hallwang (14.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(11.) SAK 1914 | 3:0 | FC Puch (8.) | ||||
(6.) Straßwalchen | 1:1 | Berndorf (15.) | ||||
6:15 PM | ||||||
(4.) Altenmarkt | 2:2 | Henndorf (16.) | ||||
Sun 5/17/155:00 PM | ||||||
(5.) Kuchl | 1:3 | ÖTSU Hallein (7.) | ||||
(12.) Bramberg | 0:1 | Bergheim (9.) | ||||
(3.) Grödig II | 1:3 | Zell am See (13.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Thu 5/21/156:00 PM | ||||||
(1.) Anif | 5:1 | Altenmarkt (4.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(16.) Henndorf | 3:5 | Straßwalchen (5.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(12.) Zell am See | 2:1 | Wals-Grünau (3.) | ||||
Fri 5/22/156:00 PM | ||||||
(15.) Berndorf | 1:2 | Bramberg (11.) | ||||
(7.) ÖTSU Hallein | 6:2 | SAK 1914 (14.) | ||||
(13.) Hallwang | 2:0 | Kuchl (6.) | ||||
Wed 5/27/156:30 PM | ||||||
(8.) FC Puch | 3:3 | FC Hallein (10.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(9.) Bergheim | 0:4 | Grödig II (2.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 5/29/156:45 PM | ||||||
(10.) FC Hallein | 1:3 | SAK 1914 (12.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(7.) Straßwalchen | 2:4 | Anif (1.) | ||||
(4.) Wals-Grünau | 1:4 | Bergheim (8.) | ||||
Sat 5/30/155:00 PM | ||||||
(2.) Grödig II | 5:1 | Berndorf (15.) | ||||
(13.) Hallwang | 0:1 | ÖTSU Hallein (6.) | ||||
(5.) Kuchl | 7:3 | Zell am See (14.) | ||||
(3.) Altenmarkt | 6:2 | FC Puch (9.) | ||||
Sun 5/31/155:00 PM | ||||||
(11.) Bramberg | 2:0 | Henndorf (16.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 6/3/156:30 PM | ||||||
(16.) Henndorf | 2:5 | Grödig II (2.) | ||||
(9.) FC Puch | 2:2 | Straßwalchen (6.) | ||||
(8.) Bergheim | 1:3 | Kuchl (3.) | ||||
(12.) SAK 1914 | 2:1 | Altenmarkt (4.) | ||||
Sat 6/6/152:00 PM | ||||||
(1.) Anif | 1:1 | Bramberg (11.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(7.) ÖTSU Hallein | 0:1 | FC Hallein (10.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(13.) Zell am See | 3:1 | Hallwang (14.) | ||||
(15.) Berndorf | 2:2 | Wals-Grünau (5.) |