For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:20:34 PM
Second Round Lillestrøm SK Lillestrøm SK 1:2 LASK LASK
Second Round Alashkert Alashkert Yerevan 0:0 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
Second Round KF Laçi KF Laçi 0:2 Molde FK Molde FK
Second Round AEK Larnaca AEK Larnaca 4:0 Dundalk FC Dundalk FC
Second Round AS Trencin AS Trencin 4:1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Second Round FC Flora FC Flora Tallinn 2:0 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Second Round Valletta Valletta FC 1:2 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Second Round Riteriai FK Riteriai 1:1 FK Partizan Belgrade Partizan
Second Round Dinamo Minsk Dinamo Minsk 4:1 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Second Round Slavia Sofia Slavia Sofia 2:3 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Second Round Häcken BK Häcken 1:1 RB Leipzig RB Leipzig
Second Round FK Mariupol FK Mariupol 2:1 AET Djurgardens IF Djurgarden
Second Round Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 1:1 The New Saints FC The New Saints
Second Round Sparta Praha AC Sparta Praha 2:1 FK Spartak Subotica Spartak
Second Round FC Vaduz FC Vaduz 1:1 Zalgiris Vilnius Zalgiris
Second Round AIK AIK 0:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Second Round
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 1:3 CSKA Sofia CSKA Sofia
Second Round Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 2:0 Budapest Honvéd FC Honvéd
Second Round Apol. Limassol Apollon Limassol 3:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Second Round Atromitos Athen Atromitos Athen 1:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
Second Round Slo. Bratislava Slovan Bratislava 3:1 Balzan FC Balzan FC
Second Round Víkingur Göta Víkingur Göta 0:4 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Second Round FC Copenhagen FC Copenhagen 5:0 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Second Round Besiktas Besiktas JK 6:0 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
Second Round Vitesse Vitesse Arnhem 3:1 FC Viitorul FC Viitorul
Second Round Asteras Tripoli Asteras Tripolis 1:1 Hibernian FC Hibernian FC
Second Round FK Sarajevo FK Sarajevo 0:8 Atalanta BC Atalanta
Second Round NK Maribor NK Maribor 2:0 Chikhura Sachkhere Chikhura
Second Round FCSB FCSB 4:0 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Second Round NK Domzale NK Domzale 1:1 FK Ufa Ufa
Second Round
Burnley Burnley FC 3:1 AET Aberdeen FC Aberdeen FC
Second Round FC Drita FC Drita Gjilan 1:1 F91 Dudelange F91 Dudelange
Second Round La Fiorita La Fiorita 1967 0:3 Spartaks Jurmala Spartaks
Second Round AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2:1 Kairat Almaty Kairat Almaty
Second Round Rangers Rangers FC 1:1 NK Osijek NK Osijek
Second Round G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 2:1 FK Ventspils Ventspils
Second Round Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 1:0 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Second Round Lech Poznan Lech Poznan 3:1 AET Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Second Round Rio Ave FC Rio Ave FC 4:4 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Second Round Crusaders Crusaders FC 1:1 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Second Round Radnicki Nis FK Radnicki Nis 2:2 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
Second Round Újpest FC Újpest FC 1:3 Sevilla FC Sevilla FC
Second Round Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 0:1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
Second Round Valur Valur Reykjavík 3:0 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
last 16 Franciscain Club Franciscain 1:0 Deportivo Walter Ferretti Walter Ferretti
last 16 Diriangén FC Diriangén FC 0:4 CD Universitario Universitario
last 16 Santos FC Santos de Guápiles FC 1:2 Portmore United Portmore United
Matchday 2 Dinamo M II Dinamo Moscow II 2:1 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
Matchday 23 G. Schwanheim Germania Schwanheim 2:1 DJK Flörsheim DJK Flörsheim
Second Round SC Sternschanze SC Sternschanze 0:8 Altona 93 Altona 93
group stage Necaxa Club Necaxa 1:0 Tampico Madero Tampico Madero
Group Stage León Club León FC 2:1 Querétaro FC Querétaro FC
group stage Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 1:1 Atlético de San Luis San Luis
group stage Zacatepec Club Atlético Zacatepec 2:3 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Group Stage Monterrey CF Monterrey 2:1 Puebla FC Puebla FC
Group Stage Toluca Deportivo Toluca 2:3 FC Juárez FC Juárez
Matchday 3 Atl. Nacional Atlético Nacional 0:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 1 El Gouna El Gouna FC 0:1 Masry Port Said El Masry
Matchday 1 Ahly El Ahly Cairo 1:1 Ismaily SC Ismaily
Matchday 21 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 3:0 Richmond Kickers Richmond Kicker
Matchday 21 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 1:1 Swope Park Rangers Swope Park
Second Round Nacional Club Nacional Asunción 2:1 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Second Round CA Banfield Club Atlético Banfield 2:0 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 22 JK Welco Tartu JK Welco 1:3 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 10 FBC Melgar FBC Melgar 1:0 Real Garcilaso Garcilaso
Matchday 10 AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 1:1 Club Alianza Lima Alianza Lima
Matchday 10 Unión Comercio CD Unión Comercio 2:0 Comerciantes Unidos Comerciantes
Matchday 3 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 2:0 Zvezda Perm Zvezda Perm
Matchday 17 Helsingborg Helsingborgs IF 2:0 Norrby IF Norrby
Matchday 20 Neftchi Neftchi Fergana 2:1 Navbahor Namangan Navbahor
Matchday 20 Bukhara FK Bukhara 2:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Matchday 20 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 1:3 FK Kokand 1912 Kokand 1912
First Round SV Ruchheim SV Ruchheim 1:2 Phönix Schifferstadt Schifferstadt
First Round SG Vordereifel SG Vordereifel 1:4 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 15 TJ Teda Tianjin Teda 0:3 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Matchday 15 BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 6:3 Hebei China Fortune HB CFFC
Matchday 2 Pars Jam Pars Jonoubi Jam 2:0 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
Matchday 2 Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 2:2 Esteghlal FC Esteghlal FC
Matchday 2 Esteghlal Khz. Esteghlal Khuzestan 1:2 Shahr Khodrou FC Sh Khodrou
Matchday 2 Paykan Paykan FC 3:0 Saipa FC Saipa FC
Russia U20 Russia U20 3:0 Qatar U20 Qatar U20