For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:48:09 PM
Final
Real Madrid Real Madrid 2:4 AET Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 3 Kehler FV Kehler FV 07 1:0 TuS Oppenau TuS Oppenau
Matchday 1 TSV Bogen TSV Bogen 3:1 FC Deisenhofen FC Deisenhofen
Matchday 7 E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 0:4 ASV Dachau ASV Dachau
Second Round Satteldorf SpVgg Satteldorf 0:6 SGV Freiberg SGV Freiberg
Second Round Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 0:4 TSG Backnang TSG Backnang
Second Round SSC Tübingen SSC Tübingen 0:7 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
Second Round SV Sulmetingen SV Sulmetingen 1:2 FV Ravensburg FV Ravensburg
Second Round SV Schemmerh. SV Schemmerhofen 0:1 SV Baindt SV Baindt
Second Round SGM Kr.Ebene SGM Krumme Ebene am Neckar 0:5 Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
Second Round FC Gärtringen FC Gärtringen 0:1 VfR Aalen VfR Aalen
Second Round Türk Neckarsu. Türkspor Neckarsulm 1:4 TSV Ilshofen TSV Ilshofen
Second Round Schwieberdingen TSV Schwieberdingen 0:3 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Second Round TV Echterdingen TV Echterdingen 0:6 Stuttgarter Kickers Stuttg. Kickers
Matchday 3 SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege 2:1 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
Matchday 3 Grebenstein TuSpo Grebenstein 3:1 1.FC Schwalmstadt Schwalmstadt
Matchday 3 SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07 1:1 Eintracht Baunatal Eintr. Baunatal
Matchday 3 OSC Vellmar OSC Vellmar 0:0 SSV Sand SSV Sand
Matchday 3 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 2:0 FSV Dörnberg FSV Dörnberg
Matchday 3 SV Steinbach SV Steinbach 2:1 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
Matchday 3 SC Willingen SC Willingen 2:1 TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 3 Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 5:2 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
Matchday 3 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern 4:0 SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
Matchday 3 Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 1:1 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 3 TuS Sulingen TuS Sulingen 4:2 TV Stuhr TV Stuhr
Matchday 2 FC Gießen II FC Gießen II 1:5 FSV Fernwald FSV Fernwald
Matchday 2 DJK Flörsheim DJK Flörsheim 3:2 FV Breidenbach FV Breidenbach
Matchday 2 FC Waldbrunn FC Waldbrunn 1:3 SSV Langenaubach Langenaubach
Matchday 2 TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf 1:4 VfB Marburg VfB Marburg
Matchday 2 SV Bauerbach SV Bauerbach 3:2 FC Dorndorf FC Dorndorf
Matchday 2 SG Kinzenbach SG Kinzenbach 0:2 SV Zeilsheim SV Zeilsheim
Matchday 2 SF/BG Marburg SF/BG Marburg 1:1 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
Matchday 3 RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 1:3 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
Matchday 3 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 0:1 SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
Matchday 3 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 1:2 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 3 Usinger TSG Usinger TSG 3:4 TSV Vatanspor Bad Homburg Vatanspor BH
Matchday 3 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 0:2 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
Matchday 3 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 4:0 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
Matchday 3 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 6:0 SV FC Sandzak Frankfurt FC Sandzak
Matchday 2 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 4:0 Rather SV Rather SV
Matchday 2 FC Remscheid FC Remscheid 5:2 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
Matchday 2 Cronenberger SC Cronenberger SC 2:3 ASV Süchteln ASV Süchteln
Matchday 2 DSC 99 Düsseldorfer SC 99 2:0 SpVg Odenkirchen Odenkirchen
Matchday 2 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 3:1 SSVg Heiligenhaus Heiligenhaus
Matchday 2 VfR Fischeln VfR Fischeln 3:2 VfB Solingen VfB Solingen
Matchday 2 Holzheimer SG Holzheimer SG 1:6 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 2 Meerbusch II TSV Meerbusch II 0:2 TVD Velbert TVD Velbert
Matchday 2 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 0:0 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
Matchday 2 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 2:2 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
Matchday 2 Scherpenberg SV Scherpenberg 1:2 FC Kray FC Kray
Matchday 2 A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 4:2 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
Matchday 2 SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 0:3 FC Blau-Gelb Überruhr FC BG Überruhr
Matchday 2 Niederwenigern SF Niederwenigern 2:2 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
Matchday 2 Königshardt SF Königshardt 3:1 GSV Moers GSV Moers
Matchday 2 Duisburger SV Duisburger SV 1900 2:3 VfL Rhede VfL Rhede
First Round LSK Hansa Lüneburger SK Hansa 0:1 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
First Round VfL Oldenburg VfL Oldenburg 0:2 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
First Round SSV Berghausen SSV 1968 Berghausen 1:8 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
First Round BSC Fortuna BSC Fortuna Glienicke 0:1 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 25 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 2:2 Colorado Rapids Colorado
Group Stage León Club León FC 2:1 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
group stage Chivas Deportivo Guadalajara 1:0 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
group stage Tampico Madero Tampico Madero 3:1 Club Necaxa Necaxa
group stage Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 0:3 CF América América
Group Stage Puebla FC Puebla FC 1:1 CF Monterrey Monterrey
Matchday 22 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 4:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 22 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 4:0 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 22 FC Tokyo FC Tokyo 0:1 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 22 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 0:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 22 Gamba Osaka Gamba Osaka 1:1 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 22 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 3:1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 22 Vissel Kobe Vissel Kobe 1:1 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 22 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 1:2 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 22 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 1:2 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 5 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 0:1  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
Matchday 5 Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 1:0 NK GOSK Gabela U17 GOSK U17
Matchday 5 Celik U17 NK Celik Zenica U17 0:2 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 5 Krupa U17 FK Krupa na Vrbasu U17 1:1 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 5 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 3:1 HSK Zrinjski Mostar U17 Zrinjski U17
Matchday 5 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 0:1 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 5 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 0:0 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 5 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 1:0 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 5 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 3:2 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 5 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 2:2 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 17 Atlantas Atlantas Klaipeda 0:1 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 3 Nogoom FC Nogoom FC 0:2 Arab Contractors SC Arab Contr.
Matchday 23 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 1:2 FC Seoul FC Seoul
Matchday 23 Jeju Utd. Jeju United FC 2:3 Daegu FC Daegu FC
Matchday 23 Pohang Steelers FC Pohang Steelers 5:2 Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
Matchday 23 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 0:1 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 23 Incheon Utd. Incheon United FC 0:0 Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
Matchday 23 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 3:3 Ulsan Hyundai Ulsan
First Round LP Sumperk LP Sumperk 0:1 SK Unicov SK Unicov
First Round Sokol Tasovice Sokol Tasovice 4:3 on pens FC Velke Mezirici Velke Mezirici
First Round S. Polna Slavoj Polna 6:1 AFC Humpolec AFC Humpolec
First Round SK Lisen SK Lisen 3:2 AET 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
First Round Frydlant n. Os. 1.BFK Frydlant nad Ostravici 0:1 on pens MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
First Round Slavicin FC TVD Slavicin 1:0 TJ Valasske Mezirici Val. Mezirici
First Round Sp. Sobeslav Spartak Sobeslav 0:3 FC Pisek FC Pisek
First Round SS Ostra SS Ostra 1:5 SK Zapy SK Zapy
First Round Sokol Hostoun Sokol Hostoun 5:4 FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
First Round Pencín-Turnov FK Pencín-Turnov 0:3 FK Stechovice Stechovice
First Round Caslav FK Caslav 1:2 on pens FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
First Round SK Rakovnik SK Rakovnik 0:4 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
First Round Neratovice FK Neratovice-Byskovice 0:4 Slovan Velvary Slovan Velvary
First Round TJ Prestice TJ Prestice 0:6 TJ Jiskra Domazlice Domazlice
First Round Rosice FC Slovan Rosice 3:1 FK Hodonin Hodonin
First Round Mostecký FK Mostecký FK 0:2 SK Sokol Brozany Sokol Brozany
First Round Havirov MFK Havirov 1:3 FC Odra Petrkovice Petrkovice
First Round Horky n. Jiz. FC Horky nad Jizerou 1:2 FK Dobrovice FK Dobrovice
First Round SK Hranice SK Hranice 4:2 AET FK Bospor Bohumin FK Bohumin
First Round Admira Praha FK Admira Praha 1:0 FK Kraluv Dvur Kraluv Dvur
First Round Nachod-Destne FK Nachod-Destne 1:2 SK Prevysov SK Prevysov
First Round Slavoj Bruntál Slavoj Bruntál 0:1 FC MSA Dolni Benesov Dolni Benesov
First Round TJ Dvur Kralove TJ Dvur Kralove nad Labem 2:1 on pens TJ Sokol Zivanice Zivanice
First Round Litomericko FK Litomericko 2:0 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
First Round Sokol Lanzhot TJ Sokol Lanzhot 0:2 AET SK Hanacka Slavia Kromeriz HS Kromeriz
First Round Benatky SK Benatky nad Jizerou 2:1 AET SK Benesov SK Benesov
First Round FK Tachov FK Tachov 0:1 FK Olympia Radotin Olympia
First Round SK Kladno SK Kladno 2:0 FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
First Round Vysoké Mýto SK Vysoké Mýto 0:2 Jiskra Usti nad Orlici Usti nad Orlici
Matchday 10 Seoul E-Land Seoul E-Land FC 0:2 Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen
Matchday 21 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 3:1 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Second Round Nacional Club Nacional 1:0 Club Sol de América Sol de América
First Round Elgin City Elgin City FC 7:8 on pens Arbroath FC Arbroath
First Round Dundee United Dundee United FC 3:2 St. Johnstone FC Reserves St. Johnst. Re.
First Round Cove Rangers Cove Rangers FC 5:6 on pens Montrose FC Montrose
First Round East Kilbride East Kilbride FC 6:5 on pens The Spartans FC Spartans
First Round Hundested IK Hundested IK 6:3 on pens Boldklubben Union BK Union
First Round Greve IF Greve IF 0:4 FC Roskilde FC Roskilde
First Round Hvidovre IF Hvidovre IF 1:4 BK Fremad Amager Fremad Amager
Semi-Finals Stjarnan Stjarnan Gardabaer 2:0 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 13 Sport Boys Sport Boys Callao 1:0 Deportivo Binacional Binacional
Matchday 13 Alianza Lima Club Alianza Lima 1:0 Ayacucho FC Ayacucho FC
Matchday 13 Comerciantes Comerciantes Unidos 0:4 Academia Deportiva Cantolao AD Cantolao
Matchday 23 Warriors FC Warriors FC 2:1 Tampines Rovers FC Tampines Rovers
Matchday 23 Geylang Geylang International FC 1:5 Home United FC Home Utd.
Matchday 23 Hougang Utd. Hougang United FC 1:2 Balestier Khalsa FC Balestier FC
Matchday 23 Young Lions Garena Young Lions 1:1 Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 3 Sakhalin Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk 0:0 Irtysh Omsk Irtysh Omsk
Matchday 3 Sibir 2 Sibir 2 Novosibirsk 3:1 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
Matchday 2 Pogon II Pogon Szczecin II 0:1 Radunia Stezyca Radunia Stezyca
Matchday 2 Jarota Jarocin Jarota Jarocin 1:1 Sokol Kleczew Sokol Kleczew
Matchday 2 Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 6:0 Baltyk Koszalin B. Koszalin
Matchday 2 Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 2:0 Kotwica Kolobrzeg Kotwica
Matchday 2 Lech Poznan II Lech Poznan II 3:3 Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
Matchday 2 Górnik Konin Górnik Konin 2:2 Wda Swiecie Wda Swiecie
Matchday 2 Wierzyca Pelplin Wierzyca Pelplin 0:0 Swit Szczecin Swit Szczecin
Matchday 2 KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 1:1 KP Starogard Gdanski KP Starogard
Matchday 2 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 1:0 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
Matchday 2 Sola Oswiecim Sola Oswiecim 3:0 Stal Krasnik Stal Krasnik
Matchday 2 Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 1:4 Hutnik Krakow Hutnik Krakow
Matchday 2 Wisla Sand. Wisla Sandomierz 3:3 Podhale Nowy Targ NKP Podhale
Matchday 2 Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 1:2 Chelmianka Chelm Chelmianka
Matchday 2 Wislanie J. Wislanie Jaskowice 1:5 Stal Rzeszow Stal Rzeszow
Matchday 2 Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 0:0 KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
Matchday 2 Avia Swidnik Avia Swidnik 0:1 Motor Lublin Motor Lublin
Matchday 2 Spartakus Daleszyce Spartakus Daleszyce 2:1 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
Matchday 2 Wisla Pulawy Wisla Pulawy 0:0 Czarni Polaniec Czarni Polaniec
Matchday 2 Legia II Legia Warsaw II 2:1 Polonia Warsaw Pol. Warsaw
Matchday 2 Legionovia Legionovia Legionowo 5:1 LKS Lomza LKS Lomza
Matchday 2 Huragan Morag Huragan Morag 0:1 Sokol Ostroda Sokol Ostroda
Matchday 2 Mazur Elk MKS Mazur Elk 0:1 Olimpia Zambrow O. Zambrow
Matchday 2 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 3:0 Bron Radom Bron Radom
Matchday 2 Ursus Warszawa Ursus Warszawa 1:2 Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
Matchday 2 Unia Skierniewice Unia Skierniewice 0:1 Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
Matchday 2 Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 2:1 Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
Matchday 2 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek 0:0 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
Second Round Karlstad BK Karlstad BK 1:0 Gefle IF Gefle
Matchday 3 OFK Titograd OFK Titograd 1:0 Buducnost Podgorica B. Podgorica
Matchday 3 Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac 1:3 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
Matchday 3 OFK Grbalj OFK Grbalj 0:1 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
Matchday 3 Mornar Bar FK Mornar Bar 2:4 FK Lovcen Cetinje FK Lovcen
Matchday 3 Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 2:1 OFK Petrovac OFK Petrovac
Third Round SK Podluzany SK Podluzany 0:4 Druzstevnik Dvory nad Zitavou Dvory n/Zitavou
Round of 16 Birkenfeld 1.FC 08 Birkenfeld 0:8 FC Nöttingen FC Nöttingen
Round of 16 TSV Oberwitts. TSV Oberwittstadt 1:4 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
Round of 16 1.FC Ersingen 1.FC Ersingen 1:10 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
Round of 16 FV Heddesheim FV Fortuna Heddesheim 5:4 on pens VfR Mannheim VfR Mannheim
Matchday 4 FC Pipinsried FC Pipinsried 1:3 FC Bayern Munich II FC Bayern II
Matchday 4 Gurten Union Gurten 2:1 SC Weiz SC Weiz
Matchday 4 Langenegg FC Langenegg 0:3 SV Grödig Grödig
Matchday 4 St. Johann TSV St. Johann 2:1 SC Schwaz Schwaz
Matchday 4 Hohenems VfB Hohenems 3:4 FC Kufstein FC Kufstein
Matchday 4 Altach Juniors SC Rheindorf Altach Juniors 2:0 SK Bischofshofen Bischofshofen
Matchday 4 Wals-Grünau SV Wals-Grünau 1:0 SVG Reichenau Reichenau
Matchday 4 Kitzbühel FC Kitzbühel 1:2 FC Dornbirn FC Dornbirn
Matchday 4 Seekirchen SV Seekirchen 3:3 USK Anif USK Anif
Matchday 3 Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 2:1 Türkgücü Friedberg Türk. Friedbg.
Matchday 2 FC Eddersheim FC Eddersheim 1:3 KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
Matchday 3 SC Waldgirmes SC Waldgirmes 3:0 FC Ederbergland FC Ederbergland
Matchday 3 VfB Ginsheim VfB Ginsheim 1:2 KSV Baunatal KSV Baunatal
Matchday 14 Türkgücü Münch. Türkgücü München 2:0 Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
Matchday 14 1865 Dachau TSV 1865 Dachau 5:0 SV Kirchanschöring Kirchansch.
Matchday 14 FC Ismaning FC Ismaning 1:4 1.FC Sonthofen 1.FC Sonthofen
Matchday 14 TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang 3:1 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 14 TSV Nördlingen TSV Nördlingen 3:1 DJK Vilzing DJK Vilzing
Matchday 14 ASV Neumarkt ASV Neumarkt 0:2 Würzburger Kickers II Würzburger K II
Matchday 14 Aubstadt TSV Aubstadt 1:1 SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach
Matchday 14 TSV Abtswind TSV Abtswind 2:1 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
Matchday 14 Ammerthal DJK Ammerthal 3:0 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
Matchday 14 Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 1:1 DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco
Matchday 2 SC Velbert SC Velbert 2:1 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
Matchday 2 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 3:2 1.FC Kleve 1.FC Kleve
Matchday 2 1.FC Monheim 1.FC Monheim 2:0 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
Matchday 2 VfB Speldorf VfB Speldorf 2:3 SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
Matchday 2 VfB Hilden VfB 03 Hilden 3:3 SSVg Velbert 02 Velbert 02
Matchday 2 VfB Homberg VfB Homberg 2:1 SF Baumberg SF Baumberg
Matchday 2 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 2:1 FSV Duisburg FSV Duisburg
Matchday 2 Schonnebeck SpVg Schonnebeck 3:2 TSV Meerbusch TSV Meerbusch
Matchday 8 BTS Neustadt BTS Neustadt 1:4 Habenhauser FV Habenhauser FV
Second Round FC Hanau 93 FC Hanau 93 1:2 SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
First Round Rastatter SCDJK Rastatter SC/DJK 1:2 FV Langenwinkel FV Langenwinkel
First Round FV Kusel FV Kusel 1:3 TuS Bedesbach-Patersbach TuS Bedesbach
Second Round FC Queidersb. FC Queidersbach 2:6 AET TuS 1904 Hohenecken TuS Hohenecken
First Round SG Kibo/​Orbis SG Kirchheimbolanden/Orbis 3:0 TuS Bolanden Bolanden
Second Round SV Nanz-Diets. SV Nanz-Dietschweiler 1:3 SV Rodenbach SV Rodenbach
Second Round Billigheim-Ing. TSV Fortuna Billigheim-Ingenheim 3:2 SV Büchelberg SV Büchelberg
Second Round TuS Framersheim TuS Framersheim 4:1 FSV Saulheim FSV Saulheim
Matchday 2 Hamburg U19 Hamburger SV U19 2:3 FC St. Pauli U19 St. Pauli U19
Matchday 2 D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 2:2 1.FC Magdeburg U19 Magdeburg U19
Matchday 2 RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig U19 3:1 VfL Wolfsburg U19 Wolfsburg U19
Matchday 2 W. Bremen U19 SV Werder Bremen U19 4:0 Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
Matchday 2 Hertha BSC U19 Hertha BSC U19 3:0 FC Carl Zeiss Jena U19 CZ Jena U19
Matchday 1 Spratzern ASV Spratzern 2:4 USV Scheiblingkirchen-Warth Scheiblingkir.
Matchday 1 Gaflenz SV Gaflenz 2:1 FC Rohrendorf Rohrendorf
Matchday 1 St. Peter/Au UFC St. Peter/Au 0:1 SCU Kilb Kilb
Matchday 1 Ardagger SC Union Ardagger 0:1 SV Langenrohr Langenrohr
Matchday 2 Schalke 04 U19 FC Schalke 04 U19 1:3 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19
Matchday 2 Pr. Münster U19 Preußen Münster U19 2:2 Borussia Mönchengladbach U19 M'gladbach U19
Matchday 2 Leverkusen U19 Bayer 04 Leverkusen U19 0:3 Borussia Dortmund U19 B. Dortmund U19
Matchday 2 Düsseldorf U19 Fortuna Düsseldorf U19 2:2 Alemannia Aachen U19 Aachen U19
Matchday 2 Duisburg U19 MSV Duisburg U19 0:0 Rot-Weiss Essen U19 RW Essen U19
Matchday 2 Paderborn U19 SC Paderborn 07 U19 3:4 VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
Matchday 2 Markt Allhau UFC Markt Allhau 0:2 SC Pinkafeld Pinkafeld
Matchday 2 Horitschon ASK Horitschon 2:0 SV Eltendorf Eltendorf
Matchday 2 Parndorf II SC/ESV Parndorf II 1:2 SC Ritzing SC Ritzing
Matchday 2 FC Bayern U19 FC Bayern Munich U19 3:1 FC Ingolstadt 04 U19 Ingolstadt U19
Matchday 2 Heidenheim U19 1.FC Heidenheim 1846 U19 2:2 1.FC Nürnberg U19 Nürnberg U19
Matchday 2 Karlsruhe U19 Karlsruher SC U19 1:0 SC Freiburg U19 SC Freiburg U19
Matchday 2 Mainz 05 U19 1.FSV Mainz 05 U19 4:0 FSV Frankfurt U19 FSV Frankf. U19
Matchday 2 FC Augsburg U19 FC Augsburg U19 1:3 VfB Stuttgart U19 Stuttgart U19
Matchday 2 St. Kickers U19 Stuttgarter Kickers U19 1:6 TSG 1899 Hoffenheim U19 Hoffenheim U19
Matchday 2 SPG Pregarten SPG Pregarten 1:0 Sportunion St. Martin im Mühlkreis St. Martin/M.
Matchday 2 SV Bad Ischl SV Bad Ischl 1:1 SV Grieskirchen Grieskirchen
Matchday 2 Chemnitz U17 Chemnitzer FC U17 0:2 FC Energie Cottbus U17 E. Cottbus U17
Matchday 2 Holst. Kiel U17 Holstein Kiel U17 1:3 Hamburger SV U17 Hamburg U17
Matchday 2 Wolfsburg U17 VfL Wolfsburg U17 1:1 RasenBallsport Leipzig U17 RB Leipzig U17
Matchday 2 St. Pauli U17 FC St. Pauli U17 1:0 SC Borgfeld U17 Borgfeld U17
Matchday 2 Hertha BSC U17 Hertha BSC U17 2:1 Dynamo Dresden U17 D. Dresden U17
Matchday 2 TeBe Berlin U17 Tennis Borussia Berlin U17 1:0 1.FC Union Berlin U17 U. Berlin U17
Matchday 2 Hannover 96 U17 Hannover 96 U17 0:2 SV Werder Bremen U17 W. Bremen U17
Matchday 2 RW Essen U17 Rot-Weiss Essen U17 0:1 Fortuna Düsseldorf U17 Düsseldorf U17
Matchday 2 B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 1:1 Bayer 04 Leverkusen U17 Leverkusen U17
Matchday 2 M'gladbach U17 Borussia Mönchengladbach U17 3:0 Preußen Münster U17 Pr. Münster U17
Matchday 2 1.FC Köln U17 1.FC Köln U17 4:1 FC Schalke 04 U17 Schalke 04 U17
Matchday 2 Unterrath U17 SG Unterrath U17 1:1 SC Paderborn 07 U17 Paderborn U17
Matchday 2 Bielefeld U17 Arminia Bielefeld U17 1:0 MSV Duisburg U17 Duisburg U17
Matchday 2 VfL Bochum U17 VfL Bochum U17 1:1 FC Hennef 05 U17 FC Hennef U17
Matchday 2 Nürnberg U17 1.FC Nürnberg U17 3:2 FC Ingolstadt 04 U17 Ingolstadt U17
Matchday 2 St. Kickers U17 Stuttgarter Kickers U17 1:1 1.FC Heidenheim 1846 U17 Heidenheim U17
Matchday 2 Hoffenheim U17 TSG 1899 Hoffenheim U17 3:2 VfB Stuttgart U17 Stuttgart U17
Matchday 2 Mainz 05 U17 1.FSV Mainz 05 U17 0:1 Karlsruher SC U17 Karlsruhe U17
Matchday 2 FC Augsburg U17 FC Augsburg U17 4:0 SSV Ulm 1846 U17 SSV Ulm U17
Matchday 2 SV Wehen U17 SV Wehen Wiesbaden U17 2:3 Eintracht Frankfurt U17 Frankfurt U17
Matchday 2 U'haching U17 SpVgg Unterhaching U17 1:2 FC Bayern Munich U17 FC Bayern U17
Matchday 8 Wölfnitz ASKÖ Wölfnitz 0:3 TSU Matrei TSU Matrei
Matchday 2 FC Volders FC Volders 0:1 FC Natters Natters
Matchday 2 Hall SV Hall 4:0 Union Innsbruck Union Innsbruck
Matchday 4 Feldkirch FC Blau-Weiß Feldkirch 2:5 FC Bizau Bizau
Matchday 4 Admira Dornbirn SC Admira Dornbirn 3:3 FC Andelsbuch Andelsbuch
Matchday 4 Röthis SC Röthis 2:0 FC Nenzing Nenzing
Matchday 4 Lauterach FC Lauterach 4:1 SV Lochau SV Lochau
Matchday 3 Bürmoos SV Bürmoos 2:0 FC Zell am See Zell am See
Matchday 3 Golling SC Golling 3:2 SV Austria Salzburg A. Salzburg
Matchday 3 Puch FC Puch 1:6 SV Kuchl Kuchl
Matchday 3 Neumarkt TSV Neumarkt 2:1 SK Strobl Strobl
Matchday 2 FC Farvagny FC Farvagny/Ogoz 3:0 FC Portalban/Gletterens FC Portalban
First Round FC Kempten FC Kempten 1:3 FC Memmingen FC Memmingen
First Round FC Emmering FC Emmering 1:13 SpVgg Unterhaching Unterhaching
First Round Bad Kissingen 1.FC 06 Bad Kissingen 1:9 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
First Round SV Dornach SV Dornach 1:5 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 24 Stallion FC Stallion Laguna FC 4:0 JPV Marikina FC JPV Marikina FC
Semi-Finals New Zealand U20 New Zealand U20 2:1 New Caledonia U20 N.Caledonia U20
Semi-Finals Solomon U20 Solomon Islands U20 1:3 Tahiti U20 Tahiti U20
Matchday 1 Bruno's Magpies FC Bruno's Magpies 6:0 FC College 1975 FC College 1975
Matchday 1 Lynx FC Lynx FC 0:0 Gibraltar Phoenix Gibr. Phoenix
Matchday 13 Ybbs ASK Ybbs 0:0 SC Herzogenburg Herzogenburg
Matchday 13 Rabenstein SC Rabenstein 0:1 SK Eggenburg Eggenburg
Matchday 13 Weißenkirchen SC Weißenkirchen 0:4 SC Melk Melk
First Round FV Rübenach FV Rheingold Rübenach 1:5 TuS Oberwinter TuS Oberwinter
Matchday 3 Mühlbach/Pzg. SC Mühlbach/Pzg. 2:1 SV Schwarzach Schwarzach
Group Stage Kyrgyzstan U23 Kyrgyzstan U23 1:3 Malaysia U23 Malaysia U23
Group Stage S. Arabia U23 Saudi Arabia U23 0:0 Iran U23 Iran U23
Group Stage Hong Kong U23 Hong Kong U23 4:0 Chinese Taipei (Taiwan) U23 C. Taipei U23
Group Stage South Korea U23 South Korea U23 6:0 Bahrain U23 Bahrain U23
Group Stage North Korea U23 North Korea U23 1:1 Myanmar U23 Myanmar U23
Group Stage Indonesia U23 Indonesia U23 1:2 Palestine U23 Palestine U23
Matchday 18 SIPG Shanghai SIPG 3:1 Guangzhou R&F GZ R&F
Matchday 18 SD Luneng Shandong Luneng Taishan 3:1 Hebei China Fortune HB CFFC
Matchday 18 BJ Renhe Beijing Renhe 1:3 Changchun Yatai CC Yatai
Matchday 18 JS Suning Jiangsu Suning 0:0 Chongqing Dangdai Lifan CQ Dangdai Lif.
Matchday 18 TJ Tianhai Tianjin Tianhai 0:0 Tianjin Teda TJ Teda
Matchday 18 HN Jianye Henan Jianye 0:5 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Matchday 18 SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 3:1 Guizhou Hengfeng GZ Hengfeng
Matchday 19 YB Funde Yanbian Funde 1:0 Dalian Transcendence DL Transcen.
Matchday 19 SJZ Ever Bright Shijiazhuang Ever Bright 2:3 Shanghai Shenxin SH Shenxin
Matchday 19 HLJ Lava Spring Heilongjiang Lava Spring 1:1 Qingdao Huanghai QD Huanghai
Matchday 19 Liaoning FC Liaoning FC 0:2 Wuhan Zall WH Zall
Matchday 19 BJ BSU Beijing BSU 1:1 Shenzhen FC SZ FC
Matchday 19 IM Zhongyou Inner Mongolia Zhongyou 1:0 Guangdong Southern Tigers GD Sou. Tigers
Matchday 19 ZJ Greentown Zhejiang Greentown 2:2 Zhejiang Yiteng ZJ Yiteng
Matchday 19 XJ T. Leopard Xinjiang Tianshan Leopard 3:2 Meizhou Hakka MZ Hakka
Matchday 12 YB Beiguo Yanbian Beiguo 0:1 Beijing BIT BIT
Matchday 11 Orlando Pirates Orlando Pirates 0:1 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Moldova U21 Moldova U21 1:0 Armenia U21 Armenia U21
Turkey U17 Turkey U17 2:0 Latvia U17 Latvia U17