For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:04:41 PM
First Round
SC Paderborn SC Paderborn 07 2:1 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
First Round
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 5:7 on pens SC Freiburg SC Freiburg
First Round
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 1:2 Hertha BSC Hertha BSC
First Round
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 1:2 AET Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 2
Crystal Palace Crystal Palace 0:2 Liverpool FC Liverpool
Matchday 1
Valencia Valencia CF 1:1 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 1 Athletic Athletic Bilbao 2:1 CD Leganés CD Leganés
Matchday 1 Atalanta Atalanta BC 4:0 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 4 Dinamo Moscow Dinamo Moscow 3:0 FK Ufa Ufa
Matchday 5 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 4:0 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 5 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 0:1 Concordia Chiajna Chiajna
Matchday 2 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21 0:1 Istanbul Basaksehir FK U21 Basaksehir U21
Matchday 2
Kasimpasa Kasimpasa 2:1 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
Matchday 1 PEC Zwolle U21 PEC Zwolle U21 1:1 Heracles Almelo U21 Heracles U21
Matchday 2 ADO U21 ADO Den Haag U21 2:1 Feyenoord U21 Feyenoord U21
Matchday 1 SC Cambuur U21 SC Cambuur-Leeuwarden U21 2:4 SC Heerenveen U21 Heerenveen U21
Matchday 1 Achilles U21 Achilles '29 U21 0:11 FC Emmen U21 Emmen U21
Matchday 1 Go Ahead U21 Go Ahead Eagles Deventer U21 1:2 FC Twente Enschede U21 FC Twente U21
Matchday 1 De Graafs. U21 De Graafschap Doetinchem U21 4:0 NEC Nijmegen U21 NEC U21
Matchday 2 Excelsior U21 Excelsior Rotterdam U21 2:2 FC Dordrecht U21 Dordrecht U21
Matchday 2 Roda JC U21 Roda JC Kerkrade U21 0:3 RKC Waalwijk U21 RKC U21
Matchday 2 Willem II U21 Willem II Tilburg U21 2:0 Fortuna Sittard U21 Sittard U21
Matchday 2 FC Eindh. U21 FC Eindhoven U21 0:2 NAC Breda U21 NAC Breda U21
Matchday 2 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 0:1 CD Feirense Feirense
Matchday 5 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1:4 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 6 AC Horsens AC Horsens 0:0 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 24 FC Lahti FC Lahti 1:2 Rovaniemen Palloseura RoPS
Matchday 24 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 2:3 Ilves Tampere Ilves
Matchday 5 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 0:0 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 4 CSKA 1948 CSKA 1948 1:1 PFC Montana PFC Montana
Matchday 4 Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 0:2 Chernomorets Balchik C. Balchik
Matchday 5 FK Vereya FK Vereya Stara Zagora 0:1 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Matchday 19 América-MG América Futebol Clube (MG) 0:0 Fluminense Football Club Fluminense
Matchday 19 São Paulo São Paulo Futebol Clube 2:0 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 5 Santos Laguna Santos Laguna 3:1 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 25 D.C. United D.C. United 2:0 New England Revolution Revolution
Matchday 25 Los Angeles FC Los Angeles FC 2:0 Colorado Rapids Colorado
Matchday 5 Millonarios Millonarios FC 0:0 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 5 Atlético Huila CD Atlético Huila 1:2 Once Caldas Once Caldas
Matchday 5 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 0:0 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 17 Fjölnir Fjölnir Reykjavík 2:2 Víkingur Reykjavík Víkingur
Matchday 17 Breidablik Breidablik Kópavogur 1:3 Valur Reykjavík Valur
Matchday 17 Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 3:4 Thróttur Reykjavík Thróttur
Matchday 6 GOSK U17 NK GOSK Gabela U17 1:2 FK Krupa na Vrbasu U17 Krupa U17
Matchday 6 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 0:0 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 18 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 1:2 FK Gomel Gomel
Matchday 23 Timbers 2 Portland Timbers 2 4:1 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
Matchday 24 Busan IPark Busan IPark FC 2:0 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 24 Bucheon FC Bucheon FC 1995 1:1 Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen
Matchday 24 Keila JK Keila JK 1:3 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
Matchday 24 FC Elva FC Elva 0:6 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
Matchday 14 Rosario Sport Rosario 1:1 Sport Boys Callao Sport Boys
Matchday 14 Unión Comercio CD Unión Comercio 2:3 UTC Cajamarca Club UTC
Matchday 26 Sligo Rovers Sligo Rovers 0:2 Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 1 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 1:1 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 4 FC Metz FC Metz 3:1 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 1 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 2:3 Almere City FC Almere City
Matchday 19 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 1:1 Odds BK Odds BK
Matchday 16 Stabaek IF II Stabaek IF II 1:1 Raufoss IL Raufoss IL
Matchday 16 Brattvag IL Brattvag IL 2:1 Valerenga Oslo II Valerenga II
Matchday 2 Trayal FK Trayal Kruševac 0:2 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
Matchday 18 FC KTP FC KTP 1:3 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Matchday 18 Hammarby Hammarby IF 2:0 Örebro SK Örebro SK
Matchday 18 IFK Göteborg IFK Göteborg 2:1 Östersunds FK Östersund
Matchday 19 Östers IF Östers IF 2:0 IK Frej Frej
Matchday 19 Värnamo IFK Värnamo 2:1 Örgryte IS Örgryte
Matchday 19 Degerfors Degerfors IF 2:1 Norrby IF Norrby
Matchday 19 Gefle Gefle IF 0:2 IK Brage Brage
Matchday 2 Norwich U23 Norwich City U23 3:2 Reading FC U23 Reading U23
Matchday 2 Arsenal U23 Arsenal FC U23 1:1 Brighton & Hove Albion U23 Brighton U23
Matchday 2 Blackburn U23 Blackburn Rovers U23 0:3 Chelsea FC U23 Chelsea U23
Matchday 2 Everton U23 Everton FC U23 1:0 Leicester City U23 Leicester U23
Matchday 2 Swansea U23 Swansea City U23 1:1 Derby County U23 Derby U23
Matchday 2 Newcastle U23 Newcastle United U23 5:0 Sunderland AFC U23 Sunderland U23
Matchday 2 Stoke U23 Stoke City U23 1:4 Southampton FC U23 Southampton U23
Matchday 2 Racing Club Racing Club 2:0 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Matchday 2 Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 2:0 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 2 San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 1:1 Club Atlético Unión CA Unión
Matchday 17 FC Honka II FC Honka II 2:1 Käpylän Pallo Käpylän
Matchday 5 CS Emelec CS Emelec 1:0 Deportivo Cuenca Dep. Cuenca
Matchday 5 Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 0:2 Deportivo Saprissa Saprissa
Matchday 2 Glacis United Glacis United 0:0 Europa FC Europa FC
Matchday 2 Gandzasar II Gandzasar Kapan II 2:1 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
Matchday 2 Urartu II FC Urartu Erewan II 1:0 FC Ararat-Armenia II Ararat-Arm. II
Matchday 2 FC Sevan FC Sevan 1:1 FC Alashkert II Alashkert II
Matchday 2 FC Yerevan FC Yerevan 6:1 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 18 Ljungskile Ljungskile SK 1:1 Husqvarna FF Husqvarna
Group Stage Iran U23 Iran U23 0:2 Myanmar U23 Myanmar U23
Group Stage North Korea U23 North Korea U23 3:0 Saudi Arabia U23 S. Arabia U23
Group Stage South Korea U23 South Korea U23 1:0 Kyrgyzstan U23 Kyrgyzstan U23
Group Stage Malaysia U23 Malaysia U23 2:3 Bahrain U23 Bahrain U23
Group Stage Indonesia U23 Indonesia U23 3:1 Hong Kong U23 Hong Kong U23
Group Stage C. Taipei U23 Chinese Taipei (Taiwan) U23 0:2 Laos U23 Laos U23
Matchday 24 Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 4:0 FC Flora Tallinn U19 FC Flora U19
Matchday 24 Paide U21 Paide Linnameeskond U21 0:4 Tallinn JK Legion TJK Legion
Matchday 24 Ajax Lasnamäe Lasnamäe FC Ajax 0:3 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Matchday 17 Milsami Orhei FC Milsami Orhei 0:2 Sheriff Tiraspol Sheriff
Oman U16 Oman U16 2:1 India U16 India U16
England U16 England U16 1:0 Scotland U16 Scotland U16
Algeria U17 Algeria U17 2:5 Morocco U17 Morocco U17