For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:05:41 PM
Qualifying Round Red Star Red Star Belgrade 0:0 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Qualifying Round BATE Borisov BATE Borisov 2:3 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Qualifying Round Benfica SL Benfica 1:1 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
First Round Rudar Labin Rudar Labin 0:3 NK Krk NK Krk
Matchday 1 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 0:1 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 4 DSC 99 Düsseldorfer SC 99 2:3 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
Second Round Bremer SV Bremer SV 7:6 on pens TuS Schwachhausen Schwachhausen
Second Round SV Grohn SV Grohn 0:3 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
Second Round SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 1:2 SV Hemelingen SV Hemelingen
Third Round Alsterbrüder FC Alsterbrüder 1:6 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
First Round DJK Wattensch. DJK Wattenscheid 5:1 VfB Hüls VfB Hüls
Matchday 19 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:1 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 5 Envigado Envigado FC 0:1 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Round of 16 Avondale FC Avondale Football Club 4:1 Devonport City Devonport
Round of 16 Broadmeadow Broadmeadow Magic FC 0:4 Bentleigh Greens Bentleigh
Round of 16 APIA Leichhardt APIA Leichhardt Tigers 3:2 Melbourne Victory Melbourne
Round of 16 Cairns FC Cairns FC 1:2 Sydney FC Sydney FC
Matchday 3 Ahly El Ahly Cairo 1:0 Wadi Degla FC Wadi Degla
First Round Jindr. Hradec FK Jindrichuv Hradec 1:4 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
First Round FO Lanskroun FO Lanskroun 0:1 FK Pardubice FK Pardubice
First Round Mar. Lazne Viktoria Marianske Lazne 1:4 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Third Round FC Järva-Jaani FC Järva-Jaani 5:0 FC Äksi Wolves FC Äksi
Third Round Kadrina SK Moe Kadrina SK Moe 0:7 JK Trans Narva JK Trans Narva
Third Round FC Maardu Maardu Linnameeskond 4:0 JK Sillamäe Kalev Sillamäe Kalev
Matchday 4 Derby Derby County 2:0 Ipswich Town Ipswich
Matchday 4
QPR Queens Park Rangers 0:3 Bristol City Bristol City
Matchday 4 Rotherham Rotherham United 2:3 Hull City Hull City
Matchday 4
Swansea Swansea City 2:2 Leeds United Leeds
First Round Livingston Res. Livingston FC Reserves 5:4 on pens Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Quarter-Finals Home Utd. Home United FC 0:2 April 25 Sports Club April 25 SC
Matchday 2 GVVV GVVV Veenendaal 0:3 SV TEC Tiel SV TEC
Matchday 2 Alcides MVV Alcides 2:0 VVOG Harderwijk VVOG
Matchday 2 Gravenzande FC 's-Gravenzande 1:2 Excelsior Maassluis Excelsior M
Matchday 2 IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels 2:3 VV Noordwijk Noordwijk
Group Stage Juventus U23 Juventus U23 1:0 AC Cuneo 1905 Cuneo
Second Round Team TG Team TG FF 0:3 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
Second Round Strömsbergs IF Strömsbergs IF 0:4 IK Sirius Sirius
Second Round Karlbergs BK Karlbergs BK 1:2 Dalkurd FF Dalkurd
Second Round Skoftebyns IF Skoftebyns IF 1:4 Falkenbergs FF Falkenberg
Second Round Hässleholms IF Hässleholms IF 3:2 AET Trelleborgs FF Trelleborg
Matchday 4 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:3 Walsall FC Walsall
Matchday 4 Blackpool Blackpool FC 2:0 Coventry City Coventry
Matchday 4 Bradford Bradford City 1:0 Burton Albion Burton Albion
Matchday 4 Bristol Rovers Bristol Rovers 1:2 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 4 Charlton Charlton Athletic 0:1 Peterborough United Peterborough
Matchday 4 Doncaster Doncaster Rovers 0:0 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 4 Luton Luton Town 2:0 Southend United Southend United
Matchday 4 Oxford United Oxford United 2:3 Accrington Stanley Accrington
Matchday 4 Plymouth Plymouth Argyle 1:1 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 4 Rochdale Rochdale AFC 0:4 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 4 Cambridge Utd. Cambridge United 0:2 Exeter City Exeter City
Matchday 4 Carlisle United Carlisle United 2:1 Port Vale FC Port Vale
Matchday 4 Crawley Town Crawley Town 2:2 Swindon Town Swindon Town
Matchday 4 Forest Green Forest Green Rovers 0:0 Stevenage FC Stevenage
Matchday 4 Lincoln City Lincoln City 2:1 Bury FC Bury
Matchday 4 Colchester Utd. Colchester United 6:0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 4 Morecambe FC Morecambe FC 1:0 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 4 Newport County Newport County 3:2 Notts County Notts County
Matchday 4 Macclesfield Macclesfield Town 1:1 Cheltenham Town Cheltenham Town
Matchday 4 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 0:0 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 4 MK Dons Milton Keynes Dons 1:1 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 4 Yeovil Town Yeovil Town 0:0 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 20 Mjøndalen Mjøndalen IF 1:1 Asane Fotball Asane Fotball
Matchday 16 Alta IF Alta IF 1:0 Odds BK II Odds BK II
Matchday 2
FC Bayern II FC Bayern Munich II 1:0 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
Matchday 5 Wormatia Worms VfR Wormatia Worms 1:0 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Matchday 5 FK Pirmasens FK Pirmasens 2:0 SC Hessen Dreieich Hessen Dreieich
Matchday 5 TuS Koblenz TuS Koblenz 1:2 TSV Schott Mainz Schott Mainz
Matchday 2 Eutin 08 Eutin 08 1:1 SV Todesfelde SV Todesfelde
Matchday 4 Bardejov NFL Partizan Bardejov 2:0 Inter Bratislava Inter Bratislava
Second Round Walbertsweiler FV Walbertsweiler-Rengetsweiler 1:2 SG Dettingen-Dingelsdorf SG Dettingen-D.
Second Round SC Durbachtal SC Durbachtal 0:7 Bahlinger SC Bahlinger SC
Second Round ESV Ludwigshaf. ESV 1927 Ludwigshafen 2:4 SV Viktoria Herxheim SVV Herxheim
Second Round SG Harxheim SG 03 Harxheim 0:1 SVW Mainz SVW Mainz
Second Round VfR Frankenthal VfR Frankenthal 4:2 ASV Maxdorf ASV Maxdorf
Matchday 2 Urania Genève Urania Genève Sport 4:2 FC Veyrier Sports Veyrier Sports
Matchday 2 FC Willisau FC Willisau 1:1 FC Sursee FC Sursee
Matchday 2 AS Novazzano AS Novazzano 1968 2:0 FC Ibach FC Ibach
Matchday 2 FC Muri FC Muri 3:1 FC Eagles Aarau FC Eagles Aarau
Matchday 2 FC Wil U20 FC Wil 1900 U20 2:2 FC Dübendorf FC Dübendorf
Matchday 2 FC Uzwil FC Uzwil 2:3 FC Rüti FC Rüti
Second Round SV Erlbach SV Erlbach 0:4 SV Wacker Burghausen W. Burghausen
Second Round Aubstadt TSV Aubstadt 2:5 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Second Round Würzburger FV Würzburger FV 0:4 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Second Round DJK Vilzing DJK Vilzing 1:3 SV Schalding-Heining SV Schalding
Second Round FC Gundelfingen FC Gundelfingen 0:4 FV Illertissen FV Illertissen
Second Round SC Ichenhausen SC Ichenhausen 5:6 on pens FC Memmingen FC Memmingen
Second Round TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech 5:4 on pens VfB Eichstätt VfB Eichstätt
Second Round FC Ergolding FC Ergolding 1:7 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Second Round VfR Garching VfR Garching 0:5 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Second Round Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 5:4 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
Second Round TSV Bogen TSV Bogen 1:4 ASV Cham ASV Cham
Second Round FC Unterföhring FC Unterföhring 0:5 FC Pipinsried FC Pipinsried
Matchday 1 Lech U19 Lech Poznan U19 2:3 Jagiellonia Bialystok U19 Jagiellonia U19
Semi-Finals DL Yifang Dalian Yifang 0:1 Shandong Luneng Taishan SD Luneng
Matchday 5 CD El Nacional CD El Nacional 1:1 Guayaquil City FC Guayaquil City
Matchday 1 Mons Calpe Res Mons Calpe SC Reserve 1:1 FC Manchester 62 Reserve Manch. 62 Res
Matchday 2 Pyunik II FC Pyunik Yerevan II 1:1 Banants Erewan III Banants III
Matchday 2 Ararat II FC Ararat Yerevan II 2:2 Erebuni Erewan Erebuni Erewan
Matchday 12 FC Elva U19 FC Elva U19 0:5 Levadia Tallinn U19 Levadia U19
Matchday 12 Trans Narva U19 JK Trans Narva U19 0:1 FC Nomme United U19 FC Nomme U19
Matchday 12 FCI Tallinn U19 FCI Tallinn U19 2:0 FC Helios Tartu U19 FC Helios U19
Matchday 12 Noorus 96 U19 Jogeva SK Noorus 96 U19 0:0 Jalgpallikool Tammeka U19 JK Tammeka U19
Second Round SG Weitefeld SG Weitefeld 3:2 AET SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
Matchday 11 Tammeka U17 Jalgpallikool Tammeka U17 2:0 Nomme Kalju FC U17 Kalju FC U17
Matchday 11 FC Santos U17 FC Santos Tartu U17 3:7 JK Tabasalu U17 Tabasalu U17
Matchday 11 FC Nomme U17 FC Nomme United U17 5:1 Maardu Linnameeskond U17 Maardu U17
Matchday 11 TJK Legion U17 Tallinn JK Legion U17 9:1 Kalev Tallinn U17 Kalev U17
Matchday 11 Estonia U15 Estonia U15 0:4 FC Flora Tallinn U17 FC Flora U17
Barbados Barbados 2:2 Jamaica Jamaica
USA U18 United States U18 2:1 United Arab Emirates U18 U. A. E. U18
Finland U16 Finland U16 1:0 Sweden U16 Sweden U16
Malta U19 Malta U19 0:0 North Macedonia U17 Macedonia U17
Spain U17 Spain U17 1:1 Russia U18 Russia U18
Scotland U17 Scotland U17 2:0 Russia U17 Russia U17
First Preliminary Round FC Triesenberg FC Triesenberg 4:1 FC Balzers II FC Balzers II