For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:08:51 AM
Qualifying Round Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 1:2 BSC Young Boys BSC Young Boys
Qualifying Round AEK Athens AEK Athens 1:1 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Qualifying Round Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 0:0 Ajax Amsterdam Ajax
Group Stage TP Mazembe TP Mazembe 1:1 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Group Stage MC Algiers MC Algiers 1:2 ES Sétif ES Sétif
Group Stage ZESCO United FC ZESCO United FC 1:1 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Group Stage 1º de Agosto CD 1º de Agosto 2:1 Mbabane Swallows Mbabane Swallows
Group Stage AS Togo Port AS Togo Port 0:0 Wydad Casablanca Wydad AC
Group Stage Sundowns Mamelodi Sundowns FC 0:0 Horoya AC Horoya AC
Group Stage El Ahly El Ahly Cairo 4:3 Kampala City Council Kampala CC
Group Stage Township Rol. Township Rollers 0:0 Esperance Tunis Esperance
First Round Karaman Bld Karaman Belediyespor 1:0 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
First Round Kdz. Eregli Bld Karadeniz Eregli Belediye Spor 3:2 1074 Cankiri Spor 1074 Cankiri
Matchday 3 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 2:4 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
Matchday 2 NEC U21 NEC Nijmegen U21 4:2 SC Cambuur-Leeuwarden U21 SC Cambuur U21
First Round NK Nehaj Senj NK Nehaj Senj 4:1 NK Granicar Zupanja NK Granicar Zupanja
First Round Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 0:3 NK Varazdin NK Varazdin
Third Round Friedrichshafen VfB Friedrichshafen 2:0 FV Olympia Laupheim Olymp. Laupheim
Matchday 3 Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 2:1 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 3 CA Unión Club Atlético Unión 1:1 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Matchday 1 Rafaela Atlético de Rafaela 2:1 Quilmes Atlético Club Quilmes
Matchday 1 Almagro Club Almagro 1:0 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Matchday 6 Patriotas Boyacá Patriotas FC 4:0 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Matchday 6 Deportes Tolima Deportes Tolima 1:0 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 24 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 4:0 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 3 O Médéa Olympique de Médéa 0:0 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Matchday 3 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet 1:2 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 3 JS Kabylie JS Kabylie 3:1 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 3 CS Constantine CS Constantine 1:0 JS Saoura JS Saoura
Matchday 3 MC Oran MC Oran 0:0 MO Béjaïa MO Béjaïa
Third Round AFC Harman AFC Harman 0:2 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Csikszereda
Third Round Alba Iulia Unirea Alba Iulia 1:0 Sanatatea Cluj Sanatatea
Third Round M. Baia Mare Minaur Baia Mare 0:1 ACS Comuna Recea Comuna Recea
Third Round CSM Focsani CSM Focsani 5:2 Metalul Buzau Metalul B.
Third Round FC Olt Slatina FC Olt Slatina 12:11 on pens ACSO Filiasi ACSO Filiasi
Third Round ACS Ghiroda ACS Ghiroda 3:4 on pens CSM Lugoj CSM Lugoj
Third Round Industria Galda Industria Galda 3:2 CF Metalurgistul Cugir 1939 Metalurg. Cugir
Third Round Flacara Moreni AS Flacara Moreni 6:5 on pens Olimpic Cetate Rasnov OC Rasnov
Third Round Progresul S. Progresul Spartac 2:1 CS Afumati CS Afumati
Third Round Sp. Rosiori Sporting Rosiori 0:3 on pens Turris Turnu Măgurele Turnu Magurele
Second Round Frydek-Mistek MFK Frydek-Mistek 0:5 Slezsky FC Opava SFC Opava
Second Round Slovan Velvary Slovan Velvary 0:1 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
Second Round SK Unicov SK Unicov 0:2 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Second Round Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov 2:5 AET FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
Second Round Domazlice TJ Jiskra Domazlice 1:2 AET FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
Quarter-Finals April 25 SC April 25 Sports Club 9:1 Lion City Sailors LC Sailors
Quarter-Finals Kashima Antlers Kashima Antlers 2:0 Tianjin Tianhai (-2019) TJ Tianhai
Quarter-Finals Al Duhail Al Duhail Sports Club 1:0 Persepolis FC Persepolis
Second Round AC Ajaccio AC Ajaccio 0:1 FC Lorient FC Lorient
Second Round AC Le Havre AC Le Havre 9:8 on pens Stade Brest 29 Stade Brest 29
Second Round AS Nancy AS Nancy-Lorraine 4:6 on pens US Orléans US Orléans
Second Round AJ Auxerre AJ Auxerre 2:1 LB Châteauroux LB Châteauroux
Second Round Troyes ES Troyes AC 3:1 Clermont Foot 63 Clermont Foot
Second Round Lens RC Lens 4:6 on pens FC Metz FC Metz
Matchday 13 FC Nomme U19 FC Nomme United U19 10:1 FC Elva U19 FC Elva U19
Matchday 13 FC Helios U19 FC Helios Tartu U19 1:1 Tallinn JK Augur U19 JK Augur U19
Matchday 13 Levadia U19 Levadia Tallinn U19 2:2 FCI Tallinn U19 FCI Tallinn U19
Matchday 25 Kuressaare FC Kuressaare 0:3 JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 25 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 2:5 Kalju FC Kalju FC
Matchday 25 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 0:3 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 25 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 1:0 Kalev Tallinn Kalev
Matchday 26 TJK Legion Tallinn JK Legion 3:1 FC Flora Tallinn U19 FC Flora U19
group stage Shrewsbury Shrewsbury Town 4:2 on pens Manchester City U23 Man City U23
group stage Stevenage Stevenage FC 5:0 Swansea City U23 Swansea U23
Matchday 28 Dundalk FC Dundalk FC 1:2 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Second Round Linfield Linfield FC 8:0 Moyola Park AFC Moyola Park
Second Round Institute FC Institute FC 5:1 Loughgall FC Loughgall
Second Round Glentoran Glentoran FC 3:2 AET Larne FC Larne FC
Second Round Glenavon Glenavon FC 0:1 Dergview FC Dergview
Second Round Dungannon Dungannon Swifts 2:1 AET Limavady United Limavady United
Second Round Crusaders Crusaders FC 4:1 PSNI FC PSNI FC
Second Round Cliftonville Cliftonville FC 5:1 Lisburn Distillery FC Lisburn FC
Second Round Carrick Rangers Carrick Rangers 6:0 Sport & Leisure Swifts S & L Swifts
Second Round Ballymena Ballymena United 5:1 Dollingstown FC Dollingstown FC
Second Round Ballinamallard Ballinamallard United 4:1 Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
Second Round Ards FC Ards FC 3:2 Newington YC Newington YC
Second Round Annagh United Annagh United FC 1:3 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
Second Round Portadown Portadown FC 3:0 Tobermore United FC Tobermore
Second Round Newry City Newry City AFC 1:0 Knockbreda FC Knockbreda FC
Second Round Coleraine Coleraine FC 2:1 Ballyclare Comrades FC Ballyclare
Second Round HW Welders Harland & Wolff Welders 6:5 on pens Portstewart FC Portstewart FC
Second Round
Swansea Swansea City 0:1 Crystal Palace Crystal Palace
Second Round
Leicester Leicester City 4:0 Fleetwood Town Fleetwood
Second Round Leeds Leeds United 0:2 Preston North End Preston NE
Second Round Sheff Wed Sheffield Wednesday 0:2 Wolverhampton Wanderers Wolves
Second Round Doncaster Doncaster Rovers 1:2 Blackpool FC Blackpool
Second Round Burton Albion Burton Albion 1:0 Aston Villa Aston Villa
Second Round Hull City Hull City 0:4 Derby County Derby
Second Round Middlesbrough Middlesbrough FC 2:1 Rochdale AFC Rochdale
Second Round Blackburn Blackburn Rovers 4:1 Lincoln City Lincoln City
Second Round Walsall Walsall FC 4:6 on pens Macclesfield Town Macclesfield
Second Round Brighton Brighton & Hove Albion 0:1 Southampton FC Southampton
Second Round
QPR Queens Park Rangers 3:1 Bristol Rovers Bristol Rovers
Second Round AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:3 West Ham United West Ham
Second Round Fulham Fulham FC 2:0 Exeter City Exeter City
Second Round Wycombe Wycombe Wanderers 6:5 on pens Forest Green Rovers Forest Green
Second Round Cardiff Cardiff City 1:3 Norwich City Norwich
Second Round Brentford Brentford FC 1:0 Cheltenham Town Cheltenham
Second Round Newport County Newport County 0:3 Oxford United Oxford United
Second Round Bournemouth AFC Bournemouth 3:0 Milton Keynes Dons MK Dons
Second Round
West Brom West Bromwich Albion 2:1 Mansfield Town Mansfield Town
Second Round Stoke City Stoke City 2:0 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 1 Karvina U19 MFK Karvina U19 2:0 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 Budejovice U19
Matchday 21 Sogndal IL Sogndal IL 3:4 Mjøndalen IF Mjøndalen
Matchday 20 Örgryte Örgryte IS 1:3 GAIS Göteborg GAIS
Matchday 4
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 1:0 SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
Matchday 1 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 2:0 SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf
Matchday 3 FC Black Stars FC Black Stars Basel 4:0 SC Goldau SC Goldau
First Round Hajduk Bar Hajduk Bar 0:13 FK Mornar Bar Mornar Bar
Second Round Knittelsheim TuS Knittelsheim 0:1 FSV Offenbach FSV Offenbach
Matchday 5 TSU Matrei TSU Matrei 2:2 SVG Bleiburg Bleiburg
Matchday 3 SC Dornach SC Dornach 2:1 FC Tavannes/Tramelan FC Tavannes
Matchday 18 Käpylän Käpylän Pallo 1:1 Helsinki IFK II HIFK II
Matchday 18 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 1:0 FC Jazz Juniorit FC Jazz
Matchday 18 Jakobstads BK Jakobstads Bollklubb 2:0 SC Kufu-98 SC Kufu-98
Matchday 18 Albion FC Albion FC 0:0 Tacuarembó Futbol Club Tacuarembó
Matchday 15 Riga Riga FC 1:0 FK Liepaja Liepaja
Matchday 1 Lynx Reserve Lynx FC Reserve 2:1 Europa FC Reserve Europa Reserve
Matchday 4 FC Sevan FC Sevan 1:0 Erebuni Erewan Erebuni Erewan
Matchday 4 FC Yerevan FC Yerevan 3:2 FC Ararat-Armenia II Ararat-Arm. II
Matchday 2 Korneuburg SC Korneuburg 0:0 SC Brunn/Gebirge Brunn/Geb.
Second Round SG Westerburg SG Westerburg 0:9 FV Engers 07 FV Engers 07
Second Round TuS Montabaur TuS Montabaur 0:1 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Matchday 4 Black Leopards Black Leopards FC 1:2 Orlando Pirates Orlando Pirates
Armenia U17 Armenia U17 1:4 Montenegro U17 Montenegro U17
Slovenia U17 Slovenia U17 2:2 Switzerland U17 Switzerland U17
Morocco U17 Morocco U17 1:0 Tunisia U17 Tunisia U17
First Preliminary Round Triesenberg II FC Triesenberg II 1:2 USV Eschen-Mauren II USV Eschen-Mauren II