For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:14:56 AM
Qualifying Round Ufa FK Ufa 1:1 Rangers FC Rangers
Qualifying Round FC Astana FC Astana 3:1 on pens APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Qualifying Round AEK Larnaca AEK Larnaca 3:0 AS Trencin AS Trencin
Qualifying Round FC Copenhagen FC Copenhagen 4:3 on pens Atalanta BC Atalanta
Qualifying Round
RB Leipzig RB Leipzig 3:2 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Qualifying Round M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 2:1 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Qualifying Round Apol. Limassol Apollon Limassol 1:0 FC Basel 1893 FC Basel
Qualifying Round Molde FK Molde FK 2:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Qualifying Round CFR Cluj CFR Cluj 2:3 F91 Dudelange F91 Dudelange
Qualifying Round Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 4:0 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Qualifying Round Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 3:0 Sheriff Tiraspol Sheriff
Qualifying Round FC Midtjylland FC Midtjylland 0:2 Malmö FF Malmö FF
Qualifying Round Besiktas Besiktas JK 3:0 FK Partizan Belgrade Partizan
Qualifying Round Shkendija Shkendija Tetovo 0:2 Rosenborg BK Rosenborg BK
Qualifying Round FCSB FCSB 2:1 Rapid Vienna Rapid Vienna
Qualifying Round Bröndby IF Bröndby IF 2:4 KRC Genk KRC Genk
Qualifying Round Spartak Trnava Spartak Trnava 1:1 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Qualifying Round G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 2:0 KAA Gent KAA Gent
Qualifying Round
Burnley Burnley FC 1:1 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Qualifying Round Celtic Celtic FC 3:0 Suduva Marijampole Suduva
Qualifying Round
Sevilla FC Sevilla FC 3:0 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Quarter-Finals Universitario CD Universitario 1:2 CS Herediano Herediano
Matchday 6 Rostov II FK Rostov II 1:2 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
last 16 River Plate Club Atlético River Plate 3:0 Racing Club Racing Club
last 16 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 2:1 CSD Colo Colo Colo Colo
last 16 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 0:1 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 9 E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 2:2 FC Töging FC Töging
Matchday 15 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 1:0 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 15 Ceará SC Ceará Sporting Club 0:2 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 6 NY Red Bulls New York Red Bulls 1:0 Houston Dynamo Houston
Matchday 27 D.C. United D.C. United 0:2 Philadelphia Union Philadelphia
Matchday 27 Timbers Portland Timbers 2:0 Toronto FC Toronto FC
Matchday 27 Quakes San Jose Earthquakes 4:3 FC Dallas FC Dallas
group stage Santos Laguna Santos Laguna 0:0 CF Pachuca CF Pachuca
group stage Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 0:1 Tigres UANL Tigres UANL
group stage Atlas Atlas Guadalajara 1:0 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Group Stage FC Juárez FC Juárez 2:2 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 1 Al-Ettifaq Al-Ettifaq 1:1 Al-Raed Al-Raed
Matchday 1 Al-Hazm Al-Hazm 0:0 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
Matchday 1 Ohod Al-Medina Ohod Al-Medina 1:2 Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 19 Selfoss UMF Selfoss 1:2 Leiknir Reykjavík Leiknir
Matchday 19 ÍR ÍR Reykjavík 2:3 Fram Reykjavík Fram Reykjavík
Matchday 1 Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) 0:1 Ajman Club Ajman Club
Matchday 1 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 0:4 Sharjah Cultural Sports Club Sharjah FC
Matchday 1 Al-Wasl Al-Wasl Sports Club 3:0 Dibba Al-Fujairah Dibba Fujairah
Matchday 8 GOSK U17 NK GOSK Gabela U17 1:1 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 25 Indy Eleven Indy Eleven 2:2 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 25 RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 1:3 San Antonio FC San Antonio FC
Matchday 25 Kansas City II Sporting Kansas City II 2:1 FC Tulsa Tulsa
Matchday 25 Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 1:0 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 25 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 1:1 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 26 FC Flora U21 FC Flora Tallinn U21 11:0 Tartu JK Welco JK Welco
Matchday 26 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 1:1 FC Elva FC Elva
Matchday 26 Nomme Kalju U21 Nomme Kalju FC U21 1:2 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
Matchday 26 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 3:0 FC Santos Tartu Santos Tartu
Matchday 26 Keila JK Keila JK 4:6 Maardu Linnameeskond FC Maardu
Matchday 3 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 2:2 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
Matchday 7 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 2:2 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Matchday 2 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 0:0 Hapoel Ashkelon H. Ashkelon
Matchday 2 B TLV Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 2:2 Hapoel Ramat haSharon Ramat haSharon
Matchday 2 H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 1:0 Hapoel Ramat Gan H. Ramat Gan
Matchday 2 Hapoel Acre Hapoel Acre 2:0 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Matchday 2 Ness Ziona Sektzia Ness Ziona 1:0 Hapoel Afula Hapoel Afula
First Round OFK Borac OFK Borac Bijelo Polje 0:5 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
First Round Arsenal Tivat Arsenal Tivat 3:0 FK Jezero FK Jezero
First Round Otrant-Olympic FK Otrant-Olympic Ulcinj 0:1 FK Podgorica FK Podgorica
Matchday 4 FC Prishtina BE FC Prishtina Bern 1:2 SC Binningen SC Binningen
Matchday 7 Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 1:1 CD Macará CD Macará
Matchday 7 CD El Nacional CD El Nacional 3:1 Deportivo Cuenca Dep. Cuenca
Matchday 7 CS Emelec CS Emelec 2:0 SD Aucas SD Aucas
Matchday 3 FC Olympique FC Olympique 13 3:1 FC Hound Dogs FC Hound Dogs
Matchday 3 Langenlois USV Langenlois 0:3 SV Würmla Würmla
Second Round SG Rennerod SG Rennerod/Irmtraut 1:0 SG HWW Niederroßbach Niederroßbach
Matchday 14 SJK U19 SJK Seinäjoki U19 4:1 Vaasa IFK U19 Vaasa IFK U19
Matchday 26 Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 4:2 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
Matchday 26 FC Helios Voru FC Helios Voru 2:2 FC Nomme United Nomme United
Matchday 26 JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 1:1 Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK
Matchday 21 BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 2:1 Chongqing Dangdai Lifan CQ Dangdai Lif.
Matchday 6 Tractor Tractor FC 2:1 Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
Matchday 6 Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 1:2 Shahr Khodrou FC Sh Khodrou
Matchday 6 Sepidrood Sepidrood Rasht FC 0:0 Sanat Naft FC Sanat Naft
Matchday 6 Pars Jam Pars Jonoubi Jam 2:2 Sepahan FC Sepahan
Matchday 6 Foolad Foolad FC 1:2 Saipa FC Saipa FC
Matchday 6 Paykan FC Paykan FC 1:0 Esteghlal Khuzestan Esteghlal Khz.
Barbados Barbados 0:2 Cuba Cuba
Kyrgyzstan U19 Kyrgyzstan U19 2:1 Kazakhstan U19 Kazakhstan U19
Armenia U17 Armenia U17 1:6 Montenegro U17 Montenegro U17
Slovenia U17 Slovenia U17 1:1 Switzerland U17 Switzerland U17