For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:39:52 PM
Matchday 1 Genemuiden SC Genemuiden 5:1 VV DETO Twenterand DETO
Matchday 1 AZSV Aalten AZSV Aalten 2:2 SDC Putten SDC Putten
Matchday 1 Buitenpost VV Buitenpost 2:5 VV Duno Doorwerth VV Duno
Matchday 1 Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 1:2 ACV Assen ACV Assen
Matchday 1 Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 1:1 VV Staphorst Staphorst
Matchday 1 WHC Wezep WHC Wezep 1:2 VV Berkum Berkum
Matchday 1 CSV Apeldoorn CSV Apeldoorn 2:4 SV Urk SV Urk
Matchday 1 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 0:0 SVZW Wierden SVZW Wierden
Matchday 1 Achilles Veen Achilles Veen 2:1 SV Nootdorp SV Nootdorp
Matchday 1 VV Capelle VV Capelle 0:3 RKAV Volendam RKAV Volendam
Matchday 1 Rijnvogels FC Rijnvogels 2:0 FC 's-Gravenzande Gravenzande
Matchday 1 Jodan Boys CVV de Jodan Boys 0:3 VV Ter Leede Ter Leede
Matchday 1 Spijkenisse VV Spijkenisse 2:2 SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
Matchday 1 Swift AVV Swift 1:2 VV Smitshoek Smitshoek
Matchday 1 Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 3:3 FC Den Bosch U21 Den Bosch U21
Matchday 1 Xerxes DZB Xerxes DZB 3:3 SV DFS Opheusden SV DFS
Matchday 6 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 0:0 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 2
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 3:1 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 2
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 1:3 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 2
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 1:2 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 2
FC Augsburg FC Augsburg 1:1 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
Matchday 2
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:1 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 2
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 0:3 Bayern Munich Bayern Munich
Matchday 4
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 5:3 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 4
MSV Duisburg MSV Duisburg 0:1 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 6
Hallescher FC Hallescher FC 1:1 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 6
Preußen Münster Preußen Münster 0:1 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 6
SV Meppen SV Meppen 1:3 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 6
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 3:1 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Matchday 6
Unterhaching SpVgg Unterhaching 3:0 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 6
Karlsruher SC Karlsruher SC 1:3 Sportfreunde Lotte SF Lotte
Matchday 4
Leicester Leicester City 1:2 Liverpool FC Liverpool
Matchday 4 Brighton Brighton & Hove Albion 2:2 Fulham FC Fulham
Matchday 4
Chelsea Chelsea FC 2:0 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 4
Crystal Palace Crystal Palace 0:2 Southampton FC Southampton
Matchday 4
Everton Everton FC 1:1 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 4 West Ham West Ham United 0:1 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 4
Man City Manchester City 2:1 Newcastle United Newcastle
Matchday 3 Celta de Vigo Celta de Vigo 2:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 3
Real Madrid Real Madrid 4:1 CD Leganés CD Leganés
Matchday 3 Bologna Bologna FC 1909 0:3 Inter Milan Inter
Matchday 3 Parma Parma Calcio 1913 1:2 Juventus FC Juventus
Matchday 4 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 2:4 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 4 SCO Angers SCO Angers 1:0 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 4 Dijon FCO Dijon 0:2 SM Caen SM Caen
Matchday 4 Guingamp EA Guingamp 1:2 FC Toulouse Toulouse
Matchday 4 Reims Stade Reims 0:1 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 4 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 2:3 FC Nantes FC Nantes
Matchday 6 Enisey II Enisey Krasnoyarsk II 1:1 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 6 Dinamo M II Dinamo Moscow II 2:1 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 6 KS Samara Krylya Sovetov Samara 1:0 Anzhi Makhachkala Anzhi
Matchday 6 CSKA Moscow CSKA Moscow 4:0 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 6 Krasnodar FK Krasnodar 2:1 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 6
Austria Vienna Austria Vienna 2:1 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 6
SCR Altach SC Rheindorf Altach 1:2 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 6
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 2:1 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 7 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 0:1 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 7 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 0:0 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 7 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 3:0 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 4 Sivasspor U19 Sivasspor U19 3:0 Akhisarspor U19 Akhisarspor U19
Matchday 4 C. Rizespor U19 Caykur Rizespor U19 1:1 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
Matchday 4 Besiktas U19 Besiktas JK U19 2:1 Bursaspor U19 Bursaspor U19
Matchday 4 Konyaspor U19 Konyaspor U19 3:0 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
Matchday 4 Göztepe U19 Göztepe U19 3:2 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
Matchday 4 Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 0:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 BB Erzurum U19
Matchday 4 Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 1:2 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
Matchday 4 Kayserispor U19 Kayserispor U19 2:0 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
Matchday 4 Trabzonspor U21 Trabzonspor U21 0:1 Galatasaray SK U21 Galatasaray U21
Matchday 4 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21 3:1 Göztepe U21 Göztepe U21
Matchday 4 Akhisarspor U21 Akhisarspor U21 1:0 Sivasspor U21 Sivasspor U21
Matchday 4 Fenerbahce U21 Fenerbahce SK U21 1:1 Kayserispor U21 Kayserispor U21
Matchday 4 Fenerbahce Fenerbahce SK 2:3 Kayserispor Kayserispor
Matchday 4 Akhisarspor Akhisarspor 1:1 Sivasspor Sivasspor
Matchday 4 Trabzonspor Trabzonspor 4:0 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 4 Alanyaspor Alanyaspor 1:0 Göztepe Göztepe
Matchday 4
VVV-Venlo VVV-Venlo 1:1 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 4
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 6:1 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 4 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 2:4 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 4 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 1:1 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 6
FC Lugano FC Lugano 1:0 FC Zürich FC Zürich
Matchday 6
FC Sion FC Sion 0:3 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 4 Belenenses SAD Belenenses SAD 0:0 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Matchday 4 Santa Clara CD Santa Clara 4:2 Boavista Porto FC Boavista
Matchday 4 Sporting CP Sporting CP 1:0 CD Feirense Feirense
Matchday 4 Aberdeen FC Aberdeen FC 0:2 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 4 Dundee FC Dundee FC 1:3 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 4 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 1:2 St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 4 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 4:1 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 4 Livingston FC Livingston FC 2:1 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 7 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 2:0 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 2 Panathinaikos Panathinaikos Athens 3:1 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
Matchday 2 Atromitos Athen Atromitos Athen 0:0 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 2 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 0:1 AEK Athens AEK Athens
Matchday 4 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 1:3 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 4 KSV Roeselare KSV Roeselare 2:2 Lommel SK Lommel SK
Matchday 6 KAS Eupen KAS Eupen 2:1 Standard Liège Standard Liège
Matchday 6 KSC Lokeren KSC Lokeren 1:0 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 6 Sint-Truiden Sint-Truidense VV 1:0 KV Oostende KV Oostende
Matchday 6 RSC Charleroi RSC Charleroi 3:1 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 1 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 5:0 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Matchday 1 KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 1:1 KRC Gent KRC Gent
Matchday 1 Dessel Sport KFC Dessel Sport 0:3 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 1 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 0:0 FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 1 Thes Sport KVV Thes Sport 2:1 AS Verbroedering Geel ASV Geel
Matchday 1 SK Deinze KMSK Deinze 3:1 RSC Chatelet-Farciennes RSC Chatelet
Matchday 1 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 1:1 FC Knokke FC Knokke
Matchday 1 RWDM RWD Molenbeek (2015) 1:0 RFC Lüttich RFC Lüttich
Matchday 1 Bocholt VV Bocholt VV 3:1 Berchem Sport Berchem Sport
Matchday 1 RC Hades RC Hades 2:2 KSV Temse KSV Temse
Matchday 1 Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 1:0 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 1 City Pirates KSC City Pirates 2:2 KFC Turnhout KFC Turnhout
Matchday 2 UR La Louvière UR La Louvière Centre 1:0 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 2 RUS Rebecq RUS Rebecq 3:1 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 2 RUW Ciney RUW Ciney 2:3 RFC Meux RFC Meux
Matchday 2 URSL Visé URSL Visé 1:0 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 7 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 0:0 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 7 FC Zlin FC FASTAV Zlin 3:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 7 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 1:1 FK Teplice FK Teplice
Matchday 7 SFC Opava Slezsky FC Opava 2:0 FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 7 Slavia Prague SK Slavia Prague 4:0 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 8 SönderjyskE SönderjyskE 1:1 Hobro IK Hobro IK
Matchday 21 Strømsgodset Strømsgodset IF 2:4 Tromsø IL Tromsø
Matchday 21 Stabæk Stabæk Fotball 3:3 Sandefjord Fotball Sandefjord
Matchday 20 AIK AIK 3:0 BK Häcken Häcken
Matchday 20 Örebro SK Örebro SK 2:1 Östersunds FK Östersund
Matchday 7 Zemun FK Zemun 1:0 FK Rad Rad
Matchday 7 Cukaricki FK Cukaricki 1:1 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Matchday 7 Napredak FK Napredak Krusevac 0:0 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 7 Radnik FK Radnik Surdulica 0:0 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 6 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 1:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 6 NK Osijek NK Osijek 2:1 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 26 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 1:2 Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 7 Arka Gdynia Arka Gdynia 2:2 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 7 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 0:1 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 7 Lech Poznan Lech Poznan 1:1 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 7 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 0:2 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 7 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0:0 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 7 Levski Sofia Levski Sofia 1:0 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 6 Dob. Dobrich PFK Dobrudzha Dobrich 0:0 PFC Montana PFC Montana
Matchday 6 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 4:2 Chernomorets Balchik C. Balchik
Matchday 6 Pomorie OFK Pomorie 0:0 Lokomotiv Sofia Lok. Sofia
Matchday 6 B. Galabovo FK Botev Galabovo 2:0 PFK Nesebar PFK Nesebar
Matchday 6 Kariana Erden Kariana Erden 2:1 OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
Matchday 6 Strumska Slava Strumska Slava 0:1 FC Litex Lovetch Litex Lovetch
Matchday 5 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 0:3 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 7 Debrecen Debreceni VSC 1:1 Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 7 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 2:0 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 7 Újpest FC Újpest FC 0:0 Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 7 MTK Budapest MTK Budapest 0:1 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 7 Diósgyőr Diósgyőri VTK 0:0 Paksi FC Paksi FC
Matchday 7 MSK Zilina MSK Zilina 0:1 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 7 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 5:0 SKF Sered SKF Sered
Matchday 7 Ruzomberok MFK Ruzomberok 4:0 FK Senica FK Senica
Matchday 7 FC Nitra FC Nitra 4:1 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 7 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 2:0 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
Matchday 5 Freiburger FC Freiburger FC 3:1 FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
Matchday 5 Kehler FV Kehler FV 07 1:4 FC Radolfzell FC Radolfzell
Matchday 5 SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 0:2 SV Endingen SV Endingen
Matchday 5 FC Auggen FC Auggen 2:1 SC Lahr SC Lahr
Matchday 5 FV Lauda FV Lauda 1:2 SpVgg Durlach-Aue Durlach-Aue
Matchday 5 FC Kirrlach FC Olympia 1919 Kirrlach 1:0 SV 98 Schwetzingen SV Schwetzingen
Matchday 5 VfB Eppingen VfB Eppingen 0:3 VfR Mannheim VfR Mannheim
Matchday 2 MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 0:2 FSV Bernau FSV Bernau
Matchday 2 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 6:0 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow BSC Preußen 07
Matchday 2 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 0:1 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
Matchday 2 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 2:5 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
Matchday 2 E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 1:1 Grün-Weiß Brieselang GW Brieselang
Matchday 2 Victoria Seelow SV Victoria Seelow 3:1 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Matchday 2 1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 4:2 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
Matchday 10 Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 3:1 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 10 FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 1:2 SV Mitterteich SV Mitterteich
Matchday 10 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 0:3 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
Matchday 10 FC Coburg FC Coburg 2:0 TSV Kornburg TSV Kornburg
Matchday 2 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 3:1 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 2 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 6:0 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 2 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 1:3 FC Grimma FC Grimma
Matchday 2 Radebeuler BC Radebeuler BC 08 1:1 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 2 SG Taucha 99 SG Taucha 99 1:2 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 5 SV Lengede SV Lengede 3:0 Fortuna Lebenstedt F. Lebenstedt
Matchday 9 TSV Neuried TSV Neuried 1:2 ASV Dachau ASV Dachau
Matchday 9 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 1:2 FC Deisenhofen FC Deisenhofen
Matchday 9 SV Erlbach SV Erlbach 1:1 TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 9 SpVgg Landshut SpVgg Landshut 4:0 FC Moosinning FC Moosinning
Matchday 9 Simbach ASCK Simbach 1:1 TuS 1860 Pfarrkirchen Pfarrkirchen
Matchday 3 MSV Pampow MSV Pampow 3:2 SV Pastow SV Pastow
Matchday 3 E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 4:1 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 3 Grimmener SV Grimmener SV 1:3 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
Matchday 3 Rostocker FC Rostocker FC 1895 3:3 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 3 SV 90 Görmin SV 90 Görmin 3:1 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 3 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 1:4 VfB IMO Merseburg IMO Merseburg
Matchday 3 Eintr. Elster SV Eintracht Elster 2:0 Haldensleber SC Haldensleber SC
Matchday 3 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 0:1 Eintracht Sondershausen Sondershausen
Matchday 3 Meuselwitz II ZFC Meuselwitz II 4:1 SG Glücksbrunn Schweina SGG Schweina
Matchday 3 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 2:0 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 3 Thüringen Weida FC Thüringen Weida 1:2 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
Matchday 3 SV Ehrenhain SV Ehrenhain 0:2 FC Wacker Teistungen Teistungen
Matchday 3 Schott Jena SV Schott Jena 1:1 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
Matchday 6 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 0:2 OSC Vellmar OSC Vellmar
Matchday 6 Eintr. Baunatal Eintracht Baunatal 0:1 SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 6 Sandershausen TSG Sandershausen 1:0 SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege
Matchday 4 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 1:0 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
Matchday 4 TuSG Ritterhude TuSG Ritterhude 0:4 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 7 Halberg Brebach SC Halberg Brebach 1:1 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 7 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 2:3 SV 07 Elversberg II Elversberg II
Matchday 7 FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 2:5 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 7 VfL Primstal VfL Primstal 0:1 FV Eppelborn FV Eppelborn
Matchday 3 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 3:0 TSV Lesum-Burgdamm Lesum-Burgdamm
Matchday 3 SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 2:2 SV Grohn SV Grohn
Matchday 3 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle 0:2 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 6 Oldenburger SV Oldenburger SV 4:2 Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 6 Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 7:0 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
Matchday 9 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 2:0 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Matchday 9 SV Etzenricht SV Etzenricht 0:2 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
Matchday 9 1.FC Passau 1.FC Passau 4:1 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Matchday 3 Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 1:2 TSV Essingen TSV Essingen
Matchday 3 FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt 1:1 VfL Nagold VfL Nagold
Matchday 3 Sindelfingen VfL Sindelfingen 3:2 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 3 Olymp. Laupheim FV Olympia Laupheim 3:0 FC Wangen 05 FC Wangen 05
Matchday 3 TSG Tübingen TSG Tübingen 3:1 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Matchday 3 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 1:0 FV Löchgau FV Löchgau
Matchday 6 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 2:0 TuS Oberwinter TuS Oberwinter
Matchday 6 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 0:1 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Matchday 6 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 3:1 VfB Linz VfB Linz
Matchday 6 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 2:3 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
Matchday 6 TuS Mayen TuS Mayen 5:1 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 6 SpVgg Wirges SpVgg EGC Wirges 0:3 SV Morbach SV Morbach
Matchday 8 Erlenbach SV Erlenbach 1:2 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
Matchday 8 Alem. Haibach Alemannia Haibach 3:1 SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
Matchday 4 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 4:1 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 4 SC Hauenstein SC Hauenstein 1:3 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Matchday 4 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 2:1 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 4 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 2:2 SG RWO Alzey RWO Alzey
Matchday 5 MTV Almstedt MTV Almstedt 3:2 SV Iraklis Hellas Hannover Iraklis Hellas
Matchday 5 TuS Sulingen TuS Sulingen 3:3 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 7 FSV Fernwald FSV Fernwald 3:0 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
Matchday 7 VfB Marburg VfB Marburg 0:2 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
Matchday 5 Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 1:3 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 5 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 2:2 SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 22 EC Vitória Esporte Clube Vitória 1:0 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 22 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 4:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 8 Morelia Monarcas Morelia 1:4 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 8 Puebla FC Puebla FC 2:1 CF Monterrey Monterrey
Matchday 8 Club Tijuana Club Tijuana 1:0 Club Necaxa Necaxa
Matchday 27 Sounders FC Seattle Sounders FC 3:1 Sporting Kansas City Kansas
Matchday 7 Boyacá Chicó Boyacá Chicó FC 0:1 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Matchday 7 Atlético Huila CD Atlético Huila 2:3 Leones FC Leones FC
Matchday 25 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 3:1 Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 25 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 3:1 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 25 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2:1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 25 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:6 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 25 Gamba Osaka Gamba Osaka 2:0 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 25 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 3:1 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 25 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 1:2 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 21 Kataller Toyama Kataller Toyama 0:1 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 31 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 0:4 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 31 Yokohama FC Yokohama FC 3:1 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 31 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 0:2 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 31 Mito HollyHock Mito HollyHock 1:1 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 31 FC Gifu FC Gifu 0:1 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 31 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 1:0 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 31 Ehime FC Ehime FC 0:0 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 31 Tochigi SC Tochigi SC 0:1 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 31 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 0:4 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 31 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 0:1 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 31 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 2:1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 1 Ahli Al-Ahli Jeddah 1:1 Al-Taawon Taawon
Matchday 19 Magni ÍF Magni Grenivík 2:3 ÍA Akranes ÍA Akranes
Matchday 7 Potros UAEM Potros UAEM 0:0 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 7 Atlante CF Atlante 1:0 Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
Matchday 7 Correcaminos Correcaminos de la UAT 1:2 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 7 Cimarrones Cimarrones de Sonora 2:1 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 8 Aragua FC Aragua FC 0:0 Deportivo Anzoátegui SC Dep. Anzoátegui
Matchday 8 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 2:3 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 8 Monagas SC Monagas SC 1:1 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 8 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 2:2 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 Doboj U17
Matchday 8 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 4:1 NK Siroki Brijeg U17 Siroki B. U17
Matchday 8 Zrinjski U17 HSK Zrinjski Mostar U17 2:0 FK Krupa na Vrbasu U17 Krupa U17
Matchday 5 Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 6:0 FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
Matchday 5 S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 3:1 HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
Matchday 3 FC Luftëtari FC Luftëtari 0:1 Flamurtari FC Flamurtari FC
Matchday 3 FK Partizani FK Partizani 1:0 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
Matchday 8 FK Tuzla City FK Tuzla City 3:1 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 8 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 1:2 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Matchday 8 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 1:0 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Matchday 8 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 1:0 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 8 Celik Zenica NK Celik Zenica 0:0 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 20 Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 0:0 Luch Minsk Luch
Matchday 20 Isloch Isloch Minskiy Rayon 0:1 FK Gomel Gomel
Matchday 20 Dynamo Brest Dynamo Brest 2:1 FK Minsk FK Minsk
Matchday 4 Velez Mostar FK Velez Mostar 0:0 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
Matchday 4 Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 2:0 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 4 NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 0:0 FK Igman Konjic FK Igman
Matchday 4 NK Novi Travnik NK Novi Travnik 1:1 NK Vitez NK Vitez
Matchday 4 Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 1:2 HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 4 NK Visoko NK Bosna Visoko 1:2 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 4 HNK Capljina HNK Capljina 3:1 NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
Matchday 4 J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 2:0 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Matchday 2 Stade Tunisien Stade Tunisien 1:0 Stade Gabèsien Stade Gabèsien
Matchday 2 AS Gabès Avenir Sportif de Gabès 0:2 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
Matchday 2 Club Africain Club Africain Tunis 1:0 US Monastir US Monastir
Matchday 2 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 2:1 US Tataouine US Tataouine
Matchday 4 Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 2:2 OFK Sloga Gornje Crnjelovo OFK Sloga
Matchday 4 Drina Zvornik FK Drina Zvornik 1:2 FK Sloboda Mrkonjic Grad Mrkonjic
Matchday 4 Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 2:4 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
Matchday 4 Tekstilac FK Tekstilac Derventa 0:0 FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
Matchday 4 Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 1:2 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
Matchday 4 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 3:0 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
Matchday 4 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 0:0 JS Kabylie JS Kabylie
Matchday 4 Paradou AC Paradou AC 3:0 Olympique de Médéa O Médéa
Matchday 4 CR Belouizdad CR Belouizdad 2:1 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet
Matchday 4 MO Béjaïa MO Béjaïa 1:0 CS Constantine CS Constantine
Matchday 4 USM Bel Abbès USM Bel Abbès 3:1 MC Oran MC Oran
Matchday 4 JS Saoura JS Saoura 3:0 USM Alger USM Alger
Matchday 4 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 0:0 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 4 MC Algiers MC Algiers 0:1 ES Sétif ES Sétif
Matchday 5 Enppi Enppi Club 1:4 Zamalek SC Zamalek
Matchday 25 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 1:0 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 25 Louisville City Louisville City FC 2:2 Charleston Battery Charleston
Matchday 25 Toronto FC II Toronto FC II 1:2 Atlanta United 2 ATL UTD 2
Matchday 27 Sangju Sangmu Sangju Sangmu FC 1:2 Jeonnam Dragons FC Jeonnam Dragons
Matchday 27 Gangwon FC Gangwon FC 0:0 FC Seoul FC Seoul
Matchday 23 Kolkheti Poti FC Kolkheti-1913 Poti 0:2 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 5 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 1:1 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 5 NK Rogaska NK Rogaska 1:1 NK Bravo NK Bravo
Matchday 5 NK Dob NK Roltek Dob 4:1 NK Ankaran Hrvatini NK Ankaran
Matchday 5 ND Ilirija ND Ilirija 1911 4:2 NK Brda NK Brda
Matchday 5 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 1:1 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Semi-Finals Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 0:1 SuperSport United SuperSport Utd.
Matchday 21 Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP FC 0:0 Gimhae City FC Gimhae City
Matchday 26 FC Anyang FC Anyang 3:0 Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
Matchday 26 Gwangju FC Gwangju FC 3:3 Busan IPark FC Busan IPark
Matchday 5 Airdrieonians Airdrieonians FC 2:0 Stranraer FC Stranraer
Matchday 5 Arbroath Arbroath FC 2:2 Brechin City FC Brechin City
Matchday 5 Montrose Montrose FC 0:2 East Fife FC East Fife
Matchday 5 Raith Rovers Raith Rovers FC 4:0 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 5 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 2:1 Dumbarton FC Dumbarton FC
Matchday 24 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 4:1 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 24 Paysandu Paysandu Sport Club 3:3 Esporte Clube Juventude Juventude
Matchday 24 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 1:1 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 24 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 2:1 Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
Matchday 24 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 0:1 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 2 VVOG VVOG Harderwijk 2:1 FC Lisse FC Lisse
Matchday 2 Odin '59 Odin '59 Heemskerk 2:1 Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 2 Hoek HSV Hoek 3:2 VV Eemdijk VV Eemdijk
Matchday 2 SteDoCo VV SteDoCo 2:2 VV Noordwijk Noordwijk
Matchday 2 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 2:2 ASWH Ambacht ASWH
Matchday 2 DVS '33 DVS '33 Ermelo 6:0 ASV De Dijk De Dijk
Matchday 2 ONS Sneek ONS Sneek 4:0 Achilles '29 Achilles '29
Matchday 2 Groningen U21 FC Groningen U21 1:2 Quick Boys Quick Boys
Matchday 2 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 1:8 VV DOVO Veenendaal DOVO
Matchday 4 Carmarthen Carmarthen Town AFC 2:0 Cardiff Metropolitan University FC Cardiff Metro
Matchday 4 Newtown Newtown AFC 2:0 Bala Town FC Bala Town
Matchday 4 Barry Town Barry Town United FC 2:0 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Matchday 4 Cefn Druids Cefn Druids AFC 2:1 Llandudno FC Llandudno FC
Matchday 2 VV UNA VV UNA Veldhoven 6:0 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 6 Birmingham Birmingham City 0:0 Queens Park Rangers QPR
Matchday 6 Brentford Brentford FC 2:1 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 6 Hull City Hull City 1:2 Derby County Derby
Matchday 6 Preston NE Preston North End 2:2 Bolton Wanderers Bolton
Matchday 6 Reading Reading FC 1:2 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 6 Sheffield Utd. Sheffield United 4:1 Aston Villa Aston Villa
Matchday 6
West Brom West Bromwich Albion 2:1 Stoke City Stoke City
Matchday 6 Wigan Wigan Athletic 1:0 Rotherham United Rotherham
Matchday 6 Millwall Millwall FC 1:2 Swansea City Swansea
Matchday 6 A. Lustenau SC Austria Lustenau 1:0 FC Liefering FC Liefering
Matchday 5 Albion Rovers Albion Rovers FC 3:5 Berwick Rangers FC Berwick Rangers
Matchday 5 Annan Athletic Annan Athletic FC 1:2 Clyde FC Clyde FC
Matchday 5 Elgin City Elgin City FC 0:3 Stirling Albion FC Stirling
Matchday 5 Peterhead FC Peterhead FC 0:1 Edinburgh City FC Edinburgh City
Matchday 5 Queen's Park Queen's Park FC 0:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
intermediate stage Preston AFC Preston Athletic FC 0:2 Linlithgow Rose FC Linlithgow Rose
intermediate stage Girvan FC Girvan FC 0:1 Burntisland Shipyard FC Burntisland
intermediate stage Auchinleck Auchinleck Talbot FC 10:0 Wigtown & Bladnoch FC Wigtown
intermediate stage Newton Stewart Newton Stewart FC 0:3 Coldstream FC Coldstream
intermediate stage Beith Juniors Beith Juniors FC 3:2 Lothian Thistle Hutchison Vale FC Lothian Thistle
intermediate stage Bonnyrigg Bonnyrigg Rose Athletic FC 3:0 Shortlees AFC Shortlees
Quarter-Finals Balestier FC Balestier Khalsa FC 1:0 Geylang International FC Geylang
Quarter-Finals Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 2:0 Hougang United FC Hougang Utd.
group stage Siracusa Siracusa Calcio 3:3 Reggina 1914 Reggina
Matchday 2 Instituto AC Instituto AC Córdoba 0:1 Argentino Agropecuario Agropecuario
Matchday 2 CA Temperley Club Atlético Temperley 0:2 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
Matchday 2 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 1:1 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 2 Brown Adrogue Brown de Adrogue 3:0 Club Olimpo Olimpo
Matchday 2 Ferro Club Ferro Carril Oeste 2:0 Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
Matchday 2 Chacarita Jrs Club Atlético Chacarita Juniors 0:2 Club Atlético Platense Platense
Matchday 7 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 0:1 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 7 CA Fénix CA Fénix 1:3 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 7 Nacional Club Nacional 1:0 Racing Club de Montevideo Racing Club
Matchday 26 Paide Paide Linnameeskond 2:1 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 26 Kuressaare FC Kuressaare 1:4 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Matchday 26 FCI Levadia FCI Levadia 3:2 Kalev Tallinn Kalev
Matchday 25 Longford Town Longford Town FC 4:1 Cabinteely FC Cabinteely
Matchday 6 Fleetwood Fleetwood Town 2:1 Bradford City Bradford
Matchday 6 Coventry Coventry City 0:1 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 6 Peterborough Peterborough United 1:1 Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 6 Barnsley FC Barnsley FC 2:1 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 6 Southend United Southend United 1:2 Charlton Athletic Charlton
Matchday 6 Shrewsbury Shrewsbury Town 1:1 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 6 Walsall Walsall FC 0:0 Blackpool FC Blackpool
Matchday 6 Portsmouth Portsmouth FC 3:0 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 6 Accrington Accrington Stanley 1:1 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 6 Burton Albion Burton Albion 3:0 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 6 Sunderland Sunderland AFC 1:1 Oxford United Oxford United
Matchday 6 Wycombe Wycombe Wanderers 1:1 Luton Town Luton
Matchday 6 Grimsby Town Grimsby Town 0:1 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 6 Cheltenham Town Cheltenham Town 1:3 Colchester United Colchester Utd.