For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:29:43 PM
Matchday 4 FCK Reserves FC Copenhagen Reserves 0:1 FC Nordsjaelland Reserves FCN Reserves
Matchday 4
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:1 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 6
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:1 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 1 Ural II Ural Ekaterinburg II 1:0 Anzhi Makhachkala II Anzhi II
Matchday 7 CSM Poli Iași CSM Politehnica Iași 3:0 Concordia Chiajna Chiajna
Matchday 1 RKC U21 RKC Waalwijk U21 3:0 Willem II Tilburg U21 Willem II U21
Matchday 2 APO Levadiakos APO Levadiakos 1:0 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
Matchday 2 Panetolikos Panetolikos GFS 2:1 OFI Crete OFI Crete
Matchday 6 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 3:0 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
Matchday 4 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 0:3 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 22 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 0:0 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 22 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:2 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 4 Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 3:0 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Matchday 23 Hualgayoc Deportivo Hualgayoc 0:3 Club Atlético Grau Atlético Grau
Matchday 8 Lobos Lobos BUAP 0:2 CF América América
Matchday 27 D.C. United D.C. United 3:1 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 7 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 2:1 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 7 Indep. Medellín Independiente Medellín 2:2 Once Caldas Once Caldas
Matchday 7 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 1:1 Atlético Nacional Atl. Nacional
Matchday 7 Deportivo Cali Deportivo Cali 1:0 Junior FC Junior FC
Matchday 5 El Makasa Masr El Makasa 0:0 El Masry SC El Masry
Matchday 25 Kansas City II Sporting Kansas City II 1:0 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 26 Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 1:0 Suwon FC Suwon FC
Matchday 26 Seoul E-Land Seoul E-Land 1:2 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 7 Peñarol CA Peñarol 3:2 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 27 Keila JK Keila JK 4:1 Kalju FC U21 Kalju FC U21
Matchday 5 Crusaders Crusaders FC 0:3 Coleraine FC Coleraine
Matchday 3 UD Almería UD Almería 0:1 Málaga CF Málaga CF
Matchday 6 FC Lorient FC Lorient 1:0 Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 7 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 2:1 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
Matchday 5 U Cluj Universitatea Cluj 2:0 Luceafarul Oradea Luceafarul
Matchday 7 Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki 1:3 FK Leningradets Leningradets
Matchday 7 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 1:1 Veles Moskow Veles Moskow
Matchday 18 Moss FK Moss FK 1:1 Odds BK II Odds BK II
Matchday 18 Arendal Fotball Arendal Fotball 3:3 Valerenga Oslo II Valerenga II
Matchday 5 Zarkovo OFK Zarkovo 0:0 FK TSC Backa Topola FK TSC
Matchday 5 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 2:0 FK Becej Becej
Matchday 21 Östers IF Östers IF 2:3 Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 21 Varbergs BoIS Varbergs BoIS 2:2 IFK Värnamo Värnamo
Matchday 21 AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 2:1 GAIS Göteborg GAIS
Matchday 4 Derby U23 Derby County U23 0:2 Leicester City U23 Leicester U23
Matchday 4 Sunderland U23 Sunderland AFC U23 2:1 West Bromwich Albion U23 West Brom U23
Matchday 2 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal 0:1 Maccabi Ahi Nazareth M. Ahi Nazareth
Matchday 2 H Rishon leZion Hapoel Rishon leZion 1:4 Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon
Matchday 2 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 3:1 Hapoel Marmorek Hapoel Marmorek
Matchday 2 B. Jerusalem Beitar Jerusalem 0:1 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Matchday 7 Guadalupe FC Guadalupe FC 2:3 AD San Carlos AD San Carlos
Matchday 7 Limón FC Limón FC 0:2 Santos de Guápiles FC Santos FC
Matchday 7 Cartaginés CS Cartaginés 2:2 La U Universitarios La U
Matchday 8 Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 0:1 Guayaquil City FC Guayaquil City
Matchday 5 Erebuni Erewan Erebuni Erewan 1:7 FC Yerevan FC Yerevan
Matchday 5 Alashkert II FC Alashkert II 2:1 Gandzasar Kapan II Gandzasar II
Matchday 5 Shirak II FC Shirak Gyumri II 1:3 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
Matchday 5 Urartu II FC Urartu Erewan II 1:3 FC Sevan FC Sevan
Second Round SG Ettringen SG Ettringen 1:3 AET SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
First Round Crema AC Crema 1908 0:2 US Pergolettese 1932 Pergolettese