For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:40:21 PM
Semi-Finals FC Kiisto FC Kiisto Vaasa 3:2 Atlantis FC Atlantis FC
Second Round Werden-Heidh. SC Werden-Heidhausen 2:9 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
Second Round VfL Repelen VfL Repelen 0:5 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
Matchday 8 Leones FC Leones FC 1:2 Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
Matchday 3 CR Belouizdad CR Belouizdad 0:0 MC Algiers MC Algiers
Matchday 3 USM Alger USM Alger 3:1 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 3 ES Sétif ES Sétif 1:1 Paradou AC Paradou AC
Matchday 26 Real Monarchs Real Monarchs SLC 1:2 San Antonio FC San Antonio FC
Second Round MFK Vyskov MFK Vyskov 3:2 AET MFK Vitkovice Vitkovice
Second Round Petrkovice FC Odra Petrkovice 0:4 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
Second Round FC Pisek FC Pisek 0:2 FK Dukla Prag FK Dukla Prague
Second Round SK Kladno SK Kladno 1:2 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Matchday 25 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 1:1 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Second Round Hedensted IF Hedensted IF 1:2 Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Second Round Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM 0:3 Kolding IF Kolding IF
Second Round Viby IF Viby IF 2:1 Skive IK Skive IK
Second Round B1908 Amager B1908 Amager 2:1 Avarta Avarta
Second Round Gentofte VI Gentofte VI 0:3 SönderjyskE SönderjyskE
Second Round Herlev IF Herlev IF 4:6 on pens Boldklubben Marienlyst BK Marienlyst
Second Round FC Djurs FC Djursland 1:3 Jammerbugt FC Jammerbugt FC
Second Round Bramdrupdam GIF Bramdrupdam GIF 0:11 Dalum IF Dalum IF
Matchday 2 CD Morón CD Morón 0:2 Club Almagro Almagro
Matchday 2 Quilmes Quilmes Atlético Club 2:0 Club Atlético Los Andes Los Andes
group stage Doncaster Doncaster Rovers 1:3 Newcastle United U23 Newcastle U23
group stage Oldham Athletic Oldham Athletic 1:2 Barnsley FC Barnsley FC
group stage Forest Green Forest Green Rovers 4:0 Cheltenham Town Cheltenham Town
group stage Carlisle United Carlisle United 3:2 Morecambe FC Morecambe FC
group stage Sunderland Sunderland AFC 4:2 on pens Stoke City U23 Stoke U23
group stage Rochdale Rochdale AFC 2:1 Bury FC Bury
group stage Macclesfield Macclesfield Town 8:6 on pens Blackpool FC Blackpool
group stage Tranmere Rovers Tranmere Rovers 3:4 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
group stage Burton Albion Burton Albion 1:2 Walsall FC Walsall
group stage Grimsby Town Grimsby Town 2:1 Notts County Notts County
group stage Lincoln City Lincoln City 1:2 Mansfield Town Mansfield Town
group stage Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 4:2 on pens Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
group stage Crawley Town Crawley Town 6:4 on pens Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
group stage Portsmouth Portsmouth FC 4:0 Gillingham FC Gillingham FC
group stage Colchester Utd. Colchester United 0:2 Southampton FC U23 Southampton U23
group stage Southend United Southend United 3:1 Cambridge United Cambridge Utd.
group stage Yeovil Town Yeovil Town 3:4 on pens Exeter City Exeter City
group stage Oxford United Oxford United 3:0 Fulham FC U23 Fulham U23
group stage Charlton Charlton Athletic 4:6 on pens AFC Wimbledon AFC Wimbledon
group stage Luton Luton Town 2:1 Brighton & Hove Albion U23 Brighton U23
group stage MK Dons Milton Keynes Dons 9:8 on pens Peterborough United Peterborough
group stage Northampt. Town Northampton Town 0:1 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 9 Fylde AFC Fylde 0:2 Salford City Salford
Matchday 9 Boreham Wood Boreham Wood FC 1:0 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 9 Bromley Bromley FC 0:1 Barnet FC Barnet
Matchday 9 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 1:0 Braintree Town Braintree
Matchday 9 Dover Athletic Dover Athletic 1:1 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 9 Gateshead FC Gateshead FC 2:3 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 9 Hartlepool Utd. Hartlepool United 0:0 Barrow AFC Barrow
Matchday 9 Leyton Orient Leyton Orient 3:0 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 9 Maidenhead Utd. Maidenhead United 2:0 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 9 Maidstone Maidstone United 0:1 Sutton United Sutton Utd
Matchday 9 Wrexham Wrexham AFC 0:0 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 5 SCM FC Arges SCM FC Arges 0:0 ACS Viitorul Tg. Jiu Viitorul Tg.Jiu
Matchday 21 Gefle Gefle IF 0:1 Örgryte IS Örgryte
Fourth Round Oravské Ves. Tatran Oravské Veselé 3:4 on pens 1.FC Tatran Presov Tatran Presov
Fourth Round Pramen Kovacova SK Pramen Kovacova 2:5 Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
Fourth Round SK Sacurov SK Sacurov 1:3 NFL Partizan Bardejov Bardejov
Matchday 4 Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 1:2 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 4 San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 1:1 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Third Round Hinterweidenth. SV Hinterweidenthal 0:2 SC Hauenstein SC Hauenstein
Third Round TuS Framersheim TuS Framersheim 0:1 FC Basara Mainz Basara Mainz
Third Round VfR Frankenthal VfR Frankenthal 1:4 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Third Round TSG 1846 Bretz. TSG 1846 Bretzenheim 2:3 AET SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Matchday 8 Wolfurt FC Wolfurt 2:0 Dornbirner SV Dornbirner SV
Matchday 5 Bramberg TSU Bramberg 1:2 SK Strobl Strobl
Matchday 5 FC Seuzach FC Seuzach 4:1 FC Frauenfeld FC Frauenfeld
Round of 16 FC Pipinsried FC Pipinsried 0:1 FV Illertissen FV Illertissen
Round of 16 ASV Cham ASV Cham 0:3 ATSV Erlangen ATSV Erlangen
Round of 16 TSV Buchbach TSV Buchbach 4:0 SV Schalding-Heining SV Schalding
Round of 16 W. Burghausen SV Wacker Burghausen 6:7 on pens SpVgg Unterhaching Unterhaching
Round of 16 FC Memmingen FC Memmingen 0:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
First Round Askania C'nick SV Askania Coepenick 0:5 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 19 Cerro Largo Cerro Largo FC 1:1 Albion FC Albion FC
Matchday 5 Banants III Banants Erewan III 1:0 FC Ararat Yerevan II Ararat II
Matchday 17 Noorus 96 U19 Jogeva SK Noorus 96 U19 0:3 Tallinn JK Augur U19 JK Augur U19
Second Round Pluwig-Guster. DJK Pluwig-Gusterath 4:2 SG Sauertal-Ralingen SG Sauertal
Second Round SV Föhren SV Föhren 3:0 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
Matchday 4 Schwarzach SV Schwarzach 3:2 Union Henndorf Henndorf
First Round Budoni Polisportiva Budoni Calcio 1:2 FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
Kyrgyzstan U19 Kyrgyzstan U19 0:3 Turkey U19 Turkey U19
Uzbekistan U21 Uzbekistan U21 1:0 Tajikistan U21 Tajikistan U21
Turkey U18 Turkey U18 0:1 Belgium U18 Belgium U18
Israel U18 Israel U18 2:0 Denmark U18 Denmark U18
Austria U17 Austria U17 3:1 Cyprus U17 Cyprus U17
Luxembourg U16 Luxembourg U16 2:1 Kosovo U16 Kosovo U16
Slovenia U19 Slovenia U19 3:3 France U19 France U19
Luxemburg U18 Luxemburg U18 2:2 Estonia U18 Estonia U18