For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:42:25 PM
Matchday 7 SC Victoria SC Victoria Hamburg 1:0 Concordia Hamburg Concordia
Matchday 7 FC Süderelbe FC Süderelbe 5:1 VfL Pinneberg VfL Pinneberg
Group Stage Italy Italy 1:1 Poland Poland
Group Stage Turkey Turkey 1:2 Russia Russia
Group Stage Albania Albania 1:0 Israel Israel
group stage Lithuania Lithuania 0:1 Serbia Serbia
group stage Romania Romania 0:0 Montenegro Montenegro
Group Stage Azerbaijan Azerbaijan 0:0 Kosovo Kosovo
Group Stage Faroe Islands Faroe Islands 3:1 Malta Malta
Matchday 1 Spartak II Spartak Moskow II 2:0 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 16 Savon Pallo Savon Pallo 1:3 Kings SC Kings SC
Matchday 16 FCJ Blackbird FC Jyväskylä Blackbird 1:0 Jyväskylän Seudun Palloseura JPS
Matchday 16 Toivalan Toivalan Urheilijat 3:2 FC Villiketut FC Villiketut
Matchday 11 SV Mitterteich SV Mitterteich 1:1 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
Matchday 11 1.SC Feucht 1.SC Feucht 2:0 TSV Buch (Bay.) TSV Buch
Matchday 11 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 4:1 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
Matchday 6 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 2:0 SCW Göttingen SCW Göttingen
Matchday 10 SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg 0:1 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
Matchday 10 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 3:3 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 8 RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 0:1 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
Matchday 8 SF Köllerbach SF Köllerbach 2:0 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Matchday 4 TuRa Bremen TuRa Bremen 3:2 SG Findorff SG Findorff
Matchday 5 SV Spexard SV Spexard 0:2 VfL Theesen VfL Theesen
Matchday 6 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen 1:2 VfB Eppingen VfB Eppingen
Matchday 10 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 3:1 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 10 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 3:1 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 7 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 5:2 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 7 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 2:0 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 7 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 7:1 SpVgg EGC Wirges SpVgg Wirges
Matchday 7 VfB Linz VfB Linz 1:0 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 7 SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 3:2 TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 7 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 0:2 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 7 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 1:5 Oldenburger SV Oldenburger SV
Matchday 5 FV Dudenhofen FV Dudenhofen 4:0 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Matchday 5 Vorw. Nordhorn Vorwärts Nordhorn 2:2 Kickers Emden Kickers Emden
Second Round Wacker Gotha FSV Wacker 03 Gotha 0:6 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
Second Round Grossengottern SC Grossengottern 1:8 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
Second Round Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 1:3 AET FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Second Round Angermünder FC Angermünder FC 0:3 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Second Round GW Rehfelde SG Grün-Weiß Rehfelde 0:3 Brandenburger SC Süd Brandenburg. SC
Matchday 23 Fluminense Fluminense Football Club 0:0 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 23 Santos FC Santos FC 0:0 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 23 América-MG América Futebol Clube (MG) 2:1 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 8 Junior FC Junior FC 2:0 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 8 Once Caldas Once Caldas 3:1 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 8 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 1:1 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 20 Thór Thór Akureyri 2:1 UMF Selfoss Selfoss
Matchday 20 Haukar Haukar Hafnarfjördur 1:1 ÍR Reykjavík ÍR
Matchday 20 Fram Reykjavík Fram Reykjavík 1:4 HK Kópavogs HK Kópavogs
Matchday 1 OC Safi Olympique Safi 2:1 Wydad Casablanca Wydad AC
Matchday 26 Toronto FC II Toronto FC II 3:4 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 6 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 2:1 NK Krka NK Krka
Matchday 26 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 1:2 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 26 Boa Esporte Boa Esporte Clube (MG) 1:0 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Matchday 26 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 1:1 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 26 Paysandu Paysandu Sport Club 2:1 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 5 Knockbreda FC Knockbreda FC 0:4 Dundela FC Dundela FC
Matchday 5 Larne FC Larne FC 3:0 Harland & Wolff Welders HW Welders
Matchday 5 Carrick Rangers Carrick Rangers 1:0 Dergview FC Dergview
Matchday 5 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 2:0 Ballinamallard United Ballinamallard
Matchday 5 Loughgall Loughgall FC 3:2 PSNI FC PSNI FC
Matchday 5 Portadown Portadown FC 2:2 Limavady United Limavady United
Matchday 6 Cliftonville Cliftonville FC 3:0 Institute FC Institute FC
Matchday 6 Glentoran Glentoran FC 4:1 Newry City AFC Newry City
Matchday 6 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 0:5 Linfield FC Linfield
Matchday 4 UD Las Palmas UD Las Palmas 4:0 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
Matchday 4 RCD Mallorca RCD Mallorca 1:0 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 6 Rodez AF Rodez AF 1:0 US Avranches US Avranches
Matchday 6 Tours FC Tours FC 2:2 USL Dunkerque Dunkerque
Matchday 6 Quevilly-Rouen US Quevilly-Rouen Métropole 0:1 FC Chambly FC Chambly
Matchday 6 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 1:2 FC Le Mans FC Le Mans
Matchday 6 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 0:2 Entente SSG Entente SSG
Matchday 6 JA Drancy Jeanne d'Arc de Drancy 0:1 SO Cholet SO Cholet
Matchday 6 Stade Lavallois Stade Lavallois 3:2 Sporting-Club de Lyon Sport-Club Lyon
Matchday 6 Concarneau US Concarneau 1:1 Pau FC Pau FC
Matchday 6 US Boulogne US Boulogne 3:2 Marignane Gignac FC Marignane G. FC
Matchday 8 Kolomna FK Kolomna 3:2 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
Matchday 6 Chindia CF Chindia Targoviste 0:2 CS Mioveni CS Mioveni
Matchday 4 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 2:0 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 4 Sparta R. Sparta Rotterdam 2:0 FC Eindhoven FC Eindhoven
Matchday 4 FC Dordrecht FC Dordrecht 1:4 SC Telstar Telstar
Matchday 4
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 3:0 FC Volendam FC Volendam
Matchday 4 Almere City Almere City FC 2:2 MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 4 Utrecht U21 FC Utrecht U21 3:2 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 4 Helmond Sport Helmond Sport 0:2 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 6 Velke Mezirici FC Velke Mezirici 2:1 SK Lisen SK Lisen
Matchday 5 SK Benesov SK Benesov 1:4 FK Litomericko Litomericko
Matchday 5 Kraluv Dvur FK Kraluv Dvur 0:1 on pens FK Olympia Radotin Olympia
Matchday 3 Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 2:2 NK Solin NK Solin
Matchday 3 NK Sesvete NK Sesvete 3:3 NK Zadar NK Zadar
Matchday 6 Swit Szczecin Swit Szczecin 1:1 Radunia Stezyca Radunia Stezyca
Matchday 7 Stal Brzeg Stal Brzeg 2:3 Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
Matchday 2 Cankaya FK Cankaya FK 3:0 Cizre Spor Cizre Spor
Matchday 7 Völkermarkt VST Völkermarkt 1:6 ATSV Stadl-Paura Stadl-Paura
Matchday 7 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 0:0 SK Sturm Graz II Sturm Graz II
Matchday 7 Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 2:1 Wolfsberger AC II Wolfsberg II
Matchday 7 SC Kalsdorf SC Kalsdorf 4:1 Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
Matchday 7 Lendorf FC Lendorf 1:3 TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
Matchday 7 SC Weiz SC Weiz 2:2 WSC Hertha Wels Hertha Wels
Matchday 10 1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 0:0 SV Wacker Burghausen W. Burghausen
Matchday 10 FC Memmingen FC Memmingen 3:1 SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
Matchday 6
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 0:2 SV Leobendorf Leobendorf
Matchday 6 FC Admira II FC Admira Wacker Mödling II 2:2 SV Mattersburg II Mattersburg II
Matchday 6 Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 5:0 FC Stadlau FC Stadlau
Matchday 6 Wiener SC Wiener Sport-Club 1:4 FC Mauerwerk Mauerwerk
Matchday 6 Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 4:0 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
Matchday 6 SV Schwechat SV Schwechat 1:2 ASK-BSC Bruck/Leitha Bruck/L.
Matchday 8 St. Johann TSV St. Johann 0:2 USK Anif USK Anif
Matchday 8 Grödig SV Grödig 0:4 SC Schwaz Schwaz
Matchday 8 Seekirchen SV Seekirchen 3:2 FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
Matchday 8 Wals-Grünau SV Wals-Grünau 2:3 SV Wörgl SV Wörgl
Matchday 7 Skive IK Skive IK 3:2 Odder IGF Odder IGF
Matchday 11 Schwabmünchen TSV Schwabmünchen 3:1 Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
Matchday 11 FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 3:1 ATSV Erlangen ATSV Erlangen
Matchday 11 1.FC Sand 1.FC Sand 2:1 ASV Vach ASV Vach
Matchday 8 FV Engers 07 FV Engers 07 0:3 Hassia Bingen Hassia Bingen
Matchday 3 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 2:1 FC BW Friesdorf BW Friesdorf
Matchday 6 Bremer SV Bremer SV 2:0 Habenhauser FV Habenhauser FV
Matchday 6 FC Oberneuland FC Oberneuland 7:0 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
Matchday 5 Eintr. Northeim FC Eintracht Northeim 4:0 VfV Borussia 06 Hildesheim VfV Hildesheim
Matchday 4 Gol Gohar Gol Gohar Sirjan FC 3:2 Khooneh Be Khooneh Mazandaran Khooneh
Matchday 4 Baadraan Baadraan Tehran 1:0 Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
Matchday 4 Sh Tabriz Shahrdari Tabriz 1:1 Navad Urmia FC Navad Urmia FC
Matchday 4 Mes Kerman Mes Kerman 2:0 Golreyhan Alborz FC Golreyhan FC
Matchday 4 Fajr Sepasi Fajr Sepasi Shiraz 2:1 Shahin Bushehr FC Shahin Bushehr
Matchday 4 Malavan Malavan of Bandar Anzali 1:1 Arvand Khorramshahr FC Arvand Kh
Matchday 4 Sh. Mahshahr Shahrdari Mahshahr 0:2 Aluminium Arak FC Aluminium Arak
Matchday 8 Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica 0:1 FK Pohronie FK Pohronie
Matchday 4 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 1:2 Post SV Wien Post SV Wien
Matchday 4 Gerasdorf SV Gerasdorf/Stammersdorf 0:3 ASK Elektra ASK Elektra
Matchday 6 Kottingbrunn ASK Kottingbrunn 2:0 SC Ortmann SC Ortmann
Matchday 6 Waidhofen/T. SV Waidhofen/Thaya 2:1 USC Rohrbach/Gölsen Rohrbach/G.
Matchday 6 Ardagger SC Union Ardagger 1:0 ASV Spratzern Spratzern
Matchday 6 Langenrohr SV Langenrohr 3:1 SC Zwettl Zwettl
Matchday 6 Leithaprodersd. SV Leithaprodersdorf 5:1 SV Wimpassing Wimpassing
Matchday 6 Markt Allhau UFC Markt Allhau 3:2 SV Eltendorf Eltendorf
Matchday 6 Siegendorf ASV Siegendorf 3:0 FC Deutschkreutz Deutschkreutz
Matchday 6 Grieskirchen SV Grieskirchen 2:2 ASK St. Valentin St. Valentin
Matchday 6 Micheldorf SV Grün-Weiß Micheldorf 0:0 Union Edelweiß Linz Edelweiß
Matchday 6 Union Perg Union Perg 2:2 Union St. Florian St. Florian
Matchday 6 Gmunden SV Gmunden 1:3 ASKÖ Oedt ASKÖ Oedt
Matchday 5 Lafnitz II SV Lafnitz II 4:2 ESV St. Michael ESV St. Michael
Matchday 5 Lebring SV Lebring 5:0 SV Frauental Frauental
Matchday 5 Mettersdorf USV Mettersdorf 1:0 SK Fürstenfeld Fürstenfeld
Matchday 5 Gnas USV Gnas 4:1 ASK Voitsberg Voitsberg
Matchday 5 DSV Leoben Donawitzer SV Leoben 1:2 SV Wildon Wildon
Matchday 5 Pöllau TSV Pöllau 1:1 SC Bruck/Mur Bruck/Mur
Matchday 7 Maria Saal SK Maria Saal 3:4 ATUS Ferlach ATUS Ferlach
Matchday 7 Treibach SK Treibach 1:2 Klagenfurter AC 1909 KAC 1909
Matchday 6 SV Innsbruck SV Innsbruck 3:0 Völser SV Völs
Matchday 6 SV Zams SV Zams 4:1 SV Kirchbichl Kirchbichl
Matchday 6 Telfs SV Telfs 5:0 FC Söll FC Söll
Matchday 7 SAK 1914 Salzburger AK 1914 2:1 UFV Thalgau Thalgau
Matchday 7 Adnet SK Adnet 0:3 SV Austria Salzburg A. Salzburg
Matchday 5 FC Portalban FC Portalban/Gletterens 1:1 FC Colombier FC Colombier
Matchday 3 AKA OÖ U16 AKA LASK Juniors OÖ U16 1:1 AKA SV Ried U16 AKA SV Ried U16
First Round FK Srbija FK Srbija Berlin 1:5 Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
First Round TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 1:2 Blau-Weiß 90 Berlin BW Berlin
Group Stage Guyana Guyana 3:0 Barbados Barbados
Group Stage Anguilla Anguilla 0:5 French Guiana French Guiana
Matchday 4 FAC II Floridsdorfer AC II 4:0 FC Stadlau II Stadlau II
Matchday 4 Wieselburg SC Wieselburg 1:1 SV Sieghartskirchen Sieghartsk.
Matchday 4 Seitenstetten USC Seitenstetten 0:2 SC Herzogenburg Herzogenburg
Matchday 4 Langenlois USV Langenlois 2:3 SK Eggenburg Eggenburg
Matchday 4 Stockerau SV Stockerau 0:0 ASK Mannersdorf Mannersdorf
Matchday 4 Guntramsdorf SVG Guntramsdorf 0:3 SV Gloggnitz Gloggnitz
Matchday 4 Vösendorf ASV Vösendorf 1:2 ASK Bad Vöslau Bad Vöslau
Matchday 4 Eggendorf ASK Eggendorf 2:2 SC Brunn/Gebirge Brunn/Geb.
Matchday 4 Wolkersdorf SC Wolkersdorf 2:0 SV Sierndorf Sierndorf
Matchday 4 Korneuburg SC Korneuburg 0:1 FC Mistelbach FC Mistelbach
Matchday 6 Siezenheim UFC Siezenheim 2:3 SV Hallwang 1968 Hallwang
Matchday 6 Bergheim FC Bergheim 5:1 Union Henndorf Henndorf
Matchday 23 HN Billows Hunan Billows 1:1 Shenzhen Pengcheng SZ Pengcheng
group stage Kazakhstan U21 Kazakhstan U21 0:0 Slovenia U21 Slovenia U21
Group Stage Lithuania U21 Lithuania U21 0:0 Georgia U21 Georgia U21
group stage Malta U21 Malta U21 0:4 Belgium U21 Belgium U21
group stage Bosnia U21 Bosnia and Herzegovina U21 3:0 Switzerland U21 Switzerland U21
Group Stage Denmark U21 Denmark U21 2:0 Finland U21 Finland U21
Group Stage Poland U21 Poland U21 1:1 Faroe Islands U21 Faroe U21
group stage Ukraine U21 Ukraine U21 3:2 Latvia U21 Latvia U21
group stage Turkey U21 Turkey U21 4:0 Cyprus U21 Cyprus U21
group stage Serbia U21 Serbia U21 2:1 North Macedonia U21 Macedonia U21
group stage Austria U21 Austria U21 2:1 Armenia U21 Armenia U21
group stage Bulgaria U21 Bulgaria U21 0:1 France U21 France U21
group stage Sweden U21 Sweden U21 1:0 Hungary U21 Hungary U21
group stage Kosovo U21 Kosovo U21 1:1 Republic of Ireland U21 Ireland U21
group stage Wales U21 Wales U21 2:1 Liechtenstein U21 Liechtenst. U21
group stage Portugal U21 Portugal U21 1:2 Romania U21 Romania U21
Group Stage Germany U20 Germany U20 3:2 Czech Republic U20 Czech Rep. U20
Matchday 7 Nettelnburg/A. SV Nettelnburg/Allermöhe 1:2 Klub Kosova Klub Kosova
Matchday 7 FC Voran Ohe FC Voran Ohe 3:1 Bramfelder SV Bramfelder SV
Matchday 7 Rahlstedt Rahlstedter SC 0:2 Düneberger SV Düneberger SV
Bosnia U19 Bosnia and Herzegovina U19 2:1 Georgia U19 Georgia U19
Israel U17 Israel U17 2:5 Italy U17 Italy U17
USA U19 United States U19 2:2 Venezuela U20 Venezuela U20
Portugal U17 Portugal U17 4:2 on pens Hungary U17 Hungary U17
South Korea South Korea 2:0 Costa Rica Costa Rica
Singapore Singapore 1:1 Mauritius Mauritius
Poland U19 Poland U19 1:3 Scotland U19 Scotland U19
Belgium U17 Belgium U17 5:3 on pens Romania U17 Romania U17
England U18 England U18 3:0 Russia U18 Russia U18
Lithuania U19 Lithuania U19 0:1 Turkey U19 Turkey U19
N. Ireland U19 Northern Ireland U19 4:1 Slovakia U19 Slovakia U19
Germany U17 Germany U17 2:2 Netherlands U17 Netherlands U17
Macedonia U18 North Macedonia U18 0:1 Poland U18 Poland U18
Germany U19 Germany U19 2:2 Switzerland U19 Switzerland U19
England U17 England U17 6:0 Norway U16 Norway U16
Serbia U18 Serbia U18 0:2 Italy U18 Italy U18
USA U20 United States U20 3:1 Jamaica U20 Jamaica U20
Italy U19 Italy U19 0:1 Portugal U19 Portugal U19
Croatia U20 Croatia U20 1:0 Russia U20 Russia U20
Russia U21 Russia U21 1:1 Egypt U23 Egypt U23
Sweden U19 Sweden U19 0:2 Austria U19 Austria U19
Denmark U19 Denmark U19 2:1 Norway U18 Norway U18
Poland U17 Poland U17 2:0 Estonia U17 Estonia U17
Ecuador U20 Ecuador U20 1:3 Peru U20 Peru U20
Qatar Qatar 1:0 China China
France U18 France U18 0:0 Netherlands U18 Netherlands U18
Germany U21 Germany U21 3:0 Mexico U21 Mexico U21
Austria U16 Austria U16 2:3 Cyprus U16 Cyprus U16
Scotland Scotland 0:4 Belgium Belgium
Matchday 7 FC Elmshorn FC Elmshorn 0:0 FK Nikola Tesla Hamburg FK Nikola Tesla
Matchday 7 Harburger TB Harburger TB 2:3 FC Union Tornesch Union Tornesch