For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:01:29 PM
Second Round Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 3:4 on pens 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Second Round Batman Petrol Batman Petrolspor 1:0 Yüksekova Belediyespor Yüksekova Bld
Second Round Siirt Idare Siirt Il Özel Idaresi Spor 3:0 Cizre Spor Cizre Spor
Second Round Van Spor FK Van Spor FK 2:0 AET Sarikamis Genclerbirligi Spor Sarikamis GB
Second Round Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 0:2 Yomra Spor Yomra Spor
Second Round Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 2:0 Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
Second Round Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 3:2 Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
Second Round Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 7:6 on pens Muglaspor Muglaspor
Second Round Altindag Bld Altindag Belediye Spor 1:0 Belediye Kütahyaspor Bld Kütahya
Second Round Kilis Belediye Kilis Belediye Spor 2:1 AET Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
Second Round Erzin Spor Erzin Spor 3:0 Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
Second Round Karaman Bld Karaman Belediyespor 2:1 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
Second Round Erbaaspor Erbaaspor 4:3 on pens Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Second Round Serik Belediye Serik Belediyespor 4:1 Kale Belediyespor Kale Belediye
Second Round Kdz. Eregli Bld Karadeniz Eregli Belediye Spor 2:1 Gebzespor Gebzespor
Second Round Sinopspor Sinopspor 6:7 on pens 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
Second Round Körfez SK Körfez Spor Kulübü 2:1 Düzce Spor Düzce Spor
Second Round Adivar SK Halide Edip Adivarspor 0:1 Cengelköy SK Cengelköy
Second Round Maltepespor Maltepespor 5:3 on pens Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
Second Round Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 1:3 Gaziosmanpasa Gaziosmanpasa
Second Round Sile Yildizspor Sile Yildizspor 3:2 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Second Round Erokspor Esenler Erokspor 2:1 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Second Round Silivrispor Silivrispor 1:0 Alibeyköyspor Alibeyköy
Second Round Bergama Bld Bergama Belediyespor 2:1 Bucaspor Bucaspor
Second Round Ci Group Buca Ci Group Buca 2:1 AET Turgutluspor Turgutluspor
Second Round Kocaelispor Kocaelispor 2:0 AET Gölcükspor Gölcükspor
Matchday 17 Kings SC Kings SC 1:4 Warkaus JK Warkaus JK
Round of 16 NS Mura NS Mura 1:0 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Round of 16 NK Bravo NK Bravo 2:3 NK Maribor NK Maribor
Round of 16 FC Koper FC Koper 2:0 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Round of 16 Ivancna Gorica NK Ivancna Gorica 0:3 NK Domzale NK Domzale
Third Round FV 08 Rottweil FV 08 Rottweil 1:5 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
Matchday 7 TSV Pattensen TSV Pattensen 0:0 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
Matchday 2 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 1:1 Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 8 VfB Solingen VfB Solingen 2:2 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 8 VSF Amern VSF Amern 2:6 Cronenberger SC Cronenberger SC
Matchday 8 Heiligenhaus SSVg Heiligenhaus 0:0 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 8 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 4:2 TVD Velbert TVD Velbert
Matchday 8 Odenkirchen SpVg Odenkirchen 2:0 ASV Süchteln ASV Süchteln
Matchday 8 Holzheimer SG Holzheimer SG 2:4 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 8 Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 3:0 Düsseldorfer SC 99 DSC 99
Matchday 10 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 1:3 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
Second Round VfL Theesen VfL Theesen 1:3 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
Second Round TSV Horn Türkischer SV Horn 0:2 FC Gütersloh FC Gütersloh
Second Round Wacker Castrop SV Wacker Obercastrop 4:6 on pens 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
Second Round SC Münster 08 SC Münster 08 5:2 TuS Ennepetal TuS Ennepetal
Second Round Oeynhausen FC Bad Oeynhausen 6:7 on pens Hammer SpVg Hammer SpVg
Second Round Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern 4:5 on pens SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Second Round SG Bockum-Hövel SG Bockum-Hövel 2013 0:5 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
Matchday 3 SC Sagamihara SC Sagamihara 2:1 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 26 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 0:0 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 6 Travnik U19 NK Travnik U19 1:1 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
Matchday 6 NK Celik U19 NK Celik Zenica U19 0:0 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
Matchday 6 V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 0:3 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
Matchday 1 Caracas FC Caracas FC 2:0 Trujillanos FC Trujillanos
First Round FK Veleçiku FK Veleçiku Koplik 0:3 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
First Round KF Vora KF Vora 0:4 FC Luftëtari FC Luftëtari
First Round KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë 0:1 FK Partizani FK Partizani
First Round KS Besa Kavajë KS Besa Kavajë 0:2 FC Kamza FC Kamza
First Round KS Burreli KS Burreli 1:1 KF Vllaznia KF Vllaznia
First Round KF Korabi KF Korabi 1:1 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
First Round Dinamo Tirana FK Dinamo Tirana 0:1 KF Egnatia Egnatia
First Round Besëlidhja Lezhë Besëlidhja Lezhë 2:0 KF Erzeni Shijak KF Erzeni
First Round Orikum Orikum 1:2 FK Kukësi FK Kukësi
First Round Shkumbini Peqin Shkumbini Peqin 0:1 Flamurtari FC Flamurtari FC
First Round KF Naftëtari KF Naftëtari Kuçovë 0:5 KF Laçi KF Laçi
First Round KF Turbina KF Turbina Cërrik 0:3 KF Teuta KF Teuta
First Round FC Shënkolli FC Shënkolli 1:2 KS Lushnja KS Lushnja
First Round KF Iliria KF Iliria Fushë Krujë 1:4 KF Tirana KF Tirana
First Round FK Tomori Berat FK Tomori Berat 2:1 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh
First Round KF Pogradeci KF Pogradeci 0:1 KF Apolonia Fier KF Apolonia
Matchday 6 Entag El Harby Entag El Harby 2:1 Petrojet Petrojet
Matchday 6 Harras Hodoud Harras El Hodoud 1:1 Ittihad Alexandria El Ittihad
Matchday 6 El Mokawloon El Mokawloon SC 2:1 Smouha SC Smouha
Matchday 6 Pyramids FC Pyramids FC 1:1 El Gouna FC El Gouna
Matchday 6 Wadi Degla Wadi Degla FC 1:2 Masr El Makasa El Makasa
Matchday 20 Rustavi FC Rustavi 0:0 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 26 Louisville City Louisville City FC 0:1 FC Cincinnati Cincinnati
Fourth Round Pandurii T.-Jiu Pandurii Targu Jiu 1:3 CS Mioveni CS Mioveni
Fourth Round CSM Lugoj CSM Lugoj 1:2 ACS Viitorul Tg. Jiu Viitorul Tg.Jiu
Fourth Round Ripensia Ripensia Timisoara 1:2 on pens ASU Poli Timisoara ASU Poli
Fourth Round UTA Arad UTA Arad 2:1 ACS Poli Timisoara Poli Timisoara
Fourth Round FC Olt Slatina FC Olt Slatina 2:0 SCM FC Arges SCM FC Arges
Fourth Round Turnu Magurele Turris Turnu Măgurele 3:2 CS Balotesti CS Balotesti
Fourth Round Progresul S. Progresul Spartac 2:0 FC Metaloglobus Bukarest Metaloglobus
Fourth Round Unirea Slobozia Unirea Slobozia 2:3 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
Fourth Round CSA Cernavoda Axiopolis Cernavoda 3:6 on pens Dacia Unirea Braila Braila
Fourth Round Bucov. Radauti ACS Bucovina Radauti 2:0 on pens CS Stiinta Miroslava St. Miroslava
Matchday 27 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 1:2 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Second Round CD Ebro CD Ebro 5:4 on pens Real Murcia CF Real Murcia
Second Round Ontinyent CF Ontinyent CF 7:6 on pens Real Jaén CF Real Jaén CF
Second Round Alcorcón AD Alcorcón 1:0 Extremadura UD Extremadura
Second Round CA Osasuna CA Osasuna 1:2 CF Reus Deportiu Reus Deportiu
Second Round Lleida Esportiu Lleida Esportiu 1:0 SD Compostela SD Compostela
Second Round UCAM Murcia UCAM Murcia CF 0:2 Racing Santander Racing
Second Round CyD Leonesa Cultural Leonesa 6:5 on pens CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Second Round Sant Andreu UE Sant Andreu 1:0 AET Gernika Club Gernika
Second Round Calahorra CD Calahorra 2:0 CD Castellón CD Castellón
Second Round Villanovense CF Villanovense 2:1 CF Badalona CF Badalona
Second Round UD Melilla UD Melilla 3:0 CD Tudelano CD Tudelano
Second Round Lorca FC Lorca FC 2:1 AET Unionistas CF Unionistas CF
Second Round Real Zaragoza Real Zaragoza 2:1 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Second Round FC Cartagena FC Cartagena 5:6 on pens UD Logroñés UD Logroñés
Second Round CD Tenerife CD Tenerife 1:2 Cádiz CF Cádiz CF
Second Round Córdoba CF Córdoba CF 2:0 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
Second Round Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF 0:1 Thisted FC Thisted FC
Second Round Hellerup IK Hellerup IK 2:3 AET Nyköbing FC Nyköbing FC
Second Round Viborg FF Viborg FF 6:7 on pens FC Fredericia FC Fredericia
Second Round Antimachos AS Antimachos Kos 3:1 Eolikos Mytilinis Eolikos
group stage Coventry Coventry City 0:3 Arsenal FC U23 Arsenal U23
Matchday 2 Universitario Universitario de Deportes 2:1 UTC Cajamarca Club UTC
Matchday 2 USM Porres Universidad San Martín de Porres 3:2 Academia Deportiva Cantolao AD Cantolao
Matchday 2 Unión Comercio CD Unión Comercio 2:1 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 2 Rosario Sport Rosario 0:1 Deportivo Municipal Municipal
Matchday 29 Chainat FC Chainat Hornbill FC 1:1 BG Pathum United BG Pathum Utd.
Matchday 29 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 2:0 Port FC Port FC
Matchday 29 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 1:2 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 29 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 0:0 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 29 Samut Prakan C. Samut Prakan City 3:1 Police Tero FC Police Tero FC
Matchday 29 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 2:1 Navy FC Navy FC
Matchday 29 Buriram Utd. Buriram United 4:1 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 29 Air Force Air Force United FC 1:3 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 29 Bangkok Utd. True Bangkok United 1:0 Ubon United Ubon Utd.
Matchday 5 Petr. Ploiesti Petrolul Ploiesti 2:0 AFC Chindia Targoviste Chindia
Matchday 3 FC Zlin U19 FC Zlin U19 1:2 SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19
Matchday 7 Motor Lublin Motor Lublin 4:2 Czarni Polaniec Czarni Polaniec
Matchday 22 GAIS GAIS Göteborg 1:2 IFK Värnamo Värnamo
Fourth Round Lip. Stiavnica Druzstevnik Liptovska Stiavnica 0:6 AS Trencin AS Trencin
Matchday 3 Hapoel Afula Hapoel Afula 4:0 Maccabi Ahi Nazareth M. Ahi Nazareth
Matchday 3 Hapoel Marmorek Hapoel Marmorek 0:0 Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
Matchday 3 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 0:3 Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
Matchday 3 H. Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 0:2 Hapoel Acre Hapoel Acre
Matchday 3 Hapoel Katamon Hapoel Katamon Jerusalem 1:0 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 3 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 1:1 Hapoel Rishon leZion H Rishon leZion
Matchday 3 H. Ashkelon Hapoel Ashkelon 1:3 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
Matchday 3 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal 1:3 Hapoel Nof HaGalil H. Nof HaGalil
Matchday 7 Berliner AK Berliner AK 07 3:0 Germania Halberstadt G. Halberstadt
Matchday 7 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 0:2 FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
Matchday 7 Altglienicke VSG Altglienicke 1:2 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 7 Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 0:2 BFC Dynamo BFC Dynamo
Matchday 7 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 1:1 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
Matchday 7 Hertha BSC II Hertha BSC II 2:0 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
Matchday 7 W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 2:1 SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
Matchday 5 FC St. Pauli II FC St. Pauli II 4:0 SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
Matchday 7
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:1 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
Matchday 9 Schwaz SC Schwaz 3:0 SVG Reichenau Reichenau
Matchday 2 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück 1:0 Holzwickeder SC Holzwickeder SC
Second Round SV Linx SV Linx 3:1 SC Lahr SC Lahr
Third Round FC Hohl Idar-O. FC Hohl Idar-Oberstein 1:6 VfR Baumholder VfR Baumholder
Third Round FV Dudenhofen FV Dudenhofen 3:1 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Round of 16 Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 3:1 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 10 La U La U Universitarios 1:2 LD Alajuelense LD Alajuelense
Matchday 10 AD Carmelita AD Carmelita 1:1 Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
Matchday 10 Guadalupe FC Guadalupe FC 3:1 Limón FC Limón FC
Group Stage Solomon U17 Solomon Islands U17 5:0 New Zealand U17 New Zealand U17
Group Stage Fiji U17 Fiji U17 0:3 Tahiti U17 Tahiti U17
Matchday 18 Taipei Tatung Taipei City Tatung 3:0 National Sports Training Center NSTC football
Matchday 18 Taiwan Power Taiwan Power Company 3:0 Royal Blues Royal Blues
Matchday 18 Hang Yuen Hang Yuen 6:0 Taipei Red Lions Taipei R. Lions
Matchday 4 Kek-U Kastriot KF KEK-u Kastriot 1:5 KF Trepca 89 KF Trepca 89
Matchday 4 KF Ferizaj KF Ferizaj 0:2 KF Feronikeli Drenas KF Feronikeli
Matchday 4 FC Drita FC Drita Gjilan 1:2 FC Llapi FC Llapi
Matchday 4 KF Flamurtari KF Flamurtari Prishtinë 3:1 KF Liria Prizren KF Liria
Matchday 3 Siemens/Großfeld KSV Siemens/Großfeld 2:1 SV Dinamo Helfort 15 Young Stars Helfort
Matchday 5 TuS Geretsried TuS Geretsried 1:1 SV Cosmos Aystetten Aystetten
Matchday 2 Oberweikertsh. SC Oberweikertshofen 0:1 SC Olching SC Olching
Matchday 21 Medan PSMS Medan 2:3 PSIS Semarang PSIS
Matchday 21 Borneo FC Borneo FC 0:1 Persija Jakarta Persija Jakarta
Matchday 21 Bhayangkara FC Bhayangkara FC 1:0 Perseru Badak Lampung FC Badak Lampung
Third Round Esteghlal Khz. Esteghlal Khuzestan 2:0 Shahin Bandar Anzali Shahin B.A
Matchday 6 Persepolis Persepolis FC 2:1 FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji M.
Brazil Brazil 5:0 El Salvador El Salvador
Argentina Argentina 0:0 Colombia Colombia
Panama Panama 0:2 Venezuela Venezuela
Ecuador Ecuador 2:0 Guatemala Guatemala
USA United States 1:0 Mexico Mexico
Matchday 2 FC Triesen FC Triesen 0:1 USV Eschen-Mauren II USV Eschen-Mauren II
Latest Goal Scorers
Player/Club Match
Marcus Hoffmann Marcus Hoffmann Energie Cottbus (Own Goal) FC Energie Cottbus 1:0 FC Viktoria 1889 Berlin
Filip Pavisic Filip Pavisic Javor-Matis FK Napredak Krusevac 0:1 FK Javor-Matis Ivanjica
Yeasin Arafat Yeasin Arafat Saif Sporting Saif Sporting Club Limited 1:0 Mohammedan SC (Dhaka)
Nenad Gavric Nenad Gavric Napredak FK Napredak Krusevac 1:1 FK Javor-Matis Ivanjica
V. Siladji V. Siladji FK TSC FK Indjija 1:1 FK TSC Backa Topola