For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:51:10 PM
Matchday 8 Concordia Concordia Hamburg 1:3 Altona 93 Altona 93
Matchday 8 TuS Osdorf TuS Osdorf 2:2 FC Süderelbe FC Süderelbe
Matchday 8 Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 2:1 SC Victoria Hamburg SC Victoria
Matchday 3
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 3:1 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Matchday 5
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 0:2 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 5
Union Berlin 1.FC Union Berlin 2:2 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 7
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 2:0 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Quarter-Finals Horoya AC Horoya AC 0:0 El Ahly Cairo Ahly
Quarter-Finals ES Sétif ES Sétif 1:0 Wydad Casablanca Wydad AC
Matchday 4 SD Huesca SD Huesca 0:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 5 OGC Nice OGC Nice 2:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 5 Paris SG Paris Saint-Germain 4:0 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 7 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 0:2 Dinamo Moscow II Dinamo M II
Matchday 7 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 2:1 Enisey Krasnoyarsk II Enisey II
Matchday 7 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:1 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Matchday 8 Chiajna Concordia Chiajna 0:3 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 8 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest 1:2 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 5 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 2:3 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
Matchday 5 Galatasaray U21 Galatasaray SK U21 1:0 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21
Matchday 5 Galatasaray Galatasaray SK 4:1 Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 5 St. Mirren St. Mirren FC 0:0 Celtic FC Celtic
Matchday 8 Desna Desna Chernihiv 1:0 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv
Matchday 6 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 1:0 KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 7 Club Brugge Club Brugge KV 2:1 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 8 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 0:1 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 9 Esbjerg fB Esbjerg fB 2:0 Odense Boldklub Odense BK
Matchday 8 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 1:0 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 7 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 1:2 NK Istra 1961 NK Istra
Matchday 27 Kemi City Kemi City FC 0:2 Rovaniemen Palloseura RoPS
Matchday 17 FC Villiketut FC Villiketut 0:2 Kurkimäen Kisa Kurkimäen
Matchday 8 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 4:0 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 8 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 3:1 Cracovia Kraków Cracovia Kraków
Matchday 8 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 1:1 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 8 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 2:1 FK Vereya Stara Zagora FK Vereya
Matchday 12 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 2:4 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 12 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 2:3 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
Matchday 12 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 1:4 TSV Kornburg TSV Kornburg
Matchday 11 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 1:1 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Matchday 11 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 0:0 ASV Cham ASV Cham
Matchday 11 SV Hutthurm SV Hutthurm 1:4 SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg
Matchday 11 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 1:0 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
Matchday 4 Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 2:1 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
Matchday 4 RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 0:1 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 9 Halberg Brebach SC Halberg Brebach 3:1 FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl
Matchday 6 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 5:2 SV Morlautern SV Morlautern
Matchday 6 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 4:0 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 6 SC Melle 03 SC Melle 03 0:2 TV Dinklage TV Dinklage
Matchday 6 Kickers Emden Kickers Emden 3:0 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
Matchday 7 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 0:3 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
Matchday 11 SE Freising SC Eintracht Freising 2:0 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 11 TSV Grünwald TSV Grünwald 1:1 FC Deisenhofen FC Deisenhofen
Matchday 11 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 1:2 ASV Dachau ASV Dachau
Matchday 9 VfB Marburg VfB Marburg 1:2 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
Matchday 4 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 2:1 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
Matchday 4 Güstrower SC Güstrower SC 09 2:0 FSV Malchin FSV Malchin
Matchday 6 E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 0:3 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
Matchday 20 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 2:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
group stage Zacatepec Club Atlético Zacatepec 3:2 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 26 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1:1 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 26 Kashima Antlers Kashima Antlers 2:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 2 Al-Nassr Al-Nassr FC 2:1 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 2 Al-Feiha Al-Feiha FC 1:3 Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 2 Ohod Al-Medina Ohod Al-Medina 0:2 Al-Ahli Jeddah Ahli
Matchday 2 Dibba Fujairah Dibba Al-Fujairah 1:4 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Matchday 2 Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba Sports Club 2:0 Emirates Club Emirates Club
Matchday 2 FC Baniyas FC Baniyas 1:1 Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
Matchday 2 Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 6:3 Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
Matchday 9 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 1:0 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 21 Luch Luch Minsk 3:1 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Matchday 6 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 0:0 CS Constantine CS Constantine
Matchday 27 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 3:3 Toronto FC II Toronto FC II
Matchday 24 FC Samtredia FC Samtredia 3:5 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 27 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 1:0 Esporte Clube Juventude Juventude
Matchday 6 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 3:1 Newtown AFC Newtown
Matchday 6 Llanelli Llanelli AFC 0:2 The New Saints FC The New Saints
Matchday 7 Young Violets Young Violets Austria Wien 2:1 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 7 FAC Floridsdorfer AC 1:0 SV Ried SV Ried
Matchday 7 SV Lafnitz SV Lafnitz 5:1 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 7
WSG Tirol WSG Tirol 2:0 SC Wiener Neustadt Wiener Neustadt
Matchday 7 SV Horn SV Horn 0:1 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Matchday 7 FC Liefering FC Liefering 1:0 SKU Amstetten SKU Amstetten
Matchday 7 Birmingham Birmingham City 1:1 West Bromwich Albion West Brom
Second Round FC Bavois FC Bavois 2:4 AET FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 28 FC Flora U21 FC Flora Tallinn U21 3:5 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
Group Stage FC Porto FC Porto 1:1 GD Chaves Chaves
Matchday 3 Almagro Club Almagro 1:0 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Matchday 27 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 0:1 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 21 Hantharwady U. Hantharwady United FC 2:2 Yadanarbon FC Yadanarbon FC
Matchday 21 Yangon Utd. Yangon United FC 4:1 Myawady FC Myawady FC
Matchday 21 Rakhine Utd. Rakhine United FC 0:2 Shan United FC Shan Utd.
Matchday 31 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 4:2 Cork City FC Cork City
Matchday 31 Waterford FC Waterford FC 2:0 Bray Wanderers Bray Wanderers
Matchday 31 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 5:0 Limerick FC Limerick FC
Matchday 26 Cabinteely Cabinteely FC 1:1 Shelbourne FC Shelbourne
Matchday 26 Drogheda United Drogheda United FC 2:1 Longford Town FC Longford Town
Matchday 26 Galway United Galway United FC 1:1 Wexford FC Wexford FC
Matchday 26 UCD University College Dublin 1:1 Finn Harps Finn Harps
Matchday 3 Venezia Venezia FC 2:3 Benevento Calcio Benevento
Matchday 7 AC Ajaccio AC Ajaccio 0:0 Paris FC Paris FC
Matchday 7 Stade Brest 29 Stade Brest 29 4:1 GFC Ajaccio G. Ajaccio
Matchday 7 Clermont Foot Clermont Foot Auvergne 63 2:0 AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 7 Grenoble Grenoble Foot 38 4:2 Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 7 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 0:1 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 7 US Orléans US Orléans 2:0 LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 7 Red Star FC Red Star FC 0:3 FC Lorient FC Lorient
Matchday 7 Troyes ES Troyes AC 2:0 FC Chamois Niort FC Niort
Matchday 7 US Avranches US Avranches 1:1 US Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 7 Dunkerque USL Dunkerque 1:2 Rodez AF Rodez AF
Matchday 7 FC Chambly FC Chambly 2:0 US Boulogne US Boulogne
Matchday 7 Marignane G. FC Marignane Gignac FC 1:1 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
Matchday 7 Pau FC Pau FC 1:1 FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
Matchday 7 Entente SSG Entente SSG 2:0 Jeanne d'Arc de Drancy JA Drancy
Matchday 7 SO Cholet SO Cholet 1:2 Stade Lavallois Stade Lavallois
Matchday 7 Sport-Club Lyon Sporting-Club de Lyon 1:1 US Concarneau Concarneau
Matchday 9 Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki 0:0 FK Kolomna Kolomna
Matchday 9 Dolgoprudnyi FK Dolgoprudnyi 4:2 Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk
Matchday 9 Murom FK Murom 0:0 FK Leningradets Leningradets
Matchday 9 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 1:1 Lokomotiv-Kazanka Moskow Kazanka
Matchday 5 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 2:0 SC Telstar Telstar
Matchday 5 FC Volendam FC Volendam 0:0 TOP Oss TOP Oss
Matchday 5 FC Dordrecht FC Dordrecht 0:2 FC Twente Enschede FC Twente
Matchday 5
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 0:1 Roda JC Kerkrade Roda JC
Matchday 5 FC Eindhoven FC Eindhoven 0:1 MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 5
NEC Nijmegen NEC Nijmegen 4:4 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 5 Almere City Almere City FC 3:1 FC Utrecht U21 Utrecht U21
Matchday 5 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 3:2 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 5 Giresunspor Giresunspor 0:1 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Matchday 7 Val. Mezirici TJ Valasske Mezirici 0:3 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
Matchday 22 Halmstad Halmstads BK 1:1 Varbergs BoIS Varbergs BoIS
Matchday 7 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 3:0 FK Novi Pazar Novi Pazar
Matchday 4 Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 1:1 HNK Sibenik HNK Sibenik
Matchday 4 NK Osijek II NK Osijek II 0:0 NK Lucko NK Lucko
Matchday 4 Medjimurje NK Medjimurje Cakovec 1:1 NK Sesvete NK Sesvete
Matchday 22 AC Oulu AC Oulu 1:0 FC KTP FC KTP
Matchday 10 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 0:2 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 10 Wigry Suwalki Wigry Suwalki 1:1 Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 10 Odra Opole Odra Opole 4:1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 10 Chrobry Glogow Chrobry Glogow 2:0 GKS Katowice GKS Katowice
Matchday 8 MKS Kluczbork MKS Kluczbork 1:0 Stal Brzeg Stal Brzeg
Matchday 1 Navbahor Navbahor Namangan 3:3 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
Matchday 1 Metallurg Bk. Metallurg Bekabad 0:1 Lokomotiv Tashkent Loko Tashkent
Matchday 5 Swansea U18 Swansea City U18 1:2 Chelsea FC U18 Chelsea U18
Matchday 5 Brighton U23 Brighton & Hove Albion U23 2:1 West Ham United U23 West Ham U23
Matchday 5 Tottenham U23 Tottenham Hotspur U23 2:0 Manchester City U23 Man City U23
Matchday 5 Aston Villa U23 Aston Villa U23 0:3 Stoke City U23 Stoke U23
Matchday 5 Fulham U23 Fulham FC U23 1:0 Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
Matchday 5 Man Utd U23 Manchester United U23 1:1 Reading FC U23 Reading U23
Matchday 5 Newcastle U23 Newcastle United U23 0:1 Southampton FC U23 Southampton U23
Matchday 4 Atl. Levante Atlético Levante UD 0:1 Valencia Mestalla Valencia B
Matchday 11 FC Pipinsried FC Pipinsried 3:3 SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
Matchday 11 W. Burghausen SV Wacker Burghausen 1:1 FC Memmingen FC Memmingen
Matchday 11 Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II 3:1 FC Augsburg II FC Augsburg II
Matchday 9 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 4:1 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Matchday 9 FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 0:1 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
Matchday 9 FC 08 Homburg FC 08 Homburg 1:2 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
Matchday 8 Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 5:2 SC Weiz SC Weiz
Matchday 8 Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 1:0 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
Matchday 8 Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 4:4 SV Allerheiligen Allerheiligen
Matchday 8 Hertha Wels WSC Hertha Wels 3:0 Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
Matchday 8 Sturm Graz II SK Sturm Graz II 2:2 FC Wels FC Wels
Matchday 8 Wolfsberg II Wolfsberger AC II 2:1 Union Gurten Gurten
Matchday 8 Lendorf FC Lendorf 0:2 SC Kalsdorf SC Kalsdorf
Matchday 8 SC Verl SC Verl 1:1 Rot-Weiss Essen RW Essen
Matchday 10 Hannover 96 II Hannover 96 II 4:0 1.FC Germania Egestorf/Langreder G. Egestorf/L.
Matchday 7 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See 4:0 SV Schwechat SV Schwechat
Matchday 7 Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 1:0 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
Matchday 7 Mattersburg II SV Mattersburg II 2:1 SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf
Matchday 7 Mauerwerk FC Mauerwerk 4:0 FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
Matchday 7 Traiskirchen FCM Traiskirchen 1:1 FC Marchfeld Donauauen Marchfeld
Matchday 9 Bischofshofen SK Bischofshofen 3:1 SV Seekirchen Seekirchen
Matchday 8 Kolding IF Kolding IF 2:0 Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
Matchday 7 FC Schötz FC Schötz 1:5 FC Langenthal FC Langenthal
Matchday 9 VfB Dillingen VfB Dillingen 2:1 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
Matchday 12 Eltersdorf SC Eltersdorf 3:1 1.FC Sand 1.FC Sand
Matchday 4 FC Hürth FC Hürth 3:1 Viktoria 08 Arnoldsweiler Arnoldsweiler
Matchday 5 Malchower SV Malchower SV 90 1:1 FC Hansa Rostock II H. Rostock II
Matchday 5 TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin 1:0 FC Strausberg FC Strausberg
Matchday 7 Brinkumer SV Brinkumer SV 1:0 BTS Neustadt BTS Neustadt
Matchday 7 FC Oberneuland FC Oberneuland 1:3 Bremer SV Bremer SV
Matchday 6 VfV Hildesheim VfV Borussia 06 Hildesheim 3:0 VfL Oythe VfL Oythe
Matchday 9 FK Pohronie FK Pohronie 2:1 1.FC Tatran Presov Tatran Presov
Matchday 5 Mannswörth SC Mannswörth 2:1 FV Wien Floridsdorf Wien Floridsd.
Matchday 5 SV Donau SV Donau 1:0 SC Ostbahn XI Ostbahn XI
Matchday 5 Wolfsburg U19 VfL Wolfsburg U19 2:2 SV Werder Bremen U19 W. Bremen U19
Matchday 7 Zwettl SC Zwettl 1:3 SV Waidhofen/Thaya Waidhofen/T.
Matchday 7 Kilb SCU Kilb 0:4 SC Retz SC Retz
Matchday 7 Stripfing SV Stripfing 1:0 SV Langenrohr Langenrohr
Matchday 7 Rohrbach/G. USC Rohrbach/Gölsen 3:3 SV Gaflenz Gaflenz
Matchday 7 Kremser SC Kremser SC 3:1 USV Scheiblingkirchen-Warth Scheiblingkir.
Matchday 7 SC Ortmann SC Ortmann 1:1 SC Union Ardagger Ardagger
Matchday 7 Oberwart SV Oberwart 2:3 SC Ritzing SC Ritzing
Matchday 7 Stegersbach SV Stegersbach 0:1 SV Leithaprodersdorf Leithaprodersd.
Matchday 7 Deutschkreutz FC Deutschkreutz 0:0 ASV Draßburg Draßburg
Matchday 7 Wimpassing SV Wimpassing 0:4 SV St. Margarethen St. Margarethen
Matchday 7 SV Wallern SV Wallern 2:0 SV Grieskirchen Grieskirchen
Matchday 7 St. Martin/M. Sportunion St. Martin im Mühlkreis 0:2 ASKÖ Donau Linz Donau Linz
Matchday 7 St. Florian Union St. Florian 1:2 SV Gmunden Gmunden
Matchday 7 Weißkirchen Union Weißkirchen 1:1 Union Perg Union Perg
Matchday 6 Liezen SC Liezen 0:3 Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
Matchday 6 Mettersdorf USV Mettersdorf 1:2 USV Gnas Gnas
Matchday 6 Wildon SV Wildon 2:2 SV Lebring Lebring
Matchday 6 Voitsberg ASK Voitsberg 1:1 FC Bad Radkersburg Bad Radkersburg
Matchday 8 SV Feldkirchen SV Feldkirchen 0:0 ASKÖ Gmünd ASKÖ Gmünd
Matchday 7 Kundl SC Kundl 0:0 FC Volders FC Volders
Matchday 10 Alberschwende FC Alberschwende 2:3 SC Austria Lustenau II A. Lustenau II
Matchday 2 AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 2:1 FC Groningen U17 Groningen U17
Matchday 6 FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy 4:0 FC Amical Saint-Prex FC Saint-Prex
Group Stage New Zealand U17 New Zealand U17 4:3 Papua New Guinea U17 PNG U17
Matchday 2 King Fung King Fung FC 0:2 Southern District Southern
Matchday 22 Song Lam FC Song Lam Nghe An FC 3:1 SHB Da Nang SHB Da Nang
Matchday 22 Khanh Hoa BVN Sanna Khanh Hoa Bien Viet Nam FC 1:1 Ha Noi FC Ha Noi FC
Matchday 22 Binh Duong Becamex Binh Duong FC 1:1 Than Quang Ninh FC Than Quang Ninh
Matchday 4 Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 1:0 Sumgayit PFC Sumgayit
Matchday 6 Lokomotiv FC Lokomotiv Erewan 0:0 FC Alashkert II Alashkert II
Matchday 5 Hirschstetten SV Hirschstetten 1:2 Floridsdorfer AC II FAC II
Matchday 5
Vienna First Vienna FC 8:1 KSV Ankerbrot KSV Ankerbrot
Matchday 5 Melk SC Melk 2:0 USV Langenlois Langenlois
Matchday 5 Sieghartsk. SV Sieghartskirchen 3:3 USC Seitenstetten Seitenstetten
Matchday 5 Eggenburg SK Eggenburg 1:2 SV Würmla Würmla
Matchday 5 Mannersdorf ASK Mannersdorf 2:0 TSU Obergänserndorf Obergänsernd.
Matchday 5 Brunn/Geb. SC Brunn/Gebirge 0:1 SV Stockerau Stockerau
Matchday 5 FC Mistelbach FC Mistelbach 0:3 ASK Eggendorf Eggendorf
Matchday 7 Hallwang SV Hallwang 1968 8:0 SV Grödig II Grödig II
Matchday 7 Schwarzach SV Schwarzach 2:1 FC Hallein 04 FC Hallein
Matchday 1 Inter U19 Inter Milan Primavera 1:0 Cagliari Primavera Cagliari U19
Matchday 1 Napoli U19 Napoli Primavera 1:0 Milan Primavera Milan U19
Matchday 22 TJ Tianhai Tianjin Tianhai 0:1 Dalian Yifang DL Yifang
Matchday 22 TJ Teda Tianjin Teda 2:5 Shanghai SIPG SIPG
Matchday 22 GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 1:0 Beijing Sinobo Guoan BJ Sinobo Guoan
Matchday 3 Hibernians FC Hibernians FC 0:2 Floriana FC Floriana
Matchday 1 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC 2:2 Lija Athletic FC Lija Athletic
Matchday 1 Sirens FC Sirens FC 2:1 Marsa FC Marsa FC
Matchday 1 Santa Lucia FC Santa Lucia FC 3:0 Qrendi FC Qrendi FC
Matchday 5 Al Arabi Al Arabi Sports Club 0:1 Al Rayyan Sports Club Al Rayyan
Matchday 5 Al Shahania Al Shahania Sports Club 3:2 Qatar Sports Club Qatar SC
Third Round Caspian Babol Caspian Babol FC 1:2 Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
Third Round Padideh Malek Padideh Malekshahi 0:5 Mes Kerman Mes Kerman
Third Round Siraf Kangan Siraf Kangan Bushehr 1:0 Khooneh Be Khooneh Mazandaran Khooneh
Third Round Malavan Malavan of Bandar Anzali 0:1 Sepidrood Rasht FC Sepidrood
Third Round Sepahan Sepahan FC 3:1 Shahrdari Mahshahr Sh. Mahshahr
Third Round Paykan Paykan FC 5:6 on pens Pars Jonoubi Jam Pars Jam
Third Round Sanat Naft Sanat Naft FC 7:6 on pens Tractor FC Tractor
Matchday 8 Bramfelder SV Bramfelder SV 1:0 Inter 2000 Inter 2000
Matchday 8 Klub Kosova Klub Kosova 3:0 Rahlstedter SC Rahlstedt
Matchday 8 TuRa Harksheide TuRa Harksheide 1:1 Niendorfer TSV II Niendorf II
Matchday 8 HSV III Hamburger SV III 2:1 SSV Rantzau SSV Rantzau