For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 11:45:49 PM
Matchday 5
Spurs Tottenham Hotspur 1:2 Liverpool FC Liverpool
Matchday 5
Man City Manchester City 3:0 Fulham FC Fulham
Matchday 5 Watford Watford FC 1:2 Manchester United Man Utd
Matchday 5 Newcastle Newcastle United 1:2 Arsenal FC Arsenal
Matchday 5
Chelsea Chelsea FC 4:1 Cardiff City Cardiff
Matchday 5 Bournemouth AFC Bournemouth 4:2 Leicester City Leicester
Matchday 5 Huddersfield Huddersfield Town 0:1 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 4 Real Sociedad Real Sociedad 1:2 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 4 Athletic Athletic Bilbao 1:1 Real Madrid Real Madrid
Matchday 4
Atlético Madrid Atlético Madrid 1:1 SD Eibar SD Eibar
Matchday 4
Valencia Valencia CF 0:0 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 3
Bayern Munich Bayern Munich 3:1 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 3
RB Leipzig RB Leipzig 3:2 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 3
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 2:1 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 3
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 2:2 Hertha BSC Hertha BSC
Matchday 3
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 2:1 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 3
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 2:1 FC Augsburg FC Augsburg
Matchday 4
SSC Napoli SSC Napoli 1:0 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 4
Inter Inter Milan 0:1 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 4 Frosinone Frosinone Calcio 0:5 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 5 Toulouse FC Toulouse 1:1 AS Monaco Monaco
Matchday 5 SM Caen SM Caen 2:2 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 5 SC Amiens SC Amiens 2:3 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 5 Montpellier HSC Montpellier 1:1 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 5 Dijon FCO Dijon 1:3 SCO Angers SCO Angers
Matchday 5
Ajax Ajax Amsterdam 3:0 FC Groningen FC Groningen
Matchday 5 ADO Den Haag ADO Den Haag 0:7 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 5 Willem II Willem II Tilburg 2:2 SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
Matchday 5 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 1:2 VVV-Venlo VVV-Venlo
Group Stage Benfica SL Benfica 2:1 Rio Ave FC Rio Ave FC
Group Stage Braga SC Braga 2:1 CD Tondela Tondela
Group Stage Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 0:0 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 7 KRC Genk KRC Genk 1:0 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 7 Standard Liège Standard Liège 0:0 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 7 KV Oostende KV Oostende 1:1 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 7 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 0:0 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 7 Blackburn Blackburn Rovers 1:1 Aston Villa Aston Villa
Matchday 7
Norwich Norwich City 1:0 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 7 Bristol City Bristol City 1:0 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 7 Sheff Wed Sheffield Wednesday 2:2 Stoke City Stoke City
Matchday 7
Swansea Swansea City 0:0 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 7 Millwall Millwall FC 1:1 Leeds United Leeds
Matchday 7 Brentford Brentford FC 2:0 Wigan Athletic Wigan
Matchday 7 Preston NE Preston North End 2:3 Reading FC Reading
Matchday 7 Rotherham Rotherham United 1:0 Derby County Derby
Matchday 7 Hull City Hull City 2:0 Ipswich Town Ipswich
Matchday 7 Bolton Bolton Wanderers 1:2 Queens Park Rangers QPR
Matchday 5 River Plate Club Atlético River Plate 4:1 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
Matchday 5 Independiente Club Atlético Independiente 3:0 Club Atlético Colón CA Colón
Matchday 5 Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 0:2 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
Matchday 5 Belgrano Club Atlético Belgrano 0:0 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 5 CA Tucumán Club Atlético Tucumán 3:0 Club Atlético Tigre Tigre
Matchday 7 Ufa FK Ufa 0:3 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 7 Rubin Kazan Rubin Kazan 1:0 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 7 Arsenal Tula Arsenal Tula 4:0 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 8 FK Oleksandria FK Oleksandria 0:2 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 8 Karpaty Karpaty Lviv 0:1 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 25 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 2:0 Paraná Clube Paraná
Matchday 25 Ceará SC Ceará Sporting Club 2:0 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 7
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1:3 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 7
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 2:3 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 7
TSV Hartberg TSV Hartberg 2:1 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 3 Brescia Brescia Calcio 1:1 Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 3 Ascoli Ascoli Calcio 1:0 US Lecce Lecce
Matchday 3 Cremonese US Cremonese 2:0 Spezia Calcio Spezia Calcio
Matchday 3 Cittadella AS Cittadella 2:0 Cosenza Calcio Cosenza
Matchday 7 HNK Gorica HNK Gorica 0:1 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 7 Hajduk Split HNK Hajduk Split 3:1 NK Rudes NK Rudes
Matchday 5 Besiktas Besiktas JK 2:1 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 5 Göztepe Göztepe 2:0 Kayserispor Kayserispor
Matchday 5 Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:0 Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 29 Colorado Colorado Rapids 0:3 Atlanta United FC Atlanta United
Second Round FC Schaffhausen FC Schaffhausen 2:3 AET BSC Young Boys BSC Young Boys
Second Round FC Echallens FC Echallens Région 2:7 FC Basel 1893 FC Basel
Second Round
Servette FC Servette FC 7:8 on pens FC Luzern FC Luzern
Second Round FC Breitenrain FC Breitenrain 2:4 FC Zürich FC Zürich
Second Round Azzurri LS FC Azzurri LS 90 0:1 FC Lugano FC Lugano
Second Round AC Bellinzona AC Bellinzona 1:2 FC Winterthur FC Winterthur
Second Round FC Wohlen FC Wohlen 0:1 FC Wil 1900 FC Wil 1900
Second Round Red Star ZH FC Red Star Zürich 1:0 SC Cham SC Cham
Matchday 22 SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 1:1 Jiangsu Suning JS Suning
Matchday 22 CQ Dangdai Lif. Chongqing Dangdai Lifan 1:0 Henan Jianye HN Jianye
Matchday 22 CC Yatai Changchun Yatai 3:0 Guizhou Hengfeng GZ Hengfeng
Matchday 3 OFI Crete OFI Crete 1:3 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 3 AEK Athens AEK Athens 4:0 Panionios Athens Panionios
Matchday 3 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 1:2 PAS Giannina PAS Giannina
Matchday 8 Red Star Red Star Belgrade 6:0 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 8 Proleter FK Proleter Novi Sad 0:1 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 8 Backa OFK Backa 0:2 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 8 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 0:1 FK Rad Rad
Matchday 8 Macva FK Macva Sabac 0:2 FK Zemun Zemun
Matchday 5
Hamburger SV Hamburger SV 3:2 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 5
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 4:1 Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 5
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:1 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 5 Rangers Rangers FC 4:0 Dundee FC Dundee FC
Matchday 5 Motherwell FC Motherwell FC 0:1 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 5 St. Johnstone St. Johnstone FC 1:1 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 5 Hibernian FC Hibernian FC 3:2 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 5 Livingston FC Livingston FC 1:0 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 2 Al-Raed Al-Raed 1:3 Al-Hilal Riyadh Hilal
Matchday 2 Ittihad Al-Ittihad Jeddah 0:3 Al Qadisiyah FC Al Qadisiyah
Matchday 26 Vissel Kobe Vissel Kobe 1:2 Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 26 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 7:0 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 26 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 2:3 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 26 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:0 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 26 Sagan Tosu Sagan Tosu 1:0 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 26 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 3:4 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 5 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 1:0 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 5 Alcorcón AD Alcorcón 1:0 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 5 Málaga CF Málaga CF 3:0 Córdoba CF Córdoba CF
Matchday 5 CD Tenerife CD Tenerife 0:1 CF Reus Deportiu Reus Deportiu
Matchday 11
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:2 TSV Buchbach TSV Buchbach
Matchday 11 Nuremberg II 1.FC Nuremberg II 2:2 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Matchday 11 SV Schalding SV Schalding-Heining 2:1 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
Matchday 11 VfB Eichstätt VfB Eichstätt 4:0 TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
Matchday 11 FV Illertissen FV Illertissen 4:2 VfR Garching VfR Garching
Matchday 11 Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II 3:0 SV Heimstetten SV Heimstetten
Matchday 9 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 2:3 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 7 Lens RC Lens 2:0 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 28 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 4:0 Jeju United FC Jeju Utd.
Matchday 28 Ulsan Ulsan Hyundai 2:0 FC Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 28 Incheon Utd. Incheon United FC 0:0 Suwon Samsung Bluewings FC Suwon Bluewings
Matchday 8 Gaz Metan Gaz Metan Medias 3:2 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 8 D. Calarasi Dunarea Calarasi 3:2 FC Botosani FC Botosani
Quarter-Finals Esperance Esperance Tunis 2:1 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Quarter-Finals 1º de Agosto CD 1º de Agosto 0:0 TP Mazembe TP Mazembe
Matchday 11 Sochi FC Sochi 0:2 Mordovia Saransk Mordovia
Matchday 11 Khimki FK Khimki 3:3 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 11 Luch Luch Vladivostok 0:1 FK Tambov Tambov
Matchday 11 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 1:0 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Matchday 11 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 1:1 Zenit 2 St. Petersburg Zenit 2 S-Pb
Matchday 11 Avangard Kursk Avangard Kursk 1:1 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 11 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 1:2 FK Armavir Armavir
Matchday 11 Shinnik Shinnik Yaroslavl 2:2 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Matchday 11 Tom Tomsk Tom Tomsk 1:0 FK Tyumen Tyumen
Matchday 11 Chertanovo Chertanovo Moscow 2:1 Sibir Novosibirsk Sibir
Matchday 10 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 1:2 Millonarios FC Millonarios
Matchday 10 Leones FC Leones FC 0:0 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 10 Patriotas Boyacá Patriotas FC 1:0 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 8 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 1:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 8 1.FK Pribram 1.FK Pribram 1:0 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 10 CD Macará CD Macará 3:2 LDU Quito LDU Quito
Matchday 10 SD Aucas SD Aucas 3:0 Técnico Universitario Técnico U.
Matchday 5 Al Gharafa Al Gharafa Sports Club 2:3 Umm Salal Sport Club Umm Salal
Matchday 5 Al Ahli Al Ahli Sports Club 3:2 Al Kharitiyat Sports Club Al Kharitiyat
Matchday 21 Östersund Östersunds FK 2:3 Malmö FF Malmö FF
Matchday 21 Örebro SK Örebro SK 2:1 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Matchday 8 CSKA Sofia CSKA Sofia 3:1 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 8 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 1:0 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
Matchday 8 FK Dunav FK Dunav Ruse 2:4 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 8 Honvéd Budapest Honvéd FC 0:1 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 8 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 2:1 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 8 Újpest FC Újpest FC 1:0 Debreceni VSC Debrecen
Matchday 8 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 4:2 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 8 Paksi FC Paksi FC 3:0 MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 8 Kisvárda Kisvárda FC 4:1 Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 8 San Luis Atlético de San Luis 1:2 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 8 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 3:1 CF Atlante Atlante
Matchday 8 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 1:1 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 8 Tampico Madero Tampico Madero 1:2 Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 8 Venados FC Venados FC Yucatán 1:2 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 3 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 4:1 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
Matchday 3 FC Ashdod FC Ashdod 1:0 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Matchday 3 Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 1:1 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
Matchday 3 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 1:1 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Matchday 3 Apol. Limassol Apollon Limassol 5:1 Pafos FC Pafos FC
Matchday 3 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 1:1 AEK Larnaca AEK Larnaca
Matchday 3 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 4:0 Alki Oroklini Alki Oroklini
Matchday 2 Ajman Club Ajman Club 1:3 FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
Matchday 2 Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 3:2 Al-Fujairah SC Fujairah SC
Matchday 2 Al-Ain FC Al-Ain FC 2:1 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC
Matchday 23 SJZ Ever Bright Shijiazhuang Ever Bright 1:0 Shenzhen FC SZ FC
Matchday 23 WH Zall Wuhan Zall 1:0 Qingdao Huanghai QD Huanghai
Matchday 23 ZJ Greentown Zhejiang Greentown 2:2 Beijing BSU BJ BSU
Matchday 23 GD Sou. Tigers Guangdong Southern Tigers 0:0 Heilongjiang Lava Spring HLJ Lava Spring
Matchday 23 ZJ Yiteng Zhejiang Yiteng 3:1 Meizhou Hakka MZ Hakka
Matchday 23 YB Funde Yanbian Funde 2:1 Liaoning FC Liaoning FC
Matchday 23 DL Transcen. Dalian Transcendence 2:1 Xinjiang Tianshan Leopard XJ T. Leopard
Matchday 5 Cape Town City Cape Town City FC 1:4 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
Matchday 5 Orlando Pirates Orlando Pirates 3:1 SuperSport United SuperSport Utd.
Matchday 5 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 0:0 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Matchday 5 Chippa United Chippa United 1:0 Baroka FC Baroka FC
Matchday 5 Polokwane City Polokwane City FC 1:0 Free State Stars FS Stars
Matchday 9 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 4:1 Randers FC Randers FC
Matchday 8 Wisla Kraków Wisla Kraków 5:2 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 8 Piast Gliwice Piast Gliwice 1:0 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 8 Wisla Plock Wisla Plock 2:2 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 8 Luton Luton Town 1:0 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 8 Bradford Bradford City 0:2 Charlton Athletic Charlton
Matchday 8 Burton Albion Burton Albion 2:1 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 8 Coventry Coventry City 1:0 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 8 Wycombe Wycombe Wanderers 0:0 Oxford United Oxford United
Matchday 8 Shrewsbury Shrewsbury Town 2:0 Southend United Southend United
Matchday 8 Peterborough Peterborough United 1:2 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 8 Plymouth Plymouth Argyle 0:1 Blackpool FC Blackpool
Matchday 8 Fleetwood Fleetwood Town 1:1 Accrington Stanley Accrington
Matchday 8 Walsall Walsall FC 1:4 Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 8 Rochdale Rochdale AFC 3:0 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 8 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 2:3 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 27 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 3:2 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 27 Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) 1:0 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 27 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 0:1 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 27 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 1:0 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 27 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 2:2 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 27 Boa Esporte Boa Esporte Clube (MG) 1:1 Paysandu Sport Club Paysandu
Matchday 7
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 0:1 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 7
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 3:0 SV Meppen SV Meppen
Matchday 7
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 2:1 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 7
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 2:2 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 7
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 0:0 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 7
VfR Aalen VfR Aalen 4:1 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 21 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 0:0 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 21 BATE Borisov BATE Borisov 3:1 Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
Matchday 21 FK Minsk FK Minsk 1:3 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 8 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 3:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 8 Spartak Trnava Spartak Trnava 1:2 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 8 FK Senica FK Senica 0:2 AS Trencin AS Trencin
Matchday 8 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:1 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 8 SKF Sered SKF Sered 2:1 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 8 Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 3:2 FC Nitra FC Nitra
Matchday 33 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 33 Omiya Ardija Omiya Ardija 1:0 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 33 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 33 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 2:1 FC Gifu FC Gifu
Matchday 33 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 2:2 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 33 Oita Trinita Oita Trinita 5:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 33 Tochigi SC Tochigi SC 1:3 Ehime FC Ehime FC
Matchday 33 Albirex Niigata Albirex Niigata 2:1 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 5 Liverpool U23 Liverpool FC U23 3:0 Swansea City U23 Swansea U23
Matchday 28 FC Anyang FC Anyang 1:1 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 28 Daejeon Citizen Daejeon Citizen FC 1:0 Seoul E-Land FC Seoul E-Land
Matchday 28 Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa FC 1:0 Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 22 Haugesund FK Haugesund 1:3 SK Brann SK Brann
Matchday 6 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 2:0 KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 6 AFC Tubize AFC Tubize 3:1 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 8 NK Krsko NK Krsko 0:2 NK Maribor NK Maribor
Matchday 8 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 0:1 NK Celje NK Celje
Matchday 8 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 0:0 ND Gorica ND Gorica
Matchday 3 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 1:0 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
Matchday 3 Stade Gabèsien Stade Gabèsien 1:0 Club Africain Tunis Club Africain
Matchday 3 Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 1:0 Quilmes Atlético Club Quilmes
Matchday 3 Agropecuario Argentino Agropecuario 1:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 3 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 2:1 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Matchday 3 Villa Dálmine Club Villa Dálmine 2:2 Club Atlético Mitre CA Mitre
Matchday 9 Nacional Club Nacional 1:3 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 9 CA Torque Club Atlético Torque 3:2 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 4 FK Sabail FK Sabail 3:0 Zira FC Zira FC
Matchday 9 FK Sarajevo FK Sarajevo 2:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 9 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 0:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 9 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 0:0 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 5 Adana Demirspor Adana Demirspor 3:0 Hatayspor Hatayspor
Matchday 5 Istanbulspor Istanbulspor 1:1 Adanaspor Adanaspor
Matchday 9 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 1:3 Obolon-Brovar Kyiv Obolon-Brovar
Matchday 9 Rukh Lviv Rukh Lviv 3:3 Avanhard Kramatorsk Avanhard K.
Matchday 9 Zirka Zirka Kropyvnytskyi 0:2 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 9 Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport Horishni Plavni 0:1 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
Matchday 9 Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 2:0 PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk Prykarpattia
Matchday 23 AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 0:0 Helsingborgs IF Helsingborg
Matchday 23 Brage IK Brage 2:3 Norrby IF Norrby
Matchday 9 Monagas SC Monagas SC 3:0 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 9 Portuguesa FC Portuguesa FC 1:2 Caracas FC Caracas FC
Matchday 9 Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 2:1 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
Matchday 6 Paradou AC Paradou AC 3:2 MC Oran MC Oran
Matchday 6 JS Saoura JS Saoura 0:1 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 6 CR Belouizdad CR Belouizdad 0:1 Olympique de Médéa O Médéa
Matchday 6 MO Béjaïa MO Béjaïa 1:2 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 30 Port FC Port FC 4:0 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Matchday 30 BG Pathum Utd. BG Pathum United 0:0 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 30 Sukhothai FC Sukhothai FC 4:0 Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 30 Suphanburi FC Suphanburi FC 2:2 Ubon United Ubon Utd.
Matchday 30 Police Tero FC Police Tero FC 2:3 Air Force Central FC Air Force
Matchday 21 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 1:0 CS Cerrito Cerrito
Matchday 21 Cerro Largo Cerro Largo FC 1:0 Juventud de Las Piedras Juventud
Matchday 21 Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa 2:2 IA Sud America Montevideo Sud America
Matchday 21 Tacuarembó Tacuarembó Futbol Club 3:0 Central Español Central
Matchday 21 Rentistas CA Rentistas 2:2 Albion FC Albion FC
Matchday 5 Queen o. t. S. Queen of the South FC 0:0 Ross County FC Ross County
Matchday 5 Dundee United Dundee United FC 1:1 Greenock Morton FC Morton
Matchday 5 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 3:2 Partick Thistle FC Partick Thistle
Matchday 5 Ayr United Ayr United FC 3:2 Falkirk FC Falkirk FC
Matchday 5 Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 0:0 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Matchday 1 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 3:0 FK Bukhara Bukhara
Matchday 9 M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 0:0 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
Matchday 9 Sokol Saratov Sokol Saratov 2:0 FK Khimki 2 Khimki 2
Matchday 9 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 0:0 Saturn Ramenskoe Saturn
Matchday 9 Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal Tula 2:0 Strogino Moscow Strogino Moscow
Matchday 9 FK Kaluga FK Kaluga 1:2 Salyut Belgorod Salyut Belgorod
Matchday 8 FC Noah FC Noah Erewan 1:1 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
Matchday 8 Lori Vanadzor FC Lori Vanadzor 3:0 Gandzasar Kapan Gandzasar
Third Round Foolad Foolad FC 7:0 Mes Shahr Babak FC Mes Shahr Babak
Third Round Sorkhpooshan Sorkhpooshan Samasha Pakdasht 0:1 Moghavemat Tehran Moghavemat
Third Round Chooka Talesh Chooka Talesh FC 3:4 on pens Damash Gilan FC Damash Gilan
Matchday 7 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 0:1 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 7 OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 3:0 Strumska Slava Strumska Slava
Matchday 7 Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 1:2 FK Botev Galabovo B. Galabovo
Matchday 7 PFK Nesebar PFK Nesebar 1:1 Kariana Erden Kariana Erden
Matchday 7 C. Balchik Chernomorets Balchik 0:3 OFK Pomorie Pomorie
Matchday 7 Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 1:1 PFK Dobrudzha Dobrich Dob. Dobrich
Matchday 7 UTA Arad UTA Arad 0:1 Academica Clinceni Ac. Clinceni
Matchday 7 Daco-Getica ASC Daco-Getica Bukarest 2:2 CF Chindia Targoviste Chindia
Matchday 7 SSC Farul SSC Farul Constanta 1:2 FC Metaloglobus Bukarest Metaloglobus
Matchday 7 CS Mioveni CS Mioveni 2:1 ACS Viitorul Tg. Jiu Viitorul Tg.Jiu
Matchday 7 Ripensia Ripensia Timisoara 2:1 CS Balotesti CS Balotesti
Matchday 7 Braila Dacia Unirea Braila 0:4 Pandurii Targu Jiu Pandurii T.-Jiu
Matchday 21 Spartaks Spartaks Jurmala 1:3 Riga FC Riga
Matchday 21 Liepaja FK Liepaja 1:0 FK RFS RFS
Matchday 21 Metta FK Metta 0:2 FK Ventspils Ventspils
Matchday 21 Valmiera Valmiera Glass ViA 1:4 FK Jelgava Jelgava
Matchday 8 MK Dons Milton Keynes Dons 1:1 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 8 Macclesfield Macclesfield Town 1:2 Lincoln City Lincoln City
Matchday 8 Grimsby Town Grimsby Town 0:3 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 8 Mansfield Town Mansfield Town 1:2 Exeter City Exeter City
Matchday 8 Carlisle United Carlisle United 0:2 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 8 Notts County Notts County 3:3 Stevenage FC Stevenage
Matchday 8 Swindon Town Swindon Town 1:2 Bury FC Bury
Matchday 8 Port Vale Port Vale FC 2:0 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 8 Colchester Utd. Colchester United 3:0 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 8 Cheltenham Cheltenham Town 0:0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 8 Newport County Newport County 0:6 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 8 Crawley Town Crawley Town 2:0 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 7 FK TSC FK TSC Backa Topola 2:1 FK Becej Becej
Matchday 7 FK Bezanija FK Bezanija 0:1 FK Indjija Indjija
Matchday 4 KF Teuta KF Teuta 0:1 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 4 FC Kamza FC Kamza 2:0 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
Matchday 2 CR Al Hoceima CR Al Hoceima 1:4 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 23 Suduva Suduva Marijampole 5:0 FK Palanga FK Palanga
Matchday 7 Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 0:1 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
Matchday 7 OFK Grbalj OFK Grbalj 0:1 Buducnost Podgorica B. Podgorica
Matchday 7 FK Lovcen FK Lovcen Cetinje 0:2 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
Matchday 7 OFK Petrovac OFK Petrovac 3:1 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
Matchday 7 Mornar Bar FK Mornar Bar 0:1 OFK Titograd OFK Titograd
Third Round Antimachos AS Antimachos Kos 0:2 Volos NPS Volos NPS
Third Round Kitheronas PAS Kitheronas Kaparelliou 1:3 PASA Irodotos PASA Irodotos
Matchday 4 SD Leioa SD Leioa 1:4 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
Matchday 4 SD Amorebieta SD Amorebieta 1:1 CD Tudelano CD Tudelano
Matchday 4 Arenas Club Arenas Club 2:0 Cultural Durango SCD Durango
Matchday 1 AGMG Olmaliq FK AGMK Olmaliq 0:1 Neftchi Fergana Neftchi
Matchday 8 FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 0:1 FC Hradec Králové Hradec Králové
Matchday 8 Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 2:0 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
Matchday 8 Chrudim MFK Chrudim 0:1 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
Matchday 8 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 1:0 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Matchday 8
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 2:0 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Matchday 8 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 3:0 Bonner SC Bonner SC
Matchday 8
Alem. Aachen Alemannia Aachen 2:2 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
Matchday 8 RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 0:0 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
Matchday 8 Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 4:2 Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
Matchday 8 SV Straelen SV Straelen 0:3 TV Herkenrath 09 TV Herkenrath
Matchday 3 Karagümrük Fatih Karagümrük 3:1 Fethiyespor Fethiyespor
Matchday 3 Pendikspor Pendikspor 3:0 Kirklarelispor Kirklarelispor
Matchday 3 Darica GB Darica Genclerbirligi 0:2 Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 8
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 3:1 Berliner AK 07 Berliner AK
Matchday 8 VfB Auerbach VfB Auerbach 1:0 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 8 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 3:1 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
Matchday 8 U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde 0:3 FC Oberlausitz Neugersdorf FCO Neugersdorf
Matchday 27 FC Flora FC Flora Tallinn 2:2 JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 27 Kalev Kalev Tallinn 1:2 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 27 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 3:1 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 4 NK Varazdin NK Varazdin 4:2 HNK Hajduk Split II Hajduk Split II
Matchday 4 NK Zadar NK Zadar 1:0 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
Matchday 4 NK Solin NK Solin 1:0 NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb
Matchday 8 Biolog Biolog Novokubansk 5:1 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
Matchday 8 SC Brühl SG SC Brühl SG 2:2 FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
Matchday 8 Chaux-de-Fonds FC La Chaux-de-Fonds 0:0 FC Sion U21 FC Sion U21
Matchday 8 SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 0:1 FC Zürich U21 FC Zürich U21
Matchday 8 Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 0:0 FC Münsingen FC Münsingen
Matchday 23 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 2:0 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 23 Kagoshima Utd. Kagoshima United 1:0 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 23 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 2:2 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 27 Kansas City II Sporting Kansas City II 3:4 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 9 Veles Moskau Veles Moskau 0:1 Torpedo Vladimir Torpedo Vl.
Matchday 20 Petrocub FC Petrocub Hîncești 3:0 Dinamo-Auto Tiraspol Dinamo-Auto
Matchday 20 Sfintul Gheor. FC Sfintul Gheorghe 1:0 Zaria Balti Zaria Balti
Matchday 10 GKS Tychy GKS Tychy 2:2 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 10 Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 2:1 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Matchday 10 Sandecja Sandecja Nowy Sacz 1:1 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
Matchday 10 GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 1:2 Garbarnia Krakow Garbarnia
Matchday 24 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 1:0 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 6 Velez Mostar FK Velez Mostar 7:0 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
Matchday 6 NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 0:1 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
Matchday 6 HNK Capljina HNK Capljina 1:0 HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 6 Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 2:0 FK Igman Konjic FK Igman
Matchday 6 J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 1:2 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 6 NK Novi Travnik NK Novi Travnik 0:1 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 6 NK Visoko NK Bosna Visoko 0:1 NK Vitez NK Vitez
Matchday 4 Villarreal CF B Villarreal CF B 2:0 CD Alcoyano CD Alcoyano
Matchday 4 UB Conquense UB Conquense 0:1 UE Olot UE Olot
Matchday 23 Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP FC 1:0 Daejeon Korail FC Daejeon Korail
Matchday 23 Gimhae City Gimhae City FC 1:0 Gangneung City FC Gangneung City
Matchday 23 Cheonan City Cheonan City FC 2:1 Busan Transportation Corporation FC Busan TC FC
Matchday 23 Mokpo City Mokpo City FC 1:1 Changwon City FC Changwon City
Matchday 3 Senglea Ath. Senglea Athletic FC 0:5 Balzan FC Balzan FC
Matchday 3 QFC Qormi FC 2:2 Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs FC
Matchday 7 Orenburg II FK Orenburg II 2:4 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 7 Spartak II Spartak Moskow II 3:2 Akhmat Grozny II Akhmat II
Matchday 7 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 3:0 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 7 Ufa II FK Ufa II 0:7 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 10 SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 2:3 VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
Matchday 10 Lupo-Martini USI Lupo-Martini Wolfsburg 0:1 SV Werder Bremen II W. Bremen II
Matchday 10 SSV Jeddeloh SSV Jeddeloh 3:0 VfL Oldenburg VfL Oldenburg
Matchday 5 KF Feronikeli KF Feronikeli Drenas 4:0 FC Drita Gjilan FC Drita
Matchday 5 SC Gjilani SC Gjilani 1:3 KF Ballkani KF Ballkani
Matchday 5 FC Prishtina FC Prishtina 0:0 KF Ferizaj KF Ferizaj
Matchday 11 Bromley Bromley FC 0:2 Salford City Salford
Matchday 11 Havant & Water. Havant & Waterlooville FC 1:2 Sutton United Sutton Utd
Matchday 11 Dover Athletic Dover Athletic