For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:40:17 PM
Group Stage
Ajax Ajax Amsterdam 3:0 AEK Athens AEK Athens
Group Stage Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 2:2 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Group Stage Benfica SL Benfica 0:2 Bayern Munich Bayern Munich
Group Stage
Man City Manchester City 1:2 Olympique Lyon Olympique Lyon
Group Stage
Real Madrid Real Madrid 3:0 AS Roma AS Roma
Group Stage Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 2:2 CSKA Moscow CSKA Moscow
Group Stage
Valencia Valencia CF 0:2 Juventus FC Juventus
Group Stage
BSC Young Boys BSC Young Boys 0:3 Manchester United Man Utd
Group Stage Shakhtar D. Shakhtar Donetsk UEFA U19 1:2 TSG 1899 Hoffenheim UEFA U19 Hoffenheim
Group Stage Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen UEFA U19 1:1 CSKA Moscow UEFA U19 CSKA Moscow
Group Stage Benfica SL Benfica UEFA U19 3:0 Bayern Munich UEFA U19 FC Bayern
Group Stage Ajax Ajax Amsterdam UEFA U19 6:0 AEK Athen UEFA U19 AEK UEFA U19
Group Stage Man City Manchester City UEFA U19 1:4 Olympique Lyon UEFA U19 Olympique Lyon
Group Stage Valencia CF Valencia CF UEFA U19 0:1 Juventus FC UEFA U19 Juventus FC
Group Stage Madrid UEFA U19 Real Madrid UEFA U19 3:1 AS Roma UEFA U19 Roma
Group Stage Young Boys BSC Young Boys UEFA U19 1:2 Manchester United UEFA U19 Man Utd
Matchday 1 Sampdoria UC Sampdoria 1:1 ACF Fiorentina Fiorentina
Quarter-Finals CA Tucumán Club Atlético Tucumán 0:2 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 5 Partizan FK Partizan Belgrade 1:0 FK Rad Rad
Second Round NK Zagorec NK Zagorec 0:3 NK Osijek NK Osijek
Round of 16 NK Brda NK Brda 0:2 ND Gorica ND Gorica
Round of 16 NK Korotan NK Korotan Prevalje 0:3 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Round of 16 NK Celje NK Celje 0:3 NK Krsko NK Krsko
Matchday 10 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 1:3 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 7 FC Hanau 93 FC Hanau 93 2:0 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
Matchday 8 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 3:0 Usinger TSG Usinger TSG
Second Round Lüner SV Lüner SV 1:0 Holzwickeder SC Holzwickeder SC
Matchday 26 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 1:1 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 32 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 3 Al Qadisiyah Al Qadisiyah FC 0:3 Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 20 Stjarnan Stjarnan Gardabaer 1:1 KA Akureyri KA Akureyri
Matchday 20 Fylkir Fylkir Reykjavík 0:3 Breidablik Kópavogur Breidablik
Quarter-Finals Avondale FC Avondale Football Club 2:4 AET Sydney FC Sydney FC
Quarter-Finals Melbourne City Melbourne City FC 1:2 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 10 Metropolitanos Metropolitanos FC 0:3 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 10 Trujillanos Trujillanos FC 1:0 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 10 Aragua FC Aragua FC 0:0 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 10 Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 0:2 Zulia FC Zulia FC
Matchday 10 Portuguesa FC Portuguesa FC 1:2 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 25 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 1:1 FK Jonava Jonava
Matchday 25 Atlantas Atlantas Klaipeda 1:3 FC Stumbras Kaunas FC Stumbras
Matchday 7 Nogoom FC Nogoom FC 0:1 Wadi Degla FC Wadi Degla
Matchday 28 Nashville SC Nashville SC 1:2 Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Semi-Finals Ventspils FK Ventspils 2:1 FK RFS RFS
Semi-Finals Metta FK Metta 1:2 Riga FC Riga
Round of 16 Guria Guria Lanchkhuti 3:1 FC Samtredia FC Samtredia
Round of 16 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 4:1 on pens Chikhura Sachkhere Chikhura
Round of 16 Merani Martvili Merani Martvili 1:2 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Round of 16 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 2:0 AET FC Rustavi Rustavi
Round of 16 FC Telavi FC Telavi 1:0 FC Dila Gori FC Dila
Round of 16 Guria Guria Lanchkhuti 3:1 FC Samtredia FC Samtredia
Round of 16 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 1:1 on pens Chikhura Sachkhere Chikhura
Round of 16 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 2:0 on pens FC Rustavi Rustavi
Matchday 24 Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP FC 2:2 Cheonan City FC Cheonan City
Matchday 24 Busan TC FC Busan Transportation Corporation FC 2:2 Changwon City FC Changwon City
Matchday 24 Daejeon Korail Daejeon Korail FC 2:2 Gimhae City FC Gimhae City
Matchday 24 Gangneung City Gangneung City FC 3:1 Mokpo City FC Mokpo City
Matchday 28 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 0:1 Esporte Clube Juventude Juventude
Matchday 28 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 2:0 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 8 Middlesbrough Middlesbrough FC 2:0 Bolton Wanderers Bolton
Matchday 8 Nottm Forest Nottingham Forest 2:1 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 8
QPR Queens Park Rangers 2:0 Millwall FC Millwall
Matchday 8 Sheffield Utd. Sheffield United 0:0 Birmingham City Birmingham
Matchday 8 Reading Reading FC 1:2 Norwich City Norwich
last 16 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 0:0 Millonarios FC Millonarios
Quarter-Finals Tampines Rovers Tampines Rovers FC 1:3 Home United FC Home Utd.
Quarter-Finals Warriors FC Warriors FC 0:3 Brunei DPMM FC DPMM FC
Semi-Finals April 25 SC April 25 Sports Club 2:2 FK Altyn Asyr FK Altyn Asyr
Quarter-Finals Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 4:5 on pens Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
Matchday 29 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 2:1 Maardu Linnameeskond FC Maardu
Matchday 3 Platense Club Atlético Platense 2:0 CD Morón CD Morón
Matchday 28 FCI Levadia FCI Levadia 4:0 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
Matchday 28 Kalev Kalev Tallinn 0:2 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Matchday 28 FC Flora FC Flora Tallinn 7:2 Paide Linnameeskond Paide
Semi-Finals Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 2:4 on pens Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Semi-Finals Buriram Utd. Buriram United 1:2 BG Pathum United BG Pathum Utd.
Matchday 1 Albissola Albissola 2010 2:3 Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 12 Sibir Sibir Novosibirsk 0:1 Zenit 2 St. Petersburg Zenit 2 S-Pb
Matchday 12 Tyumen FK Tyumen 2:1 FC Sochi Sochi
Matchday 12 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 0:3 Spartak 2 Moscow Spartak 2
Matchday 12 Armavir FK Armavir 4:1 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 12 Tambov FK Tambov 3:0 Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 12 Shinnik Shinnik Yaroslavl 1:1 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 12 Mordovia Mordovia Saransk 1:4 Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 12 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 1:1 FK Khimki Khimki
Matchday 12 Chertanovo Chertanovo Moscow 1:1 Luch Vladivostok Luch
Matchday 12 Baltika Baltika Kaliningrad 1:1 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Matchday 10 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 3:1 FK Chita Chita
Matchday 10 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul 2:3 Sibir 2 Novosibirsk Sibir 2
Matchday 10 Irtysh Omsk Irtysh Omsk 1:0 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
Matchday 11 Olomouc U19 SK Sigma Olomouc U19 0:1 on pens AC Sparta Prag U19 Sparta Prag U19
Matchday 17 Viktorie Jirny SK Viktorie Jirny 1:0 on pens Slovan Velvary Slovan Velvary
Matchday 17 Sokol Brozany SK Sokol Brozany 2:1 on pens SK Benesov SK Benesov
Matchday 17 Zivanice TJ Sokol Zivanice 1:3 SK Zapy SK Zapy
Matchday 17 Stechovice FK Stechovice 2:1 on pens FK Kraluv Dvur Kraluv Dvur
Matchday 17 Litomericko FK Litomericko 3:2 FK Olympia Radotin Olympia
Matchday 17 FK Slavoj FK Slavoj Vysehrad 3:2 Loko Vltavin Loko Vltavin
Matchday 17 SK Prevysov SK Prevysov 3:2 FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
Matchday 17 FK Dobrovice FK Dobrovice 5:2 Jiskra Usti nad Orlici Usti nad Orlici
Matchday 17 FC Pisek FC Pisek 1:0 TJ Jiskra Domazlice Domazlice
Matchday 8 HB Köge HB Köge 4:0 BK Fremad Amager Fremad Amager
Matchday 22 Helsingborg Helsingborgs IF 4:1 IK Brage Brage
Matchday 6 Legia II Legia Warsaw II 0:0 Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
Matchday 9 Chrobry Glogow Chrobry Glogow 2:3 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
Matchday 9 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
Matchday 9 GKS Katowice GKS Katowice 2:2 Odra Opole Odra Opole
Matchday 9 GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 2:1 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Matchday 9 Stal Mielec Stal Mielec 0:0 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Matchday 9 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 0:3 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 8 Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 0:1 OFK Petrovac OFK Petrovac
Matchday 8 OFK Titograd OFK Titograd 0:0 FK Lovcen Cetinje FK Lovcen
Matchday 8 Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac 2:0 FK Mornar Bar Mornar Bar
Matchday 8 OFK Grbalj OFK Grbalj 0:1 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
Matchday 8 B. Podgorica Buducnost Podgorica 0:0 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
Matchday 8 FK Berane FK Berane 1:2 FK Jezero FK Jezero
Matchday 8 OSK Igalo OSK Igalo 0:0 Kom Podgorica Kom Podgorica
Matchday 8 FK Bokelj FK Bokelj 0:0 Arsenal Tivat Arsenal Tivat
Matchday 8 FK Podgorica FK Podgorica 2:1 FK Otrant-Olympic Ulcinj Otrant-Olympic
Matchday 8 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje 2:1 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
Group Stage Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo 1:0 JPV Marikina FC JPV Marikina FC
Group Stage Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC 2:1 Stallion Laguna FC Stallion FC
Fourth Round Chlebnice Tatran Chlebnice 0:2 FK Pohronie FK Pohronie
Matchday 9 Blekitni Blekitni Stargard 1:2 Elana Torun Elana Torun
Matchday 8 SC Cham SC Cham 6:0 FC Breitenrain FC Breitenrain
Matchday 8 FC Wohlen FC Wohlen 3:4 FC Köniz FC Köniz
Matchday 8 FC Bavois FC Bavois 0:0 Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
Matchday 7 Hohenems VfB Hohenems 4:1 FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
Matchday 7 Hellerup IK Hellerup IK 2:0 Avarta Avarta
Matchday 7 FC Naters FC Naters Oberwallis 1:2 FC Azzurri LS 90 Azzurri LS
Matchday 6 SR Delémont SR Delémont 1:5 Grasshopper Club Zürich U21 GC Zürich U21
Matchday 6 FC Wettswil FC Wettswil-Bonstetten 1:2 USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
Matchday 3 Nordhausen II FSV Wacker Nordhausen II 1:2 BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Round of 16 Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 1:3 KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
Round of 16 FC Gießen FC Gießen 3:0 AET Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
Fourth Round SG Eppenbrunn SG Eppenbrunn 0:3 SC Hauenstein SC Hauenstein
Fourth Round SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 0:3 VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Fourth Round SVV Herxheim SV Viktoria Herxheim 0:6 FK Pirmasens FK Pirmasens
Fourth Round SG Oberarnbach SG Oberarnbach/Ob.-Ki. 1:2 AET TSV Schott Mainz Schott Mainz
Fourth Round Basara Mainz FC Basara Mainz 3:2 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Fourth Round Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 1:0 TuS Mechtersheim Mechtersheim
Fourth Round RWO Alzey SG RWO Alzey 7:5 on pens Hassia Bingen Hassia Bingen
Fourth Round SG Hüffelsheim SG Hüffelsheim-Niederhausen 2:3 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Fourth Round FV Dudenhofen FV Dudenhofen 3:2 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Fourth Round VfR Baumholder VfR Baumholder 2:1 SV Gonsenheim SV Gonsenheim
Matchday 1 Stuttgart U17 VfB Stuttgart U17 3:0 Stuttgarter Kickers U17 St. Kickers U17
Matchday 3 AKA OÖ U18 AKA LASK Juniors OÖ U18 5:3 AKA SV Ried U18 AKA SV Ried U18
Matchday 2 AKA Austria U18 AKA Austria Wien U18 0:5 AKA Rapid Wien U18 AKA Rapid U18
Matchday 6 FC Moutier FC Moutier 1:4 FC Konolfingen FC Konolfingen
Matchday 6 FC Muri FC Muri 2:0 FC Olten FC Olten
Matchday 2 AKA Austria U16 AKA Austria Wien U16 6:0 AKA Rapid Wien U16 AKA Rapid U16
Matchday 1 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 2:3 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 6 Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 1:3 Korona Kielce U19 Korona U19
Matchday 6 Lech U19 Lech Poznan U19 1:0 Wisla Cracow U19 Wisla U19
Matchday 6 Pogon U19 Pogon Szczecin U19 4:5 Slask Wroclaw U19 Slask U19
Matchday 6 Legia U19 Legia Warsaw U19 2:0 Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19
Matchday 6 Lubin U19 Zaglebie Lubin U19 5:0 GKS Belchatow U19 Belchatow U19
Semi-Finals Solomon U17 Solomon Islands U17 3:1 Fiji U17 Fiji U17
Semi-Finals Tahiti U17 Tahiti U17 1:4 New Zealand U17 New Zealand U17
First Round FK Igman FK Igman Konjic 0:2 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
First Round Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 1:4 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
First Round Velez Mostar FK Velez Mostar 0:1 FK Sarajevo FK Sarajevo
First Round NK Mosevac NK Mosevac 4:5 on pens FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
First Round FK Tuzla City FK Tuzla City 2:4 on pens HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
First Round Celik Zenica NK Celik Zenica 1:2 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
First Round Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 1:0 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
First Round FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 1:3 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
First Round NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 0:1 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
First Round OFK Sloga OFK Sloga Gornje Crnjelovo 4:0 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
First Round NK Tešanjka NK Pobjeda Tešanjka 1:3 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
First Round TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 3:0 FK Gorazde FK Gorazde
First Round NK Visoko NK Bosna Visoko 1:2 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
First Round Kikaci FK Mladost Kikaci 3:2 FK Leotar Trebinje Leotar Trebinje
First Round Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 2:0 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 23 Binh Duong Becamex Binh Duong FC 1:0 XSKT Can Tho FC XSKT Can Tho FC
Matchday 23 Hai Phong FC Hai Phong FC 1:1 Nam Dinh FC Nam Dinh FC
Matchday 23 HAGL Hoang Anh Gia Lai 3:5 Ha Noi FC Ha Noi FC
Matchday 23 Thanh Hoa Thanh Hoa FC 5:0 Quang Nam FC Quang Nam FC
Matchday 23 HCM City Ho Chi Minh City 5:0 Sai Gon FC Sai Gon FC
Matchday 1 FC Prishtina FC Prishtina 1:0 SC Gjilani SC Gjilani
Matchday 2 Alashkert Alashkert Yerevan 1:2 FC Pyunik Erewan Pyunik Erevan
last 16 Lokomotiv FC Lokomotiv Erewan 1:1 FC Ararat Yerevan Ararat Yerevan
Matchday 2 Ararat-Arm. U18 FC Ararat-Armenia U18 2:2 FC Lokomotiv Yerevan U18 Lokomotiv U18
Matchday 3 Red Star SC Red Star Penzing 0:0 Landstraßer AC-Inter LAC-Inter
Matchday 1 Midtjylland U19 FC Midtjylland U19 0:0 FC Copenhagen U19 Copenhagen U19
Third Round SG Ellingen/B. SG Ellingen/Bonefeld/Willroth 2:3 FV Engers 07 FV Engers 07
Third Round Wallmenr./Sch. SG Wallmenroth/Scheuerfeld 1:4 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Third Round Steinefrenz/​W. Spvgg Steinefrenz/​Weroth 0:3 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Third Round SG Dieblich SG Dieblich/Niederfell 0:3 AET SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Third Round RW Wittlich SV Rot-Weiss Wittlich 4:6 on pens TuS Mayen TuS Mayen
Third Round SV Föhren SV Föhren 1:2 SV Morbach SV Morbach
Third Round SG Lüxem SG Lüxem 1:5 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Third Round SG Ruwertal SG Ruwertal 0:2 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Third Round Ahrweiler BC Ahrweiler BC 0:2 TuS Koblenz TuS Koblenz
Matchday 12 Estonia U15 Estonia U15 3:4 Nomme Kalju FC U17 Kalju FC U17
Matchday 1 Milan U17 Milan Under 17 2:2 Chievo Under 17 Chievo U17
Matchday 29 TJK Legion Tallinn JK Legion 1:0 JK Vändra Vaprus Vändra Vaprus
Matchday 22 TR-KABO TIRA-Persikabo 1:2 PSM Makassar PSM Makassar
Matchday 24 WH Zall Wuhan Zall 1:0 Zhejiang Greentown ZJ Greentown
Matchday 24 BJ BSU Beijing BSU 2:0 Shijiazhuang Ever Bright SJZ Ever Bright
Matchday 24 SZ FC Shenzhen FC 2:1 Yanbian Funde YB Funde
Matchday 24 ZJ Yiteng Zhejiang Yiteng 5:3 Inner Mongolia Zhongyou IM Zhongyou
Matchday 24 QD Huanghai Qingdao Huanghai 4:1 Xinjiang Tianshan Leopard XJ T. Leopard
Matchday 1 Chions APC Chions 2:0 ASC St. Georgen St. Georgen
Qualifying Round Avellino US Avellino 1912 0:1 SS Nola 1925 Nola
Matchday 14 Orlando Pirates Orlando Pirates 2:2 Cape Town City FC Cape Town City
Matchday 14 Golden Arrows Lamontville Golden Arrows 0:1 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Belarus U17 Belarus U17 1:0 Armenia U17 Armenia U17