For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:23:02 PM
Matchday 5
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 1:2 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 5
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 7:0 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 5
RB Leipzig RB Leipzig 2:0 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 5
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 3:1 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Matchday 5
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 0:0 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 7
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 2:1 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 7
FC St. Pauli FC St. Pauli 2:1 SC Paderborn 07 SC Paderborn
Matchday 7
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 0:2 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 7
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 3:3 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 9
VfR Aalen VfR Aalen 1:3 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 9
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 1:2 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 9
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:0 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 9
Unterhaching SpVgg Unterhaching 1:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Third Round Amasyaspor 1968 Amasyaspor 1968 FK 2:5 Konyaspor Konyaspor
Third Round Van Spor FK Van Spor FK 4:2 AET Hacettepe Spor Hacettepe
Third Round Gaziantepspor Gaziantepspor 0:1 AET Dersim 62 Spor Dersim 62 Spor
Third Round Gümüshanespor Gümüshanespor 1:0 Silivrispor Silivrispor
Third Round Kilis Belediye Kilis Belediye Spor 1:4 Osmanlispor FK Osmanlispor
Third Round Erbaaspor Erbaaspor 1:0 Eskisehirspor Eskisehirspor
Third Round Hatayspor Hatayspor 2:1 Esenler Erokspor Erokspor
Third Round Karaman Bld Karaman Belediyespor 1:3 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Third Round Bartinspor Bartinspor 1:2 Sariyer Sariyer
Third Round Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 4:1 Bayrampasa Bayrampasa
Third Round Karabükspor Kardemir Karabükspor 3:0 Körfez Spor Kulübü Körfez SK
Third Round Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 2:3 Altay SK Altay SK
Third Round 1922 Konya 1922 Konyaspor 0:2 Fatih Karagümrük Karagümrük
Third Round Istanbulspor Istanbulspor 3:1 Bagcilar Spor Kulübü Bagcilar SK
Third Round Sile Yildizspor Sile Yildizspor 3:2 AET Adanaspor Adanaspor
Third Round Oguzhanspor Bucak Belediye Oguzhanspor 6:7 on pens Baskent Akademi FK BAK FK
Third Round Bandirmaspor Bandirmaspor 3:0 Gaziosmanpasa Gaziosmanpasa
Third Round
Elazigspor Elazigspor 0:4 Batman Petrolspor Batman Petrol
Third Round Darica GB Darica Genclerbirligi 2:1 Inegölspor Inegölspor
Third Round Cengelköy Cengelköy SK 2:1 Sakaryaspor Sakaryaspor
Third Round Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 2:1 Siirt Il Özel Idaresi Spor Siirt Idare
Third Round Fethiyespor Fethiyespor 2:0 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Third Round Ankaragücü MKE Ankaragücü 2:1 Serik Belediyespor Serik Belediye
Third Round Sanliurfaspor Sanliurfaspor 0:1 Yomra Spor Yomra Spor
Third Round Kahramanmaras Kahramanmarasspor 2:0 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
Third Round Boluspor Boluspor 4:1 Payasspor Payasspor
Third Round C. Rizespor Caykur Rizespor 2:0 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 6 Athletic Athletic Bilbao 0:3 Villarreal CF Villarreal
Matchday 6 CD Leganés CD Leganés 2:1 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 6
Valencia Valencia CF 1:1 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 6
Sevilla FC Sevilla FC 3:0 Real Madrid Real Madrid
Matchday 6 Udinese Calcio Udinese Calcio 1:2 SS Lazio Lazio
Matchday 6 Atalanta Atalanta BC 0:0 Torino FC Torino
Matchday 6 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 0:0 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 6 Genoa Genoa CFC 2:0 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 6
Juventus Juventus FC 2:0 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 6
SSC Napoli SSC Napoli 3:0 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 6
AS Roma AS Roma 4:0 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 7 SC Amiens SC Amiens 2:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 7 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 1:0 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 7 SM Caen SM Caen 2:2 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 7 Dijon FCO Dijon 0:3 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 7 Marseille Olympique Marseille 3:2 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 7 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 0:0 EA Guingamp Guingamp
Matchday 7 Paris SG Paris Saint-Germain 4:1 Stade Reims Reims
Matchday 8
BSC Young Boys BSC Young Boys 2:0 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 8
FC Basel FC Basel 1893 2:1 FC Luzern FC Luzern
Matchday 8
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 2:1 FC Lugano FC Lugano
Matchday 4 FK Mariupol FK Mariupol 0:2 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 23 Hammarby Hammarby IF 0:1 IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 23 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 1:1 Djurgardens IF Djurgarden
Matchday 23 Norrköping IFK Norrköping 3:1 Malmö FF Malmö FF
Matchday 23 Östersund Östersunds FK 3:1 IF Brommapojkarna Brommapojkarna
Matchday 23 Trelleborg Trelleborgs FF 0:1 Dalkurd FF Dalkurd
Matchday 5 Napredak FK Napredak Krusevac 0:3 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 8 FC Inter FC Inter Turku 2:0 FC Lahti FC Lahti
Matchday 23 Ilves Ilves Tampere 1:2 HJK Helsinki HJK Helsinki
Second Round HNK Mravince HNK Sloga Mravince 0:1 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Second Round NK Krizevci NK Krizevci 0:9 HNK Rijeka HNK Rijeka
Second Round NK Vrapce NK Vrapce 0:2 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Second Round Jadran LP NK Jadran Luka Ploce 3:1 RNK Split RNK Split
Second Round NK Primorac Biograd NK Primorac Biograd 0:1 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Second Round Sloga NG NK Sloga Nova Gradiska 2:4 NK Istra 1961 NK Istra
Second Round NK Krk NK Krk 1:0 HNK Cibalia Vinkovci Cibalia
Second Round Slav Pleternica NK Slavija Pleternica 0:4 NK Vinogradar NK Vinogradar
Second Round Marsonia 1909 NK Marsonia 1909 3:0 NK Zagreb NK Zagreb
Second Round NK Nehaj Senj NK Nehaj Senj 4:6 on pens HNK Sibenik HNK Sibenik
Second Round NK Zelina NK Zelina 2:0  NK GOSK - Dubrovnik 1919 GOSK-Dubrovnik
Second Round NK Varazdin NK Varazdin 2:0 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
Matchday 10 NK Krsko NK Krsko 0:4 NK Domzale NK Domzale
Matchday 3 CS Fola Esch CS Fola Esch 1:2 F91 Dudelange F91 Dudelange
Matchday 3 Fehérvár MOL Fehérvár FC 3:1 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 8 VfR Fischeln VfR Fischeln 1:0 VfL Jüchen-Garzweiler VfL Jüchen-G.
Matchday 11 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 1:2 TuS Mayen TuS Mayen
Round of 16 CF Pachuca CF Pachuca 3:0 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
Round of 16 Necaxa Club Necaxa 0:2 Club León FC León
Round of 16 América CF América 10:11 on pens FC Juárez FC Juárez
Round of 16 Club Tijuana Club Tijuana 1:2 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 18 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 0:0 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 22 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 1:0 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 4 Ittihad Al-Ittihad Jeddah 2:2 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
Third Round Krystal Kherson Krystal Kherson 2:3 Desna Chernihiv Desna
Third Round Hornostayivka Myr Hornostayivka 0:3 FK Inhulets Petrove FK Inhulets
Third Round Nyva Vinnytsia SFK Nyva-V Vinnytsia 3:4 on pens Hirnyk Kryvyi Rih Hirnyk KR
Third Round FK Kalush FK Kalush 1:0 on pens Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Third Round Zirka Zirka Kropyvnytskyi 5:6 on pens Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Third Round Cherkashchyna Cherkashchyna 3:2 AET Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv
Third Round FK Minaj FK Minaj 3:1 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
Third Round Chornomorets Chornomorets Odessa 3:0 FK Oleksandria FK Oleksandria
Quarter-Finals APIA Leichhardt APIA Leichhardt Tigers 0:2 Adelaide United Adelaide United
Quarter-Finals Bentleigh Bentleigh Greens 1:0 Heidelberg United Heidelberg
Matchday 11 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 0:0 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 11 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 0:0 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 11 FK Tuzla City FK Tuzla City 2:1 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 11 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:0 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 11 FK Sarajevo FK Sarajevo 1:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 11 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 0:0 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 12 Metropolitanos Metropolitanos FC 1:0 Zamora FC Zamora
Matchday 12 Trujillanos Trujillanos FC 0:1 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 12 Aragua FC Aragua FC 0:1 Monagas SC Monagas SC
Matchday 12 Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 1:1 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 12 Portuguesa FC Portuguesa FC 2:1 Zulia FC Zulia FC
Matchday 22 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:3 BATE Borisov BATE Borisov
First Round KF Skënderbeu KF Skënderbeu 4:0 FK Veleçiku Koplik FK Veleçiku
First Round FC Luftëtari FC Luftëtari 1:0 KF Vora KF Vora
First Round FC Kamza FC Kamza 2:2 KS Besa Kavajë KS Besa Kavajë
First Round KF Vllaznia KF Vllaznia 1:0 KS Burreli KS Burreli
First Round KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 1:0 KF Korabi KF Korabi
First Round Egnatia KF Egnatia 0:0 FK Dinamo Tirana Dinamo Tirana
First Round KF Erzeni KF Erzeni Shijak 1:3 Besëlidhja Lezhë Besëlidhja Lezhë
First Round FK Kukësi FK Kukësi 4:1 Orikum Orikum
First Round KF Laçi KF Laçi 9:0 KF Naftëtari Kuçovë KF Naftëtari
First Round Flamurtari FC Flamurtari FC 1:0 Shkumbini Peqin Shkumbini Peqin
First Round KF Teuta KF Teuta 4:2 KF Turbina Cërrik KF Turbina
First Round KS Lushnja KS Lushnja 2:2 FC Shënkolli FC Shënkolli
First Round FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 4:1 FK Tomori Berat FK Tomori Berat
First Round KF Apolonia KF Apolonia Fier 3:2 KF Pogradeci KF Pogradeci
Matchday 26 Jonava FK Jonava 0:6 Zalgiris Vilnius Zalgiris
Matchday 26 Suduva Suduva Marijampole 0:0 FK Riteriai Riteriai
Matchday 5 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 0:0 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
Matchday 3 Esperance Esperance Tunis 1:1 Stade Tunisien Stade Tunisien
Round of 16 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 4:2 on pens Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 30 Sangju Sangmu Sangju Sangmu FC 1:2 FC Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 30 Gangwon FC Gangwon FC 1:0 Suwon Samsung Bluewings FC Suwon Bluewings
Matchday 30 Daegu FC Daegu FC 2:2 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 30 Ulsan Ulsan Hyundai 3:2 Jeju United FC Jeju Utd.
Matchday 30 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 1:0 Jeonnam Dragons FC Jeonnam Dragons
Matchday 30 FC Seoul FC Seoul 1:1 Incheon United FC Incheon Utd.
First Round Olimpia Elblag Olimpia Elblag 0:3 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
First Round Resovia Resovia Rzeszów 2:0 Warta Poznan Warta Poznan
First Round KP Starogard KP Starogard Gdanski 1:0 Gornik Leczna Gornik Leczna
First Round Elana Torun Elana Torun 1:3 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
First Round L. Dzierzoniow Lechia Dzierzoniow 0:1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
First Round GKS Drwinia GKS Drwinia 0:1 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
First Round Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 4:3 Radomiak Radom Radomiak
First Round Bielsk Podlaski Tur Bielsk Podlaski 1:4 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
First Round ROW Rybnik ROW 1964 Rybnik 1:3 Cracovia Kraków Cracovia Kraków
First Round KS Paradyz KS Paradyz 0:7 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
First Round Zielona Gora Lechia Zielona Góra 0:1 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
First Round Huragan Morag Huragan Morag 3:2 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
First Round Legionovia Legionovia Legionowo 2:1 GKS Tychy GKS Tychy
First Round B. Koszalin Baltyk Koszalin 1:3 AET Rozwój Katowice Rozwój Katowice
First Round GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 1:2 Piast Gliwice Piast Gliwice
First Round MKS Kluczbork MKS Kluczbork 0:2 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
First Round Sandecja Sandecja Nowy Sacz 0:3 Miedz Legnica Miedz Legnica
First Round GKS Belchatow GKS Belchatow 7:6 on pens Garbarnia Krakow Garbarnia
First Round GKS Katowice GKS Katowice 5:4 on pens Pogon Szczecin Pogon Szczecin
intermediate stage UTA Arad UTA Arad 6:8 on pens FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
intermediate stage Sporting Liesti Sporting Liesti 0:3 CS Mioveni CS Mioveni
intermediate stage Progresul S. Progresul Spartac 0:1 Universitatea Cluj U Cluj
intermediate stage Ac. Clinceni Academica Clinceni 0:2 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
intermediate stage FC Olt Slatina FC Olt Slatina 0:2 Dunarea Calarasi D. Calarasi
intermediate stage Chiajna Concordia Chiajna 0:3 FC Viitorul FC Viitorul
intermediate stage Chindia CF Chindia Targoviste 0:1 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 6 NK Bravo NK Bravo 1:0 NK Roltek Dob NK Dob
Third Round Loko Vltavin Loko Vltavin 1:2 FK Teplice FK Teplice
Third Round Olympia FK Olympia Radotin 0:5 1.FC Slovácko Slovácko
Third Round 1.FK Pribram 1.FK Pribram 4:1 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Third Round Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 7:0 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
Third Round Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 0:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Third Round Slavia Prague SK Slavia Prague 2:0 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Round of 16 Kalju Nömme Nomme Kalju FC 3:0 AET Kalev Tallinn Kalev
Round of 16 Viimsi JK II Viimsi JK II 0:3 FC Elva FC Elva
Matchday 29 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 2:1 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 29 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 0:1 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
last 16 Nacional Club Nacional 2:0 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Second Round FC Stadlau FC Stadlau 0:4 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Second Round
SV Mattersburg SV Mattersburg 4:5 on pens Rapid Vienna Rapid Vienna
Second Round SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See 1:3 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Second Round Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden 0:5 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Second Round Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 0:8 LASK LASK
Second Round Schwaz SC Schwaz 0:6 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Second Round
Austria Vienna Austria Vienna 2:0 SK Sturm Graz Sturm Graz
Semi-Finals Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 3:2 Home United FC Home Utd.
Semi-Finals DPMM FC Brunei DPMM FC 2:0 Balestier Khalsa FC Balestier FC
Quarter-Finals Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 4:2 Motherwell FC Motherwell FC
Quarter-Finals Rangers Rangers FC 4:0 Ayr United FC Ayr United
Quarter-Finals St. Johnstone St. Johnstone FC 0:1 Celtic FC Celtic
Sixth Round Standard Liège Standard Liège 1:2 FC Knokke FC Knokke
Sixth Round Cercle Brugge Cercle Brugge 1:2 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Sixth Round KRC Genk KRC Genk 4:0 Lommel SK Lommel SK
Sixth Round RE Virton Royal Excelsior Virton 2:4 KAA Gent KAA Gent
Sixth Round Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 2:5 KSC Lokeren KSC Lokeren
Sixth Round Hoogstraten VV Hoogstraten VV 1:3 KV Oostende KV Oostende
Sixth Round Dessel Sport KFC Dessel Sport 0:3 Royal Excel Mouscron Mouscron
Sixth Round Sint-Truiden Sint-Truidense VV 3:0 KFC Duffel KFC Duffel
Sixth Round KSK Heist KSK Heist 1:2 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Sixth Round Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 0:2 RSC Charleroi RSC Charleroi
Sixth Round SK Deinze KMSK Deinze 2:0 Club Brugge KV Club Brugge
Sixth Round KV Mechelen KV Mechelen 3:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Third Round Hundested IK Hundested IK 0:3 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Third Round Jammerbugt FC Jammerbugt FC 0:1 Esbjerg fB Esbjerg fB
Third Round Dalum IF Dalum IF 1:2 AET FC Midtjylland FC Midtjylland
Third Round B1908 Amager B1908 Amager 2:4 AET Boldklubben Marienlyst BK Marienlyst
Third Round Naestved BK Naestved Boldklub 1:0 Silkeborg IF Silkeborg IF
Third Round Aarhus Fremad Aarhus Fremad 1:5 Aarhus GF Aarhus GF
Third Round FC Roskilde FC Roskilde 0:5 Aalborg BK Aalborg BK
Third Round FC Fredericia FC Fredericia 0:2 SönderjyskE SönderjyskE
Third Round HB Köge HB Köge 0:4 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
First Round Napoli U19 Napoli Primavera 3:0 AET Benevento Primavera Benevento U19
First Round Cagliari U19 Cagliari Primavera 4:3 Bologna Primavera Bologna U19
First Round Empoli U19 Empoli Primavera 1:2 Pescara Primavera Pescara U19
First Round Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 2:0 AET Frosinone Primavera Frosinone U19
First Round Brescia U19 Brescia Primavera 1:0 Udinese Primavera Udinese U19
First Round Palermo U19 Palermo Primavera 5:0 Lazio Primavera Lazio U19
First Round Venezia U19 Venezia Primavera 5:6 on pens Cittadella Primavera Cittadella U19
First Round Livorno U19 Livorno Primavera 1:2 Perugia Primavera Perugia U19
First Round Ascoli U19 Ascoli Picchio Primavera 1:0 Salernitana Primavera Salernitana U19
First Round Spezia U19 Spezia Primavera 0:3 Cremonese Primavera Cremonese U19
First Round Sampdoria U19 Sampdoria Primavera 1:0 Parma Primavera Parma U19
First Round Cosenza U19 Cosenza Primavera 5:3 on pens Foggia Juniores Foggia U19
First Round Lecce U19 Lecce Primavera 1:2 Crotone Primavera Crotone U19
First Round OJC Rosmalen OJC Rosmalen 0:6 ADO Den Haag ADO Den Haag
First Round Excelsior M Excelsior Maassluis 0:4 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
First Round Staphorst VV Staphorst 0:1 PEC Zwolle PEC Zwolle
First Round DOVO VV DOVO Veenendaal 6:7 on pens SV Urk SV Urk
First Round VV Eemdijk VV Eemdijk 1:4 ASWH Ambacht ASWH
First Round RKAV Volendam RKAV Volendam 1:2 Vitesse Arnhem Vitesse
First Round Katwijk VV Katwijk 0:1 on pens SC Heerenveen Heerenveen
First Round Groene Ster RKSV Groene Ster 2:1 SV TEC Tiel SV TEC
First Round Te Werve HVV Te Werve 0:7 Ajax Amsterdam Ajax
group stage Aittitos Spaton Aittitos Spaton 1:1 GS Ergotelis Ergotelis
group stage AO Xanthi AO Xanthi 0:0 OFI Crete OFI Crete
group stage PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 1:1 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
group stage Niki Volou Niki Volou 0:1 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Fifth Round Sakhalin Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk 1:2 Arsenal Tula Arsenal Tula
Fifth Round SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 5:7 on pens Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Fifth Round Syzran-2003 Syzran-2003 0:4 FK Rostov Rostov
Fifth Round Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki 1:2 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Fifth Round Volgar Volgar Astrakhan 0:4 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Fifth Round Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 0:1 Spartak Moscow Spartak Moscow
Fifth Round Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 1:2 Anzhi Makhachkala Anzhi
Fifth Round Khimki FK Khimki 0:1 AET Rubin Kazan Rubin Kazan
Fifth Round Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 5:3 on pens FK Ufa Ufa
Fifth Round Torpedo Moscow Torpedo Moscow 0:1 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Fifth Round Baltika Baltika Kaliningrad 2:3 AET Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 5 Sandweiler US Sandweiler 0:2 FC Atert Bissen FC Atert Bissen
Matchday 5 Erpeldange FC 72 Erpeldange 1:3 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
Matchday 5 Junglinster FC Jeunesse Junglinster 4:2 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
Matchday 5 US Esch Union Sportive Esch-Alzette 1:0 Swift Hesperange Hesperange
Matchday 5 FC Mamer 32 FC Mamer 32 0:3 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Matchday 5 FC Koeppchen FC Koeppchen Wormeldange 1:1 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
Matchday 5 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 0:0 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Semi-Finals Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 1:3 AET Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Semi-Finals Sisaket FC Sisaket FC 1:2 Buriram United Buriram Utd.
Fourth Round Kashima Antlers Kashima Antlers 2:0 AET Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Fourth Round Júbilo Iwata Júbilo Iwata 4:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 5 Cremonese US Cremonese 2:0 Cosenza Calcio Cosenza
Matchday 5 Foggia Foggia Calcio 2:1 Calcio Padova Padova
Matchday 3 Gozzano AC Gozzano 3:4 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 3 Pontedera US Città di Pontedera 2:1 Albissola 2010 Albissola
Matchday 3 Fermana Fermana FC 1:0 AS Giana Erminio Giana Erminio
Matchday 3 AS Gubbio AS Gubbio 1910 0:0 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 3 Imolese Imolese Calcio 1919 1:1 Teramo Calcio 1913 Teramo
Matchday 3 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 1:1 Rimini FC Rimini
Matchday 3 Monza AC Monza 1:0 AC Renate Renate
Matchday 3 Pordenone Pordenone Calcio 1:0 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 3 Südtirol FC Südtirol 0:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 3 Triestina US Triestina 3:0 Ravenna FC Ravenna
Matchday 3 Sambenedettese US Sambenedettese 1:1 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Third Round
Arsenal Arsenal FC 3:1 Brentford FC Brentford
Third Round West Ham West Ham United 8:0 Macclesfield Town Macclesfield
Third Round
Liverpool Liverpool FC 1:2 Chelsea FC Chelsea
Third Round Nottm Forest Nottingham Forest 3:2 Stoke City Stoke City
Third Round
Spurs Tottenham Hotspur 6:4 on pens Watford FC Watford
Matchday 12 Chita FK Chita 0:3 Irtysh Omsk Irtysh Omsk
Matchday 8 FC Wil 1900 FC Wil 1900 0:0 FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 8 FC Winterthur FC Winterthur 2:1 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
Quarter-Finals Start IK Start 2:1 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Quarter-Finals Rosenborg BK Rosenborg BK 2:0 Vålerenga Fotball Vålerenga
Matchday 7 LKS Lomza LKS Lomza 0:4 Legia Warsaw II Legia II
Matchday 25 Kyzyl-Zhar Kyzyl-Zhar SK Petropavlovsk 2:1 Shakhter Karaganda Shakhter K.
Matchday 25 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 1:1 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Matchday 25 Kaysar Kaysar Kyzylorda 1:2 Kairat Almaty Kairat Almaty
Matchday 25 Akzhayik Akzhayik Uralsk 0:1 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Matchday 25 Atyrau FK Atyrau 0:1 FC Astana FC Astana
Matchday 25 Aktobe FK Aktobe 2:0 Irtysh Pavlodar Irtysh
Group Stage Davao Aguilas Davao Aguilas FC 0:0 Stallion Laguna FC Stallion FC
Group Stage Global Cebu FC Global Cebu FC 1:2 JPV Marikina FC JPV Marikina FC
Fourth Round MFK Rusovce MFK Rusovce 1:2 MFK Skalica MFK Skalica
Fourth Round Most pri Blave Slovan Most pri Bratislave 1:3 Spartak Trnava Spartak Trnava
Fourth Round Belusa TJ Kovo Belusa 1:4 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 9 Vác Vác FC 1:1 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Matchday 9 Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 1:1 Vasas FC Vasas FC
Matchday 9 Soroksár Soroksár SC 1:2 Budaörsi SC Budaörs
Matchday 9 Dorog Dorogi FC 2:1 Ceglédi VSE Cegléd
Matchday 9 Balmazújváros Balmazújváros FC 1:0 Monor SE Monor SE
Matchday 9 Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 1:0 BFC Siófok BFC Siófok
Matchday 9 Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 0:1 Aqvital FC Csákvár Csákvár
Matchday 9 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 2:0 Mosonmagyaróvári TE 1904 Mosonmagyaróvár
Matchday 9 Budafoki MTE Budafoki MTE 0:0 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
Matchday 10 M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 1:0 Rot-Weiss Essen RW Essen
Matchday 10
Alem. Aachen Alemannia Aachen 5:1 TV Herkenrath 09 TV Herkenrath
Matchday 10 Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 0:2 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
Matchday 8 Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 1:2 AC Bellinzona AC Bellinzona
Matchday 9 FC Thalwil FC Thalwil 1:1 USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
Matchday 2 FC Nöttingen FC Nöttingen 1:1 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim
Matchday 4 Groningen U19 FC Groningen U19 1:5 NEC Nijmegen U19 NEC U19
Matchday 4 Feyenoord U19 Feyenoord U19 3:0 FC Utrecht U19 FC Utrecht U19
Matchday 4 Sparta U19 Sparta Rotterdam U19 1:2 AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
Matchday 4 Volendam U19 FC Volendam U19 0:0 SC Heerenveen U19 Heerenveen U19
Matchday 4 NAC Breda U19 NAC Breda U19 5:3 ADO Den Haag U19 ADO U19
Matchday 4 Vitesse U19 Vitesse Arnhem U19 2:1 Willem II Tilburg U19 Willem II U19
Round of 16 SG Waldsolms SG Waldsolms 0:4 SV Rot-Weiß Hadamar RW Hadamar
Fourth Round SG Alsenztal SG Alsenztal 0:7 TSG Pfeddersheim Pfeddersheim
Fourth Round SG Rieschweiler SG Rieschweiler 3:4 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 10 ÖTSU Hallein ÖTSU Hallein 2:2 TSU Bramberg Bramberg
Matchday 10
A. Salzburg SV Austria Salzburg 5:0 SK Strobl Strobl
Matchday 10 Bürmoos SV Bürmoos 0:1 TSV Neumarkt Neumarkt
Matchday 10 Puch FC Puch 4:3 SC Golling Golling
Matchday 10 Straßwalchen SV Straßwalchen 3:0 SV Kuchl Kuchl
Matchday 10 Zell am See FC Zell am See 4:0 UFV Thalgau Thalgau
Matchday 2 AKA Admira U16 AKA Admira Wacker Mödling U16 1:1 AKA St. Pölten U16 St. Pölten U16
Matchday 2 Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 0:1 Wisla Cracow U19 Wisla U19
Semi-Finals GZ R&F Guangzhou R&F 0:3 Beijing Sinobo Guoan BJ Sinobo Guoan
Matchday 1 Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 3:2 Zira FC Zira FC
Matchday 16 B36 Tórshavn B36 Tórshavn 2:0 07 Vestur 07 Vestur
First Round SF Bachem-R. SF Bachem-Rimlingen 2:0 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
First Round SV Humes SV Humes 1:4 1.FC Riegelsberg 1.FC Riegelsb.
First Round SG Lebach SG Lebach/Landsweiler 8:1 FC Brotdorf FC Brotdorf
First Round RW Hasborn SV Rot-Weiß Hasborn 5:7 on pens FC Noswendel/Wadern FC Noswendel/W.
First Round SG Thalexweiler SG Thalexweiler/Aschbach 4:2 AET FC Palatia Limbach Palatia Limbach
First Round SV Walpershofen SV Walpershofen 5:3 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
First Round Ballweiler-We. SG Ballweiler-Wecklingen 6:5 on pens SC Halberg Brebach Halberg Brebach
First Round TuS Herrensohr TuS Herrensohr 2:1 FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
First Round SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 0:2 SV Auersmacher Auersmacher
First Round SV Habach SV Habach 0:3 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
First Round FV Schwalbach FV Schwalbach 0:6 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
First Round TuS Lappentascherhof TuS Lappentascherhof 0:3 SV Lockweiler-Krettnich SV Lockweiler
First Round SC Reisbach SC Reisbach 1:0 SG Marpingen-Urexweiler SG Marpingen
First Round FV Biesingen FV Biesingen 5:0 FC Viktoria St. Ingbert 09 V. St. Ingbert
First Round SVG Altenwald SVG Altenwald 1:2 AET SV Mettlach SV Mettlach
First Round FV Eppelborn FV Eppelborn 0:3 SV Röchling Völklingen SV Röchling
First Round FSG Bous FSG Bous 5:2 SG Bostalsee SG Bostalsee
First Round FV Siersburg FV Siersburg 3:1 SV 1920 Ritterstraße SV 1920 Ritterstraße
First Round Merchweiler SV Preußen Merchweiler 2:0 FC Freisen FC Freisen
First Round SV Geislautern SV Geislautern 4:6 on pens SV Britten-Hausbach SV Britten
First Round SV Holz SV Holz 2:1 SV Schwarzenbach SV Schwarzenb.
First Round SV Altstadt SV Altstadt 2:1 SC Blieskastel-Lautzkirchen Blieskastel
First Round Bardenbach SV Bardenbach 3:5 AET VfB Theley VfB Theley
First Round SC Roden SC Roden 2:0 Türkiyem Sulzbach Türk. Sulzbach
First Round Neunk./Selbach SG Neunkirchen-N./Selbach 4:5 AET VfL Primstal VfL Primstal
First Round SSV Überherrn SSV Überherrn 3:2 SG Rehlingen-Fremersdorf SG Rehlingen
First Round SV Wahlen SV Wahlen-Niederlosheim 0:4 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
First Round SG Erbach SG Erbach 4:1 SG Körprich-Bilsdorf SG Körprich-B.
Third Round FC Metternich FC Germania Metternich 0:4 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Third Round Pluwig-Guster. DJK Pluwig-Gusterath 2:1 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 13 Estonia U15 Estonia U15 1:1 Maardu Linnameeskond U17 Maardu U17
First Round Kolubara FK Kolubara Lazarevac 1:2 FK Partizan Belgrade Partizan
First Round Indjija FK Indjija 0:2 FK Zemun Zemun
First Round Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 1:0 FK Vozdovac Vozdovac
First Round Radnik FK Radnik Surdulica 5:0 FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
First Round Jarak Mladost Backi Jarak 0:2 FK Cukaricki Cukaricki
First Round FK TSC FK TSC Backa Topola 2:0 FK Rad Rad
First Round Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 3:0 FK Novi Pazar Novi Pazar
First Round Proleter FK Proleter Novi Sad 4:5 on pens FK Mladost Lucani Mladost
First Round LFK Mladost LFK Mladost Lucani 0:2 FK Spartak Subotica Spartak
First Round Macva FK Macva Sabac 1:0 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
First Round Sloboda Uzice FK Sloboda Uzice 0:3 FK Borac 1926 Cacak Borac Cacak
First Round Backa OFK Backa 4:5 on pens FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
First Round Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 2:0 FK Teleoptik Zemun Teleoptik
First Round Radnicki Nis FK Radnicki Nis 4:1 FK Bezanija FK Bezanija
Matchday 1 Hellas U17 Hellas Under 17 1:1 Inter Under 17 Inter U17
Matchday 24 Liaoning FC Liaoning FC 1:2 Guangdong Southern Tigers GD Sou. Tigers
Matchday 7 Akad. Pandev Akademija Pandev 0:2 Renova Dzepciste Renova
Matchday 7 Belasica Belasica Strumica 1:0 FC Shkupi FC Shkupi
Matchday 7 Shkendija Shkendija Tetovo 0:2 Pobeda Prilep Pobeda Prilep
Matchday 7 Makedonija Makedonija Gjorce Petrov 3:0 Rabotnicki Skopje Rabotnicki
Matchday 7 Vardar Vardar Skopje 1:0 Sileks Kratovo Sileks
Matchday 3 Montevarchi Aquila 1902 Montevarchi 2:1 Viareggio 2014 Viareggio
Matchday 3 Cannara ASD Cannara 0:0 US Massese 1919 Massese
Matchday 3 Ponsacco FC Ponsacco 1920 0:1 US Pianese Pianese
Matchday 3 Prato AC Prato 1:1 USD Real Forte Querceta Real Forte
Matchday 3 San Donato San Donato - Tavarnelle 1:1 Sangiovannese 1927 Sangiovannese
Matchday 3 Sangimignano Sangimignano Sport 0:0 Bastia Calcio 1924 Bastia
Matchday 3 Seravezza Pozzi Seravezza Pozzi Calcio 3:1 Ghivizzano Borgo a Mozzano Ghiviborgo
Matchday 3 Sinalunghese UC Sinalunghese 2:1 US Follonica Gavorrano Gavorrano
Matchday 3 Trestina Sporting Club Trestina 3:0 Aglianese Calcio 1923 Aglianese
Matchday 3 Tuttocuoio AC Tuttocuoio 1:0 CS Scandicci 1908 Scandicci
Matchday 3 Avezzano Avezzano Calcio 5:1 Gsd Castelfidardo Calcio Castelfidardo
Matchday 3 Forlì Forlì FC 0:0 Pineto Calcio Pineto
Matchday 3 Francavilla Francavilla Calcio 1927 2:1 Montegiorgio Calcio Montegiorgio
Matchday 3 Jesina SSD Jesina Calcio 0:2 ASD Savignanese Savignanese
Matchday 3 Matelica Matelica Calcio 1:0 Cesena FC Cesena
Matchday 3 Agnonese Olympia Agnonese 1:2 San Nicolò Notaresco SN Notaresco
Matchday 3 Recanatese US Recanatese 1:1 Isernia FC Isernia
Matchday 3 Sammaurese Sammaurese Calcio 1:1 ASD Real Giulianova Giulianova
Matchday 3 Sangiustese ACD Sangiustese 3:0 ASD Vastese Calcio 1902 Vastese
Matchday 3 Santarcangelo Santarcangelo Calcio 2:1 SSD Città di Campobasso Campobasso
Matchday 3 Albalonga Albalonga Calcio 1:1 Atletico Terme di Fiuggi Atletico Fiuggi
Matchday 3 Anagni Città di Anagni Calcio 0:2 Cassino Calcio 1924 Cassino
Matchday 3 Ladispoli Ladispoli Calcio 2:3 ASD Lanusei Calcio Lanusei
Matchday 3 Lupa Roma Lupa Roma FC 1:0 Monterosi FC Monterosi
Matchday 3 Ostiamare AS Ostiamare Lido Calcio 1:0 Vis Artena Vis Artena
Matchday 3 Trastevere Trastevere Calcio 2:0 FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
Matchday 3 Anzio Anzio Calcio 1924 1:3 US Avellino 1912 Avellino
Matchday 3 Budoni Polisportiva Budoni Calcio 2:2 Castiadas Calcio 1973 Castiadas
Matchday 3 Latina Calcio Latina Calcio 1932 1:1 Calcio Flaminia Flaminia
Matchday 3 Torres SEF Torres 1903 1:2 Sassari Latte Dolce Latte Dolce