For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:23:12 PM
Matchday 7
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 0:0 Hamburger SV Hamburger SV
Third Round Kdz. Eregli Bld Karadeniz Eregli Belediye Spor 2:3 AET Antalyaspor Antalyaspor
Third Round Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 0:4 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Third Round Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 2:0 Bergama Belediyespor Bergama Bld
Third Round GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 3:2 Bitlis Özgüzelderespor Özgüzelderespor
Third Round Eyüpspor Eyüpspor 1:3 Pazarspor Pazarspor
Third Round Balikesirspor Balikesirspor 5:0 Amed SK Amed SK
Third Round Giresunspor Giresunspor 3:2 AET Kocaelispor Kocaelispor
Matchday 6 Alavés Deportivo Alavés 1:1 Getafe CF Getafe
Matchday 6 Real Valladolid Real Valladolid CF 2:1 Levante UD Levante
Matchday 6 Girona Girona FC 0:1 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 6 SPAL SPAL 0:2 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 6 FC Empoli FC Empoli 1:1 AC Milan AC Milan
Matchday 8
FC Sion FC Sion 1:2 FC Zürich FC Zürich
Matchday 6 Chaves GD Chaves 2:2 SL Benfica Benfica
Matchday 23 IFK Göteborg IFK Göteborg 0:2 AIK AIK
Matchday 23 Kalmar FF Kalmar FF 1:2 BK Häcken Häcken
Matchday 10 NK Triglav NK Triglav Kranj 3:0 NS Mura NS Mura
Matchday 10 NK Maribor NK Maribor 3:0 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 10 NK Celje NK Celje 1:1 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 10 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:2 ND Gorica ND Gorica
Matchday 8 SCC Berlin SC Charlottenburg 0:3 SV Tasmania Berlin Tasmania Berlin
Matchday 31 NYCFC New York City FC 2:0 Chicago Fire FC Chicago Fire
Final Houston Houston Dynamo 3:0 Philadelphia Union Philadelphia
Round of 16 Querétaro FC Querétaro FC 2:1 Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
Round of 16 Tigres UANL Tigres UANL 4:0 Puebla FC Puebla FC
Round of 16 Chivas Deportivo Guadalajara 1:3 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 4 Al-Ettifaq Al-Ettifaq 0:0 Ohod Al-Medina Ohod Al-Medina
Matchday 4 Al-Hazm Al-Hazm 2:1 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 12 Estudiantes Estudiantes de Mérida 1:2 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 12 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 2:2 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 12 Mineros Mineros de Guayana 3:0 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 4 Dibba Fujairah Dibba Al-Fujairah 3:1 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC
Matchday 4 FC Baniyas FC Baniyas 4:2 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Matchday 8 ES Sétif ES Sétif 0:1 JS Kabylie JS Kabylie
Matchday 29 Toronto FC II Toronto FC II 0:1 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 29 Indy Eleven Indy Eleven 2:0 Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Matchday 29 ATL UTD 2 Atlanta United 2 0:2 Nashville SC Nashville SC
Matchday 29 Charleston Charleston Battery 2:0 North Carolina FC North Carolina
Matchday 29 Richmond Kicker Richmond Kickers 1:4 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 29 Penn FC Penn FC 0:2 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 29 Reno FC Reno 1868 FC 4:0 Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
Matchday 29 Las Vegas Las Vegas Lights FC 3:5 Orange County SC Orange County
Matchday 26 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 2:1 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 26 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 2:1 FC Kolkheti-1913 Poti Kolkheti Poti
Matchday 26 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 3:0 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
intermediate stage Luceafarul Luceafarul Oradea 1:5 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
intermediate stage Bucov. Radauti ACS Bucovina Radauti 8:9 on pens Gaz Metan Medias Gaz Metan
intermediate stage Rapid Bucharest Rapid Bucharest 0:2 Turris Turnu Măgurele Turnu Magurele
intermediate stage Alba Iulia Unirea Alba Iulia 0:1 FCSB FCSB
First Round Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 5:3 on pens Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
last 16 Junior FC Junior FC 1:0 Club Atlético Colón CA Colón
Sixth Round RSC Anderlecht RSC Anderlecht 0:3 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Third Round Viby IF Viby IF 0:3 FC Copenhagen FC Copenhagen
Third Round Hilleröd F Hilleröd Fodbold 1:4 Bröndby IF Bröndby IF
First Round Alcides MVV Alcides 0:6 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
First Round OFC Oostzaan OFC Oostzaan 1:3 FC Emmen FC Emmen
First Round FC Groningen FC Groningen 0:2 FC Twente Enschede FC Twente
First Round FC Utrecht FC Utrecht 2:0 MVV Maastricht MVV Maastricht
First Round VV Gemert VV Gemert 0:4 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 31 Santos Tartu FC Santos Tartu 2:0 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
group stage Aris Avatou Aris Avatou 0:1 Panachaiki GE Panachaiki
group stage Olympiacos Olympiacos Piraeus 1:0 APO Levadiakos APO Levadiakos
Fifth Round Avangard Kursk Avangard Kursk 0:2 FK Krasnodar Krasnodar
Fifth Round Tambov FK Tambov 1:2 AET Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 3 Juventus U23 Juventus U23 4:0 AC Cuneo 1905 Cuneo
Matchday 3 Lucchese AS Lucchese Libertas 2:2 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Matchday 9 FC Le Mans FC Le Mans 2:0 US Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Quarter-Finals Lillestrøm SK Lillestrøm SK 2:0 Bryne FK Bryne FK
Quarter-Finals Haugesund FK Haugesund 0:1 Strømsgodset IF Strømsgodset
Matchday 6 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 2:0 Hapoel Ramat haSharon Ramat haSharon
First Round Wacker 21 1.FC Wacker Lankwitz 9:2 FC Al-Kauthar Berlin 1990 Al-Kauthar Berl
Matchday 8 Ararat II FC Ararat Yerevan II 0:10 FC Yerevan FC Yerevan
Matchday 8 Pyunik II FC Pyunik Yerevan II 0:2 FC Sevan FC Sevan
Matchday 8 Gandzasar II Gandzasar Kapan II 1:3 FC Urartu Erewan II Urartu II
Matchday 8 Lokomotiv FC Lokomotiv Erewan 5:0 Erebuni Erewan Erebuni Erewan
Matchday 8 Banants III Banants Erewan III 1:3 FC Ararat-Armenia II Ararat-Arm. II
Matchday 8 Shirak II FC Shirak Gyumri II 0:5 FC Alashkert II Alashkert II
intermediate stage Spartak Varna Spartak Varna 5:6 FK Vereya Stara Zagora FK Vereya
intermediate stage OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 0:2 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 7 Al Ahli Al Ahli Sports Club 1:2 Al Duhail Sports Club Al Duhail
Matchday 7 Qatar SC Qatar Sports Club 1:5 Al Sadd Sports Club Al Sadd
Matchday 8 Esteghlal FC Esteghlal FC 0:0 Persepolis FC Persepolis
Matchday 8 Naft M.I.S F.C. Naft Masjed Soleyman FC 0:2 Sepahan FC Sepahan
Group Stage Sweden U17 Sweden U17 2:0 Montenegro U17 Montenegro U17
Group Stage Netherlands U17 Netherlands U17 10:1 Liechtenstein U17 Liechtenst. U17
Group Stage Malaysia U16 Malaysia U16 0:2 Japan U16 Japan U16
Group Stage Thailand U16 Thailand U16 1:2 Tajikistan U16 Tajikistan U16
Group Stage North Korea U16 North Korea U16 3:1 Oman U16 Oman U16
Group Stage Yemen U16 Yemen U16 5:1 Jordan U16 Jordan U16
Group Stage Iran U16 Iran U16 5:0 Vietnam U16 Vietnam U16
Group Stage India U16 India U16 0:0 Indonesia U16 Indonesia U16
Italy U16 Italy U16 2:3 Switzerland U16 Switzerland U16
France U16 France U16 2:0 Denmark U16 Denmark U16
Austria U17 Austria U17 2:1 Belgium U17 Belgium U17
Spain U17 Spain U17 0:1 France U17 France U17
Switzerland U17 Switzerland U17 1:1 Czech Republic U17 Czech Rep. U17
Romania U16 Romania U16 1:2 Turkey U16 Turkey U16
Latvia U17 Latvia U17 0:2 North Macedonia U17 Macedonia U17
Russia U16 Russia U16 0:2 Finland U17 Finland U17
Ukraine U16 Ukraine U16 2:0 Belgium U16 Belgium U16
Matchday 10 HSV III Hamburger SV III 0:0 Niendorfer TSV II Niendorf II