For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:23:23 PM
Matchday 5 RKAVV RKAVV Leidschendam 0:1 RKSV Nuenen RKSV Nuenen
Matchday 5 Achilles Veen Achilles Veen 1:2 VV Spijkenisse Spijkenisse
Matchday 5 Gravenzande FC 's-Gravenzande 5:1 SV Nootdorp SV Nootdorp
Matchday 5 Rijnvogels FC Rijnvogels 1:1 VV Ter Leede Ter Leede
Matchday 5 Jodan Boys CVV de Jodan Boys 1:2 RKAV Volendam RKAV Volendam
Matchday 5 SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 1:1 VV Smitshoek Smitshoek
Matchday 5 Swift AVV Swift 6:2 VV Capelle VV Capelle
Matchday 5 Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 0:0 Xerxes DZB Xerxes DZB
Matchday 5 Den Bosch U21 FC Den Bosch U21 2:2 SV DFS Opheusden SV DFS
Matchday 5 AZSV Aalten AZSV Aalten 0:1 Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
Matchday 5 Buitenpost VV Buitenpost 0:1 ACV Assen ACV Assen
Matchday 5 Staphorst VV Staphorst 3:2 VV Berkum Berkum
Matchday 5 WHC Wezep WHC Wezep 3:5 Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
Matchday 5 SVZW Wierden SVZW Wierden 2:2 SDC Putten SDC Putten
Matchday 5 CSV Apeldoorn CSV Apeldoorn 1:3 SC Genemuiden Genemuiden
Matchday 5 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 2:1 VV Duno Doorwerth VV Duno
Matchday 5 SV Urk SV Urk 3:2 VV DETO Twenterand DETO
Matchday 10 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 1:2 Altona 93 Altona 93
Matchday 6
FC Schalke 04 FC Schalke 04 1:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 6
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 1:2 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 6
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 2:1 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 6
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 2:2 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
Matchday 6
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 3:0 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 6
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 2:4 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 8
MSV Duisburg MSV Duisburg 1:3 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 8
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 3:2 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 8
SC Paderborn SC Paderborn 07 1:0 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 10
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:1 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 10
SV Meppen SV Meppen 4:2 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 10
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 2:1 Sportfreunde Lotte SF Lotte
Matchday 10
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 1:2 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 10
Karlsruher SC Karlsruher SC 2:0 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 7 West Ham West Ham United 3:1 Manchester United Man Utd
Matchday 7
Arsenal Arsenal FC 2:0 Watford FC Watford
Matchday 7
Everton Everton FC 3:0 Fulham FC Fulham
Matchday 7 Huddersfield Huddersfield Town 0:2 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 7
Man City Manchester City 2:0 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 7 Newcastle Newcastle United 0:2 Leicester City Leicester
Matchday 7
Wolves Wolverhampton Wanderers 2:0 Southampton FC Southampton
Matchday 7
Chelsea Chelsea FC 1:1 Liverpool FC Liverpool
Matchday 7 Real Sociedad Real Sociedad 0:1 Valencia CF Valencia
Matchday 7
FC Barcelona FC Barcelona 1:1 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 7 SD Eibar SD Eibar 1:3 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 7
Real Madrid Real Madrid 0:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 7
AS Roma AS Roma 3:1 SS Lazio Lazio
Matchday 7
Juventus Juventus FC 3:1 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 7
Inter Inter Milan 2:0 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 8 OGC Nice OGC Nice 0:3 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 8 SCO Angers SCO Angers 0:1 EA Guingamp Guingamp
Matchday 8 SM Caen SM Caen 1:0 SC Amiens SC Amiens
Matchday 8 Olympique Lyon Olympique Lyon 1:1 FC Nantes FC Nantes
Matchday 8 Reims Stade Reims 0:0 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 8 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 3:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 9 Ural Ural Yekaterinburg 2:1 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 9 Ufa FK Ufa 2:1 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 9 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 2:0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 9 Anzhi II Anzhi Makhachkala II 1:1 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 9 Krasnodar II FK Krasnodar II 2:1 Dinamo Moscow II Dinamo M II
Matchday 9
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 2:4 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 9
Rapid Vienna Rapid Vienna 0:2 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 9
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1:4 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 10 FC Voluntari FC Voluntari 1:1 FC Botosani FC Botosani
Matchday 7 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21 2:0 Akhisarspor U21 Akhisarspor U21
Matchday 7 Besiktas U21 Besiktas JK U21 3:0 Kayserispor U21 Kayserispor U21
Matchday 7 Trabzonspor U21 Trabzonspor U21 3:0 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21
Matchday 7 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 1:0 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
Matchday 7 Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 1:5 Caykur Rizespor U19 C. Rizespor U19
Matchday 7 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 1:1 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
Matchday 7 Bursaspor U19 Bursaspor U19 1:1 Sivasspor U19 Sivasspor U19
Matchday 7 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 1:2 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
Matchday 7 Kayserispor U19 Kayserispor U19 0:2 Besiktas JK U19 Besiktas U19
Matchday 7 Akhisarspor U19 Akhisarspor U19 1:2 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
Matchday 7 BB Erzurum U19 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 2:1 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
Matchday 7 Konyaspor U19 Konyaspor U19 0:2 Göztepe U19 Göztepe U19
Matchday 7 Trabzonspor Trabzonspor 4:2 Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 7 Alanyaspor Alanyaspor 2:1 Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 7 Besiktas Besiktas JK 2:0 Kayserispor Kayserispor
Matchday 7 NAC Breda NAC Breda 0:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 7 Heerenveen SC Heerenveen 1:1 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 7 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 1:0 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 7 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 0:2 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 9
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 2:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 9
FC Thun FC Thun 1:4 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 6 Moreirense Moreirense FC 1:0 CD Feirense Feirense
Matchday 6 Rio Ave FC Rio Ave FC 2:1 Boavista Porto FC Boavista
Matchday 6 Sporting CP Sporting CP 2:0 CS Marítimo Marítimo
Matchday 7 Celtic Celtic FC 1:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 7 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 0:2 Dundee FC Dundee FC
Matchday 7 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 2:1 St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 7 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 3:1 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 7 St. Mirren St. Mirren FC 0:1 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 10 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 2:3 FK Oleksandria FK Oleksandria
Matchday 5 AE Larisa AE Larisa 1:0 Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 5 Panathinaikos Panathinaikos Athens 2:1 PAS Giannina PAS Giannina
Matchday 5 OFI Crete OFI Crete 0:3 AEK Athens AEK Athens
Matchday 8 KVC Westerlo KVC Westerlo 1:2 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 8 Lommel SK Lommel SK 0:3 KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 9 KRC Genk KRC Genk 4:0 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 9 Mouscron Royal Excel Mouscron 0:3 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 9 RSC Charleroi RSC Charleroi 2:1 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 9 Club Brugge Club Brugge KV 4:0 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 5 Dessel Sport KFC Dessel Sport 0:0 KSK Heist KSK Heist
Matchday 5 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 0:4 KVV Thes Sport Thes Sport
Matchday 5 RFC Seraing RFC Seraing 0:1 RSC Chatelet-Farciennes RSC Chatelet
Matchday 5 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 2:2 FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 5 SK Deinze KMSK Deinze 1:0 RFC Lüttich RFC Lüttich
Matchday 5 RWDM RWD Molenbeek (2015) 1:4 FC Rupel Boom Rupel Boom
Matchday 5 FC Knokke FC Knokke 0:1 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 5 KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 1:0 Tempo Overijse Tempo Overijse
Matchday 5 KFC Turnhout KFC Turnhout 1:4 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 5 RC Hades RC Hades 1:0 Berchem Sport Berchem Sport
Matchday 5 Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 4:1 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC
Matchday 5 Hoogstraten VV Hoogstraten VV 0:2 KSK Hasselt KSK Hasselt
Matchday 5 City Pirates KSC City Pirates 1:3 KSV Temse KSV Temse
Matchday 5 VW Hamme KFC VW Hamme 1:4 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Matchday 6 RUS Rebecq RUS Rebecq 3:1 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 6 URSL Visé URSL Visé 4:0 Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 10 FK Dukla Prague FK Dukla Prag 1:1 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 10 1.FK Pribram 1.FK Pribram 3:0 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 10 Slovácko 1.FC Slovácko 0:2 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 10 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 3:0 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 11 FC Midtjylland FC Midtjylland 5:2 Hobro IK Hobro IK
Matchday 24 Sandefjord Sandefjord Fotball 1:1 Odds BK Odds BK
Matchday 24 Sirius IK Sirius 1:1 IFK Norrköping Norrköping
Matchday 10 Red Star Red Star Belgrade 2:1 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 9 Hajduk Split HNK Hajduk Split 0:0 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 9 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 0:3 NK Osijek NK Osijek
Matchday 30 FC Honka FC Honka 0:0 HJK Helsinki HJK Helsinki
Matchday 30 VPS Vaasan Palloseura 0:3 Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 30 Ilves Ilves Tampere 4:0 Kemi City FC Kemi City
Matchday 30 FC Inter FC Inter Turku 1:1 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Final FC Kiisto FC Kiisto Vaasa 0:4 Vantaan Jalkapalloseura Akatemia VJS/Akatemia
Matchday 10 Piast Gliwice Piast Gliwice 1:0 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 10 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 0:2 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 10 Wisla Kraków Wisla Kraków 0:1 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 10 CSKA Sofia CSKA Sofia 0:1 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 10 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 5:1 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 9 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 1:0 Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 9 Haladás Szombathelyi Haladás 1:2 Paksi FC Paksi FC
Matchday 9 MTK Budapest MTK Budapest 2:2 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 9 Debrecen Debreceni VSC 3:1 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 9 Ferencváros Ferencvárosi TC 1:0 Újpest FC Újpest FC
Matchday 10 SKF Sered SKF Sered 2:1 FC Nitra FC Nitra
Matchday 10 Spartak Trnava Spartak Trnava 1:2 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 10 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 2:2 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 10 Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 2:0 AS Trencin AS Trencin
Matchday 10 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:2 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 10 FK Senica FK Senica 1:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 6 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 2:5 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
Matchday 6 SGG Schweina SG Glücksbrunn Schweina 1:4 SV Schott Jena Schott Jena
Matchday 6 Sondershausen Eintracht Sondershausen 1:0 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 6 E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 0:2 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
Matchday 6 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 1:2 ZFC Meuselwitz II Meuselwitz II
Matchday 6 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 1:0 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 6 Teistungen FC Wacker Teistungen 4:3 FSV Martinroda FSV Martinroda
Matchday 8 MTVE Celle MTV Eintracht Celle 5:0 TSV Winsen/Luhe TSV Winsen/Luhe
Matchday 8 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 2:0 Rotenburger SV Rotenburger SV
Matchday 8 TSV Gellersen TSV Gellersen 0:0 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 6 SV Kelbra SV Kelbra 0:1 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
Matchday 6 IMO Merseburg VfB IMO Merseburg 4:1 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
Matchday 6 SV Dessau 05 SV Dessau 05 2:1 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
Matchday 6 Haldensleber SC Haldensleber SC 2:1 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 9 SV Bavenstedt SV Bavenstedt 2:0 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 9 TuS Sulingen TuS Sulingen 2:2 SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
Matchday 9 SV BE Steimbke SV Brigitta-Elwerath Steimbke 1:3 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
Matchday 5 FC Grimma FC Grimma 3:0 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 5 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 4:0 VfB Empor Glauchau VfB E. Glauchau
Matchday 5 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 1:2 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 5 Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 0:1 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 5 K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 2:0 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 5 Radebeuler BC Radebeuler BC 08 3:1 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz
Matchday 13 TSV Neuried TSV Neuried 0:2 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 13 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 0:1 TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 13 TSV Kastl TSV Kastl 2:1 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 13 Simbach ASCK Simbach 0:2 ASV Dachau ASV Dachau
Matchday 10 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 1:0 TSV Klausdorf TSV Klausdorf
Matchday 10 Oldenburger SV Oldenburger SV 2:1 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 10 Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 4:1 TSG Concordia Schönkirchen C. Schönkirchen
Matchday 10 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 2:1 Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 10 Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld 5:0 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Matchday 10 TSV Wankendorf TSV Wankendorf 0:2 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
Matchday 10 TSV Travemünde TSV Travemünde 1:1 SV Eichede II SV Eichede II
Matchday 8 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 2:1 Frohnauer SC Frohnauer SC
Matchday 6 Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 1:1 Güstrower SC 09 Güstrower SC
Matchday 6 SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 1:0 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
Matchday 6 FSV Malchin FSV Malchin 0:3 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 6 TSV Stralsund TSV 1860 Stralsund 0:6 MSV Pampow MSV Pampow
Matchday 6 Rostocker FC Rostocker FC 1895 1:0 Grimmener SV Grimmener SV
Matchday 6 SV Pastow SV Pastow 1:2 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
Matchday 13 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 1:0 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
Matchday 13 FC Tegernheim FC Tegernheim 0:0 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
Matchday 13 1.FC Passau 1.FC Passau 3:3 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Matchday 13 SV Etzenricht SV Etzenricht 0:0 SV Donaustauf SV Donaustauf
Matchday 14 Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 0:1 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
Matchday 14 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 2:0 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 14 SpVgg Selbitz SpVgg Selbitz 0:2 SV Mitterteich SV Mitterteich
Matchday 14 TSV Sonnefeld TSV Sonnefeld 1:5 FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
Matchday 14 FC Coburg FC Coburg 0:2 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
Matchday 11 OSC Vellmar OSC Vellmar 2:0 TuSpo Grebenstein Grebenstein
Matchday 11 SSV Sand SSV Sand 0:0 TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 11 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 0:1 SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege
Matchday 8 SV Mesum SV Mesum 0:1 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 7 Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 0:0 SKV Rutesheim SKV Rutesheim
Matchday 7 FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt 0:0 FC Wangen 05 FC Wangen 05
Matchday 7 Sindelfingen VfL Sindelfingen 0:1 FV Olympia Laupheim Olymp. Laupheim
Matchday 7 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 0:1 Sportfreunde Dorfmerkingen Dorfmerkingen
Matchday 10 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 1:1 VfB Linz VfB Linz
Matchday 10 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 1:0 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 10 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 1:2 SV Morbach SV Morbach
Matchday 10 SpVgg Wirges SpVgg EGC Wirges 1:1 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 6 TuRa Bremen TuRa Bremen 3:1 TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 11 Halberg Brebach SC Halberg Brebach 1:1 SG Rehlingen-Fremersdorf SG Rehlingen
Matchday 11 FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 3:0 FV Eppelborn FV Eppelborn
Matchday 11 Auersmacher SV Auersmacher 2:0 SV Rohrbach (Saar) SV Rohrbach
Matchday 11 VfL Primstal VfL Primstal 4:1 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 9 FV Lauda FV Lauda 0:3 TuS Bilfingen TuS Bilfingen
Matchday 9 FC Kirrlach FC Olympia 1919 Kirrlach 4:0 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
Matchday 9 VfB Eppingen VfB Eppingen 4:2 SV 98 Schwetzingen SV Schwetzingen
Matchday 9 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 2:1 TSV Wieblingen TSV Wieblingen
Matchday 9 FV Heddesheim FV Fortuna Heddesheim 7:1 SG HD-Kirchheim SG Kirchheim
Matchday 12 Erlenbach SV Erlenbach 1:2 DJK Schwebenried Schwebenried
Matchday 12 Alem. Haibach Alemannia Haibach 1:0 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
Matchday 12 Viktoria Kahl Viktoria Kahl 3:0 TG Höchberg TG Höchberg
Matchday 11 TSV Bicken TSV Bicken 0:6 FV Breidenbach FV Breidenbach
Matchday 11 FC Waldbrunn FC Waldbrunn 1:3 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
Matchday 11 Langenaubach SSV Langenaubach 2:1 FC Dorndorf FC Dorndorf
Matchday 11 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 2:1 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
Matchday 8 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 4:1 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 8 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 1:1 FV Dudenhofen FV Dudenhofen
Matchday 9 Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 1:1 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
Third Round Bremer SV Bremer SV 6:0 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
Third Round Woltmershausen TS Woltmershausen 2:4 on pens Habenhauser FV Habenhauser FV
Third Round TSV Imsum TSV Imsum 1:3 SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
Third Round FC Oberneuland FC Oberneuland 10:0 BTS Neustadt BTS Neustadt
Third Round VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 2:3 SC Borgfeld SC Borgfeld
Matchday 27 Fluminense Fluminense Football Club 0:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 11 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 0:4 Club León FC León
Matchday 11 Atlas Atlas Guadalajara 2:0 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 31 Chicago Fire Chicago Fire FC 3:1 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 31 Sounders FC Seattle Sounders FC 4:0 Colorado Rapids Colorado
Matchday 12 Patriotas Boyacá Patriotas FC 0:3 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 12 Leones FC Leones FC 2:2 Junior FC Junior FC
Matchday 12 Deportes Tolima Deportes Tolima 1:1 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 28 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 2:1 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 28 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 5:2 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 28 Gamba Osaka Gamba Osaka 1:0 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 28 Vissel Kobe Vissel Kobe 0:5 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 28 FC Tokyo FC Tokyo 0:2 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 28 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 1:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 25 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 1:2 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 25 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 1:1 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Matchday 25 Kagoshima Utd. Kagoshima United 2:2 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 25 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 2:0 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 35 Mito HollyHock Mito HollyHock 1:2 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 35 Ehime FC Ehime FC 1:0 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 35 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 3:1 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 35 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 1:2 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 4 Ahli Al-Ahli Jeddah 2:0 Al-Batin Al-Batin
Matchday 22 Breidablik Breidablik Kópavogur 4:0 KA Akureyri KA Akureyri
Matchday 22 Stjarnan Stjarnan Gardabaer 0:1 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 22 Valur Valur Reykjavík 4:1 Keflavík ÍF Keflavík ÍF
Matchday 22 Víkingur Víkingur Reykjavík 2:3 KR Reykjavík KR Reykjavík
Matchday 22 Grindavík UMF Grindavík 2:5 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 22 Fylkir Fylkir Reykjavík 7:0 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Matchday 10 San Luis Atlético de San Luis 1:0 Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 10 Venados FC Venados FC Yucatán 1:2 CF Atlante Atlante
Matchday 10 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 2:1 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 8 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 1:0 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 8 NK Celik U19 NK Celik Zenica U19 1:1 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Matchday 6 FK Kukësi FK Kukësi 1:0 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 6 FC Kamza FC Kamza 0:1 KF Laçi KF Laçi
Matchday 6 KF Teuta KF Teuta 2:0 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 6 Flamurtari FC Flamurtari FC 4:0 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
Matchday 12 Celik Zenica NK Celik Zenica 3:1 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 12 FK Tuzla City FK Tuzla City 0:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 12 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 0:2 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 12 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 2:0 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 12 FK Sarajevo FK Sarajevo 2:1 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 13 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 3:2 Deportivo Anzoátegui SC Dep. Anzoátegui
Matchday 13 Carabobo FC Carabobo FC 0:0 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 23 FK Minsk FK Minsk 4:0 Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
Matchday 23 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 1:0 FK Gorodeya Gorodeya
Matchday 21 Riteriai FK Riteriai 1:2 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 8 Velez Mostar FK Velez Mostar 0:0 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
Matchday 8 NK Novi Travnik NK Novi Travnik 0:1 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
Matchday 8 Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 1:0 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
Matchday 8 NK Visoko NK Bosna Visoko 0:1 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 8 HNK Capljina HNK Capljina 0:0 FK Igman Konjic FK Igman
Matchday 8 J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 3:0 NK Vitez NK Vitez
Matchday 8 Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 4:0 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 8 Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 2:1 FK Sutjeska Foca Sutjeska Foca
Matchday 8 Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 2:0 FK Drina Zvornik Drina Zvornik
Matchday 8 Tekstilac FK Tekstilac Derventa 3:1 FK Sloboda Mrkonjic Grad Mrkonjic
Matchday 8 Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 3:2 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
Matchday 8 Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 1:1 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
Matchday 8 CR Belouizdad CR Belouizdad 0:1 MC Oran MC Oran
Matchday 8 MO Béjaïa MO Béjaïa 0:1 JS Saoura JS Saoura
Matchday 8 Paradou AC Paradou AC 1:3 USM Alger USM Alger
Matchday 8 USM Bel Abbès USM Bel Abbès 0:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 4 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 1:0 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
Matchday 31 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 2:2 Ulsan Hyundai Ulsan
Matchday 31 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 3:2 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 31 Jeju Utd. Jeju United FC 1:0 Jeonnam Dragons FC Jeonnam Dragons
Matchday 9 ND Ilirija ND Ilirija 1911 0:3 NK Bravo NK Bravo
Matchday 9 NK Rogaska NK Rogaska 1:1 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 9 NK Dob NK Roltek Dob 1:0 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 9 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 0:0 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 9 NK Krka NK Krka 3:1 NK Fuzinar NK Fuzinar
Matchday 9 NK Radomlje NK Radomlje 4:0 NK Ankaran Hrvatini NK Ankaran
Matchday 9 NK Dekani NK Dekani 0:1 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Final SuperSport Utd. SuperSport United 1:4 on pens Cape Town City FC Cape Town City
Matchday 30 FC Anyang FC Anyang 1:2 Busan IPark FC Busan IPark
Matchday 30 Ansan Greeners Ansan Greeners FC 1:1 Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen
Matchday 30 Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa FC 2:1 Suwon FC Suwon FC
Matchday 8 Arbroath Arbroath FC 3:1 Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 8 Brechin City Brechin City FC 1:1 Stranraer FC Stranraer
Matchday 8 Dumbarton FC Dumbarton FC 1:5 Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 8 East Fife East Fife FC 2:0 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
Matchday 8 Montrose Montrose FC 2:2 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 6 DOVO VV DOVO Veenendaal 4:2 Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 6 FC Lisse FC Lisse 3:1 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
Matchday 6 Odin '59 Odin '59 Heemskerk 2:1 VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 6 VVOG VVOG Harderwijk 4:1 Achilles '29 Achilles '29
Matchday 6 Hoek HSV Hoek 3:3 Quick Boys Quick Boys
Matchday 6 VV Eemdijk VV Eemdijk 0:9 DVS '33 Ermelo DVS '33
Matchday 6 ONS Sneek ONS Sneek 3:1 ASV De Dijk De Dijk
Matchday 6 Groningen U21 FC Groningen U21 0:1 ASWH Ambacht ASWH
Matchday 6 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 1:3 VV Noordwijk Noordwijk
Matchday 29 Paysandu Paysandu Sport Club 2:3 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Matchday 29 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 1:1 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 29 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 0:0 Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
Matchday 29 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 2:2 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 29 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 0:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 8 Aberystwyth Aberystwyth Town FC 0:1 Barry Town United FC Barry Town
Matchday 8 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 3:1 Carmarthen Town AFC Carmarthen
Matchday 6 Quick '20 KVV Quick '20 3:2 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 10 Birmingham Birmingham City 2:2 Ipswich Town Ipswich
Matchday 10 Blackburn Blackburn Rovers 2:2 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 10 Bolton Bolton Wanderers 1:0 Derby County Derby
Matchday 10 Brentford Brentford FC 2:2 Reading FC Reading
Matchday 10 Hull City Hull City 1:1 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 10 Millwall Millwall FC 2:3 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 10
Norwich Norwich City 1:0 Wigan Athletic Wigan
Matchday 10 Preston NE Preston North End 2:3 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 10
Swansea Swansea City 3:0 Queens Park Rangers QPR
Matchday 10 Rotherham Rotherham United 2:2 Stoke City Stoke City
Matchday 9 A. Lustenau SC Austria Lustenau 2:3 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 8 Albion Rovers Albion Rovers FC 3:0 Stirling Albion FC Stirling
Matchday 8 Annan Athletic Annan Athletic FC 1:3 Peterhead FC Peterhead FC
Matchday 8 Berwick Rangers Berwick Rangers FC 2:3 Clyde FC Clyde FC
Matchday 8 Edinburgh City Edinburgh City FC 1:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Matchday 8 Elgin City Elgin City FC 2:1 Queen's Park FC Queen's Park
First Round Civil Service Civil Service Strollers FC 2:1 Forres Mechanics FC Forres
First Round Kelty Hearts Kelty Hearts FC 3:1 Dalbeattie Star FC Dalbeattie Star
Matchday 31 FC Flora U21 FC Flora Tallinn U21 0:1 Keila JK Keila JK
Matchday 31 JK Welco Tartu JK Welco 0:1 Maardu Linnameeskond FC Maardu
Matchday 5 Rafaela Atlético de Rafaela 0:1 Nueva Chicago Nueva Chicago
Second Round Gondomar Gondomar SC 1:2 CD Cova Piedade Cova Piedade
Second Round Leça Leça FC 0:3 Leixões SC Leixões
Matchday 30 Paide Paide Linnameeskond 1:4 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 30 Kalju Nömme Nomme Kalju FC 4:0 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Matchday 30 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 5:0 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
Matchday 32 Chonburi FC Chonburi FC 3:1 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Matchday 32 Buriram Utd. Buriram United 3:0 Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 32 Bangkok Utd. True Bangkok United 6:2 Air Force Central FC Air Force
Matchday 32 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 2:0 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 32 Navy FC Navy FC 0:5 Port FC Port FC
Matchday 27 Balestier FC Balestier Khalsa FC 0:0 Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 27 Hougang Utd. Hougang United FC 1:1 Geylang International FC Geylang
Matchday 27 Warriors FC Warriors FC 1:2 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Matchday 27 Tampines Rovers Tampines Rovers FC 1:1 Home United FC Home Utd.
Matchday 10 Coventry Coventry City 1:1 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 10 Peterborough Peterborough United 2:2 Blackpool FC Blackpool
Matchday 10 Bradford Bradford City 0:0 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 10 Fleetwood Fleetwood Town 1:3 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 10 Shrewsbury Shrewsbury Town 2:2 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 10 Rochdale Rochdale AFC 1:3 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 10 Plymouth Plymouth Argyle 2:3 Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 10 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 2:1 Oxford United Oxford United
Matchday 10 Luton Luton Town 2:2 Charlton Athletic Charlton
Matchday 10 Burton Albion Burton Albion 0:0 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 10 Wycombe Wycombe Wanderers 2:3 Southend United Southend United
Matchday 10 Walsall Walsall FC 0:1 Accrington Stanley Accrington
Matchday 10 Colchester Utd. Colchester United 1:2 Bury FC Bury
Matchday 10 Carlisle United Carlisle United 0:1 Stevenage FC Stevenage
Matchday 10 Cheltenham Cheltenham Town 0:2 Lincoln City Lincoln City
Matchday 10 Notts County Notts County 2:1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 10 Newport County Newport County 4:2 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 10 Grimsby Town Grimsby Town 1:2 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 10 Port Vale Port Vale FC 1:1 Exeter City Exeter City
Matchday 10 Macclesfield Macclesfield Town 1:1 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 10 Crawley Town Crawley Town 3:1 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 10 Mansfield Town Mansfield Town 4:0 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 10 Swindon Town Swindon Town 0:0 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 10 MK Dons Milton Keynes Dons 1:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 14 Fylde AFC Fylde 3:0 Braintree Town Braintree
Matchday 14 Boreham Wood Boreham Wood FC 2:4 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 14 Bromley Bromley FC 2:2 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 14 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 1:3 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 14 Dover Athletic Dover Athletic 0:2 Barrow AFC Barrow
Matchday 14 Gateshead FC Gateshead FC 0:1 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 14 Hartlepool Utd. Hartlepool United 1:1 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 14 Havant & Water. Havant & Waterlooville FC 0:1 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 14 Leyton Orient Leyton Orient 0:1 Sutton United Sutton Utd
Matchday 14 Maidenhead Utd. Maidenhead United 0:3 Salford City Salford
Matchday 14 Maidstone Maidstone United 1:1 Chesterfield FC Chesterfield FC