For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:40:26 PM
Matchday 2 Hobro Reserves Hobro IK Reserves 0:4 Aalborg BK Reserves AaB Reserves
Matchday 8
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 1:2 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 10
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:1 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 7 Bournemouth AFC Bournemouth 2:1 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 7 Celta de Vigo Celta de Vigo 1:1 Getafe CF Getafe
Matchday 7 Sampdoria UC Sampdoria 2:1 SPAL SPAL
Matchday 9 Rubin Kazan Rubin Kazan 2:1 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 10 Chiajna Concordia Chiajna 1:1 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 10 CFR Cluj CFR Cluj 0:0 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 7 Ankaragücü U21 MKE Ankaragücü U21 1:0 Antalyaspor U21 Antalyaspor U21
Matchday 7 Basaksehir U21 Istanbul Basaksehir FK U21 2:0 Yeni Malatyaspor U21 Y. Malatya U21
Matchday 7 Ankaragücü MKE Ankaragücü 0:1 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 7 Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 1:1 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 4 FC Twente U21 FC Twente Enschede U21 2:1 NEC Nijmegen U21 NEC U21
Matchday 4 Heerenveen U21 SC Heerenveen U21 2:1 PEC Zwolle U21 PEC Zwolle U21
Matchday 4 Heracles U21 Heracles Almelo U21 3:2 SC Cambuur-Leeuwarden U21 SC Cambuur U21
Matchday 4 Achilles U21 Achilles '29 U21 0:5 Go Ahead Eagles Deventer U21 Go Ahead U21
Matchday 4 Emmen U21 FC Emmen U21 2:2 De Graafschap Doetinchem U21 De Graafs. U21
Matchday 5 NAC Breda U21 NAC Breda U21 3:0 Excelsior Rotterdam U21 Excelsior U21
Matchday 5 FC Eindh. U21 FC Eindhoven U21 0:4 Roda JC Kerkrade U21 Roda JC U21
Matchday 5 Sittard U21 Fortuna Sittard U21 3:0 ADO Den Haag U21 ADO U21
Matchday 5 Dordrecht U21 FC Dordrecht U21 2:2 Feyenoord U21 Feyenoord U21
Matchday 5 RKC U21 RKC Waalwijk U21 3:0 Helmond Sport U21 Helmond U21
Matchday 6 Desportivo Aves Desportivo Aves 3:0 Portimonense SC Portimonense
Matchday 5 PAS Lamia PAS Lamia 1964 0:0 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 11 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 4:1 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 24 Tromsø Tromsø IL 2:1 SK Brann SK Brann
Matchday 24 Hammarby Hammarby IF 3:0 IFK Göteborg IFK Göteborg
Matchday 24 Elfsborg IF Elfsborg 0:3 BK Häcken Häcken
Matchday 24 Örebro SK Örebro SK 4:0 Trelleborgs FF Trelleborg
Matchday 9 NK Rudes NK Rudes 0:3 NK Istra 1961 NK Istra
Matchday 10 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 0:4 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 9 Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 1:0 Strumska Slava Strumska Slava
Matchday 9 Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 2:2 OFK Pomorie Pomorie
Matchday 10 Slavia Sofia Slavia Sofia 0:1 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 11 ND Gorica ND Gorica 1:1 NK Celje NK Celje
Matchday 11 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 2:0 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 7 CS Fola Esch CS Fola Esch 2:1 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 27 Ceará SC Ceará Sporting Club 3:1 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 11 América CF América 1:1 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 12 CD América CD América de Cali 0:0 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 12 Atl. Nacional Atlético Nacional 3:2 Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
Matchday 12 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 1:1 Once Caldas Once Caldas
Matchday 10 Tampico Madero Tampico Madero 0:2 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
Matchday 13 Monagas SC Monagas SC 2:1 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
Matchday 13 Táchira Deportivo Táchira 2:3 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 23 Neman Grodno Neman Grodno 2:0 FK Gomel Gomel
Matchday 4 CR Al Hoceima CR Al Hoceima 0:1 Renaissance de Berkane RS Berkane
Matchday 4 Mouloudia Mouloudia d'Oujda 0:0 Olympique Safi OC Safi
Matchday 9 Enppi Enppi Club 0:0 Harras El Hodoud Harras Hodoud
Matchday 27 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 1:2 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 27 Saburtalo FC Saburtalo 1:1 FC Samtredia FC Samtredia
Matchday 4 Feralpisalò Feralpisalò 0:3 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
Matchday 24 Española Unión Española 2:1 CDP Curicó Unido Curicó
Matchday 9 Troyes ES Troyes AC 1:0 AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 14 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 4:2 FK Khimki Khimki
Matchday 14 Tambov FK Tambov 3:1 Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 7 Utrecht U21 FC Utrecht U21 0:0 MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 7 Giresunspor Giresunspor 0:1 Adanaspor Adanaspor
Matchday 7 Gaziantep FK Gaziantep FK 2:3 Osmanlispor FK Osmanlispor
Matchday 11 Volyn Lutsk Volyn Lutsk 1:0 PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk Prykarpattia
Matchday 22 Nardo FK Nardo FK 1:1 Valerenga Oslo II Valerenga II
Matchday 22 Vard Vard Haugesund 2:2 Bryne FK Bryne FK
Matchday 22 Asker Asker Fotball 4:2 Stabaek IF II Stabaek IF II
Matchday 25 Värnamo IFK Värnamo 0:0 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
Matchday 9 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 4:0 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
Matchday 24 FC KTP FC KTP 0:0 FC Haka FC Haka
Matchday 7 Derby U23 Derby County U23 1:0 Brighton & Hove Albion U23 Brighton U23
Matchday 7 Everton U23 Everton FC U23 2:1 West Ham United U23 West Ham U23
Matchday 7 Leicester U23 Leicester City U23 1:2 Arsenal FC U23 Arsenal U23
Matchday 7 Newcastle U23 Newcastle United U23 5:2 Fulham FC U23 Fulham U23
Matchday 7 Sunderland U23 Sunderland AFC U23 0:1 Aston Villa U23 Aston Villa U23
Matchday 7 West Brom U23 West Bromwich Albion U23 3:2 Stoke City U23 Stoke U23
Matchday 5 Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 3:0 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
Matchday 5 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 0:0 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Matchday 5 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 0:0 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
Matchday 12 Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 4:2 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
Matchday 5 Karsiyaka Karsiyaka 1:3 Esenler Erokspor Erokspor
Matchday 5 Cankaya FK Cankaya FK 0:0 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Matchday 5 Kocaelispor Kocaelispor 1:2 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 11 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 2:0 Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
Matchday 4 Bandar Abbas Shahrdari Bandar Abbas 3:0 Kheybar Khorramabad FC Kheybar FC
Matchday 4 Sh. Babolsar Shohada Babolsar 2:0 Persepolis Genaveh FC Persepolis Gen
Matchday 4 Mes Shahr Babak Mes Shahr Babak FC 1:1 Shahrdari Fuman Shahrdari Fuman
Matchday 4 Niroye Zamini Niroye Zamini FC 1:0 Naft Omidiyeh FC Naft Omidiyeh
Matchday 4 Be'sat K Be'sat Kermanshah 1:3 Arman Gohar Sirjan Arman Gohar
Matchday 4 Iranjavan FC Iranjavan FC 1:1 Sardar Bukan FC Sardar Bukan
Matchday 7 Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 3:1 Club Atlético Colón CA Colón
Matchday 13 Herediano CS Herediano 2:1 Guadalupe FC Guadalupe FC
Matchday 4 St Joseph's FC St Joseph's FC 0:5 Lincoln Red Imps FC Lincoln FC
Matchday 9 FC Sevan FC Sevan 7:0 Gandzasar Kapan II Gandzasar II
Matchday 9 Erebuni Erewan Erebuni Erewan 1:2 Banants Erewan III Banants III
Matchday 9 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 1:0 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 3 Udinese U19 Udinese Primavera 0:5 Atalanta Primavera Atalanta U19
Quarter-Finals Indonesia U16 Indonesia U16 2:3 Australia U16 Australia U16
Quarter-Finals South Korea U16 South Korea U16 1:0 India U16 India U16
Matchday 1 NorthEast Utd. NorthEast United FC 2:2 FC Goa FC Goa