For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:21:33 PM
Group Stage Paris SG Paris Saint-Germain 6:1 Red Star Belgrade Red Star
Group Stage Loko Moscow Lokomotiv Moscow 0:1 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Group Stage
Atlético Madrid Atlético Madrid 3:1 Club Brugge KV Club Brugge
Group Stage
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 3:0 AS Monaco Monaco
Group Stage
Spurs Tottenham Hotspur 2:4 FC Barcelona FC Barcelona
Group Stage
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 1:2 Inter Milan Inter
Group Stage
SSC Napoli SSC Napoli 1:0 Liverpool FC Liverpool
Group Stage FC Porto FC Porto 1:0 Galatasaray SK Galatasaray
Group Stage PSV Eindhoven PSV Eindhoven UEFA U19 2:1 Inter Mailand UEFA U19 Inter
Group Stage SSC Napoli SSC Napoli UEFA U19 1:1 Liverpool FC UEFA U19 Liverpool
Group Stage Atlético Madrid Atlético Madrid UEFA U19 1:2 Club Brugge UEFA U19 Club Brugge
First Round FK Minsk FK Minsk UEFA U19 1:0 Illés Akadémia UEFA U19 Illés Akad.
Group Stage Paris Paris Saint-Germain UEFA U19 2:1 Red Star Belgrade UEFA U19 Red Star
Group Stage Loko Moscow Lokomotiv Moscow UEFA U19 0:0 FC Schalke 04 UEFA U19 Schalke 04
First Round Chelsea Chelsea FC UEFA U19 10:1 Molde FK UEFA U19 Molde FK
Group Stage FC Porto FC Porto UEFA U19 2:2 Galatasaray SK UEFA U19 Galatasaray
First Round FK Gabala FK Gabala UEFA U19 1:1 Sheriff Tiraspol UEFA U19 Sheriff
First Round Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv UEFA U19 1:0 Septemvri Sofia UEFA U19 Sept. Sofia
First Round FC Basel FC Basel UEFA U19 2:2 Hamilton Academical FC UEFA U19 Hamilton
Group Stage Bor. Dortmund Borussia Dortmund UEFA U19 0:2 AS Monaco UEFA U19 AS Monaco
Group Stage Tottenham Tottenham Hotspur UEFA U19 1:1 FC Barcelona UEFA U19 FC Barcelona
First Round Anzhi UEFA U19 Anzhi Makhachkala UEFA U19 3:2 Maccabi Tel Aviv UEFA U19 M. Tel Aviv
First Round Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc UEFA U19 4:1 NK Maribor UEFA U19 NK Maribor
First Round KR Reykjavík KR Reykjavík UEFA U19 1:2 IF Elfsborg UEFA U19 IF Elfsborg
First Round RSC Anderlecht RSC Anderlecht UEFA U19 0:0 FC Admira Wacker Mödling UEFA U19 Admira Wacker
First Round AEL Limassol AEL Limassol UEFA U19 1:2 PAOK Thessaloniki UEFA U19 PAOK
First Round Altinordu Altinordu FK UEFA U19 1:1 HJK Helsinki UEFA U19 HJK Helsinki
First Round FC Midtjylland FC Midtjylland UEFA U19 2:1 Bohemian Football Club Dublin UEFA U19 Bohemians
First Round Hertha BSC Hertha BSC UEFA U19 2:0 Lech Poznan UEFA U19 Lech Poznan
First Round MSK Zilina MSK Zilina UEFA U19 1:5 HSC Montpellier UEFA U19 Montpellier
Quarter-Finals River Plate Club Atlético River Plate 3:1 Club Atlético Independiente Independiente
Quarter-Finals Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 4:0 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 7 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 4:1 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 7 FSV Martinroda FSV Martinroda 5:1 ZFC Meuselwitz II Meuselwitz II
Matchday 7 Schott Jena SV Schott Jena 2:0 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 7 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 2:0 VfL Meiningen VfL Meiningen
Matchday 7 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 2:1 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 7 Teistungen FC Wacker Teistungen 4:1 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
Matchday 7 Thüringen Weida FC Thüringen Weida 6:1 Eintracht Sondershausen Sondershausen
Matchday 7 SGG Schweina SG Glücksbrunn Schweina 0:2 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 9 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 1:1 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 9 Frohnauer SC Frohnauer SC 2:3 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 9 Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin 6:0 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 9 SCC Berlin SC Charlottenburg 1:2 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 9 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 1:2 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
Matchday 9 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 4:2 BFC Preussen BFC Preussen
Matchday 9 Berolina S. FSV Berolina Stralau 0:1 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 9 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 3:3 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 9 E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 4:0 Berliner SC Berliner SC
Matchday 7 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 3:3 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 7 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 1:0 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
Matchday 7 SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 0:1 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
Matchday 7 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 1:0 Union 1861 Schönebeck U. Schönebeck
Matchday 7 IMO Merseburg VfB IMO Merseburg 3:3 SV Dessau 05 SV Dessau 05
Matchday 7 FSV Barleben FSV Barleben 1911 1:2 Haldensleber SC Haldensleber SC
Matchday 7 Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 1:5 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
Matchday 7 Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 3:1 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 10 TSV Lamme TSV Germania Lamme 0:3 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
Matchday 8 SC Hainberg SC Hainberg 1:1 TSV Hillerse TSV Hillerse
Matchday 10 SC Gitter SC Gitter 0:0 Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
Matchday 10 SCW Göttingen SCW Göttingen 6:0 Fortuna Lebenstedt F. Lebenstedt
Matchday 10 FT Braunschweig FT Braunschweig 2:2 Goslarer SC Goslarer SC
Matchday 10 Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 1:0 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV
Matchday 10 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 2:1 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
Round of 16 1.Göppinger SV 1.Göppinger Sportverein 1:3 SGV Freiberg SGV Freiberg
Round of 16 TV Oeffingen TV Oeffingen 2:5 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Round of 16 TSG Balingen II TSG Balingen II 6:4 on pens SKV Rutesheim SKV Rutesheim
Round of 16 Friedrichshafen VfB Friedrichshafen 1:3 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Round of 16 TSV Essingen TSV Essingen 3:2 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Round of 16 FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt 3:0 TSG Balingen TSG Balingen
Round of 16 TSG Backnang TSG Backnang 2:0 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 7 E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 1:4 SV Pastow SV Pastow
Matchday 7 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 1:1 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
Matchday 7 TSV Stralsund TSV 1860 Stralsund 1:1 FSV Malchin FSV Malchin
Matchday 7 FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 8:0 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 7 SV 90 Görmin SV 90 Görmin 0:0 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Matchday 11 TuS Oberwinter TuS Oberwinter 1:3 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Matchday 11 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 1:3 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 11 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 0:2 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 11 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 1:3 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
Matchday 11 VfB Linz VfB Linz 2:2 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 11 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 2:1 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 11 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 2:0 SpVgg EGC Wirges SpVgg Wirges
Matchday 12 Grebenstein TuSpo Grebenstein 6:1 SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07
Matchday 12 SC Willingen SC Willingen 2:1 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
Matchday 12 Eintr. Baunatal Eintracht Baunatal 0:6 SSV Sand SSV Sand
Matchday 12 Sandershausen TSG Sandershausen 4:1 FSV Dörnberg FSV Dörnberg
Matchday 12 Schwalmstadt 1.FC Schwalmstadt 0:3 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
Matchday 12 SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege 2:1 SV Steinbach SV Steinbach
Matchday 12 SG Johannesberg SG Johannesberg 3:1 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 12 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 1:1 OSC Vellmar OSC Vellmar
Matchday 9 TV Dinklage TV Dinklage 1:1 GW Mühlen GW Mühlen
Matchday 10 TSV Pattensen TSV Pattensen 0:2 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 10 SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 5:1 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 10 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 0:4 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 10 MTV Almstedt MTV Almstedt 5:1 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 10 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 2:2 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 10 Iraklis Hellas SV Iraklis Hellas Hannover 4:4 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
Matchday 6 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 2:2 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
Matchday 6 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 3:2 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 6 Markranstädt SSV Markranstädt 0:2 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
Matchday 6 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 1:1 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Matchday 6 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 0:2 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 6 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 0:3 FC Grimma FC Grimma
Matchday 6 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 4:00 PM SV Olbernhau SV Olbernhau
Matchday 6 SG Taucha 99 SG Taucha 99 2:2 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
Matchday 12 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 3:1 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
Matchday 12 FC Dorndorf FC Dorndorf 2:7 FSV Fernwald FSV Fernwald
Matchday 12 SV Zeilsheim SV Zeilsheim 5:0 VfB Marburg VfB Marburg
Matchday 12 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 2:0 TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf
Matchday 12 SG Kinzenbach SG Kinzenbach 2:0 DJK Flörsheim DJK Flörsheim
Matchday 12 SF/BG Marburg SF/BG Marburg 1:1 FC Gießen II FC Gießen II
Matchday 12 SV Bauerbach SV Bauerbach 6:2 TSV Bicken TSV Bicken
Matchday 8 GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 2:1 TSG Concordia Schönkirchen C. Schönkirchen
Matchday 4 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 2:2 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 12 FV Eppelborn FV Eppelborn 0:1 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 12 FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl 1:1 VfL Primstal VfL Primstal
Matchday 12 FC Homburg II FC 08 Homburg II 0:1 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 12 SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 2:0 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 12 SF Köllerbach SF Köllerbach 2:0 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 12 Elversberg II SV 07 Elversberg II 4:0 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 12 SG Rehlingen SG Rehlingen-Fremersdorf 0:5 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Matchday 12 Quierschied SpVgg Quierschied 1:2 SV Mettlach SV Mettlach
Matchday 10 SV Grohn SV Grohn 2:7 TS Woltmershausen Woltmershausen
Matchday 6 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 0:0 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Matchday 6 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 4:0 FSV Bernau FSV Bernau
Matchday 6 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 0:5 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
Matchday 6 E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 0:4 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 6 Victoria Seelow SV Victoria Seelow 5:1 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
Matchday 6 BSC Preußen 07 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow 1:2 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
Matchday 6 U. Klosterfelde Union Klosterfelde 3:0 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
Matchday 6 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 5:3 Grün-Weiß Brieselang GW Brieselang
Matchday 12 Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 1:2 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 12 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 2:2 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Matchday 12 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 2:1 TSV Vatanspor Bad Homburg Vatanspor BH
Matchday 12 Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 0:1 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 12 RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf 1:2 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
Matchday 12 FC Hanau 93 FC Hanau 93 6:2 SV FC Sandzak Frankfurt FC Sandzak
Matchday 12 RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 2:0 Usinger TSG Usinger TSG
Matchday 12 SV Altwiedermus SV Altwiedermus 1:3 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
Matchday 14 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 1:1 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 14 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 3:0 SV Hutthurm SV Hutthurm
Matchday 14 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 2:2 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Matchday 14 ASV Cham ASV Cham 1:0 SV Etzenricht SV Etzenricht
Matchday 14 SV Donaustauf SV Donaustauf 1:0 VfB Bach VfB Bach
Matchday 14 SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg 2:2 1.FC Passau 1.FC Passau
Matchday 14 Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 0:0 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 14 Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 1:0 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
Matchday 14 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 3:1 FC Tegernheim FC Tegernheim
Fourth Round HEBC Hamburg HEBC Hamburg 0:3 Concordia Hamburg Concordia
Fourth Round Wedeler TSV Wedeler TSV 5:2 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Fourth Round Buxtehude BSV Buxtehude 0:1 TSV Sasel TSV Sasel
Fourth Round Vikt. Harburg Viktoria Harburg 0:2 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Fourth Round SC Alstertal/L. SC Alstertal/Langenhorn 0:4 SC Victoria Hamburg SC Victoria
Fourth Round Raspo Uetersen Rasensport Uetersen 2:1 Rahlstedter SC Rahlstedt
Fourth Round Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 3:2 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Fourth Round Altengamme SV Altengamme 5:3 Bramfelder SV Bramfelder SV
Fourth Round TuRa Harksheide TuRa Harksheide 0:5 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Fourth Round Barsbüttel Barsbütteler SV 2:4 on pens Klub Kosova Klub Kosova
Fourth Round FC Elmshorn FC Elmshorn 0:7 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
Fourth Round HFC Falke HFC Falke 6:7 VfL Lohbrügge Lohbrügge
Fourth Round Dersimspor Dersimspor Hamburg 7:5 Eintracht Lokstedt Eintr. Lokstedt
Round of 16 FC Kaunitz FC Kaunitz 1:2 SC Verl SC Verl
Round of 16 Lüner SV Lüner SV 2:1 Hammer SpVg Hammer SpVg
Quarter-Finals Wolfenbüttel MTV Wolfenbüttel 0:3 FC Eintracht Northeim Eintr. Northeim
Quarter-Finals 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 2:1 VfV Borussia 06 Hildesheim VfV Hildesheim
Quarter-Finals TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück 4:2 on pens Heeslinger SC Heeslinger SC
Quarter-Finals SV Atlas SV Atlas Delmenhorst 4:0 FC Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthl.
Quarter-Finals SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 5:4 on pens Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Quarter-Finals BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 0:5 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Quarter-Finals TSV Havelse TSV Havelse 5:4 on pens 1.FC Germania Egestorf/Langreder G. Egestorf/L.
Quarter-Finals CD Cruz Azul CD Cruz Azul 2:0 FC Juárez FC Juárez
Round of 16 Monterrey CF Monterrey 4:2 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Matchday 7 FC Luftëtari FC Luftëtari 1:0 FC Kamza FC Kamza
Matchday 7 KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 2:3 KF Tirana KF Tirana
Matchday 7 KF Laçi KF Laçi 1:0 Flamurtari FC Flamurtari FC
Matchday 7 FK Partizani FK Partizani 3:0 KF Teuta KF Teuta
Matchday 11 Celik U17 NK Celik Zenica U17 6:0 NK GOSK Gabela U17 GOSK U17
Matchday 12 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 0:1 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Round of 16 Slavia Slavia Mozyr 3:4 on pens Belshina Bobruisk Belshina
Matchday 10 Pyramids FC Pyramids FC 3:3 Petrojet Petrojet
Matchday 9 Gaish Tala'ea El Gaish 1:2 Wadi Degla FC Wadi Degla
First Round Wisla Sand. Wisla Sandomierz 3:2 Korona Kielce Korona Kielce
First Round Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek 0:4 Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 19 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 2:0 FC Dila Gori FC Dila
Third Round Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 1:0 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Quarter-Finals Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 5:3 on pens Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
Quarter-Finals Mokpo City Mokpo City FC 1:2 Daegu FC Daegu FC
Quarter-Finals Ulsan Ulsan Hyundai 2:0 Gimhae City FC Gimhae City
Quarter-Finals WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 0:3 FC Telavi FC Telavi
Quarter-Finals Guria Guria Lanchkhuti 0:5 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Quarter-Finals Meta Meta Batumi 0:1 FC Gagra FC Gagra
Matchday 30 Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) 1:0 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 30 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 0:0 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 30 Goiás EC Goiás Esporte Clube 0:0 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 30 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 1:0 Paysandu Sport Club Paysandu
Matchday 11 Blackburn Blackburn Rovers 0:2 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 11 Derby Derby County 1:1 Norwich City Norwich
Matchday 11 Nottm Forest Nottingham Forest 2:2 Millwall FC Millwall
Matchday 11 Rotherham Rotherham United 0:0 Bristol City Bristol City
Matchday 11 Sheff Wed Sheffield Wednesday 2:2 West Bromwich Albion West Brom
last 16 Millonarios Millonarios FC 3:5 on pens Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Semi-Finals Home Utd. Home United FC 0:1 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Semi-Finals Balestier FC Balestier Khalsa FC 2:2 Brunei DPMM FC DPMM FC
Semi-Finals Kashima Antlers Kashima Antlers 3:2 Suwon Samsung Bluewings FC Suwon Bluewings
Semi-Finals FK Altyn Asyr FK Altyn Asyr 1:1 April 25 Sports Club April 25 SC
Third Round Middelfart Middelfart Boldklub 0:3 AC Horsens AC Horsens
Third Round Thisted FC Thisted FC 0:2 Odense Boldklub Odense BK
Group Stage Th. Kamariou Thyella Kamariou 0:3 Iraklis Thessaloniki Iraklis
group stage Panionios Panionios Athens 2:0 AE Larisa AE Larisa
Matchday 31 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 0:4 FC Flora Tallinn FC Flora
Matchday 31 JK Trans Narva JK Trans Narva 3:2 Kalev Tallinn Kalev
Matchday 31 FCI Levadia FCI Levadia 0:0 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 33 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 0:1 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 33 BG Pathum Utd. BG Pathum United 1:1 Ubon United Ubon Utd.
Matchday 33 Chainat FC Chainat Hornbill FC 0:0 True Bangkok United Bangkok Utd.
Matchday 33 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 1:1 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 33 Air Force Air Force Central FC 2:4 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 33 Navy FC Navy FC 4:2 Police Tero FC Police Tero FC
Matchday 33 Port FC Port FC 5:0 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 33 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 0:0 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 33 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 5:5 Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 12 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 0:0 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
Matchday 19 Sibir 2 Sibir 2 Novosibirsk 0:3 FK Chita Chita
Matchday 1 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 0:1 Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 3 Metallurg Bk. Metallurg Bekabad 0:3 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
Matchday 3 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 2:0 Navbahor Namangan Navbahor
Matchday 3 Kokand 1912 FK Kokand 1912 1:2 FK AGMK Olmaliq AGMG Olmaliq
Quarter-Finals 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim 0:1 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Quarter-Finals VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 6:2 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
Matchday 11 Vác Vác FC 0:1 Vasas FC Vasas FC
Matchday 11 Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 2:0 Aqvital FC Csákvár Csákvár
Matchday 11 Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 4:0 Budaörsi SC Budaörs
Matchday 11 Soroksár Soroksár SC 1:4 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Matchday 11 Dorog Dorogi FC 1:1 Monor SE Monor SE
Matchday 11 Balmazújváros Balmazújváros FC 1:1 BFC Siófok BFC Siófok
Matchday 11 Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 2:2 ETO FC Győr ETO FC Győr
Matchday 11 Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 6:3 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Matchday 11 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 2:0 Ceglédi VSE Cegléd
Matchday 11 Budafoki MTE Budafoki MTE 3:2 Mosonmagyaróvári TE 1904 Mosonmagyaróvár
Matchday 11 Hertha BSC II Hertha BSC II 2:0 VfB Auerbach VfB Auerbach
Matchday 11 Altglienicke VSG Altglienicke 0:1 Budissa Bautzen Budissa Bautzen
Matchday 11 Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 0:4 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 11 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 1:1 Berliner AK 07 Berliner AK
Matchday 11 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 1:2 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
Matchday 11 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 4:1 BFC Dynamo BFC Dynamo
Matchday 11 FCO Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf 2:2 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
Matchday 11 W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 1:0 Germania Halberstadt G. Halberstadt
Matchday 14 Hannover 96 II Hannover 96 II 1:1 Holstein Kiel II Holst. Kiel II
Matchday 7 Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 4:2 Boldklubben Marienlyst BK Marienlyst
Matchday 7 FC Echallens FC Echallens Région 1:4 Meyrin FC Meyrin FC
Matchday 7 Red Star ZH FC Red Star Zürich 4:1 FC Winterthur U21 Winterthur U21
Matchday 12 SG Barockstadt SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 1:2 Türkgücü Friedberg Türk. Friedbg.
Matchday 12 Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 2:1 SC Viktoria 06 Griesheim Vikt. Griesheim
Matchday 12 SC Waldgirmes SC Waldgirmes 1:1 SV Rot-Weiß Hadamar RW Hadamar
Matchday 12 Hünfelder SV Hünfelder SV 0:0 FSC Lohfelden FSC Lohfelden
Matchday 12 FC Ederbergland FC Ederbergland 2:4 KSV Baunatal KSV Baunatal
Matchday 12 Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 5:3 VfB Ginsheim VfB Ginsheim
Matchday 12 Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 1:2 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
Matchday 12 FC Eddersheim FC Eddersheim 1:0 FC Gießen FC Gießen
Matchday 7 TuS Koblenz TuS Koblenz 1:1 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
Matchday 9 SC Paderborn II SC Paderborn 07 II 0:1 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
Matchday 8 Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 3:0 FC Anker Wismar Anker Wismar
Matchday 8 H. Rostock II FC Hansa Rostock II 3:1 1.FC Lok Stendal Lok Stendal
Matchday 8 Torgelower FC Torgelower FC Greif 1:2 FC Strausberg FC Strausberg
Matchday 8 CFC Hertha 06 CFC Hertha 06 0:3 Greifswalder FC Greifswalder FC
Matchday 8 Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 2:3 Malchower SV 90 Malchower SV
Matchday 8 H. Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf 0:1 Blau-Weiß 90 Berlin BW Berlin
Matchday 8 Brandenburg. SC Brandenburger SC Süd 4:4 SC Staaken 1919 SC Staaken
Matchday 8 Askan. Bernburg TV Askania Bernburg 1:2 VfL Hohenstein-Ernstthal VfL Hohenstein
Matchday 8 VfB Krieschow VfB 1921 Krieschow 2:3 VFC Plauen VFC Plauen
Matchday 8 Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 2:0 Ludwigsfelder FC Ludwigsfelde
Matchday 8 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 1:1 SV Blau-Weiß Zorbau SV BW Zorbau
Matchday 8 FC Eilenburg FC Eilenburg 2:2 FC Einheit Rudolstadt Ein. Rudolstadt
Matchday 8 Inter Leipzig FC International Leipzig 1:1 FSV Wacker Nordhausen II Nordhausen II
Matchday 8 FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde 5:1 FC Carl Zeiss Jena II CZ Jena II
Matchday 12 Schwachhausen TuS Schwachhausen 4:3 SC Borgfeld SC Borgfeld
Round of 16 Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 2:3 Kickers Offenbach K. Offenbach
Round of 16 FC 08 Villingen FC 08 Villingen 6:1 Offenburger FV Offenburger FV
Round of 16 SG Dettingen-D. SG Dettingen-Dingelsdorf 1:3 SV Oberachern SV Oberachern
Round of 16 SV Sinzheim 29 SV Sinzheim 29 0:5 1.FC Rielasingen-Arlen Rielasingen
Round of 16 FC Teningen FC Teningen 2:3 SV Linx SV Linx
Round of 16 SV Weil SV Weil 6:3 on pens SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach
Round of 16 FC Neuenburg FC Neuenburg 1:3 FV Herbolzheim FV Herbolzheim
Round of 16 FC Emmendingen FC Emmendingen 0:5 DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
Round of 16 Hegauer FV Hegauer FV 0:8 Bahlinger SC Bahlinger SC
Fourth Round TuS Altleiningen TuS Altleiningen 4:1 AET TuS Marienborn TuS Marienborn
Fourth Round SG Finkenbach SG Finkenbach/Mannweiler/Stahlberg 0:3 SV Morlautern SV Morlautern
Fourth Round Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 0:7 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 1 FSV Frankf. U19 FSV Frankfurt U19 0:3 Eintracht Frankfurt U19 Frankfurt U19
Round of 16 Magdeburg U19 1.FC Magdeburg U19 2:1 SV Werder Bremen U19 W. Bremen U19
Matchday 3 St. Pölten U18 AKA St. Pölten U18 2:3 AKA Austria Wien U18 AKA Austria U18
Matchday 10 Sarraz-Eclépens FC La Sarraz-Eclépens 1:2 FC Thierrens FC Thierrens
Matchday 2 FC Einsiedeln FC Einsiedeln 3:3 FC Dietikon FC Dietikon
Matchday 5 FC Kreuzlingen FC Kreuzlingen 4:0 FC Balzers FC Balzers
Matchday 3 St. Pölten U16 AKA St. Pölten U16 4:3 AKA Austria Wien U16 AKA Austria U16
Quarter-Finals Seligenporten SV Seligenporten 5:6 on pens SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
Matchday 1 FC Zürich U18 FC Zürich U18 0:0 Grasshopper Club Zürich U18 GC Zürich U18
Matchday 14 Santos FC Santos de Guápiles FC 0:1 CS Herediano Herediano
Matchday 14 Guadalupe FC Guadalupe FC 1:1 Municipal Grecia Grecia
Matchday 17 Valmiera Valmiera Glass ViA 2:1 Spartaks Jurmala Spartaks
Matchday 14 RFS FK RFS 0:1 FK Liepaja Liepaja
Round of 16 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 4:0 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Round of 16 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 2:4 on pens FK Sarajevo FK Sarajevo
Round of 16 Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 2:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Round of 16 Kikaci FK Mladost Kikaci 6:7 on pens OFK Sloga Gornje Crnjelovo OFK Sloga
Round of 16 Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 4:5 on pens FK Klis Buturović Polje FK Klis
Round of 16 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 5:4 on pens FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Round of 16 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 5:3 on pens FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Round of 16 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 5:6 on pens NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 8 Kek-U Kastriot KF KEK-u Kastriot 2:2 KF Ballkani KF Ballkani
Matchday 8 FC Drita FC Drita Gjilan 1:1 KF Trepca 89 KF Trepca 89
Matchday 8 KF Liria KF Liria Prizren 0:1 FC Prishtina FC Prishtina
Matchday 8 FC Llapi FC Llapi 0:1 KF Feronikeli Drenas KF Feronikeli
Matchday 4 Gibr. Phoenix Gibraltar Phoenix 1:0 Mons Calpe SC Mons Calpe
last 16 Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan 3:1 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
last 16 Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 5:0 FC Yerevan FC Yerevan
Matchday 1 Pyunik Erevan FC Pyunik Erewan 0:1 Gandzasar Kapan Gandzasar
Matchday 5 SönderjyskE U19 SönderjyskE U19 0:4 Aalborg BK U19 Aalborg BK U19
Third Round SV Sirzenich SV Sirzenich 0:3 SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
Matchday 15 Aystetten SV Cosmos Aystetten 0:2 SC Olching SC Olching
First Round Altamura ASD Team Altamura 3:2 USD Bitonto Calcio Bitonto
Second Round Sorrento Sorrento 1945 3:1 Turris Calcio Turris Calcio
Second Round Cannara ASD Cannara 0:2 US Pianese Pianese
group stage Hungary U17 Hungary U17 3:0 Lithuania U17 Lithuania U17
group stage Serbia U17 Serbia U17 2:2 Romania U17 Romania U17
Group Stage Sweden U17 Sweden U17 4:6 Netherlands U17 Netherlands U17
Group Stage Montenegro U17 Montenegro U17 2:0 Liechtenstein U17 Liechtenst. U17
Matchday 7 Orlando Pirates Orlando Pirates 0:0 Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
Matchday 7 Chippa United Chippa United 1:0 Free State Stars FS Stars
Matchday 7 Black Leopards Black Leopards FC 1:0 Baroka FC Baroka FC
Matchday 7 Bloemfontein Bloemfontein Celtic 0:0 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Semi-Finals Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld 0:2 SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
Semi-Finals SV Todesfelde SV Todesfelde 0:3 VfB Lübeck VfB Lübeck
Laos Laos 1:3 Philippines Philippines
Matchday 1 Odisha Odisha FC 1:1 FC Pune City FC Pune City