For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:51:21 PM
Matchday 11 TuS Osdorf TuS Osdorf 3:3 Concordia Hamburg Concordia
Matchday 11 SC Victoria SC Victoria Hamburg 3:3 TSV Sasel TSV Sasel
Matchday 11 FC Süderelbe FC Süderelbe 2:4 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Matchday 7
Werder Bremen SV Werder Bremen 2:0 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 9
VfL Bochum VfL Bochum 1:0 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
Matchday 9
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:2 Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 11
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:0 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 8 Brighton Brighton & Hove Albion 1:0 West Ham United West Ham
Matchday 8 Athletic Athletic Bilbao 1:3 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 8 Torino Torino FC 3:2 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 9 Toulouse FC Toulouse 1:1 OGC Nice OGC Nice
Matchday 10 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 2:1 Dinamo Moscow II Dinamo M II
Matchday 10 Rostov II FK Rostov II 4:0 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 10 Arsenal Tula Arsenal Tula 1:1 FK Ufa Ufa
Matchday 11 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 1:2 FC Viitorul FC Viitorul
Quarter-Finals Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:1 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 8 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21 1:0 Göztepe U21 Göztepe U21
Matchday 8 Kasimpasa Kasimpasa 3:1 Göztepe Göztepe
Matchday 8 FC Utrecht FC Utrecht 2:1 NAC Breda NAC Breda
Matchday 7 Tondela CD Tondela 1:1 CD Nacional Nacional
Matchday 7 Santa Clara CD Santa Clara 1:0 GD Chaves Chaves
Matchday 7 Feirense CD Feirense 0:0 Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 10 Cercle Brugge Cercle Brugge 2:1 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 9 KV Mechelen KV Mechelen 3:0 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 11 FC Zlin FC FASTAV Zlin 0:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 12 SönderjyskE SönderjyskE 3:0 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 25 Östersund Östersunds FK 3:0 Dalkurd FF Dalkurd
Matchday 11 Partizan FK Partizan Belgrade 4:0 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 10 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 2:1 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 11 Miedz Legnica Miedz Legnica 2:2 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 11 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 2:2 Lech Poznan Lech Poznan
Matchday 11 Cherno More Cherno More Varna 4:2 FK Vereya Stara Zagora FK Vereya
Matchday 12 NK Krsko NK Krsko 0:0 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 15 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 2:0 SpVgg Selbitz SpVgg Selbitz
Matchday 11 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 3:0 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 15 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 1:0 SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg
Matchday 8 Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 0:0 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
Matchday 9 FV Dudenhofen FV Dudenhofen 3:1 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 14 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 3:1 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 13 TSV Bicken TSV Bicken 2:2 SSV Langenaubach Langenaubach
Matchday 13 FC Gießen II FC Gießen II 1:6 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
Matchday 8 TSV Bützow TSV Bützow 1:1 Güstrower SC 09 Güstrower SC
Matchday 8 FSV Malchin FSV Malchin 2:2 MSV Pampow MSV Pampow
Matchday 9 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 1:3 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 9 TuSG Ritterhude TuSG Ritterhude 1:3 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 9 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 2:2 GW Firrel GW Firrel
Matchday 9 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 2:1 Kickers Emden Kickers Emden
Matchday 29 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 2:1 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 21 RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 0:1 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
Matchday 5 Taawon Al-Taawon 1:1 Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 5 Ohod Al-Medina Ohod Al-Medina 0:1 Al-Batin Al-Batin
Matchday 5 Ahli Al-Ahli Jeddah 2:0 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 5 Al-Nassr Al-Nassr FC 5:1 Al-Hazm Al-Hazm
Semi-Finals Bentleigh Bentleigh Greens 0:2 Adelaide United Adelaide United
Matchday 5 Emirates Club Emirates Club 1:3 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Matchday 5 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 2:1 Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
Matchday 5 Fujairah SC Al-Fujairah SC 2:2 Al-Ain FC Al-Ain FC
Matchday 5 Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 1:1 Sharjah Cultural Sports Club Sharjah FC
Matchday 13 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 3:2 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 24 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 1:0 FK Minsk FK Minsk
Matchday 24 Gorodeya FK Gorodeya 1:1 Luch Minsk Luch
Matchday 27 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 2:0 FK Palanga FK Palanga
Matchday 10 El Dakhlia El Dakhlia SC 1:2 Nogoom FC Nogoom FC
Matchday 10 Entag El Harby Entag El Harby 2:2 Enppi Club Enppi
Matchday 9 NA Hussein Dey NA Hussein Dey 2:1 Paradou AC Paradou AC
Matchday 9 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet 1:2 MO Béjaïa MO Béjaïa
Matchday 9 CS Constantine CS Constantine 1:1 CR Belouizdad CR Belouizdad
Matchday 9 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 2:0 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Matchday 9 JS Kabylie JS Kabylie 1:1 Olympique de Médéa O Médéa
Matchday 9 JS Saoura JS Saoura 3:0 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 28 Kolkheti Poti FC Kolkheti-1913 Poti 0:1 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 25 Changwon City Changwon City FC 2:2 Gyeongju KHNP FC Gyeongju KHNP
Matchday 25 Gangneung City Gangneung City FC 2:1 Daejeon Korail FC Daejeon Korail
Matchday 9 Caernarfon Town Caernarfon Town 2:2 Bala Town FC Bala Town
Matchday 9 Cefn Druids Cefn Druids AFC 1:0 Aberystwyth Town FC Aberystwyth
Matchday 10 SKU Amstetten SKU Amstetten 2:3 SC Wiener Neustadt Wiener Neustadt
Matchday 10 SV Horn SV Horn 1:3 Floridsdorfer AC FAC
Matchday 10 FC Liefering FC Liefering 1:2 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 10
SV Ried SV Ried 1:0 FC Wacker Innsbruck II FC Wacker II
Matchday 10 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 1:5 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Matchday 10 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 3:1 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Matchday 10 Young Violets Young Violets Austria Wien 1:2 WSG Tirol WSG Tirol
last 16 Fluminense Fluminense Football Club 2:0 Deportivo Cuenca Dep. Cuenca
last 16 CA Colón Club Atlético Colón 1:1 Junior FC Junior FC
Matchday 6 CD Morón CD Morón 1:0 Argentino Agropecuario Agropecuario
Matchday 33 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 1:3 Waterford FC Waterford FC
Matchday 33 Dundalk FC Dundalk FC 1:1 St. Patricks Athletic St. Patricks
Matchday 33 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0:0 Cork City FC Cork City
Matchday 33 Limerick FC Limerick FC 0:1 Derry City Derry City
Matchday 10 Ards FC Ards FC 0:1 Institute FC Institute FC
Matchday 10 Crusaders Crusaders FC 3:2 Cliftonville FC Cliftonville
Matchday 7 Hellas Verona Hellas Verona 0:2 US Lecce Lecce
Matchday 10 G. Ajaccio GFC Ajaccio 0:2 US Orléans US Orléans
Matchday 10 LB Châteauroux LB Châteauroux 0:3 ES Troyes AC Troyes
Matchday 10 Grenoble Grenoble Foot 38 1:0 Clermont Foot Auvergne 63 Clermont Foot
Matchday 10 AC Le Havre AC Le Havre 2:3 AS Béziers AS Béziers
Matchday 10 FC Lorient FC Lorient 4:1 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
Matchday 10 FC Niort FC Chamois Niort 1:0 Paris FC Paris FC
Matchday 10 Red Star FC Red Star FC 2:0 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 10 Valenciennes FC Valenciennes FC 1:3 Stade Brest 29 Stade Brest 29
Matchday 10 JA Drancy Jeanne d'Arc de Drancy 1:0 US Avranches US Avranches
Matchday 10 Stade Lavallois Stade Lavallois 2:0 FC Chambly FC Chambly
Matchday 10 Sport-Club Lyon Sporting-Club de Lyon 1:1 Marignane Gignac FC Marignane G. FC
Matchday 10 Quevilly-Rouen US Quevilly-Rouen Métropole 2:0 Pau FC Pau FC
Matchday 10 SO Cholet SO Cholet 1:1 Entente SSG Entente SSG
Matchday 10 Rodez AF Rodez AF 1:1 FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
Matchday 10 Concarneau US Concarneau 0:0 Tours FC Tours FC
Matchday 12 Khimki 2 FK Khimki 2 0:0 Saturn Ramenskoe Saturn
Matchday 11 Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 2:0 SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
Matchday 11 V. Ponedelnik Viktor Ponedelnik Football Akademia 0:2 Spartak Vladikavkaz Spartak V.
Matchday 11 Spartak Nalchik Spartak Nalchik 2:3 Biolog Novokubansk Biolog
Matchday 11 Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 5:1 Dinamo Stavropol Stavropol
Matchday 11 Volgar Volgar Astrakhan 1:1 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 11 Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 1:0 Angusht Nazran Angusht Nazran
Matchday 11 Urozhay Urozhay Krasnodar 2:0 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
Matchday 12 Lada Togliatti Lada Togliatti 0:0 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
Matchday 10 CS Balotesti CS Balotesti 1:3 Academica Clinceni Ac. Clinceni
Matchday 10 Pandurii T.-Jiu Pandurii Targu Jiu 1:2 UTA Arad UTA Arad
Matchday 12 Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki 2:2 Chertanovo 2 Moskau Chertanovo 2
Matchday 12 Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk 1:1 Torpedo Vladimir Torpedo Vl.
Matchday 8 FC Volendam FC Volendam 1:0 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 8 FC Dordrecht FC Dordrecht 3:1 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 8 MVV Maastricht MVV Maastricht 0:3 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 8 FC Eindhoven FC Eindhoven 1:1 FC Twente Enschede FC Twente
Matchday 8
Roda JC Roda JC Kerkrade 2:3 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 8 Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 3:0 SC Telstar Telstar
Matchday 8 TOP Oss TOP Oss 2:1 FC Utrecht U21 Utrecht U21
Matchday 8 Almere City Almere City FC 1:0 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 8 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 2:2 Helmond Sport Helmond Sport
Matchday 8
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 2:2 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 8 Altay SK Altay SK 0:1 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 8 Eskisehirspor Eskisehirspor 0:3 Hatayspor Hatayspor
Matchday 10 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 1:0 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 9 Karvina U19 MFK Karvina U19 5:1 FK Dukla Prag U19 Dukla Prag U19
Matchday 11 Vitkovice MFK Vitkovice 1:0 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Matchday 11 FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 2:0 MFK Chrudim Chrudim
Matchday 11 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo 0:1 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Matchday 10 HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 3:0 FC Hlucin FC Hlucin
Matchday 12 Viborg FF Viborg FF 3:1 HB Köge HB Köge
Matchday 26 Brage IK Brage 0:0 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
Matchday 10 Teleoptik FK Teleoptik Zemun 3:0 FK Becej Becej
Matchday 7 NK Sesvete NK Sesvete 3:0 NK Solin NK Solin
Matchday 7 NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb 0:1 NK Osijek II NK Osijek II
Matchday 11 Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 1:0 Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
Matchday 13 Stal Mielec Stal Mielec 1:1 Odra Opole Odra Opole
Matchday 7 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 1:2 Maccabi Ahi Nazareth M. Ahi Nazareth
Matchday 7 Hapoel Katamon Hapoel Katamon Jerusalem 1:0 Hapoel Afula Hapoel Afula
Matchday 7 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 1:2 Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
Matchday 7 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 3:1 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 7 B TLV Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 1:1 Hapoel Rishon leZion H Rishon leZion
Matchday 11 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 3:0 TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
Matchday 11 Allerheiligen SV Allerheiligen 2:0 ATSV Stadl-Paura Stadl-Paura
Matchday 11 Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 4:1 SK Sturm Graz II Sturm Graz II
Matchday 11 SC Weiz SC Weiz 2:4 Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
Matchday 11 Völkermarkt VST Völkermarkt 0:1 FC Lendorf Lendorf
Matchday 12
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 6:1 TV Herkenrath 09 TV Herkenrath
Matchday 12 FSV Frankfurt FSV Frankfurt 0:0 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
Matchday 14 SV Heimstetten SV Heimstetten 0:4 FC Bayern Munich II FC Bayern II
Matchday 14 TSV Buchbach TSV Buchbach 0:1 FV Illertissen FV Illertissen
Matchday 14 FC Memmingen FC Memmingen 1:1 FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
Matchday 10 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 1:1 SV Leobendorf Leobendorf
Matchday 10 St. Pölten Jun. SKN St. Pölten Juniors 2:1 FC Stadlau FC Stadlau
Matchday 10
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 2:1 Wiener Sport-Club Wiener SC
Matchday 10 Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 2:0 FC Mauerwerk Mauerwerk
Matchday 12 Seekirchen SV Seekirchen 5:4 TSV St. Johann St. Johann
Matchday 12 Wals-Grünau SV Wals-Grünau 2:2 FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
Matchday 11 Kolding IF Kolding IF 3:1 Jammerbugt FC Jammerbugt FC
Matchday 10 FC Nöttingen FC Nöttingen 5:0 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
Matchday 12 Schott Mainz TSV Schott Mainz 2:2 FV Engers 07 FV Engers 07
Matchday 9 VFC Plauen VFC Plauen 6:1 VfL Hohenstein-Ernstthal VfL Hohenstein
Matchday 9 FC Oberneuland FC Oberneuland 3:1 BTS Neustadt BTS Neustadt
Matchday 9 Brinkumer SV Brinkumer SV 4:0 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
Matchday 9 BV Cloppenburg BV Cloppenburg 2:5 SC Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus
Matchday 12 Lok. Kosice Lokomotiva Kosice 1:1 FK Pohronie FK Pohronie
Matchday 12 FK Poprad FK Poprad 5:0 Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
Matchday 8 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 1:0 FV Austria XIII Austria XIII
Matchday 8 Gerasdorf SV Gerasdorf/Stammersdorf 0:1 SC Mannswörth Mannswörth
Matchday 10 Waidhofen/T. SV Waidhofen/Thaya 3:0 SCU Kilb Kilb
Matchday 10 Ardagger SC Union Ardagger 2:0 SC Zwettl Zwettl
Matchday 10 Kottingbrunn ASK Kottingbrunn 0:4 SV Stripfing Stripfing
Matchday 10 Langenrohr SV Langenrohr 0:0 SC Retz SC Retz
Matchday 10 Oberwart SV Oberwart 2:1 SV Wimpassing Wimpassing
Matchday 10 Leithaprodersd. SV Leithaprodersdorf 1:0 ASK Horitschon Horitschon
Matchday 10 Markt Allhau UFC Markt Allhau 2:2 ASV Draßburg Draßburg
Matchday 10 Siegendorf ASV Siegendorf 4:0 ASK Kohfidisch Kohfidisch
Matchday 10 Donau Linz ASKÖ Donau Linz 1:0 SV Gmunden Gmunden
Matchday 10 Micheldorf SV Grün-Weiß Micheldorf 0:1 Union Weißkirchen Weißkirchen
Matchday 10 SPG Pregarten SPG Pregarten 1:1 Union Perg Union Perg
Matchday 10 Voitsberg ASK Voitsberg 1:3 SV Lafnitz II Lafnitz II
Matchday 10 Mettersdorf USV Mettersdorf 1:0 TUS Heiligenkreuz am Waasen Heiligenkreuz
Matchday 10 Gnas USV Gnas 3:0 SV Lebring Lebring
Matchday 10 Fürstenfeld SK Fürstenfeld 2:1 USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
Matchday 11 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 2:1 SV Feldkirchen SV Feldkirchen
Matchday 11 Treibach SK Treibach 3:1 ASKÖ Wölfnitz Wölfnitz
Matchday 11 Spittal SV Spittal 3:0 SV Union Lind Union Lind
Matchday 11 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 1:0 Klagenfurter AC 1909 KAC 1909
Matchday 10 Zirl FC Zirl 4:1 SC Kundl Kundl
Matchday 10 SV Innsbruck SV Innsbruck 4:0 FC Söll FC Söll
Matchday 12 Adnet SK Adnet 2:1 FC Puch Puch
Matchday 12 Neumarkt TSV Neumarkt 1:4 USC Eugendorf Eugendorf
Matchday 12 Straßwalchen SV Straßwalchen 1:1 UFV Thalgau Thalgau
Matchday 9 Urania Genève Urania Genève Sport 1:2 CS Interstar GE CS Interstar
Matchday 9 FC Hergiswil FC Hergiswil 3:0 FC Altdorf FC Altdorf
Matchday 3 Racing Beirut Racing Beirut 2:1 Shabab Gazieh Shabab Gazieh
Matchday 3 Al-Ansar Al-Ansar 1:1 Safa Beirut SC Safa Beirut SC
Matchday 3 La Fiorita La Fiorita 1967 1:0 FC Domagnano Domagnano
Matchday 4 HK Pegasus Hong Kong Pegasus FC 4:0 Lee Man Lee Man
Matchday 7 Zira FC Zira FC 1:0 FK Qabala FK Qabala
Matchday 7 FK Sabail FK Sabail 2:0 Sumgayit PFC Sumgayit
Matchday 7 Neftchi Baku Neftchi Baku 2:0 Sabah FK Sabah FK
Matchday 4 Lions Gibraltar Lions Gibraltar FC 0:2 Europa FC Europa FC
Matchday 8 Seitenstetten USC Seitenstetten 0:2 ASK Ybbs Ybbs
Matchday 8 Wieselburg SC Wieselburg 3:0 SC Weißenkirchen Weißenkirchen
Matchday 8 Melk SC Melk 2:1 SC Herzogenburg Herzogenburg
Matchday 8 Eggenburg SK Eggenburg 1:1 SV Sieghartskirchen Sieghartsk.
Matchday 8 Langenlois USV Langenlois 0:4 ASV Schrems Schrems
Matchday 8 Guntramsdorf SVG Guntramsdorf 2:3 FC Mistelbach FC Mistelbach
Matchday 8 Wolkersdorf SC Wolkersdorf 2:1 ASK Mannersdorf Mannersdorf
Matchday 8 Vösendorf ASV Vösendorf 1:4 SC Brunn/Gebirge Brunn/Geb.
Matchday 8 Korneuburg SC Korneuburg 1:1 SV Stockerau Stockerau
Matchday 5 Copenhagen U19 FC Copenhagen U19 2:2 FC Nordsjaelland U19 Nordsjaell. U19
Matchday 10 Bad Hofgastein SC Bad Hofgastein 4:1 Union Henndorf Henndorf
Matchday 4 Genoa U19 Genoa Primavera 0:1 Milan Primavera Milan U19
Matchday 4 Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 1:1 Sampdoria Primavera Sampdoria U19
Matchday 24 Persela Persela Lamongan 1:1 PSIS Semarang PSIS
Matchday 25 BJ Renhe Beijing Renhe 1:0 Henan Jianye HN Jianye
Matchday 25 SD Luneng Shandong Luneng Taishan 3:2 Tianjin Tianhai TJ Tianhai
Matchday 6 Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs FC 3:1 Mosta FC Mosta FC
Matchday 6 Valletta Valletta FC 4:1 Balzan FC Balzan FC
Matchday 6 Hamrun Spart. Hamrun Spartans 0:0 Sliema Wanderers Sliema Wander.
Matchday 5 San Gwann FC San Gwann FC 0:1 Zejtun Corinthians FC Zejtun C.
Matchday 5 Zebbug Rangers Zebbug Rangers FC 1:1 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC
Matchday 8 Al Gharafa Al Gharafa Sports Club 3:0 Al Arabi Sports Club Al Arabi
Matchday 8 Qatar SC Qatar Sports Club 2:0 Al Kharitiyat Sports Club Al Kharitiyat
Round of 16 Sh Khodrou Shahr Khodrou FC 3:2 on pens Foolad FC Foolad
Round of 16 Mes Kerman Mes Kerman 5:2 Siraf Kangan Bushehr Siraf Kangan
Round of 16 Sepahan Sepahan FC 5:4 on pens FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji M.
Matchday 11 Bramfelder SV Bramfelder SV 11:2 FC Elazig Spor FC Elazig Spor
Matchday 11 Nettelnburg/A. SV Nettelnburg/Allermöhe 2:1 Hamm United FC Hamm Utd.
Matchday 11 FC Voran Ohe FC Voran Ohe 5:0 TuS Berne TuS Berne
Matchday 11 Rahlstedt Rahlstedter SC 2:2 SV Bergstedt SV Bergstedt
Matchday 8 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 0:0 Cape Town City FC Cape Town City
Bangladesh Bangladesh 0:1 Philippines Philippines
Matchday 2 Kerala Blasters Kerala Blasters FC 1:1 Mumbai City FC Mumbai City
Matchday 11 FC Elmshorn FC Elmshorn 2:1 TuRa Harksheide TuRa Harksheide
Matchday 11 Harburger TB Harburger TB 3:2 SC Alstertal/Langenhorn SC Alstertal/L.