For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:51:54 PM
Matchday 6 Leonidas RKSV Leonidas 0:4 RKAVV Leidschendam RKAVV
Matchday 6 Alphense Boys Alphense Boys 1:1 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 6 RKSV Minor RKSV Minor 2:1 VC Vlissingen Vlissingen
Matchday 6 Groene Ster RKSV Groene Ster 1:1 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 6 Baronie VV Baronie 3:0 VV De Meern De Meern
Matchday 6 Unitas GVV Unitas 2:3 UDI'19/Beter Bed UDI '19
Matchday 6 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 0:1 VV Gemert VV Gemert
Matchday 6 SP Silvolde Sportclub Silvolde 7:1 RKHVV Huissen RKHVV Huissen
Matchday 6 MSC Meppel MSC Meppel 4:2 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
Matchday 6 VV Hoogeveen VV Hoogeveen 2:2 HVV Hollandia Hollandia
Matchday 6 RKVV DEM RKVV DEM 2:2 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 6 De Bataven VV De Bataven Gendt 5:1 MVV Alcides Alcides
Matchday 6 Purmersteijn VPV Purmersteijn 1:3 SDO Bussum SDO Bussum
Matchday 6 AWC AWC Wijchen 3:1 Achilles 1894 Achilles 1894
Matchday 6 Hoogland VV Hoogland 1:4 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 11 HEBC Hamburg HEBC Hamburg 1:2 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 11 Altona 93 Altona 93 5:0 Wedeler TSV Wedeler TSV
Matchday 11 Niendorfer TSV Niendorfer TSV 4:1 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 11 VfL Pinneberg VfL Pinneberg 2:6 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 7
SC Freiburg SC Freiburg 0:0 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 7
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 1:2 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Matchday 7
RB Leipzig RB Leipzig 6:0 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 9
Union Berlin 1.FC Union Berlin 1:1 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 9
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 1:2 SC Paderborn 07 SC Paderborn
Matchday 9
FC St. Pauli FC St. Pauli 3:1 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 11
SV Meppen SV Meppen 1:0 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 11
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 2:0 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 8 Fulham Fulham FC 1:5 Arsenal FC Arsenal
Matchday 8
Southampton Southampton FC 0:3 Chelsea FC Chelsea
Matchday 8
Liverpool Liverpool FC 0:0 Manchester City Man City
Matchday 8 Real Valladolid Real Valladolid CF 1:0 SD Huesca SD Huesca
Matchday 8
Atlético Madrid Atlético Madrid 1:0 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 8 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 3:1 Villarreal CF Villarreal
Matchday 8
Sevilla FC Sevilla FC 2:1 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 8
Valencia Valencia CF 1:1 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 4 Sant Julia UE Sant Julia 1:1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 4 Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 1:1 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 4 Lusitanos FC Lusitanos 2:0 FC Ordino FC Ordino
Matchday 8 Genoa Genoa CFC 1:3 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 8 Atalanta Atalanta BC 0:1 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 8
Lazio SS Lazio 1:0 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 8
AC Milan AC Milan 3:1 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 8
SSC Napoli SSC Napoli 2:0 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 8 SPAL SPAL 1:2 Inter Milan Inter
Matchday 9 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 3:0 FC Nantes FC Nantes
Matchday 9 Marseille Olympique Marseille 2:0 SM Caen SM Caen
Matchday 9 Monaco AS Monaco 1:2 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 9 Paris SG Paris Saint-Germain 5:0 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 10 Enisey Enisey Krasnoyarsk 2:3 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 10 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 0:0 Anzhi Makhachkala Anzhi
Matchday 10 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 2:1 FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 10 CSKA Moscow CSKA Moscow 0:1 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 10 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 1:0 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 10 Zenit II Zenit St. Petersburg II 1:0 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 10
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 1:0 LASK LASK
Matchday 10
Rapid Vienna Rapid Vienna 1:0 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 10
Sturm Graz SK Sturm Graz 1:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 11 D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:1 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 11 Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe 1:2 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 11 FCSB FCSB 0:1 Concordia Chiajna Chiajna
Matchday 8 Y. Malatya U21 Yeni Malatyaspor U21 2:1 Sivasspor U21 Sivasspor U21
Matchday 8 Akhisarspor U21 Akhisarspor U21 2:0 Trabzonspor U21 Trabzonspor U21
Matchday 8 Fenerbahce U21 Fenerbahce SK U21 2:2 Istanbul Basaksehir FK U21 Basaksehir U21
Matchday 8 Konyaspor U21 Konyaspor U21 3:2 Besiktas JK U21 Besiktas U21
Matchday 8 FC Emmen FC Emmen 3:3 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 8 Vitesse Vitesse Arnhem 4:0 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 8 Willem II Willem II Tilburg 1:1 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 8
Ajax Ajax Amsterdam 5:0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 8 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 4:4 Sivasspor Sivasspor
Matchday 8
Fenerbahce Fenerbahce SK 0:0 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
Matchday 8 Akhisarspor Akhisarspor 1:3 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 8 Konyaspor Konyaspor 2:2 Besiktas JK Besiktas
Matchday 10
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 2:1 FC Lugano FC Lugano
Matchday 10
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 1:1 FC Sion FC Sion
Matchday 10
FC Thun FC Thun 2:2 FC Zürich FC Zürich
Matchday 7 Boavista Boavista Porto FC 1:0 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 7 Benfica SL Benfica 1:0 FC Porto FC Porto
Matchday 7 Portimonense Portimonense SC 4:2 Sporting CP Sporting CP
Matchday 8 Rangers Rangers FC 3:1 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 8 St. Johnstone St. Johnstone FC 0:6 Celtic FC Celtic
Matchday 11 FK Lviv FK Lviv 1:3 Desna Chernihiv Desna
Matchday 11 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 1:1 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Matchday 11 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:0 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 11 Vorskla Vorskla Poltava 0:2 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv
Matchday 6 PAS Lamia PAS Lamia 1964 1:1 OFI Crete OFI Crete
Matchday 6 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:0 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
Matchday 6 Atromitos Athen Atromitos Athen 1:0 PAS Giannina PAS Giannina
Matchday 6 AEK Athens AEK Athens 1:1 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 10 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 1:2 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 10 Standard Liège Standard Liège 3:1 Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 10 KAA Gent KAA Gent 1:5 KRC Genk KRC Genk
Matchday 6 Rupel Boom FC Rupel Boom 2:2 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Matchday 7 Francs Borains Royal Francs Borains 1:1 RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 7 URSL Visé URSL Visé 4:1 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
Matchday 7 RFC Tilleur RFC Tilleur 3:2 Solières Sport Solières
Matchday 6 KFC Eppegem KFC Eppegem 0:5 KSK Ronse KSK Ronse
Matchday 6 SK Londerzeel SK Londerzeel 1:4 FC Gullegem FC Gullegem
Matchday 6 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 2:1 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
Matchday 6 Olsa Brakel Olsa Brakel 2:2 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 6 KVV Vosselaar KVV Vosselaar 1:1 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 6 Berchem Sport Berchem Sport 1:3 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
Matchday 6 Bocholt VV Bocholt VV 4:0 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 9 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 2:0 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 11 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 1:0 FK Teplice FK Teplice
Matchday 11 SFC Opava Slezsky FC Opava 0:1 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 11 MFK Karvina MFK Karvina 0:2 FK Dukla Prag Dukla Prague
Matchday 11 FK Jablonec FK Jablonec 2:0 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 11 Slavia Prague SK Slavia Prague 4:1 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 12 Hobro IK Hobro IK 3:2 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 12 AC Horsens AC Horsens 1:2 Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 12 FC Copenhagen FC Copenhagen 4:0 Randers FC Randers FC
Matchday 12 Aalborg BK Aalborg BK 1:3 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 12 FC Midtjylland FC Midtjylland 3:0 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 11 Zemun FK Zemun 1:2 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 10 NK Rudes NK Rudes 0:3 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 10 Hajduk Split HNK Hajduk Split 0:2 NK Osijek NK Osijek
Matchday 31 IFK Mariehamn IFK Mariehamn 3:0 FC Lahti FC Lahti
Matchday 31 HJK Helsinki HJK Helsinki 1:0 Vaasan Palloseura VPS
Matchday 31 KuPS Kuopion Palloseura 2:0 Ilves Tampere Ilves
Matchday 11 Arka Gdynia Arka Gdynia 3:1 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 11 Korona Kielce Korona Kielce 1:1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 11 Cracovia Cracovia 0:2 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 11 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 1:0 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Matchday 11 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 1:4 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 11 Levski Sofia Levski Sofia 2:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 12 NK Triglav NK Triglav Kranj 2:4 ND Gorica ND Gorica
Matchday 8 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 3:0 US Hostert US Hostert
Matchday 8 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 3:1 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
Matchday 8 US Rumelange US Rumelange 0:3 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 8 Titus Petange Union Titus Petange 3:1 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Matchday 8 RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 1:1 F91 Dudelange F91 Dudelange
Matchday 10 Fehérvár MOL Fehérvár FC 0:3 MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 11 Spartak Trnava Spartak Trnava 2:1 SKF Sered SKF Sered
Matchday 7 Glesch-Paffend. BCV Glesch-Paffendorf 0:0 SV Eintracht Verlautenheide Verlautenheide
Matchday 7 SV Rott SV Rott 0:1 Union Schafhausen U. Schafhausen
Matchday 7 Hertha Walheim TSV Hertha Walheim 1:3 GKSC Hürth GKSC Hürth
Matchday 7 Germ. Teveren FC Germania Teveren 4:1 SV Nierfeld SV Nierfeld
Matchday 7 Erftst.-Lechen. SC Germania Erftstadt-Lechenich 0:1 SV Grün-Weiß Brauweiler GW Brauweiler
Matchday 7 Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld 2:1 Hilal 1994 Bergheim Hilal Bergheim
Matchday 7 Arm. Eilendorf DJK Arminia Eilendorf 4:2 1.FC Düren II FC Düren II
Matchday 7 FC Inde Hahn FC Inde Hahn 0:2 SV Eilendorf SV Eilendorf
Matchday 15 1.SC Feucht 1.SC Feucht 4:0 SV Friesen SV Friesen
Matchday 11 TSV Lamme TSV Germania Lamme 4:1 SV Lengede SV Lengede
Matchday 11 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 2:1 TSV Hillerse TSV Hillerse
Matchday 11 F. Lebenstedt Fortuna Lebenstedt 1:0 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 11 SC Hainberg SC Hainberg 5:4 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV
Matchday 11 SC Gitter SC Gitter 4:0 SCW Göttingen SCW Göttingen
Matchday 11 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 0:2 FT Braunschweig FT Braunschweig
Matchday 11 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 4:1 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 10 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 0:0 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 10 Frohnauer SC Frohnauer SC 0:1 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 10 Berliner SC Berliner SC 4:2 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 10 Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin 3:0 SD Croatia Berlin Croatia Berlin
Matchday 10 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 4:0 BFC Preussen BFC Preussen
Matchday 10 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 3:0 FSV Berolina Stralau Berolina S.
Matchday 10 E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 3:1 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
Matchday 11 Lübecker SC Lübecker SC 99 4:0 TSV Travemünde TSV Travemünde
Matchday 11 GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 2:5 Oldenburger SV Oldenburger SV
Matchday 11 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 3:0 TSV Pansdorf TSV Pansdorf
Matchday 11 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 2:3 SV Schackendorf SV Schackendorf
Matchday 8 Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 0:2 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 14 SV Erlbach SV Erlbach 2:0 TSV Neuried TSV Neuried
Matchday 7 Woltmershausen TS Woltmershausen 5:0 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle
Matchday 7 SV Hemelingen SV Hemelingen 3:0 SV Grohn SV Grohn
Matchday 7 FC Huchting FC Huchting 4:1 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 7 Komet Arsten TuS Komet Arsten 13:1 TSV Lesum-Burgdamm Lesum-Burgdamm
Matchday 7 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 1:3 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
Matchday 7 Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 3:2 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 8 VfL Meiningen VfL Meiningen 2:1 SV Schott Jena Schott Jena
Matchday 9 RW Maaslingen SC Rot-Weiß Maaslingen 0:1 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 9 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 0:2 Preußen Münster II Pr. Münster II
Matchday 9 Vict. Clarholz Victoria Clarholz 2:0 SV Spexard SV Spexard
Matchday 9 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 3:1 Beckumer SV Beckumer SV
Matchday 9 TuS Hiltrup TuS Hiltrup 2:1 SV Mesum SV Mesum
Matchday 9 Delbrücker SC Delbrücker SC 2:2 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 9 VfL Theesen VfL Theesen 0:1 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
Matchday 12 Cronenberger SC Cronenberger SC 2:0 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 12 DSC 99 Düsseldorfer SC 99 0:4 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 12 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 1:4 SSVg Heiligenhaus Heiligenhaus
Matchday 12 Odenkirchen SpVg Odenkirchen 2:0 VSF Amern VSF Amern
Matchday 12 Rather SV Rather SV 4:0 VfB Solingen VfB Solingen
Matchday 12 ASV Süchteln ASV Süchteln 2:2 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 12 Meerbusch II TSV Meerbusch II 4:0 Holzheimer SG Holzheimer SG
Matchday 12 TVD Velbert TVD Velbert 4:0 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
Matchday 13 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 1:1 SC Aufkirchen SC Aufkirchen
Matchday 13 ASV Rimpar ASV Rimpar 2:0 SV Erlenbach Erlenbach
Matchday 13 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 3:1 Viktoria Kahl Viktoria Kahl
Matchday 13 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 1:1 SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
Matchday 13 Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 2:3 TuS Röllbach TuS Röllbach
Matchday 9 TuS Marienborn TuS Marienborn 3:3 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 9 SC Hauenstein SC Hauenstein 2:0 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 9 RWO Alzey SG RWO Alzey 1:1 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Matchday 9 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 2:0 TV Meckelfeld TV Meckelfeld
Matchday 9 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 2:1 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 9 SV Emmendorf SV Emmendorf 2:3 MTV Eintracht Celle MTVE Celle
Matchday 9 TSV Winsen/Luhe TSV Winsen/Luhe 4:1 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 13 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 1:1 SSV Sand SSV Sand
Matchday 13 FSV Dörnberg FSV Dörnberg 0:4 Eintracht Baunatal Eintr. Baunatal
Matchday 13 SC Willingen SC Willingen 1:4 TuSpo Grebenstein Grebenstein
Matchday 13 SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07 2:2 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
Matchday 13 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 2:2 SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 13 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 1:2 TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 9 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 3:0 Hansa Friesoythe H. Friesoythe
Matchday 9 Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 2:2 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
Matchday 9 Vorw. Nordhorn Vorwärts Nordhorn 1:4 SV Bevern SV Bevern
Matchday 9 SV Brake SV Brake 2:3 SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 9 BV Essen BV Essen 2:2 TSV Wallenhorst TSV Wallenhorst
Matchday 11 Heeßeler SV Heeßeler SV 4:5 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 11 OSV Hannover OSV Hannover 0:4 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 11 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 2:4 TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 11 Iraklis Hellas SV Iraklis Hellas Hannover 2:0 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 11 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 1:0 SV Brigitta-Elwerath Steimbke SV BE Steimbke
Matchday 7 SV Olbernhau SV Olbernhau 4:00 PM SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 7 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 3:1 VfB Empor Glauchau VfB E. Glauchau
Matchday 7 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 3:0 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 13 DJK Flörsheim DJK Flörsheim 3:1 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
Matchday 13 FC Waldbrunn FC Waldbrunn 1:2 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
Matchday 13 G. Schwanheim Germania Schwanheim 2:3 SV Zeilsheim SV Zeilsheim
Matchday 13 SV Bauerbach SV Bauerbach 2:3 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
Matchday 8 TSV Essingen TSV Essingen 5:0 FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt
Matchday 10 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 1:0 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
Matchday 10 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 3:1 FC Blau-Gelb Überruhr FC BG Überruhr
Matchday 10 FC Kray FC Kray 0:1 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
Matchday 10 Burgaltendorf SV Burgaltendorf 3:3 GSV Moers GSV Moers
Matchday 10 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 2:2 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 10 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 3:1 Duisburger SV 1900 Duisburger SV
Matchday 10 Scherpenberg SV Scherpenberg 1:3 SF Königshardt Königshardt
Matchday 10 A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 0:3 SF Niederwenigern Niederwenigern
Matchday 10 SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 3:1 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 12 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 1:1 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 12 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 2:1 SpVgg EGC Wirges SpVgg Wirges
Matchday 12 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 1:1 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 13 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 6:0 SV Rohrbach (Saar) SV Rohrbach
Matchday 13 FV Schwalbach FV Schwalbach 1:3 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 13 VfL Primstal VfL Primstal 2:1 SG Rehlingen-Fremersdorf SG Rehlingen
Matchday 13 Vatanspor BH TSV Vatanspor Bad Homburg 3:3 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 13 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 3:3 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
Matchday 13 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 1:1 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
Matchday 13 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 3:0 SV Altwiedermus SV Altwiedermus
Matchday 13 FC Sandzak SV FC Sandzak Frankfurt 0:2 SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
Matchday 9 TSV Marl-Hüls TSV Marl-Hüls 2:4 YEG Hassel YEG Hassel
Matchday 9 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 3:0 SV Horst-Emscher 08 SV Horst 08
Matchday 9 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 3:1 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
Matchday 9 Westfalia Wickede Westfalia Wickede 0:0 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
Matchday 9 Lüner SV Lüner SV 0:1 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
Matchday 9 SC Neheim SC Neheim 1:2 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
Matchday 9 BSV Schüren BSV Schüren 1:2 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
Matchday 9 Lennestadt FC Lennestadt 4:1 Kirchhörder SC Kirchhörder SC
Matchday 15 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 2:4 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
Matchday 15 VfB Bach VfB Bach 0:4 ASV Cham ASV Cham
Matchday 15 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 3:0 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Matchday 10 Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 0:0 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
Matchday 10 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen 2:1 ATSV Mutschelbach ATSV Mutschelb.
Matchday 10 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 3:2 FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
Matchday 10 TSV Wieblingen TSV Wieblingen 2:2 VfB Eppingen VfB Eppingen
Round of 16 Velbert 02 SSVg Velbert 02 1:2 Rot-Weiss Essen RW Essen
Matchday 28 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 2:2 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 8 CA Patronato Club Atlético Patronato 1:2 Club Atlético Independiente Independiente
Matchday 8 CA Banfield Club Atlético Banfield 2:0 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Matchday 8 CA Tucumán Club Atlético Tucumán 0:0 Club Atlético Lanús Lanús
Matchday 8 CA Rosario Club Atlético Rosario Central 0:4 Club Atlético Unión CA Unión
Matchday 8 CA Talleres Club Atlético Talleres 3:0 Club Atlético Belgrano Belgrano
Matchday 6 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 2:0 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 6 Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 2:1 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
Matchday 6 CA Mitre Club Atlético Mitre 1:0 Defensores de Belgrano Defensores
Matchday 12 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 2:1 CF Monterrey Monterrey
Matchday 12 León Club León FC 1:2 Monarcas Morelia Morelia
Matchday 12 Tigres UANL Tigres UANL 2:3 CF América América
Matchday 12 Chivas Deportivo Guadalajara 1:2 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 12 Club Tijuana Club Tijuana 1:1 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 12 Toluca Deportivo Toluca 2:1 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 32 Philadelphia Philadelphia Union 5:1 Minnesota United FC Minnesota Utd.
Matchday 32 FC Dallas FC Dallas 2:0 Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 32 Kansas Sporting Kansas City 1:1 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Matchday 32 Colorado Colorado Rapids 0:3 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 32 Salt Lake Real Salt Lake City 1:4 Portland Timbers Timbers
Matchday 32 Quakes San Jose Earthquakes 1:3 New York Red Bulls NY Red Bulls
Matchday 32 D.C. United D.C. United 2:1 Chicago Fire FC Chicago Fire
Matchday 13 Indep. Medellín Independiente Medellín 2:1 Atlético Nacional Atl. Nacional
Matchday 13 Deportivo Cali Deportivo Cali 0:2 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 13 Rionegro Águila Rionegro Águilas 0:3 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 29 Kashima Antlers Kashima Antlers 0:0 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 29 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:1 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 29 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 5:1 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 29 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1:2 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 26 Fukushima Utd. Fukushima United 0:2 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 26 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:1 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 26 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 1:1 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 26 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 2:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 26 Kataller Toyama Kataller Toyama 3:2 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 26 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 2:0 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 26 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 2:0 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 36 Tochigi SC Tochigi SC 0:0 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 36 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 4:1 FC Gifu FC Gifu
Matchday 36 Oita Trinita Oita Trinita 2:1 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 36 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 0:3 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 36 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 1:3 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 36 Machida Zelvia Machida Zelvia 0:0 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 11 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 0:1 Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
Matchday 11 Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 3:2 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 11 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 2:0 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 11 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 3:2 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 8 FC Luftëtari FC Luftëtari 0:2 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 8 FC Kamza FC Kamza 2:2 Flamurtari FC Flamurtari FC
Matchday 8 KF Tirana KF Tirana 0:1 KF Laçi KF Laçi
Matchday 8 KF Teuta KF Teuta 2:0 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
Matchday 9 Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 2:1 NK Celik Zenica U19 NK Celik U19
Matchday 9 Zr. Mostar U19 HSK Zrinjski Mostar U19 3:1 FK Sloboda Tuzla U19 Tuzla U19
Matchday 12 Doboj U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 0:3 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
Matchday 12 GOSK U17 NK GOSK Gabela U17 0:6  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
Matchday 14 Aragua FC Aragua FC 1:2 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 14 Estudiantes Estudiantes de Mérida 1:1 Zulia FC Zulia FC
Matchday 14 Trujillanos Trujillanos FC 2:0 Zamora FC Zamora
Matchday 14 Mineros Mineros de Guayana 1:2 Monagas SC Monagas SC
Matchday 19 Atlantas Atlantas Klaipeda 1:5 Zalgiris Vilnius Zalgiris
Matchday 22 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 1:2 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 24 Isloch Isloch Minskiy Rayon 2:1 BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 24 Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 3:0 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 24 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2:0 FK Smolevichi Smolevichi
Matchday 10 Harras Hodoud Harras El Hodoud 1:3 Tala'ea El Gaish Gaish
Matchday 10 Wadi Degla Wadi Degla FC 0:1 Smouha SC Smouha
Matchday 10 El Ahly El Ahly Cairo 3:4 Ittihad Alexandria El Ittihad
Matchday 4 ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 5:3 US Monastir US Monastir
Matchday 4 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 3:2 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
Matchday 4 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 2:0 Esperance Tunis Esperance
Matchday 9 MC Oran MC Oran 0:1 ES Sétif ES Sétif
Matchday 30 Indy Eleven Indy Eleven 1:1 Philadelphia Union II Union II
Matchday 30 North Carolina North Carolina FC 1:2 New York Red Bulls II NY Red Bulls II
Matchday 30 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 0:0 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 30 Richmond Kicker Richmond Kickers 0:3 Nashville SC Nashville SC
Matchday 30 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 1:2 Charlotte Independence Charlotte Ind.
Matchday 30 Tulsa FC Tulsa 1:2 Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
Matchday 30 San Antonio FC San Antonio FC 3:1 Las Vegas Lights FC Las Vegas
Matchday 30 Orange County Orange County SC 2:1 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
Matchday 30 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 1:2 Sacramento Republic FC Sacramento FC
Matchday 30 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 0:0 Reno 1868 FC Reno FC
Matchday 30 ATL UTD 2 Atlanta United 2 2:1 Charleston Battery Charleston
Matchday 32 Sangju Sangmu Sangju Sangmu 1:2 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Matchday 32 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 0:1 Jeju United Jeju Utd.
Matchday 32 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 2:2 Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
Matchday 28 Rustavi FC Rustavi 0:3 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 28 FC Dila FC Dila Gori 0:0 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 10 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 3:0 ND Beltinci Beltinci
Matchday 31 Seongnam FC Seongnam FC 1:2 Seoul E-Land Seoul E-Land
Matchday 9 Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 1:3 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Matchday 7 Quick DH HV & CV Quick 1:3 VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 7 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 5:0 JVC Cuijk JVC Cuijk
Matchday 7 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 5:3 USV Hercules USV Hercules
Matchday 7 VV Goes VV Goes 5:0 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 7 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 1:2 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 7 Dongen VV Dongen 4:0 KVV Quick '20 Quick '20
Matchday 10 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 3:2 FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 12 Bristol City Bristol City 1:2 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 7 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 3:2 FC Atert Bissen FC Atert Bissen
Matchday 7 Sandweiler US Sandweiler 1:3 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
Matchday 7 Erpeldange FC 72 Erpeldange 0:1 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Matchday 7 Junglinster FC Jeunesse Junglinster 0:2 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Matchday 7 FC Mamer 32 FC Mamer 32 1:6 Swift Hesperange Hesperange
Matchday 7 FC Koeppchen FC Koeppchen Wormeldange 2:2 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
Matchday 7 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 4:0 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
Matchday 11 Danubio FC Danubio FC 0:0 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 11 CA Fénix CA Fénix 2:1 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 11 Racing Club Racing Club de Montevideo 2:1 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 11 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 1:0 CA Peñarol Peñarol
Matchday 32 FC Elva FC Elva 1:0 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 32 JK Welco Tartu JK Welco 2:3 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
Matchday 32 JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 2:1 JK Vändra Vaprus Vändra Vaprus
Matchday 32 TJK Legion Tallinn JK Legion 7:0 Paide Linnameeskond U21 Paide U21
Matchday 32 FC Flora U19 FC Flora Tallinn U19 1:2 Lasnamäe FC Ajax Ajax Lasnamäe
Matchday 32 Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 2:4 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Matchday 32 FC Flora FC Flora Tallinn 2:2 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 34 BG Pathum Utd. BG Pathum United 1:2 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Matchday 34 Sukhothai FC Sukhothai FC 3:2 Air Force United FC Air Force
Matchday 34 Chonburi FC Chonburi FC 1:1 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 34 Police Tero FC Police Tero FC 2:1 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
Matchday 34 Samut Prakan C. Samut Prakan City 1:4 Port FC Port FC
Matchday 34 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 0:1 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 34 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 0:0 True Bangkok United Bangkok Utd.
Matchday 34 Suphanburi FC Suphanburi FC 1:2 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 34 Ubon Utd. Ubon United 3:0 Navy FC Navy FC
Matchday 7 Brescia Brescia Calcio 4:1 Calcio Padova Padova
Matchday 7 AS Livorno AS Livorno 1:3 Spezia Calcio Spezia Calcio
Matchday 7 Palermo SSD Palermo 1:0 FC Crotone Crotone
Matchday 5 Lucchese AS Lucchese Libertas 1:1 AC Cuneo 1905 Cuneo
Matchday 5 Pontedera US Città di Pontedera 2:1 Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 5 Arzachena Arzachena Costa Smeralda 1:0 Albissola 2010 Albissola
Matchday 5 AC Pisa AC Pisa 1909 0:0 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
Matchday 5 Piacenza Piacenza Calcio 1919 0:3 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 5 Siena Robur Siena 0:0 SS Arezzo Arezzo
Matchday 5 Feralpisalò Feralpisalò 3:1 Teramo Calcio 1913 Teramo
Matchday 5 Giana Erminio AS Giana Erminio 2:2 Rimini FC Rimini
Matchday 5 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 2:1 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Matchday 5 Ternana Ternana Calcio 1:1 AC Renate Renate
Matchday 5 Triestina US Triestina 2:0 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 5 Fermana Fermana FC 0:2 Ravenna FC Ravenna
Matchday 5 AS Gubbio AS Gubbio 1910 0:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 5 Imolese Imolese Calcio 1919 1:1 Pordenone Calcio Pordenone
Matchday 5 Südtirol FC Südtirol 0:0 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 25 Audax Italiano Audax Italiano 4:0 Unión La Calera La Calera
Matchday 25 Curicó CDP Curicó Unido 3:1 CD Everton CD Everton
Matchday 25 San Luis CD San Luis de Quillota 1:1 Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
Matchday 6 Gaziantepspor Gaziantepspor 1:0 Bayrampasa Spor Bayrampasa
Matchday 6 Gümüshanespor Gümüshanespor 1:1 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 6 Amed SK Amed SK 6:2 Manisaspor Manisaspor
Matchday 6 Ankara Demir Ankara Demirspor 0:1 Keciörengücü Keciörengücü
Matchday 6 Inegölspor Inegölspor 2:3 Samsunspor Samsunspor
Matchday 6 Eyüpspor Eyüpspor 0:0 Sariyer Sariyer
Matchday 6 Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 4:0 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 6