For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:21:52 PM
Matchday 11 Simbach ASCK Simbach 0:3 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 28 Fluminense Fluminense Football Club 4:0 Paraná Clube Paraná
Matchday 32 Sounders FC Seattle Sounders FC 4:1 Houston Dynamo Houston
Matchday 13 Once Caldas Once Caldas 0:0 Leones FC Leones FC
Matchday 13 Millonarios Millonarios FC 2:3 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Matchday 7 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 2:0 NK Celik Zenica U19 NK Celik U19
Matchday 10 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 0:0 JS Saoura JS Saoura
Matchday 10 USM Bel Abbès USM Bel Abbès 2:2 MO Béjaïa MO Béjaïa
Matchday 10 JS Kabylie JS Kabylie 3:2 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet
First Round Petrojet Petrojet 6:0 Youth Center Tela YC Tela
First Round Enppi Enppi Club 3:0 Shoban Qena Shoban Qena
First Round Pyramids FC Pyramids FC 3:2 Tanta FC Tanta FC
First Round Catanzaro US Catanzaro 3:1 AET Rende Calcio 1968 Rende
First Round Siracusa Siracusa Calcio 1:0 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
First Round Casertana Casertana FC 0:2 on pens SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 6 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 3:1 Club Atlético Platense Platense
group stage Walsall Walsall FC 3:1 Middlesbrough FC U23 Boro U23
group stage Shrewsbury Shrewsbury Town 6:0 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
group stage Cambridge Utd. Cambridge United 4:0 Southampton FC U23 Southampton U23
group stage Bradford Bradford City 1:4 Oldham Athletic Oldham Athletic
group stage Doncaster Doncaster Rovers 2:0 Grimsby Town Grimsby Town
group stage Plymouth Plymouth Argyle 0:3 Swindon Town Swindon Town
group stage Luton Luton Town 3:0 Milton Keynes Dons MK Dons
group stage Morecambe FC Morecambe FC 1:2 Stoke City U23 Stoke U23
group stage Sunderland Sunderland AFC 3:1 Carlisle United Carlisle United
group stage Fleetwood Fleetwood Town 0:2 Rochdale AFC Rochdale
group stage Accrington Accrington Stanley 4:1 Macclesfield Town Macclesfield
group stage Blackpool Blackpool FC 1:2 West Bromwich Albion U23 West Brom U23
group stage Port Vale Port Vale FC 1:0 Burton Albion Burton Albion
group stage Notts County Notts County 0:2 Newcastle United U23 Newcastle U23
group stage Mansfield Town Mansfield Town 2:1 Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
group stage Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 2:4 on pens Lincoln City Lincoln City
group stage Crawley Town Crawley Town 0:1 Portsmouth FC Portsmouth
group stage Gillingham FC Gillingham FC 0:4 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
group stage Colchester Utd. Colchester United 2:0 Southend United Southend United
group stage Bristol Rovers Bristol Rovers 2:0 Yeovil Town Yeovil Town
group stage Coventry Coventry City 5:3 on pens Forest Green Rovers Forest Green
group stage Stevenage Stevenage FC 0:8 Charlton Athletic Charlton
group stage Peterborough Peterborough United 6:7 on pens Brighton & Hove Albion U23 Brighton U23
group stage Oxford United Oxford United 1:2 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 27 DPMM FC Brunei DPMM FC 3:1 Garena Young Lions Young Lions
Round of 16 Dergview Dergview FC 1:4 Ards FC Ards FC
Round of 16 Crusaders Crusaders FC 2:1 Ballinamallard United Ballinamallard
Round of 16 Cliftonville Cliftonville FC 3:2 Carrick Rangers Carrick Rangers
Round of 16 Ballymena Ballymena United 1:0 Harland & Wolff Welders HW Welders
Round of 16 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 2:3 AET Dungannon Swifts Dungannon
Round of 16 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 2:3 AET Dungannon Swifts Dungannon
Matchday 1 Cliftonville Cliftonville FC 3:2 Carrick Rangers Carrick Rangers
Matchday 1 Crusaders Crusaders FC 2:1 Ballinamallard United Ballinamallard
Matchday 1 Dergview Dergview FC 1:4 Ards FC Ards FC
Matchday 1 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 2:3 AET Dungannon Swifts Dungannon
Matchday 1 Ballymena Ballymena United 1:0 Harland & Wolff Welders HW Welders
Matchday 25 UdeConce Universidad Concepción 3:0 Club Deportes Iquique CD Iquique
Matchday 2 Pau FC Pau FC 2:0 FC Chambly FC Chambly
Matchday 11 Ac. Clinceni Academica Clinceni 4:1 Pandurii Targu Jiu Pandurii T.-Jiu
Matchday 11 Petr. Ploiesti Petrolul Ploiesti 6:2 Luceafarul Oradea Luceafarul
Matchday 26 Örgryte Örgryte IS 2:0 Degerfors IF Degerfors
Fifth Round FC Kosice FC Kosice 1:0 FK Dubnica nad Vahom Dubnica
Matchday 11 Wiener SC Wiener Sport-Club 0:0 SKN St. Pölten Juniors St. Pölten Jun.
Matchday 8 Tigre Club Atlético Tigre 1:0 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
Matchday 8 CA Colón Club Atlético Colón 1:0 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
First Round BSC Marzahn BSC Marzahn 3:1 AET SSC Südwest Berlin SSC Südwest
Matchday 13 Guayaquil City Guayaquil City FC 1:1 Deportivo Cuenca Dep. Cuenca
Matchday 5 Lokomotiv U18 FC Lokomotiv Yerevan U18 5:1 Gandzasar Kapan U18 Gandzasar U18
Matchday 5 Ararat-Arm. U18 FC Ararat-Armenia U18 1:3 Team Armenia U16 Armenien U16
Matchday 5 Banants U18 Banants Erewan U18 8:1 Alashkert U18 Alashkert U18
Matchday 5 FC Kotayk U18 FC Kotayk U18 0:0 FC Pyunik Erewan U18 FC Pyunik U18
Matchday 5 FC Pyunik-2 U18 FC Pyunik-2 U18 2:1 Avan Academy U18 Avan Academy
Matchday 14 FC Elva U19 FC Elva U19 3:3 Jalgpallikool Tammeka U19 JK Tammeka U19
Matchday 15 Levadia U19 Levadia Tallinn U19 6:0 FC Helios Tartu U19 FC Helios U19
Matchday 24 Persib Bandung Persib Bandung 1:2 Madura United FC Madura United
Matchday 11 Altengamme SV Altengamme 2:5 SC V/W Billstedt V/W Billstedt
Philippines Philippines 0:2 Tajikistan Tajikistan
Estonia U16 Estonia U16 0:1 Northern Ireland U16 N. Ireland U16
Croatia U19 Croatia U19 2:1 Turkey U19 Turkey U19
Austria U18 Austria U18 0:0 Switzerland U18 Switzerland U18