For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:17:14 PM
Matchday 9
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 1:2 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 10 SCC Berlin SC Charlottenburg 0:2 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 7 Victoria Seelow SV Victoria Seelow 2:3 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
Matchday 6 GW Firrel GW Firrel 2:2 Hansa Friesoythe H. Friesoythe
Round of 16 ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 1:2 Schwarz-Weiß Essen SW Essen
Round of 16 1.FC Monheim 1.FC Monheim 2:1 1.FC Kleve 1.FC Kleve
Round of 16 VfB Speldorf VfB Speldorf 1:2 AET VfB Homberg VfB Homberg
Round of 16 SF Baumberg SF Baumberg 2:3 AET KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Round of 16 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 0:2 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
Round of 16 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 1:5 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
Round of 16 Cronenberger SC Cronenberger SC 12:13 on pens SC Union Nettetal SC Union Nettetal
Round of 16 SV Rödinghausen SV Rödinghausen 2:1 Preußen Münster Preußen Münster
Round of 16 FC Gütersloh FC Gütersloh 0:2 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
Round of 16 C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 1:5 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
Round of 16 SpVg Brakel SpVg Brakel 0:1 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
Round of 16 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 0:1 TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 28 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 1:1 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Quarter-Finals Monterrey CF Monterrey 1:0 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 13 Junior FC Junior FC 4:3 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 10 CR Belouizdad CR Belouizdad 0:1 USM Alger USM Alger
First Round El Ahly El Ahly Cairo 3:2 Tersana FC Tersana
First Round Wadi Degla Wadi Degla FC 4:1 El Gouna FC El Gouna
First Round El Makasa Masr El Makasa 2:0 Asmadat Abou Kheir A. Abou Kheir
Matchday 31 Penn FC Penn FC 1:3 New York Red Bulls II NY Red Bulls II
Matchday 31 Louisville City Louisville City FC 2:1 North Carolina FC North Carolina
Matchday 31 Nashville SC Nashville SC 2:2 Toronto FC II Toronto FC II
Third Round MFK Karvina MFK Karvina 2:0 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
Matchday 31 Paysandu Paysandu Sport Club 1:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 31 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 0:1 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Third Round Nyköbing FC Nyköbing FC 1:2 Vejle Boldklub Vejle BK
First Round Giana Erminio AS Giana Erminio 0:1 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
First Round Imolese Imolese Calcio 1919 4:2 US Pistoiese 1921 Pistoiese
First Round Sambenedettese US Sambenedettese 5:2 on pens Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
First Round Feralpisalò Feralpisalò 1:0 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
First Round Alessandria US Alessandria Calcio 1912 2:0 Albissola 2010 Albissola
Fifth Round Tyumen FK Tyumen 4:1 on pens CSKA Moscow CSKA Moscow
Semi-Finals Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Semi-Finals Kashima Antlers Kashima Antlers 1:2 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 14 Sakhalin Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk 5:0 Sibir 2 Novosibirsk Sibir 2
Matchday 14 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul 2:1 FK Chita Chita
Matchday 14 Irtysh Omsk Irtysh Omsk 1:2 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
Matchday 11 Sportul Snagov CS Sportul Snagov 4:1 CS Balotesti CS Balotesti
Matchday 11 Daco-Getica ASC Daco-Getica Bukarest 3:0 Aerostar Bacau Aerostar Bacau
Matchday 11 Braila Dacia Unirea Braila 0:2 ASU Poli ASU Poli
Matchday 11 Ripensia Ripensia Timisoara 1:1 ACS Viitorul Tg. Jiu Viitorul Tg.Jiu
Matchday 11 Poli Timisoara ACS Poli Timisoara 1:3 CF Chindia Targoviste Chindia
Matchday 11 UTA Arad UTA Arad 6:1 FC Metaloglobus Bukarest Metaloglobus
Matchday 11 SSC Farul SSC Farul Constanta 0:3 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 11 CS Mioveni CS Mioveni 0:1 SCM FC Arges SCM FC Arges
Matchday 13 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 2:0 Syzran-2003 Syzran-2003
Matchday 13 FK Ufa 2 FK Ufa 2 0:3 Nosta Novotroitsk Nosta
Matchday 13 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk 1:1 Lada Togliatti Lada Togliatti
Matchday 13 Zvezda Perm Zvezda Perm 2:0 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk
Matchday 13 KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 1:1 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
Matchday 12 Biolog Biolog Novokubansk 0:1 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
Matchday 12 Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 1:0 Viktor Ponedelnik Football Akademia V. Ponedelnik
Matchday 12 SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 0:0 Angusht Nazran Angusht Nazran
Matchday 12 Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 2:0 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
Matchday 12 Druzhba Maikop Druzhba Maikop 0:3 Volgar Astrakhan Volgar
Matchday 12 Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 5:0 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
Matchday 12 Urozhay Urozhay Krasnodar 3:2 Dinamo Stavropol Stavropol
Matchday 11 Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 0:1 Unia Skierniewice Unia Skierniewice
Fifth Round Lok. Kosice Lokomotiva Kosice 1:5 AS Trencin AS Trencin
Fifth Round Malzenice OFK Dynamo Malzenice 1:2 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
Fifth Round MFK Zvolen MFK Zvolen 1:2 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Fifth Round Mladost Kalsa Mladost Kalsa 1:3 FK Poprad FK Poprad
Fifth Round FTC Filakovo FTC Filakovo 2:4 Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
Fifth Round FK 09 Bacuch FK 09 Bacuch 1:3 SK Odeva Lipany Odeva Lipany
Fifth Round Povazska Byst. MSK Povazska Bystrica 0:1 FC STK 1914 Samorin STK Samorin
Fifth Round SK Vydrany SK Vydrany 0:3 FC Nitra FC Nitra
Fifth Round Simonovany SK Slovan Simonovany - Partizanske 0:4 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Fifth Round Horne Oresany Iskra Horne Oresany 0:11 FK Senica FK Senica
Fifth Round MFK Skalica MFK Skalica 4:1 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Quarter-Finals
Karlsruher SC Karlsruher SC 2:0 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
Quarter-Finals FC Nöttingen FC Nöttingen 1:0 FV Fortuna Heddesheim FV Heddesheim
Matchday 16 DJK Vilzing DJK Vilzing 0:0 SV Kirchanschöring Kirchansch.
Matchday 14 1860 München II TSV 1860 München II 3:1 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
Matchday 7 Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan 3:3 Sorkhpooshan Samasha Pakdasht Sorkhpooshan
Matchday 7 Khooneh Khooneh Be Khooneh Mazandaran 3:2 Baadraan Tehran Baadraan
Matchday 7 Navad Urmia FC Navad Urmia FC 1:0 Aluminium Arak FC Aluminium Arak
Matchday 7 Malavan Malavan of Bandar Anzali 1:3 Gol Gohar Sirjan FC Gol Gohar
Matchday 7 Qashqai Shiraz Qashqai Shiraz 0:1 Mes Kerman Mes Kerman
Matchday 5 Sh. Hamedan Shahrdari Hamedan 0:1 Moghavemat Tehran Moghavemat
Matchday 5 Chooka Talesh Chooka Talesh FC 2:1 Damash Gilan FC Damash Gilan
Matchday 3 Stmk.-Sturm U18 AKA Steiermark - Sturm Graz U18 2:2 AKA Admira Wacker Mödling U18 AKA Admira U18
Quarter-Finals ATSV Erlangen ATSV Erlangen 0:2 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Quarter-Finals TSV Buchbach TSV Buchbach 0:2 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Group Stage Ethiopia Ethiopia 0:0 Kenya Kenya
group stage Zambia Zambia 2:1 Guinea-Bissau Guinea-Bissau
Matchday 11 Limón FC Limón FC 3:0 CS Herediano Herediano
Second Round FC Noswendel/W. FC Noswendel/Wadern 0:11 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Third Round Clodiense Clodiense SSD 0:1 GSD Ambrosiana Ambrosiana
Third Round Flaminia Calcio Flaminia 1:0 FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
Third Round Caronnese SC Caronnese 5:6 on pens Villa d'Almè Valbrembana Villa d'Almè
Third Round Casale FBC Casale 2:0 FC Pavia 1911 Pavia
Third Round Giulianova ASD Real Giulianova 2:1 Cassino Calcio 1924 Cassino
Third Round Lecco Calcio Lecco 1912 5:6 on pens Mantova FC Mantova FC
Third Round Gela Città di Gela 3:5 on pens ACR Messina ACR Messina
Third Round Real Forte USD Real Forte Querceta 0:2 Aquila 1902 Montevarchi Montevarchi
Third Round Matelica Matelica Calcio 2:0 ASD Savignanese Savignanese
Third Round Albalonga Albalonga Calcio 2:1 US Savoia 1908 Savoia
Third Round Pianese US Pianese 1:0 Seravezza Pozzi Calcio Seravezza Pozzi
Third Round Sammaurese Sammaurese Calcio 2:1 Union Feltre Union Feltre
Second Round Altamura ASD Team Altamura 3:5 on pens Audace Cerignola Cerignola
Third Round Rezzato AC Rezzato 2:0 FC Legnago Salus Legnago
Third Round Sanremese Sanremese Calcio 2:1 Savona FBC Savona
Third Round Taranto Taranto FC 1927 0:1 Sorrento 1945 Sorrento
group stage Norway U19 Norway U19 1:2 Slovakia U19 Slovakia U19
Group Stage Spain U19 Spain U19 5:0 Andorra U19 Andorra U19
Group Stage Italy U19 Italy U19 3:0 Estonia U19 Estonia U19
Group Stage Finland U19 Finland U19 0:0 Denmark U19 Denmark U19
group stage Ukraine U19 Ukraine U19 1:0 Albania U19 Albania U19
group stage Kosovo U19 Kosovo U19 0:0 Austria U19 Austria U19
Group Stage Bosnia U19 Bosnia and Herzegovina U19 1:3 Republic of Ireland U19 Ireland U19
Group Stage Belarus U19 Belarus U19 0:1 Switzerland U19 Switzerland U19
Group Stage Netherlands U19 Netherlands U19 5:0 Faroe Islands U19 Faroe U19
group stage Slovenia U19 Slovenia U19 1:2 Hungary U19 Hungary U19
Group Stage Iceland U17 Iceland U17 2:2 Ukraine U17 Ukraine U17
Group Stage Bosnia U17 Bosnia and Herzegovina U17 8:0 Gibraltar U17 Gibraltar U17
Group Stage Belarus U17 Belarus U17 2:2 Wales U17 Wales U17
Group Stage Portugal U17 Portugal U17 10:0 Kazakhstan U17 Kazakhstan U17
Bangladesh Bangladesh 0:2 Palestine Palestine
Indonesia Indonesia 3:0 Myanmar Myanmar
Germany U16 Germany U16 2:2 Belgium U16 Belgium U16
Russia U20 Russia U20 0:3 Denmark U20 Denmark U20
England C England C 1:0 Estonia U23 Estonia U23
Albania Albania 0:0 Jordan Jordan
Italy Italy 1:1 Ukraine Ukraine