For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:24:07 PM
Matchday 9
Chelsea Chelsea FC 2:2 Manchester United Man Utd
Matchday 9
Man City Manchester City 5:0 Burnley FC Burnley
Matchday 9 West Ham West Ham United 0:1 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 9 Huddersfield Huddersfield Town 0:1 Liverpool FC Liverpool
Matchday 9 Bournemouth AFC Bournemouth 0:0 Southampton FC Southampton
Matchday 9
Wolves Wolverhampton Wanderers 0:2 Watford FC Watford
Matchday 9 Newcastle Newcastle United 0:1 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 9 Cardiff Cardiff City 4:2 Fulham FC Fulham
Matchday 9
FC Barcelona FC Barcelona 4:2 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 9
Real Madrid Real Madrid 1:2 Levante UD Levante
Matchday 9 Villarreal Villarreal CF 1:1 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 9
Valencia Valencia CF 1:1 CD Leganés CD Leganés
Matchday 10 Paris SG Paris Saint-Germain 5:0 SC Amiens SC Amiens
Matchday 10 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 2:1 AS Monaco Monaco
Matchday 10 Dijon FCO Dijon 1:2 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 10 FC Nantes FC Nantes 4:0 FC Toulouse Toulouse
Matchday 10 Reims Stade Reims 1:1 SCO Angers SCO Angers
Matchday 10 SM Caen SM Caen 0:0 EA Guingamp Guingamp
Matchday 8
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1:3 Bayern Munich Bayern Munich
Matchday 8
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 0:4 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 8
FC Augsburg FC Augsburg 0:0 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 8
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 2:2 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 8
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:2 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 8
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:3 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 9
Juventus Juventus FC 1:1 Genoa CFC Genoa
Matchday 9 Udinese Calcio Udinese Calcio 0:3 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 9
AS Roma AS Roma 0:2 SPAL SPAL
Matchday 9 Heerenveen SC Heerenveen 0:4 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 9
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 6:0 FC Emmen FC Emmen
Matchday 9 FC Utrecht FC Utrecht 2:1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 9 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 2:0 Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 13 Aston Villa Aston Villa 1:0 Swansea City Swansea
Matchday 13 Nottm Forest Nottingham Forest 1:2 Norwich City Norwich
Matchday 13 Derby Derby County 2:1 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 13 Stoke City Stoke City 0:1 Birmingham City Birmingham
Matchday 13 Blackburn Blackburn Rovers 2:1 Leeds United Leeds
Matchday 13 Brentford Brentford FC 0:1 Bristol City Bristol City
Matchday 13 Wigan Wigan Athletic 1:0 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 13 Hull City Hull City 1:1 Preston North End Preston NE
Matchday 13 Reading Reading FC 3:1 Millwall FC Millwall
Matchday 13 Ipswich Ipswich Town 0:2 Queens Park Rangers QPR
Matchday 13 Rotherham Rotherham United 1:1 Bolton Wanderers Bolton
Third Round Loures GS Loures 1:2 Sporting CP Sporting CP
Third Round Valenciano SC Valenciano 0:7 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Third Round Cova Piedade CD Cova Piedade 2:1 Portimonense SC Portimonense
Third Round Amora FC Amora FC 3:4 AET Belenenses SAD Belenenses SAD
Third Round Espinho SC Espinho 11:10 on pens Académico Viseu FC Académico Viseu
Matchday 9 CA Colón Club Atlético Colón 1:0 Club Atlético River Plate River Plate
Matchday 9 Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 0:0 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
Matchday 9 Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 1:0 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Matchday 9 Defensa Defensa y Justicia 2:0 Club Atlético Talleres CA Talleres
Matchday 9 Lanús Club Atlético Lanús 3:1 Club Atlético Patronato CA Patronato
Matchday 9 Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 2:0 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
Matchday 11 KRC Genk KRC Genk 2:1 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 11 Mouscron Royal Excel Mouscron 0:0 Standard Liège Standard Liège
Matchday 11 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 2:1 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 11 KV Kortrijk KV Kortrijk 3:1 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 30 América-MG América Futebol Clube (MG) 1:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 30 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 0:1 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 10
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:1 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 10
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 2:3 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 10
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 3:0 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 11
RB Salzburg Red Bull Salzburg 1:1 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Matchday 11
TSV Hartberg TSV Hartberg 3:0 Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 11
LASK LASK 1:1 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 8 Cittadella AS Cittadella 2:2 Brescia Calcio Brescia
Matchday 8 Ascoli Ascoli Calcio 1:0 Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 8 Crotone FC Crotone 2:1 Calcio Padova Padova
Matchday 8 Cosenza Cosenza Calcio 2:0 Foggia Calcio Foggia
Matchday 11 NK Istra NK Istra 1961 1:4 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 11 NK Rudes NK Rudes 1:4 NK Osijek NK Osijek
Matchday 9 Sivasspor Sivasspor 0:0 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 9 Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 1:0 Kayserispor Kayserispor
Matchday 9 Kasimpasa Kasimpasa 5:0 Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 12 Vorskla Vorskla Poltava 0:1 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 12 FK Mariupol FK Mariupol 3:2 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Matchday 9 Celtic Celtic FC 4:2 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 9 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 2:1 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 9 Motherwell FC Motherwell FC 0:1 St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 9 St. Mirren St. Mirren FC 1:2 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 9 Livingston FC Livingston FC 4:0 Dundee FC Dundee FC
Matchday 11
FC Zürich FC Zürich 3:3 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 11
FC Luzern FC Luzern 0:2 FC Thun FC Thun
Matchday 26 GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 6:1 Beijing Renhe BJ Renhe
Matchday 26 GZ Hengfeng Guizhou Hengfeng 3:0 Dalian Yifang DL Yifang
Matchday 26 SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 1:1 Tianjin Tianhai TJ Tianhai
Matchday 26 SD Luneng Shandong Luneng Taishan 2:0 Tianjin Teda TJ Teda
Matchday 26 CQ Dangdai Lif. Chongqing Dangdai Lifan 4:4 Hebei China Fortune HB CFFC
Matchday 6 Al-Ettifaq Al-Ettifaq 6:2 Al-Ahli Jeddah Ahli
Matchday 6 Shabab Al-Shabab Riyadh 0:1 Al-Hilal Riyadh Hilal
Matchday 12 Red Star Red Star Belgrade 3:1 FK Rad Rad
Matchday 12 Vozdovac FK Vozdovac 1:1 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 12 Napredak FK Napredak Krusevac 1:1 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 12 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 2:0 FK Zemun Zemun
Matchday 12 Proleter FK Proleter Novi Sad 1:0 FK Macva Sabac Macva
Matchday 11 Ufa FK Ufa 0:0 Rubin Kazan Rubin Kazan
Matchday 11 Ural Ural Yekaterinburg 1:1 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 11 Orenburg FK Orenburg 0:0 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 11 Stade Brest 29 Stade Brest 29 3:2 FC Lorient FC Lorient
Matchday 12 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 2:1 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 12 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 2:1 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 12 Slavia Sofia Slavia Sofia 3:1 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
Matchday 10 Real Oviedo Real Oviedo 2:1 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 10 Alcorcón AD Alcorcón 1:0 Granada CF Granada CF
Matchday 10 UD Las Palmas UD Las Palmas 3:0 CD Numancia CD Numancia
Matchday 10 Córdoba CF Córdoba CF 1:1 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 9 Al Rayyan Al Rayyan Sports Club 1:1 Al Gharafa Sports Club Al Gharafa
Matchday 9 Al Arabi Al Arabi Sports Club 0:3 Al Ahli Sports Club Al Ahli
Matchday 9 Umm Salal Umm Salal Sport Club 1:1 Qatar Sports Club Qatar SC
Matchday 30 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 5:3 Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 30 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 3:1 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 30 FC Tokyo FC Tokyo 0:1 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 30 Gamba Osaka Gamba Osaka 2:1 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 30 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 2:0 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 30 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 2:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 30 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2:3 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 7 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 0:2 AEK Athens AEK Athens
Matchday 7 Panathinaikos Panathinaikos Athens 1:0 Panionios Athens Panionios
Matchday 7 AE Larisa AE Larisa 1:2 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
Matchday 7 PAS Giannina PAS Giannina 0:2 Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 13 Atlas Atlas Guadalajara 4:3 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 9 FC Barcelona B FC Barcelona B 1:1 Villarreal CF B Villarreal CF B
Matchday 30 FC Astana FC Astana 1:1 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Matchday 13 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 1:4 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 6 Al-Ain FC Al-Ain FC 1:2 Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
Matchday 6 Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 1:1 Ajman Club Ajman Club
Matchday 6 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 2:4 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC
Matchday 12 Lech Poznan Lech Poznan 2:1 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 12 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 1:2 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 12 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 3:1 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 33 Jeju Utd. Jeju United FC 1:0 FC Seoul FC Seoul
Matchday 33 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 3:2 Incheon United FC Incheon Utd.
Matchday 33 Ulsan Ulsan Hyundai 2:0 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 33 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 2:0 FC Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 33 Daegu FC Daegu FC 2:1 Jeonnam Dragons FC Jeonnam Dragons
Matchday 33 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 2:1 Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
Matchday 26 Malmö FF Malmö FF 2:1 Hammarby IF Hammarby
Matchday 26 Dalkurd Dalkurd FF 1:0 Örebro SK Örebro SK
Matchday 32 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 2:0 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Matchday 32 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 2:1 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 32 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:1 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 32 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 0:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 32 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 1:0 Esporte Clube Juventude Juventude
Matchday 32 Boa Esporte Boa Esporte Clube (MG) 2:1 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 16 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 0:2 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 8 Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 0:3 FK Sabail FK Sabail
Matchday 8 FK Qabala FK Qabala 3:1 Neftchi Baku Neftchi Baku
Matchday 14 Charlton Charlton Athletic 2:0 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 14 Shrewsbury Shrewsbury Town 0:2 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 14 Luton Luton Town 2:0 Walsall FC Walsall
Matchday 14 Bristol Rovers Bristol Rovers 0:0 Oxford United Oxford United
Matchday 14 Portsmouth Portsmouth FC 1:0 Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 14 Southend United Southend United 1:2 Coventry City Coventry
Matchday 14 Doncaster Doncaster Rovers 3:3 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 14 Wycombe Wycombe Wanderers 3:2 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 14 Blackpool Blackpool FC 2:0 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 14 Plymouth Plymouth Argyle 2:3 Burton Albion Burton Albion
Matchday 14 Bradford Bradford City 0:2 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 14 Peterborough Peterborough United 0:1 Accrington Stanley Accrington
Matchday 12 San Luis Atlético de San Luis 3:1 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
Matchday 12 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 2:3 Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
Matchday 12 Venados FC Venados FC Yucatán 1:1 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 12 Tampico Madero Tampico Madero 4:1 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
Matchday 12 Potros UAEM Potros UAEM 0:1 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Matchday 17 Sochi FC Sochi 4:1 Sibir Novosibirsk Sibir
Matchday 17 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 0:2 Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 17 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 0:0 FK Tambov Tambov
Matchday 17 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 1:0 FK Armavir Armavir
Matchday 17 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 1:1 Mordovia Saransk Mordovia
Matchday 17 Avangard Kursk Avangard Kursk 0:0 Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 17 Khimki FK Khimki 2:1 FK Tyumen Tyumen
Matchday 17 Baltika Baltika Kaliningrad 1:4 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Matchday 17 Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 0:1 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 17 Shinnik Shinnik Yaroslavl 0:0 Luch Vladivostok Luch
Matchday 15 Guayaquil City Guayaquil City FC 3:4 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
Matchday 15 CD El Nacional CD El Nacional 1:3 CD Universidad Católica Uni. Católica
Matchday 11 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 1:0 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 11 Haladás Szombathelyi Haladás 0:2 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 11 MTK Budapest MTK Budapest 1:1 Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 11 Debrecen Debreceni VSC 2:1 Paksi FC Paksi FC
Matchday 11 Diósgyőr Diósgyőri VTK 1:2 Újpest FC Újpest FC
Matchday 11 Kisvárda Kisvárda FC 1:2 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 12 FC Viitorul FC Viitorul 2:3 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 12 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 0:2 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Round of 16 Sundowns Mamelodi Sundowns FC 1:0 Bloemfontein Celtic Bloemfontein
Round of 16 Orlando Pirates Orlando Pirates 1:0 Chippa United Chippa United
Round of 16 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 2:1 Highlands Park FC Highlands Park
Round of 16 Baroka FC Baroka FC 2:0 Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
Round of 16 FS Stars Free State Stars 0:1 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Matchday 9 Gaziantep FK Gaziantep FK 0:0 Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 9 Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 0:0 Adanaspor Adanaspor
Matchday 9 Balikesirspor Balikesirspor 0:1 Boluspor Boluspor
Matchday 4 Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 1:3 Lokomotiv Tashkent Loko Tashkent
Matchday 4 Navbahor Navbahor Namangan 1:0 FK Bukhara Bukhara
Matchday 4 Metallurg Bk. Metallurg Bekabad 1:0 Bunyodkor Tashkent Bunyodkor
Matchday 7 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 4:0 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Matchday 7 H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 2:0 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
Matchday 7 Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 0:0 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
Matchday 7 Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 1:1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
Matchday 26 Molde FK Molde FK 2:2 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Matchday 26 Sandefjord Sandefjord Fotball 2:1 Strømsgodset IF Strømsgodset
Matchday 13 Nacional Club Nacional 1:1 CA Peñarol Peñarol
Matchday 26 La Calera Unión La Calera 0:2 Huachipato FC Huachipato FC
Matchday 26 O'Higgins CD O'Higgins 1:1 CSD Colo Colo Colo Colo
Matchday 26 Española Unión Española 2:1 Deportes Temuco Deportes Temuco
Matchday 26 Curicó CDP Curicó Unido 0:0 CD Palestino CD Palestino
Matchday 11
Servette FC Servette FC 3:1 FC Aarau FC Aarau
Matchday 11
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 2:0 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Matchday 11 Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 1:2 SC Kriens SC Kriens
Matchday 1 Melbourne Melbourne Victory 1:2 Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 5 Stade Gabèsien Stade Gabèsien 2:2 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Matchday 5 US Tataouine US Tataouine 1:1 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
Matchday 5 US Monastir US Monastir 1:2 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
Matchday 5 O. Khouribga Olympique Khouribga 1:1 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Matchday 5 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech 2:1 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Matchday 5 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 1:1 CR Al Hoceima CR Al Hoceima
quarter-finals Cincinnati FC Cincinnati 7:6 on pens Nashville SC Nashville SC
quarter-finals Phoenix Rising Phoenix Rising FC 3:0 Portland Timbers 2 Timbers 2
quarter-finals Real Monarchs Real Monarchs SLC 0:1 Reno 1868 FC Reno FC
Matchday 12 1.FK Pribram 1.FK Pribram 0:6 FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 12 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1:1 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 12 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 1:1 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 12 Slovácko 1.FC Slovácko 0:2 FK Teplice FK Teplice
Matchday 9 Sanat Naft Sanat Naft FC 2:1 Tractor FC Tractor
Matchday 8 Man City U23 Manchester City U23 1:4 Chelsea FC U23 Chelsea U23
Matchday 25 BATE Borisov BATE Borisov 3:2 FK Gorodeya Gorodeya
Matchday 25 FK Minsk FK Minsk 3:3 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 25 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 1:0 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 25 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 2:0 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 6 AEK Larnaca AEK Larnaca 3:0 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Matchday 6 Apol. Limassol Apollon Limassol 5:0 Ermis Aradippou Ermis Aradippou
Matchday 6 EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 1:1 Anorthosis Famagusta Anorthosis
Matchday 13 ND Gorica ND Gorica 0:3 NK Maribor NK Maribor
Matchday 13 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 0:0 NK Domzale NK Domzale
Matchday 13 NS Mura NS Mura 2:1 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 28 WH Zall Wuhan Zall 3:1 Meizhou Hakka MZ Hakka
Matchday 28 BJ BSU Beijing BSU 1:0 Inner Mongolia Zhongyou IM Zhongyou
Matchday 28 XJ T. Leopard Xinjiang Tianshan Leopard 1:3 Shijiazhuang Ever Bright SJZ Ever Bright
Matchday 28 ZJ Greentown Zhejiang Greentown 2:1 Yanbian Funde YB Funde
Matchday 28 GD Sou. Tigers Guangdong Southern Tigers 1:3 Qingdao Huanghai QD Huanghai
Matchday 28 HLJ Lava Spring Heilongjiang Lava Spring 1:1 Zhejiang Yiteng ZJ Yiteng
Matchday 28 Liaoning FC Liaoning FC 1:0 Shanghai Shenxin SH Shenxin
Matchday 11 KSV Roeselare KSV Roeselare 1:1 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 11 AFC Tubize AFC Tubize 0:2 Lommel SK Lommel SK
Matchday 12
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 2:0 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 12 SF Lotte Sportfreunde Lotte 0:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 12
1860 Munich TSV 1860 Munich 2:0 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 12
Hallescher FC Hallescher FC 1:1 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 12
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:0 SV Meppen SV Meppen
Matchday 12
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 3:1 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 12 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 3:1 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 12 MSK Zilina MSK Zilina 2:2 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 12 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 3:2 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
Matchday 12 AS Trencin AS Trencin 0:1 FC Nitra FC Nitra
Matchday 12 Spartak Trnava Spartak Trnava 4:1 FK Senica FK Senica
Matchday 12 SKF Sered SKF Sered 3:1 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 11 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 0:1 MC Algiers MC Algiers
Matchday 11 CS Constantine CS Constantine 0:0 Olympique de Médéa O Médéa
Matchday 11 MO Béjaïa MO Béjaïa 0:0 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Matchday 38 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 0:2 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 14 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 14 Rukh Lviv Rukh Lviv 1:3 Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Matchday 14 Avanhard K. Avanhard Kramatorsk 1:2 Balkany Zoria Balkany Zoria
Matchday 14 Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport Horishni Plavni 1:1 Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes V.
Matchday 14 Zirka Zirka Kropyvnytskyi 0:3 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 14 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 0:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 14 FK Sarajevo FK Sarajevo 1:0 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 14 FK Tuzla City FK Tuzla City 0:1 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 14 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 1:0 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Matchday 8 Juve Stabia SS Juve Stabia 2:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 8 Trapani Trapani Calcio 3:0 FC Rieti Rieti
Matchday 8 Paganese Paganese Calcio 1926 2:4 Calcio Catania Catania
Matchday 8 Vibonese US Vibonese 1:0 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Matchday 8 Matera SS Matera Calcio 2:2 Casertana FC Casertana
Matchday 9 Bilbao Athletic Bilbao Athletic 1:3 CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 9 SD Amorebieta SD Amorebieta 1:2 Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
Matchday 9 CD Vitoria CD Vitoria 0:1 Barakaldo CF Barakaldo CF
Matchday 9 SD Leioa SD Leioa 1:1 Gernika Club Gernika
Matchday 8 Triestina US Triestina 1:1 Ternana Calcio Ternana
Matchday 13 Ac. Clinceni Academica Clinceni 0:1 CF Chindia Targoviste Chindia
Matchday 13 UTA Arad UTA Arad 1:1 ACS Viitorul Tg. Jiu Viitorul Tg.Jiu
Matchday 13 Sportul Snagov CS Sportul Snagov 3:0 FC Metaloglobus Bukarest Metaloglobus
Matchday 13 CS Mioveni CS Mioveni 2:1 Luceafarul Oradea Luceafarul
Matchday 13 Poli Timisoara ACS Poli Timisoara 1:2 ASU Poli ASU Poli
Matchday 13 CS Balotesti CS Balotesti 2:1 Pandurii Targu Jiu Pandurii T.-Jiu
Matchday 13 Braila Dacia Unirea Braila 3:3 Aerostar Bacau Aerostar Bacau
Matchday 5 Fiorentina U19 Fiorentina Primavera 2:1 Inter Milan Primavera Inter U19
Matchday 5 Milan U19 Milan Primavera 2:1 Torino Primavera Torino U19
Matchday 5 Cagliari U19 Cagliari Primavera 0:2 Atalanta Primavera Atalanta U19
Matchday 5 Empoli U19 Empoli Primavera 3:3 Sassuolo Primavera Sassuolo U19
Matchday 5 Udinese U19 Udinese Primavera 2:3 Napoli Primavera Napoli U19
Matchday 12 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 2:2 FK TSC Backa Topola FK TSC
Matchday 12 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 0:0 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 12 Borac Cacak FK Borac 1926 Cacak 1:1 FK Becej Becej
Matchday 15 GKS Tychy GKS Tychy 0:0 Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 15 LKS Lodz LKS Lodz 2:0 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Matchday 15 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 2:1 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
Matchday 15 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 2:2 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
Matchday 15 Bytovia Bytow Bytovia Bytow 1:1 Odra Opole Odra Opole
Matchday 9 Dundee United Dundee United FC 1:1 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 9 Ross County Ross County FC 2:1 Ayr United FC Ayr United
Matchday 9 Morton Greenock Morton FC 1:0 Falkirk FC Falkirk FC
Matchday 9 Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 0:1 Queen of the South FC Queen o. t. S.
Matchday 9 Alloa Athletic Alloa Athletic FC 1:0 Partick Thistle FC Partick Thistle
Matchday 9 Valladolid B Real Valladolid B 0:0 Cultural Leonesa CyD Leonesa
Matchday 25 Riga Riga FC 2:0 FK Jelgava Jelgava
Matchday 25 Ventspils FK Ventspils 1:1 Spartaks Jurmala Spartaks
Matchday 25 Liepaja FK Liepaja 0:1 FK Metta Metta
Matchday 3 Kerala Blasters Kerala Blasters FC 1:1 Odisha FC Odisha
Matchday 25 Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa 2:3 Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 25 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 1:1 IA Sud America Montevideo Sud America
Matchday 25 Maldonado Club Deportivo Maldonado 0:0 Albion FC Albion FC
Matchday 25 Villa Española Deportivo Villa Española 3:0 CS Cerrito Cerrito
Matchday 25 Rentistas CA Rentistas 1:3 Tacuarembó Futbol Club Tacuarembó
Matchday 25 Club Oriental Club Oriental 1:4 Juventud de Las Piedras Juventud
Matchday 25 Miramar Miramar Misiones 1:1 Central Español Central
Matchday 14 Strogino Moscow Strogino Moscow 0:1 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
Matchday 14 Kvant Obninsk Kvant Obninsk 0:1 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
Matchday 14 Sokol Saratov Sokol Saratov 4:0 Rotor 2 Volgograd Rotor 2
Matchday 14 FK Kaluga FK Kaluga 2:0 Metallurg Lipetsk M. Lipetsk
Matchday 14 FK Ryazan FK Ryazan 2:1 Zorkiy Krasnogorsk Zorkiy
Matchday 14 Salyut Belgorod Salyut Belgorod 1:0 Saturn Ramenskoe Saturn
Matchday 14 Swindon Town Swindon Town 0:0 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 14 Lincoln City Lincoln City 1:1 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 14 MK Dons Milton Keynes Dons 1:0 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 14 Grimsby Town Grimsby Town 0:0 Exeter City Exeter City
Matchday 14 Oldham Athletic Oldham Athletic 0:1 Port Vale FC Port Vale
Matchday 14 Yeovil Town Yeovil Town 0:0 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 14 Forest Green Forest Green Rovers 1:1 Cheltenham Town Cheltenham
Matchday 14 Morecambe FC Morecambe FC 0:1 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 14 Stevenage Stevenage FC 0:1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 14 Macclesfield Macclesfield Town 2:1 Carlisle United Carlisle United
Matchday 14 Crawley Town Crawley Town 4:1 Newport County Newport County
Matchday 14 Bury Bury FC 4:0 Notts County Notts County
Matchday 13 FC Zürich U21 FC Zürich U21 0:2 FC Sion U21 FC Sion U21
Matchday 13 FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 2:2 SC Cham SC Cham
Matchday 13 Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 1:4 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Matchday 13 AC Bellinzona AC Bellinzona 3:2 FC Wohlen FC Wohlen
Matchday 13 Yverdon-Sport Yverdon-Sport FC 8:1 FC La Chaux-de-Fonds Chaux-de-Fonds
Matchday 13 FC Breitenrain FC Breitenrain 6:2 SC Brühl SG SC Brühl SG
Matchday 13 FC Bavois FC Bavois 2:0 SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
Matchday 26 Arema FC Arema FC 3:1 Bali United FC Bali United
Matchday 26 Persib Bandung Persib Bandung 1:4 Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 26 Madura United Madura United FC 2:2 Persipura Jayapura Persipura
group stage Spain U17 Spain U17 1:0 North Macedonia U17 Macedonia U17
group stage Faroe U17 Faroe Islands U17 0:6 Israel U17 Israel U17
Matchday 13 Hertha BSC II Hertha BSC II 1:3 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 13 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 0:6 BFC Dynamo BFC Dynamo
Matchday 13 FCO Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf 0:0 Germania Halberstadt G. Halberstadt
Matchday 13 Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 4:1 Budissa Bautzen Budissa Bautzen
Matchday 7 Agropecuario Argentino Agropecuario 0:0 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Matchday 7 Rafaela Atlético de Rafaela 2:0 Club Olimpo Olimpo
Matchday 7 Los Andes Club Atlético Los Andes 0:0 Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
Matchday 11 Ittehad Ittehad Alexandria 1:1 Petrojet Petrojet
Matchday 8 RE Virton Royal Excelsior Virton 0:0 RFC Seraing RFC Seraing
Matchday 12 OFK Petrovac OFK Petrovac 1:0 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
Matchday 12 B. Podgorica Buducnost Podgorica 2:1 OFK Titograd OFK Titograd
Matchday 12 Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 1:2 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
Matchday 12 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja 0:0 OFK Grbalj OFK Grbalj
Matchday 12 FK Lovcen FK Lovcen Cetinje 0:1 FK Mornar Bar Mornar Bar
Matchday 14 Pskov-747 Pskov-747 1:2 Lokomotiv-Kazanka Moskow Kazanka
Matchday 14 Znamya Truda Znamya Truda Orekhovo-Zuevo 0:1 Veles Moskau Veles Moskau
Matchday 14 Kolomna FK Kolomna 2:1 Torpedo Vladimir Torpedo Vl.
Matchday 14 Leningradets FK Leningradets 4:1 Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk
Matchday 9 NK Varazdin NK Varazdin 2:2 NK Zadar NK Zadar
Matchday 9 NK Lucko NK Lucko 1:0 NK Sesvete NK Sesvete
Matchday 9 NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb 2:1 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
Matchday 14 Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 3:2 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
Matchday 14
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 5:1 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
Matchday 14 TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 3:0 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 14 Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich 2:1 VfB Stuttgart II Stuttgart II
Matchday 14 TSG Balingen TSG Balingen 2:0 VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 14 Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 1:4 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
Matchday 12 FC Noah FC Noah Erewan 2:3 FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
Matchday 12 Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri 1:0 FC Ararat Yerevan Ararat Yerevan
Matchday 12 Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 2:1 MFK Chrudim Chrudim
Matchday 12 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 0:0 MFK Vitkovice Vitkovice
Matchday 33 JK Trans Narva JK Trans Narva 1:2 FC Flora Tallinn FC Flora
Matchday 33 Paide Paide Linnameeskond 2:1 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
Matchday 33 Kuressaare FC Kuressaare 3:3 Kalev Tallinn Kalev
Final Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 1:0 BG Pathum United BG Pathum Utd.
Matchday 9 KF Laçi KF Laçi 0:3 KF Teuta KF Teuta
Matchday 9 KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 1:2 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 11 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 4:1 OFK Pomorie Pomorie
Matchday 11 PFC Montana PFC Montana 2:1 Kariana Erden Kariana Erden
Matchday 11 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 1:1 FC Litex Lovetch Litex Lovetch
Matchday 11 PFK Nesebar PFK Nesebar 0:2 CSKA 1948 CSKA 1948
Matchday 11 Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 0:2 OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
Matchday 11 C. Balchik Chernomorets Balchik 2:1 Strumska Slava Strumska Slava
Matchday 5 R&F (HK) R&F (Hong Kong) 2:1 Lee Man Lee Man
Matchday 5 Southern Southern District 0:2 Eastern SC Eastern
Matchday 5 Yuen Long Yuen Long FC 5:1 King Fung FC King Fung
Matchday 9 F91 Dudelange F91 Dudelange 4:1 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 14
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 1:2 SC Verl SC Verl
Matchday 14 RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 4:0 TV Herkenrath 09 TV Herkenrath
Matchday 14
Alem. Aachen Alemannia Aachen 4:0 SV Straelen SV Straelen
Matchday 14 F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 1:1 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
Matchday 14 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 0:3 1.FC Köln II 1.FC Köln II
Matchday 27 Degerfors Degerfors IF 1:3 Östers IF Östers IF
Matchday 27 GAIS GAIS Göteborg 3:1 Landskrona BoIS Landskrona
Matchday 28 Gainare Tottori Gainare Tottori 1:3 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 28 Kagoshima Utd. Kagoshima United 1:0 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 28 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 1:3 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Matchday 24 Dinamo-Auto Dinamo-Auto Tiraspol 0:1 CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta
Matchday 24 Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau 3:1 Zaria Balti