For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:36:33 PM
Matchday 8 Leonidas RKSV Leonidas 2:2 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 8 Vlissingen VC Vlissingen 1:1 UDI'19/Beter Bed UDI '19
Matchday 8 Alphense Boys Alphense Boys 2:0 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 8 RKSV Minor RKSV Minor 4:1 VV De Meern De Meern
Matchday 8 Groene Ster RKSV Groene Ster 4:0 RKAVV Leidschendam RKAVV
Matchday 8 Unitas GVV Unitas 4:2 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 8 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 1:1 VV Baronie Baronie
Matchday 8 SP Silvolde Sportclub Silvolde 5:1 MVV Alcides Alcides
Matchday 8 RKHVV Huissen RKHVV Huissen 2:3 Achilles 1894 Achilles 1894
Matchday 8 MSC Meppel MSC Meppel 5:2 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 8 VV Hoogeveen VV Hoogeveen 3:0 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
Matchday 8 RKVV DEM RKVV DEM 2:0 SDO Bussum SDO Bussum
Matchday 8 AWC AWC Wijchen 0:1 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 8 Hoogland VV Hoogland 1:1 VV De Bataven Gendt De Bataven
Matchday 13 HEBC Hamburg HEBC Hamburg 4:3 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Matchday 13 Altona 93 Altona 93 2:3 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 13 Niendorfer TSV Niendorfer TSV 2:1 SC Condor SC Condor
Matchday 13 VfL Pinneberg VfL Pinneberg 1:3 Wedeler TSV Wedeler TSV
Matchday 8
Hertha BSC Hertha BSC 1:1 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 8
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 4:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 10
Hamburger SV Hamburger SV 0:0 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 10
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 1:1 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
Matchday 10
SC Paderborn SC Paderborn 07 0:0 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 12
FSV Zwickau FSV Zwickau 2:2 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 12
Preußen Münster Preußen Münster 1:0 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 12
Karlsruher SC Karlsruher SC 2:5 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Matchday 9
Everton Everton FC 2:0 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 9 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:2 Getafe CF Getafe
Matchday 9 SD Eibar SD Eibar 1:1 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 9 SD Huesca SD Huesca 0:2 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 9 Real Betis Real Betis Balompié 0:1 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 5 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 2:1 FC Lusitanos Lusitanos
Matchday 5 FC Ordino FC Ordino 3:1 FC Encamp FC Encamp
Matchday 5 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 0:0 UE Engordany UE Engordany
Matchday 5 Sant Julia UE Sant Julia 1:1 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 9 Frosinone Frosinone Calcio 3:3 FC Empoli FC Empoli
Matchday 9 Bologna Bologna FC 1909 2:2 Torino FC Torino
Matchday 9 Chievo Verona Chievo Verona 1:5 Atalanta BC Atalanta
Matchday 9 Parma Parma Calcio 1913 0:2 SS Lazio Lazio
Matchday 9 Fiorentina ACF Fiorentina 1:1 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 9
Inter Inter Milan 1:0 AC Milan AC Milan
Matchday 10 Montpellier HSC Montpellier 2:0 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 10 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 1:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 10 OGC Nice OGC Nice 0:1 Olympique Marseille Marseille
Matchday 11 Dinamo Moscow Dinamo Moscow 1:0 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 11 Spartak Moscow Spartak Moscow 2:3 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 11 Krasnodar FK Krasnodar 0:1 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 11
SV Mattersburg SV Mattersburg 2:0 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 11
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 0:0 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 11
Austria Vienna Austria Vienna 1:1 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 12 Gaz Metan Gaz Metan Medias 1:2 FC Botosani FC Botosani
Matchday 12 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 2:1 FCSB FCSB
Matchday 9 C. Rizespor U21 Caykur Rizespor U21 2:1 Konyaspor U21 Konyaspor U21
Matchday 9 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21 2:2 Antalyaspor U21 Antalyaspor U21
Matchday 9 Göztepe U21 Göztepe U21 2:2 Besiktas JK U21 Besiktas U21
Matchday 9 Ankaragücü U21 MKE Ankaragücü U21 1:0 Yeni Malatyaspor U21 Y. Malatya U21
Matchday 9 NAC Breda NAC Breda 2:2 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 9
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 3:0 PEC Zwolle PEC Zwolle
Matchday 9 Heracles Almelo Heracles Almelo 4:1 FC Groningen FC Groningen
Matchday 9
VVV-Venlo VVV-Venlo 2:0 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 9 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 3:1 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 9 C. Rizespor Caykur Rizespor 1:1 Konyaspor Konyaspor
Matchday 9 Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:0 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 9 Alanyaspor Alanyaspor 0:1 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 9 Göztepe Göztepe 2:0 Besiktas JK Besiktas
Matchday 11
FC Basel FC Basel 1893 1:1 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 11
FC Lugano FC Lugano 3:1 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 11
FC Sion FC Sion 0:0 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 9 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 1:4 Rangers FC Rangers
Matchday 12 FK Lviv FK Lviv 1:0 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv
Matchday 12 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 1:0 Chornomorets Odessa Chornomorets
Matchday 12 FK Oleksandria FK Oleksandria 2:1 Karpaty Lviv Karpaty
Matchday 7 APO Levadiakos APO Levadiakos 1:2 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 7 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 1:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 7 OFI Crete OFI Crete 1:0 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 11 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 4:2 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 11 KV Oostende KV Oostende 0:4 KAA Gent KAA Gent
Matchday 11 RSC Charleroi RSC Charleroi 3:2 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 8 RFC Lüttich RFC Lüttich 1:1 KSK Heist KSK Heist
Matchday 8 FC Knokke FC Knokke 4:1 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Matchday 8 Rupel Boom FC Rupel Boom 3:0 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
Matchday 9 URSL Visé URSL Visé 2:1 Solières Sport Solières
Matchday 9 RFC Tilleur RFC Tilleur 5:1 RUS Rebecq RUS Rebecq
Matchday 9 Francs Borains Royal Francs Borains 5:0 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 8 KFC Eppegem KFC Eppegem 2:2 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Matchday 8 SK Londerzeel SK Londerzeel 1:1 Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 8 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 2:2 Olsa Brakel Olsa Brakel
Matchday 8 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 2:0 KVK Westhoek KVK Westhoek
Matchday 8 KVV Vosselaar KVV Vosselaar 2:2 KFC VW Hamme VW Hamme
Matchday 8 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC 0:2 KSC City Pirates City Pirates
Matchday 8 Berchem Sport Berchem Sport 0:2 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 11 KV Mechelen KV Mechelen 3:0 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 12 FK Dukla Prague FK Dukla Prag 1:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 12 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 0:1 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 13 Vendsyssel FF Vendsyssel FF 0:1 AC Horsens AC Horsens
Matchday 13 Randers FC Randers FC 1:1 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 13 Vejle BK Vejle Boldklub 1:3 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 13 Aarhus GF Aarhus GF 2:2 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 26 Ranheim IL Ranheim IL 0:0 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 26 Haugesund FK Haugesund 2:0 Odds BK Odds BK
Matchday 26 Vålerenga Vålerenga Fotball 0:2 Kristiansund BK Kristiansund BK
Matchday 26 Lillestrøm SK Lillestrøm SK 0:0 Rosenborg BK Rosenborg BK
Matchday 26 Tromsø Tromsø IL 1:2 IK Start Start
Matchday 26 Stabæk Stabæk Fotball 1:2 SK Brann SK Brann
Matchday 26 Häcken BK Häcken 2:0 Östersunds FK Östersund
Matchday 26 Djurgarden Djurgardens IF 0:0 AIK AIK
Matchday 26 Elfsborg IF Elfsborg 2:0 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Matchday 26 Kalmar FF Kalmar FF 1:2 IFK Norrköping Norrköping
Matchday 26 Trelleborg Trelleborgs FF 1:2 IK Sirius Sirius
Matchday 12 Spartak FK Spartak Subotica 0:0 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 12 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 1:1 OFK Backa Backa
Matchday 11 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 0:1 HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 11 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 2:0 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 32 VPS Vaasan Palloseura 1:2 Rovaniemen Palloseura RoPS
Matchday 32 Kemi City Kemi City FC 2:0 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 32 KuPS Kuopion Palloseura 2:1 Turun Palloseura TPS
Matchday 32 HJK Helsinki HJK Helsinki 1:0 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Matchday 32 Ilves Ilves Tampere 0:1 FC Lahti FC Lahti
Matchday 32 FC Inter FC Inter Turku 0:2 FC Honka FC Honka
Matchday 12 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 3:3 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 12 Legia Warszawa Legia Warszawa 3:3 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 11 Dob. Dobrich PFK Dobrudzha Dobrich 0:2 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 11 Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 2:0 FK Botev Galabovo B. Galabovo
Matchday 12 FK Dunav FK Dunav Ruse 1:0 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 12 CSKA Sofia CSKA Sofia 3:0 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 13 NK Celje NK Celje 2:1 NK Krsko NK Krsko
Matchday 13 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:0 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 9 Titus Petange Union Titus Petange 3:2 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 9 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 1:2 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
Matchday 9 US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 4:3 US Rumelange US Rumelange
Matchday 9 CS Fola Esch CS Fola Esch 6:0 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 9 Differdange 03 FC Differdange 03 3:0 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Matchday 9 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 1:2 US Hostert US Hostert
Matchday 11 BFC Preussen BFC Preussen 1:4 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 11 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 1:3 Berliner SC Berliner SC
Matchday 11 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 1:2 SV Tasmania Berlin Tasmania Berlin
Matchday 11 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 3:1 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 11 Berolina S. FSV Berolina Stralau 0:2 Frohnauer SC Frohnauer SC
Matchday 11 Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 2:2 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 11 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 3:2 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 11 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 1:0 SC Charlottenburg SCC Berlin
Matchday 9 SV Hanse 01 SV Hanse Neubrandenburg 01 2:4 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
Matchday 9 FSV Barleben FSV Barleben 1911 3:1 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 13 TSV Lamme TSV Germania Lamme 2:2 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 13 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 4:0 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV
Matchday 13 F. Lebenstedt Fortuna Lebenstedt 1:1 Goslarer SC Goslarer SC
Matchday 13 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 3:1 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 13 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 2:1 TSV Hillerse TSV Hillerse
Matchday 13 SCW Göttingen SCW Göttingen 2:1 SV Lengede SV Lengede
Matchday 13 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 3:1 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 16 SV Erlbach SV Erlbach 2:0 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 9 Woltmershausen TS Woltmershausen 6:0 SG Findorff SG Findorff
Matchday 9 SV Hemelingen SV Hemelingen 7:2 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 9 FC Huchting FC Huchting 8:1 TSV Lesum-Burgdamm Lesum-Burgdamm
Matchday 9 Komet Arsten TuS Komet Arsten 4:1 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 9 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 0:3 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 9 Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 3:0 SV Lemwerder SV Lemwerder
Matchday 8 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 3:1 FSV Bernau FSV Bernau
Matchday 14 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 0:3 SV Morbach SV Morbach
Matchday 14 TuS Oberwinter TuS Oberwinter 0:1 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 14 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 5:3 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 14 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 1:0 SpVgg EGC Wirges SpVgg Wirges
Matchday 9 E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 1:0 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 9 Teistungen FC Wacker Teistungen 3:1 Eintracht Sondershausen Sondershausen
Matchday 11 RW Maaslingen SC Rot-Weiß Maaslingen 1:1 SC Herford SC Herford
Matchday 11 SV Spexard SV Spexard 2:0 Beckumer SV Beckumer SV
Matchday 11 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 5:2 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 11 TuS Hiltrup TuS Hiltrup 1:0 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
Matchday 11 VfL Theesen VfL Theesen 3:1 Preußen Münster II Pr. Münster II
Matchday 14 Cronenberger SC Cronenberger SC 3:2 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 14 Heiligenhaus SSVg Heiligenhaus 4:1 VSF Amern VSF Amern
Matchday 14 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 4:2 VfB Solingen VfB Solingen
Matchday 14 Odenkirchen SpVg Odenkirchen 0:2 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 14 Rather SV Rather SV 5:3 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
Matchday 14 ASV Süchteln ASV Süchteln 2:1 Holzheimer SG Holzheimer SG
Matchday 14 Meerbusch II TSV Meerbusch II 1:3 VfL Jüchen-Garzweiler VfL Jüchen-G.
Matchday 14 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 5:1 FC Remscheid FC Remscheid
Matchday 17 Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 5:0 TSV Sonnefeld TSV Sonnefeld
Matchday 17 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 2:1 SpVgg Selbitz SpVgg Selbitz
Matchday 15 ASV Rimpar ASV Rimpar 0:2 Viktoria Kahl Viktoria Kahl
Matchday 15 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 4:2 SC Aufkirchen SC Aufkirchen
Matchday 15 Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 1:4 TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
Matchday 11 TuS Marienborn TuS Marienborn 0:3 FV Dudenhofen FV Dudenhofen
Matchday 11 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 3:3 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Matchday 11 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 2:3 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 11 FC Speyer 09 FC Speyer 09 1:1 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 11 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 0:1 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 11 TSV Winsen/Luhe TSV Winsen/Luhe 0:1 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 11 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 2:4 Vorwärts Nordhorn Vorw. Nordhorn
Matchday 11 SV Brake SV Brake 3:3 Kickers Emden Kickers Emden
Matchday 11 BV Essen BV Essen 3:2 GW Mühlen GW Mühlen
Matchday 11 TV Dinklage TV Dinklage 1:1 SV Bad Rothenfelde Bad Rothenfelde
Matchday 13 Heeßeler SV Heeßeler SV 5:3 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 13 SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 2:0 TV Stuhr TV Stuhr
Matchday 13 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 1:5 TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 13 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 5:1 SV Brigitta-Elwerath Steimbke SV BE Steimbke
Matchday 13 Iraklis Hellas SV Iraklis Hellas Hannover 2:1 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 13 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 1:1 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 8 Markranstädt SSV Markranstädt 4:0 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz
Matchday 8 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 1:2 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 8 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 1:1 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
Matchday 15 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 3:0 FSV Dörnberg FSV Dörnberg
Matchday 15 Grebenstein TuSpo Grebenstein 0:1 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
Matchday 15 SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07 0:1 SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 15 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 2:0 1.FC Schwalmstadt Schwalmstadt
Matchday 15 Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 1:2 TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 15 SV Steinbach SV Steinbach 3:1 Eintracht Baunatal Eintr. Baunatal
Matchday 15 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 2:2 SSV Sand SSV Sand
Matchday 15 FC Gießen II FC Gießen II 0:2 SV Zeilsheim SV Zeilsheim
Matchday 15 TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf 3:3 FC Dorndorf FC Dorndorf
Matchday 15 G. Schwanheim Germania Schwanheim 4:1 FV Breidenbach FV Breidenbach
Matchday 15 SG Kinzenbach SG Kinzenbach 3:3 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
Matchday 12 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 2:0 SF Niederwenigern Niederwenigern
Matchday 12 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 3:4 GSV Moers GSV Moers
Matchday 12 FC Kray FC Kray 3:2 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 12 Burgaltendorf SV Burgaltendorf 5:0 Duisburger SV 1900 Duisburger SV
Matchday 12 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 1:1 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
Matchday 12 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 2:1 SF Königshardt Königshardt
Matchday 12 Scherpenberg SV Scherpenberg 2:1 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
Matchday 12 FC BG Überruhr FC Blau-Gelb Überruhr 1:2 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
Matchday 15 FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 1:0 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 15 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 3:3 FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl
Matchday 15 FV Schwalbach FV Schwalbach 2:2 SG Rehlingen-Fremersdorf SG Rehlingen
First Round SV Nierfeld SV Nierfeld 1:3 SSV Homburg-Nümbrecht Homburg-Nü.
First Round Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 10:0 ASV Sankt Augustin ASV St. August.
First Round FV Endenich FV Bonn-Endenich 08 4:1 1.FC Heinsberg-Lieck Heinsberg-Lieck
First Round SV Deutz 05 SV Deutz 05 6:0 Germania Teveren Germ. Teveren
First Round Verlautenheide SV Eintracht Verlautenheide 2:1 SV Leuscheid SV Leuscheid
First Round FC Hürth FC Hürth 1:3 SG Köln-Worringen SG Worringen
First Round FC Hennef 05 FC Hennef 05 4:1 VfL Alfter VfL Alfter
First Round Eicherscheid SV Germania Eicherscheid 1:3 SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
First Round SV Schlebusch SV Schlebusch 4:2 FC Inde Hahn FC Inde Hahn
First Round TSV Schönau TSV Schönau (Mrh.) 0:2 Viktoria 08 Arnoldsweiler Arnoldsweiler
Matchday 13 GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 3:1 TSV Wankendorf TSV Wankendorf
Matchday 13 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 3:1 TSV Travemünde TSV Travemünde
Matchday 13 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 1:2 TSV Pansdorf TSV Pansdorf
Matchday 15 Vatanspor BH TSV Vatanspor Bad Homburg 1:1 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
Matchday 15 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 0:1 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
Matchday 15 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 1:3 FC Hanau 93 FC Hanau 93
Matchday 15 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 0:1 SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
Matchday 15 Usinger TSG Usinger TSG 3:2 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
Matchday 15 FC Sandzak SV FC Sandzak Frankfurt 0:2 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 11 TSV Marl-Hüls TSV Marl-Hüls 0:0 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
Matchday 11 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 4:0 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
Matchday 11 Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 5:1 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
Matchday 11 Westfalia Wickede Westfalia Wickede 1:2 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
Matchday 11 Lüner SV Lüner SV 4:1 SV Horst-Emscher 08 SV Horst 08
Matchday 11 SC Neheim SC Neheim 1:1 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
Matchday 11 BSV Schüren BSV Schüren 3:4 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
Matchday 11 Lennestadt FC Lennestadt 6:0 YEG Hassel YEG Hassel
Matchday 17 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 3:1 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
Matchday 17 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 2:5 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Matchday 17 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 1:1 SV Donaustauf SV Donaustauf
Matchday 17 VfB Bach VfB Bach 3:0 SV Hutthurm SV Hutthurm
Matchday 30 São Paulo São Paulo Futebol Clube 0:0 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 30 Sport Recife Sport Club do Recife 2:1 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 30 EC Vitória Esporte Clube Vitória 2:2 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 30 Fluminense Fluminense Football Club 1:0 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 30 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 2:1 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 13 Querétaro FC Querétaro FC 2:0 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 13 CF Pachuca CF Pachuca 1:1 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 13 América CF América 3:0 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 13 Necaxa Club Necaxa 0:2 Club León FC León
Matchday 13 Monterrey CF Monterrey 2:1 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 13 Lobos Lobos BUAP 1:1 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 13 UNAM Pumas UNAM Pumas 3:3 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 34 Atlanta United Atlanta United FC 2:1 Chicago Fire Chicago Fire
Matchday 34 Philadelphia Philadelphia Union 0:1 New York Red Bulls NY Red Bulls
Matchday 34 Orlando City SC Orlando City SC 2:1 Columbus Crew SC Columbus Crew
Matchday 34 Montreal Impact Montreal Impact 2:0 Toronto FC Toronto FC
Matchday 34 D.C. United D.C. United 3:1 New York City FC NYCFC
Matchday 34 FC Dallas FC Dallas 0:3 Sporting Kansas City Kansas
Matchday 34 Quakes San Jose Earthquakes 0:0 Colorado Rapids Colorado
Matchday 34 Minnesota Utd. Minnesota United FC 1:3 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Matchday 34 Los Angeles FC Los Angeles FC 2:2 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
Matchday 34 Houston Houston Dynamo 2:3 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 34 Timbers Portland Timbers 3:0 Real Salt Lake City Salt Lake
Matchday 16 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 3:0 Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
Matchday 16 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 0:1 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Matchday 16 Patriotas Boyacá Patriotas FC 1:0 Once Caldas Once Caldas
Matchday 16 Deportes Tolima Deportes Tolima 3:2 Leones FC Leones FC
Matchday 16 CD América CD América de Cali 2:1 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 30 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 0:0 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 28 a. cl. Numazu azul claro Numazu 1:2 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
Matchday 28 SC Sagamihara SC Sagamihara 2:1 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 28 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:0 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 28 Kataller Toyama Kataller Toyama 1:1 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 28 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 0:0 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 26 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 1:4 FC Imabari FC Imabari
Matchday 26 Sony Sendai Sony Sendai 1:1 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 26 Honda Lock Honda Lock 0:3 Honda FC Honda FC
Matchday 26 Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 0:1 MIO Biwako Shiga MIO Biwako
Matchday 26 Veertien Mie Veertien Mie 2:2 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 26 Cob. Onagawa Cobaltore Onagawa 0:2 FC Osaka FC Osaka
Matchday 26 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 1:1 Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 38 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 2:2 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 38 Tochigi SC Tochigi SC 2:2 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 38 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 0:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 38 Yokohama FC Yokohama FC 1:1 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 38 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:0 FC Gifu FC Gifu
Matchday 38 Mito HollyHock Mito HollyHock 3:2 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 38 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 2:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 38 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 2:4 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 38 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 1:0 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 12 Celaya Celaya FC 1:0 CF Atlante Atlante
Matchday 12 FC Juárez FC Juárez 3:0 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 1 Wellington P. Wellington Phoenix 2:1 Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 1 Brisbane Roar Brisbane Roar 1:1 Central Coast Mariners Central Coast
Matchday 1 Perth Glory Perth Glory 1:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 13 Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 1:1 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 13 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 3:1 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 9 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 2:0 FC Kamza FC Kamza
Matchday 9 FK Partizani FK Partizani 2:1 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 10 Travnik U19 NK Travnik U19 1:0 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Matchday 10 Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 1:2 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
Matchday 14 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 0:0 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 14 Celik Zenica NK Celik Zenica 1:1 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 16 Caracas FC Caracas FC 2:2 Zamora FC Zamora
Matchday 16 Aragua FC Aragua FC 0:2 Zulia FC Zulia FC
Matchday 16 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 0:0 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 16 Mineros Mineros de Guayana 1:1 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 16 Estudiantes Estudiantes de Mérida 3:1 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 16 Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 2:1 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 16 Metropolitanos Metropolitanos FC 2:0 Monagas SC Monagas SC
Matchday 16 Portuguesa FC Portuguesa FC 1:0 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 16 Trujillanos Trujillanos FC 4:1 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 20 Zalgiris Zalgiris Vilnius 2:2 FK Riteriai Riteriai
Matchday 24 Jonava FK Jonava 1:2 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 25 FK Slutsk FK Slutsk 0:3 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 25 Smolevichi FK Smolevichi 0:1 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 25 Dynamo Brest Dynamo Brest 2:0 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Matchday 11 Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 2:0 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
Matchday 5 Stade Tunisien Stade Tunisien 1:2 JS Kairouanaise JS Kairouan
Matchday 5 ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 1:0 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
Matchday 5 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 2:0 Club Africain Tunis Club Africain
Matchday 5 Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 0:0 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 5 RS Berkane Renaissance de Berkane 0:0 Hassania d'Agadir Hassania
Matchday 5 Wydad AC Wydad Casablanca 2:0 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
Matchday 29 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 2:2 FC Rustavi Rustavi
Matchday 29 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 0:0 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
Matchday 29 Saburtalo FC Saburtalo 4:1 FC Kolkheti-1913 Poti Kolkheti Poti
Matchday 12 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 3:3 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 33 Gwangju FC Gwangju FC 0:2 Suwon FC Suwon FC
Matchday 33 Ansan Greeners Ansan Greeners FC 3:1 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 33 Seoul E-Land Seoul E-Land FC 0:1 FC Anyang FC Anyang
Matchday 33 Daejeon Citizen Daejeon Citizen FC 0:1 Busan IPark FC Busan IPark
Matchday 33 Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa FC 1:0 Seongnam FC Seongnam FC
quarter-finals Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 9:10 on pens Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel
quarter-finals Charleston Charleston Battery 0:1 New York Red Bulls II NY Red Bulls II
quarter-finals Louisville City Louisville City FC 4:1 Indy Eleven Indy Eleven
quarter-finals Orange County Orange County SC 4:0 Saint Louis FC St. Louis FC
quarter-finals Sacramento FC Sacramento Republic FC 1:2 Sporting Kansas City II Kansas City II
Matchday 32 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 1:0 Paysandu Sport Club Paysandu
Matchday 32 Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) 1:2 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 9 VV Goes VV Goes 2:3 KVV Quick '20 Quick '20
Matchday 9 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 1:2 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 9 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 2:4 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 9 Dongen VV Dongen 1:0 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 9 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 3:0 USV Hercules USV Hercules
Matchday 11 FAC Floridsdorfer AC 1:2 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 33 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 0:1 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Third Round Leixões Leixões SC 3:1 Amarante FC Amarante
Third Round Vilafranquense UD Vilafranquense 0:4 Anadia FC Anadia
Third Round ARS Martinho AR São Martinho 0:1 Moreirense FC Moreirense
Third Round Torreense SC União Torreense 1:5 Rio Ave FC Rio Ave FC
Third Round Águeda RD Águeda 1:0 Louletano DC Louletano
Third Round Santa Iria CF Santa Iria 0:2 SC Praiense Praiense
Third Round Estoril Estoril Praia 3:4 on pens CD Tondela Tondela
Third Round Maria da Fonte SC Maria da Fonte 1:2 CD Santa Clara Santa Clara
Third Round Casa Pia Casa Pia AC 2:1 SC Angrense Angrense
Third Round Silves FC Silves FC 2:1 AET GD Chaves Satelite Chaves B
Third Round Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 2:0 GD Gafanha Gafanha
Third Round União Madeira CF União Madeira 2:0 União Santiago SC União SC
Third Round Fafe AD Fafe 2:4 on pens FC Penafiel Penafiel
Third Round Limianos AD Limianos 0:2 SC Covilhã Covilhã
Third Round Felgueiras FC Felgueiras 1932 0:1 SC Braga Braga
Third Round Vale Formoso FC Vale Formoso 4:3 AET SC Coimbrões Coimbrões
Third Round Moura Moura AC 3:4 on pens CS Marítimo Marítimo
Third Round Fátima CD Fátima 1:4 Boavista Porto FC Boavista
Third Round Armacenenses CF Os Armacenenses 1:2 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Third Round Pedras Salgadas Juventude de Pedras Salgadas 1:4 GD Chaves Chaves
Third Round Mirandela SC Mirandela 1:2 AET CD Feirense Feirense
Third Round Lusitano FCV Lusitano FCV 4:3 AET CD Nacional Nacional
Third Round Montalegre CD Cultural de Montalegre 2:1 AET Clube Oriental Lissabon Oriental
Third Round Farense SC Farense 1:3 FC Arouca Arouca
Third Round SG Sacavenense SG Sacavenense 1:3 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 7 Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 0:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 7 Villa Dálmine Club Villa Dálmine 1:1 Quilmes Atlético Club Quilmes
Matchday 7 Platense Club Atlético Platense 0:0 Brown de Adrogue Brown Adrogue
Matchday 7 Defensores Defensores de Belgrano 1:2 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Matchday 7 Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 1:0 Club Atlético Mitre CA Mitre
Matchday 7 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 0:2 Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
Matchday 13 CA Fénix CA Fénix 2:1 Club Atlético Atenas de San Carlos CA Atenas
Matchday 13 CA Torque Club Atlético Torque 0:0 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 13 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 0:0 Danubio FC Danubio FC
Matchday 13 Progreso Club Atlético Progreso 1:0 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 13 Racing Club Racing Club de Montevideo 1:1 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Matchday 13 River Plate Atletico River Plate Montevideo 0:5 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 8 US Esch Union Sportive Esch-Alzette 2:0 FC Mamer 32 FC Mamer 32
Matchday 8 Hesperange Swift Hesperange 3:2 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
Matchday 8 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 3:2 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
Matchday 8 FC Rodange 91 FC Rodange 91 4:1 FC 72 Erpeldange Erpeldange
Matchday 8 Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 4:1 US Sandweiler Sandweiler
Matchday 8 Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 1:2 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
Matchday 33 FCI Levadia FCI Levadia 2:1 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Matchday 33 Kalju Nömme Nomme Kalju FC 2:2 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 1 Canterbury Utd Canterbury United 1:0 Southern United Southern United
Matchday 1 Hamilton W. Hamilton Wanderers 3:1 Waitakere United Waitakere Utd.
Matchday 1 Auckland City Auckland City FC 3:1 Tasman United Tasman United
Matchday 1 W. Phoenix Res. Wellington Phoenix Reserves 1:4 Team Wellington Team Wellington
Matchday 8 Salernitana US Salernitana 1919 2:1