For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:43:19 PM
Group Stage
FC Zürich FC Zürich 3:2 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Group Stage AEK Larnaca AEK Larnaca 1:1 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Group Stage
RB Salzburg Red Bull Salzburg 3:0 Rosenborg BK Rosenborg BK
Group Stage
RB Leipzig RB Leipzig 2:0 Celtic FC Celtic
Group Stage Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 2:1 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Group Stage FC Copenhagen FC Copenhagen 0:1 SK Slavia Prague Slavia Prague
Group Stage RSC Anderlecht RSC Anderlecht 2:2 Fenerbahce SK Fenerbahce
Group Stage Spartak Trnava Spartak Trnava 1:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Group Stage Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 0:1 Vorskla Poltava Vorskla
Group Stage Sporting CP Sporting CP 0:1 Arsenal FC Arsenal
Group Stage
AC Milan AC Milan 1:2 Real Betis Balompié Real Betis
Group Stage F91 Dudelange F91 Dudelange 0:2 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Group Stage Rangers Rangers FC 0:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
Group Stage Villarreal Villarreal CF 5:0 Rapid Vienna Rapid Vienna
Group Stage
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 2:0 Apollon Limassol Apol. Limassol
Group Stage Marseille Olympique Marseille 1:3 SS Lazio Lazio
group stage Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 1:1 Malmö FF Malmö FF
group stage Besiktas Besiktas JK 2:4 KRC Genk KRC Genk
group stage Standard Liège Standard Liège 2:1 FK Krasnodar Krasnodar
group stage
Sevilla FC Sevilla FC 6:0 Akhisarspor Akhisarspor
group stage FK Jablonec FK Jablonec 1:1 FC Astana FC Astana
group stage Stade Rennais Stade Rennais FC 1:2 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
group stage
Chelsea Chelsea FC 3:1 BATE Borisov BATE Borisov
group stage PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 0:2 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 4 FC Encamp FC Encamp 0:1 UE Engordany UE Engordany
Semi-Finals Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 2:0 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
First Round B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 4:2 SC Brühl SC Brühl
Matchday 28 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 0:2 Ceará Sporting Club Ceará SC
Semi-Finals CD Cruz Azul CD Cruz Azul 6:5 on pens Club León FC León
Matchday 7 Al-Ettifaq Al-Ettifaq 1:0 Al-Hazm Al-Hazm
Matchday 7 Ahli Al-Ahli Jeddah 5:1 Al-Fateh Al-Fateh
Matchday 7 Hilal Al-Hilal Riyadh 3:1 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Matchday 7 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 2:0 Emirates Club Emirates Club
Matchday 7 Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 1:1 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
Matchday 26 Isloch Isloch Minskiy Rayon 1:1 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Matchday 26 Gimhae City Gimhae City FC 1:1 Changwon City FC Changwon City
Quarter-Finals Fluminense Fluminense Football Club 1:1 Club Nacional Nacional
Quarter-Finals EC Bahia Esporte Clube Bahia 0:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 34 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 0:3 Maardu Linnameeskond FC Maardu
Matchday 34 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 2:1 Nomme Kalju FC U21 Nomme Kalju U21
Round of 16 Rubin Kazan Rubin Kazan 1:0 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Matchday 14 U Cluj Universitatea Cluj 4:0 ACS Poli Timisoara Poli Timisoara
Matchday 13 FC Fredericia FC Fredericia 1:2 Viborg FF Viborg FF
Matchday 10 H. Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 0:1 Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon
Matchday 14 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 1:1 SC Weiz SC Weiz
Matchday 14 Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 0:1 SV Allerheiligen Allerheiligen
Matchday 13
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 3:1 SKN St. Pölten Juniors St. Pölten Jun.
Matchday 9 FC Düren 1.FC Düren 2:2 FC Hennef 05 FC Hennef 05
Matchday 9 Frechen 20 Spvg. Frechen 20 2:2 FC Hürth FC Hürth
Matchday 9 SV Deutz 05 SV Deutz 05 2:1 SV Breinig SV Breinig
Matchday 7 Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 1:0 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 13 Rohrbach/G. USC Rohrbach/Gölsen 1:0 FC Rohrendorf Rohrendorf
Matchday 13 Langenrohr SV Langenrohr 3:0 SV Waidhofen/Thaya Waidhofen/T.
Matchday 13 Draßburg ASV Draßburg 2:1 SV St. Margarethen St. Margarethen
Matchday 13 Edelweiß Union Edelweiß Linz 1:1 ASKÖ Donau Linz Donau Linz
Matchday 13 St. Florian Union St. Florian 2:0 Sportunion St. Martin im Mühlkreis St. Martin/M.
Matchday 14 Wölfnitz ASKÖ Wölfnitz 1:3 SV St. Jakob im Rosental St. Jakob
Matchday 14 SV Feldkirchen SV Feldkirchen 1:0 Klagenfurter AC 1909 KAC 1909
Matchday 16 Bizau FC Bizau 1:5 SC Admira Dornbirn Admira Dornbirn
Matchday 16 Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz 2:4 Rot-Weiß Rankweil Rankweil
Matchday 15 Altenmarkt UFC Altenmarkt 1:1 SV Straßwalchen Straßwalchen
Matchday 9 AKA WAC U16 AKA Wolfsberger AC U16 1:2 AKA Red Bull Salzburg U16 AKA Salzb. U16
Matchday 6 Manchester 62 Manchester 62 FC 2:1 Leo FC Leo FC
Matchday 6 St Joseph's FC St Joseph's FC 1:2 Mons Calpe SC Mons Calpe
Quarter-Finals Pyunik Erevan FC Pyunik Erewan 0:2 FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
Matchday 11 Urartu II FC Urartu Erewan II 5:0 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 11 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 5:1 FC Ararat Yerevan II Ararat II
Matchday 11
Vienna First Vienna FC 7:0 Nußdorfer AC NAC
Matchday 11 Wieselburg SC Wieselburg 1:0 USC Seitenstetten Seitenstetten
Matchday 11 Schrems ASV Schrems 3:1 SC Herzogenburg Herzogenburg
Matchday 11 Stockerau SV Stockerau 2:1 ASV Vösendorf Vösendorf
Matchday 11 Eggendorf ASK Eggendorf 7:1 SC Wolkersdorf Wolkersdorf
Matchday 7 Cagliari U17 Cagliari Under 17 0:0 Brescia Under 17 Brescia U17
Matchday 27 Persipura Persipura Jayapura 1:2 Persija Jakarta Persija Jakarta
Matchday 27 Persebaya Persebaya Surabaya 4:0 Madura United FC Madura United
Matchday 27 Bali United Bali United FC 2:2 Borneo FC Borneo FC
Matchday 10 Al Duhail Al Duhail Sports Club 4:1 Al Kharitiyat Sports Club Al Kharitiyat
Matchday 10 Al Sailiya Al Sailiya Sport Club 1:2 Al Rayyan Sports Club Al Rayyan
Matchday 10 Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 1:1 Paykan FC Paykan
Matchday 10 FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran 0:0 Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
Matchday 10 Naft M.I.S F.C. Naft Masjed Soleyman FC 0:1 Shahr Khodrou FC Sh Khodrou
Group Stage N. Ireland U17 Northern Ireland U17 0:1 Slovakia U17 Slovakia U17
group stage Finland U17 Finland U17 1:2 Poland U17 Poland U17
Group Stage Turkey U17 Turkey U17 6:0 San Marino U17 San Marino U17
Group Stage Belgium U17 Belgium U17 1:0 Moldova U17 Moldova U17
Group Stage Latvia U17 Latvia U17 1:1 Greece U17 Greece U17
group stage France U17 France U17 4:0 Luxembourg U17 Luxembourg U17
Romania U16 Romania U16 1:0 North Macedonia U16 Macedonia U16
Italy U16 Italy U16 3:0 Ukraine U16 Ukraine U16
Poland U16 Poland U16 4:2 Austria U16 Austria U16
Switzerland U16 Switzerland U16 4:0 Slovenia U16 Slovenia U16
Luxembourg U19 Luxembourg U19 2:1 Malta U19 Malta U19
Group Stage Japan U19 Japan U19 5:0 Iraq U19 Iraq U19
Group Stage Thailand U19 Thailand U19 2:1 North Korea U19 North Korea U19
Group Stage Vietnam U19 Vietnam U19 1:3 South Korea U19 South Korea U19
Group Stage Australia U19 Australia U19 1:1 Jordan U19 Jordan U19
Matchday 4 NorthEast Utd. NorthEast United FC 1:1 Jamshedpur FC Jamshedpur FC