For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:04:26 PM
Fourth Round Sariyer Sariyer 1:2 Caykur Rizespor C. Rizespor
Fourth Round Gümüshanespor Gümüshanespor 5:7 on pens Giresunspor Giresunspor
Fourth Round Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 2:1 Istanbulspor Istanbulspor
Fourth Round Adana Demirspor Adana Demirspor 3:1 AET Dersim 62 Spor Dersim 62 Spor
Fourth Round Menemen Spor Menemen Spor 2:0 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Fourth Round Balikesirspor Balikesirspor 3:1 Pendikspor Pendikspor
Fourth Round Göztepe Göztepe 4:0 Cengelköy SK Cengelköy
Fourth Round Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 1:0 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Semi-Finals Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 2:2 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 13 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 1:1 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 13 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 3:1 Standard Liège Standard Liège
Matchday 28 Malmö FF Malmö FF 4:0 Örebro SK Örebro SK
Matchday 28 Östersund Östersunds FK 1:2 AIK AIK
Matchday 12 TSV Essingen TSV Essingen 5:2 FV Löchgau FV Löchgau
Matchday 12 Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 3:3 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Final Monterrey CF Monterrey 0:2 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 8 Al-Fateh Al-Fateh 1:2 Al-Feiha FC Al-Feiha
Matchday 8 Faisaly Al-Faisaly Harmah 5:1 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 8 Al-Batin Al-Batin 1:0 Al-Hazm Al-Hazm
Matchday 8 Al-Wahda Al-Wahda Mekka 0:1 Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 8 Ittihad Al-Ittihad Jeddah 1:2 Al-Raed Al-Raed
Matchday 8 Dibba Fujairah Dibba Al-Fujairah 3:3 Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
Matchday 8 Al-Wasl Al-Wasl Sports Club 6:3 Al-Fujairah SC Fujairah SC
Matchday 8 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 2:2 FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
Matchday 12 Harras Hodoud Harras El Hodoud 0:0 Arab Contractors SC Arab Contr.
Matchday 12 Petrojet Petrojet 0:1 Masr El Makasa El Makasa
Matchday 12 Wadi Degla Wadi Degla FC 2:4 Zamalek SC Zamalek
Round of 16 D. Calarasi Dunarea Calarasi 2:1 FCSB FCSB
Matchday 34 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 2:2 Goiás Esporte Clube Goiás EC
intermediate stage Sporting Gijón Sporting Gijón 2:0 SD Eibar SD Eibar
intermediate stage Villanovense CF Villanovense 0:0 Sevilla FC Sevilla FC
intermediate stage Celta de Vigo Celta de Vigo 1:1 Real Sociedad Real Sociedad
intermediate stage UD Almería UD Almería 3:3 Villarreal CF Villarreal
intermediate stage Cádiz CF Cádiz CF 2:1 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
intermediate stage Racing Racing Santander 0:1 Real Betis Balompié Real Betis
Quarter-Finals Athletico-PR Club Athletico Paranaense 4:2 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Round of 16 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 3:0 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Round of 16 Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 1:4 SC Kriens SC Kriens
Round of 16 FC Chiasso FC Chiasso 0:2 FC Luzern FC Luzern
Round of 16
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 1:2 AET FC Sion FC Sion
Round of 16 FC Midtjylland FC Midtjylland 2:0 FC Copenhagen FC Copenhagen
Second Round
NEC Nijmegen NEC Nijmegen 2:3 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Second Round
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 5:1 AET ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 35 Keila JK Keila JK 3:2 Nomme Kalju FC U21 Nomme Kalju U21
group stage Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 5:0 Apollon Paralimniou Ap. Paralimniou
group stage AOK Kerkyra AOK Kerkyra 0:1 AO Xanthi AO Xanthi
group stage Panachaiki Panachaiki GE 0:2 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Group Stage PAS Giannina PAS Giannina 5:0 Thyella Kamariou Th. Kamariou
Round of 16 KS Samara Krylya Sovetov Samara 1:2 AET FK Krasnodar Krasnodar
Round of 16 Rostov FK Rostov 3:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Round of 16 Spartak Moscow Spartak Moscow 1:0 Anzhi Makhachkala Anzhi
Fourth Round
Man City Manchester City 2:0 Fulham FC Fulham
Matchday 12 SO Cholet SO Cholet 2:2 FC Chambly FC Chambly
Matchday 14 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 0:1 FC Hradec Králové Hradec Králové
Semi-Finals Rosenborg BK Rosenborg BK 2:1 IK Start Start
Matchday 6 Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 0:0 Navbahor Namangan Navbahor
Matchday 6 Bukhara FK Bukhara 0:2 Bunyodkor Tashkent Bunyodkor
Matchday 6 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi 1:1 FK Kokand 1912 Kokand 1912
Matchday 9 Liverpool U18 Liverpool FC U18 4:3 Everton FC U18 Everton U18
Matchday 16 Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 5:0 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
Matchday 19 TSV Nördlingen TSV Nördlingen 3:4 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 14 VfB Homberg VfB Homberg 1:1 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
Quarter-Finals SV Weil SV Weil 1:5 FC 08 Villingen FC 08 Villingen
Quarter-Finals SV Linx SV Linx 6:5 on pens SV Oberachern SV Oberachern
Quarter-Finals Rielasingen 1.FC Rielasingen-Arlen 4:1 Bahlinger SC Bahlinger SC
Quarter-Finals DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 4:2 on pens FV Herbolzheim FV Herbolzheim
Quarter-Finals FC Speyer 09 FC Speyer 09 2:0 SV Morlautern SV Morlautern
Matchday 3 FavAC Favoritner AC 2:0 SV Gerasdorf/Stammersdorf Gerasdorf
Matchday 7 Luzern U18 Team FC Luzern-SC Kriens U18 1:0 FC Vaduz U18 FC Vaduz U18
Group Stage Cuba U20 Cuba U20 6:1 Belize U20 Belize U20
Group Stage Trinidad U20 Trinidad and Tobago U20 3:2 St. Vincent und die Grenadinen U20 St. Vincent U20
Group Stage Antigua U20 Antigua and Barbuda U20 6:1 Sint Maarten U20 St. Maarten U20
Group Stage Suriname U20 Suriname U20 13:2 United States Virgin Islands U20 US Virgin U20
Group Stage Haiti U20 Haiti U20 1:0 St. Lucia U20 St. Lucia U20
Group Stage USA U20 United States U20 7:1 Puerto Rico U20 Puerto Rico U20
Group Stage Costa Rica U20 Costa Rica U20 5:0 Bermuda U20 Bermuda U20
Matchday 14 Independiente Independiente del Valle 4:0 Guayaquil City FC Guayaquil City
Matchday 7 FC College 1975 FC College 1975 0:4 Europa Point FC Europa Point FC
Matchday 7 Gibr. Phoenix Gibraltar Phoenix 1:0 Lions Gibraltar FC Lions Gibraltar
Matchday 3 Sierndorf SV Sierndorf 1:0 ASV Vösendorf Vösendorf
Matchday 14 Garmisch 1.FC Garmisch-Partenkirchen 0:5 FC Gundelfingen FC Gundelfingen
Matchday 7 Fezzanese US Fezzanese 0:2 AC Bra Bra
Round of 16 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 3:4 on pens Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Round of 16 Esteghlal FC Esteghlal FC 3:5 on pens Saipa FC Saipa FC
Qualifying Round NYCFC New York City FC 3:1 Philadelphia Union Philadelphia
Qualifying Round FC Dallas FC Dallas 1:2 Portland Timbers Timbers
group stage Switzerland U17 Switzerland U17 1:1 Scotland U17 Scotland U17
group stage Kosovo U17 Kosovo U17 1:0 Cyprus U17 Cyprus U17
Group Stage BJMC Team BJMC 3:2 Brothers Union Brothers Union
Matchday 2 Shillong Lajong Shillong Lajong FC 1:3 Quess East Bengal FC East Bengal FC
Matchday 2 Chennai City Chennai City FC 2:2 Churchill Brothers SC Ch. Brothers
Semi-Finals Qatar U19 Qatar U19 1:3 South Korea U19 South Korea U19
Semi-Finals Japan U19 Japan U19 0:2 Saudi Arabia U19 S. Arabia U19
France U16 France U16 2:1 Japan U16 Japan U16
Hungary U15 Hungary U15 4:1 Austria U15 Austria U15
England U16 England U16 4:2 Austria U16 Austria U16
Matchday 5 Jamshedpur FC Jamshedpur FC 4:1 FC Goa FC Goa