For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:34:50 AM
Group Stage CSKA Moscow CSKA Moscow 1:2 AS Roma AS Roma
Group Stage
Valencia Valencia CF 3:1 BSC Young Boys BSC Young Boys
Group Stage
Bayern Munich Bayern Munich 2:0 AEK Athens AEK Athens
Group Stage Benfica SL Benfica 1:1 Ajax Amsterdam Ajax
Group Stage
Man City Manchester City 6:0 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Group Stage Olympique Lyon Olympique Lyon 2:2 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Group Stage Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 0:5 Real Madrid Real Madrid
Group Stage
Juventus Juventus FC 1:2 Manchester United Man Utd
Second Round FC Astana FC Astana UEFA U19 1:1 GNK Dinamo Zagreb UEFA U19 Dinamo Zagreb
Group Stage CSKA Moscow CSKA Moscow UEFA U19 1:2 AS Roma UEFA U19 Roma
Group Stage Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen UEFA U19 1:2 Real Madrid UEFA U19 Madrid UEFA U19
Group Stage Valencia CF Valencia CF UEFA U19 0:1 BSC Young Boys UEFA U19 Young Boys
Group Stage FC Bayern Bayern Munich UEFA U19 2:0 AEK Athen UEFA U19 AEK UEFA U19
Group Stage Olympique Lyon Olympique Lyon UEFA U19 3:3 TSG 1899 Hoffenheim UEFA U19 Hoffenheim
Second Round FK Gabala FK Gabala UEFA U19 1:3 Hertha BSC UEFA U19 Hertha BSC
Group Stage Man City Manchester City UEFA U19 4:1 Shakhtar Donetsk UEFA U19 Shakhtar D.
Group Stage Benfica SL Benfica UEFA U19 3:3 Ajax Amsterdam UEFA U19 Ajax
Group Stage Juventus FC Juventus FC UEFA U19 2:2 Manchester United UEFA U19 Man Utd
Second Round Altinordu Altinordu FK UEFA U19 2:4 HSC Montpellier UEFA U19 Montpellier
Second Round PAOK PAOK Thessaloniki UEFA U19 2:1 FK Minsk UEFA U19 FK Minsk
Second Round Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc UEFA U19 1:1 Maccabi Tel Aviv UEFA U19 M. Tel Aviv
Second Round IF Elfsborg IF Elfsborg UEFA U19 0:3 Chelsea FC UEFA U19 Chelsea
Second Round FC Midtjylland FC Midtjylland UEFA U19 2:0 Hamilton Academical FC UEFA U19 Hamilton
Matchday 14 NK Domzale NK Domzale 3:1 ND Gorica ND Gorica
First Round Union Rösrath Union Rösrath 0:7 Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 10 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 2:2 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
Matchday 12 KF Laçi KF Laçi 2:0 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 12 KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 1:2 FK Partizani FK Partizani
Matchday 12 FC Kamza FC Kamza 1:3 KF Teuta KF Teuta
Matchday 12 Flamurtari FC Flamurtari FC 0:0 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 32 Zalgiris Zalgiris Vilnius 5:2 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 32 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 0:3 FK Riteriai Riteriai
Matchday 32 Suduva Suduva Marijampole 6:0 Atlantas Klaipeda Atlantas
Quarter-Finals Táchira Deportivo Táchira 3:1 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Quarter-Finals Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 3:1 Zamora FC Zamora
Matchday 7 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 1:1 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Matchday 13 Ismaily Ismaily SC 1:3 Wadi Degla FC Wadi Degla
Second Round Resovia Resovia Rzeszów 1:3 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Second Round KP Starogard KP Starogard Gdanski 1:3 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
Second Round Wigry Suwalki Wigry Suwalki 3:2 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Round of 16 1.FK Pribram 1.FK Pribram 1:2 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Semi-Finals Cheonan City Cheonan City FC 2:3 Gimhae City FC Gimhae City
Semi-Finals FC Gagra FC Gagra 1:0 on pens Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Semi-Finals FC Telavi FC Telavi 0:1 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 35 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 0:0 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 35 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 1:1 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 35 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 2:0 Esporte Clube Juventude Juventude
Matchday 35 Paysandu Paysandu Sport Club 4:3 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Round of 16 SönderjyskE SönderjyskE 1:2 AET Esbjerg fB Esbjerg fB
Second Round Genoa U19 Genoa Primavera 1:0 Cremonese Primavera Cremonese U19
group stage Burton Albion Burton Albion 0:1 Middlesbrough FC U23 Boro U23
group stage Forest Green Forest Green Rovers 1:3 Arsenal FC U23 Arsenal U23
group stage Rochdale Rochdale AFC 5:6 on pens Leicester City U23 Leicester U23
Matchday 2 Arezzo SS Arezzo 3:1 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 2 Novara Novara Calcio 1908 0:1 Albissola 2010 Albissola
Matchday 2 Siena Robur Siena 1:0 AC Pisa 1909 AC Pisa
Matchday 2 AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 0:1 Ternana Calcio Ternana
Matchday 2 Catania Calcio Catania 2:1 Siracusa Calcio Siracusa
Matchday 17 Urozhay Urozhay Krasnodar 1:1 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
Matchday 11 Lech Poznan II Lech Poznan II 3:0 Górnik Konin Górnik Konin
Matchday 16 Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 3:0 Budafoki MTE Budafoki MTE
Matchday 16 Monor SE Monor SE 0:2 Budaörsi SC Budaörs
Matchday 16 Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 1:0 Balmazújváros FC Balmazújváros
Matchday 16 Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 1:2 Vác FC Vác
Matchday 16 Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 2:1 Dorogi FC Dorog
Matchday 16 ETO FC Győr ETO FC Győr 2:0 Soroksár SC Soroksár
Matchday 16 Csákvár Aqvital FC Csákvár 2:3 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
Matchday 16 BFC Siófok BFC Siófok 1:5 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
Matchday 16 Vasas FC Vasas FC 1:1 Mosonmagyaróvári TE 1904 Mosonmagyaróvár
Matchday 16 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 1:0 Ceglédi VSE Cegléd
Matchday 10 GC Zürich U21 Grasshopper Club Zürich U21 2:0 FC Luzern U21 Luzern U21
First Round FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy 1:5 Signal FC Bernex-Confignon Signal FC
Matchday 12 AS Novazzano AS Novazzano 1968 3:1 FC Altdorf FC Altdorf
Group Stage El Salvador U20 El Salvador U20 2:1 Guatemala U20 Guatemala U20
Group Stage Mexico U20 Mexico U20 2:2 Jamaica U20 Jamaica U20
Group Stage Dom. Rep. U20 Dominican Republic U20 12:1 Sint Maarten U20 St. Maarten U20
Group Stage St. Lucia U20 St. Lucia U20 1:0 Bermuda U20 Bermuda U20
Group Stage Puerto Rico U20 Puerto Rico U20 8:0 United States Virgin Islands U20 US Virgin U20
Group Stage Belize U20 Belize U20 0:4 Honduras U20 Honduras U20
Group Stage Cuba U20 Cuba U20 3:0 Antigua and Barbuda U20 Antigua U20
Group Stage Haiti U20 Haiti U20 4:0 Barbados U20 Barbados U20
Matchday 13 Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19 0:1 Lech Poznan U19 Lech U19
Matchday 21 Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 2:2 AD Carmelita AD Carmelita
Matchday 21 Limón FC Limón FC 5:2 Guadalupe FC Guadalupe FC
Matchday 10 Kek-U Kastriot KF KEK-u Kastriot 1:2 KF Ferizaj KF Ferizaj
Matchday 10 KF Feronikeli KF Feronikeli Drenas 0:1 FC Prishtina FC Prishtina
Quarter-Finals Alashkert Alashkert Yerevan 1:0 FC Noah Erewan FC Noah
Quarter-Finals Gandzasar Gandzasar Kapan 0:1 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
Matchday 8 FC Pyunik-2 U18 FC Pyunik-2 U18 2:2 Banants Erewan U18 Banants U18
Matchday 8 FC Kotayk U18 FC Kotayk U18 0:1 FC Lokomotiv Yerevan U18 Lokomotiv U18
Matchday 8 Gandzasar U18 Gandzasar Kapan U18 1:3 Team Armenia U16 Armenien U16
Matchday 8 FC Pyunik U18 FC Pyunik Erewan U18 0:1 FC Ararat-Armenia U18 Ararat-Arm. U18
Matchday 5 Bröndby IF U19 Bröndby IF U19 3:2 Aarhus GF U19 Aarhus GF U19
Matchday 29 SIPG Shanghai SIPG 2:1 Beijing Renhe BJ Renhe
Matchday 29 TJ Teda Tianjin Teda 3:1 Dalian Yifang DL Yifang
Matchday 29 CQ Dangdai Lif. Chongqing Dangdai Lifan 2:0 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Matchday 29 HN Jianye Henan Jianye 4:0 Guizhou Hengfeng GZ Hengfeng
Matchday 29 GZ R&F Guangzhou R&F 2:1 Hebei China Fortune HB CFFC
Matchday 29 SD Luneng Shandong Luneng Taishan 3:2 Jiangsu Suning JS Suning
Matchday 29 CC Yatai Changchun Yatai 2:2 Tianjin Tianhai TJ Tianhai
Matchday 29 BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 3:1 Shanghai Greenland Shenhua SH Shenhua
relegation round SX Chang'an At. Shaanxi Chang'an Athletic 1:1 Guangdong Southern Tigers GD Sou. Tigers
Matchday 15 Sundowns Mamelodi Sundowns FC 3:1 Free State Stars FS Stars
Matchday 15 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 1:0 Black Leopards FC Black Leopards
Matchday 3 Aizawl FC Aizawl Football Club 0:0 NEROCA FC NEROCA FC
Belgium U16 Belgium U16 3:2 Luxembourg U16 Luxembourg U16
Quarter-Finals FC Balzers FC Balzers 1:2 FC Vaduz FC Vaduz