For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:27:56 PM
Matchday 9 SE Reserves SönderjyskE Reserves 0:2 Lyngby BK Reserves LBK Reserves
Matchday 10 Hobro Reserves Hobro IK Reserves 2:1 FC Midtjylland Reserves FCM Reserves
Matchday 4 Vejle BK Res Vejle Boldklub Reserves 1:3 Lyngby BK Reserves LBK Reserves
Matchday 9 SIF Reserves Silkeborg IF Reserves 1:2 Aarhus GF Reserves AGF Reserves
Matchday 13
VfL Bochum VfL Bochum 1:0 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
Matchday 15
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 2:3 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 14 Enisey II Enisey Krasnoyarsk II 0:2 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 15 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 1:1 FC Botosani FC Botosani
Matchday 15 Gaz Metan Gaz Metan Medias 2:0 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 10 ADO U21 ADO Den Haag U21 1:4 Excelsior Rotterdam U21 Excelsior U21
Matchday 10 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 1:2 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 14 CSKA 1948 CSKA 1948 0:0 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 33 Santos FC Santos FC 0:1 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 16 Santos Laguna Santos Laguna 1:1 CF América América
Matchday 19 Junior FC Junior FC 1:2 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Matchday 16 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 1:0 FK Krupa na Vrbasu U17 Krupa U17
Matchday 13 FK Kukësi FK Kukësi 1:1 KF Teuta KF Teuta
Matchday 14 El Dakhlia El Dakhlia SC 0:2 Arab Contractors SC Arab Contr.
Matchday 14 Ittehad Ittehad Alexandria 0:2 Nogoom FC Nogoom FC
Matchday 14 Pyramids FC Pyramids FC 2:0 Masr El Makasa El Makasa
Matchday 14 MC Oran MC Oran 0:0 USM Alger USM Alger
Matchday 10 CA Mitre Club Atlético Mitre 2:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 10 Nueva Chicago Nueva Chicago 4:1 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
Matchday 15 Cliftonville Cliftonville FC 3:1 Newry City AFC Newry City
Matchday 11 Pontedera US Città di Pontedera 1:2 Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 11 Pordenone Pordenone Calcio 1:2 US Triestina Triestina
First Round Hampton & Rich. Hampton & Richmond Borough 1:2 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 13 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 1:3 Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 14 Stade Brest 29 Stade Brest 29 2:1 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
Matchday 16 ASU Poli ASU Poli 1:2 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
Matchday 9 Oliveirense UD Oliveirense 3:0 Varzim SC Varzim
Matchday 17 FC Helsingör FC Helsingör 1:3 Viborg FF Viborg FF
Matchday 16 Trayal FK Trayal Kruševac 1:2 FK Bezanija FK Bezanija
Matchday 12 Hapoel Afula Hapoel Afula 2:0 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
Matchday 12 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 0:0 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal
Matchday 12 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 2:1 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 10 Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 4:3 FC Ashdod FC Ashdod
Matchday 9 Moghavemat Moghavemat Tehran 2:1 Damash Gilan FC Damash Gilan
Matchday 9 Caspian Qazvin Caspian Qazvin FC 1:1 Khosheh Talaei Saveh Khosheh Talaei
Matchday 9 Chooka Talesh Chooka Talesh FC 1:0 Avalan Kamyaran Avalan Kamyaran
Matchday 9 Sardar Bukan Sardar Bukan FC 1:2 Shahrdari Bam Shahrdari Bam
Matchday 9 Sh. Hamedan Shahrdari Hamedan 2:1 Foolad Novin Foolad Novin
Matchday 9 Esteghlal Ahvaz Esteghlal Ahvaz 2:1 Iranjavan FC Iranjavan FC
Matchday 12 Tigre Club Atlético Tigre 2:1 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Matchday 12 Huracán Club Atlético Huracán 2:1 Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Matchday 12 Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 0:0 Defensa y Justicia Defensa
Matchday 22 Santos FC Santos de Guápiles FC 2:0 Municipal Grecia Grecia
Matchday 15 KF Feronikeli KF Feronikeli Drenas 2:0 KF Ferizaj KF Ferizaj
Matchday 2 Avan Academy Avan Academy U18 3:3 Banants Erewan U18 Banants U18
Group Stage Myanmar Myanmar 4:1 Cambodia Cambodia
Group Stage Malaysia Malaysia 3:1 Laos Laos
Matchday 30 Sriwijaya FC Sriwijaya FC 2:0 PS Barito Putera Barito Putera
Quarter-Finals NY Red Bulls New York Red Bulls 3:0 Columbus Crew SC Columbus Crew