For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:29:20 PM
Matchday 10 SK Londerzeel SK Londerzeel 1:2 KRC Gent KRC Gent
Matchday 10 KFC Eppegem KFC Eppegem 3:2 FC Gullegem FC Gullegem
Matchday 10 Dikkelvenne SC Dikkelvenne 1:3 Olsa Brakel Olsa Brakel
Matchday 10 KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 1:0 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Matchday 10 KSK Ronse KSK Ronse 1:3 KVK Westhoek KVK Westhoek
Matchday 10 Tempo Overijse Tempo Overijse 1:1 Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 10 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 1:3 KSCT Menen KSCT Menen
Matchday 10 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 0:0 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 16 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 4:0 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 34 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 18 Zrinjski U17 HSK Zrinjski Mostar U17 4:1 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 5 Esperance Esperance Tunis 3:0 Avenir Sportif de Gabès AS Gabès
Semi-Finals Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 3:1 Deportivo Táchira Táchira
Semi-Finals Deportivo Lara Deportivo Lara 2:0 Caracas FC Caracas FC
final Gimhae City Gimhae City FC 1:2 Gyeongju KHNP FC Gyeongju KHNP
Matchday 37 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 2:0 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
group stage Ergotelis GS Ergotelis 1:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 10 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 2:0 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
group stage Notts County Notts County 4:2 Doncaster Rovers Doncaster
group stage Southend United Southend United 3:0 Southampton FC U23 Southampton U23
Matchday 22 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 3:0 Sibir Novosibirsk Sibir
Matchday 22 Tambov FK Tambov 0:1 FK Armavir Armavir
Matchday 22 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 0:0 FK Tyumen Tyumen
Matchday 22 Chertanovo Chertanovo Moscow 3:1 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Matchday 22 Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 0:1 Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 22 Mordovia Mordovia Saransk 0:1 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 22 Sochi FC Sochi 4:2 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Matchday 22 Shinnik Shinnik Yaroslavl 1:0 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 22 Avangard Kursk Avangard Kursk 4:0 FK Khimki Khimki
Matchday 22 Baltika Baltika Kaliningrad 0:2 Luch Vladivostok Luch
Matchday 9 SSV Merten SSV Merten 1925 3:1 VfL Alfter VfL Alfter
Matchday 9 Siegburger SV Siegburger SV 04 1:1 Viktoria 08 Arnoldsweiler Arnoldsweiler
Matchday 9 Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven 1:3 FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
Matchday 15 Schalke 04 II FC Schalke 04 II 3:1 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
Quarter-Finals Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 0:4 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 10 BSC YB U18 BSC Young Boys U18 3:0 Team BEJUNE U18 Team BEJUNE U18
Group Stage Honduras U20 Honduras U20 1:1 Costa Rica U20 Costa Rica U20
First Round Club San Pedro Club San Pedro 0:2 Atlético Portoviejo Atl. Portoviejo
First Round Ind. Jrs. Independiente Juniors 3:0 Imbabura SC Imbabura SC
First Round Atl. Porteño Atlético Porteño 0:1 Toreros FC Toreros FC
Round of 16 SC Roden SC Roden 0:5 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Round of 16 SG Lebach SG Lebach/Landsweiler 3:5 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
Round of 16 SV Altstadt SV Altstadt 2:1 SV Britten-Hausbach SV Britten
Round of 16 SV Mettlach SV Mettlach 1:3 SV Röchling Völklingen SV Röchling
Round of 16 Merchweiler SV Preußen Merchweiler 1:6 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Quarter-Finals SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 1:3 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Quarter-Finals TuS Koblenz TuS Koblenz 5:3 on pens SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
Quarter-Finals FSV Salmrohr FSV Salmrohr 6:5 on pens TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Round of 16 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 5:6 on pens FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 7 Udinese U17 Udinese Under 17 0:3 Inter Under 17 Inter U17
Matchday 10 Arconatese GS Arconatese 2:1 ACD Pro Dronero Pro Dronero
Matchday 10 Bra AC Bra 1:1 Savona FBC Savona
Matchday 10 Lecco Calcio Lecco 1912 2:1 ASD Chieri Calcio Chieri
Matchday 10 Casale FBC Casale 2:0 US Folgore Caratese Caratese
Matchday 10 Inveruno US Inveruno 3:1 US Fezzanese Fezzanese
Matchday 10 Ligorna SC Ligorna 1922 1:2 Sanremese Calcio Sanremese
Matchday 10 Milano City Milano City FC 3:0  Associazione Stresa Sportiva Stresa
Matchday 10 Sestri Levante USD Sestri Levante 1919 3:1 Borgaro Nobis 1965 Borgaro
Matchday 10 Borgosesia Borgosesia Calcio 1:1 USD Lavagnese 1919 Lavagnese
Matchday 10 Caravaggio USD Caravaggio 1:2 Villa d'Almè Valbrembana Villa d'Almè
Matchday 10 Caronnese SC Caronnese 4:1 Virtus Ciserano Bergamo 1909 Virtus Bergamo
Matchday 10 Darfo Boario US Darfo Boario 1:0 USD Olginatese Olginatese
Matchday 10 Ponte S.Pietro AC Ponte San Pietro 3:1 USD Ciserano Ciserano
Matchday 10 Pro Sesto SSD Pro Sesto 4:3 Mantova FC Mantova FC
Matchday 10 Rezzato AC Rezzato 2:0 FC Legnago Salus Legnago
Matchday 10 Sondrio Sondrio Calcio 1:1 USD Scanzorosciate Scanzorosciate
Matchday 10 ASD Villafranca ASD Villafranca Veronese 1:2 GSD Ambrosiana Ambrosiana
Matchday 10 Seregno USD 1913 Seregno Calcio 3:3 Como 1907 Como
Matchday 10 Belluno AC Belluno 1905 0:0 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
Matchday 10 Campodarsego ACD Campodarsego 2:0 ASC St. Georgen St. Georgen
Matchday 10 Cartigliano ASD Cartigliano 2:2 Clodiense SSD Clodiense
Matchday 10 Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane 4:2 US Adriese 1906 Adriese 1906
Matchday 10 Delta PT AC Delta Porto Tolle 1:0 APC Chions Chions
Matchday 10 Sandonà Calcio Sandonà 2:3 AC Este 1920 Este
Matchday 10 Tamai Polisportiva Tamai 2:3 Calcio Montebelluna 1909 Montebelluna
Matchday 10 Trento AC Trento 2:0 US Levico Terme Levico Terme
Matchday 10 Virtus Bolzano Virtus Bolzano 1:1 Union Feltre Union Feltre
Matchday 10 Axys Zola SSD Axys Zola 4:0 Lentigione Calcio Lentigione
Matchday 10 Ciliverghe Ciliverghe Mazzano 1:3 US Pergolettese 1932 Pergolettese
Matchday 10 Classe USD Classe 1:2 Modena FC 2018 Modena
Matchday 10 Fanfulla ASD Fanfulla 1:0 Cattolica Calcio San Marino Cattolica SM
Matchday 10 Fiorenzuola US Fiorenzuola 1922 3:1 Sasso Marconi Zola SSD Sasso Marconi
Matchday 10 Vogherese AVC Vogherese 1919 0:0 Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto
Matchday 10 Crema AC Crema 1908 0:1 Franciacorta FC Franciacorta
Matchday 10 Reggio Audace Reggio Audace FC 3:1 Mezzolara Calcio Mezzolara
Matchday 10 Pavia FC Pavia 1911 3:1 A.C. Calvina Sport Calvina Sport
Matchday 12 Montevarchi Aquila 1902 Montevarchi 2:3 Sangiovannese 1927 Sangiovannese
Matchday 12 Scandicci CS Scandicci 1908 2:1 US Pianese Pianese
Matchday 12 Cannara ASD Cannara 1:2 FC Ponsacco 1920 Ponsacco
Matchday 12 Gavorrano US Follonica Gavorrano 1:0 Bastia Calcio 1924 Bastia
Matchday 12 Ghiviborgo Ghivizzano Borgo a Mozzano 1:4 Aglianese Calcio 1923 Aglianese
Matchday 12 Massese US Massese 1919 0:0 San Donato - Tavarnelle San Donato
Matchday 12 Seravezza Pozzi Seravezza Pozzi Calcio 3:0 AC Prato Prato
Matchday 12 Sinalunghese UC Sinalunghese 3:3 Sporting Club Trestina Trestina
Matchday 12 Tuttocuoio AC Tuttocuoio 3:0 Sangimignano Sport Sangimignano
Matchday 12 Viareggio Viareggio 2014 3:0 USD Real Forte Querceta Real Forte
Matchday 12 Avezzano Avezzano Calcio 2:0 Forlì FC Forlì
Matchday 12 Castelfidardo Gsd Castelfidardo Calcio 3:2 US Recanatese Recanatese
Matchday 12 Matelica Matelica Calcio 1:0 Francavilla Calcio 1927 Francavilla
Matchday 12 Montegiorgio Montegiorgio Calcio 2:0 Isernia FC Isernia
Matchday 12 Agnonese Olympia Agnonese 1:1 Santarcangelo Calcio Santarcangelo
Matchday 12 Giulianova ASD Real Giulianova 0:0 SSD Jesina Calcio Jesina
Matchday 12 SN Notaresco San Nicolò Notaresco 2:1 Pineto Calcio Pineto
Matchday 12 Sammaurese Sammaurese Calcio 0:1 ACD Sangiustese Sangiustese
Matchday 12 Vastese ASD Vastese Calcio 1902 2:2 SSD Città di Campobasso Campobasso
Matchday 12 Cesena Cesena FC 1:0 ASD Savignanese Savignanese
Matchday 12 Racing Aprilia FC Aprilia Racing Club 2:1 US Avellino 1912 Avellino
Matchday 12 Cassino Cassino Calcio 1924 0:1 SEF Torres 1903 Torres
Matchday 12 Castiadas Castiadas Calcio 1973 0:0 Atletico Terme di Fiuggi Atletico Fiuggi
Matchday 12 Lupa Roma Lupa Roma FC 1:1 Latina Calcio 1932 Latina Calcio
Matchday 12 Monterosi Monterosi FC 1:0 ASD Lanusei Calcio Lanusei
Matchday 12 Ostiamare AS Ostiamare Lido Calcio 6:1 Anzio Calcio 1924 Anzio
Matchday 12 Budoni Polisportiva Budoni Calcio 6:0 Ladispoli Calcio Ladispoli
Matchday 12 Latte Dolce Sassari Latte Dolce 1:0 Calcio Flaminia Flaminia
Matchday 12 Trastevere Trastevere Calcio 1:1 Albalonga Calcio Albalonga
Matchday 12 Vis Artena Vis Artena 1:1 Città di Anagni Calcio Anagni
Matchday 10 Fasano US Città di Fasano 2:1 Audace Cerignola Cerignola
Matchday 10 Nola SS Nola 1925 1:2 Città di Gragnano Gragnano
Matchday 10 Gelbison Gelbison Vallo della Lucania 1:1 AZ Picerno Picerno
Matchday 10 Granata SSCD Granata 1924 0:2 FC Francavilla 1931 Francavilla
Matchday 10 Nardò AC Nardò 2:0 Sorrento 1945 Sorrento
Matchday 10 Altamura ASD Team Altamura 2:2 Taranto FC 1927 Taranto
Matchday 10 Gravina FBC Gravina 3:1 ASD Calcio Pomigliano Pomigliano
Matchday 10 Sarnese Sarnese 1926 0:1 US Savoia 1908 Savoia
Matchday 10 Fidelis Andria Fidelis Andria 0:0 USD Bitonto Calcio Bitonto
Matchday 10 Castrovillari Castrovillari Calcio 1:1 SSC Bari Bari
Matchday 10 Acireale Città di Acireale 1946 0:1 Marsala 1912 FC Marsala
Matchday 10 Gela Città di Gela 2:1 ASD Sancataldese Sancataldese
Matchday 10 FC Messina FC Messina 3:2 ACR Messina ACR Messina
Matchday 10 Igea Virtus Igea Virtus Barcellona 1:3 Turris Calcio Turris Calcio
Matchday 10 Nocerina Nocerina 1910 1:1 Troina Troina
Matchday 10 Portici Portici 1906 1:1 Roccella Roccella
Matchday 10 Locri AC Locri 1909 0:2 Calcio Cittanovese Cittanovese
Matchday 10 Palmese US Palmese 0:0 Rotonda Calcio Rotonda
Matchday 12 Saipa FC Saipa FC 0:0 Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
relegation round Oskarshamn Oskarshamns AIK 4:2 Varbergs BoIS Varbergs BoIS
relegation round Syrianska FC Syrianska FC 1:0 IFK Värnamo Värnamo
group stage England U19 England U19 4:0 Moldova U19 Moldova U19
Group Stage Azerbaijan U19 Azerbaijan U19 1:4 Israel U19 Israel U19
group stage France U19 France U19 1:0 Malta U19 Malta U19
Group Stage Greece U19 Greece U19 4:0 Gibraltar U19 Gibraltar U19
Group Stage Romania U19 Romania U19 1:1 Bulgaria U19 Bulgaria U19
Group Stage Georgia U19 Georgia U19 7:0 Liechtenstein U19 Liechtenst. U19
Group Stage Macedonia U19 North Macedonia U19 1:1 Croatia U19 Croatia U19
group stage Lithuania U19 Lithuania U19 0:5 Belgium U19 Belgium U19
group stage Iceland U19 Iceland U19 2:1 Turkey U19 Turkey U19
group stage Serbia U19 Serbia U19 2:2 Kazakhstan U19 Kazakhstan U19
Group Stage Czech Rep U19 Czech Republic U19 2:1 Luxembourg U19 Luxembourg U19
group stage Sweden U19 Sweden U19 2:1 San Marino U19 San Marino U19
group stage Wales U19 Wales U19 1:2 Scotland U19 Scotland U19
group stage N. Ireland U19 Northern Ireland U19 0:0 Poland U19 Poland U19
Vanuatu Vanuatu 0:1 New Caledonia New Caledonia
Armenia U19 Armenia U19 0:4 Netherlands U19 Netherlands U19
Spain U19 Spain U19 0:0 Norway U18 Norway U18
Ireland U17 Republic of Ireland U17 1:4 Germany U17 Germany U17
Czech Rep. U17 Czech Republic U17 0:0 England U17 England U17
Germany U19 Germany U19 0:1 Portugal U19 Portugal U19
Croatia U20 Croatia U20 3:1 Belarus U21 Belarus U21
Peru U20 Peru U20 2:1 Ecuador U20 Ecuador U20
Switzerland Switzerland 0:1 Qatar Qatar
Spain U21 Spain U21 4:1 Denmark U21 Denmark U21
Venezuela U20 Venezuela U20 1:0 Bolivia U20 Bolivia U20