For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:45:20 PM
Matchday 6 Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:0 Újpest FC Újpest FC
Matchday 12 FC Grimma FC Grimma 1:0 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
Matchday 36 Internacional Sport Club Internacional 1:2 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Group Stage Suzuka Unltd. Suzuka Unlimited 3:0 J.FC MIYAZAKI J.FC MIYAZAKI
Group Stage FC Kariya FC Kariya 1:1 Matsue City Matsue City
Matchday 28 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 3:0 BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 15 Nogoom FC Nogoom FC 0:2 Masr El Makasa El Makasa
Matchday 15 Gaish Tala'ea El Gaish 3:3 Petrojet Petrojet
Matchday 15 Harras Hodoud Harras El Hodoud 3:0 El Masry SC El Masry
Matchday 15 Ismaily Ismaily SC 1:2 Entag El Harby Entag El Harby
Matchday 15 Wadi Degla Wadi Degla FC 1:1 Pyramids FC Pyramids FC
Matchday 7 Esperance Esperance Tunis 1:0 US Monastir US Monastir
Matchday 15 NA Hussein Dey NA Hussein Dey 1:0 MC Oran MC Oran
Matchday 15 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 1:1 MC Algiers MC Algiers
Matchday 15 JS Saoura JS Saoura 0:0 Olympique de Médéa O Médéa
Matchday 33 Chikhura Chikhura Sachkhere 0:2 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 15 Newtown Newtown AFC 1:1 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Quarter-Finals Kashima Antlers Kashima Antlers 1:0 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 3 Arzachena Arzachena Costa Smeralda 0:2 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 3 Virtus Entella Virtus Entella 3:2 Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 3 Pro Patria Aurora Pro Patria 1:1 Robur Siena Siena
Matchday 3 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
Matchday 3 Ternana Ternana Calcio 1:1 Feralpisalò Feralpisalò
First Round Bristol Rovers Bristol Rovers 1:2 Barnet FC Barnet
First Round Hartlepool Utd. Hartlepool United 3:4 AET Gillingham FC Gillingham FC
First Round Salford Salford City 1:3 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 5 AE Sparti AE Sparti 2:0 AO Trikala AO Trikala
Matchday 5 Volos NPS Volos NPS 1:1 GS Ergotelis Ergotelis
Matchday 5 Aittitos Spaton Aittitos Spaton 1:1 Panachaiki GE Panachaiki
Matchday 5 Platanias AO Platanias 0:0 PAE Chania PAE Chania
Matchday 5 AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 4:0 PAE Eginiakos Eginiakos
Matchday 5 PASA Irodotos PASA Irodotos 0:1 Apollon Pontou Apollon Pontou
Matchday 5 AOK Kerkyra AOK Kerkyra 3:0 Doxa Dramas Doxa Dramas
Matchday 18 Indjija FK Indjija 3:1 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
Matchday 18 Borac Cacak FK Borac 1926 Cacak 1:0 FK Novi Pazar Novi Pazar
Matchday 18 Sloboda Uzice FK Sloboda Uzice 0:2 FK Bezanija FK Bezanija
Matchday 18 Teleoptik FK Teleoptik Zemun 2:0 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
Matchday 18 Becej FK Becej 0:2 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 18 Zarkovo OFK Zarkovo 1:2 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
Matchday 18 Trayal FK Trayal Kruševac 2:1 FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 18 Rozwój Katowice Rozwój Katowice 0:0 Elana Torun Elana Torun
Matchday 13 Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 0:2 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
First Round Atl. Portoviejo Atlético Portoviejo 6:1 Club San Pedro Club San Pedro
First Round Imbabura SC Imbabura SC 4:2 Independiente Juniors Ind. Jrs.
Matchday 2 Kitchee Kitchee SC 1:3 R&F (Hong Kong) R&F (HK)
Matchday 9 Bruno's Magpies FC Bruno's Magpies 3:1 Europa Point FC Europa Point FC
Group Stage Philippines Philippines 1:1 Thailand Thailand
Group Stage Singapore Singapore 6:1 East Timor East Timor
Round of 16 Red Star Red Star Belgrade 4:1 FK TSC Backa Topola FK TSC
Matchday 8 Atalanta U17 Atalanta Bergamo U17 2:0 Milan Under 17 Milan U17
Matchday 7 Stresa  Associazione Stresa Sportiva 1:2 Sanremese Calcio Sanremese
Argentina Argentina 2:0 Mexico Mexico
Chile Chile 4:1 Honduras Honduras
Peru Peru 2:3 Costa Rica Costa Rica
El Salvador El Salvador 1:0 Haiti Haiti
Panama Panama 1:2 Ecuador Ecuador
Moldova U16 Moldova U16 2:9 Turkey U16 Turkey U16
Hungary U16 Hungary U16 0:3 Italy U16 Italy U16
Matchday 7 FC Pune City FC Pune City 2:1 Jamshedpur FC Jamshedpur FC