For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:37:05 PM
Matchday 12
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 2:0 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 14
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 0:1 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 14
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 3:2 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 16 SF Lotte Sportfreunde Lotte 1:0 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 13 CD Leganés CD Leganés 1:0 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 14 Olympique Lyon Olympique Lyon 1:0 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 15 Spartak II Spartak Moskow II 4:1 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 15 Akhmat II Akhmat Grozny II 0:2 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 15 Orenburg II FK Orenburg II 1:3 FK Ufa II Ufa II
Matchday 15 Dinamo M II Dinamo Moscow II 4:0 Enisey Krasnoyarsk II Enisey II
Matchday 15 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 0:2 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 15 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:2 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 16 Dinamo Bucarest FC Dinamo Bucharest 1:1 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 13 Galatasaray U21 Galatasaray SK U21 3:1 Konyaspor U21 Konyaspor U21
Matchday 13
Galatasaray Galatasaray SK 1:1 Konyaspor Konyaspor
Matchday 16 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 0:0 PFK Lviv PFK Lviv
Matchday 16 Club Brugge Club Brugge KV 1:3 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 16 KSV Roeselare KSV Roeselare 0:0 KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 16 Dukla Prague FK Dukla Prag 1:0 FK Teplice FK Teplice
Matchday 16 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 1:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 17 Vejle BK Vejle Boldklub 1:1 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 17 Cukaricki FK Cukaricki 2:1 FK Rad Rad
Matchday 15 NK Rudes NK Rudes 0:1 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 16 Piast Gliwice Piast Gliwice 0:0 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 16 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 1:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 17 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:2 NS Mura NS Mura
Matchday 13 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 1:4 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
Matchday 13 Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 4:0 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 22 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 0:3 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 13 Markranstädt SSV Markranstädt 1:0 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 19 TuS Mayen TuS Mayen 1:0 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 16 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 2:0 SG RWO Alzey RWO Alzey
Matchday 16 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 4:2 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Matchday 18 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 0:1 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
Matchday 21 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 0:1 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 22 SV Bauerbach SV Bauerbach 0:9 FSV Fernwald FSV Fernwald
Matchday 14 MSV Pampow MSV Pampow 1:1 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
Matchday 14 TSV Bützow TSV Bützow 1:0 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Matchday 20 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 3:0 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 16 Kickers Emden Kickers Emden 0:1 GW Firrel GW Firrel
Matchday 16 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 3:2 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
Round of 16 Hennef 05 FC Hennef 05 3:5 on pens FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
Quarter-Finals SC Verl SC Verl 6:0 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
Matchday 36 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 2:0 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 36 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 2:1 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 36 EC Bahia Esporte Clube Bahia 2:0 Fluminense Football Club Fluminense
Matchday 36 Ceará SC Ceará Sporting Club 1:0 Paraná Clube Paraná
Matchday 38 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 1:0 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 33 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 0:1 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 33 FC Ryukyu FC Ryukyu 5:1 SC Sagamihara SC Sagamihara
Group Stage FC Kariya FC Kariya 1:2 Suzuka Point Getters Suzuka PntGttrs
Group Stage Matsue City Matsue City 2:1 J.FC Miyazaki J.FC Miyazaki
Matchday 10 Al Qadisiyah Al Qadisiyah FC 3:1 Al-Raed Al-Raed
Matchday 10 Al-Nassr Al-Nassr FC 1:0 Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 5 Western Sydney Western Sydney Wanderers 0:2 Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 10 Dibba Fujairah Dibba Al-Fujairah 2:3 Sharjah Cultural Sports Club Sharjah FC
Matchday 10 Emirates Club Emirates Club 3:1 Al-Fujairah SC Fujairah SC
Matchday 10 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 1:2 Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
Matchday 14 Flamurtari FC Flamurtari FC 1:0 FK Partizani FK Partizani
Matchday 8 Club Africain Club Africain Tunis 2:1 Avenir Sportif de Gabès AS Gabès
Matchday 15 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 1:0 JS Kabylie JS Kabylie
Matchday 9 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 0:0 Olympique Khouribga O. Khouribga
Matchday 15 FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II 0:0 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Matchday 15 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 2:0 SKU Amstetten SKU Amstetten
Matchday 15 Young Violets Young Violets Austria Wien 4:2 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 18 Ipswich Ipswich Town 1:2 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 19 Coventry Coventry City 1:1 Peterborough United Peterborough
Matchday 17 Newry City Newry City AFC 1:2 Ballymena United Ballymena
Matchday 13 Hellas Verona Hellas Verona 1:1 SSD Palermo Palermo
Matchday 15 Granada CF Granada CF 1:2 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 15 AC Ajaccio AC Ajaccio 0:0 Clermont Foot 63 Clermont Foot
Matchday 15 AS Béziers AS Béziers 1:1 Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 15 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 1:0 Red Star FC Red Star FC
Matchday 15 FC Niort FC Chamois Niort 0:1 LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 15 US Orléans US Orléans 0:0 Stade Brest 29 Stade Brest 29
Matchday 15 Paris FC Paris FC 1:0 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 15 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 1:4 AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 15 Troyes ES Troyes AC 2:0 FC Lorient FC Lorient
Matchday 14 Entente SSG Entente SSG 1:3 US Avranches US Avranches
Matchday 14 SO Cholet SO Cholet 1:3 USL Dunkerque USL Dunkerque
Matchday 14 Lyon Duchère AS Lyon Duchère 0:1 FC Le Mans FC Le Mans
Matchday 14 Stade Lavallois Stade Lavallois 0:2 Pau FC Pau FC
Matchday 14 JA Drancy Jeanne d'Arc de Drancy 0:1 FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
Matchday 14 Concarneau US Concarneau 2:1 US Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 14 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 2:0 Tours FC Tours FC
Matchday 18 CS Mioveni CS Mioveni 1:1 ACS Poli Timisoara Poli Timisoara
Matchday 18 SCM FC Arges SCM FC Arges 1:0 Academica Clinceni Ac. Clinceni
Matchday 15 Sparta R. Sparta Rotterdam 0:0 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 15 FC Volendam FC Volendam 2:0 FC Utrecht U21 Utrecht U21
Matchday 15 RKC Waalwijk RKC Waalwijk 1:0 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 15 FC Eindhoven FC Eindhoven 2:1 Helmond Sport Helmond Sport
Matchday 15 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 0:1 TOP Oss TOP Oss
Matchday 15 FC Den Bosch FC Den Bosch 1:1 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 15 Roda JC Roda JC Kerkrade 3:0 SC Telstar Telstar
Matchday 15 Almere City Almere City FC 1:1 FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 15 Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 0:1 MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 13 Karabükspor Kardemir Karabükspor 1:2 Balikesirspor Balikesirspor
Matchday 15 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 1:3 FC Aarau FC Aarau
Matchday 16 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 3:1 MFK Chrudim Chrudim
Matchday 16 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo 0:0 FC Hradec Králové Hradec Králové
Matchday 16 Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 1:2 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Matchday 20 Stal Mielec Stal Mielec 2:0 Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 20 Rakow Rakow Czestochowa 1:0 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
Matchday 10 Liverpool U18 Liverpool FC U18 1:2 Derby County U18 Derby U18
Matchday 11 Chelsea U23 Chelsea FC U23 1:1 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
Matchday 11 Leicester U23 Leicester City U23 0:0 Manchester City U23 Man City U23
Matchday 11 Norwich U23 Norwich City U23 0:0 Southampton FC U23 Southampton U23
Matchday 11 Reading U23 Reading FC U23 3:0 Fulham FC U23 Fulham U23
Matchday 11 West Brom U23 West Bromwich Albion U23 1:1 Manchester United U23 Man Utd U23
Matchday 18 FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 0:2 FK Pirmasens FK Pirmasens
Matchday 18 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 1:2 TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
Matchday 18 Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich 0:2 Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
Matchday 18 SV Elversberg SV 07 Elversberg 0:1 Kickers Offenbach K. Offenbach
Matchday 17 W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 2:0 VSG Altglienicke Altglienicke
Matchday 17 BFC Dynamo BFC Dynamo 0:3 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
Matchday 17 Hertha BSC II Hertha BSC II 1:1 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Matchday 21
FC Bayern II FC Bayern Munich II 1:1 FC Pipinsried FC Pipinsried
Matchday 20 TSV Havelse TSV Havelse 0:1 BSV Schwarz-Weiß Rehden BSV Rehden
Matchday 20 SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 1:0 Hannover 96 II Hannover 96 II
Matchday 18 Concordia Concordia Hamburg 3:1 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 18 TuS Osdorf TuS Osdorf 4:2 SC Condor SC Condor
Matchday 18 SC Victoria SC Victoria Hamburg 2:0 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Matchday 18 FC Süderelbe FC Süderelbe 0:0 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 17 FC Nöttingen FC Nöttingen 2:1 Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
Matchday 20 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel 5:0 VfB Ginsheim VfB Ginsheim
Matchday 22 DJK Don Bosco DJK Don Bosco Bamberg 3:0 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
Matchday 18 FV Engers 07 FV Engers 07 0:2 TuS Koblenz TuS Koblenz
Matchday 14 Greifswalder FC Greifswalder FC 4:3 FC Hansa Rostock II H. Rostock II
Matchday 14 Inter Leipzig FC International Leipzig 4:0 Union Sandersdorf Sandersdorf
Matchday 16 Brinkumer SV Brinkumer SV 3:0 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
Matchday 16 FC Oberneuland FC Oberneuland 7:0 SC Borgfeld SC Borgfeld
Matchday 16 BV Cloppenburg BV Cloppenburg 0:2 VfL Oythe VfL Oythe
Matchday 15 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 1:1 ASV 13 ASV 13
Matchday 12 VfL Bochum U19 VfL Bochum U19 3:1 Preußen Münster U19 Pr. Münster U19
Matchday 10 Vitesse U17 Vitesse Arnheim U17 4:1 FC Twente Enschede U17 FC Twente U17
Second Round Audaz Octubrino CSD Audaz Octubrino 2:1 CD Gloria CD Gloria
Matchday 20 Uni. Católica CD Universidad Católica 0:2 SD Aucas SD Aucas
Matchday 20 Técnico U. Técnico Universitario 2:1 Delfín SC Delfín SC
Matchday 16 KF Ferizaj KF Ferizaj 0:0 FC Prishtina FC Prishtina
Matchday 16 KF Drenica KF Drenica 3:0 KF Trepca 89 KF Trepca 89
Matchday 8 Gibraltar Utd. Gibraltar United FC 2:1 Glacis United Glacis United
Matchday 14 Urartu II FC Urartu Erewan II 1:0 Erebuni Erewan Erebuni Erewan
Matchday 14 Pyunik II FC Pyunik Yerevan II 2:0 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 14 Gandzasar II Gandzasar Kapan II 2:3 Banants Erewan III Banants III
Matchday 14 Ararat II FC Ararat Yerevan II 1:2 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
Matchday 7 FC Kotayk U18 FC Kotayk U18 0:5 Avan Academy U18 Avan Academy
Matchday 7 Banants U18 Banants Erewan U18 5:1 FC Pyunik Erewan U18 FC Pyunik U18
Matchday 7 Lokomotiv U18 FC Lokomotiv Yerevan U18 2:2 FC Pyunik-2 U18 FC Pyunik-2 U18
Matchday 15
Vienna First Vienna FC 1:0 L.A. Riverside L.A. Riverside
Matchday 12 SönderjyskE U19 SönderjyskE U19 3:2 FC Copenhagen U19 Copenhagen U19
Matchday 9 Roma U19 Roma Primavera 1:2 Fiorentina Primavera Fiorentina U19
Matchday 9 Juventus U19 Juventus Primavera 1:5 Atalanta Primavera Atalanta U19
Matchday 32 Persib Bandung Persib Bandung 2:2 Perseru Badak Lampung FC Badak Lampung
Matchday 32 Mitra Kukar Mitra Kukar FC 1:0 TIRA-Persikabo TR-KABO
Matchday 11 Balzan FC Balzan FC 2:2 Hamrun Spartans Hamrun Spart.
Matchday 9 FC Swieqi Utd. Swieqi United FC 2:0 Qrendi FC Qrendi FC
Matchday 9 Pembroke Pembroke Athleta FC 0:0 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC
Matchday 13 Qatar SC Qatar Sports Club 0:1 Al Ahli Sports Club Al Ahli
Matchday 13 Umm Salal Umm Salal Sport Club 1:1 Al Rayyan Sports Club Al Rayyan
Matchday 13 Al Kharitiyat Al Kharitiyat Sports Club 0:1 Al Shahania Sports Club Al Shahania
Matchday 13 Paykan FC Paykan FC 2:3 Foolad FC Foolad
Matchday 13 Machine Sazi Machine Sazi Tabriz 1:1 Sepahan FC Sepahan
Matchday 13 Sepidrood Sepidrood Rasht FC 0:1 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
Matchday 13 Sanat Naft Sanat Naft FC 1:1 FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji M.
Semi-Finals Rionegro Águila Rionegro Águilas 2:3 Junior FC Junior FC
Semi-Finals San Luis Atlético de San Luis 3:0 CF Atlante Atlante
Matchday 18 Bramfelder SV Bramfelder SV 7:0 Dersimspor Hamburg Dersimspor
Matchday 18 Klub Kosova Klub Kosova 3:5 VfL Lohbrügge VfL Lohbrügge
Matchday 18 Rahlstedter SC Rahlstedter SC 0:3 SV Nettelnburg/Allermöhe Nettelnburg/A.
Matchday 18 FC Voran Ohe FC Voran Ohe 2:2 SV Altengamme SV Altengamme
Final Abahani Ltd. Abahani Limited Dhaka 3:1 Bashundhara Kings Bashund. Kings
Moldova U16 Moldova U16 0:1 Turkey U16 Turkey U16
Matchday 5 Shillong Lajong Shillong Lajong FC 2:2 Punjab FC Punjab
Matchday 8 NorthEast Utd. NorthEast United FC 2:1 Kerala Blasters FC Kerala Blasters
Matchday 18 TuRa Harksheide TuRa Harksheide 1:2 Hamburger SV III HSV III
Matchday 18 Harburger TB Harburger TB 3:1 SC Sternschanze SC Sternschanze
Matchday 18 FC Elmshorn FC Elmshorn 0:4 Niendorfer TSV II Niendorf II