For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:47:21 PM
Matchday 12 VV Capelle VV Capelle 0:3 VV Smitshoek Smitshoek
Matchday 12 Achilles Veen Achilles Veen 1:0 FC 's-Gravenzande Gravenzande
Matchday 12 SV DFS SV DFS Opheusden 1:3 RKAV Volendam RKAV Volendam
Matchday 12 Jodan Boys CVV de Jodan Boys 2:1 VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
Matchday 12 SV Nootdorp SV Nootdorp 3:2 FC Den Bosch U21 Den Bosch U21
Matchday 12 SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 1:1 VV Ter Leede Ter Leede
Matchday 12 Spijkenisse VV Spijkenisse 4:1 Xerxes DZB Xerxes DZB
Matchday 12 Swift AVV Swift 2:2 FC Rijnvogels Rijnvogels
Matchday 12 AZSV Aalten AZSV Aalten 4:2 SVZW Wierden SVZW Wierden
Matchday 12 Buitenpost VV Buitenpost 2:1 CSV Apeldoorn CSV Apeldoorn
Matchday 12 Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 2:1 VV Berkum Berkum
Matchday 12 Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 2:3 SC Genemuiden Genemuiden
Matchday 12 Staphorst VV Staphorst 3:1 VV Duno Doorwerth VV Duno
Matchday 12 WHC Wezep WHC Wezep 0:1 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
Matchday 12 SDC Putten SDC Putten 1:0 SV Urk SV Urk
Matchday 12 DETO VV DETO Twenterand 4:2 ACV Assen ACV Assen
Matchday 12 Achilles 1894 Achilles 1894 2:5 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 12
Bayern Munich Bayern Munich 3:3 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 12
Hertha BSC Hertha BSC 3:3 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 12
FC Augsburg FC Augsburg 1:3 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Matchday 12
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 1:2 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 12
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1:0 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 12
FC Schalke 04 FC Schalke 04 5:2 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 14
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:1 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 14
VfL Bochum VfL Bochum 2:1 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 14
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 0:3 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 16
Hallescher FC Hallescher FC 2:0 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 16
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 2:0 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 16
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 3:1 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 16
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 4:5 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 16
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 0:0 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 16
FSV Zwickau FSV Zwickau 1:1 SV Meppen SV Meppen
Matchday 13 Brighton Brighton & Hove Albion 1:1 Leicester City Leicester
Matchday 13
Everton Everton FC 1:0 Cardiff City Cardiff
Matchday 13 Fulham Fulham FC 3:2 Southampton FC Southampton
Matchday 13
Man Utd Manchester United 0:0 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 13 Watford Watford FC 0:3 Liverpool FC Liverpool
Matchday 13 West Ham West Ham United 0:4 Manchester City Man City
Matchday 13
Spurs Tottenham Hotspur 3:1 Chelsea FC Chelsea
Matchday 13 SD Eibar SD Eibar 3:0 Real Madrid Real Madrid
Matchday 13
Valencia Valencia CF 3:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 13 SD Huesca SD Huesca 2:2 Levante UD Levante
Matchday 13
Atlético Madrid Atlético Madrid 1:1 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 13 Udinese Calcio Udinese Calcio 1:0 AS Roma AS Roma
Matchday 13
Juventus Juventus FC 2:0 SPAL SPAL
Matchday 13
Inter Inter Milan 3:0 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 14 Paris SG Paris Saint-Germain 1:0 FC Toulouse Toulouse
Matchday 14 SM Caen SM Caen 0:1 AS Monaco Monaco
Matchday 14 Dijon FCO Dijon 0:0 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 14 FC Nantes FC Nantes 1:1 SCO Angers SCO Angers
Matchday 14 Reims Stade Reims 2:1 EA Guingamp Guingamp
Matchday 14 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 0:1 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 15 Anzhi II Anzhi Makhachkala II 0:3 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
Matchday 15 Dinamo Moscow Dinamo Moscow 1:2 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 15 Orenburg FK Orenburg 1:0 FK Ufa Ufa
Matchday 15 Anzhi Anzhi Makhachkala 1:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
Matchday 15
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 1:2 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 15
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 2:2 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 15
TSV Hartberg TSV Hartberg 0:4 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 16 Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe 1:0 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 16 Chiajna Concordia Chiajna 0:1 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 13 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21 2:1 Kayserispor U21 Kayserispor U21
Matchday 13 BB Erzurum U21 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 1:0 Antalyaspor U21 Antalyaspor U21
Matchday 13 Ankaragücü U21 MKE Ankaragücü U21 2:5 Besiktas JK U21 Besiktas U21
Matchday 13 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 1:0 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 13 Alanyaspor Alanyaspor 5:0 Kayserispor Kayserispor
Matchday 13
Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:4 Besiktas JK Besiktas
Matchday 13 Besiktas U19 Besiktas JK U19 2:0 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
Matchday 13 Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 1:0 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
Matchday 13 Kayserispor U19 Kayserispor U19 1:1 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
Matchday 13 C. Rizespor U19 Caykur Rizespor U19 1:4 Sivasspor U19 Sivasspor U19
Matchday 13 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 2:2 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 BB Erzurum U19
Matchday 13 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 2:2 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
Matchday 13 Konyaspor U19 Konyaspor U19 2:6 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
Matchday 13 Bursaspor U19 Bursaspor U19 7:1 Akhisarspor U19 Akhisarspor U19
Matchday 13 Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 1:2 Göztepe U19 Göztepe U19
Matchday 13 PEC Zwolle PEC Zwolle 2:3 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 13 NAC Breda NAC Breda 0:3 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 13
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:0 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 13 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 3:0 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 15
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 3:3 FC Zürich FC Zürich
Matchday 15
BSC Young Boys BSC Young Boys 1:0 FC Lugano FC Lugano
Matchday 14 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 0:3 Celtic FC Celtic
Matchday 14 Hibernian FC Hibernian FC 2:2 Dundee FC Dundee FC
Matchday 14 Motherwell FC Motherwell FC 3:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 14 Rangers Rangers FC 3:0 Livingston FC Livingston FC
Matchday 14 St. Johnstone St. Johnstone FC 0:0 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 14 St. Mirren St. Mirren FC 2:0 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 16 FK Mariupol FK Mariupol 1:0 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 16 Karpaty Karpaty Lviv 0:2 Desna Chernihiv Desna
Matchday 11 Panathinaikos Panathinaikos Athens 5:1 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
Matchday 11 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 2:0 AE Larisa AE Larisa
Matchday 11 Panetolikos Panetolikos GFS 2:1 AEK Athens AEK Athens
Matchday 11 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:0 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 14 Waremme RS Waremmien FC 0:2 UR La Louvière Centre UR La Louvière
Matchday 14 RFC Wallonia Walhain RFC Wallonia Walhain 1:3 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
Matchday 14 RRC Hamoir RRC Hamoir 2:1 URSL Visé URSL Visé
Matchday 14 Francs Borains Royal Francs Borains 2:2 RE Acren-Lessines RE Acren
Matchday 14 RUS Rebecq RUS Rebecq 5:1 Solières Sport Solières
Matchday 14 RE Durbuy Royale Entente Durbuy 3:1 RUW Ciney RUW Ciney
Matchday 14 La Louvière RAAL La Louvière 2:0 RFC Tilleur RFC Tilleur
Matchday 14 Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 2:1 RFC Meux RFC Meux
Matchday 16 Lommel SK Lommel SK 1:0 AFC Tubize AFC Tubize
Matchday 16 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 0:0 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 16 Standard Liège Standard Liège 3:0 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 16 KV Oostende KV Oostende 1:2 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 16 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 1:2 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 16 KRC Genk KRC Genk 1:2 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 13 Thes Sport KVV Thes Sport 1:2 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 13 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 1:4 KMSK Deinze SK Deinze
Matchday 13 ASV Geel AS Verbroedering Geel 0:0 RFC Seraing RFC Seraing
Matchday 13 RSC Chatelet RSC Chatelet-Farciennes 1:0 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
Matchday 13 KSK Heist KSK Heist 0:3 FC Knokke FC Knokke
Matchday 13 RWDM RWD Molenbeek (2015) 1:3 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Matchday 13 Olsa Brakel Olsa Brakel 1:0 KFC Eppegem KFC Eppegem
Matchday 13 KRC Gent KRC Gent 2:1 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
Matchday 13 KFC Turnhout KFC Turnhout 0:1 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
Matchday 13 KSK Hasselt KSK Hasselt 0:0 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Matchday 13 Hoogstraten VV Hoogstraten VV 0:0 RC Hades RC Hades
Matchday 13 City Pirates KSC City Pirates 2:2 Spouwen Mopertingen Mopertingen
Matchday 13 Heur Tongeren KFC Heur Tongeren 0:4 Bocholt VV Bocholt VV
Matchday 13 KSV Temse KSV Temse 1:4 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC
Matchday 16 MFK Karvina MFK Karvina 1:3 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 16 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 0:3 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 16 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 2:2 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 16 FC Zlin FC FASTAV Zlin 2:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 17 Hobro IK Hobro IK 0:1 Randers FC Randers FC
Matchday 17 Napredak FK Napredak Krusevac 2:0 FK Macva Sabac Macva
Matchday 17 Spartak FK Spartak Subotica 3:0 OFK Backa Backa
Matchday 17 Radnik FK Radnik Surdulica 1:0 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 17 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 0:0 FK Zemun Zemun
Matchday 17 Vozdovac FK Vozdovac 0:0 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 17 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 2:2 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 15 HNK Rijeka HNK Rijeka 1:0 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 15 HNK Gorica HNK Gorica 0:2 NK Istra 1961 NK Istra
Matchday 16 Korona Kielce Korona Kielce 4:2 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 16 Lech Poznan Lech Poznan 2:1 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 16 Cracovia Cracovia 1:1 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 16 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 2:1 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 16 FK Dunav FK Dunav Ruse 0:2 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 16 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 0:1 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 15 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 0:1 CSKA 1948 CSKA 1948
Matchday 15 C. Balchik Chernomorets Balchik 1:2 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
Matchday 15 Dob. Dobrich PFK Dobrudzha Dobrich 0:0 FC Litex Lovetch Litex Lovetch
Matchday 15 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 3:1 Strumska Slava Strumska Slava
Matchday 15 Pomorie OFK Pomorie 1:0 Kariana Erden Kariana Erden
Matchday 15 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 2:1 FK Botev Galabovo B. Galabovo
Matchday 17 NK Celje NK Celje 2:0 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 17 NK Maribor NK Maribor 3:0 NK Krsko NK Krsko
Matchday 15 Honvéd Budapest Honvéd FC 1:1 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 15 Újpest FC Újpest FC 1:1 Paksi FC Paksi FC
Matchday 15 Ferencváros Ferencvárosi TC 2:0 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 15 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 2:0 Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 15 Diósgyőr Diósgyőri VTK 3:2 MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 16 SKF Sered SKF Sered 1:1 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 16 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 1:1 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 16 Spartak Trnava Spartak Trnava 2:3 FC Nitra FC Nitra
Matchday 16 FK Senica FK Senica 2:4 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 16 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:0 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
Matchday 16 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 0:0 AS Trencin AS Trencin
Matchday 8 Glesch-Paffend. BCV Glesch-Paffendorf 2:1 SV Eilendorf SV Eilendorf
Matchday 14 SV Hanse 01 SV Hanse Neubrandenburg 01 2:5 Güstrower SC 09 Güstrower SC
Matchday 14 E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 2:1 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
Matchday 14 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 4:1 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 14 Grimmener SV Grimmener SV 4:1 TSV 1860 Stralsund TSV Stralsund
Matchday 14 Rostocker FC Rostocker FC 1895 1:1 FSV Malchin FSV Malchin
Matchday 14 SV Pastow SV Pastow 2:2 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 12 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 3:1 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
Matchday 12 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 2:1 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
Matchday 12 GW Brieselang Grün-Weiß Brieselang 0:1 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Matchday 12 Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 3:1 FSV Bernau FSV Bernau
Matchday 12 Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 1:1 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
Matchday 12 BSC Preußen 07 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow 0:2 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 12 U. Klosterfelde Union Klosterfelde 5:3 SV Victoria Seelow Victoria Seelow
Matchday 12 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 6:0 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
Matchday 13 Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 3:1 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 13 Haldensleber SC Haldensleber SC 2:0 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
Matchday 13 IMO Merseburg VfB IMO Merseburg 3:0 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 13 SV Dessau 05 SV Dessau 05 4:0 Union 1861 Schönebeck U. Schönebeck
Matchday 13 FSV Barleben FSV Barleben 1911 4:0 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 13 Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 0:0 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
Matchday 14 FSV Martinroda FSV Martinroda 5:0 SG Glücksbrunn Schweina SGG Schweina
Matchday 14 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 3:2 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
Matchday 14 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 0:2 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
Matchday 14 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 2:0 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
Matchday 14 VfL Meiningen VfL Meiningen 1:2 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 14 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 1:1 Eintracht Sondershausen Sondershausen
Matchday 14 Schott Jena SV Schott Jena 0:0 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 22 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 0:0 SV Friesen SV Friesen
Matchday 22 FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 4:1 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
Matchday 22 Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 1:1 TSV Buch (Bay.) TSV Buch
Matchday 22 Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 1:0 TSV Kornburg TSV Kornburg
Matchday 22 FC Coburg FC Coburg 4:1 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
Matchday 16 Rotenburger SV Rotenburger SV 0:2 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 18 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 3:2 SV Iraklis Hellas Hannover Iraklis Hellas
Matchday 13 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 0:2 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 13 Radebeuler BC Radebeuler BC 08 3:1 FC Grimma FC Grimma
Matchday 13 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 3:00 PM SV Olbernhau SV Olbernhau
Matchday 13 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 2:0 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
Matchday 18 SVG Göttingen SVG Göttingen 0:1 FT Braunschweig FT Braunschweig
Matchday 21 Pfarrkirchen TuS 1860 Pfarrkirchen 5:0 TSV Neuried TSV Neuried
Matchday 21 ASV Dachau ASV Dachau 2:1 FC Töging FC Töging
Matchday 21 TSV Kastl TSV Kastl 1:3 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
Matchday 21 FC Moosinning FC Moosinning 0:3 TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
Matchday 21 TSV Bogen TSV Bogen 0:0 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 21 FC Deisenhofen FC Deisenhofen 2:1 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 21 Simbach ASCK Simbach 2:1 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 21 TSV Grünwald TSV Grünwald 1:0 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 18 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 3:2 TSG Concordia Schönkirchen C. Schönkirchen
Matchday 18 Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 3:1 TSV Klausdorf TSV Klausdorf
Matchday 18 Oldenburger SV Oldenburger SV 5:2 SV Eichede II SV Eichede II
Round of 16 SV Schlebusch SV Schlebusch 1:3 Alemannia Aachen Alem. Aachen
Round of 16 SG Worringen SG Köln-Worringen 1:4 1.FC Düren FC Düren
Round of 16 FV Endenich FV Bonn-Endenich 08 1:4 AET SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
Round of 16 B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 5:1 Viktoria 08 Arnoldsweiler Arnoldsweiler
Round of 16 Verlautenheide SV Eintracht Verlautenheide 3:2 AET SSV Homburg-Nümbrecht Homburg-Nü.
Round of 16 SV Deutz 05 SV Deutz 05 1:3 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
Matchday 22 Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 3:1 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 22 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 2:1 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
Matchday 22 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 1:4 SV Donaustauf SV Donaustauf
Matchday 22 FC Tegernheim FC Tegernheim 0:2 SV Etzenricht SV Etzenricht
Matchday 16 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 0:0 SV Morlautern SV Morlautern
Matchday 16 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 1:3 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 15 Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 2:0 FC Wangen 05 FC Wangen 05
Matchday 15 FSV Hollenbach FSV Hollenbach 3:1 TSV Essingen TSV Essingen
Matchday 15 VfB Neckarrems VfB Neckarrems 8:0 FV Olympia Laupheim Olymp. Laupheim
Matchday 15 VfL Nagold VfL Nagold 3:3 SKV Rutesheim SKV Rutesheim
Matchday 15 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 4:1 SV Breuningsweiler Breuningsweiler
Matchday 15 TSG Tübingen TSG Tübingen 1:4 FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt
Matchday 15 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 2:2 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Matchday 15 FV Löchgau FV Löchgau 2:1 VfL Sindelfingen Sindelfingen
Matchday 20 SG Johannesberg SG Johannesberg 3:1 1.FC Schwalmstadt Schwalmstadt
Matchday 20 OSC Vellmar OSC Vellmar 1:3 SV Steinbach SV Steinbach
Matchday 14 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 1:0 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle
Matchday 14 TuRa Bremen TuRa Bremen 9:0 TSV Lesum-Burgdamm Lesum-Burgdamm
Matchday 20 Elversberg II SV 07 Elversberg II 1:0 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Matchday 20 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 3:1 VfL Primstal VfL Primstal
Matchday 20 FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 1:1 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Matchday 20 SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 8:0 SG Rehlingen-Fremersdorf SG Rehlingen
Matchday 20 Quierschied SpVgg Quierschied 6:1 SV Rohrbach (Saar) SV Rohrbach
Matchday 20 FV Eppelborn FV Eppelborn 3:1 SF Köllerbach SF Köllerbach
Matchday 20 FV Schwalbach FV Schwalbach 2:5 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 20 SV Mettlach SV Mettlach 5:0 FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl
Matchday 19 SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 4:1 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 19 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 3:0 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 19 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 0:0 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 20 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 2:3 SV FC Sandzak Frankfurt FC Sandzak
Quarter-Finals SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 0:1 AET TuS Haltern TuS Haltern
Quarter-Finals Lüner SV Lüner SV 0:4 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Quarter-Finals 1.FC Kaan-M. 1.FC Kaan-Marienborn 1:2 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
Quarter-Finals SC Union Nettetal SC Union Nettetal 0:3 Rot-Weiss Essen RW Essen
Quarter-Finals 1.FC Monheim 1.FC Monheim 3:1 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
Matchday 37 Santos FC Santos FC 3:2 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 17 Morelia Monarcas Morelia 0:2 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 17 Puebla FC Puebla FC 0:0 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 33 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 0:3 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 33 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 2:1 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 33 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1:2 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 33 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 0:3 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 33 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 0:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 33 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 3:3 Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 33 FC Tokyo FC Tokyo 0:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 33 Sagan Tosu Sagan Tosu 2:1 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 33 Gamba Osaka Gamba Osaka 2:1 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 33 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:0 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 33 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 1:2 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 10 Al-Ettifaq Al-Ettifaq 2:4 Al-Taawon Taawon
Matchday 10 Faisaly Al-Faisaly Harmah 1:1 Al-Hilal Riyadh Hilal
Matchday 5 Wellington P. Wellington Phoenix 1:3 Adelaide United Adelaide United
Matchday 5 Brisbane Roar Brisbane Roar 2:0 Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 18 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 2:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 18 FK Tuzla City FK Tuzla City 1:2 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Matchday 18 Celik Zenica NK Celik Zenica 0:3 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 10 Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba Sports Club 1:2 Al-Ain FC Al-Ain FC
Matchday 10 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 0:5 FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
Matchday 10 FC Baniyas FC Baniyas 0:0 Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
Matchday 17 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 0:2 HSK Zrinjski Mostar U17 Zrinjski U17
Matchday 17 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 0:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 Doboj U17
Matchday 17 Siroki B. U17 NK Siroki Brijeg U17 3:1 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 14 KF Tirana KF Tirana 1:1 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 14 KF Teuta KF Teuta 1:0 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 29 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:2 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 29 Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 0:3 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 29 FK Slutsk FK Slutsk 0:1 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 29 Vitebsk FK Vitebsk 1:0 FK Gorodeya Gorodeya
Matchday 29 Dynamo Brest Dynamo Brest 0:0 FK Gomel Gomel
Matchday 29 FK Minsk FK Minsk 1:2 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 29 Smolevichi FK Smolevichi 0:2 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 29 BATE Borisov BATE Borisov 4:1 Luch Minsk Luch
Matchday 16 Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 5:1 FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
Matchday 16 Tekstilac FK Tekstilac Derventa 0:2 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
Matchday 16 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 3:1 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
Matchday 16 Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 2:0 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
Matchday 16 Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 3:0 FK Sloboda Mrkonjic Grad Mrkonjic
Matchday 16 Drina Zvornik FK Drina Zvornik 2:2 OFK Sloga Gornje Crnjelovo OFK Sloga
Matchday 8 Stade Tunisien Stade Tunisien 0:0 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 8 ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 1:1 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
Matchday 9 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech 0:0 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 17 NK Krka NK Krka 2:3 NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 17 ND Ilirija ND Ilirija 1911 0:3 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 17 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 2:0 NK Dekani NK Dekani
Matchday 17 NK Dob NK Roltek Dob 4:3 NK Brda NK Brda
Matchday 17 NK Rogaska NK Rogaska 0:2 ND Beltinci Beltinci
Matchday 17 NK Bilje Vitanest Bilje 1:1 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 17 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 5:1 NK Ankaran Hrvatini NK Ankaran
Matchday 17 NK Fuzinar NK Fuzinar 3:2 NK Bravo NK Bravo
Matchday 33 Kolkheti Poti FC Kolkheti-1913 Poti 0:1 FC Rustavi Rustavi
Matchday 33 FC Dila FC Dila Gori 3:0 FC Samtredia FC Samtredia
Matchday 4 FC Seoul FC Seoul 0:1 Incheon United FC Incheon Utd.
Matchday 4 Sangju Sangmu Sangju Sangmu FC 0:1 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 4 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 1:2 Daegu FC Daegu FC
Matchday 13 SteDoCo VV SteDoCo 2:0 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
Matchday 13 FC Lisse FC Lisse 4:3 VV Eemdijk VV Eemdijk
Matchday 13 Odin '59 Odin '59 Heemskerk 5:2 VVOG Harderwijk VVOG
Matchday 13 DVS '33 DVS '33 Ermelo 5:1 ASWH Ambacht ASWH
Matchday 13 ONS Sneek ONS Sneek 1:2 VV DOVO Veenendaal DOVO
Matchday 13 Quick Boys Quick Boys 6:0 Achilles '29 Achilles '29
Matchday 13 Groningen U21 FC Groningen U21 1:2 VV Noordwijk Noordwijk
Matchday 13 De Dijk ASV De Dijk 1:4 Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 13 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 1:2 HSV Hoek Hoek
Matchday 38 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 1:0 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 38 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 2:2 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 38 Juventude Esporte Clube Juventude 0:4 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 38 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 0:0 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Matchday 38 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 2:0 Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
Matchday 38 Goiás EC Goiás Esporte Clube 0:1 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 38 Boa Esporte Boa Esporte Clube (MG) 0:0 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 38 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 2:1 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 38 Paysandu Paysandu Sport Club 2:5 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 13 Volendam U21 FC Volendam U21 1:1 SV TEC Tiel SV TEC
Matchday 18 Rotherham Rotherham United 2:2 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 18 Hull City Hull City 0:2 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 18 Leeds Leeds United 2:0 Bristol City Bristol City
Matchday 18 Millwall Millwall FC 1:1 Bolton Wanderers Bolton
Matchday 18 Preston NE Preston North End 4:1 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 18 Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:2 Derby County Derby
Matchday 18 Stoke City Stoke City 2:2 Queens Park Rangers QPR
Matchday 18
Swansea Swansea City 1:4 Norwich City Norwich
Matchday 18 Wigan Wigan Athletic 0:0 Reading FC Reading
Matchday 18 Brentford Brentford FC 1:2 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 15 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 3:0 FC Liefering FC Liefering
Matchday 15 Blau Weiss Linz FC Blau Weiss Linz 0:1 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 15
WSG Tirol WSG Tirol 1:0 SV Horn SV Horn
Third Round Beith Juniors Beith Juniors FC 0:3 Ayr United FC Ayr United
Third Round Airdrieonians Airdrieonians FC 3:0 Dumbarton FC Dumbarton FC
Third Round Alloa Athletic Alloa Athletic FC 3:0 Brechin City FC Brechin City
Third Round Arbroath Arbroath FC 0:1 Stranraer FC Stranraer
Third Round Berwick Rangers Berwick Rangers FC 1:2 East Fife FC East Fife
Third Round Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 1:0 Brora Rangers FC Brora Rangers
Third Round East Kilbride East Kilbride FC 1:0 Gala Fairydean Rovers FC Gala Fairydean
Third Round Forfar Athletic Forfar Athletic FC 2:0 BSC Glasgow BSC Glasgow
Third Round Morton Greenock Morton FC 1:1 Peterhead FC Peterhead FC
Third Round Montrose Montrose FC 0:0 Annan Athletic FC Annan Athletic
Third Round Queen o. t. S. Queen of the South FC 4:1 Formartine United FC Formartine
Third Round Queen's Park Queen's Park FC 0:3 Raith Rovers FC Raith Rovers
Third Round Stenhousemuir Stenhousemuir FC 4:2 Falkirk FC Falkirk FC
Third Round Stirling Uni University of Stirling FC 0:4 Elgin City FC Elgin City
Third Round Fraserburgh Fraserburgh FC 0:1 Auchinleck Talbot FC Auchinleck
Matchday 11 Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 1:0 Club Atlético Los Andes Los Andes
Fourth Round Cova Piedade CD Cova Piedade 0:3 AET Desportivo Aves Desportivo Aves
Fourth Round Lusitano FCV Lusitano FCV 1:4 Sporting CP Sporting CP
Fourth Round FC Porto FC Porto 2:0 Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 19 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 2:1 Southend United Southend United
Matchday 19 Bradford Bradford City 2:0 Oxford United Oxford United
Matchday 19 Barnsley FC Barnsley FC 1:1 Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 19 Charlton Charlton Athletic 3:1 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 19 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 1:2 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 19 Plymouth Plymouth Argyle 2:1 Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 19 Blackpool Blackpool FC 3:0 Burton Albion Burton Albion
Matchday 19 Rochdale Rochdale AFC 1:0 Accrington Stanley Accrington
Matchday 19 Walsall Walsall FC 2:2 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 19 Gillingham FC Gillingham FC 1:3 Luton Town Luton
Matchday 19 Wycombe Wycombe Wanderers 3:2 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 19 Lincoln City Lincoln City 1:1 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 19 Morecambe FC Morecambe FC 1:1 Notts County Notts County
Matchday 19 Cheltenham Cheltenham Town 2:1 Newport County Newport County
Matchday 19 Carlisle United Carlisle United 1:2 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 19 Crawley Town Crawley Town 3:0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 19 Cambridge Utd. Cambridge United 2:2 Bury FC Bury
Matchday 19 Macclesfield Macclesfield Town 1:0 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 19 Colchester Utd. Colchester United 1:1 Exeter City Exeter City
Matchday 19 Northampt. Town Northampton Town 2:2 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 19 Port Vale Port Vale FC 0:1 Swindon Town Swindon Town
Matchday 19 Stevenage Stevenage FC 3:2 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 19 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1:1 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 21 Fylde AFC Fylde 2:1 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 21 Aldershot Town Aldershot Town 0:2 Barrow AFC Barrow
Matchday 21 Barnet Barnet FC 1:2 Gateshead FC Gateshead FC
Matchday 21 Bromley Bromley FC 0:2 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 21 Dover Athletic Dover Athletic 2:1 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 21 Eastleigh FC Eastleigh FC 1:1 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 21 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 4:0 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 21 Harrogate Town Harrogate Town 3:1 Braintree Town Braintree
Matchday 21 Havant & Water. Havant & Waterlooville FC 5:2 Maidstone United Maidstone
Matchday 21 Solihull Moors Solihull Moors 0:0 Salford City Salford
Matchday 21 Sutton Utd Sutton United 0:1 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 21 Wrexham Wrexham AFC 0:2 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 9 Lisburn FC Lisburn Distillery FC 1:1 Queen's University Queen's Uni
Matchday 9 S & L Swifts Sport & Leisure Swifts 0:2 Newington YC Newington YC
Matchday 17 Crusaders Crusaders FC 3:2 Institute FC Institute FC
Matchday 17 Dungannon Dungannon Swifts 1:0 Glentoran FC Glentoran
Matchday 17 Glenavon Glenavon FC 3:1 Ards FC Ards FC
Matchday 17 Linfield Linfield FC 4:2 Cliftonville FC Cliftonville
Matchday 17 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 2:1 Coleraine FC Coleraine
Matchday 16 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 0:2 Harland & Wolff Welders HW Welders
Matchday 16 Ballinamallard Ballinamallard United 1:1 Dundela FC Dundela FC
Matchday 16 Carrick Rangers Carrick Rangers 3:0 Knockbreda FC Knockbreda FC
Matchday 16 Larne FC Larne FC 4:0 PSNI FC PSNI FC
Matchday 16 Limavady United Limavady United 2:2 Portadown FC Portadown
Matchday 16 Loughgall Loughgall FC 6:0 Dergview FC Dergview