For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:58:08 PM
Group Stage
Atlético Madrid Atlético Madrid 2:0 AS Monaco Monaco
Group Stage Loko Moscow Lokomotiv Moscow 2:0 Galatasaray SK Galatasaray
Group Stage
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 0:0 Club Brugge KV Club Brugge
Group Stage
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 1:2 FC Barcelona FC Barcelona
Group Stage
Spurs Tottenham Hotspur 1:0 Inter Milan Inter
Group Stage Paris SG Paris Saint-Germain 2:1 Liverpool FC Liverpool
Group Stage
SSC Napoli SSC Napoli 3:1 Red Star Belgrade Red Star
Group Stage FC Porto FC Porto 3:1 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Second Round FK Minsk FK Minsk UEFA U19 0:1 PAOK Thessaloniki UEFA U19 PAOK
Group Stage Loko Moscow Lokomotiv Moscow UEFA U19 0:1 Galatasaray SK UEFA U19 Galatasaray
Second Round Hertha BSC Hertha BSC UEFA U19 1:0 FK Gabala UEFA U19 FK Gabala
Group Stage PSV Eindhoven PSV Eindhoven UEFA U19 1:1 FC Barcelona UEFA U19 FC Barcelona
Group Stage SSC Napoli SSC Napoli UEFA U19 5:3 Red Star Belgrade UEFA U19 Red Star
Group Stage Atlético Madrid Atlético Madrid UEFA U19 3:0 AS Monaco UEFA U19 AS Monaco
Group Stage Tottenham Tottenham Hotspur UEFA U19 2:4 Inter Mailand UEFA U19 Inter
Second Round Chelsea Chelsea FC UEFA U19 6:0 IF Elfsborg UEFA U19 IF Elfsborg
Group Stage Bor. Dortmund Borussia Dortmund UEFA U19 2:1 Club Brugge UEFA U19 Club Brugge
Group Stage FC Porto FC Porto UEFA U19 3:0 FC Schalke 04 UEFA U19 Schalke 04
Second Round Montpellier HSC Montpellier UEFA U19 1:0 Altinordu FK UEFA U19 Altinordu
Group Stage Paris Paris Saint-Germain UEFA U19 3:2 Liverpool FC UEFA U19 Liverpool
Second Round M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv UEFA U19 2:2 SK Sigma Olomouc UEFA U19 Sigma Olomouc
Second Round Hamilton Hamilton Academical FC UEFA U19 1:2 FC Midtjylland UEFA U19 FC Midtjylland
Round of 16 TV Herkenrath TV Herkenrath 09 3:5 on pens SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 7 CA Rosario Club Atlético Rosario Central 1:0 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
Matchday 11 CA Temperley Club Atlético Temperley 0:0 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Matchday 10 Brown Adrogue Brown de Adrogue 0:0 Argentino Agropecuario Agropecuario
Matchday 17 Celik U17 NK Celik Zenica U17 0:2 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
Matchday 9 US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 0:0 Stade Gabèsien Stade Gabèsien
Matchday 9 AS Gabès Avenir Sportif de Gabès 0:0 US Monastir US Monastir
Matchday 9 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 2:0 Stade Tunisien Stade Tunisien
Matchday 9 ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 1:0 JS Kairouanaise JS Kairouan
Matchday 9 Esperance Esperance Tunis 0:0 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Matchday 9 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 0:0 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
Matchday 10 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 2:0 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
Matchday 16 Nogoom FC Nogoom FC 0:2 Pyramids FC Pyramids FC
First Round Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 1:0 Gwangju FC Gwangju FC
Round of 16 SFC Opava Slezsky FC Opava 0:1 on pens AC Sparta Praha Sparta Praha
intermediate stage Athletic Athletic Bilbao 4:0 SD Huesca SD Huesca
Matchday 19 Millwall Millwall FC 0:2 Birmingham City Birmingham
Matchday 19 Aston Villa Aston Villa 5:5 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 19 Ipswich Ipswich Town 2:3 Bristol City Bristol City
Matchday 19
Swansea Swansea City 1:2 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 19 Wigan Wigan Athletic 3:1 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 19 Stoke City Stoke City 2:1 Derby County Derby
Matchday 19 CD Santaní CD Santaní 2:2 Club Cerro Porteño Cerro Porteño
Matchday 19 Olimpia Olimpia Asunción 4:1 Club Guaraní Guaraní
Quarter-Finals Orenburg FK Orenburg 2:4 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 1 Pontedera US Città di Pontedera 0:0 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 1 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:1 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 5 Catanzaro US Catanzaro 1:0 Reggina 1914 Reggina
Matchday 19 CS Balotesti CS Balotesti 1:1 Aerostar Bacau Aerostar
Matchday 19 Braila Dacia Unirea Braila 1:1 Luceafarul Oradea Luceafarul
Matchday 19 ACS Poli ACS Poli Timisoara 0:0 ASC Daco-Getica Bukarest Daco-Getica
Matchday 19 UTA Arad UTA Arad 2:1 CS Mioveni Mioveni
Matchday 19 Pandurii Pandurii Targu Jiu 1:5 FC Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 19 Metaloglobus FC Metaloglobus Bucharest 0:1 ASU Politehnica Timisoara ASU Poli
Matchday 19 Sportul Snagov CS Sportul Snagov 1:0 ACS FC Arges ACS FC Arges
Matchday 19 Ripensia Ripensia Timisoara 1:0 FC Farul Constanta 1920 Farul 1920
Matchday 5 Balikesirspor Balikesirspor 0:1 Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 18 FK TSC FK TSC Backa Topola 3:1 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 19 Sandecja Sandecja Nowy Sacz 2:0 Odra Opole Odra Opole
Matchday 19 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 19 GKS Katowice GKS Katowice 1:1 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 19 Stal Mielec Stal Mielec 1:0 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
Matchday 19 Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 3:1 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Matchday 9 HEBC Hamburg HEBC Hamburg 2:1 TSV Sasel TSV Sasel
Matchday 16 Holzwickeder SC Holzwickeder SC 1:3 Hammer SpVg Hammer SpVg
Second Round FC Insutec FC Insutec 4:3 Atlético Portoviejo Atl. Portoviejo
Second Round Ind. Jrs. Independiente Juniors 1:3 Club Alianza Club Alianza
Matchday 19 CD Macará CD Macará 1:2 CD Universidad Católica Uni. Católica
Matchday 19 Delfín SC Delfín SC 3:0 Guayaquil City FC Guayaquil City
Matchday 19 SD Aucas SD Aucas 1:3 LDU Quito LDU Quito
Second Round KF Trepca KF Trepca 1:2 KF Feronikeli Drenas KF Feronikeli
Second Round KF Vitia KF Vitia 2:4 on pens FC Drita Gjilan FC Drita
Second Round KF Trepca 89 KF Trepca 89 2:0 FC Llapi FC Llapi
Matchday 4 Red Imps Res Lincoln Red Imps FC Reserve 1:1 Europa FC Reserve Europa Reserve
Matchday 18 Lori Vanadzor FC Lori Vanadzor 1:1 Alashkert Yerevan Alashkert
Matchday 18 Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan 0:2 Gandzasar Kapan Gandzasar
Matchday 18 FC Urartu FC Urartu Yerevan 0:3 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
Matchday 18 FC Noah FC Noah Yerevan 0:1 FC Shirak Gyumri Shirak Gyumri
Round of 16 Auersmacher SV Auersmacher 2:3 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Quarter-Finals SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 2:0 FV Engers 07 FV Engers 07
Matchday 7 Savona Savona FBC 1:1 Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 9 Borgaro Borgaro Nobis 1965 1:0 GS Arconatese Arconatese
Matchday 7 Levico Terme US Levico Terme 2:1 AC Campodarsego Campodarsego
Matchday 7 Union Feltre Union Feltre 2:0 ASD Cartigliano Cartigliano
Matchday 17 FC Shkupi FC Shkupi 1:1 Renova Dzepciste Renova
Matchday 17 Belasica Belasica Strumica 1:2 Rabotnicki Skopje Rabotnicki
Matchday 17 Makedonija Makedonija Gjorce Petrov 1:1 Sileks Kratovo Sileks
Matchday 17 Vardar Vardar Skopje 3:0 Pobeda Prilep Pobeda Prilep
Matchday 17 Shkendija Shkendija Tetovo 0:1 Akademija Pandev Akad. Pandev
Matchday 6 Castiadas Castiadas Calcio 1973 0:0 Latina Calcio 1932 Latina Calcio
Matchday 8 Fasano US Città di Fasano 2:2 Taranto FC 1927 Taranto
Round of 16 Casale FBC Casale 0:1 Sanremese Calcio Sanremese
Round of 16 Mantova FC Mantova FC 1:0 Villa Valle Villa Valle
Round of 16 Ambrosiana GSD Ambrosiana 3:2 AC Rezzato Rezzato
Round of 16 Sammaurese Sammaurese Calcio 0:1 Matelica Calcio Matelica
Round of 16 Montevarchi Aquila 1902 Montevarchi 3:2 US Pianese Pianese
Round of 16 Flaminia Calcio Flaminia 3:4 on pens Real Giulianova SSD Giulianova
Round of 16 Sorrento Sorrento 1945 0:2 Cynthialbalonga Calcio Albalonga
Matchday 5 Al-Khor SC Al-Khor SC 1:2 Al-Sadd SC Al-Sadd SC
Matchday 14 Foolad Foolad FC 1:1 Zob Ahan Esfahan Zob Ahan
Matchday 11 Bloemfontein Bloemfontein Celtic 0:0 SuperSport United SuperSport Utd.
USA U17 United States U17 1:1 Portugal U17 Portugal U17
Brazil U17 Brazil U17 1:0 Turkey U17 Turkey U17
Matchday 9 ATK ATK 0:0 FC Goa FC Goa