For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:53:21 AM
Matchday 10 EFB Reserves Esbjerg fB Reserves 2:1 Vejle Boldklub Reserves Vejle BK Res
Matchday 13
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 0:1 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 15
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 1:1 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 15
SC Paderborn SC Paderborn 07 2:2 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
Matchday 17
Unterhaching SpVgg Unterhaching 5:0 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 14 Cardiff Cardiff City 2:1 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 14 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:0 SD Eibar SD Eibar
Matchday 15 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 3:0 FC Nantes FC Nantes
Matchday 16 Orenburg II FK Orenburg II 0:3 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 16 Enisey II Enisey Krasnoyarsk II 0:0 Akhmat Grozny II Akhmat II
Matchday 16 Rubin Kazan Rubin Kazan 1:1 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Matchday 17 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 1:1 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 17 CFR Cluj CFR Cluj 5:0 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 14 C. Rizespor U21 Caykur Rizespor U21 2:0 MKE Ankaragücü U21 Ankaragücü U21
Matchday 14 Konyaspor U21 Konyaspor U21 3:1 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21
Matchday 14 C. Rizespor Caykur Rizespor 1:1 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 14 Konyaspor Konyaspor 2:0 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 14 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 3:3 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 11 Santa Clara CD Santa Clara 2:3 Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 17 KV Mechelen KV Mechelen 1:1 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 17 KSC Lokeren KSC Lokeren 2:2 KAA Gent KAA Gent
Matchday 17 FK Teplice FK Teplice 1:0 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 18 Esbjerg fB Esbjerg fB 1:4 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 18 Backa OFK Backa 3:3 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 16 NK Istra NK Istra 1961 0:2 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 16 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 1:1 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 17 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 0:2 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 17 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 3:1 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 16 PFC Montana PFC Montana 4:1 AET FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
Matchday 16 CSKA 1948 CSKA 1948 0:0 FK Botev Galabovo B. Galabovo
Matchday 17 Cherno More Cherno More Varna 1:0 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 22 SV Steinbach SV Steinbach 2:0 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
Matchday 14 RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 1:1 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
Matchday 14 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 2:2 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 14 Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 2:1 SV Dessau 05 SV Dessau 05
Matchday 15 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 1:2 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 15 Güstrower SC Güstrower SC 09 2:7 MSV Pampow MSV Pampow
Matchday 19 Meerbusch II TSV Meerbusch II 1:3 Cronenberger SC Cronenberger SC
Matchday 17 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 1:0 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 21 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 2:3 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 11 Al Qadisiyah Al Qadisiyah FC 1:1 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 11 Ahli Al-Ahli Jeddah 1:1 Al-Feiha FC Al-Feiha
Matchday 6 Adelaide United Adelaide United 2:1 Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 11 Fujairah SC Al-Fujairah SC 1:1 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC
Matchday 11 Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 6:0 Emirates Club Emirates Club
Matchday 11 Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai 1:0 Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
Matchday 19 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:0 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 15 FK Partizani FK Partizani 2:1 KF Tirana KF Tirana
Matchday 34 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 5:1 FC Kolkheti-1913 Poti Kolkheti Poti
Matchday 34 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 5:2 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 34 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 0:0 FC Saburtalo Saburtalo
Matchday 16 Aberystwyth Aberystwyth Town FC 1:1 Carmarthen Town AFC Carmarthen
Matchday 16 Cefn Druids Cefn Druids AFC 2:2 Bala Town FC Bala Town
Semi-Finals Junior FC Junior FC 1:0 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 18 Coleraine Coleraine FC 0:1 Newry City AFC Newry City
Matchday 14 Palermo SSD Palermo 0:0 Benevento Calcio Benevento
Matchday 30 Española Unión Española 1:1 Unión La Calera La Calera
Matchday 30 O'Higgins CD O'Higgins 4:0 Audax Italiano Audax Italiano
Second Round Solihull Moors Solihull Moors 0:0 Blackpool FC Blackpool
Matchday 16 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:1 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 16 G. Ajaccio GFC Ajaccio 0:1 FC Chamois Niort FC Niort
Matchday 16 Stade Brest 29 Stade Brest 29 2:0 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 16 LB Châteauroux LB Châteauroux 1:0 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 16 Clermont Foot Clermont Foot Auvergne 63 2:0 AS Béziers AS Béziers
Matchday 16 AC Le Havre AC Le Havre 1:1 AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 16 FC Lorient FC Lorient 2:2 RC Lens Lens
Matchday 16 US Orléans US Orléans 1:2 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
Matchday 16 Red Star FC Red Star FC 0:3 ES Troyes AC Troyes
Matchday 16 Valenciennes FC Valenciennes FC 0:0 Paris FC Paris FC
Matchday 15 US Avranches US Avranches 2:3 Marignane Gignac FC Marignane G. FC
Matchday 15 Dunkerque USL Dunkerque 1:2 Entente SSG Entente SSG
Matchday 15 FC Chambly FC Chambly 2:0 US Concarneau Concarneau
Matchday 15 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 2:1 Stade Lavallois Stade Lavallois
Matchday 15 Tours FC Tours FC 0:0 Jeanne d'Arc de Drancy JA Drancy
Matchday 15 Rodez AF Rodez AF 2:1 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
Matchday 15 Quevilly-Rouen US Quevilly-Rouen Métropole 0:0 US Boulogne US Boulogne
Matchday 16 FC Dordrecht FC Dordrecht 2:0 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 16 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 1:3 FC Eindhoven FC Eindhoven
Matchday 16 MVV Maastricht MVV Maastricht 1:1 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
Matchday 16
NEC Nijmegen NEC Nijmegen 5:1 FC Volendam FC Volendam
Matchday 16 TOP Oss TOP Oss 0:5 Roda JC Kerkrade Roda JC
Matchday 16 Telstar SC Telstar 1:1 Almere City FC Almere City
Matchday 16 FC Twente FC Twente Enschede 2:5 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
Matchday 16 Helmond Sport Helmond Sport 3:0 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 10 Benfica B SL Benfica B 1:0 Estoril Praia Estoril
Matchday 15 Dundee United Dundee United FC 0:5 Ayr United FC Ayr United
Matchday 14 Adanaspor Adanaspor 0:0 Hatayspor Hatayspor
Matchday 16 FC Vaduz FC Vaduz 3:3 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 10 Metallurg Bk. Metallurg Bekabad 1:0 FK Bukhara Bukhara
Matchday 10 Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 4:0 Bunyodkor Tashkent Bunyodkor
Matchday 10 Navbahor Navbahor Namangan 0:3 Lokomotiv Tashkent Loko Tashkent
Matchday 13 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 2:0 Maccabi Ahi Nazareth M. Ahi Nazareth
Matchday 13 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal 0:1 Hapoel Ramat Gan H. Ramat Gan
Matchday 13 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 1:2 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Matchday 13 H Rishon leZion Hapoel Rishon leZion 1:1 Hapoel Afula Hapoel Afula
Matchday 13 Hapoel Acre Hapoel Acre 0:1 Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
Matchday 19
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 3:3 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
Matchday 19 Wormatia Worms VfR Wormatia Worms 0:2 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 19 TSG Balingen TSG Balingen 2:0 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Matchday 18 Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 3:1 Germania Halberstadt G. Halberstadt
Matchday 18 Hertha BSC II Hertha BSC II 2:1 FSV Wacker Nordhausen W. Nordhausen
Matchday 22 FC Augsburg II FC Augsburg II 2:1 SV Heimstetten SV Heimstetten
Matchday 19 RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 2:0 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
Matchday 21 VfB Lübeck VfB Lübeck 0:0 VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
Matchday 14 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 3:0 1.FC Düren FC Düren
Matchday 15 TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin 7:0 Malchower SV 90 Malchower SV
Matchday 15 Sandersdorf Union Sandersdorf 2:0 FC Eilenburg FC Eilenburg
Matchday 14 CA Colón Club Atlético Colón 1:1 Club Atlético Belgrano Belgrano
Matchday 13 RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig U19 0:1 1.FC Magdeburg U19 Magdeburg U19
Matchday 11 Sparta R. U17 Sparta Rotterdam U17 1:2 Vitesse Arnheim U17 Vitesse U17
final SD Luneng Shandong Luneng Taishan 2:2 Beijing Sinobo Guoan BJ Sinobo Guoan
Matchday 7 Kitchee Kitchee SC 3:0 Hong Kong Pegasus FC HK Pegasus
Matchday 9 Mons Calpe Mons Calpe SC 2:2 Lincoln Red Imps FC Lincoln FC
Matchday 16 Gandzasar II Gandzasar Kapan II 2:2 FC Alashkert II Alashkert II
Matchday 16 Lokomotiv FC Lokomotiv Erewan 2:0 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 16 Pyunik II FC Pyunik Yerevan II 0:3 FC Ararat-Armenia II Ararat-Arm. II
Matchday 16 Ararat II FC Ararat Yerevan II 0:2 Banants Erewan III Banants III
Matchday 13 Bröndby IF U19 Bröndby IF U19 2:2 FC Copenhagen U19 Copenhagen U19
Matchday 10 Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 3:0 Milan Primavera Milan U19
Matchday 33 Sriwijaya FC Sriwijaya FC 3:1 Mitra Kukar FC Mitra Kukar
Matchday 33 Barito Putera PS Barito Putera 1:0 Borneo FC Borneo FC
Third Round Birzebbuga FC Birzebbuga St. Peters FC 0:5 Zebbug Rangers FC Zebbug Rangers
Third Round QFC Qormi FC 1:5 Hibernians FC Hibernians FC
Third Round Mdina Knights Mdina Knights FC 1:4 Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs FC
Matchday 14 Al Ahli Al Ahli Sports Club 0:0 Umm Salal Sport Club Umm Salal
Matchday 14 Al Sailiya Al Sailiya Sport Club 0:1 Qatar Sports Club Qatar SC
Matchday 14 Saipa FC Saipa FC 1:1 Esteghlal Khuzestan Esteghlal Khz.
Matchday 14 Sepahan Sepahan FC 1:0 Shahr Khodrou FC Sh Khodrou
Matchday 14 Naft M.I.S F.C. Naft Masjed Soleyman FC 1:0 Paykan FC Paykan
Semi-Finals NY Red Bulls New York Red Bulls 1:0 Atlanta United FC Atlanta United
Semi-Finals Kansas Sporting Kansas City 2:3 Portland Timbers Timbers
Quarter-Finals Toluca Deportivo Toluca 2:2 CF América América
Quarter-Finals Tigres UANL Tigres UANL 2:1 UNAM Pumas UNAM Pumas
final Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 1:0 Atlético de San Luis San Luis
Matchday 12 Chippa United Chippa United 0:1 AmaZulu FC AmaZulu FC
Matchday 19 Nettelnburg/A. SV Nettelnburg/Allermöhe 4:2 FC Voran Ohe FC Voran Ohe
Matchday 19 Hamm Utd. Hamm United FC 4:0 SV Bergstedt SV Bergstedt
Portugal U17 Portugal U17 4:0 Brazil U17 Brazil U17
USA U17 United States U17 1:0 Turkey U17 Turkey U17
Matchday 6 Gokulam FC Gokulam Kerala FC 1:1 Churchill Brothers SC Ch. Brothers
Matchday 9 Bengaluru FC Bengaluru FC 2:1 FC Pune City FC Pune City
Matchday 19 SSV Rantzau SSV Rantzau 1:1 USC Paloma Hamburg USC Paloma
Matchday 19 HSV III Hamburger SV III 5:0 SC Alstertal/Langenhorn SC Alstertal/L.