For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:14:02 PM
5th round BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 4:2 MKE Ankaragücü Ankaragücü
5th round Karagümrük Fatih Karagümrük 1:4 Akhisarspor Akhisarspor
5th round Menemen Spor Menemen Spor 1:2 Kasimpasa Kasimpasa
5th round Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 2:0 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
5th round
Fenerbahce Fenerbahce SK 1:0 Giresunspor Giresunspor
Matchday 18 D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:2 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 18 FC Botosani FC Botosani 1:2 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
Matchday 18 Chiajna Concordia Chiajna 1:3 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 11
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 4:1 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 18 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 2:0 FK Vereya Stara Zagora FK Vereya
Matchday 18 FK Dunav FK Dunav Ruse 1:1 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 18 CSKA Sofia CSKA Sofia 1:1 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 12 Al-Batin Al-Batin 1:0 Al-Feiha FC Al-Feiha
Matchday 12 Al Qadisiyah Al Qadisiyah FC 2:0 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 12 Shabab Al-Shabab Riyadh 1:0 Ohod Al-Medina Ohod Al-Medina
Matchday 12 Ittihad Al-Ittihad Jeddah 1:2 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 11 Zamalek Zamalek SC 2:0 El Masry SC El Masry
Final round first leg Busan IPark Busan IPark FC 1:3 FC Seoul FC Seoul
Round of 16 Rozwój Katowice Rozwój Katowice 1:4 AET Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Round of 16 Wigry Suwalki Wigry Suwalki 0:3 Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 12 Quick '20 KVV Quick '20 1:3 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
intermediate stage Levante Levante UD 2:0 CD Lugo CD Lugo
intermediate stage
Real Madrid Real Madrid 6:1 UD Melilla UD Melilla
intermediate stage SD Eibar SD Eibar 2:2 Sporting Gijón Sporting Gijón
intermediate stage SD Huesca SD Huesca 0:4 Athletic Bilbao Athletic
intermediate stage Real Betis Real Betis Balompié 4:0 Racing Santander Racing
final Junior FC Junior FC 1:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Round of 16 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 3:2 FC Knokke FC Knokke
Fourth Round Genoa Genoa CFC 9:10 on pens Virtus Entella Virtus Entella
Fourth Round Torino Torino FC 2:0 FC Südtirol Südtirol
Matchday 11 Farense SC Farense 0:1 SL Benfica B Benfica B
First Round FK Agsu FK Agsu 0:3 Sabah FK Sabah FK
First Round Qaradag Qaradag Lokbatan 0:4 Sumgayit PFC Sumgayit
First Round Kapaz PFK Kapaz PFK 0:4 FK Sabail FK Sabail
First Round FK Shuvalan FK Shuvalan 0:3 Keshla FK Keshla
Matchday 5 Lions Gib Res Lions Gibraltar FC Reserve 1:1 Mons Calpe SC Reserve Mons Calpe Res
Matchday 10 FC Boca Gib  FC Boca Gibraltar 1:1 St Joseph's FC St Joseph's FC
Semi-Finals Vietnam Vietnam 2:1 Philippines Philippines
Matchday 15 Al Gharafa Al Gharafa Sports Club 1:3 Al Ahli Sports Club Al Ahli
Matchday 15 Al Kharitiyat Al Kharitiyat Sports Club 0:6 Al Rayyan Sports Club Al Rayyan
Matchday 15 Paykan FC Paykan FC 0:1 FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji M.
Semi-Finals Monterrey CF Monterrey 1:0 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
France U17 France U17 1:2 Italy U17 Italy U17
Spain U18 Spain U18 3:2 Portugal U18 Portugal U18
Matchday 10 Mumbai City Mumbai City FC 2:0 Chennaiyin FC Chennaiyin FC
Third Round Cogenhoe U18 Cogenhoe United U18 1:2 Crystal Palace U18 Palace U18