For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 11:09:58 PM
Matchday 14 RKHVV Huissen RKHVV Huissen 0:4 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 14 RKVV DEM RKVV DEM 3:3 VV De Bataven Gendt De Bataven
Matchday 14 Alcides MVV Alcides 4:3 HVV Hollandia Hollandia
Matchday 14 SDO Bussum SDO Bussum 4:3 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 14 Purmersteijn VPV Purmersteijn 1:2 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 14
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 1:1 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 14
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 3:0 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 16
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 1:1 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 16
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 0:2 Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 16
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 1:1 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 18 SF Lotte Sportfreunde Lotte 0:0 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 18
VfR Aalen VfR Aalen 3:3 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 16 Newcastle Newcastle United 1:2 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 15 SD Eibar SD Eibar 4:4 Levante UD Levante
Matchday 15 SD Huesca SD Huesca 0:1 Real Madrid Real Madrid
Matchday 15 Real Sociedad Real Sociedad 1:2 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 15 Real Betis Real Betis Balompié 2:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 11 UE Engordany UE Engordany 3:0 FC Encamp FC Encamp
Matchday 11 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 1:0 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 11 FC Ordino FC Ordino 1:3 FC Lusitanos Lusitanos
Matchday 11 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 0:0 UE Sant Julia Sant Julia
Matchday 15 Sassuolo US Sassuolo 3:3 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 15 FC Empoli FC Empoli 2:1 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 15 Parma Parma Calcio 1913 1:1 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 15 Udinese Calcio Udinese Calcio 1:3 Atalanta BC Atalanta
Matchday 15 Genoa Genoa CFC 1:1 SPAL SPAL
Matchday 15
AC Milan AC Milan 0:0 Torino FC Torino
Matchday 17 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 2:2 SM Caen SM Caen
Matchday 17 LOSC Lille LOSC Lille 1:1 Stade Reims Reims
Matchday 17 Dinamo Moscow Dinamo Moscow 4:0 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 17 Krasnodar FK Krasnodar 1:1 FK Ufa Ufa
Matchday 17 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 1:2 Rubin Kazan Rubin Kazan
Matchday 17
TSV Hartberg TSV Hartberg 2:2 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Matchday 17
SV Mattersburg SV Mattersburg 2:1 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 17
Rapid Vienna Rapid Vienna 0:0 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 19 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 1:0 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 19 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 3:1 Concordia Chiajna Chiajna
Matchday 15 Bursaspor U21 Bursaspor U21 1:1 Antalyaspor U21 Antalyaspor U21
Matchday 15 Akhisarspor U21 Akhisarspor U21 1:4 Fenerbahce SK U21 Fenerbahce U21
Matchday 15 BB Erzurum U21 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 5:0 Yeni Malatyaspor U21 Y. Malatya U21
Matchday 15 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 1:3 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 15 Bursaspor Bursaspor 0:2 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 15 Akhisarspor Akhisarspor 3:0 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 15 FC Utrecht FC Utrecht 3:1 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 15 VVV-Venlo VVV-Venlo 0:0 FC Groningen FC Groningen
Matchday 15 FC Emmen FC Emmen 1:4 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 15 NAC Breda NAC Breda 2:1 Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 17
FC Basel FC Basel 1893 2:0 FC Zürich FC Zürich
Matchday 17
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 2:3 FC Luzern FC Luzern
Matchday 17
FC Lugano FC Lugano 2:2 FC Sion FC Sion
final River Plate Club Atlético River Plate 3:1 AET Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 17 Dundee FC Dundee FC 1:1 Rangers FC Rangers
Matchday 18 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 1:1 Desna Chernihiv Desna
Matchday 18 FK Oleksandria FK Oleksandria 1:2 FK Lviv FK Lviv
Matchday 13 AO Xanthi AO Xanthi 1:1 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 13 OFI Crete OFI Crete 3:1 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Matchday 13 Atromitos Athen Atromitos Athen 4:2 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 13 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:1 AE Larisa AE Larisa
Matchday 18 Cercle Brugge Cercle Brugge 0:3 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 18 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 1:1 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 18 KAA Gent KAA Gent 2:0 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 16 URSL Visé URSL Visé 2:2 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 16 RFC Tilleur RFC Tilleur 2:3 RFC Meux RFC Meux
Matchday 16 Solières Solières Sport 1:0 RFC Wallonia Walhain WalloniaWalhain
Matchday 16 RUS Rebecq RUS Rebecq 2:1 Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 16 RE Acren RE Acren-Lessines 1:3 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 15 Dikkelvenne SC Dikkelvenne 0:2 Tempo Overijse Tempo Overijse
Matchday 15 SK Londerzeel SK Londerzeel 0:1 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
Matchday 15 Diegem Sport Diegem Sport 2:2 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Matchday 15 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 6:1 KFC Eppegem KFC Eppegem
Matchday 15 Olsa Brakel Olsa Brakel 1:2 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
Matchday 15 FC Gullegem FC Gullegem 2:1 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 15 KSCT Menen KSCT Menen 2:0 KVK Westhoek KVK Westhoek
Matchday 15 KVV Vosselaar KVV Vosselaar 4:2 RC Hades RC Hades
Matchday 15 Bocholt VV Bocholt VV 3:2 Royal Cappellen FC Royal Cappellen
Matchday 15 KSV Temse KSV Temse 4:1 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Matchday 15 RFC Lüttich RFC Lüttich 3:1 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Matchday 15 Rupel Boom FC Rupel Boom 1:0 FC Knokke FC Knokke
Matchday 18 Lommel SK Lommel SK 0:2 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 18 Sparta Praha AC Sparta Praha 0:1 FK Teplice FK Teplice
Matchday 19 Vendsyssel FF Vendsyssel FF 0:1 Randers FC Randers FC
Matchday 19 Aalborg BK Aalborg BK 2:4 AC Horsens AC Horsens
Matchday 19 FC Copenhagen FC Copenhagen 3:0 Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 19 Vejle BK Vejle Boldklub 1:2 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 20 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 1:2 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 20 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 3:0 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 20 Macva FK Macva Sabac 1:2 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 20 Zemun FK Zemun 0:3 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 20 Proleter FK Proleter Novi Sad 0:0 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 20 Backa OFK Backa 0:0 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 20 Rad FK Rad 0:3 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 17 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 0:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 17 HNK Gorica HNK Gorica 1:2 NK Osijek NK Osijek
Matchday 18 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1:3 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 18 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 0:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 19 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 2:1 FK Dunav Ruse FK Dunav
Matchday 19 FK Vereya FK Vereya Stara Zagora 0:1 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 19 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 2:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 19 NS Mura NS Mura 0:0 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 19 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 4:1 NK Celje NK Celje
Matchday 17 BFC Preussen BFC Preussen 1:3 SV Tasmania Berlin Tasmania Berlin
Matchday 17 Berliner SC Berliner SC 0:2 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 17 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 1:1 SC Charlottenburg SCC Berlin
Matchday 17 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 5:0 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 17 Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 3:0 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 17 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 3:1 FSV Berolina Stralau Berolina S.
Matchday 15 Haldensleber SC Haldensleber SC 4:1 Union 1861 Schönebeck U. Schönebeck
Matchday 13 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 0:1 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 17 VfL Theesen VfL Theesen 1:1 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 17 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 3:2 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 17 SC Roland SC Roland Beckum 2:1 SV Mesum SV Mesum
Matchday 17 Pr. Münster II Preußen Münster II 2:0 Beckumer SV Beckumer SV
Matchday 17 SC Herford SC Herford 1:3 SV Spexard SV Spexard
Matchday 17 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 1:0 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 15 Markranstädt SSV Markranstädt 3:1 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 15 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 3:3 FC Grimma FC Grimma
Matchday 15 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 2:30 PM SV Olbernhau SV Olbernhau
Matchday 15 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 3:2 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 20 FC Remscheid FC Remscheid 2:1 SpVg Odenkirchen Odenkirchen
Matchday 20 VfL Jüchen-G. VfL Jüchen-Garzweiler 4:2 SSVg Heiligenhaus Heiligenhaus
Matchday 20 Holzheimer SG Holzheimer SG 5:2 VfB Solingen VfB Solingen
Matchday 20 VfR Fischeln VfR Fischeln 2:3 VSF Amern VSF Amern
Matchday 20 DSC 99 Düsseldorfer SC 99 0:0 Rather SV Rather SV
Matchday 20 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 4:3 ASV Süchteln ASV Süchteln
Matchday 20 Cronenberger SC Cronenberger SC 2:3 TVD Velbert TVD Velbert
Matchday 20 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 2:1 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
Matchday 20 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 1:2 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 20 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 2:2 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
Matchday 20 Goslarer SC Goslarer SC 5:3 SCW Göttingen SCW Göttingen
Matchday 20 FT Braunschweig FT Braunschweig 3:0 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 20 SV Lengede SV Lengede 1:0 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV
Matchday 16 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 2:3 TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 16 SV Lemwerder SV Lemwerder 2:0 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle
Matchday 16 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 1:5 SV Hemelingen SV Hemelingen
Matchday 18 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 2:0 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 18 ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 7:2 GSV Moers GSV Moers
Matchday 18 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 2:1 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
Matchday 18 SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 3:2 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
Matchday 18 Königshardt SF Königshardt 1:2 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
Matchday 18 Niederwenigern SF Niederwenigern 0:3 FC Blau-Gelb Überruhr FC BG Überruhr
Matchday 18 Duisburger SV Duisburger SV 1900 1:1 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 18 A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 1:2 FC Kray FC Kray
Matchday 18 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 0:3 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 18 SV Gonsenheim SV Gonsenheim 5:1 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 21 TuS Oberwinter TuS Oberwinter 2:2 SpVgg EGC Wirges SpVgg Wirges
Matchday 21 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 4:2 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 17 Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 4:0 Kirchhörder SC Kirchhörder SC
Matchday 17 Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 3:3 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
Matchday 17 Westfalia Wickede Westfalia Wickede 1:2 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
Matchday 17 Lüner SV Lüner SV 2:1 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
Matchday 17 BSV Schüren BSV Schüren 6:3 FC Lennestadt Lennestadt
Matchday 17 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 3:1 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
Matchday 17 SC Neheim SC Neheim 1:1 YEG Hassel YEG Hassel
Round of 16 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 2:3 Wedeler TSV Wedeler TSV
Round of 16 Raspo Uetersen Rasensport Uetersen 3:5 on pens TuS Osdorf TuS Osdorf
Round of 16 Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 5:2 Concordia Hamburg Concordia
Matchday 13 Agropecuario Argentino Agropecuario 0:0 Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
Matchday 13 Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 2:0 Brown de Adrogue Brown Adrogue
Matchday 13 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 2:1 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 15 Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 1:1 Club Atlético Independiente Independiente
Matchday 15 Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 1:2 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
Matchday 15 Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 2:2 Club Atlético Huracán Huracán
Matchday 7 Newcastle Newcastle United Jets 2:0 Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 16 FC Kamza FC Kamza 1:0 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 16 Flamurtari FC Flamurtari FC 1:0 KF Laçi KF Laçi
Matchday 11 AS Gabès Avenir Sportif de Gabès 3:1 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Matchday 11 US Tataouine US Tataouine 2:1 Stade Gabèsien Stade Gabèsien
Matchday 11 Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 1:2 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
Matchday 11 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 0:1 Hassania d'Agadir Hassania
Matchday 11 Wydad AC Wydad Casablanca 1:0 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 14 El Ahly El Ahly Cairo 2:0 Tala'ea El Gaish Gaish
Matchday 4 FC Seoul FC Seoul 1:1 Busan IPark Busan IPark
Matchday 15 JVC Cuijk JVC Cuijk 1:1 EVV Echt EVV Echt
Matchday 15 Quick DH HV & CV Quick 3:1 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 15 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 3:1 KVV Quick '20 Quick '20
Matchday 15 Westlandia RKVV Westlandia 0:2 SV TEC Tiel SV TEC
Matchday 15 SV Oss '20 SV Oss '20 2:0 HBS Craeyenhout HBS
Matchday 15 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 1:1 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 15 VV UNA VV UNA Veldhoven 5:0 VV Dongen Dongen
Round of 16 F91 Dudelange F91 Dudelange 2:1 CS Fola Esch CS Fola Esch
Round of 16 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 0:2 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Round of 16 US Esch Union Sportive Esch-Alzette 1:2 AET FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Round of 16 US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 2:1 AET FC Differdange 03 Differdange 03
Round of 16 Sporting Bertrange Sporting Bertrange 1:3 AET Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Round of 16 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 2:4 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Round of 16 E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 1:0 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 8 Hawke’s Bay Hawke’s Bay United 3:2 Southern United Southern United
Matchday 8 Canterbury Utd Canterbury United 2:1 Waitakere United Waitakere Utd.
Matchday 8 Hamilton W. Hamilton Wanderers 3:1 Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
Matchday 8 Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 0:0 Tasman United Tasman United
Final Urawa Reds Urawa Red Diamonds 1:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 15 Cremonese US Cremonese 0:0 AS Cittadella Cittadella
Matchday 15 AS Livorno AS Livorno 3:1 Foggia Calcio Foggia
Matchday 15 Benevento Benevento Calcio 0:1 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 15 Arezzo SS Arezzo 1:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
Matchday 15 Carrarese Carrarese Calcio 1908 2:1 US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 15 Juventus U23 Juventus U23 1:3 AC Pisa 1909 AC Pisa
Matchday 15 Novara Novara Calcio 1908 2:2 AS Lucchese Libertas Lucchese
Matchday 15 Olbia Olbia Calcio 1905 0:0 Robur Siena Siena
Matchday 15 Piacenza Piacenza Calcio 1919 3:1 Arzachena Costa Smeralda Arzachena
Matchday 15 Pro Patria Aurora Pro Patria 1:1 AC Gozzano Gozzano
Matchday 15 Albissola Albissola 2010 0:1 Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 15 Sambenedettese US Sambenedettese 1:0 FC Südtirol Südtirol
Matchday 15 Cavese Cavese 1919 1:1 Potenza Calcio Potenza
Matchday 15 Bisceglie AS Bisceglie 1913 1:0 Calcio Catania Catania
Matchday 15 Casertana Casertana FC 0:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 15 Matera SS Matera Calcio 3:1 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 15 Vibonese US Vibonese 1:1 Siracusa Calcio Siracusa
Matchday 15 V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 0:1 US Catanzaro Catanzaro
Matchday 15 Sicula Leonzio Sicula Leonzio 1:2 Reggina 1914 Reggina
Matchday 16 Gaziantepspor Gaziantepspor 1:4 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Matchday 16 BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 1:0 Gümüshanespor Gümüshanespor
Matchday 16 Bayrampasa Bayrampasa Spor 0:1 Sakaryaspor Sakaryaspor
Matchday 16 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 1:0 Amed SK Amed SK
Matchday 16 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 1:0 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 16 Inegölspor Inegölspor 0:1 Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 16 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 2:0 Menemen Spor Menemen Spor
Matchday 16 Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 4:0 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 16 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 2:1 Kirklarelispor Kirklarelispor
Matchday 16 BAK FK Baskent Akademi FK 2:2 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 16 Karagümrük Fatih Karagümrük 4:2 Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 16 1922 Konya 1922 Konyaspor 1:1 Tokatspor Tokatspor
Matchday 16 Bandirmaspor Bandirmaspor 1:2 Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 16 Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 2:0 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 17 Alcorcón AD Alcorcón 0:1 CF Reus Deportiu Reus Deportiu
Matchday 17 Cádiz CF Cádiz CF 1:0 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
Matchday 17 Elche CF Elche CF 0:0 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 17 CD Lugo CD Lugo 4:2 UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 17 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:0 Córdoba CF Córdoba CF
Matchday 21 Petr. Ploiesti Petrolul Ploiesti 5:1 CS Balotesti CS Balotesti
Matchday 11 Penafiel FC Penafiel 3:2 Vitória Guimarães SC B Guimarães B
Matchday 11 Oliveirense UD Oliveirense 1:2 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
Matchday 11 Braga B SC Braga B 6:1 CD Mafra Mafra
Matchday 11 Arouca FC Arouca 0:1 Varzim SC Varzim
Matchday 12 Nacional CD Nacional 0:0 Boavista Porto FC Boavista
Matchday 12 Moreirense Moreirense FC 0:1 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 12 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 3:2 Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 12 Sporting CP Sporting CP 4:1 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 15 Hatayspor Hatayspor 2:0 Boluspor Boluspor
Matchday 15 Ümraniyespor Ümraniyespor 2:1 Elazigspor Elazigspor
Matchday 15 Denizlispor Denizlispor 0:0 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 15 Eskisehirspor Eskisehirspor 1:0 Altay SK Altay SK
Matchday 17 FC Winterthur FC Winterthur 0:0 FC Wil 1900 FC Wil 1900
Matchday 13 Ast.Tripoli U19 Asteras Tripolis U19 2:0 PAS Giannina U19 PAS U19
Matchday 13 PAOK U19 PAOK Thessaloniki U19 2:1 AE Larisa U19 AE Larisa U19
Matchday 8 Volos NPS Volos NPS 3:1 AO Platanias Platanias
Matchday 8 PAE Chania PAE Chania 2:3 PAE Eginiakos Eginiakos
Matchday 8 Aittitos Spaton Aittitos Spaton 0:0 AE Sparti AE Sparti
Matchday 8 Iraklis Iraklis Thessaloniki 0:1 AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
Matchday 8 AO Trikala AO Trikala 2:0 PASA Irodotos PASA Irodotos
Matchday 8 Ap. Larisas Apollon Larisas 0:0 Doxa Dramas Doxa Dramas
Matchday 8 Panachaiki Panachaiki GE 1:1 Apollon Pontou Apollon Pontou
final Aalesund Aalesunds FK 1:1 Stabæk Fotball Stabæk Fotball
Matchday 22 Indjija FK Indjija 2:0 FK Bezanija FK Bezanija
Matchday 22 Novi Pazar FK Novi Pazar 1:2 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
Matchday 22 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 1:1 FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 22 Borac Cacak FK Borac 1926 Cacak 2:0 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 22 Teleoptik FK Teleoptik Zemun 1:2 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
Matchday 22 Trayal FK Trayal Kruševac 1:0 OFK Zarkovo Zarkovo
Matchday 19 Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 0:0 Buducnost Podgorica B. Podgorica
Matchday 12 Sunderland U23 Sunderland AFC U23 0:1 Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
Matchday 13 Hapoel Raanana Hapoel Raanana 0:3 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
Matchday 13 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 1:0 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Matchday 20 Budafoki MTE Budafoki MTE 2:1 Vác FC Vác
Matchday 20 Dorog Dorogi FC 0:0 Balmazújváros FC Balmazújváros
Matchday 20 Soroksár Soroksár SC 1:1 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
Matchday 20 Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 1:2 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
Matchday 20 Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári TE 1904 3:0 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Matchday 20 Budaörs Budaörsi SC 3:1 ETO FC Győr ETO FC Győr
Matchday 20 Cegléd Ceglédi VSE 2:1 Aqvital FC Csákvár Csákvár
Matchday 20 Monor SE Monor SE 0:2 Vasas FC Vasas FC
Matchday 20 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 0:1 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 20 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 6:1 BFC Siófok BFC Siófok
Matchday 16 Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 1:2 Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
Matchday 16 Batman Petrol Batman Petrolspor 2:1 Ci Group Buca Ci Group Buca
Matchday 16 Yomra Spor Yomra Spor 2:1 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
Matchday 16 Erzin Spor Erzin Spor 2:2 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Matchday 16 Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 1:1 Gebzespor Gebzespor
Matchday 16 Erbaaspor Erbaaspor 1:1 Silivrispor Silivrispor
Matchday 16 Sile Yildizspor Sile Yildizspor 5:0 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
Matchday 16 Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 1:0 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
Matchday 16 Valladolid B Real Valladolid B 1:0 Burgos CF Burgos CF
Matchday 16 Atl. Madrid B Atlético Madrid B 1:1 Coruxo FC Coruxo FC
Matchday 16 Celta Vigo B Celta Vigo B 1:0 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Matchday 16 Inter de Madrid Internacional de Madrid 0:2 SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 16 Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 2:2 Club Rápido de Bouzas Bouzas
Matchday 16 Navalcarnero CDA Navalcarnero 1:1 Salamanca CF UDS Salamanca CF
Matchday 16 Pontevedra Pontevedra CF 3:1 AD Unión Adarve Unión Adarve
Matchday 16 CyD Leonesa Cultural Leonesa 1:0 CD Guijuelo CD Guijuelo
Matchday 16 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 1:0 Alibeyköyspor Alibeyköy
Matchday 16 Pazarspor Pazarspor 1:2 Altindag Belediye Spor Altindag Bld
Matchday 16 Ofspor Ofspor 1:1 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
Matchday 16 Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 1:0 Van Spor FK Van Spor FK
Matchday 16 Adiyaman 1954 Adiyaman 1954 Spor 3:0 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
Matchday 16 Bergama Bld Bergama Belediyespor 3:3 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
Matchday 16 Düzce Spor Düzce Spor 0:2 Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
Matchday 16 Catalcaspor Catalcaspor 4:2 Esenler Erokspor Erokspor
Matchday 16 Real Sociedad B Real Sociedad B 4:2 CD Vitoria CD Vitoria
Matchday 16 Sporting B Sporting de Gijón B 3:1 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
Matchday 16 CD Mirandés CD Mirandés 1:0 UD Logroñés UD Logroñés
Matchday 16 CD Izarra CD Izarra 3:2 Gernika Club Gernika
Matchday 16 Racing Racing Santander 2:0 SD Leioa SD Leioa
Matchday 16 Barakaldo CF Barakaldo CF 1:0 Gimnástica Torrelavega Gimnástica
Matchday 16 UP Langreo UP Langreo 2:0 CD Tudelano CD Tudelano
Matchday 16 Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 2:1 Cankaya FK Cankaya FK
Matchday 16 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 1:1 1461 Trabzon 1461 Trabzon
Matchday 16 Cizre Spor Cizre Spor 0:0 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 16 Payasspor Payasspor 1:1 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
Matchday 16 Corum FK Corum Futbol Kulübü 4:1 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Matchday 16 Kocaelispor Kocaelispor 2:0 Muglaspor Muglaspor
Matchday 16 Serik Belediye Serik Belediyespor 1:0 Gölcükspor Gölcükspor
Matchday 16 Bagcilar SK Bagcilar Spor Kulübü 1:0 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Matchday 16 CD Alcoyano CD Alcoyano 0:0 SD Ejea SD Ejea
Matchday 16 CD Ebro CD Ebro 0:0 UE Olot UE Olot
Matchday 16 Valencia B Valencia Mestalla 1:1 Atlético Baleares Atl. Baleares
Matchday 16 CD Teruel CD Teruel 0:4 RCD Espanyol B RCD Espanyol B
Matchday 16 CF Badalona CF Badalona 1:2 FC Barcelona B FC Barcelona B
Matchday 16 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 3:0 UB Conquense UB Conquense
Matchday 16 CD Castellón CD Castellón 0:1 CE Sabadell CE Sabadell
Matchday 16 Hércules CF Hércules CF 1:0 CF Peralada CF Peralada
Matchday 16 UE Cornellà UE Cornellà 2:0 Villarreal CF B Villarreal CF B
Matchday 16 Sevilla Atl. Sevilla Atlético 0:0 Atlético Sanluqueño Sanluqueño
Matchday 16 UD Almería B UD Almería B 1:3 Real Murcia CF Real Murcia
Matchday 16 CD Don Benito CD Don Benito 0:1 Marbella FC Marbella FC
Matchday 16 Recre Granada Recreativo Granada 4:1 CF Talavera de la Reina CF Talavera
Matchday 16 A. Malagueño Atlético Malagueño 2:2 CD Badajoz CD Badajoz
Matchday 16 FC Jumilla FC Jumilla 0:0 UD Ibiza UD Ibiza
Matchday 16 UD Melilla UD Melilla 0:0 CF Villanovense Villanovense
Matchday 16 UCAM Murcia UCAM Murcia CF 3:0 CD El Ejido 2012 CD El Ejido
Matchday 16 R. B. Linense Real Balompédica Linense 2:0 Recreativo Huelva Recr. Huelva
Matchday 16 FC Cartagena FC Cartagena 2:0 San Fernando CD San Fernando CD
Matchday 22 Hamburger SV II Hamburger SV II 2:0 Holstein Kiel II Holst. Kiel II
Matchday 22 E. Norderstedt Eintracht Norderstedt 1:6 VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
Matchday 19 Berliner AK Berliner AK 07 4:4 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
Matchday 19 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 0:0 FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
Matchday 16 Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 1:0 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
Matchday 18 VfB Homberg VfB Homberg 5:0 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
Matchday 18 VfB Speldorf VfB Speldorf 3:6 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
Matchday 18 Schonnebeck SpVg Schonnebeck 1:3 SSVg Velbert 02 Velbert 02
Matchday 18 VfB Hilden VfB 03 Hilden 2:0 1.FC Kleve 1.FC Kleve
Matchday 18 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 0:0 FSV Duisburg FSV Duisburg
Matchday 18 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 2:0 SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
Matchday 18 SC Velbert SC Velbert 1:1 Schwarz-Weiß Essen SW Essen
Matchday 18 SC Union Nettetal SC Union Nettetal 0:3 SF Baumberg SF Baumberg
Matchday 18 1.FC Monheim 1.FC Monheim 2:2 TSV Meerbusch TSV Meerbusch
Matchday 17 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück 0:0 SV Schermbeck SV Schermbeck
Matchday 17 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel 3:3 Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
Matchday 17 Brünninghausen FC Brünninghausen 2:2 Holzwickeder SC Holzwickeder SC
Matchday 17 TuS Ennepetal TuS Ennepetal 0:1 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
Matchday 17 Schalke 04 II FC Schalke 04 II 0:3 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
Matchday 17 TuS Haltern TuS Haltern 3:1 SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
Matchday 15 FC Düren 1.FC Düren 1:1 SV Breinig SV Breinig
Matchday 15 B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 2:1 SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
Matchday 15 BW Friesdorf FC BW Friesdorf 1:0 VfL Alfter VfL Alfter
Matchday 15 SSV Merten SSV Merten 1925 1:1 Siegburger SV 04 Siegburger SV
Matchday 15 VfL Vichttal VfL Vichttal 2:0 Viktoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
Matchday 16 VFC Plauen VFC Plauen 1:1 FSV Wacker Nordhausen II Nordhausen II
Matchday 18 ESC Geestemünde ESC 02 Geestemünde 0:2 SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
Matchday 18 BSC Hastedt BSC Hastedt 1:6 TuS Schwachhausen Schwachhausen
Matchday 18 Leher TS Leher TS Bremerhaven 1:3 Blumenthaler SV Blumenthaler SV
Matchday 16 Golreyhan FC Golreyhan Alborz FC 2:1 Shahrdari Tabriz Sh Tabriz
Matchday 16 Mes Kerman Mes Kerman 2:1 Fajr Sepasi Shiraz Fajr Sepasi
Matchday 16 Sh. Mahshahr Shahrdari Mahshahr 1:3 Gol Gohar Sirjan FC Gol Gohar
Matchday 16 Shahin Bushehr Shahin Bushehr FC 1:2 Sorkhpooshan Samasha Pakdasht Sorkhpooshan
Matchday 13 Shahrdari Bam Shahrdari Bam 2:1 Iranjavan FC Iranjavan FC
Matchday 13 Moghavemat Moghavemat Tehran 2:2 Avalan Kamyaran Avalan Kamyaran
Matchday 13 Damash Gilan Damash Gilan FC 2:0 Foolad Novin Foolad Novin
Matchday 13 Sh. Hamedan Shahrdari Hamedan 3:3 Mes Novin Kerman Mes Novin
Matchday 13 Esteghlal Ahvaz Esteghlal Ahvaz 0:0 Chooka Talesh FC Chooka Talesh
Matchday 14 D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 1:1 Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
Matchday 14 Paderborn U19 SC Paderborn 07 U19 0:0 Rot-Weiss Essen U19 RW Essen U19
Matchday 14 Heidenheim U19 1.FC Heidenheim 1846 U19 1:1 SC Freiburg U19 SC Freiburg U19
Matchday 16 TeBe Berlin U17 Tennis Borussia Berlin U17 3:1 SV Werder Bremen U17 W. Bremen U17
Matchday 16 St. Pauli U17 FC St. Pauli U17 1:1 Hamburger SV U17 Hamburg U17
Matchday 16 U. Berlin U17 1.FC Union Berlin U17 5:1 Dynamo Dresden U17 D. Dresden U17
Matchday 16 FC Hennef U17 FC Hennef 05 U17 4:3 MSV Duisburg U17 Duisburg U17
Matchday 16 B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 6:0 Preußen Münster U17 Pr. Münster U17
Matchday 16 Unterrath U17 SG Unterrath U17 0:0 VfL Bochum U17 VfL Bochum U17
Matchday 16 U'haching U17 SpVgg Unterhaching U17 0:2 SV Wehen Wiesbaden U17 SV Wehen U17
Matchday 16 SSV Ulm U17 SSV Ulm 1846 U17 0:4 VfB Stuttgart U17 Stuttgart U17
Matchday 12 Anorthosis Anorthosis Famagusta 3:1 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Matchday 12 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 4:0 Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
Matchday 9 FC Zürich U17 FC Zürich U17 3:1 FC Rapperswil-Jona/GC U17 Rappi/GC U17
Matchday 3 Virtus S.S. Virtus 1:3 SC Faetano Faetano
Matchday 3 Cailungo SP Cailungo 0:0 SS Cosmos Cosmos
Matchday 3 San Giovanni SS San Giovanni 0:3 SP Tre Penne Tre Penne
final LD Alajuelense LD Alajuelense 2:4 on pens CS Herediano Herediano
Matchday 8 Hoi King Hoi King 0:0 Yuen Long FC Yuen Long
Matchday 14 Sabah FK Sabah FK 1:2 Keshla FK Keshla
Matchday 14 Zira FC Zira FC 0:6 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
Matchday 14 FK Sabail FK Sabail 0:0 FK Qabala FK Qabala
Matchday 14 Neftchi Baku Neftchi Baku 0:0 Sumgayit PFC Sumgayit
Matchday 11 Mons Calpe Mons Calpe SC 1:2 Europa FC Europa FC
Matchday 11 FC Olympique FC Olympique 13 6:0 FC College 1975 FC College 1975
Matchday 11 Palermo U19 Palermo Primavera 1:1 Sassuolo Primavera Sassuolo U19
Matchday 15 Lienden FC Lienden 0:3 AFC Amsterdam AFC Amsterdam
Matchday 12 Fiorentina U17 Fiorentina Under 17 4:0 Livorno Under 17 Livorno U17
Matchday 12 Sassuolo U17 Sassuolo Under 17 2:3 Torino Under 17 Torino U17
Matchday 12 Lazio U17 Lazio Under 17 2:5 Genoa Under 17 Genoa U17
Matchday 12 Parma U17 Parma Under 17 2:0 Carpi Under 17 Carpi U17
Matchday 12 Empoli U17 Empoli Under 17 0:1 Cremonese Under 17 Cremonese U17
Matchday 12 Juventus U17 Juventus Under 17 2:2 Sampdoria Under 17 Sampdoria U17
Matchday 12 Hellas U17 Hellas Under 17 3:1 Padova Under 17 Padova U17
Matchday 12 Atalanta U17 Atalanta Bergamo U17 2:2 Chievo Under 17 Chievo U17
Matchday 12 Bologna U17 Bologna Under 17 1:0 Venezia Under 17 Venezia U17
Matchday 12 Brescia U17 Brescia Under 17 0:3 Inter Under 17 Inter U17
Matchday 12 Milan U17 Milan Under 17 2:1 Cagliari Under 17 Cagliari U17
Matchday 12 SPAL U17 SPAL U17 2:1 Udinese Under 17