For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:10:13 AM
Group Stage
Real Madrid Real Madrid 0:3 CSKA Moscow CSKA Moscow
Group Stage Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 2:1 AS Roma AS Roma
Group Stage Benfica SL Benfica 1:0 AEK Athens AEK Athens
Group Stage
Ajax Ajax Amsterdam 3:3 Bayern Munich Bayern Munich
Group Stage Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 1:1 Olympique Lyon Olympique Lyon
Group Stage
Man City Manchester City 2:1 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Group Stage
BSC Young Boys BSC Young Boys 2:1 Juventus FC Juventus
Group Stage
Valencia Valencia CF 2:1 Manchester United Man Utd
Qualifying Round Al-Ain FC Al-Ain FC 7:6 on pens Team Wellington Team Wellington
Group Stage Shakhtar D. Shakhtar Donetsk UEFA U19 1:1 Olympique Lyon UEFA U19 Olympique Lyon
Group Stage Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen UEFA U19 2:4 AS Roma UEFA U19 Roma
Group Stage Valencia CF Valencia CF UEFA U19 1:2 Manchester United UEFA U19 Man Utd
Group Stage Young Boys BSC Young Boys UEFA U19 4:2 Juventus FC UEFA U19 Juventus FC
Group Stage Madrid UEFA U19 Real Madrid UEFA U19 2:1 CSKA Moscow UEFA U19 CSKA Moscow
Group Stage Ajax Ajax Amsterdam UEFA U19 1:2 Bayern Munich UEFA U19 FC Bayern
Group Stage Benfica SL Benfica UEFA U19 3:0 AEK Athen UEFA U19 AEK UEFA U19
Group Stage Man City Manchester City UEFA U19 2:1 TSG 1899 Hoffenheim UEFA U19 Hoffenheim
Matchday 11 Ohod Al-Medina Ohod Al-Medina 0:1 Al-Hilal Riyadh Hilal
Matchday 12 US Monastir US Monastir 4:0 US Tataouine US Tataouine
Matchday 12 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 1:0 Stade Gabèsien Stade Gabèsien
Matchday 12 ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 1:1 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
Matchday 17 Smouha Smouha SC 1:1 Ittehad Alexandria Ittehad
Matchday 17 Enppi Enppi Club 1:1 Nogoom FC Nogoom FC
Matchday 13 Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina 0:1 Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
Matchday 16 Gozzano AC Gozzano 1:1 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Matchday 16 Virtus Entella Virtus Entella 0:1 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 16 Olbia Olbia Calcio 1905 0:1 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 16 Siena Robur Siena 4:1 Albissola 2010 Albissola
Matchday 16 Pistoiese US Pistoiese 1921 0:1 US Città di Pontedera Pontedera
Matchday 16 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 1:1 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 16 AC Pisa AC Pisa 1909 2:0 Arzachena Costa Smeralda Arzachena
Matchday 16 Südtirol FC Südtirol 2:1 Ternana Calcio Ternana
Matchday 16 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 0:0 US Sambenedettese Sambenedettese
Matchday 16 Monopoli SS Monopoli 1966 1:0 US Vibonese Vibonese
Matchday 16 Juve Stabia SS Juve Stabia 4:0 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Matchday 16 Siracusa Siracusa Calcio 0:0 Casertana FC Casertana
Matchday 16 Paganese Paganese Calcio 1926 2:2 SS Matera Calcio Matera
Matchday 16 Potenza Potenza Calcio 1:1 Trapani Calcio Trapani
Matchday 16 Reggina Reggina 1914 0:3 Cavese 1919 Cavese
Matchday 16 Catania Calcio Catania 1:0 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 16 Rende Rende Calcio 1968 2:1 FC Rieti Rieti
Matchday 11 Lions Gibraltar Lions Gibraltar FC 0:2 Lincoln Red Imps FC Lincoln FC
Matchday 15 Arconatese GS Arconatese 1:1 SC Ligorna 1922 Ligorna
Matchday 15 Borgaro Borgaro Nobis 1965 0:1 FBC Casale Casale
Matchday 15 Chieri ASD Chieri Calcio 2:1 USD Lavagnese 1919 Lavagnese
Matchday 15 Milano City Milano City FC 3:2 AC Bra Bra
Matchday 15 Pro Dronero ACD Pro Dronero 0:1 US Folgore Caratese Caratese
Matchday 15 Savona Savona FBC 2:0 US Fezzanese Fezzanese
Matchday 15 Sestri Levante USD Sestri Levante 1919 2:1 Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 15 Stresa  Associazione Stresa Sportiva 2:3 Borgosesia Calcio Borgosesia
Matchday 15 Sanremese Sanremese Calcio 0:1 US Inveruno Inveruno
Matchday 15 Ambrosiana GSD Ambrosiana 2:2 Virtus Ciserano Bergamo 1909 Virtus Bergamo
Matchday 15 Ciserano USD Ciserano 2:2 USD Scanzorosciate Scanzorosciate
Matchday 15 Legnago FC Legnago Salus 2:0 US Darfo Boario Darfo Boario
Matchday 15 Mantova FC Mantova FC 2:0 USD Caravaggio Caravaggio
Matchday 15 Olginatese USD Olginatese 0:1 SC Caronnese Caronnese
Matchday 15 Ponte S.Pietro AC Ponte San Pietro 0:1 USD 1913 Seregno Calcio Seregno
Matchday 15 Pro Sesto SSD Pro Sesto 1:0 AC Rezzato Rezzato
Matchday 15 Villa d'Almè Villa d'Almè Valbrembana 2:1 Sondrio Calcio Sondrio
Matchday 15 Como Como 1907 3:1 ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca
Matchday 15 Belluno AC Belluno 1905 2:0 Calcio Sandonà Sandonà
Matchday 15 Adriese 1906 US Adriese 1906 0:2 Union Feltre Union Feltre
Matchday 15 Arzignano FC Arzignano Valchiampo 3:4 AC Delta Porto Tolle Delta PT
Matchday 15 Montebelluna Calcio Montebelluna 1909 2:1 Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane
Matchday 15 Campodarsego ACD Campodarsego 2:2 ASD Cartigliano Cartigliano
Matchday 15 Clodiense Clodiense SSD 1:1 AC Este 1920 Este
Matchday 15 Levico Terme US Levico Terme 1:1 APC Chions Chions
Matchday 15 St. Georgen ASC St. Georgen 0:1 Virtus Bolzano Virtus Bolzano
Matchday 15 Tamai Polisportiva Tamai 0:1 AC Trento Trento
Matchday 15 Franciacorta Franciacorta FC 1:1 Modena FC 2018 Modena
Matchday 15 Axys Zola SSD Axys Zola 1:2 ASD Fanfulla Fanfulla
Matchday 15 Ciliverghe Ciliverghe Mazzano 1:2 Reggio Audace FC Reggio Audace
Matchday 15 Lentigione Lentigione Calcio 1:0 FC Pavia 1911 Pavia
Matchday 15 Mezzolara Mezzolara Calcio 3:0 USD Classe Classe
Matchday 15 Vogherese AVC Vogherese 1919 2:2 AC Crema 1908 Crema
Matchday 15 Pergolettese US Pergolettese 1932 5:1 A.C. Calvina Sport Calvina Sport
Matchday 15 Cattolica SM Cattolica Calcio San Marino 1:0 Sasso Marconi Zola SSD Sasso Marconi
Matchday 15 Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto 1:1 US Fiorenzuola 1922 Fiorenzuola
Matchday 17 Aglianese Aglianese Calcio 1923 1:1 Seravezza Pozzi Calcio Seravezza Pozzi
Matchday 17 Bastia Bastia Calcio 1924 1:1 Aquila 1902 Montevarchi Montevarchi
Matchday 17 Scandicci CS Scandicci 1908 1:2 US Follonica Gavorrano Gavorrano
Matchday 17 Massese US Massese 1919 0:1 Ghivizzano Borgo a Mozzano Ghiviborgo
Matchday 17 Pianese US Pianese 1:1 Viareggio 2014 Viareggio
Matchday 17 Prato AC Prato 2:0 ASD Cannara Cannara
Matchday 17 Real Forte USD Real Forte Querceta 1:0 UC Sinalunghese Sinalunghese
Matchday 17 San Donato San Donato - Tavarnelle 3:0 Sangimignano Sport Sangimignano
Matchday 17 Sangiovannese Sangiovannese 1927 3:0 AC Tuttocuoio Tuttocuoio
Matchday 17 Trestina Sporting Club Trestina 1:0 FC Ponsacco 1920 Ponsacco
Matchday 17 Campobasso SSD Città di Campobasso 1:0 Avezzano Calcio Avezzano
Matchday 17 Isernia Isernia FC 1:1 Sammaurese Calcio Sammaurese
Matchday 17 Jesina SSD Jesina Calcio 0:0 Francavilla Calcio 1927 Francavilla
Matchday 17 Montegiorgio Montegiorgio Calcio 1:0 ASD Real Giulianova Giulianova
Matchday 17 Pineto Pineto Calcio 0:1 Olympia Agnonese Agnonese
Matchday 17 Recanatese US Recanatese 0:2 ACD Sangiustese Sangiustese
Matchday 17 Santarcangelo Santarcangelo Calcio 1:3 Forlì FC Forlì
Matchday 17 Savignanese ASD Savignanese 0:1 Matelica Calcio Matelica
Matchday 17 Vastese ASD Vastese Calcio 1902 2:1 Gsd Castelfidardo Calcio Castelfidardo
Matchday 17 Albalonga Albalonga Calcio 4:0 Ladispoli Calcio Ladispoli
Matchday 17 Anzio Anzio Calcio 1924 0:3 Latina Calcio 1932 Latina Calcio
Matchday 17 Flaminia Calcio Flaminia 2:2 AS Ostiamare Lido Calcio Ostiamare
Matchday 17 Castiadas Castiadas Calcio 1973 0:1 Cassino Calcio 1924 Cassino
Matchday 17 Anagni Città di Anagni Calcio 2:0 SEF Torres 1903 Torres
Matchday 17 Lanusei ASD Lanusei Calcio 2:1 Trastevere Calcio Trastevere
Matchday 17 Monterosi Monterosi FC 0:1 FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
Matchday 17 Latte Dolce Sassari Latte Dolce 1:1 Vis Artena Vis Artena
Matchday 17 Atletico Fiuggi Atletico Terme di Fiuggi 2:1 Polisportiva Budoni Calcio Budoni
Matchday 17 Avellino US Avellino 1912 6:1 Lupa Roma FC Lupa Roma
Matchday 15 Bitonto USD Bitonto Calcio 1:1 FC Francavilla 1931 Francavilla
Matchday 15 Pomigliano ASD Calcio Pomigliano 1:1 Sorrento 1945 Sorrento
Matchday 15 Gragnano Città di Gragnano 0:0 Gelbison Vallo della Lucania Gelbison
Matchday 15 Nola SS Nola 1925 2:1 FBC Gravina Gravina
Matchday 15 Taranto Taranto FC 1927 0:0 AZ Picerno Picerno
Matchday 15 Savoia US Savoia 1908 0:0 AC Nardò Nardò
Matchday 15 Cerignola Audace Cerignola 1:0 SSCD Granata 1924 Granata
Matchday 15 Fasano US Città di Fasano 0:1 ASD Team Altamura Altamura
Matchday 15 Fidelis Andria Fidelis Andria 3:0 Sarnese 1926 Sarnese
Matchday 15 ACR Messina ACR Messina 0:0 Roccella Roccella
Matchday 15 Bari SSC Bari 1:0 Troina Troina
Matchday 15 Cittanovese Calcio Cittanovese 3:1 Nocerina 1910 Nocerina
Matchday 15 Castrovillari Castrovillari Calcio 1:0 Igea Virtus Barcellona Igea Virtus
Matchday 15 Acireale Città di Acireale 1946 2:1 Città di Gela Gela
Matchday 15 Locri AC Locri 1909 1:2 FC Messina FC Messina
Matchday 15 Marsala Marsala 1912 FC 2:0 Portici 1906 Portici
Matchday 15 Sancataldese ASD Sancataldese 0:1 Rotonda Calcio Rotonda
Matchday 15 Turris Calcio Turris Calcio 3:0 US Palmese Palmese
Matchday 15 Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 0:0 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
Matchday 13 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC 2:2 Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
Matchday 13 AmaZulu FC AmaZulu FC 3:0 Bloemfontein Celtic Bloemfontein
Matchday 13 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 1:1 Black Leopards FC Black Leopards
Matchday 13 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 1:0 SuperSport United SuperSport Utd.
Italy U16 Italy U16 1:1 Turkey U16 Turkey U16
Croatia U15 Croatia U15 1:1 Slowenien U15 Slowenien U15
Matchday 11 Jamshedpur FC Jamshedpur FC 2:1 Odisha FC Odisha
Third Round Arsenal U18 Arsenal FC U18 2:0 Northampton Town U18 Northampton U18
Third Round Accrington U18 Accrington Stanley U18 4:2 Leeds United U18 Leeds U18
Third Round Boro U18 Middlesbrough FC U18 0:1 Sheffield United U18 Sheff Utd U18
Third Round Bournemouth U18 AFC Bournemouth U18 2:1 Mansfield Town U19 Mansfield U19
Third Round Stevenage U18 Stevenage FC U18 2:4 AET Bury FC U18 Bury FC U18
Third Round Port Vale U18 Port Vale FC U18 2:3 Norwich City U18 Norwich U18