For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:53:42 PM
Matchday 18 SD Eibar SD Eibar 0:0 Villarreal CF Villarreal
Matchday 18
Sevilla FC Sevilla FC 1:1 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 18
Real Madrid Real Madrid 0:2 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 18 Getafe Getafe CF 1:2 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 16 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 0:0 GD Chaves Chaves
Matchday 16 Feirense CD Feirense 2:2 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 16 Belenenses SAD Belenenses SAD 1:0 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Matchday 16 Benfica SL Benfica 4:2 Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 16 Braga SC Braga 1:0 Boavista Porto FC Boavista
Matchday 1 Querétaro FC Querétaro FC 1:2 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 1 Monterrey CF Monterrey 5:0 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 1 León Club León FC 2:2 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 1 Chivas Deportivo Guadalajara 2:0 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 1 UNAM Pumas UNAM Pumas 0:0 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 1 Lobos Lobos BUAP 2:0 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 1 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 2:2 Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 1 Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 0:1 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 1 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 0:1 Celaya FC Celaya
Matchday 11 Melbourne City Melbourne City FC 2:1 Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 11 Brisbane Roar Brisbane Roar 2:4 Perth Glory Perth Glory
Matchday 11 Esperance Esperance Tunis 2:1 Club Africain Tunis Club Africain
Matchday 10 Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 0:1 Wydad Casablanca Wydad AC
First Round Canet Rous. Canet Roussillon FC 0:1 AS Monaco Monaco
First Round Andrézieux Andrézieux-Bouthéon FC 2:0 Olympique Marseille Marseille
First Round Stade Rennais Stade Rennais FC 7:6 on pens Stade Brest 29 Stade Brest 29
First Round Reims Stade Reims 2:0 RC Lens Lens
First Round Saint-Pryvé FC Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC 3:1 FCA Aurillac FCA Aurillac
First Round Olym.Strasbourg Olympique Strasbourg 0:6 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
First Round Noisy-le-Grand Noisy-le-Grand FC 2:1 GFC Ajaccio G. Ajaccio
First Round Toulouse FC Toulouse 4:1 OGC Nice OGC Nice
First Round ESC Longueau ESC Longueau 1:4 on pens AS Vitré AS Vitré
First Round G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 0:1 AC Le Havre AC Le Havre
First Round GSI Pontivy GSI Pontivy 0:4 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 10 Hawke’s Bay Hawke’s Bay United 4:1 Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
Matchday 10 Southern United Southern United 1:6 Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
Matchday 10 Waitakere Utd. Waitakere United 0:2 Auckland City FC Auckland City
Matchday 10 Team Wellington Team Wellington 2:1 Hamilton Wanderers Hamilton W.
Matchday 10 Canterbury Utd Canterbury United 1:0 Tasman United Tasman United
Third Round Fulham Fulham FC 1:2 Oldham Athletic Oldham Athletic
Third Round
Man City Manchester City 7:0 Rotherham United Rotherham
Third Round Millwall Millwall FC 2:1 Hull City Hull City
Third Round Preston NE Preston North End 1:3 Doncaster Rovers Doncaster
Third Round
QPR Queens Park Rangers 2:1 Leeds United Leeds
Third Round Sheffield Utd. Sheffield United 0:1 Barnet FC Barnet
Third Round Woking FC Woking FC 0:2 Watford FC Watford
Third Round Newport County Newport County 2:1 Leicester City Leicester
Matchday 20 UD Almería UD Almería 2:0 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 20 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 0:0 CD Lugo CD Lugo
Matchday 20 CA Osasuna CA Osasuna 2:1 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 20 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 1:0 Córdoba CF Córdoba CF
Matchday 20 Málaga CF Málaga CF 0:3 CF Reus Deportiu Reus Deportiu
Matchday 16 FC Chambly FC Chambly 2:1 US Avranches US Avranches
Matchday 15 Famalicão FC Famalicão 0:0 Varzim SC Varzim
Matchday 15 Braga B SC Braga B 2:3 Vitória Guimarães SC B Guimarães B
Matchday 15 Leixões Leixões SC 1:0 SC Covilhã Covilhã
Matchday 15 Mafra CD Mafra 1:1 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
Matchday 15 Arouca FC Arouca 3:3 SC Farense Farense
Matchday 15 Oliveirense UD Oliveirense 2:1 FC Penafiel Penafiel
Matchday 11 AE Sparti AE Sparti 3:0 PASA Irodotos PASA Irodotos
Matchday 11 AOK Kerkyra AOK Kerkyra 1:0 AO Platanias Platanias
Matchday 17 FC Ashdod FC Ashdod 1:1 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
Matchday 17 Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 3:1 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Matchday 19 Depor Fabril RC Deportivo Fabril 1:1 Real Valladolid B Valladolid B
Matchday 19 UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 2:0 CDA Navalcarnero Navalcarnero
Matchday 19 Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 0:2 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
Matchday 19 Coruxo FC Coruxo FC 1:2 Cultural Leonesa CyD Leonesa
Matchday 19 Bouzas Club Rápido de Bouzas 4:1 Unionistas CF Unionistas CF
Matchday 19 Ponferradina SD Ponferradina 2:1 AD Unión Adarve Unión Adarve
Matchday 19 CD Guijuelo CD Guijuelo 0:0 Internacional de Madrid Inter de Madrid
Matchday 19 Pontevedra Pontevedra CF 3:0 Real Madrid Castilla RM Castilla
Matchday 19 Salamanca CF Salamanca CF UDS 3:1 Celta Vigo B Celta Vigo B
Matchday 19 Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 3:1 Cultural Durango SCD Durango
Matchday 19 Real Sociedad B Real Sociedad B 3:0 CD Izarra CD Izarra
Matchday 19 Gimnástica Gimnástica Torrelavega 1:1 CD Calahorra Calahorra
Matchday 19 Gernika Gernika Club 0:1 Barakaldo CF Barakaldo CF
Matchday 19 Atl. Baleares Atlético Baleares 2:0 Hércules CF Hércules CF
Matchday 19 CD Ebro CD Ebro 1:1 Atlético Levante UD Atl. Levante
Matchday 19 RCD Espanyol B RCD Espanyol B 1:3 Valencia Mestalla Valencia B
Matchday 19 CF Peralada CF Peralada 2:1 SD Ejea SD Ejea
Matchday 19 Ontinyent CF Ontinyent CF 0:0 Lleida Esportiu Lleida Esportiu
Matchday 19 CE Sabadell CE Sabadell 0:0 UE Olot UE Olot
Matchday 19 FC Barcelona B FC Barcelona B 1:1 CD Castellón CD Castellón
Matchday 19 UD Ibiza UD Ibiza 2:1 UD Melilla UD Melilla
Matchday 19 CF Talavera CF Talavera de la Reina 0:0 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
Matchday 19 CD El Ejido CD El Ejido 2012 0:0 Atlético Malagueño A. Malagueño
Matchday 15 Esteghlal Ahvaz Esteghlal Ahvaz 4:2 Shahrdari Hamedan Sh. Hamedan
Matchday 15 Iranjavan FC Iranjavan FC 0:1 Khosheh Talaei Saveh Khosheh Talaei
Matchday 15 Mes Novin Mes Novin Kerman 2:2 Moghavemat Tehran Moghavemat
Matchday 15 Chooka Talesh Chooka Talesh FC 2:1 Caspian Qazvin FC Caspian Qazvin
Matchday 15 Avalan Kamyaran Avalan Kamyaran 3:2 Damash Gilan FC Damash Gilan
Matchday 15 Sardar Bukan Sardar Bukan FC 0:2 Foolad Novin Foolad Novin
Matchday 15 Omonia Nikosia Omonia Nicosia 1:0 AEK Larnaca AEK Larnaca
Matchday 15 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 0:3 Apollon Limassol Apol. Limassol
Semi-Finals Mons Calpe Res Mons Calpe SC Reserve 1:0 Europa FC Reserve Europa Reserve
Semi-Finals Gib Phoenix U23 Gibraltar Phoenix U23 2:5 FC Manchester 62 Reserve Manch. 62 Res
Group Stage Australia Australia 0:1 Jordan Jordan
Group Stage Thailand Thailand 1:4 India India
Group Stage Syria Syria 0:0 Palestine Palestine
Matchday 18 Ligorna SC Ligorna 1922 2:1 AC Bra Bra
Matchday 18 Arconatese GS Arconatese 1:1 Borgosesia Calcio Borgosesia
Matchday 18 Pro Dronero ACD Pro Dronero 1:2 ASD Chieri Calcio Chieri
Matchday 18 Sestri Levante USD Sestri Levante 1919 1:4 FBC Casale Casale
Matchday 18 Stresa  Associazione Stresa Sportiva 2:2 US Fezzanese Fezzanese
Matchday 18 Milano City Milano City FC 1:0 US Folgore Caratese Caratese
Matchday 18 Lecco Calcio Lecco 1912 2:0 US Inveruno Inveruno
Matchday 18 Borgaro Borgaro Nobis 1965 0:2 Savona FBC Savona
Matchday 18 Sanremese Sanremese Calcio 2:1 USD Lavagnese 1919 Lavagnese
Matchday 18 Como Como 1907 2:1 GSD Ambrosiana Ambrosiana
Matchday 18 Ciserano USD Ciserano 3:3 USD Caravaggio Caravaggio
Matchday 18 Ponte S.Pietro AC Ponte San Pietro 2:2 SC Caronnese Caronnese
Matchday 18 Seregno USD 1913 Seregno Calcio 1:2 US Darfo Boario Darfo Boario
Matchday 18 Villa d'Almè Villa d'Almè Valbrembana 0:1 USD Olginatese Olginatese
Matchday 18 Legnago FC Legnago Salus 2:1 USD Scanzorosciate Scanzorosciate
Matchday 18 Pro Sesto SSD Pro Sesto 0:0 Sondrio Calcio Sondrio
Matchday 18 Rezzato AC Rezzato 0:2 ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca
Matchday 18 Mantova FC Mantova FC 1:1 Virtus Ciserano Bergamo 1909 Virtus Bergamo
Matchday 18 Clodiense Clodiense SSD 1:1 US Adriese 1906 Adriese 1906
Matchday 18 St. Georgen ASC St. Georgen 1:0 APC Chions Chions
Matchday 18 Belluno AC Belluno 1905 1:2 Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane
Matchday 18 Tamai Polisportiva Tamai 1:3 AC Delta Porto Tolle Delta PT
Matchday 18 Montebelluna Calcio Montebelluna 1909 1:0 AC Este 1920 Este
Matchday 18 Sandonà Calcio Sandonà 1:1 US Levico Terme Levico Terme
Matchday 18 Cartigliano ASD Cartigliano 1:0 AC Trento Trento
Matchday 18 Arzignano FC Arzignano Valchiampo 1:0 Union Feltre Union Feltre
Matchday 18 Campodarsego ACD Campodarsego 3:0 Virtus Bolzano Virtus Bolzano
Matchday 18 Lentigione Lentigione Calcio 1:1 Franciacorta FC Franciacorta
Matchday 18 Vogherese AVC Vogherese 1919 1:2 A.C. Calvina Sport Calvina Sport
Matchday 18 Fanfulla ASD Fanfulla 3:0 USD Classe Classe
Matchday 18 Ciliverghe Ciliverghe Mazzano 2:0 US Fiorenzuola 1922 Fiorenzuola
Matchday 18 Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto 3:0 Modena FC 2018 Modena
Matchday 18 Axys Zola SSD Axys Zola 1:0 FC Pavia 1911 Pavia
Matchday 18 Pergolettese US Pergolettese 1932 2:1 Cattolica Calcio San Marino Cattolica SM
Matchday 18 Mezzolara Mezzolara Calcio 5:0 Sasso Marconi Zola SSD Sasso Marconi
Matchday 18 Reggio Audace Reggio Audace FC 2:1 AC Crema 1908 Crema
Matchday 20 Ghiviborgo Ghivizzano Borgo a Mozzano 0:1 Aquila 1902 Montevarchi Montevarchi
Matchday 20 Pianese US Pianese 3:0 ASD Cannara Cannara
Matchday 20 Bastia Bastia Calcio 1924 1:1 FC Ponsacco 1920 Ponsacco
Matchday 20 Sangiovannese Sangiovannese 1927 0:0 AC Prato Prato
Matchday 20 Aglianese Aglianese Calcio 1923 1:1 Sangimignano Sport Sangimignano
Matchday 20 Gavorrano US Follonica Gavorrano 3:2 Seravezza Pozzi Calcio Seravezza Pozzi
Matchday 20 Scandicci CS Scandicci 1908 1:2 UC Sinalunghese Sinalunghese
Matchday 20 Real Forte USD Real Forte Querceta 2:0 Sporting Club Trestina Trestina
Matchday 20 Massese US Massese 1919 0:1 AC Tuttocuoio Tuttocuoio
Matchday 20 San Donato San Donato - Tavarnelle 2:0 Viareggio 2014 Viareggio
Matchday 20 Cesena Cesena FC 3:1 Avezzano Calcio Avezzano
Matchday 20 SN Notaresco San Nicolò Notaresco 1:0 Gsd Castelfidardo Calcio Castelfidardo
Matchday 20 Pineto Pineto Calcio 0:0 Francavilla Calcio 1927 Francavilla
Matchday 20 Vastese ASD Vastese Calcio 1902 2:1 Matelica Calcio Matelica
Matchday 20 Jesina SSD Jesina Calcio 0:0 US Recanatese Recanatese
Matchday 20 Montegiorgio Montegiorgio Calcio 1:0 Sammaurese Calcio Sammaurese
Matchday 20 Savignanese ASD Savignanese 2:1 Santarcangelo Calcio Santarcangelo
Matchday 20 Anagni Città di Anagni Calcio 1:2 Albalonga Calcio Albalonga
Matchday 20 Cassino Cassino Calcio 1924 4:1 Anzio Calcio 1924 Anzio
Matchday 20 Avellino US Avellino 1912 2:0 Ladispoli Calcio Ladispoli
Matchday 20 Atletico Fiuggi Atletico Terme di Fiuggi 1:1 Latina Calcio 1932 Latina Calcio
Matchday 20 Flaminia Calcio Flaminia 4:1 Lupa Roma FC Lupa Roma
Matchday 20 Castiadas Castiadas Calcio 1973 1:1 AS Ostiamare Lido Calcio Ostiamare
Matchday 20 Latte Dolce Sassari Latte Dolce 3:0 Polisportiva Budoni Calcio Budoni
Matchday 20 Lanusei ASD Lanusei Calcio 2:0 SEF Torres 1903 Torres
Matchday 20 Monterosi Monterosi FC 1:0 Trastevere Calcio Trastevere
Matchday 20 Racing Aprilia FC Aprilia Racing Club 1:2 Vis Artena Vis Artena
Matchday 18 Savoia US Savoia 1908 0:0 AZ Picerno Picerno
Matchday 18 Nola SS Nola 1925 1:2 FC Francavilla 1931 Francavilla
Matchday 18 Fasano US Città di Fasano 5:0 Nuova Napoli Nord Nuova Napoli
Matchday 18 Gragnano Città di Gragnano 1:0 Sorrento 1945 Sorrento
Matchday 18 Fidelis Andria Fidelis Andria 0:0 Gelbison Vallo della Lucania Gelbison
Matchday 18 Sarnese Sarnese 1926 1:1 FBC Gravina Gravina
Matchday 18 Cerignola Audace Cerignola 5:0 ASD Calcio Pomigliano Pomigliano
Matchday 18 Bari SSC Bari 2:0 ACR Messina ACR Messina
Matchday 18 Cittanovese Calcio Cittanovese 1:1 ASD Sancataldese Sancataldese
Matchday 18 Castrovillari Castrovillari Calcio 1:3 Portici 1906 Portici
Matchday 18 FC Messina FC Messina 0:1 US Palmese Palmese
Matchday 18 Igea Virtus Igea Virtus Barcellona 0:0 Città di Gela Gela
Matchday 18 Locri AC Locri 1909 2:2 Nocerina 1910 Nocerina
Matchday 18 Marsala Marsala 1912 FC 2:0 Rotonda Calcio Rotonda
Matchday 18 Turris Calcio Turris Calcio 5:0 Roccella Roccella
Matchday 16 Golden Arrows Lamontville Golden Arrows 2:0 Maritzburg United FC Maritzburg Utd.
Matchday 16 Baroka FC Baroka FC 1:2 Black Leopards FC Black Leopards
Matchday 12 Mohun Bagan Mohun Bagan AC 1:2 Real Kashmir FC Real Kashmir