For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 11:36:49 PM
Group Stage FC Platinum FC Platinum 0:0 Orlando Pirates Orlando Pirates
Group Stage TP Mazembe TP Mazembe 2:0 Ismaily SC Ismaily
Group Stage Simba SC Simba SC 3:0 JS Saoura JS Saoura
Group Stage El Ahly El Ahly Cairo 2:0 AS Vita Club Kinshasa AS Vita Club
Second Round Nkana FC Nkana FC 3:0 FC San Pedro FC San Pedro
Second Round Stade Malien Stade Malien 1:1 CA Petróleos Luanda Petro Luanda
Second Round African Stars African Stars Windhoek 1:1 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Second Round Vipers SC Vipers SC 0:0 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 22 West Ham West Ham United 1:0 Arsenal FC Arsenal
Matchday 22 Brighton Brighton & Hove Albion 0:1 Liverpool FC Liverpool
Matchday 22
Burnley Burnley FC 2:1 Fulham FC Fulham
Matchday 22 Cardiff Cardiff City 0:0 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 22
Crystal Palace Crystal Palace 1:2 Watford FC Watford
Matchday 22
Leicester Leicester City 1:2 Southampton FC Southampton
Matchday 22
Chelsea Chelsea FC 2:1 Newcastle United Newcastle
Matchday 19 CD Leganés CD Leganés 1:0 SD Huesca SD Huesca
Matchday 19
Valencia Valencia CF 1:1 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 19 Girona Girona FC 1:1 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 19 Villarreal Villarreal CF 1:2 Getafe CF Getafe
Matchday 20 Amiens SC Amiens SC 0:3 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 20 Guingamp EA Guingamp 0:1 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 20 OGC Nice OGC Nice 1:0 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 17 VVOG VVOG Harderwijk 0:0 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
Matchday 17 ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk 1:0 Achilles '29 Achilles '29
Matchday 17 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 0:3 ASWH Ambacht ASWH
Matchday 17 Hoek HSV Hoek 4:0 Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 17 VV Eemdijk VV Eemdijk 1:3 VV Noordwijk Noordwijk
Matchday 17 FC Lisse FC Lisse 0:3 VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 17 DOVO VV DOVO Veenendaal 1:1 ASV De Dijk De Dijk
Matchday 17 Groningen U21 FC Groningen U21 4:0 DVS '33 Ermelo DVS '33
Matchday 17 ONS Sneek ONS Sneek 0:2 Quick Boys Quick Boys
Matchday 1 Panionios U19 Panionios Athen U19 1:1 OFI Crete U19 OFI Crete U19
Matchday 1 Levadiakos U19 APO Levadiakos U19 2:2 Olympiacos Piraeus U19 Olympiacos U19
Matchday 1 PAS Lamia U19 PAS Lamia 1964 U19 0:2 Aris Thessaloniki U19 Aris U19
Matchday 12 PASA Irodotos PASA Irodotos 0:2 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Matchday 16 AE Larisa AE Larisa 3:0 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
Matchday 16 Atromitos Athen Atromitos Athen 2:2 Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 16 OFI Crete OFI Crete 1:1 Panionios Athens Panionios
Matchday 17 RC Hades RC Hades 3:3 KFC Heur Tongeren Heur Tongeren
Matchday 17 Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 0:0 Bocholt VV Bocholt VV
Matchday 17 Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 3:1 KSC Lokeren-Temse Lokeren-Temse
Matchday 17 ASV Geel AS Verbroedering Geel 3:2 KVV Thes Sport Thes Sport
Matchday 17 RSC Chatelet RSC Chatelet-Farciennes 2:3 FC Rupel Boom Rupel Boom
Matchday 17 FCV Dender EH FCV Dender EH 1:1 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
Matchday 17 RFC Seraing RFC Seraing 1:0 KFC Dessel Sport Dessel Sport
Matchday 17 KSK Heist KSK Heist 2:0 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
Matchday 17 RE Virton Royal Excelsior Virton 3:0 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Matchday 21 KSV Roeselare KSV Roeselare 1:2 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 18 Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 2:4 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 18 RUW Ciney RUW Ciney 0:1 RFC Tilleur RFC Tilleur
Matchday 18 UR La Louvière UR La Louvière Centre 1:0 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 18 RUS Rebecq RUS Rebecq 2:1 RFC Wallonia Walhain WalloniaWalhain
Matchday 17 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 5:0 Tempo Overijse Tempo Overijse
Matchday 2 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 0:1 Lobos BUAP Lobos
Matchday 2 Atlas Atlas Guadalajara 1:2 CF América América
Matchday 2 Correcaminos Correcaminos de la UAT 3:1 CF Atlante Atlante
Matchday 2 Cimarrones Cimarrones de Sonora 2:1 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
Matchday 13 Wellington P. Wellington Phoenix 3:2 Central Coast Mariners Central Coast
Matchday 13 Melbourne Melbourne Victory 2:1 Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 17 CR Belouizdad CR Belouizdad 0:0 Paradou AC Paradou AC
Matchday 14 Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 1:2 CR Al Hoceima CR Al Hoceima
Matchday 14 O. Khouribga Olympique Khouribga 2:2 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
Matchday 21 Airdrieonians Airdrieonians FC 1:1 Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 21 Brechin City Brechin City FC 1:0 Dumbarton FC Dumbarton FC
Matchday 21 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 2:1 Stranraer FC Stranraer
Matchday 21 Montrose Montrose FC 0:2 East Fife FC East Fife
Matchday 21 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:4 Arbroath FC Arbroath
Matchday 22 Bala Town Bala Town FC 1:3 Caernarfon Town Caernarfon Town
Matchday 22 Barry Town Barry Town United FC 2:1 Aberystwyth Town FC Aberystwyth
Matchday 22 Carmarthen Carmarthen Town AFC 3:2 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Matchday 22 Llandudno FC Llandudno FC 0:3 Cardiff Metropolitan University FC Cardiff Metro
Matchday 22 Newtown Newtown AFC 1:1 Cefn Druids AFC Cefn Druids
Matchday 22 The New Saints The New Saints FC 5:0 Llanelli AFC Llanelli
Matchday 27 Birmingham Birmingham City 1:2 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 27 Brentford Brentford FC 3:1 Stoke City Stoke City
Matchday 27 Bristol City Bristol City 2:1 Bolton Wanderers Bolton
Matchday 27 Hull City Hull City 3:0 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 27 Ipswich Ipswich Town 1:0 Rotherham United Rotherham
Matchday 27 Preston NE Preston North End 1:1 Swansea City Swansea
Matchday 27 Reading Reading FC 2:0 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 27 Sheffield Utd. Sheffield United 1:0 Queens Park Rangers QPR
Matchday 27
West Brom West Bromwich Albion 1:1 Norwich City Norwich
Matchday 27 Wigan Wigan Athletic 3:0 Aston Villa Aston Villa
Matchday 27 Millwall Millwall FC 0:2 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 20 Albion Rovers Albion Rovers FC 0:2 Peterhead FC Peterhead FC
Matchday 20 Berwick Rangers Berwick Rangers FC 0:3 Clyde FC Clyde FC
Matchday 20 Elgin City Elgin City FC 1:4 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Matchday 20 Queen's Park Queen's Park FC 0:4 Edinburgh City FC Edinburgh City
Matchday 20 Stirling Stirling Albion FC 2:1 Annan Athletic FC Annan Athletic
Round of 16
Lazio SS Lazio 4:1 Novara Calcio 1908 Novara
Round of 16 Sampdoria UC Sampdoria 0:2 AET AC Milan AC Milan
Round of 16 Bologna Bologna FC 1909 0:2 Juventus FC Juventus
Matchday 11 W. Phoenix Res. Wellington Phoenix Reserves 0:4 Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
Matchday 1 Yangon Utd. Yangon United FC 3:1 Hantharwady United FC Hantharwady U.
Matchday 1 Sagaing Utd. Sagaing United 2:2 Shan United FC Shan Utd.
Matchday 28 Coventry Coventry City 1:1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 28 Peterborough Peterborough United 2:1 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 28 Portsmouth Portsmouth FC 0:1 Blackpool FC Blackpool
Matchday 28 Fleetwood Fleetwood Town 2:2 Oxford United Oxford United
Matchday 28 Barnsley FC Barnsley FC 3:0 Bradford City Bradford
Matchday 28 Southend United Southend United 2:3 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 28 Walsall Walsall FC 1:2 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 28 Shrewsbury Shrewsbury Town 0:3 Charlton Athletic Charlton
Matchday 28 Burton Albion Burton Albion 2:3 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 28 Accrington Accrington Stanley 0:0 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 28 Wycombe Wycombe Wanderers 3:2 Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 28 Sunderland Sunderland AFC 1:1 Luton Town Luton
Matchday 28 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 3:2 Newport County Newport County
Matchday 28 Cheltenham Cheltenham Town 1:3 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 28 Mansfield Town Mansfield Town 0:1 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 28 Northampton Northampton Town 3:0 Carlisle United Carlisle United
Matchday 28 Stevenage Stevenage FC 2:1 Crawley Town Crawley Town
Matchday 28 Port Vale Port Vale FC 0:3 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 28 Swindon Town Swindon Town 2:2 Lincoln City Lincoln City
Matchday 28 Exeter City Exeter City 0:0 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 28 Grimsby Town Grimsby Town 0:2 Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 28 Notts County Notts County 0:1 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 28 Bury Bury FC 4:3 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 28 Oldham Athletic Oldham Athletic 0:0 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 11 Banbridge Banbridge Town 2:2 Moyola Park AFC Moyola Park
Matchday 11 Lisburn FC Lisburn Distillery FC 2:3 Dollingstown FC Dollingstown FC
Matchday 11 Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 1:4 Annagh United FC Annagh United
Matchday 11 Queen's Uni Queen's University 4:2 Newington FC Newington FC
Matchday 11 Tobermore Tobermore United FC 4:2 Armagh City FC Armagh City FC
Matchday 22 Knockbreda FC Knockbreda FC 0:1 Limavady United Limavady United
Matchday 22 PSNI FC PSNI FC 0:1 Dergview FC Dergview
Matchday 19 Dundela FC Dundela FC 1:1 Knockbreda FC Knockbreda FC
Matchday 19 PSNI FC PSNI FC 4:2 Harland & Wolff Welders HW Welders
Matchday 19 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 2:1 Portadown FC Portadown
Matchday 25 Ballymena Ballymena United 2:2 Dungannon Swifts Dungannon
Matchday 25 Cliftonville Cliftonville FC 4:1 Ards FC Ards FC
Matchday 25 Coleraine Coleraine FC 1:1 Glenavon FC Glenavon
Matchday 25 Institute FC Institute FC 0:2 Glentoran FC Glentoran
Matchday 25 Linfield Linfield FC 4:0 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
Matchday 21 Albacete Albacete Balompié 1:1 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 21 UD Las Palmas UD Las Palmas 4:1 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 21 Reus Deportiu CF Reus Deportiu 1:1 CD Numancia CD Numancia
Matchday 21 Real Oviedo Real Oviedo 1:0 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 21 RCD Mallorca RCD Mallorca 1:0 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 16 Monaco B AS Monaco B 0:0 Olympique Lyon B Olymp. Lyon B
Matchday 16 US Marseille Endoume US Marseille Endoume 0:2 Athlético Marseille Athl. Marseille
Matchday 16 Grand Ouest Ass Grand Ouest Association Lyonnaise FC 1:2 AS Saint-Priest AS Saint-Priest
Matchday 16 Annecy FC Annecy FC 5:2 OGC Nice B OGC Nice B
Matchday 16 FC Hyères FC Hyères 2:1 FC Martigues FC Martigues
Matchday 16 Fréjus-St-Raph. Fréjus-Saint-Raphaël FC 4:1 Olympique de Marseille B Marseille B
Matchday 16 Nîmes B Nîmes Olympique B 1:0 Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC Saint-Pryvé FC
Matchday 16 Stade Bordelais Stade Bordelais 2:1 FC Sète 34 FC Sète 34
Matchday 16 SO Romorantin SO Romorantin 3:1 Les Herbiers VF Les Herbiers VF
Matchday 16 Trélissac FC Trélissac FC 0:1 AS Saint-Étienne B Saint-Étienne B
Matchday 16 US Colomiers US Colomiers 0:1 Le Puy Foot 43 Auvergne Le Puy Foot
Matchday 16 Moulins-Yzeure Moulins-Yzeure Foot 03 2:3 Blois Football 41 Blois Foot 41
Matchday 16 Stade Montois Stade Montois 2:2 FC Girondins Bordeaux B G. Bordeaux B
Matchday 16 Stade Briochin Stade Briochin 3:0 AC Le Havre B Le Havre B
Matchday 16 Paris SG B FC Paris Saint-Germain B 0:0 AS Poissy AS Poissy
Matchday 16 Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 5:0 AS Furiani-Agliani AS Furiani
Matchday 16 US Granville US Granville 2:5 FC Nantes B FC Nantes B
Matchday 16 FC Mantois Football Club Mantois 0:3 C'Chartres Football C'Chartres
Matchday 16 US Saint-Malo US Saint-Malo 1:1 AC Boulogne-Billancourt ACBB
Matchday 16 AS Vitré AS Vitré 1:1 CMS Oissel CMS Oissel
Matchday 16 Vannes Vannes OC 1:4 FC Lorient B Lorient B
Matchday 16 SC Schiltigheim SC Schiltigheim 0:2 US Lusitanos Saint-Maur US Lusitanos
Matchday 16 Ste. Geneviève Sainte-Geneviève Sports 2:3 Entente Feignies Aulnoye FC EFAFC
Matchday 16 US Créteil US Créteil-Lusitanos 1:0 FCSR Haguenau FCSR Haguenau
Matchday 16 AF Bobigny Académie Football Bobigny 3:1 Football Club Fleury 91 FC Fleury 91
Matchday 16 CS Sedan CS Sedan-Ardennes 2:0 Iris Club de Croix IC de Croix
Matchday 18 Stade Lavallois Stade Lavallois 1:1 US Boulogne US Boulogne
Matchday 20 Stade Brest 29 Stade Brest 29 1:1 ES Troyes AC Troyes
Matchday 20 Grenoble Grenoble Foot 38 0:0 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 17 Leixões Leixões SC 2:1 FC Penafiel Penafiel
Matchday 17 Sporting CP Sporting CP 0:0 FC Porto FC Porto
Matchday 17 Boavista Boavista FC 0:1 CS Marítimo Marítimo
Matchday 21 Alloa Athletic Alloa Athletic FC 2:1 Greenock Morton FC Morton
Matchday 21 Dundee United Dundee United FC 1:0 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Matchday 21 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 1:0 Ayr United FC Ayr United
Matchday 21 Partick Thistle Partick Thistle FC 1:1 Falkirk FC Falkirk FC
Matchday 21 Queen o. t. S. Queen of the South FC 4:0 Ross County FC Ross County
Matchday 13 Newcastle U18 Newcastle United U18 1:1 Manchester City U18 Man City U18
Matchday 13 Chelsea U18 Chelsea FC U18 2:2 Southampton FC U18 Southampton U18
Matchday 13 Brighton U18 Brighton & Hove Albion U18 1:4 Tottenham Hotspur U18 Tottenham U18
Matchday 13 Aston Villa U18 Aston Villa U18 0:2 Arsenal FC U18 Arsenal U18
Matchday 13 West Ham U18 West Ham United U18 2:0 Norwich City U18 Norwich U18
Matchday 13 Boro U18 Middlesbrough FC U18 5:3 West Bromwich Albion U18 West Brom U18
Matchday 18 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 1:0 FC Ashdod FC Ashdod
Matchday 18 Hapoel Raanana Hapoel Raanana 0:0 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
Matchday 18 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 4:2 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
Matchday 18 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 2:1 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
Matchday 18 H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 0:2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Matchday 20 Real Sociedad B Real Sociedad B 0:1 Racing Santander Racing
Matchday 20 SD Amorebieta SD Amorebieta 0:0 CD Calahorra Calahorra
Matchday 20 SD Leioa SD Leioa 2:0 Sporting de Gijón B Sporting B
Matchday 20 Gernika Gernika Club 1:1 UP Langreo UP Langreo
Matchday 20 UD Logroñés UD Logroñés 1:0 Cultural Durango SCD Durango
Matchday 20 Depor Fabril RC Deportivo Fabril 0:1 DUX Internacional de Madrid Inter de Madrid
Matchday 20 Villarreal CF B Villarreal CF B 3:1 Lleida Esportiu Lleida Esportiu
Matchday 1 Iztapa Deportivo Iztapa 1:1 Comunicaciones FC Comunicaciones
Matchday 1 CSD Municipal CSD Municipal 1:1 Naranjeros Escuintla Naranjeros
Matchday 1 Xelajú CSD Xelajú MC 1:0 CD Malacateco Malacateco
Matchday 1 Excelsior U19 Excelsior Rotterdam U19 1:1 FC Utrecht U19 FC Utrecht U19
Matchday 1 Willem II U19 Willem II Tilburg U19 1:4 ADO Den Haag U19 ADO U19
Matchday 1 Alexandria U19 VV Alexandria '66 U19 1:2 Alphense Boys U19 Alphense B. U19
Matchday 1 PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19 2:4 Roda JC Kerkrade U19 Roda JC U19
Matchday 1 Emmen U19 FC Emmen U19 1:4 VVV-Venlo U19 VVV U19
Matchday 1 Go Ahead U19 Go Ahead Eagles Deventer U19 0:4 FC Den Bosch U19 Den Bosch U19
Matchday 1 Feyenoord U17 Feyenoord U17 0:0 Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
Matchday 1 Vitesse U17 Vitesse Arnheim U17 2:0 PSV Eindhoven U17 PSV U17
Matchday 1 NEC U17 NEC Nijmegen U17 1:0 FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
Matchday 1 PSV U19 PSV Eindhoven U19 0:2 Feyenoord U19 Feyenoord U19
Matchday 1 Ajax U19 Ajax Amsterdam U19 0:1 Vitesse Arnhem U19 Vitesse U19
Matchday 1 NEC U19 NEC Nijmegen U19 1:0 Sparta Rotterdam U19 Sparta U19
Matchday 16 Pafos FC Pafos FC 1:3 Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
Matchday 16 EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 0:1 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Matchday 16 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 4:0 Anorthosis Famagusta Anorthosis
Matchday 4 Cosmos SS Cosmos 1:0 SC Faetano Faetano
Matchday 4 Tre Penne SP Tre Penne 2:1 AC Juvenes-Dogana AC Juvenes-D.
Matchday 4 Cailungo SP Cailungo 3:2 S.S. Virtus Virtus
Matchday 9 R&F (HK) R&F (Hong Kong) 6:0 King Fung FC King Fung
Matchday 9 Southern Southern District 2:0 Kitchee SC Kitchee
Matchday 14 Sampdoria U19 Sampdoria Primavera 0:2 Milan Primavera Milan U19
Matchday 14 Juventus U19 Juventus Primavera 1:3 Roma Primavera Roma U19
Matchday 14 Cagliari U19 Cagliari Primavera 1:2 Genoa Primavera Genoa U19
Matchday 14 Empoli U19 Empoli Primavera 3:2 Palermo Juniores Palermo U19
Matchday 14 Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 0:3 Torino Primavera Torino U19
Matchday 14 Udinese U19 Udinese Primavera 2:3 Chievo Primavera Chievo U19
Matchday 17 AFC Amsterdam AFC Amsterdam 2:3 VV IJsselmeervogels IJsselm.vogels
Matchday 17 Barendrecht BVV Barendrecht 1:0 Almere City FC U21 Almere City U21
Matchday 17 Vitesse U21 Vitesse Arnhem U21 1:3 Excelsior Maassluis Excelsior M
Matchday 17 Kozakken Boys Kozakken Boys 2:3 SVV Scheveningen Scheveningen
Matchday 17 Katwijk VV Katwijk 0:1 Koninklijke HFC Haarlem Koninklijke HFC
Matchday 17 Rijnsburgse B. Rijnsburgse Boys 3:3 GVVV Veenendaal GVVV
Matchday 17 Spakenburg SV Spakenburg 0:2 HHC Hardenberg HHC Hardenberg
Group Stage Vietnam Vietnam 0:2 Iran Iran
Group Stage Yemen Yemen 0:3 Iraq Iraq
Group Stage Lebanon Lebanon 0:2 Saudi Arabia Saudi Arabia
Matchday 14 Livorno U17 Livorno Under 17 2:0 Spezia Under 17 Spezia U17
Matchday 14 Venezia U17 Venezia Under 17 0:2 Atalanta Bergamo U17 Atalanta U17
Matchday 21 Ponsacco FC Ponsacco 1920 2:2 Aglianese Calcio 1923 Aglianese
Matchday 21 Cannara ASD Cannara 1:0 Bastia Calcio 1924 Bastia
Matchday 21 Seravezza Pozzi Seravezza Pozzi Calcio 3:0 CS Scandicci 1908 Scandicci
Matchday 21 Sinalunghese UC Sinalunghese 1:0 US Massese 1919 Massese
Matchday 21 Sangimignano Sangimignano Sport 1:3 USD Real Forte Querceta Real Forte
Matchday 21 Prato AC Prato 1:0 San Donato - Tavarnelle San Donato
Matchday 21 Trestina Sporting Club Trestina 1:0 Sangiovannese 1927 Sangiovannese
Matchday 21 Francavilla Francavilla Calcio 1927 1:2 SSD Città di Campobasso Campobasso
Matchday 21 Sangiustese ACD Sangiustese 1:1 Città di Isernia Isernia
Matchday 21 Santarcangelo Santarcangelo Calcio 0:1 SSD Jesina Calcio Jesina
Matchday 21 Avezzano Avezzano Calcio 0:1 Montegiorgio Calcio Montegiorgio
Matchday 21 Recanatese US Recanatese 0:2 San Nicolò Notaresco SN Notaresco
Matchday 21 Forlì Forlì FC 1:1 ASD Savignanese Savignanese
Matchday 21 Budoni Polisportiva Budoni Calcio 3:1 Monterosi FC Monterosi
Matchday 21 Lupa Roma Lupa Roma FC 2:3 Sassari Latte Dolce Latte Dolce
Matchday 19 Rotonda Rotonda Calcio 0:1 Calcio Cittanovese Cittanovese
Matchday 19 Gela Città di Gela 1:0 FC Messina FC Messina
Matchday 14 Pietà Hotspurs Pietà Hotspurs FC 0:2 Hibernians FC Hibernians FC
Matchday 14 Gzira Utd Gzira United FC 1:1 Tarxien Rainbows Tarxien
Matchday 12 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC 1:0 Swieqi United FC FC Swieqi Utd.
Matchday 12 San Gwann FC San Gwann FC 0:1 Gudja United FC Gudja United FC
Matchday 12 Santa Lucia FC Santa Lucia FC 7:1 Marsa FC Marsa FC
Matchday 17 Black Leopards Black Leopards FC 2:0 SuperSport United SuperSport Utd.
Matchday 17 Cape Town City Cape Town City FC 2:2 Baroka FC Baroka FC
Matchday 17 AmaZulu FC AmaZulu FC 0:0 Highlands Park FC Highlands Park
Matchday 1 Mohammedan Mohammedan SC (Kolkata) 0:2 ATK II ATK II
Matchday 13 Mohun Bagan Mohun Bagan AC 1:0 NEROCA FC NEROCA FC
Fourth Round Hull U18 Hull City U18 2:6 Wigan Athletic U18 Wigan U18