For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:20:51 AM
Matchday 22
Everton Everton FC 2:0 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 22
Spurs Tottenham Hotspur 0:1 Manchester United Man Utd
Matchday 19
Atlético Madrid Atlético Madrid 1:0 Levante UD Levante
Matchday 19 Athletic Athletic Bilbao 2:0 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 19
FC Barcelona FC Barcelona 3:0 SD Eibar SD Eibar
Matchday 19 Real Betis Real Betis Balompié 1:2 Real Madrid Real Madrid
Matchday 20 FC Nantes FC Nantes 0:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 20 Dijon FCO Dijon 1:1 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 20 Toulouse FC Toulouse 1:2 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 20 Marseille Olympique Marseille 1:1 AS Monaco Monaco
Matchday 17 Nacional CD Nacional 0:1 Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 17 Chaves GD Chaves 2:1 CD Tondela Tondela
Matchday 17 Rio Ave FC Rio Ave FC 1:1 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Matchday 16 APO Levadiakos APO Levadiakos 0:2 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 16 Panathinaikos Panathinaikos Athens 2:2 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 16 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 0:3 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 18 URSL Visé URSL Visé 2:2 RFC Meux RFC Meux
Matchday 18 Solières Solières Sport 0:0 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 18 Waremme RS Waremmien FC 0:2 Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 18 RE Acren RE Acren-Lessines 1:3 RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 17 KFC Eppegem KFC Eppegem 2:0 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Matchday 17 Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 2:1 KRC Gent KRC Gent
Matchday 17 KSK Ronse KSK Ronse 0:3 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 17 FC Gullegem FC Gullegem 2:2 Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 17 Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 3:1 KSCT Menen KSCT Menen
Matchday 17 KVK Westhoek KVK Westhoek 0:3 Olsa Brakel Olsa Brakel
Matchday 17 KFC Duffel KFC Duffel 4:3 KSK Hasselt KSK Hasselt
Matchday 17 Mopertingen Spouwen Mopertingen 4:1 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 17 Berchem Sport Berchem Sport 2:2 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC
Matchday 17 VW Hamme KFC VW Hamme 0:1 KFC Turnhout KFC Turnhout
Matchday 17 RFC Lüttich RFC Lüttich 0:0 RWD Molenbeek (2015) RWDM
Matchday 17 FC Knokke FC Knokke 4:1 KMSK Deinze SK Deinze
Matchday 21 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 1:2 KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 21 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 0:2 AFC Tubize AFC Tubize
Matchday 2 Monterrey CF Monterrey 2:2 Club León FC León
Matchday 2 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 0:1 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 2 CF Pachuca CF Pachuca 3:0 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 2 Necaxa Club Necaxa 2:1 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 2 Club Tijuana Club Tijuana 0:3 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 2 Toluca Deportivo Toluca 2:0 Puebla FC Puebla FC
Matchday 2 Venados FC Venados FC Yucatán 0:2 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Matchday 2 San Luis Atlético de San Luis 2:1 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 2 Potros UAEM Potros UAEM 0:0 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 2 Celaya Celaya FC 0:0 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 2 FC Juárez FC Juárez 2:1 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
Matchday 13 Sydney FC Sydney FC 2:1 Adelaide United Adelaide United
Matchday 13 Perth Glory Perth Glory 4:3 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 14 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech 1:2 Olympique Safi OC Safi
Matchday 17 Westlandia RKVV Westlandia 1:0 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 17 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 2:3 SV TEC Tiel SV TEC
Matchday 17 USV Hercules USV Hercules 2:2 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 17 Quick '20 KVV Quick '20 3:4 HV & CV Quick Quick DH
Matchday 17 JVC Cuijk JVC Cuijk 2:1 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 17 HBS HBS Craeyenhout 3:1 VV Dongen Dongen
Matchday 17 SV Oss '20 SV Oss '20 3:2 VV Goes VV Goes
Matchday 17 VV UNA VV UNA Veldhoven 0:3 EVV Echt EVV Echt
Matchday 17 Volendam U21 FC Volendam U21 5:0 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
Round of 16 Torino Torino FC 0:2 ACF Fiorentina Fiorentina
Round of 16
Inter Inter Milan 6:2 Benevento Calcio Benevento
Round of 16
SSC Napoli SSC Napoli 2:0 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 11 Hamilton W. Hamilton Wanderers 2:3 Tasman United Tasman United
Matchday 11 Auckland City Auckland City FC 2:1 Southern United Southern United
Matchday 11 Canterbury Utd Canterbury United 5:2 Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
Matchday 11 Team Wellington Team Wellington 1:2 Waitakere United Waitakere Utd.
Matchday 1 S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 2:0 FC Chinland FC Chinland
Matchday 1 Yadanarbon FC Yadanarbon FC 1:1 Ayeyawady United Ayeyawady Utd.
Matchday 1 FC Dagon FC Dagon 3:1 Zwekapin United FC Zwekapin Utd.
Matchday 21 Córdoba CF Córdoba CF 1:1 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
Matchday 21 Alcorcón AD Alcorcón 0:0 UD Almería UD Almería
Matchday 21 CD Lugo CD Lugo 1:1 Extremadura UD Extremadura
Matchday 21 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:2 Málaga CF Málaga CF
Matchday 21 Elche CF Elche CF 1:0 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
Matchday 20 MVV Maastricht MVV Maastricht 0:2 FC Twente Enschede FC Twente
Matchday 20
Roda JC Roda JC Kerkrade 3:1 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 20 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 3:3 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 20 FC Dordrecht FC Dordrecht 2:6 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 20 FC Eindhoven FC Eindhoven 3:2 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 20 Utrecht U21 FC Utrecht U21 1:3 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
Matchday 20 Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 2:2 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 20 TOP Oss TOP Oss 1:2 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 20 Almere City Almere City FC 0:2 FC Volendam FC Volendam
Matchday 20 Telstar SC Telstar 1:1 Helmond Sport Helmond Sport
Matchday 17 Cova Piedade CD Cova Piedade 0:3 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
Matchday 17 Benfica B SL Benfica B 2:3 SC Braga B Braga B
Matchday 17 Mafra CD Mafra 1:2 SC Covilhã Covilhã
Matchday 17 Académico Viseu Académico Viseu FC 2:1 SC Farense Farense
Matchday 17 FC Porto B FC Porto B 1:0 Vitória Guimarães SC B Guimarães B
Matchday 17 Coimbra Académica Coimbra 2:0 Varzim SC Varzim
Matchday 17 Arouca FC Arouca 0:0 UD Oliveirense Oliveirense
Matchday 1 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19 3:2 Panathinaikos Athens U19 PAO U19
Matchday 1 Apollon U19 Apollon Smyrnis U19 1:1 AE Larisa U19 AE Larisa U19
Matchday 1 Panetolikos U19 Panetolikos GFS U19 0:0 Atromitos Athens U19 Atromitos U19
Matchday 12 Platanias AO Platanias 3:0 PAE Eginiakos Eginiakos
Matchday 12 Doxa Dramas Doxa Dramas 2:0 AE Sparti AE Sparti
Matchday 12 AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 0:2 Apollon Pontou Apollon Pontou
Matchday 12 Aittitos Spaton Aittitos Spaton 0:1 PAE Chania PAE Chania
Matchday 12 Volos NPS Volos NPS 2:1 Panachaiki GE Panachaiki
Matchday 12 Iraklis Iraklis Thessaloniki 2:1 GS Ergotelis Ergotelis
Matchday 15 West Ham U23 West Ham United U23 1:1 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
Matchday 15 Boro U23 Middlesbrough FC U23 1:2 Southampton FC U23 Southampton U23
Matchday 18 B. Jerusalem Beitar Jerusalem 0:0 Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
Matchday 20 Burgos CF Burgos CF 2:0 SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 20 UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 1:0 Real Valladolid B Valladolid B
Matchday 20 Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 0:0 Real Madrid Castilla RM Castilla
Matchday 20 Coruxo FC Coruxo FC 3:1 CDA Navalcarnero Navalcarnero
Matchday 20 Bouzas Club Rápido de Bouzas 1:0 Cultural Leonesa CyD Leonesa
Matchday 20 Pontevedra Pontevedra CF 0:0 Unionistas CF Unionistas CF
Matchday 20 CD Guijuelo CD Guijuelo 1:0 Celta Vigo B Celta Vigo B
Matchday 20 Salamanca CF Salamanca CF UDS 1:2 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Matchday 20 Atl. Madrid B Atlético Madrid B 2:0 AD Unión Adarve Unión Adarve
Matchday 20 CD Tudelano CD Tudelano 3:2 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
Matchday 20 Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 0:1 Barakaldo CF Barakaldo CF
Matchday 20 Gimnástica Gimnástica Torrelavega 1:1 Real Unión Club Real Unión
Matchday 20 CD Mirandés CD Mirandés 1:1 CD Izarra CD Izarra
Matchday 20 Arenas Club Arenas Club 0:0 CD Vitoria CD Vitoria
Matchday 20 Atl. Baleares Atlético Baleares 0:0 CD Castellón CD Castellón
Matchday 20 CD Ebro CD Ebro 2:1 Valencia Mestalla Valencia B
Matchday 20 RCD Espanyol B RCD Espanyol B 2:0 CF Badalona CF Badalona
Matchday 20 UB Conquense UB Conquense 0:3 SD Ejea SD Ejea
Matchday 20 CF Peralada CF Peralada 2:0 CE Sabadell CE Sabadell
Matchday 20 FC Barcelona B FC Barcelona B 2:0 CD Alcoyano CD Alcoyano
Matchday 20 CD Teruel CD Teruel 2:1 Atlético Levante UD Atl. Levante
Matchday 20 Ontinyent CF Ontinyent CF 1:0 Hércules CF Hércules CF
Matchday 20 UE Cornellà UE Cornellà 3:0 UE Olot UE Olot
Matchday 20 CD El Ejido CD El Ejido 2012 1:1 UD Melilla UD Melilla
Matchday 20 Recre Granada Recreativo Granada 0:2 FC Cartagena FC Cartagena
Matchday 20 R. B. Linense Real Balompédica Linense 0:2 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
Matchday 20 Marbella FC Marbella FC 2:0 UD Almería B UD Almería B
Matchday 20 UD Ibiza UD Ibiza 2:0 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
Matchday 20 Real Murcia Real Murcia CF 1:0 Atlético Sanluqueño Sanluqueño
Matchday 20 CD Badajoz CD Badajoz 2:1 CF Villanovense Villanovense
Matchday 20 CF Talavera CF Talavera de la Reina 2:0 FC Jumilla FC Jumilla
Matchday 20 CD Don Benito CD Don Benito 0:2 Recreativo Huelva Recr. Huelva
Matchday 20 San Fernando CD San Fernando CD 1:2 Atlético Malagueño A. Malagueño
Matchday 16 Moghavemat Moghavemat Tehran 2:0 Chooka Talesh FC Chooka Talesh
Matchday 16 Khosheh Talaei Khosheh Talaei Saveh 1:0 Avalan Kamyaran Avalan Kamyaran
Matchday 16 Caspian Qazvin Caspian Qazvin FC 3:1 Esteghlal Ahvaz Esteghlal Ahvaz
Matchday 16 Shahrdari Bam Shahrdari Bam 2:2 Mes Novin Kerman Mes Novin
Matchday 16 Sh. Hamedan Shahrdari Hamedan 0:1 Sardar Bukan FC Sardar Bukan
Matchday 16 Foolad Novin Foolad Novin 0:0 Iranjavan FC Iranjavan FC
Matchday 1 Graafschap U19 De Graafschap Doetinchem U19 1:3 Almere City FC U19 Almere City U19
Matchday 16 Apol. Limassol Apollon Limassol 2:1 Omonia Nicosia Omonia Nikosia
Matchday 16 AEK Larnaca AEK Larnaca 2:2 Ermis Aradippou Ermis Aradippou
Matchday 4 AC Libertas AC Libertas 3:0 SS Pennarossa Pennarossa
Matchday 4 La Fiorita La Fiorita 1967 4:0 FC Domagnano Domagnano
Matchday 4 SS Folgore SS Folgore/Falciano 0:0 SS Murata Murata
Matchday 4 Tre Fiori SP Tre Fiori 2:2 FC Fiorentino Fiorentino
Matchday 1 Herediano CS Herediano 1:1 AD San Carlos AD San Carlos
Matchday 1 Grecia Municipal Grecia 0:1 CS Cartaginés Cartaginés
Matchday 1 Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 2:1 AD Carmelita AD Carmelita
Matchday 1 Santos FC Santos de Guápiles FC 1:3 LD Alajuelense LD Alajuelense
Matchday 1 Guadalupe FC Guadalupe FC 1:4 La U Universitarios La U
Matchday 1 Saprissa Deportivo Saprissa 2:2 Limón FC Limón FC
Matchday 9 Tai Po Tai Po FC 3:0 Hoi King Hoi King
Matchday 9 HK Pegasus Hong Kong Pegasus FC 1:1 Yuen Long FC Yuen Long
Matchday 1 Kwara United Kwara United FC 1:1 Sunshine Stars Sunshine Stars
Matchday 1 Enyimba Aba Enyimba Aba 2:0 MFM FC MFM FC
Matchday 1 Nasarawa United Nasarawa United 1:0 Abia Warriors FC Abia Warriors
Matchday 1 Plateau United Plateau United FC 0:0 Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
Matchday 1 Kano Pillars Kano Pillars 1:0 FC Heartland FC Heartland
Matchday 1 Akwa United Akwa United 0:1 El-Kanemi Warriors El-Kanemi Warr.
Matchday 17 De Treffers De Treffers 3:1 Sparta Rotterdam U21 Sparta U21
Matchday 17 Lienden FC Lienden 0:0 VVSB Noordwijkerhout VVSB
Group Stage North Korea North Korea 0:6 Qatar Qatar
Group Stage Oman Oman 0:1 Japan Japan
Group Stage Turkmenistan Turkmenistan 0:4 Uzbekistan Uzbekistan
Matchday 14 Cremonese U17 Cremonese Under 17 1:4 Fiorentina Under 17 Fiorentina U17
Matchday 14 Torino U17 Torino Under 17 0:0 Empoli Under 17 Empoli U17
Matchday 14 Sassuolo U17 Sassuolo Under 17 1:5 Lazio Under 17 Lazio U17
Matchday 14 Carpi U17 Carpi Under 17 1:5 Juventus Under 17 Juventus U17
Matchday 14 Genoa U17 Genoa Under 17 5:2 Parma Under 17 Parma U17
Matchday 14 Inter U17 Inter Under 17 4:1 Hellas Under 17 Hellas U17
Matchday 14 Padova U17 Padova Under 17 2:3 SPAL U17 SPAL U17
Matchday 14 Brescia U17 Brescia Under 17 1:1 Bologna Under 17 Bologna U17
Matchday 14 Udinese U17 Udinese Under 17 2:4 Cittadella Under 17 Cittadella U17
Matchday 14 Chievo U17 Chievo Under 17 1:3 Milan Under 17 Milan U17
Matchday 14 Cosenza U17 Cosenza Under 17 2:1 Pescara Under 17 Pescara U17
Matchday 14 Foggia U17 Foggia Under 17 1:3 Ascoli Under 17 Ascoli U17
Matchday 14 Napoli U17 Napoli Under 17 2:0 Lecce Under 17 Lecce U17
Matchday 14 Benevento U17 Benevento Under 17 3:2 Perugia Under 17 Perugia U17
Matchday 14 Frosinone U17 Frosinone Under 17 2:3 Roma Under 17 Roma U17
Matchday 14 Crotone U17 Crotone Under 17 2:1 Salernitana Under 17 Salernitana U17
Matchday 19 Inveruno US Inveruno 1:0 GS Arconatese Arconatese
Matchday 19 Fezzanese US Fezzanese 2:2 Borgaro Nobis 1965 Borgaro
Matchday 19 Bra AC Bra 1:2 Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 19 Chieri ASD Chieri Calcio 2:0 SC Ligorna 1922 Ligorna
Matchday 19 Casale FBC Casale 2:0 Milano City FC Milano City
Matchday 19 Savona Savona FBC 1:1 ACD Pro Dronero Pro Dronero
Matchday 19 Borgosesia Borgosesia Calcio 1:0 USD Sestri Levante 1919 Sestri Levante
Matchday 19 Caratese US Folgore Caratese 3:2 Sanremese Calcio Sanremese
Matchday 19 Lavagnese USD Lavagnese 1919 2:0  Associazione Stresa Sportiva Stresa
Matchday 19 Olginatese USD Olginatese 0:0 USD Ciserano Ciserano
Matchday 19 Scanzorosciate USD Scanzorosciate 0:2 Como 1907 Como
Matchday 19 Virtus Bergamo Virtus Ciserano Bergamo 1909 2:1 FC Legnago Salus Legnago
Matchday 19 Caronnese SC Caronnese 1:2 Mantova FC Mantova FC
Matchday 19 Sondrio Sondrio Calcio 1:1 AC Ponte San Pietro Ponte S.Pietro
Matchday 19 ASD Villafranca ASD Villafranca Veronese 0:1 SSD Pro Sesto Pro Sesto
Matchday 19 Darfo Boario US Darfo Boario 1:2 AC Rezzato Rezzato
Matchday 19 Ambrosiana GSD Ambrosiana 1:0 Villa d'Almè Valbrembana Villa d'Almè
Matchday 19 Caravaggio USD Caravaggio 0:2 USD 1913 Seregno Calcio Seregno
Matchday 19 Virtus Bolzano Virtus Bolzano 0:0 AC Belluno 1905 Belluno
Matchday 19 Adriese 1906 US Adriese 1906 2:2 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
Matchday 19 Chions APC Chions 1:1 Calcio Montebelluna 1909 Montebelluna
Matchday 19 Delta PT AC Delta Porto Tolle 1:1 ACD Campodarsego Campodarsego
Matchday 19 Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane 3:1 ASD Cartigliano Cartigliano
Matchday 19 Levico Terme US Levico Terme 4:1 Clodiense SSD Clodiense
Matchday 19 Trento AC Trento 0:3 Calcio Sandonà Sandonà
Matchday 19 Union Feltre Union Feltre 3:0 ASC St. Georgen St. Georgen
Matchday 19 Este AC Este 1920 3:1 Polisportiva Tamai Tamai
Matchday 19 Fiorenzuola US Fiorenzuola 1922 1:0 SSD Axys Zola Axys Zola
Matchday 19 Classe USD Classe 2:0 Ciliverghe Mazzano Ciliverghe
Matchday 19 Crema AC Crema 1908 1:1 ASD Fanfulla Fanfulla
Matchday 19 Modena Modena FC 2018 2:2 Lentigione Calcio Lentigione
Matchday 19 Calvina Sport A.C. Calvina Sport 1:1 Mezzolara Calcio Mezzolara
Matchday 19 Pavia FC Pavia 1911 0:0 AVC Vogherese 1919 Vogherese
Matchday 19 Franciacorta Franciacorta FC 0:2 US Pergolettese 1932 Pergolettese
Matchday 19 Cattolica SM Cattolica Calcio San Marino 1:2 Reggio Audace FC Reggio Audace
Matchday 19 Sasso Marconi Sasso Marconi Zola SSD 0:1 Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto
Matchday 21 Montevarchi Aquila 1902 Montevarchi 0:0 US Follonica Gavorrano Gavorrano
Matchday 21 Viareggio Viareggio 2014 1:1 Ghivizzano Borgo a Mozzano Ghiviborgo
Matchday 21 Tuttocuoio AC Tuttocuoio 0:1 US Pianese Pianese
Matchday 21 Castelfidardo Gsd Castelfidardo Calcio 1:1 ASD Real Giulianova Giulianova
Matchday 21 Sammaurese Sammaurese Calcio 2:1 ASD Vastese Calcio 1902 Vastese
Matchday 21 Ostiamare AS Ostiamare Lido Calcio 0:1 FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
Matchday 21 Albalonga Albalonga Calcio 0:1 US Avellino 1912 Avellino
Matchday 21 Torres SEF Torres 1903 1:0 Calcio Flaminia Flaminia
Matchday 21 Vis Artena Vis Artena 1:3 Cassino Calcio 1924 Cassino
Matchday 21 Trastevere Trastevere Calcio 1:1 Castiadas Calcio 1973 Castiadas
Matchday 21 Anzio Anzio Calcio 1924 1:1 Città di Anagni Calcio Anagni
Matchday 21 Latina Calcio Latina Calcio 1932 1:1 ASD Lanusei Calcio Lanusei
Matchday 21 Ladispoli Ladispoli Calcio 1:1 Atletico Terme di Fiuggi Atletico Fiuggi
Matchday 19 Sorrento Sorrento 1945 1:2 Audace Cerignola Cerignola
Matchday 19 Pomigliano ASD Calcio Pomigliano 1:3 USD Bitonto Calcio Bitonto
Matchday 19 Gelbison Gelbison Vallo della Lucania 3:2 US Città di Fasano Fasano
Matchday 19 Granata SSCD Granata 1924 0:2 SS Nola 1925 Nola
Matchday 19 Nardò AC Nardò 0:1 Fidelis Andria Fidelis Andria
Matchday 19 Taranto Taranto FC 1927 2:0 Sarnese 1926 Sarnese
Matchday 19 Gravina FBC Gravina 1:1 ASD Team Altamura Altamura
Matchday 19 Francavilla FC Francavilla 1931 0:1 US Savoia 1908 Savoia
Matchday 19 Picerno AZ Picerno 0:0 Città di Gragnano Gragnano
Matchday 19 ACR Messina ACR Messina 3:0 Igea Virtus Barcellona Igea Virtus
Matchday 19 Nocerina Nocerina 1910 1:1 Città di Acireale 1946 Acireale
Matchday 19 Palmese US Palmese 0:0 Castrovillari Calcio Castrovillari
Matchday 19 Portici Portici 1906 5:1 AC Locri 1909 Locri
Matchday 19 Roccella Roccella 1:1 Marsala 1912 FC Marsala
Matchday 19 Sancataldese ASD Sancataldese 1:2 SSC Bari Bari
Matchday 19 Troina Troina 2:1 Turris Calcio Turris Calcio
Matchday 14 St. Andrews FC St. Andrews FC 1:1 Mosta FC Mosta FC
Matchday 14 Balzan FC Balzan FC 0:0 Birkirkara FC Birkirkara FC
Matchday 14 Senglea Ath. Senglea Athletic FC 4:0 Qormi FC QFC
Matchday 14 Valletta Valletta FC 2:0 Sliema Wanderers Sliema Wander.
Matchday 17 Bloemfontein Bloemfontein Celtic 1:1 Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
Matchday 14 Shillong Lajong Shillong Lajong FC 0:3 Indian Arrows FC Indian Arrows
Matchday 1 Jamshedpur FC B Jamshedpur FC B 0:1 TRAU FC TRAU FC
Israel U19 Israel U19 1:1 Denmark U19 Denmark U19