For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 11:38:43 PM
last 16
Kayserispor Kayserispor 1:2 Akhisarspor Akhisarspor
last 16
Antalyaspor Antalyaspor 3:3 Göztepe Göztepe
Matchday 17 SCO Angers SCO Angers 1:2 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 4 Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 5:0 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
Matchday 15 Brisbane Roar Brisbane Roar 0:5 Melbourne Victory Melbourne
Matchday 19 El Makasa Masr El Makasa 2:1 El Mokawloon SC El Mokawloon
Matchday 19 Entag El Harby Entag El Harby 1:1 Pyramids FC Pyramids FC
Matchday 19 Nogoom FC Nogoom FC 4:0 Smouha SC Smouha
Matchday 12 Esperance Esperance Tunis 2:0 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
Second Round A Bou Saâda A Bou Saâda 0:1 ES Sétif ES Sétif
Matchday 17 USM Alger USM Alger 4:1 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 17 CS Constantine CS Constantine 1:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
last 16 Real Valladolid Real Valladolid CF 1:1 Getafe CF Getafe
last 16
Valencia Valencia CF 3:0 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 1 Rakhine Utd. Rakhine United FC 2:2 Magwe FC Magwe FC
Second Round Khaleej Al-Khaleej 1:2 on pens Al-Faisaly Harmah Faisaly
Second Round Wej SC Wej SC 0:1 Al-Feiha FC Al-Feiha
Second Round Al-Nassr Al-Nassr FC 5:0 Al-Ansar Al-Ansar
Matchday 20 Mansfield Town Mansfield Town 1:0 Crawley Town Crawley Town
Matchday 23 Maidstone Maidstone United 2:4 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 6 Annagh United Annagh United FC 6:1 Newington FC Newington FC
Third Round Luton Luton Town 0:1 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Third Round Blackburn Blackburn Rovers 2:4 AET Newcastle United Newcastle
Third Round Stoke City Stoke City 2:3 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 19 AC Le Havre AC Le Havre 4:3 Valenciennes FC Valenciennes FC
Quarter-Finals Desportivo Aves Desportivo Aves 1:2 SC Braga Braga
Quarter-Finals Leixões Leixões SC 1:2 AET FC Porto FC Porto
Quarter-Finals Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 0:1 SL Benfica Benfica
Matchday 14 Stoke U18 Stoke City U18 1:4 Manchester United U18 Man Utd U18
Matchday 19 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal 4:1 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
Round of 16 Hapoel Afula Hapoel Afula 3:1 FC Ashdod FC Ashdod
Round of 16 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 4:1 Hakoah Amidar Ramat Gan Hakoah Amidar
Round of 16 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 4:2 on pens Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Matchday 9 Eastern Eastern SC 0:0 Lee Man Lee Man
Final Mons Calpe Res Mons Calpe SC Reserve 4:1 FC Manchester 62 Reserve Manch. 62 Res
Group Stage Australia Australia 3:2 Syria Syria
Group Stage Palestine Palestine 0:0 Jordan Jordan
Matchday 13 Lija Athletic Lija Athletic FC 1:2 Santa Lucia FC Santa Lucia FC
Matchday 13 Zebbug Rangers Zebbug Rangers FC 1:1 Pembroke Athleta FC Pembroke
Matchday 13 Qrendi FC Qrendi FC 1:4 Zejtun Corinthians FC Zejtun C.
Cyprus U16 Cyprus U16 1:3 Denmark U16 Denmark U16
Turkey U16 Turkey U16 3:1 Albania U16 Albania U16
Spain U16 Spain U16 2:0 North Macedonia U16 Macedonia U16
Greece U17 Greece U17 0:3 Denmark U17 Denmark U17
Russia U16 Russia U16 0:1 Turkey U16 Turkey U16
Cyprus U19 Cyprus U19 0:3 Denmark U19 Denmark U19
England U16 England U16 5:1 Moldova U17 Moldova U17
Iceland Iceland 0:0 Estonia Estonia
Fourth Round Derby U18 Derby County U18 3:0 Sheffield United U18 Sheff Utd U18
Fourth Round Leicester U18 Leicester City U18 4:0 Crewe Alexandra U18 Crewe U18
Fourth Round Aston Villa U18 Aston Villa U18 4:1 Reading FC U18 Reading U18