For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:43:21 AM
Matchday 16 Leonidas RKSV Leonidas 0:0 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 16 De Meern VV De Meern 0:6 VV Gemert VV Gemert
Matchday 16 RKSV Minor RKSV Minor 4:1 Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 16 Baronie VV Baronie 6:1 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 16 RKAVV RKAVV Leidschendam 1:1 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 16 Unitas GVV Unitas 3:1 VC Vlissingen Vlissingen
Matchday 16 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 0:3 UDI'19/Beter Bed UDI '19
Matchday 16 RKVV DEM RKVV DEM 3:0 MSC Meppel MSC Meppel
Matchday 16 Alcides MVV Alcides 1:2 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 16 Purmersteijn VPV Purmersteijn 2:1 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 16 Hoogland VV Hoogland 3:0 Achilles 1894 Achilles 1894
Matchday 18
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:3 Hertha BSC Hertha BSC
Matchday 18
FC Schalke 04 FC Schalke 04 2:1 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Group Stage Paraguay U20 Paraguay U20 1:1 Argentina U20 Argentina U20
Group Stage Uruguay U20 Uruguay U20 3:1 Ecuador U20 Ecuador U20
Matchday 23 Huddersfield Huddersfield Town 0:3 Manchester City Man City
Matchday 23 Fulham Fulham FC 1:2 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 20 Real Betis Real Betis Balompié 3:2 Girona FC Girona
Matchday 20 Villarreal Villarreal CF 1:1 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 20 Levante Levante UD 2:0 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 20 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:2 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 20
FC Barcelona FC Barcelona 3:1 CD Leganés CD Leganés
Matchday 20 Frosinone Frosinone Calcio 0:5 Atalanta BC Atalanta
Matchday 20 SPAL SPAL 1:1 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 20 Fiorentina ACF Fiorentina 3:3 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 20 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 2:2 FC Empoli FC Empoli
Matchday 20
SSC Napoli SSC Napoli 2:1 SS Lazio Lazio
Matchday 21 Stade Rennais Stade Rennais FC 0:0 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 21 SCO Angers SCO Angers 1:0 FC Nantes FC Nantes
Matchday 21 SM Caen SM Caen 0:1 Olympique Marseille Marseille
Matchday 21 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 1:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 21 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 1:2 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 18 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21 1:0 Sivasspor U21 Sivasspor U21
Matchday 18 Trabzonspor U21 Trabzonspor U21 1:1 Istanbul Basaksehir FK U21 Basaksehir U21
Matchday 18 Willem II Willem II Tilburg 2:0 NAC Breda NAC Breda
Matchday 18 FC Emmen FC Emmen 2:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 18 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 5:1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 18
Ajax Ajax Amsterdam 4:4 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 18 Alanyaspor Alanyaspor 2:0 Sivasspor Sivasspor
Matchday 18 Trabzonspor Trabzonspor 2:4 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
Matchday 18 Desportivo Aves Desportivo Aves 2:1 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Matchday 18 Boavista Boavista Porto FC 0:2 Portimonense SC Portimonense
Matchday 18 Rio Ave FC Rio Ave FC 0:0 CD Feirense Feirense
Matchday 17 OFI Crete OFI Crete 3:0 Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 17 AE Larisa AE Larisa 0:0 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 17 AO Xanthi AO Xanthi 2:1 Atromitos Athen Atromitos Athen
Matchday 17 AEK Athens AEK Athens 3:0 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
Matchday 22 Club Brugge Club Brugge KV 0:1 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 22 KAA Gent KAA Gent 1:0 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 22 Mouscron Royal Excel Mouscron 2:1 KV Oostende KV Oostende
Matchday 19 RFC Wallonia Walhain RFC Wallonia Walhain 1:2 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 19 RRC Hamoir RRC Hamoir 1:0 RUS Rebecq RUS Rebecq
Matchday 19 RFC Tilleur RFC Tilleur 1:1 URSL Visé URSL Visé
Matchday 19 Francs Borains Royal Francs Borains 5:1 RUW Ciney RUW Ciney
Matchday 18 SK Londerzeel SK Londerzeel 0:1 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
Matchday 18 Diegem Sport Diegem Sport 5:0 KSCT Menen KSCT Menen
Matchday 18 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 1:1 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Matchday 18 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 2:1 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 18 Dikkelvenne SC Dikkelvenne 0:0 KSK Ronse KSK Ronse
Matchday 18 Olsa Brakel Olsa Brakel 1:1 FC Gullegem FC Gullegem
Matchday 18 KVV Vosselaar KVV Vosselaar 1:1 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 18 Berchem Sport Berchem Sport 4:4 KFC VW Hamme VW Hamme
Matchday 18 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC 2:1 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Matchday 18 Rupel Boom FC Rupel Boom 1:3 AS Verbroedering Geel ASV Geel
Matchday 18 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 1:1 RSC Chatelet-Farciennes RSC Chatelet
Matchday 22 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 2:1 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 3 Querétaro FC Querétaro FC 1:2 CF Monterrey Monterrey
Matchday 3 América CF América 3:0 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 3 Tigres UANL Tigres UANL 0:1 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 3 UNAM Pumas UNAM Pumas 2:2 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 3 Lobos Lobos BUAP 2:3 Club Necaxa Necaxa
Matchday 3 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 0:1 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 3 Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 4:1 Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 3 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 3:0 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 14 Melbourne Melbourne Victory 3:3 Wellington Phoenix Wellington P.
Matchday 14 Central Coast Central Coast Mariners 1:1 Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 18 Dongen VV Dongen 0:1 USV Hercules USV Hercules
Matchday 18 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 2:0 KVV Quick '20 Quick '20
Matchday 18 VV Goes VV Goes 2:3 FC Volendam U21 Volendam U21
Matchday 18 Quick DH HV & CV Quick 0:1 RKVV Westlandia Westlandia
Matchday 18 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 0:0 JVC Cuijk JVC Cuijk
Matchday 18 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 3:0 VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 18 SV TEC SV TEC Tiel 1:6 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 18 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 3:2 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 18 EVV Echt EVV Echt 1:1 HBS Craeyenhout HBS
Fourth Round Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 1:0 Livingston FC Livingston FC
Matchday 12 Waitakere Utd. Waitakere United 0:2 Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
Matchday 12 Tasman United Tasman United 2:2 Team Wellington Team Wellington
Matchday 12 Hawke’s Bay Hawke’s Bay United 1:4 Auckland City FC Auckland City
Matchday 2 Yangon Utd. Yangon United FC 4:1 FC Chinland FC Chinland
Matchday 2 Sagaing Utd. Sagaing United 0:1 Hantharwady United FC Hantharwady U.
Matchday 2 Magwe FC Magwe FC 0:2 Ayeyawady United Ayeyawady Utd.
Matchday 20 Cosenza Cosenza Calcio 0:0 Ascoli Calcio Ascoli
Matchday 20 Padova Calcio Padova 3:0 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 20 Pescara Delfino Pescara 1936 0:0 US Cremonese Cremonese
Matchday 21 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:0 SS Arezzo Arezzo
Matchday 21 Juventus U23 Juventus U23 0:1 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Matchday 21 Pro Patria Aurora Pro Patria 3:2 Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 21 Pontedera US Città di Pontedera 1:1 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 21 Arzachena Arzachena Costa Smeralda 1:4 Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 21 Pro Piacenza Pro Piacenza 1919 0:3 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
Matchday 21 Lucchese AS Lucchese Libertas 1:0 US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 21 Siracusa Siracusa Calcio 2:1 Calcio Catania Catania
Matchday 21 Viterbese AS Viterbese Castrense 0:4 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 21 Monopoli SS Monopoli 1966 1:1 Potenza Calcio Potenza
Matchday 21 Trapani Trapani Calcio 2:1 US Vibonese Vibonese
Matchday 21 V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 2:0 Cavese 1919 Cavese
Matchday 21 Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:1 Reggina 1914 Reggina
Matchday 21 Catanzaro US Catanzaro 3:0 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 21 Matera SS Matera Calcio 0:4 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Matchday 21 Casertana Casertana FC 2:1 FC Rieti Rieti
Matchday 18 Amed SK Amed SK 3:2 Samsunspor Samsunspor
Matchday 18 Gümüshanespor Gümüshanespor 0:1 Bayrampasa Bayrampasa
Matchday 18 Inegölspor Inegölspor 2:1 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Matchday 18 Usak Spor AS Usak Spor AS 2:2 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 18 Manisaspor Manisaspor 0:4 Sariyer Sariyer
Matchday 18 Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 0:1 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
Matchday 18 Sakaryaspor Sakaryaspor 2:2 Keciörengücü Keciörengücü
Matchday 18 Kahramanmaras Kahramanmarasspor 2:1 Bandirmaspor Bandirmaspor
Matchday 18 Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 1:2 Pendikspor Pendikspor
Matchday 18 Kirklarelispor Kirklarelispor 1:3 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Matchday 18 Tokatspor Tokatspor 4:0 Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 18 Tuzlaspor Tuzlaspor 2:1 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 18 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 0:0 Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
Matchday 22 CA Osasuna CA Osasuna 2:0 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 22 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:0 AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 22 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 2:0 Albacete Balompié Albacete
Matchday 22 CD Tenerife CD Tenerife 2:0 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
Matchday 22 Extremadura Extremadura UD 0:2 Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 18 Leixões Leixões SC 2:1 SL Benfica B Benfica B
Matchday 18 Mafra CD Mafra 2:0 Varzim SC Varzim
Matchday 18 Arouca FC Arouca 2:0 FC Penafiel Penafiel
Matchday 18 Académico Viseu Académico Viseu FC 1:1 SC Covilhã Covilhã
Matchday 18 Coimbra Académica Coimbra 1:0 UD Oliveirense Oliveirense
Matchday 18 Hatayspor Hatayspor 3:1 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 18 Ümraniyespor Ümraniyespor 2:3 Altay SK Altay SK
Matchday 18 Eskisehirspor Eskisehirspor 0:0 Giresunspor Giresunspor
Matchday 18 Altinordu Altinordu FK 1:0 Balikesirspor Balikesirspor
Matchday 13 Eginiakos PAE Eginiakos 0:1 PASA Irodotos PASA Irodotos
Matchday 13 AE Sparti AE Sparti 1:2 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Matchday 13 Apollon Pontou Apollon Pontou 0:0 Doxa Dramas Doxa Dramas
Matchday 13 AO Trikala AO Trikala 0:0 Iraklis Thessaloniki Iraklis
Matchday 17 AE Larisa U19 AE Larisa U19 2:1 Aris Thessaloniki U19 Aris U19
Matchday 17 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19 2:2 Atromitos Athens U19 Atromitos U19
Matchday 17 PAS Lamia U19 PAS Lamia 1964 U19 1:3 Panathinaikos Athens U19 PAO U19
Matchday 1 KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 4:2 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
Matchday 1 IF Gnistan U19 IF Gnistan U19 0:2 FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
Matchday 1 JanPa U19 Janakkalan Palloseura U19 1:4 Riihimäen Palloseura U19 RiPS U19
Matchday 1 PK-35 U19 Pallokerho-35 U19 1:2 HJK Helsinki U19 HJK U19
Matchday 20 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 0:1 Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon
Matchday 18 Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 2:2 Batman Petrolspor Batman Petrol
Matchday 18 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 2:1 Körfez Spor Kulübü Körfez SK
Matchday 18 Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 1:3 Erbaaspor Erbaaspor
Matchday 18 Ci Group Buca Ci Group Buca 1:0 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
Matchday 18 Kozan Spor FK Kozan Spor FK 0:0 Erzin Spor Erzin Spor
Matchday 18 Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 1:1 Yomra Spor Yomra Spor
Matchday 18 Gebzespor Gebzespor 3:1 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
Matchday 21 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 3:0 CD Guijuelo CD Guijuelo
Matchday 21 Inter de Madrid Internacional de Madrid 3:6 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
Matchday 21 Valladolid B Real Valladolid B 0:1 Coruxo FC Coruxo FC
Matchday 21 Unión Adarve AD Unión Adarve 1:0 Burgos CF Burgos CF
Matchday 21 Unionistas CF Unionistas CF 3:0 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
Matchday 21 Celta Vigo B Celta Vigo B 2:0 RC Deportivo Fabril Depor Fabril
Matchday 21 Navalcarnero CDA Navalcarnero 0:1 Club Rápido de Bouzas Bouzas
Matchday 21 CyD Leonesa Cultural Leonesa 2:1 Pontevedra CF Pontevedra
Matchday 21 Ponferradina SD Ponferradina 0:1 Salamanca CF UDS Salamanca CF
Matchday 21 RM Castilla Real Madrid Castilla 1:3 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
Matchday 18 Osmaniyespor FK Osmaniyespor Futbol Kulübü 0:0 Pazarspor Pazarspor
Matchday 18 Ofspor Ofspor 0:2 Düzce Spor Düzce Spor
Matchday 18 Erokspor Esenler Erokspor 1:0 Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
Matchday 18 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 1:1 Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
Matchday 18 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 1:0 Yeni Orduspor Yeni Orduspor
Matchday 18 Kizilcabölük Kizilcabölükspor 1:1 Bergama Belediyespor Bergama Bld
Matchday 18 Karsiyaka Karsiyaka 0:0 Van Spor FK Van Spor FK
Matchday 18 Alibeyköy Alibeyköyspor 4:0 Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
Matchday 21 UP Langreo UP Langreo 1:0 Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
Matchday 21 CD Vitoria CD Vitoria 1:1 CD Tudelano CD Tudelano
Matchday 21 Calahorra CD Calahorra 0:1 SD Leioa SD Leioa
Matchday 21 Barakaldo CF Barakaldo CF 0:1 UD Logroñés UD Logroñés
Matchday 21 Racing Racing Santander 3:2 CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 18 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 2:0 Bucaspor Bucaspor
Matchday 18 Payasspor Payasspor 2:3 Cizre Spor Cizre Spor
Matchday 18 Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 0:0 Kocaelispor Kocaelispor
Matchday 18 Gölcükspor Gölcükspor 2:0 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Matchday 18 Cankaya FK Cankaya FK 1:1 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Matchday 18 Muglaspor Muglaspor 2:0 Yeni Corumspor Y. Corumspor
Matchday 21 CD Alcoyano CD Alcoyano 0:0 Atlético Baleares Atl. Baleares
Matchday 21 SD Ejea SD Ejea 1:0 FC Barcelona B FC Barcelona B
Matchday 21 Atl. Levante Atlético Levante UD 0:0 UE Cornellà UE Cornellà
Matchday 21 UE Olot UE Olot 2:1 CF Peralada CF Peralada
Matchday 21 CF Badalona CF Badalona 0:1 CD Ebro CD Ebro
Matchday 21 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 2:3 RCD Espanyol B RCD Espanyol B
Matchday 21 CE Sabadell CE Sabadell 1:0 UB Conquense UB Conquense
Matchday 21 CD Castellón CD Castellón 2:0 Ontinyent CF Ontinyent CF
Matchday 21 Sevilla Atl. Sevilla Atlético 1:0 CD El Ejido 2012 CD El Ejido
Matchday 21 UD Almería B UD Almería B 2:2 CF Talavera de la Reina CF Talavera
Matchday 21 A. Malagueño Atlético Malagueño 0:1 Marbella FC Marbella FC
Matchday 21 FC Jumilla FC Jumilla 2:1 Real Balompédica Linense R. B. Linense
Matchday 21 UD Melilla UD Melilla 3:1 San Fernando CD San Fernando CD
Matchday 21 Sanluqueño Atlético Sanluqueño 0:1 UD Ibiza UD Ibiza
Matchday 21 UCAM Murcia UCAM Murcia CF 3:0 Recreativo Granada Recre Granada
Matchday 21 FC Cartagena FC Cartagena 4:0 CD Don Benito CD Don Benito
Matchday 21 Recr. Huelva Recreativo Huelva 2:1 CD Badajoz CD Badajoz
Matchday 21 Villanovense CF Villanovense 0:0 Real Murcia CF Real Murcia
Matchday 8 River Plate Club Atlético River Plate 0:1 Defensa y Justicia Defensa
Matchday 13 San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 0:0 Club Atlético Huracán Huracán
Matchday 17 AEL Limassol AEL Limassol 0:1 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 17 Alki Oroklini Alki Oroklini 3:3 Pafos FC Pafos FC
Matchday 17 Anorthosis Anorthosis Famagusta 2:0 Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
Group Stage Kemi City Kemi City FC 1:2 Oulun Luistinseura OLS
Group Stage JS Hercules JS Hercules 3:1 Rovaniemen Palloseura II RoPS II
group stage HJS Hämeenlinnan Jalkapalloseura 1:2 Ilves Tampere II Ilves II
Group Stage PEPO PEPO Lappeenranta 1:1 Mikkelin Palloilijat Mikkelin
Matchday 5 San Giovanni SS San Giovanni 1:1 SP Cailungo Cailungo
Matchday 5 AC Juvenes-D. AC Juvenes-Dogana 3:3 SC Faetano Faetano
Matchday 5 Virtus S.S. Virtus 0:1 SS Cosmos Cosmos
Matchday 3 LD Alajuelense LD Alajuelense 0:1 AD San Carlos AD San Carlos
Matchday 3 Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 2:2 Municipal Grecia Grecia
Matchday 3 La U La U Universitarios 4:4 CS Cartaginés Cartaginés
Matchday 3 Limón FC Limón FC 1:0 CS Herediano Herediano
Matchday 3 Saprissa Deportivo Saprissa 1:3 Guadalupe FC Guadalupe FC
Matchday 10 Hoi King Hoi King 1:0 Southern District Southern
Matchday 10 Kitchee Kitchee SC 3:0 Lee Man Lee Man
Matchday 14 FC Boca Gib  FC Boca Gibraltar 0:3 Lynx FC Lynx FC
Matchday 7 Lions Gib Res Lions Gibraltar FC Reserve 2:2 Glacis United Reserve Glacis Utd Res
First Round Leo FC Leo FC 0:10 FC Bruno's Magpies Bruno's Magpies
Matchday 3 Remo Stars FC Remo Stars FC 1:1 Bendel Insurance Bendel
Matchday 3 Kwara United Kwara United FC 3:2 Enyimba Aba Enyimba Aba
Matchday 3 Wikki Tourists Wikki Tourists 2:1 Niger Tornadoes Niger Tornad.
Matchday 3 Plateau United Plateau United FC 2:0 El-Kanemi Warriors El-Kanemi Warr.
Matchday 3 Nasarawa United Nasarawa United 0:1 FC Heartland FC Heartland
Matchday 3 Kano Pillars Kano Pillars 1:1 Akwa United Akwa United
Matchday 3 Go Round FC Go Round FC 0:0 Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
Matchday 3 Desert Stars Yobe Desert Stars FC 1:3 Abia Warriors FC Abia Warriors
Matchday 3 Kada City Kada City FC 2:1 Gombe United FC Gombe United
Matchday 15 Palermo U19 Palermo Primavera 0:3 Inter Milan Primavera Inter U19
Matchday 15 Torino U19 Torino Primavera 2:3 Cagliari Primavera Cagliari U19
Matchday 18 Almere City U21 Almere City FC U21 0:2 AFC Amsterdam AFC Amsterdam
Matchday 18 Sparta U21 Sparta Rotterdam U21 1:1 Vitesse Arnhem U21 Vitesse U21
Round of 16 Jordan Jordan 3:5 on pens Vietnam Vietnam
Round of 16 Thailand Thailand 1:2 China China
Round of 16 Iran Iran 2:0 Oman Oman
Matchday 15 Parma U17 Parma Under 17 3:0 Torino Under 17 Torino U17
Matchday 15 Empoli U17 Empoli Under 17 0:1 Sassuolo Under 17 Sassuolo U17
Matchday 15 Juventus U17 Juventus Under 17 4:3 Cremonese Under 17 Cremonese U17
Matchday 15 Sampdoria U17 Sampdoria Under 17 6:0 Livorno Under 17 Livorno U17
Matchday 15 Spezia U17 Spezia Under 17 1:3 Carpi Under 17 Carpi U17
Matchday 15 Fiorentina U17 Fiorentina Under 17 3:3 Genoa Under 17 Genoa U17
Matchday 15 Cagliari U17 Cagliari Under 17 2:3 Udinese Under 17 Udinese U17
Matchday 15 SPAL U17 SPAL U17 2:1 Venezia Under 17 Venezia U17
Matchday 15 Hellas U17 Hellas Under 17 3:2 Brescia Under 17 Brescia U17
Matchday 15 Milan U17 Milan Under 17 1:0 Padova Under 17 Padova U17
Matchday 15 Cittadella U17 Cittadella Under 17 2:2 Chievo Under 17 Chievo U17
Matchday 15 Atalanta U17 Atalanta Bergamo U17 0:2 Inter Under 17 Inter U17
Matchday 15 Lecce U17 Lecce Under 17 3:1 Crotone Under 17 Crotone U17
Matchday 15 Roma U17 Roma Under 17 4:1 Benevento Under 17 Benevento U17
Matchday 15 Palermo U17 Palermo Under 17 4:1 Cosenza Under 17 Cosenza U17
Matchday 15 Perugia U17 Perugia Under 17 1:1 Foggia Under 17 Foggia U17
Matchday 15 Pescara U17 Pescara Under 17 2:1 Frosinone Under 17 Frosinone U17
Matchday 15 Ascoli U17 Ascoli Under 17 1:3 Napoli Under 17 Napoli U17
Matchday 20 Bra AC Bra 1:2 Borgosesia Calcio Borgosesia
Matchday 20 Stresa  Associazione Stresa Sportiva 0:2 ASD Chieri Calcio Chieri
Matchday 20 Lecco Calcio Lecco 1912 1:1 FBC Casale Casale
Matchday 20 Milano City Milano City FC 1:1 US Fezzanese Fezzanese
Matchday 20 Arconatese GS Arconatese 1:1 US Folgore Caratese Caratese
Matchday 20 Ligorna SC Ligorna 1922 3:0 US Inveruno Inveruno
Matchday 20 Sestri Levante USD Sestri Levante 1919 3:3 USD Lavagnese 1919 Lavagnese
Matchday 20 Borgaro Borgaro Nobis 1965 2:1 ACD Pro Dronero Pro Dronero
Matchday 20 Sanremese Sanremese Calcio 2:0 Savona FBC Savona
Matchday 20 Legnago FC Legnago Salus 1:0 GSD Ambrosiana Ambrosiana
Matchday 20 Pro Sesto SSD Pro Sesto 2:2 SC Caronnese Caronnese
Matchday 20 Villa d'Almè Villa d'Almè Valbrembana 0:0 USD Ciserano Ciserano
Matchday 20 Caravaggio USD Caravaggio 1:2 US Darfo Boario Darfo Boario
Matchday 20 Como Como 1907 1:1 USD Olginatese Olginatese
Matchday 20 Mantova FC Mantova FC 1:0 USD Scanzorosciate Scanzorosciate
Matchday 20 Rezzato AC Rezzato 3:1 Sondrio Calcio Sondrio
Matchday 20 Seregno USD 1913 Seregno Calcio 1:0 ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca
Matchday 20 Ponte S.Pietro AC Ponte San Pietro 1:1 Virtus Ciserano Bergamo 1909 Virtus Bergamo
Matchday 20 St. Georgen ASC St. Georgen 1:0 US Adriese 1906 Adriese 1906
Matchday 20 Tamai Polisportiva Tamai 0:2 APC Chions Chions
Matchday 20 Trento AC Trento 3:2 Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane
Matchday 20 Belluno AC Belluno 1905 0:2 AC Delta Porto Tolle Delta PT
Matchday 20 Campodarsego ACD Campodarsego 2:0 AC Este 1920 Este
Matchday 20 Arzignano FC Arzignano Valchiampo 2:0 US Levico Terme Levico Terme
Matchday 20 Clodiense Clodiense SSD 2:1 Calcio Sandonà Sandonà
Matchday 20 Montebelluna Calcio Montebelluna 1909 1:1 Union Feltre Union Feltre
Matchday 20 Cartigliano ASD Cartigliano 1:1 Virtus Bolzano Virtus Bolzano
Matchday 20 Mezzolara Mezzolara Calcio 2:3 Franciacorta FC Franciacorta
Matchday 20 Ciliverghe Ciliverghe Mazzano 1:0 A.C. Calvina Sport Calvina Sport
Matchday 20 Reggio Audace Reggio Audace FC 1:0 USD Classe Classe
Matchday 20 Crema AC Crema 1908 2:1 US Fiorenzuola 1922 Fiorenzuola
Matchday 20 Vogherese AVC Vogherese 1919 0:2 Modena FC 2018 Modena
Matchday 20 Fanfulla ASD Fanfulla 4:3 FC Pavia 1911 Pavia
Matchday 20 Lentigione Lentigione Calcio 1:3 US Pergolettese 1932 Pergolettese
Matchday 20 Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto 1:1 Cattolica Calcio San Marino Cattolica SM
Matchday 20 Axys Zola SSD Axys Zola 3:3 Sasso Marconi Zola SSD Sasso Marconi
Matchday 23 Sangiovannese Sangiovannese 1927 1:0 Aglianese Calcio 1923 Aglianese
Matchday 23 Seravezza Pozzi Seravezza Pozzi Calcio 3:1 Aquila 1902 Montevarchi Montevarchi
Matchday 23 Prato AC Prato 1:0 Bastia Calcio 1924 Bastia
Matchday 23 Ponsacco FC Ponsacco 1920 2:1 CS Scandicci 1908 Scandicci
Matchday 23 Cannara ASD Cannara 0:1 US Follonica Gavorrano Gavorrano
Matchday 23 Tuttocuoio AC Tuttocuoio 0:0 Ghivizzano Borgo a Mozzano Ghiviborgo
Matchday 23 Sangimignano Sangimignano Sport 2:1 US Massese 1919 Massese
Matchday 23 Trestina Sporting Club Trestina 0:2 US Pianese Pianese
Matchday 23 San Donato San Donato - Tavarnelle 2:1 USD Real Forte Querceta Real Forte
Matchday 23 Sinalunghese UC Sinalunghese 1:2 Viareggio 2014 Viareggio
Matchday 23 Agnonese Olympia Agnonese 0:0 Gsd Castelfidardo Calcio Castelfidardo
Matchday 23 Forlì Forlì FC 1:2 SSD Città di Campobasso Campobasso
Matchday 23 Santarcangelo Santarcangelo Calcio 1:2 Isernia FC Isernia
Matchday 23 Matelica Matelica Calcio 5:0 Montegiorgio Calcio Montegiorgio
Matchday 23 Sangiustese ACD Sangiustese 1:1 Pineto Calcio Pineto
Matchday 23 Sammaurese Sammaurese Calcio 0:2 Cesena FC Cesena
Matchday 23 Avezzano Avezzano Calcio 1:2 ASD Real Giulianova Giulianova
Matchday 23 Jesina SSD Jesina Calcio 0:0 San Nicolò Notaresco SN Notaresco
Matchday 23 Recanatese US Recanatese 2:2 ASD Savignanese Savignanese
Matchday 23 Francavilla Francavilla Calcio 1927 2:1 ASD Vastese Calcio 1902 Vastese
Matchday 23 Lupa Roma Lupa Roma FC 2:0 Castiadas Calcio 1973 Castiadas
Matchday 23 Anagni Città di Anagni Calcio 1:1 US Avellino 1912 Avellino
Matchday 23 Ladispoli Ladispoli Calcio 0:2 Calcio Flaminia Flaminia
Matchday 23 Ostiamare AS Ostiamare Lido Calcio 2:0 Cassino Calcio 1924 Cassino
Matchday 23 Albalonga Albalonga Calcio 1:4 ASD Lanusei Calcio Lanusei
Matchday 23 Torres SEF Torres 1903 0:1 Monterosi FC Monterosi
Matchday 23 Latina Calcio Latina Calcio 1932 0:0 Sassari Latte Dolce Latte Dolce
Matchday 23 Anzio Anzio Calcio 1924 3:0 Atletico Terme di Fiuggi Atletico Fiuggi
Matchday 23 Trastevere Trastevere Calcio 4:2 Vis Artena Vis Artena
Matchday 20 Fasano US Città di Fasano 1:2 AZ Picerno Picerno
Matchday 20 Cerignola Audace Cerignola 2:1 USD Bitonto Calcio Bitonto
Matchday 20 Altamura ASD Team Altamura 2:0 SSCD Granata 1924 Granata
Matchday 20 Sarnese Sarnese 1926 1:0 AC Nardò Nardò
Matchday 20 Nola SS Nola 1925 1:2 Sorrento 1945 Sorrento
Matchday 20 Gragnano Città di Gragnano 0:2 Taranto FC 1927 Taranto
Matchday 20 Savoia US Savoia 1908 1:0 ASD Calcio Pomigliano Pomigliano
Matchday 20 Fidelis Andria Fidelis Andria 1:0 FC Francavilla 1931 Francavilla
Matchday 20 Gravina FBC Gravina 2:2 Gelbison Vallo della Lucania Gelbison
Matchday 20 Cittanovese Calcio Cittanovese 3:2 SSC Bari Bari
Matchday 20 Castrovillari Castrovillari Calcio 2:1 Troina Troina
Matchday 20 Gela Città di Gela 1:2 Portici 1906 Portici
Matchday 20 FC Messina FC Messina 0:1 Nocerina 1910 Nocerina
Matchday 20 Locri AC Locri 1909 1:0 Roccella Roccella
Matchday 20 Marsala Marsala 1912 FC 1:1 ACR Messina ACR Messina
Matchday 20 Turris Calcio Turris Calcio 2:0 ASD Sancataldese Sancataldese
Matchday 15 QFC Qormi FC 1:3 Balzan FC Balzan FC
Matchday 15 Hibernians FC Hibernians FC 1:2 Valletta FC Valletta
Matchday 14 FC Swieqi Utd. Swieqi United FC 1:0 San Gwann FC San Gwann FC
Matchday 14 Lija Athletic Lija Athletic FC 3:1 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC
Matchday 14 Vittoriosa Vittoriosa Stars FC 1:0 Mqabba FC Mqabba FC
Matchday 14 Gudja United FC Gudja United FC 1:0 Pembroke Athleta FC Pembroke
Matchday 14 Marsa FC Marsa FC 2:10 Sirens FC Sirens FC
Matchday 1 Lautoka FC Lautoka FC 6:0 Tavua FC Tavua FC
Matchday 18 Polokwane City Polokwane City FC 3:3 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Matchday 18 SuperSport Utd. SuperSport United 2:1 Bloemfontein Celtic Bloemfontein
Matchday 1 Arambagh KS Arambagh Krira Sangha 0:1 Sheikh Russel KC Sheikh Russel
Matchday 1 Mohammedan Mohammedan SC (Dhaka) 2:1 Team BJMC BJMC
Belgium U17 Belgium U17 1:0 Finland U17 Finland U17