For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:18:13 PM
Group Stage Bolivia U20 Bolivia U20 0:1 Venezuela U20 Venezuela U20
Group Stage Chile U20 Chile U20 1:0 Brazil U20 Brazil U20
last 16 BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 1:2 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
last 16 Göztepe Göztepe 3:0 Antalyaspor Antalyaspor
last 16 Balikesirspor Balikesirspor 1:3 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 20 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 3:1 SCO Angers SCO Angers
First Round Delfín SC Delfín SC 3:0 Club Nacional Asunción Nacional
Matchday 22 Celtic Celtic FC 4:0 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 22 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 0:3 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 22 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 1:2 Dundee FC Dundee FC
Matchday 22 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 2:1 Rangers FC Rangers
Matchday 22 Motherwell FC Motherwell FC 1:0 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 22 St. Johnstone St. Johnstone FC 1:0 Livingston FC Livingston FC
Group Stage Puebla FC Puebla FC 1:2 FC Juárez FC Juárez
group stage Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 1:0 Cimarrones de Sonora Cimarrones
group stage Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 2:0 Lobos BUAP Lobos
group stage Atlas Atlas Guadalajara 1:2 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
Matchday 15 Wellington P. Wellington Phoenix 0:1 Sydney FC Sydney FC
Matchday 15 Newcastle Newcastle United Jets 1:0 Central Coast Mariners Central Coast
Matchday 15 Perth Glory Perth Glory 0:0 Adelaide United Adelaide United
Second Round Egnatia KF Egnatia 0:3 FC Luftëtari FC Luftëtari
Second Round KF Apolonia KF Apolonia Fier 2:1 FK Kukësi FK Kukësi
Second Round FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 2:0 KF Laçi KF Laçi
Second Round KF Tirana KF Tirana 2:0 Flamurtari FC Flamurtari FC
Second Round KS Lushnja KS Lushnja 1:3 KF Teuta KF Teuta
Second Round KF Vllaznia KF Vllaznia 2:1 FC Kamza FC Kamza
Matchday 13 US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 1:1 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 13 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 2:2 Esperance Tunis Esperance
Matchday 13 Club Africain Club Africain Tunis 0:1 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Matchday 20 Harras Hodoud Harras El Hodoud 1:2 El Gouna FC El Gouna
Matchday 20 Smouha Smouha SC 0:0 Enppi Club Enppi
Matchday 20 Entag El Harby Entag El Harby 2:2 El Dakhlia SC El Dakhlia
Round of 16 MB Rouissat MB Rouissat 1:2 CS Constantine CS Constantine
Round of 16 NA Hussein Dey NA Hussein Dey 1:0 MC Algiers MC Algiers
Matchday 4 Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 2:1 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 14 RS Berkane Renaissance de Berkane 0:0 FUS Rabat FUS Rabat
Matchday 14 Hassania Hassania d'Agadir 0:0 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Quarter-Finals
Sevilla FC Sevilla FC 2:0 FC Barcelona FC Barcelona
Semi-Finals KV Mechelen KV Mechelen 0:0 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Quarter-Finals Inter U19 Inter Milan Primavera 2:0 Cosenza Primavera Cosenza U19
Quarter-Finals Atalanta U19 Atalanta Primavera 4:0 Roma Primavera Roma U19
Quarter-Finals Fiorentina U19 Fiorentina Primavera 4:3 Juventus Primavera Juventus U19
Quarter-Finals Torino U19 Torino Primavera 4:2 Hellas Verona Primavera Verona U19
Quarter-Finals FC Twente FC Twente Enschede 2:3 Willem II Tilburg Willem II
Quarter-Finals
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 4:1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Second Round Saint-Étienne AS Saint-Étienne 3:6 FCO Dijon Dijon
Second Round Saint-Pryvé FC Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC 0:2 Stade Rennais FC Stade Rennais
Second Round Bergerac Bergerac Périgord FC 2:3 AET US Orléans US Orléans
Second Round Viry-Châtillon ES Viry-Châtillon 0:6 SM Caen SM Caen
Second Round Marignane G. FC Marignane Gignac FC 3:4 on pens Iris Club de Croix IC de Croix
Second Round Paris SG Paris Saint-Germain 2:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Semi-Finals Braga SC Braga 4:5 on pens Sporting CP Sporting CP
last 16 Atromitos Athen Atromitos Athen 2:1 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
last 16 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 5:3 AE Larisa AE Larisa
last 16 AEK Athens AEK Athens 5:0 PAE Chania PAE Chania
last 16 Olympiacos Olympiacos Piraeus 3:1 AO Xanthi AO Xanthi
Third Round Al-Qaisumah FC Al-Qaisumah FC 1:4 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Third Round Taawon Al-Taawon 3:0 Al-Shabab Riyadh Shabab
Third Round Ahli Al-Ahli Jeddah 1:3 on pens Al-Wahda Mekka Al-Wahda
Matchday 22 Piacenza Piacenza Calcio 1919 2:1 AC Gozzano Gozzano
Matchday 22 Cuneo AC Cuneo 1905 2:1 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 22 Carrarese Carrarese Calcio 1908 3:1 AS Lucchese Libertas Lucchese
Matchday 22 Olbia Olbia Calcio 1905 2:1 Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 22 Pistoiese US Pistoiese 1921 3:0 Pro Piacenza 1919 Pro Piacenza
Matchday 22 Arezzo SS Arezzo 1:0 AC Pisa 1909 AC Pisa
Matchday 22 Siena Robur Siena 1:0 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 22 Paganese Paganese Calcio 1926 1:1 Siracusa Calcio Siracusa
Matchday 22 Rieti FC Rieti 0:2 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 22 Casertana Casertana FC 3:0 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 22 Vibonese US Vibonese 0:0 US Catanzaro Catanzaro
Matchday 22 Potenza Potenza Calcio 0:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 22 Catania Calcio Catania 3:0 SS Matera Calcio Matera
Matchday 22 Rende Rende Calcio 1968 2:4 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 22 Sicula Leonzio Sicula Leonzio 0:0 Trapani Calcio Trapani
Matchday 22 Reggina Reggina 1914 3:1 AS Viterbese Castrense Viterbese
Semi-Finals Burton Albion Burton Albion 0:1 Manchester City Man City
Matchday 4 AD Carmelita AD Carmelita 2:0 Limón FC Limón FC
Matchday 4 Grecia Municipal Grecia 2:0 La U Universitarios La U
Group Stage FC Olympique FC Olympique 13 10:0 FC Hound Dogs FC Hound Dogs
Matchday 4 MFM FC MFM FC 1:0 Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
Matchday 4 Enyimba Aba Enyimba Aba 0:0 Lobi Stars FC Lobi Stars
Matchday 4 Bendel Bendel Insurance 0:0 Kwara United FC Kwara United
Matchday 4 Niger Tornad. Niger Tornadoes 0:0 Remo Stars FC Remo Stars FC
Matchday 4 Katsina Utd. Katsina United FC 1:0 Wikki Tourists Wikki Tourists
Matchday 4 Sunshine Stars Sunshine Stars 1:1 Rivers United FC Rivers United
Matchday 4 Akwa United Akwa United 2:2 Plateau United FC Plateau United
Matchday 4 El-Kanemi Warr. El-Kanemi Warriors 1:0 Nasarawa United Nasarawa United
Matchday 4 Gombe United Gombe United FC 2:0 Kano Pillars Kano Pillars
Matchday 4 FC Heartland FC Heartland 1:0 Go Round FC Go Round FC
Matchday 4 Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 1:0 Yobe Desert Stars FC Desert Stars
Matchday 4 Abia Warriors Abia Warriors FC 1:0 Kada City FC Kada City
Matchday 20 Giulianova ASD Real Giulianova 0:0 Olympia Agnonese Agnonese
Second Round Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC 4:0 Boyne Tigers FC Boyne Tigers
Second Round Polokwane City Polokwane City FC 1:2 Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC Tshakhuma
Matchday 2 Bashund. Kings Bashundhara Kings 3:0 Abahani Limited Dhaka Abahani Ltd.
Matchday 2 Muktijoddha Muktijoddha Sangsad KS 3:0 Sheikh Jamal Dhanmondi Sheikh Jamal
Matchday 3 ATK II ATK II 2:0 Jamshedpur FC B Jamshedpur FC B