For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:45:08 PM
Matchday 18 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 0:1 RKAVV Leidschendam RKAVV
Matchday 18 VV Capelle VV Capelle 1:1 AVV Swift Swift
Matchday 18 SV Nootdorp SV Nootdorp 2:2 FC 's-Gravenzande Gravenzande
Matchday 18 Smitshoek VV Smitshoek 1:1 SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
Matchday 18 Ter Leede VV Ter Leede 1:0 FC Rijnvogels Rijnvogels
Matchday 18 RKAV Volendam RKAV Volendam 1:1 CVV de Jodan Boys Jodan Boys
Matchday 18 Xerxes DZB Xerxes DZB 2:3 VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
Matchday 18 ACV Assen ACV Assen 5:1 VV Buitenpost Buitenpost
Matchday 18 Berkum VV Berkum 2:0 VV Staphorst Staphorst
Matchday 18 Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 0:1 AZSV Aalten AZSV Aalten
Matchday 18 Genemuiden SC Genemuiden 2:0 CSV Apeldoorn CSV Apeldoorn
Matchday 18 SDC Putten SDC Putten 3:1 SVZW Wierden SVZW Wierden
Matchday 20
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 1:1 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 20
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 3:1 Bayern Munich Bayern Munich
Matchday 20
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 1:1 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 20
Hertha BSC Hertha BSC 0:1 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 20
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:1 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 20
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:2 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
Matchday 20
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 2:0 Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 20
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 1:0 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 20
SC Paderborn SC Paderborn 07 6:0 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 22
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 2:1 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 22
SV Meppen SV Meppen 3:2 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 22
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:2 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 22
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 0:1 Sportfreunde Lotte SF Lotte
Matchday 22
Hallescher FC Hallescher FC 0:0 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 22
Karlsruher SC Karlsruher SC 3:1 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Group Stage Lobi Stars Lobi Stars FC 0:1 Wydad Casablanca Wydad AC
Group Stage FC Platinum FC Platinum 0:1 Horoya AC Horoya AC
Group Stage TP Mazembe TP Mazembe 8:0 Club Africain Tunis Club Africain
Group Stage AS Vita Club AS Vita Club Kinshasa 2:2 JS Saoura JS Saoura
Group Stage Orlando Pirates Orlando Pirates 0:0 Esperance Tunis Esperance
Group Stage El Ahly El Ahly Cairo 5:0 Simba SC Simba SC
Group Stage Venezuela U20 Venezuela U20 2:0 Brazil U20 Brazil U20
Matchday 25
Spurs Tottenham Hotspur 1:0 Newcastle United Newcastle
Matchday 25 Brighton Brighton & Hove Albion 0:0 Watford FC Watford
Matchday 25
Burnley Burnley FC 1:1 Southampton FC Southampton
Matchday 25
Chelsea Chelsea FC 5:0 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 25
Crystal Palace Crystal Palace 2:0 Fulham FC Fulham
Matchday 25
Everton Everton FC 1:3 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 25 Cardiff Cardiff City 2:0 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 22 Levante Levante UD 0:0 Getafe CF Getafe
Matchday 22 Real Sociedad Real Sociedad 2:1 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 22
FC Barcelona FC Barcelona 2:2 Valencia CF Valencia
Matchday 22 Celta de Vigo Celta de Vigo 1:0 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 22 FC Empoli FC Empoli 2:2 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 22
SSC Napoli SSC Napoli 3:0 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 22
Juventus Juventus FC 3:3 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 23 SCO Angers SCO Angers 1:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 23 Monaco AS Monaco 2:1 FC Toulouse Toulouse
Matchday 23 Stade Rennais Stade Rennais FC 1:0 SC Amiens SC Amiens
Matchday 23 Reims Stade Reims 2:1 Olympique Marseille Marseille
Matchday 22 D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:1 FCSB FCSB
Matchday 22 CFR Cluj CFR Cluj 1:1 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 20 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21 1:0 Sivasspor U21 Sivasspor U21
Matchday 20 Trabzonspor U21 Trabzonspor U21 2:1 MKE Ankaragücü U21 Ankaragücü U21
Matchday 20 Y. Malatya U21 Yeni Malatyaspor U21 2:0 Kayserispor U21 Kayserispor U21
Matchday 20 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21 0:3 Galatasaray SK U21 Galatasaray U21
Matchday 20 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:1 Kayserispor Kayserispor
Matchday 20
Kasimpasa Kasimpasa 1:3 Sivasspor Sivasspor
Matchday 20
Trabzonspor Trabzonspor 1:0 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 20 Alanyaspor Alanyaspor 1:1 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 20 Göztepe U19 Göztepe U19 1:1 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
Matchday 20 Sivasspor U19 Sivasspor U19 1:0 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
Matchday 20 Besiktas U19 Besiktas JK U19 2:1 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
Matchday 20 Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 0:0 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
Matchday 20 C. Rizespor U19 Caykur Rizespor U19 3:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 BB Erzurum U19
Matchday 20 Kayserispor U19 Kayserispor U19 1:0 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
Matchday 20 Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 2:1 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
Matchday 20 Konyaspor U19 Konyaspor U19 0:1 Bursaspor U19 Bursaspor U19
Matchday 20 Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 3:4 Akhisarspor U19 Akhisarspor U19
Matchday 20 Vitesse Vitesse Arnhem 2:2 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 20 Willem II Willem II Tilburg 1:2 FC Groningen FC Groningen
Matchday 20
Ajax Ajax Amsterdam 6:0 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 20 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 5:0 FC Emmen FC Emmen
Matchday 19
BSC Young Boys BSC Young Boys 2:0 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 20 Chaves GD Chaves 1:0 CS Marítimo Marítimo
Matchday 20 Boavista Boavista Porto FC 2:0 CD Feirense Feirense
Matchday 20 Desportivo Aves Desportivo Aves 0:2 SC Braga Braga
Matchday 24 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 1:1 Dundee FC Dundee FC
Matchday 24 Hibernian FC Hibernian FC 1:2 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 24 Motherwell FC Motherwell FC 3:0 Livingston FC Livingston FC
Matchday 24 Rangers Rangers FC 4:0 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 19 PAS Lamia PAS Lamia 1964 0:2 Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 19 Olympiacos Olympiacos Piraeus 4:0 Panionios Athens Panionios
Matchday 24 KV Oostende KV Oostende 0:2 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 24 KV Kortrijk KV Kortrijk 2:1 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 24 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 3:2 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 24 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 1:2 KRC Genk KRC Genk
Matchday 20 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 2:1 FC Knokke FC Knokke
Matchday 20 Thes Sport KVV Thes Sport 2:0 KFC Dessel Sport Dessel Sport
Matchday 20 ASV Geel AS Verbroedering Geel 1:1 RSC Chatelet-Farciennes RSC Chatelet
Matchday 20 FCV Dender EH FCV Dender EH 5:1 KSK Heist KSK Heist
Matchday 20 RWDM RWD Molenbeek (2015) 1:1 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 20 SK Deinze KMSK Deinze 0:2 RFC Seraing RFC Seraing
Matchday 20 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 1:0 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Matchday 24 KV Mechelen KV Mechelen 3:0 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 19 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 7:2 NK Rudes NK Rudes
Matchday 19 NK Istra NK Istra 1961 1:1 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 19 MTK Budapest MTK Budapest 1:2 Paksi FC Paksi FC
Matchday 19 Debrecen Debreceni VSC 0:0 Újpest FC Újpest FC
Matchday 19 Fehérvár MOL Fehérvár FC 0:3 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 19 Diósgyőr Diósgyőri VTK 1:1 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 19 Haladás Szombathelyi Haladás 0:1 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 19 Ferencváros Ferencvárosi TC 1:0 Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 5 Morelia Monarcas Morelia 1:2 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 5 Puebla FC Puebla FC 1:4 Club Necaxa Necaxa
Matchday 1 Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF 1:2 Deportivo Pereira Pereira
Matchday 1 Leones FC Leones FC 0:0 FCR Valledupar Valledupar
Matchday 3 Union Magdalena AD Union Magdalena 1:0 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Matchday 3 Deportivo Cali Deportivo Cali 1:1 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 18 Al Qadisiyah Al Qadisiyah FC 2:0 Al-Feiha FC Al-Feiha
Matchday 18 Al-Batin Al-Batin 1:2 Al-Ahli Jeddah Ahli
Matchday 18 Taawon Al-Taawon 3:1 Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 5 Tampico Madero Tampico Madero 0:1 FC Juárez FC Juárez
Matchday 5 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 2:2 Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 5 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 1:0 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 2 Caracas FC Caracas FC 3:0 Zamora FC Zamora
Matchday 2 Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 0:0 AC LALA FC LALA FC
Matchday 17 Central Coast Central Coast Mariners 2:3 Melbourne Victory Melbourne
Matchday 17 Adelaide United Adelaide United 4:3 Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 17 Perth Glory Perth Glory 3:0 Wellington Phoenix Wellington P.
Matchday 20 KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 2:1 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 20 Flamurtari FC Flamurtari FC 1:2 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 16 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 0:2 Olympique Khouribga O. Khouribga
Matchday 16 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 0:1 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
Matchday 16 FUS Rabat FUS Rabat 1:0 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech
Matchday 23 Airdrieonians Airdrieonians FC 2:2 Dumbarton FC Dumbarton FC
Matchday 23 Montrose Montrose FC 5:2 Brechin City FC Brechin City
Matchday 23 Raith Rovers Raith Rovers FC 1:1 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 20 DOVO VV DOVO Veenendaal 3:3 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
Matchday 20 Harkemase Boys Harkemase Boys 0:2 Odin '59 Heemskerk Odin '59
Matchday 20 VV Eemdijk VV Eemdijk 0:3 HSV Hoek Hoek
Matchday 20 FC Lisse FC Lisse 4:0 VVOG Harderwijk VVOG
Matchday 20 Noordwijk VV Noordwijk 0:1 VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 20 ASWH ASWH Ambacht 0:2 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
Matchday 20 Quick Boys Quick Boys 0:2 FC Groningen U21 Groningen U21
Matchday 20 De Dijk ASV De Dijk 1:5 DVS '33 Ermelo DVS '33
Matchday 20 Achilles '29 Achilles '29 2:2 ONS Sneek ONS Sneek
Matchday 20 EVV Echt EVV Echt 0:2 RKVV Westlandia Westlandia
Matchday 20 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 2:0 VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 30 Birmingham Birmingham City 2:0 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 30 Brentford Brentford FC 5:2 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 30 Bristol City Bristol City 2:0 Swansea City Swansea
Matchday 30 Hull City Hull City 2:0 Stoke City Stoke City
Matchday 30 Ipswich Ipswich Town 0:1 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 30 Millwall Millwall FC 0:0 Rotherham United Rotherham
Matchday 30 Reading Reading FC 0:0 Aston Villa Aston Villa
Matchday 30 Sheffield Utd. Sheffield United 2:0 Bolton Wanderers Bolton
Matchday 30
West Brom West Bromwich Albion 2:3 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 30 Wigan Wigan Athletic 2:1 Queens Park Rangers QPR
Matchday 30 Leeds Leeds United 1:3 Norwich City Norwich
Matchday 23 Edinburgh City Edinburgh City FC 3:1 Albion Rovers FC Albion Rovers
Quarter-Finals Bohemians Bohemian Football Club Dublin 2:00 PM East Fife FC East Fife
Second Round Entente SSG Entente SSG 0:1 FC Nantes FC Nantes
Matchday 14 Los Andes Club Atlético Los Andes 2:2 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
Matchday 14 Rafaela Atlético de Rafaela 0:1 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
Matchday 14 Nueva Chicago Nueva Chicago 0:0 Defensores de Belgrano Defensores
Matchday 14 Ferro Club Ferro Carril Oeste 1:2 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Matchday 14 Brown Adrogue Brown de Adrogue 1:1 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
Matchday 14 CD Morón CD Morón 0:0 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Matchday 14 Quilmes Quilmes Atlético Club 1:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
Group Stage MYPA Myllykosken Pallo -47 0:0 FF Jaro FF Jaro
Group Stage HJK Helsinki HJK Helsinki 2:2 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Group Stage FC Lahti FC Lahti 2:1 Helsinki IFK Helsinki IFK
Group Stage FC Haka FC Haka 2:1 AC Oulu AC Oulu
Group Stage Ilves Ilves Tampere 2:1 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Group Stage TPV Tampereen Pallo-Veikot 6:0 AC Kajaani AC Kajaani
Group Stage VPS Vaasan Palloseura 1:0 Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 14 Canterbury Utd Canterbury United 0:1 Auckland City FC Auckland City
Matchday 1 Johor DT Johor Darul Ta'zim FC 1:0 Perak TBG FC Perak TBG
Matchday 1 Melaka Utd. SA Melaka United SA 2:1 Petaling Jaya City FC PJ City
Matchday 1 PKNP FC PKNP FC 0:2 Kedah FA Kedah FA
Matchday 4 Yadanarbon FC Yadanarbon FC 1:0 Magwe FC Magwe FC
Matchday 4 Sagaing Utd. Sagaing United 3:0 FC Chinland FC Chinland
Final Buriram Utd. Buriram United 3:1 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 31 Fleetwood Fleetwood Town 1:0 Charlton Athletic Charlton
Matchday 31 Walsall Walsall FC 1:2 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 31 Portsmouth Portsmouth FC 1:1 Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 31 Southend United Southend United 1:2 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 31 Peterborough Peterborough United 0:1 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 31 Coventry Coventry City 1:1 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 31 Barnsley FC Barnsley FC 2:0 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 31 Burton Albion Burton Albion 0:0 Oxford United Oxford United
Matchday 31 Shrewsbury Shrewsbury Town 0:3 Luton Town Luton
Matchday 31 Sunderland Sunderland AFC 1:0 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 31 Wycombe Wycombe Wanderers 0:0 Bradford City Bradford
Matchday 31 Bury Bury FC 1:1 Crawley Town Crawley Town
Matchday 31 Grimsby Town Grimsby Town 3:0 Newport County Newport County
Matchday 31 Northampt. Town Northampton Town 0:4 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 31 Mansfield Town Mansfield Town 3:1 Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 31 Stevenage Stevenage FC 1:0 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 31 Notts County Notts County 1:1 Lincoln City Lincoln City
Matchday 31 Exeter City Exeter City 3:1 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 32 Dover Athletic Dover Athletic 1:2 Gateshead FC Gateshead FC
Matchday 13 Moyola Park Moyola Park AFC 6:1 Sport & Leisure Swifts S & L Swifts
Matchday 22 Cosenza Cosenza Calcio 2:0 AS Cittadella Cittadella
Matchday 22 Carpi Carpi FC 1909 1:1 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 22 Padova Calcio Padova 0:0 US Salernitana 1919 Salernitana
Matchday 22 Spezia Calcio Spezia Calcio 2:0 US Cremonese Cremonese
Matchday 24 Teramo Teramo Calcio 1913 1:2 Feralpisalò Feralpisalò
Matchday 24 Rimini Rimini FC 0:0 AS Giana Erminio Giana Erminio
Matchday 24 Monza AC Monza 3:2 US Sambenedettese Sambenedettese
Matchday 24 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 2:4 FC Südtirol Südtirol
Matchday 24 Renate AC Renate 1:1 Ternana Calcio Ternana
Matchday 24 AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 1:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
Matchday 24 Pordenone Pordenone Calcio 2:0 Imolese Calcio 1919 Imolese
Matchday 24 Virtus Verona Virtusvecomp Verona 3:4 US Triestina Triestina
Matchday 24 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 1:2 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
Matchday 24 Ravenna Ravenna FC 1:0 Fermana FC Fermana
Matchday 20 Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 1:0 Samsunspor Samsunspor
Matchday 20 Manisaspor Manisaspor 0:4 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 20 Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 3:0 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 24 CD Numancia CD Numancia 3:0 CD Lugo CD Lugo
Matchday 24 R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 1:0 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
Matchday 24 Córdoba CF Córdoba CF 1:3 Albacete Balompié Albacete
Matchday 24 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 0:0 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 20 Mafra CD Mafra 1:1 SL Benfica B Benfica B
Matchday 20 Covilhã SC Covilhã 1:0 Varzim SC Varzim
Matchday 20 Coimbra Académica Coimbra 1:1 Vitória Guimarães SC B Guimarães B
Matchday 23 Alloa Athletic Alloa Athletic FC 1:3 Ayr United FC Ayr United
Matchday 23 Dundee United Dundee United FC 2:1 Greenock Morton FC Morton
Matchday 23 Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 1:2 Ross County FC Ross County
Matchday 23 Falkirk FC Falkirk FC 3:0 Queen of the South FC Queen o. t. S.
Matchday 23 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 1:2 Partick Thistle FC Partick Thistle
Matchday 20 Altinordu Altinordu FK 6:0 Kardemir Karabükspor Karabükspor
Matchday 20 Ümraniyespor Ümraniyespor 1:0 Boluspor Boluspor
Matchday 20 Eskisehirspor Eskisehirspor 3:2 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 20 Adana Demirspor Adana Demirspor 3:2 Gaziantep FK Gaziantep FK
Matchday 19 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 0:2 FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 19
Servette FC Servette FC 2:0 FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 19 PAS Lamia U19 PAS Lamia 1964 U19 3:0 Panetolikos GFS U19 Panetolikos U19
Matchday 19 Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus U19 2:0 Panionios Athen U19 Panionios U19
Matchday 19 Levadiakos U19 APO Levadiakos U19 1:1 Panathinaikos Athens U19 PAO U19
Matchday 19 Apollon U19 Apollon Smyrnis U19 1:2 Asteras Tripolis U19 Ast.Tripoli U19
Matchday 15 Iraklis Iraklis Thessaloniki 2:2 AO Platanias Platanias
Matchday 3 JäPs U19 Järvenpään Palloseura U19 6:3 Mikkelin Palloilijat U19 MP U19
Matchday 3 Ilves U19 Ilves Tampere U19 0:2 Turun Palloseura U19 TPS U19
Matchday 3 Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 7:0 Janakkalan Palloseura U19 JanPa U19
Matchday 3 SJK U19 SJK Seinäjoki U19 7:1 Lohjan Pallo U19 Lohjan U19
Matchday 3 IF Gnistan U19 IF Gnistan U19 1:1 Pallokerho-35 U19 PK-35 U19
Matchday 3 FC Inter U19 FC Inter Turku U19 6:0 Riihimäen Palloseura U19 RiPS U19
Matchday 3 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19 1:6 FC Honka U19 FC Honka U19
Matchday 15 Everton U18 Everton FC U18 4:0 Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
Matchday 15 Brighton U18 Brighton & Hove Albion U18 2:1 Reading FC U18 Reading U18
Matchday 15 Man Utd U18 Manchester United U18 0:3 Middlesbrough FC U18 Boro U18
Matchday 21 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 1:1 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
Matchday 21 FC Ashdod FC Ashdod 2:3 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Matchday 21 H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 1:1 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Matchday 21 Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 0:2 Beitar Jerusalem B. Jerusalem
Group Stage Niger U20 Niger U20 1:1 South Africa U20 S. Africa U20
Group Stage Nigeria U20 Nigeria U20 2:0 Burundi U20 Burundi U20
Matchday 20 Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 0:3 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
Matchday 20 Ci Group Buca Ci Group Buca 1:1 Körfez Spor Kulübü Körfez SK
Matchday 20 Ofspor Ofspor 2:0 Bergama Belediyespor Bergama Bld
Matchday 20 Altindag Bld Altindag Belediye Spor 2:0 Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
Matchday 20 Erokspor Esenler Erokspor 7:0 Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
Matchday 20 Alibeyköy Alibeyköyspor 0:1 Van Spor FK Van Spor FK
Matchday 23 SCD Durango Cultural Durango 0:1 Arenas Club Arenas Club
Matchday 23 Real Unión Real Unión Club 1:1 Gernika Club Gernika
Matchday 20 Adivar SK Halide Edip Adivarspor 1:0 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Matchday 20 Bucaspor Bucaspor 1:3 Cizre Spor Cizre Spor
Matchday 20 Muglaspor Muglaspor 2:2 Cankaya FK Cankaya FK
Matchday 23 Valencia B Valencia Mestalla 0:1 Atlético Levante UD Atl. Levante
Matchday 23 SD Ejea SD Ejea 2:1 Ontinyent CF Ontinyent CF
Matchday 3 PSV U19 PSV Eindhoven U19 3:5 Ajax Amsterdam U19 Ajax U19
Matchday 1 AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19 3:1 NAC Breda U19 NAC Breda U19
Matchday 17 CA Talleres Club Atlético Talleres 3:1 Club Atlético Banfield CA Banfield
Matchday 17 San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 1:2 Defensa y Justicia Defensa
Matchday 17 San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 0:0 Club Atlético Independiente Independiente
Matchday 17 Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 0:0 Club Atlético Belgrano Belgrano
Matchday 17 Lanús Club Atlético Lanús 1:0 Club Atlético Colón CA Colón
Matchday 3 Heerenveen U19 SC Heerenveen U19 1:3 FC Twente Enschede U19 FC Twente U19
Matchday 2 VVV U19 VVV-Venlo U19 3:0 VV Alexandria '66 U19 Alexandria U19
Matchday 3 Groningen U19 FC Groningen U19 3:1 Almere City FC U19 Almere City U19
Matchday 4 Groningen U17 FC Groningen U17 4:1 NEC Nijmegen U17 NEC U17
Matchday 4 PSV U17 PSV Eindhoven U17 1:2 Feyenoord U17 Feyenoord U17
Matchday 4 Ajax U17 Ajax Amsterdam U17 1:1 FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
Matchday 15 St. Pauli U19 FC St. Pauli U19 2:1 Hamburger SV U19 Hamburg U19
Matchday 15 Wolfsburg U19 VfL Wolfsburg U19 2:0 RasenBallsport Leipzig U19 RB Leipzig U19
Matchday 15 Magdeburg U19 1.FC Magdeburg U19 2:2 Dynamo Dresden U19 D. Dresden U19
Matchday 15 Ingolstadt U19 FC Ingolstadt 04 U19 1:1 FC Bayern Munich U19 FC Bayern U19
Matchday 15 K'lautern U19 1.FC Kaiserslautern U19 0:0 Eintracht Frankfurt U19 Frankfurt U19
Matchday 15 Stuttgart U19 VfB Stuttgart U19 1:0 FC Augsburg U19 FC Augsburg U19
Matchday 15 Hoffenheim U19 TSG 1899 Hoffenheim U19 2:0 Stuttgarter Kickers U19 St. Kickers U19
Matchday 19 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 1:2 Pafos FC Pafos FC
Matchday 19 Anorthosis Anorthosis Famagusta 0:3 Apollon Limassol Apol. Limassol
group stage Salon Pallo Salon Palloilijat 1:4 Kaarinan Pojat KaaPo
group stage Grankulla IFK Grankulla IFK 1:3 IF Gnistan IF Gnistan
group stage Klubi 04 Klubi 04 Helsinki 2:3 FC Espoo FC Espoo
Matchday 7 Cailungo SP Cailungo 2:2 AC Juvenes-Dogana AC Juvenes-D.
Matchday 7 Cosmos SS Cosmos 0:2 SP Tre Penne Tre Penne
Matchday 7 Faetano SC Faetano 1:0 SS San Giovanni San Giovanni
Matchday 1 Caernarfon Town Caernarfon Town 2:0 Barry Town United FC Barry Town
Matchday 1 Newtown Newtown AFC 1:2 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Matchday 1 Carmarthen Carmarthen Town AFC 1:0 Cardiff Metropolitan University FC Cardiff Metro
Matchday 1 Cefn Druids Cefn Druids AFC 0:0 Llanelli AFC Llanelli
Matchday 15 Zira FC Zira FC 0:2 Sabah FK Sabah FK
Matchday 15 Keshla Keshla FK 0:3 FK Sabail FK Sabail
Matchday 16 FC Boca Gib  FC Boca Gibraltar 0:11 Lincoln Red Imps FC Lincoln FC
Matchday 16 St Joseph's FC St Joseph's FC 8:0 Glacis United Glacis United
Matchday 8 Mons Calpe Res Mons Calpe SC Reserve 1:1 Gibraltar Phoenix U23 Gib Phoenix U23
Round of 16 Feyenoord U19 Feyenoord U19 2:3 Excelsior Rotterdam U19 Excelsior U19
Matchday 17 Juventus U19 Juventus Primavera 0:0 Cagliari Primavera Cagliari U19
Matchday 17 Roma U19 Roma Primavera 4:0 Milan Primavera Milan U19
Matchday 17 Genoa U19 Genoa Primavera 1:1 Torino Primavera Torino U19
Matchday 17 Palermo U19 Palermo Primavera 2:4 Atalanta Primavera Atalanta U19
Matchday 17 Udinese U19 Udinese Primavera 1:2 Fiorentina Primavera Fiorentina U19
Matchday 14 Salernitana U19 Salernitana Primavera 2:4 Brescia Primavera Brescia U19
Matchday 14 Cremonese U19 Cremonese Primavera 1:1 Bologna Primavera Bologna U19
Matchday 14 Venezia U19 Venezia Primavera 3:1 Carpi Berretti Carpi U19
Matchday 14 Verona U19 Hellas Verona Primavera 2:0 Cittadella Primavera Cittadella U19
Matchday 14 SPAL U19 SPAL Primavera 0:3 Parma Primavera Parma U19
Matchday 14 Padova U19 Padova Berretti 1:1 Spezia Primavera Spezia U19
Matchday 14 Benevento U19 Benevento Primavera 2:1 Crotone Primavera Crotone U19
Matchday 14 Cosenza U19 Cosenza Primavera 3:0 Perugia Primavera Perugia U19
Matchday 14 Lecce U19 Lecce Primavera 1:2 Pescara Primavera Pescara U19
Matchday 14 Frosinone U19 Frosinone Primavera 0:4 Foggia Juniores Foggia U19
Matchday 20 Koninklijke HFC Koninklijke HFC Haarlem 3:1 BVV Barendrecht Barendrecht
Matchday 20 Excelsior M Excelsior Maassluis 1:1 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse B.
Matchday 20 Kozakken Boys Kozakken Boys 2:1 VV Katwijk Katwijk
Matchday 20 Spakenburg SV Spakenburg 1:2 AFC Amsterdam AFC Amsterdam
Matchday 20 Almere City U21 Almere City FC U21 1:1 Vitesse Arnhem U21 Vitesse U21
Matchday 20 Scheveningen SVV Scheveningen 3:3 HHC Hardenberg HHC Hardenberg
Matchday 20 Sparta U21 Sparta Rotterdam U21 2:3 GVVV Veenendaal GVVV
Matchday 20 VVSB VVSB Noordwijkerhout 1:2 VV IJsselmeervogels IJsselm.vogels
Matchday 17 Livorno U17 Livorno Under 17 1:1 Carpi Under 17 Carpi U17
Matchday 22 Seregno USD 1913 Seregno Calcio 0:2 Sondrio Calcio Sondrio
Matchday 25 Santarcangelo Santarcangelo Calcio 2:4 Pineto Calcio Pineto
Matchday 25 Budoni Polisportiva Budoni Calcio 1:1 AS Ostiamare Lido Calcio Ostiamare
Matchday 16 Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs FC 0:2 Qormi FC QFC
Matchday 16 St. Andrews FC St. Andrews FC 0:3 Hamrun Spartans Hamrun Spart.
Matchday 16 Floriana Floriana FC 0:1 Hibernians FC Hibernians FC
Matchday 16 Tarxien Tarxien Rainbows 0:2 Mosta FC Mosta FC
Matchday 15 San Gwann FC San Gwann FC 3:0 Marsa FC Marsa FC
Matchday 15 Santa Lucia FC Santa Lucia FC 0:1 Zejtun Corinthians FC Zejtun C.
Matchday 19 Golden Arrows Lamontville Golden Arrows 2:1 Highlands Park FC Highlands Park
Matchday 4 BJMC Team BJMC 0:2 Sheikh Jamal Dhanmondi Sheikh Jamal
Matchday 4 Rahmatganj Rahmatganj MFS 1:5 Abahani Limited Dhaka Abahani Ltd.
Matchday 14 Chennaiyin FC Chennaiyin FC 1:2 FC Pune City FC Pune City
USA United States 2:0 Costa Rica Costa Rica