For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 1:01:42 PM
Matchday 18 Leonidas RKSV Leonidas 1:2 UDI'19/Beter Bed UDI '19
Matchday 18 Alphense Boys Alphense Boys 2:0 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 18 RKSV Minor RKSV Minor 3:0 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 18 Groene Ster RKSV Groene Ster 0:3 VV Gemert VV Gemert
Matchday 18 Baronie VV Baronie 2:1 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 18 Unitas GVV Unitas 4:1 VV De Meern De Meern
Matchday 18 SP Silvolde Sportclub Silvolde 2:0 HVV Hollandia Hollandia
Matchday 18 MSC Meppel MSC Meppel 1:0 RKHVV Huissen RKHVV Huissen
Matchday 18 VV Hoogeveen VV Hoogeveen 2:1 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 18 RKVV DEM RKVV DEM 3:1 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 18 De Bataven VV De Bataven Gendt 1:3 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
Matchday 18 Purmersteijn VPV Purmersteijn 0:0 Achilles 1894 Achilles 1894
Matchday 18 AWC AWC Wijchen 3:2 MVV Alcides Alcides
Matchday 18 Hoogland VV Hoogland 1:0 SDO Bussum SDO Bussum
Matchday 20
FC Augsburg FC Augsburg 3:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 20
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 2:2 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 20
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:0 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 20
SV Sandhausen SV Sandhausen 3:0 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 22
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 2:0 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Group Stage AS Otôho AS Otôho 1:1 Renaissance de Berkane RS Berkane
Group Stage Hassania Hassania d'Agadir 1:1 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Group Stage Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 2:0 Salitas Football School Salitas
Group Stage ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 0:1 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Group Stage ZESCO United FC ZESCO United FC 2:0 Nkana FC Nkana FC
Group Stage Al-Hilal Al-Hilal Omdurman 1:0 Asante Kotoko SC Asante Kotoko
Group Stage Gor Mahia FC Gor Mahia Nairobi 4:2 Zamalek SC Zamalek
Group Stage NA Hussein Dey NA Hussein Dey 2:1 CA Petróleos Luanda Petro Luanda
Matchday 25
Leicester Leicester City 0:1 Manchester United Man Utd
Matchday 25
Man City Manchester City 3:1 Arsenal FC Arsenal
Matchday 22 Villarreal Villarreal CF 2:2 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 22 Real Betis Real Betis Balompié 1:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 22 SD Eibar SD Eibar 3:0 Girona FC Girona
Matchday 22
Real Madrid Real Madrid 3:0 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 13 FC Ordino FC Ordino 2:1 UE Engordany UE Engordany
Matchday 14 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 1:0 FC Ordino FC Ordino
Matchday 13 Sant Julia UE Sant Julia 5:0 FC Lusitanos Lusitanos
Matchday 13 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 3:1 FC Encamp FC Encamp
Matchday 13 Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 1:1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 22 SPAL SPAL 0:0 Torino FC Torino
Matchday 22 Udinese Calcio Udinese Calcio 1:1 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 22 Genoa Genoa CFC 1:1 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 22
Inter Inter Milan 0:1 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 22
AS Roma AS Roma 1:1 AC Milan AC Milan
Matchday 23 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 1:1 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 23 Olympique Lyon Olympique Lyon 2:1 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 22 FC Voluntari FC Voluntari 4:2 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 22 FC Viitorul FC Viitorul 0:0 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 20 BB Erzurum U21 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 4:0 Caykur Rizespor U21 C. Rizespor U21
Matchday 20 Antalyaspor U21 Antalyaspor U21 0:0 Besiktas JK U21 Besiktas U21
Matchday 20 Akhisarspor U21 Akhisarspor U21 1:1 Istanbul Basaksehir FK U21 Basaksehir U21
Matchday 20 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 0:1 Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 20 Akhisarspor Akhisarspor 0:3 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
Matchday 20
Antalyaspor Antalyaspor 2:6 Besiktas JK Besiktas
Matchday 20 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 2:1 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 20 PEC Zwolle PEC Zwolle 4:3 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 20
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 5:0 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 20 ADO Den Haag ADO Den Haag 2:0 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 19
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 0:4 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 24 St. Johnstone St. Johnstone FC 0:2 Celtic FC Celtic
Matchday 19 OFI Crete U19 OFI Crete U19 2:3 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19
Matchday 19 AE Larisa U19 AE Larisa U19 0:3 Atromitos Athens U19 Atromitos U19
Matchday 19 AEK Athens U19 AEK Athens U19 2:4 PAOK Thessaloniki U19 PAOK U19
Matchday 19 Aris U19 Aris Thessaloniki U19 1:0 PAS Giannina U19 PAS U19
Matchday 15 PAE Chania PAE Chania 1:0 Apollon Pontou Apollon Pontou
Matchday 15 AE Sparti AE Sparti 1:0 PAE Eginiakos Eginiakos
Matchday 15 Panachaiki Panachaiki GE 1:0 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Matchday 15 Ergotelis GS Ergotelis 2:0 Doxa Dramas Doxa Dramas
Matchday 15 Ap. Larisas Apollon Larisas 1:1 PASA Irodotos PASA Irodotos
Matchday 15 AO Trikala AO Trikala 0:0 AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
Matchday 15 Volos NPS Volos NPS 3:1 Aittitos Spaton Aittitos Spaton
Matchday 19 OFI Crete OFI Crete 0:0 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 19 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 0:2 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
Matchday 19 AE Larisa AE Larisa 0:1 Atromitos Athen Atromitos Athen
Matchday 19 APO Levadiakos APO Levadiakos 0:0 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Matchday 19 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 1:0 PAS Giannina PAS Giannina
Matchday 19 AEK Athens AEK Athens 1:1 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 24 Club Brugge Club Brugge KV 1:1 KAA Gent KAA Gent
Matchday 24 Standard Liège Standard Liège 2:1 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 24 Sint-Truiden Sint-Truidense VV 4:1 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 20 Rupel Boom FC Rupel Boom 0:0 RFC Lüttich RFC Lüttich
Matchday 24 AFC Tubize AFC Tubize 1:3 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 19 NK Osijek NK Osijek 0:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 19 HNK Rijeka HNK Rijeka 1:3 HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 3 Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 4:2 HJK Helsinki U19 HJK U19
Matchday 3 TPV U19 Tampereen Pallo-Veikot U19 1:2 FC Espoo U19 FC Espoo U19
Matchday 3 KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 7:1 Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
Group Stage JIPPO JIPPO Joensuu 0:0 PEPO Lappeenranta PEPO
Group Stage OLS Oulun Luistinseura 0:1 Rovaniemen Palloseura II RoPS II
group stage Tampere United Tampere United 2:0 Hämeenlinnan Jalkapalloseura HJS
group stage LPS Laajasalon Palloseura 1:4 FC Honka II FC Honka II
Matchday 22 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 2:2 VSF Amern VSF Amern
Matchday 22 DSC 99 Düsseldorfer SC 99 1:3 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
Matchday 22 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 2:3 SpVg Odenkirchen Odenkirchen
Matchday 22 Meerbusch II TSV Meerbusch II 1:1 ASV Süchteln ASV Süchteln
Matchday 14 Quilmes Quilmes Atlético Club 1:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 14 Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 1:0 Club Atlético Platense Platense
Matchday 14 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 0:2 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Matchday 17 Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 0:0 Club Atlético Belgrano Belgrano
Matchday 17 Lanús Club Atlético Lanús 1:0 Club Atlético Colón CA Colón
Matchday 17 CA Rosario Club Atlético Rosario Central 0:0 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
Matchday 17 Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 2:0 Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Matchday 17 CA Unión Club Atlético Unión 0:0 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 5 América CF América 2:0 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 5 Tigres UANL Tigres UANL 2:1 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 5 León Club León FC 2:0 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 5 Club Tijuana Club Tijuana 2:0 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 5 UNAM Pumas UNAM Pumas 1:1 CF Monterrey Monterrey
Matchday 3 Deportivo Cali Deportivo Cali 1:1 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 3 Junior FC Junior FC 3:2 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 3 Atl. Nacional Atlético Nacional 1:0 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Matchday 3 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 1:2 Once Caldas Once Caldas
Matchday 1 Uni. Popayán Universitario Popayán 1:1 Real San Andrés Real San Andrés
Matchday 1 Llaneros FC Llaneros FC 3:1 CF Barranquilla CF Barranquilla
Matchday 1 Real Cartagena CD Real Cartagena 1:1 Orsomarso SC Orsomarso SC
Matchday 18 Faisaly Al-Faisaly Harmah 1:2 Al-Hazm Al-Hazm
Matchday 18 Ohod Al-Medina Ohod Al-Medina 2:1 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 5 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 1:0 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 5 San Luis Atlético de San Luis 4:1 Celaya FC Celaya
Matchday 5 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 1:0 CF Atlante Atlante
Matchday 5 Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 0:2 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Matchday 5 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 0:1 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 17 Sydney FC Sydney FC 2:0 Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 20 FC Kamza FC Kamza 0:1 FK Partizani FK Partizani
Matchday 20 KF Laçi KF Laçi 0:2 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 2 Monagas SC Monagas SC 3:0 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 2 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 0:1 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 2 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 1:1 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 2 Trujillanos Trujillanos FC 2:1 Aragua FC Aragua FC
Matchday 2 Mineros Mineros de Guayana 2:1 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 2 Zulia FC Zulia FC 1:0 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 2 Estudiantes Estudiantes de Mérida 1:1 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 14 Stade Tunisien Stade Tunisien 0:2 US Monastir US Monastir
Matchday 14 ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 0:1 Stade Gabèsien Stade Gabèsien
Matchday 14 AS Gabès Avenir Sportif de Gabès 2:1 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
Matchday 16 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 1:3 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 21 Gaish Tala'ea El Gaish 0:0 Smouha SC Smouha
Matchday 20 Quick DH HV & CV Quick 1:0 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
Matchday 20 Quick '20 KVV Quick '20 0:3 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 20 VV Goes VV Goes 3:1 VV Dongen Dongen
Matchday 20 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 3:1 JVC Cuijk JVC Cuijk
Matchday 20 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 3:5 FC Volendam U21 Volendam U21
Matchday 20 SV TEC SV TEC Tiel 1:1 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 3 Cerro Porteño Club Cerro Porteño 1:0 Deportivo Capiatá CD Capiatá
Matchday 3 CS San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo 1:0 Club Nacional Asunción Nacional
Matchday 14 Hawke’s Bay Hawke’s Bay United 3:6 Team Wellington Team Wellington
Matchday 14 Southern United Southern United 2:1 Waitakere United Waitakere Utd.
Matchday 14 W. Phoenix Res. Wellington Phoenix Reserves 1:1 Tasman United Tasman United
Matchday 14 Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 5:1 Hamilton Wanderers Hamilton W.
Matchday 1 FA Selangor FA Selangor 1:1 FELDA United FC FELDA United
Matchday 4 Hantharwady U. Hantharwady United FC 1:1 Shan United FC Shan Utd.
Matchday 4 Rakhine Utd. Rakhine United FC 1:0 Southern Myanmar FC S. Myanmar FC
Matchday 4 FC Dagon FC Dagon 1:2 Ayeyawady United Ayeyawady Utd.
Matchday 22 Crotone FC Crotone 1:1 AS Livorno AS Livorno
Matchday 22 Benevento Benevento Calcio 3:0 Venezia FC Venezia
Matchday 22 Pescara Delfino Pescara 1936 1:5 Brescia Calcio Brescia
Matchday 24 Albissola Albissola 2010 2:1 Arzachena Costa Smeralda Arzachena
Matchday 24 Pro Piacenza Pro Piacenza 1919 0:3 AC Gozzano Gozzano
Matchday 24 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 1:1 AC Pisa 1909 AC Pisa
Matchday 24 Olbia Olbia Calcio 1905 1:1 US Città di Pontedera Pontedera
Matchday 24 Carrarese Carrarese Calcio 1908 0:1 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 24 Pistoiese US Pistoiese 1921 0:2 Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 24 Arezzo SS Arezzo 3:3 Robur Siena Siena
Matchday 24 Novara Novara Calcio 1908 0:0 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 24 Trapani Trapani Calcio 4:2 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 24 Vibonese US Vibonese 0:0 Calcio Catania Catania
Matchday 24 Reggina Reggina 1914 3:4 US Catanzaro Catanzaro
Matchday 24 Sicula Leonzio Sicula Leonzio 2:3 Cavese 1919 Cavese
Matchday 24 Viterbese US Viterbese 1908 2:0 Siracusa Calcio Siracusa
Matchday 24 Rende Rende Calcio 1968 0:1 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 24 Paganese Paganese Calcio 1926 3:4 Potenza Calcio Potenza
Matchday 24 Casertana Casertana FC 1:0 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 24 Matera SS Matera Calcio 0:3 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 20 Gaziantepspor Gaziantepspor 0:3 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Matchday 20 Amed SK Amed SK 2:1 Sariyer Sariyer
Matchday 20 Gümüshanespor Gümüshanespor 1:0 Keciörengücü Keciörengücü
Matchday 20 Eyüpspor Eyüpspor 3:1 Bayrampasa Spor Bayrampasa
Matchday 20 Ankara Demir Ankara Demirspor 2:0 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
Matchday 20 Inegölspor Inegölspor 2:1 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 20 Sakaryaspor Sakaryaspor 1:0 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 20 Kahramanmaras Kahramanmarasspor 2:2 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 20 Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 3:2 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 20 BAK FK Baskent Akademi FK 1:1 Manisa FK Manisa FK
Matchday 20 Menemen Spor Menemen Spor 1:1 Tokatspor Tokatspor
Matchday 20 Kirklarelispor Kirklarelispor 0:3 Pendikspor Pendikspor
Matchday 20 Fethiyespor Fethiyespor 2:0 Fatih Karagümrük Karagümrük
Matchday 20 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 1:1 Bandirmaspor Bandirmaspor
Matchday 20 Tuzlaspor Tuzlaspor 7:0 Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 24 RCD Mallorca RCD Mallorca 2:0 AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 24 Real Oviedo Real Oviedo 2:1 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 24 Reus Deportiu CF Reus Deportiu 0:1 Elche CF Elche CF
Matchday 24 CA Osasuna CA Osasuna 1:0 Granada CF Granada CF
Matchday 24 Extremadura Extremadura UD 0:3 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 20 Leixões Leixões SC 2:0 Estoril Praia Estoril
Matchday 20 Braga B SC Braga B 1:0 SC Farense Farense
Matchday 20 Arouca FC Arouca 2:0 Académico Viseu FC Académico Viseu
Matchday 20 Cova Piedade CD Cova Piedade 0:1 UD Oliveirense Oliveirense
Matchday 20 FC Porto B FC Porto B 2:0 FC Penafiel Penafiel
Matchday 20 Santa Clara CD Santa Clara 2:1 Portimonense SC Portimonense
Matchday 20 Nacional CD Nacional 0:0 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Matchday 20 Sporting CP Sporting CP 2:4 SL Benfica Benfica
Matchday 20 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 0:0 FC Porto FC Porto
Matchday 20
Elazigspor Elazigspor 0:0 Giresunspor Giresunspor
Matchday 20 Hatayspor Hatayspor 1:1 Denizlispor Denizlispor
Matchday 20 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 0:3 Adanaspor Adanaspor
Matchday 16 Sunderland U23 Sunderland AFC U23 1:0 Reading FC U23 Reading U23
Matchday 16 Brighton U23 Brighton & Hove Albion U23 2:0 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
Matchday 21 Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 2:2 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
Matchday 21 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 1:1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
Matchday 22 Budaörs Budaörsi SC 3:2 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
Matchday 22 Dorog Dorogi FC 2:1 Budafoki MTE Budafoki MTE
Matchday 22 Soroksár Soroksár SC 3:0 Vác FC Vác
Matchday 22 Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 5:0 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
Matchday 22 Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári TE 1904 0:1 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 22 Cegléd Ceglédi VSE 0:4 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Matchday 22 Monor SE Monor SE 2:2 Aqvital FC Csákvár Csákvár
Matchday 22 Vasas FC Vasas FC 0:2 BFC Siófok BFC Siófok
Matchday 22 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 4:0 Balmazújváros FC Balmazújváros
Matchday 22 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 3:2 ETO FC Győr ETO FC Győr
Group Stage Senegal U20 Senegal U20 2:0 Mali U20 Mali U20
Matchday 20 Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 1:0 Erzin Spor Erzin Spor
Matchday 20 Kozan Spor FK Kozan Spor FK 0:0 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Matchday 20 Erbaaspor Erbaaspor 3:1 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
Matchday 20 Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 0:1 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
Matchday 20 Gebzespor Gebzespor 0:2 Batman Petrolspor Batman Petrol
Matchday 20 Silivrispor Silivrispor 1:2 Yomra Spor Yomra Spor
Matchday 23 Navalcarnero CDA Navalcarnero 0:1 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
Matchday 23 Unión Adarve AD Unión Adarve 0:1 Salamanca CF UDS Salamanca CF
Matchday 23 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 1:1 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
Matchday 23 Inter de Madrid DUX Internacional de Madrid 1:0 Club Rápido de Bouzas Bouzas
Matchday 23 Valladolid B Real Valladolid B 1:0 Pontevedra CF Pontevedra
Matchday 23 Burgos CF Burgos CF 0:0 CD Guijuelo CD Guijuelo
Matchday 23 Celta Vigo B Celta Vigo B 2:2 Coruxo FC Coruxo FC
Matchday 23 Unionistas CF Unionistas CF 1:4 Real Madrid Castilla RM Castilla
Matchday 23 Ponferradina SD Ponferradina 3:0 RC Deportivo Fabril Depor Fabril
Matchday 23 CyD Leonesa Cultural Leonesa 1:1 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
Matchday 23 Sevilla Atl. Sevilla Atlético 1:1 Marbella FC Marbella FC
Matchday 23 Recr. Huelva Recreativo Huelva 2:0 Real Murcia CF Real Murcia
Matchday 23 CD Badajoz CD Badajoz 1:0 UD Ibiza UD Ibiza
Matchday 23 A. Malagueño Atlético Malagueño 0:1 Real Balompédica Linense R. B. Linense
Matchday 23 FC Jumilla FC Jumilla 0:2 CD Don Benito CD Don Benito
Matchday 23 UCAM Murcia UCAM Murcia CF 1:3 FC Cartagena FC Cartagena
Matchday 23 Villanovense CF Villanovense 1:0 CD El Ejido 2012 CD El Ejido
Matchday 23 UD Almería B UD Almería B 0:0 Recreativo Granada Recre Granada
Matchday 23 Sanluqueño Atlético Sanluqueño 1:2 San Fernando CD San Fernando CD
Matchday 23 UD Melilla UD Melilla 1:0 CF Talavera de la Reina CF Talavera
Matchday 23 Sporting B Sporting de Gijón B 0:2 UD Logroñés UD Logroñés
Matchday 23 CD Vitoria CD Vitoria 2:0 Gimnástica Torrelavega Gimnástica
Matchday 23 CD Tudelano CD Tudelano 0:2 SD Amorebieta SD Amorebieta
Matchday 23 Bilbao Athletic Bilbao Athletic 2:1 SD Leioa SD Leioa
Matchday 23 Calahorra CD Calahorra 1:0 Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
Matchday 23 UP Langreo UP Langreo 1:0 Real Sociedad B Real Sociedad B
Matchday 23 Barakaldo CF Barakaldo CF 1:1 CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 23 Racing Racing Santander 2:1 CD Izarra CD Izarra
Matchday 23 CF Peralada CF Peralada 2:0 FC Barcelona B FC Barcelona B
Matchday 23 CE Sabadell CE Sabadell 0:0 Atlético Baleares Atl. Baleares
Matchday 23 UE Olot UE Olot 2:0 UB Conquense UB Conquense
Matchday 23 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 0:2 CD Teruel CD Teruel
Matchday 23 CF Badalona CF Badalona 1:0 UE Cornellà UE Cornellà
Matchday 23 CD Alcoyano CD Alcoyano 2:2 Villarreal CF B Villarreal CF B
Matchday 23 CD Castellón CD Castellón 1:2 RCD Espanyol B RCD Espanyol B
Matchday 23 Hércules CF Hércules CF 2:3 CD Ebro CD Ebro
Matchday 20 Pazarspor Pazarspor 0:2 Düzce Spor Düzce Spor
Matchday 20 Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK 1:2 Catalcaspor Catalcaspor
Matchday 20 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 2:3 Karsiyaka Karsiyaka
Matchday 20 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 2:1 Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
Matchday 20 Kizilcabölük Kizilcabölükspor 3:1 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
Matchday 20 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 1:0 Bagcilar Spor Kulübü Bagcilar SK
Matchday 20 Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 0:2 Corum FK Corum FK
Matchday 20 1461 Trabzon 1461 Trabzon 0:2 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Matchday 20 Payasspor Payasspor 1:1 Serik Belediyespor Serik Belediye
Matchday 20 Gölcükspor Gölcükspor 2:1 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
Matchday 20 Turgutluspor Turgutluspor 1:2 Kocaelispor Kocaelispor
Matchday 5 Sanarate FC Sanarate FC 1:0 Deportivo Siquinalá Siquinalá
Matchday 5 Malacateco CD Malacateco 2:1 Comunicaciones FC Comunicaciones
Matchday 5 Chiantla Deportivo Chiantla 1:1 Cobán Imperial Cobán Imperial
Matchday 7 AD San Carlos AD San Carlos 0:2 Deportivo Saprissa Saprissa
Matchday 7 Herediano CS Herediano 1:2 La U Universitarios La U
Matchday 7 LD Alajuelense LD Alajuelense 1:2 Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
Matchday 7 Cartaginés CS Cartaginés 1:0 Limón FC Limón FC
Matchday 7 AD Carmelita AD Carmelita 4:1 Guadalupe FC Guadalupe FC
Matchday 7 Grecia Municipal Grecia 5:0 Santos de Guápiles FC Santos FC
Matchday 15 Osnabrück U19 VfL Osnabrück U19 0:0 1.FC Union Berlin U19 U. Berlin U19
Matchday 15 Hannover 96 U19 Hannover 96 U19 4:1 TSV Havelse U19 TSV Havelse U19
Matchday 15 CZ Jena U19 FC Carl Zeiss Jena U19 0:3 Hertha BSC U19 Hertha BSC U19
Matchday 15 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19 3:2 FC Schalke 04 U19 Schalke 04 U19
Matchday 15 B. Dortmund U19 Borussia Dortmund U19 0:0 Bayer 04 Leverkusen U19 Leverkusen U19
Matchday 15 M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 0:0 Preußen Münster U19 Pr. Münster U19
Matchday 15 SC Freiburg U19 SC Freiburg U19 3:1 Karlsruher SC U19 Karlsruhe U19
Matchday 15 Nürnberg U19 1.FC Nürnberg U19 4:1 1.FC Heidenheim 1846 U19 Heidenheim U19
Matchday 19 AEL Limassol AEL Limassol 0:0 AEK Larnaca AEK Larnaca
Matchday 19 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 1:1 Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
Matchday 19 Alki Oroklini Alki Oroklini 1:2 Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
Quarter-Finals SCC Berlin SC Charlottenburg 1:5 FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
Quarter-Finals SC Staaken SC Staaken 1919 1:5 VSG Altglienicke Altglienicke
Quarter-Finals BW Berlin Blau-Weiß 90 Berlin 0:1 BFC Dynamo BFC Dynamo
Matchday 7 Domagnano FC Domagnano 2:2 SS Folgore/Falciano SS Folgore
Matchday 7 AC Libertas AC Libertas 3:1 SS Murata Murata
Matchday 7 Fiorentino FC Fiorentino 1:1 SS Pennarossa Pennarossa
Matchday 7 La Fiorita La Fiorita 1967 4:1 SP Tre Fiori Tre Fiori
Matchday 15 FK Qabala FK Qabala 1:0 Sumgayit PFC Sumgayit
Matchday 15 Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 1:1 Neftchi Baku Neftchi Baku
Matchday 16 Lynx FC Lynx FC 1:1 Europa FC Europa FC
Group Stage Manchester 62 Manchester 62 FC 5:1 FC College 1975 FC College 1975
Matchday 6 Sunshine Stars Sunshine Stars 2:1 Remo Stars FC Remo Stars FC
Matchday 6 Katsina Utd. Katsina United FC 3:1 Niger Tornadoes Niger Tornad.
Matchday 6 MFM FC MFM FC 1:0 Wikki Tourists Wikki Tourists
Matchday 6 Enyimba Aba Enyimba Aba 2:0 Rivers United FC Rivers United
Matchday 6 Kano Pillars Kano Pillars 3:0 Nasarawa United Nasarawa United
Matchday 6 Gombe United Gombe United FC 0:0 Plateau United FC Plateau United
Matchday 6 Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 1:2 Abia Warriors FC Abia Warriors
Matchday 6 Akwa United Akwa United 3:0 Go Round FC Go Round FC
Matchday 6 Kanemi Warriors El-Kanemi Warriors 2:1 Yobe Desert Stars FC Desert Stars
Matchday 6 FC Heartland FC Heartland 3:2 Kada City FC Kada City
Matchday 17 Napoli U19 Napoli Primavera 0:1 Empoli Primavera Empoli U19
Matchday 14 Ascoli U19 Ascoli Picchio Primavera 1:0 Livorno Primavera Livorno U19
Matchday 20 De Treffers De Treffers 2:0 FC Lienden Lienden
Matchday 17 Fiorentina U17 Fiorentina Under 17 2:1 Sassuolo Under 17 Sassuolo U17
Matchday 17 Parma U17 Parma Under 17 2:3 Lazio Under 17 Lazio U17
Matchday 17 Sampdoria U17 Sampdoria Under 17 2:0 Cremonese Under 17 Cremonese U17
Matchday 17 Spezia U17 Spezia Under 17 2:3 Genoa Under 17 Genoa U17
Matchday 17 Juventus U17 Juventus Under 17 2:0 Torino Under 17 Torino U17
Matchday 17 Cagliari U17 Cagliari Under 17 1:0 Padova Under 17 Padova U17
Matchday 17 Atalanta U17 Atalanta Bergamo U17 1:1 Bologna Under 17 Bologna U17
Matchday 17 SPAL U17 SPAL U17 2:0 Brescia Under 17 Brescia U17
Matchday 17 Udinese U17 Udinese Under 17 3:4 Chievo Under 17 Chievo U17
Matchday 17 Milan U17 Milan Under 17 0:2 Inter Under 17 Inter U17
Matchday 17 Cittadella U17 Cittadella Under 17 1:2 Venezia Under 17 Venezia U17
Matchday 17 Perugia U17 Perugia Under 17 0:0 Crotone Under 17 Crotone U17
Matchday 17 Cosenza U17 Cosenza Under 17 0:3 Frosinone Under 17 Frosinone U17
Matchday 17 Palermo U17 Palermo Under 17 2:3 Benevento Under 17 Benevento U17
Matchday 17 Pescara U17 Pescara Under 17 3:1 Foggia Under 17 Foggia U17
Matchday 17 Roma U17 Roma Under 17 4:1 Napoli Under 17 Napoli U17
Matchday 17 Ascoli U17 Ascoli Under 17 6:0 Salernitana Under 17 Salernitana U17
Matchday 22 Ligorna SC Ligorna 1922 5:1 Borgosesia Calcio Borgosesia
Matchday 22 Lecco Calcio Lecco 1912 3:0 USD Lavagnese 1919 Lavagnese
Matchday 22 Sanremese Sanremese Calcio 2:0 ACD Pro Dronero Pro Dronero
Matchday 22 Mantova FC Mantova FC 3:0 GSD Ambrosiana Ambrosiana
Matchday 22 Rezzato AC Rezzato 2:0 SC Caronnese Caronnese
Matchday 22 Darfo Boario US Darfo Boario 2:1 USD Ciserano Ciserano
Matchday 22 Legnago FC Legnago Salus 2:0 USD Olginatese Olginatese
Matchday 22 Como Como 1907 3:0 Villa d'Almè Valbrembana Villa d'Almè
Matchday 22 Caravaggio USD Caravaggio 2:2 ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca
Matchday 22 Tamai Polisportiva Tamai 1:0 US Adriese 1906 Adriese 1906
Matchday 22 Sandonà Calcio Sandonà 0:2 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
Matchday 22 St. Georgen ASC St. Georgen 0:4 Clodiense SSD Clodiense
Matchday 22 Cartigliano ASD Cartigliano 2:2 AC Este 1920 Este
Matchday 22 Montebelluna Calcio Montebelluna 1909 1:2 US Levico Terme Levico Terme
Matchday 22 Campodarsego ACD Campodarsego 1:1 Union Feltre Union Feltre
Matchday 22 Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane 2:3 Virtus Bolzano Virtus Bolzano
Matchday 22 Axys Zola SSD Axys Zola 0:2 Franciacorta FC Franciacorta
Matchday 22 Crema AC Crema 1908 2:2 A.C. Calvina Sport Calvina Sport
Matchday 22 Reggio Audace Reggio Audace FC 0:0 US Fiorenzuola 1922 Fiorenzuola
Matchday 22 Ciliverghe Ciliverghe Calcio 2:2 Modena FC 2018 Modena
Matchday 22 Classe USD Classe 3:1 FC Pavia 1911 Pavia
Matchday 22 Mezzolara Mezzolara Calcio 0:1 US Pergolettese 1932 Pergolettese
Matchday 22 Fanfulla ASD Fanfulla 3:1 Sasso Marconi Zola SSD Sasso Marconi
Matchday 25 San Donato San Donato - Tavarnelle 1:1 Aglianese Calcio 1923 Aglianese
Matchday 25 Tuttocuoio AC Tuttocuoio 1:2 Aquila 1902 Montevarchi Montevarchi
Matchday 25 Real Forte USD Real Forte Querceta 1:2 Bastia Calcio 1924 Bastia
Matchday 25 Trestina Sporting Club Trestina 1:1 CS Scandicci 1908 Scandicci
Matchday 25 Sangimignano Sangimignano Sport 0:2 US Follonica Gavorrano Gavorrano
Matchday 25 Ponsacco FC Ponsacco 1920 1:1 Ghivizzano Borgo a Mozzano Ghiviborgo
Matchday 25 Prato AC Prato 3:1 US Massese 1919 Massese
Matchday 25 Sangiovannese Sangiovannese 1927 1:2 US Pianese Pianese
Matchday 25 Sinalunghese UC Sinalunghese 0:3 Seravezza Pozzi Calcio Seravezza Pozzi
Matchday 25 Cannara ASD Cannara 1:0 Viareggio 2014 Viareggio
Matchday 25 Sammaurese Sammaurese Calcio 1:0 Gsd Castelfidardo Calcio Castelfidardo
Matchday 25 Recanatese US Recanatese 1:1 SSD Città di Campobasso Campobasso
Matchday 25 Jesina SSD Jesina Calcio 2:0 Isernia FC Isernia
Matchday 25 Sangiustese ACD Sangiustese 0:0 Montegiorgio Calcio Montegiorgio
Matchday 25 Avezzano Avezzano Calcio 0:2 Olympia Agnonese Agnonese
Matchday 25 Francavilla Francavilla Calcio 1927 1:2 Cesena FC Cesena
Matchday 25 Matelica Matelica Calcio 4:1 Real Giulianova SSD Giulianova
Matchday 25 Savignanese ASD Savignanese 1:1 San Nicolò Notaresco SN Notaresco
Matchday 25 Forlì Forlì FC 1:1 ASD Vastese Calcio 1902 Vastese
Matchday 25 Torres SEF Torres 1903 0:2 FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
Matchday 25 Anzio Anzio Calcio 1924 0:1 Calcio Flaminia Flaminia
Matchday 25 Trastevere Trastevere Calcio 1:1 Cassino Calcio 1924 Cassino
Matchday 25 Latina Calcio Latina Calcio 1932 2:0 Castiadas Calcio 1973 Castiadas
Matchday 25 Anagni Città di Anagni Calcio 0:1 ASD Lanusei Calcio Lanusei
Matchday 25 Ladispoli Ladispoli Calcio 1:1 Monterosi FC Monterosi
Matchday 25 Albalonga Cynthialbalonga Calcio 2:3 Sassari Latte Dolce Latte Dolce
Matchday 25 Avellino US Avellino 1912 1:0 Atletico Terme Fiuggi Atletico Fiuggi
Matchday 22 Gragnano Città di Gragnano 2:3 Audace Cerignola Cerignola
Matchday 22 Altamura ASD Team Altamura 0:2 AZ Picerno Picerno
Matchday 22 Nola SS Nola 1925 1:3 Taranto FC 1927 Taranto
Matchday 22 Savoia US Savoia 1908 1:1 US Bitonto Calcio Bitonto
Matchday 22 Fasano US Città di Fasano 3:0 ASD Calcio Pomigliano Pomigliano
Matchday 22 Gravina FBC Gravina 0:0 FC Francavilla 1931 Francavilla
Matchday 22 Sarnese Sarnese 1926 4:1 Gelbison Vallo della Lucania Gelbison
Matchday 22 Nardò AC Nardò 1:0 Nuova Napoli Nord Nuova Napoli
Matchday 22 Fidelis Andria SSD Fidelis Andria 2:1 Sorrento 1945 Sorrento
Matchday 22 Castrovillari Castrovillari Calcio 0:1 Rotonda Calcio Rotonda
Matchday 22 FC Messina FC Messina 0:0 Roccella Roccella
Matchday 22 Igea 1946 Igea 1946 0:0 Portici 1906 Portici
Matchday 22 Locri AC Locri 1909 2:2 ASD Sancataldese Sancataldese
Matchday 22 Marsala Marsala 1912 FC 2:1 Calcio Cittanovese Cittanovese
Matchday 22 Palmese US Palmese 1:1 Nocerina 1910 Nocerina
Matchday 22 Turris Calcio Turris Calcio 1:0 SSC Bari Bari
Matchday 22 Acireale Città di Acireale 1946 1:0 ACR Messina ACR Messina
Matchday 22 Gela Città di Gela 1:1 Troina Troina
Matchday 16 Gzira Utd Gzira United FC 1:1 Sliema Wanderers Sliema Wander.
Matchday 16 Valletta Valletta FC 2:0 Birkirkara FC Birkirkara FC
Matchday 15 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC 2:1 Qrendi FC Qrendi FC
Matchday 15 Pembroke Pembroke Athleta FC 0:0 Vittoriosa Stars FC Vittoriosa
Matchday 15 Mqabba FC Mqabba FC 0:2 Swieqi United FC FC Swieqi Utd.
Matchday 2 Rewa FA Rewa FA 0:1 Labasa FC Labasa FC
Matchday 3 Tavua FC Tavua FC 1:0 Suva FA Suva FA
Matchday 3 Nadi FA Nadi FA 0:1 Ba FC Ba FC
Matchday 19 Bloemfontein Bloemfontein Celtic 3:0 Black Leopards FC Black Leopards
Matchday 19 Baroka FC Baroka FC 1:1 Chippa United Chippa United
Matchday 4 Arambagh KS Arambagh Krira Sangha 2:0 Chittagong Abahani Chittagong Aba.
Matchday 4 Brothers Union Brothers Union 1:2 Saif Sporting Club Limited Saif Sporting
Ireland U15 Republic of Ireland U15