For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:26:05 AM
Round of 16
Holstein Kiel Holstein Kiel 0:1 FC Augsburg FC Augsburg
Round of 16
RB Leipzig RB Leipzig 1:0 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Round of 16
FC Schalke 04 FC Schalke 04 4:1 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Round of 16
Hertha BSC Hertha BSC 2:3 AET Bayern Munich Bayern Munich
Quarter-Finals Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:0 Göztepe Göztepe
Quarter-Finals Galatasaray Galatasaray SK 2:0 Hatayspor Hatayspor
Matchday 27
Everton Everton FC 0:2 Manchester City Man City
Second Round FBC Melgar FBC Melgar 1:0 Club Universidad de Chile U. de Chile
Second Round The Strongest The Strongest La Paz 1:1 Club Libertad Asunción Libertad
Second Round Delfín SC Delfín SC 1:1 Caracas FC Caracas FC
Second Round Defensor Defensor Sporting Club 3:0 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
Matchday 19
FC Lugano FC Lugano 1:3 FC Thun FC Thun
Matchday 19
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 3:1 FC Zürich FC Zürich
Matchday 25 Aberdeen FC Aberdeen FC 2:4 Rangers FC Rangers
Matchday 25 Celtic Celtic FC 2:0 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 25 Dundee FC Dundee FC 2:2 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 25 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 2:1 St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 25 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 0:0 Livingston FC Livingston FC
Matchday 25 St. Mirren St. Mirren FC 1:2 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 24 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 1:0 Lommel SK Lommel SK
Matchday 1 Boyacá Chicó Boyacá Chicó FC 1:1 Deportes Quindío Quindío
Matchday 3 Alianza Petrol. Alianza Petrolera 0:0 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Group Stage Puebla FC Puebla FC 3:2 Tampico Madero Tampico Madero
group stage Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 2:4 Atlas Guadalajara Atlas
group stage América CF América 3:1 Club Necaxa Necaxa
group stage Morelia Monarcas Morelia 2:1 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 19 Al-Nassr Al-Nassr FC 3:1 Al Qadisiyah FC Al Qadisiyah
Second Round FC Luftëtari FC Luftëtari 0:0 KF Egnatia Egnatia
Second Round KF Teuta KF Teuta 4:0 KS Lushnja KS Lushnja
Second Round KF Skënderbeu KF Skënderbeu 3:0 Besëlidhja Lezhë Besëlidhja Lezhë
Second Round FK Partizani FK Partizani 3:0 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
Second Round FC Kamza FC Kamza 1:0 KF Vllaznia KF Vllaznia
Second Round FK Kukësi FK Kukësi 2:0 KF Apolonia Fier KF Apolonia
Second Round KF Laçi KF Laçi 3:0 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh
Second Round Flamurtari FC Flamurtari FC 1:0 KF Tirana KF Tirana
Semi-Finals
FC Barcelona FC Barcelona 1:1 Real Madrid Real Madrid
First Round La Calera Unión La Calera 0:0 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Semi-Finals Atalanta U19 Atalanta Primavera 4:3 Torino Primavera Torino U19
Semi-Finals Inter U19 Inter Milan Primavera 0:1 Fiorentina Primavera Fiorentina U19
Round of 16 Gozzano AC Gozzano 1:0 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Round of 16 AC Pisa AC Pisa 1909 3:0 US Città di Pontedera Pontedera
Round of 16 Monza AC Monza 1:0 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Round of 16 Trapani Trapani Calcio 1:0 US Catanzaro Catanzaro
Round of 16 Imolese Imolese Calcio 1919 2:1 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Second Round Viterbese AS Viterbese Castrense 2:1 AET Ternana Calcio Ternana
Round of 16 Potenza Potenza Calcio 4:2 on pens SS Monopoli 1966 Monopoli
Third Round AS Vitré AS Vitré 3:2 Sporting-Club de Lyon Sport-Club Lyon
Third Round FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 0:3 AET Paris Saint-Germain Paris SG
Third Round Stade Rennais Stade Rennais FC 2:1 LOSC Lille LOSC Lille
Quarter-Finals PAS Lamia PAS Lamia 1964 3:3 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Quarter-Finals Panionios Panionios Athens 2:1 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Semi-Finals Benfica SL Benfica 2:1 Sporting CP Sporting CP
Matchday 9 Team Wellington Team Wellington 3:0 Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
4th round
West Brom West Bromwich Albion 1:3 AET Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 19 Covilhã SC Covilhã 3:0 CD Cova Piedade Cova Piedade
Quarter-Finals SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem 2:3 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Quarter-Finals Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 1:4 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
Group Stage Mali U20 Mali U20 1:0 Burkina Faso U20 Burkina U20
Group Stage Ghana U20 Ghana U20 0:2 Senegal U20 Senegal U20
Matchday 22 Sorkhpooshan Sorkhpooshan Samasha Pakdasht 2:1 Khooneh Be Khooneh Mazandaran Khooneh
Matchday 22 Sh Tabriz Shahrdari Tabriz 1:0 Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
Matchday 22 Golreyhan FC Golreyhan Alborz FC 1:0 Navad Urmia FC Navad Urmia FC
Matchday 22 Fajr Sepasi Fajr Sepasi Shiraz 1:0 Arvand Khorramshahr FC Arvand Kh
Matchday 8 Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 2:1 Guadalupe FC Guadalupe FC
Matchday 8 Limón FC Limón FC 1:0 AD San Carlos AD San Carlos
Round of 16 St Joseph's FC St Joseph's FC 12:0 FC Hound Dogs FC Hound Dogs
Matchday 7 Remo Stars FC Remo Stars FC 0:1 MFM FC MFM FC
Matchday 7 Rivers United Rivers United FC 0:0 Kwara United FC Kwara United
Matchday 7 Abia Warriors Abia Warriors FC 1:0 FC Heartland FC Heartland
Matchday 7 Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 2:0 Gombe United FC Gombe United
Matchday 7 Go Round FC Go Round FC 2:1 Kano Pillars Kano Pillars
Matchday 7 Kada City Kada City FC 2:1 El-Kanemi Warriors El-Kanemi Warr.
Matchday 22 Milano City Milano City FC 1:2 ASD Chieri Calcio Chieri
Matchday 22 Arconatese GS Arconatese 0:0 US Fezzanese Fezzanese
Matchday 21 Levico Terme US Levico Terme 1:2 ASC St. Georgen St. Georgen
Matchday 21 Matelica Matelica Calcio 1:0 Pineto Calcio Pineto
Matchday 16 Tractor Tractor FC 3:0 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
Matchday 16 Persepolis Persepolis FC 2:0 Shahr Khodrou FC Sh Khodrou
Matchday 20 Sundowns Mamelodi Sundowns FC 3:0 Black Leopards FC Black Leopards
Serbia U18 Serbia U18 0:6 Japan U18 Japan U18
Matchday 17 Real Kashmir Real Kashmir FC 1:0 Gokulam Kerala FC Gokulam FC
Matchday 15 Bengaluru FC Bengaluru FC 2:2 Kerala Blasters FC Kerala Blasters